Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2000 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2000.

Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2000

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Kanovaren is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney. Wedstrijden werden onder meer gehouden in het Penrith Wildwater Stadium.

Slalom

Heren

K1

rang sporter land punten
Goud Thomas Schmidt
 GER
217.25
Zilver Paul Ratcliffe
 GBR
223.71
Brons Pierpaolo Ferrazzi
 ITA
225.03
4 Helmut Oblinger
 AUT
226.45
5 Scott Shipley
 USA
226.67
6 Manuel Köhler
 AUT
226.80
7 Tomáš Kobes
 CZE
226.99
8 Laurent Burtz
 FRA
227.63

C1

rang sporter land punten
Goud Tony Estanguet
 FRA
231.87
Zilver Michal Martikán
 SVK
233.76
Brons Juraj Minčík
 SVK
234.22
4 Emmanuel Brugvin
 FRA
238.42
5 Stefan Pfannmöller
 GER
239.72
6 Sören Kaufmann
 GER
240.18
7 Simeon Hočevar
 SLO
240.64
8 Stuart McIntosh
 GBR
243.61

C2

rang sporters land punten
Goud Pavol Hochschorner
Peter Hochschorner
 SVK
237.74
Zilver Krzysztof Kołomański
Michał Staniszewski
 POL
243.81
Brons Marek Jiras
Tomáš Mader
 CZE
249.45
4 Stuart Bowman
Nick Smith
 GBR
249.93
5 Jaroslav Volf
Ondřej Štěpánek
 CZE
253.36
6 Andrzej Wójs
Sławomir Mordarski
 POL
255.51
7 Franck Adisson
Wilfrid Forgues
 FRA
290.91
8 André Ehrenberg
Michael Senft
 GER
301.78

Dames

K1

rang sporter land punten
Goud Štěpánka Hilgertová
 CZE
247.04
Zilver Brigitte Guibal
 FRA
251.88
Brons Anne-Lise Bardet
 FRA
254.77
4 Elena Kaliská
 SVK
255.95
5 Irena Pavelková
 CZE
256.11
6 Mandy Planert
 GER
257.85
7 Rebecca Giddens
 USA
258.69
8 Danielle Woodward
 AUS
261.89

Vlakwater

Heren

K1 500 m

rang sporter land tijd
Goud Knut Holmann
 NOR
1:57.847
Zilver Petar Merkov
 BUL
1:58.393
Brons Michael Kolganov
 ISR
1:59.563
4 Ákos Vereckei
 HUN
2:00.145
5 Lutz Liwowski
 GER
2:00.259
6 Jovino González Comesaña
 ESP
2:03.889
7 Alvydas Duonėla
 LTU
2:04.591
8 Alan Van Coller
 RSA
2:04.981

K1 1000 m

rang sporter land tijd
Goud Knut Holmann
 NOR
3:33.269
Zilver Petar Merkov
 BUL
3:34.649
Brons Tim Brabants
 GBR
3:35.057
4 Michael Kolganov
 ISR
3:35.099
5 Javier Andrés Correa
 ARG
3:35.687
6 Torsten Tranum
 DEN
3:37.811
7 Pierre Lubac
 FRA
3:37.931
8 Jacopo Majocchi
 ITA
3:38.105

K2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Zoltán Kammerer
Botond Storcz
 HUN
1:47.055
Zilver Daniel Collins
Andrew Trim
 AUS
1:47.895
Brons Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
 GER
1:48.771
4 Bâbak Amir-Tahmasseb
Philippe Aubertin
 FRA
1:48.921
5 Marek Twardowski
Adam Wysocki
 POL
1:48.963
6 Peter Newton
Angel Perez
 USA
1:52.617
7 Beniamino Bonomi
Antonio Rossi
 ITA
1:52.635
8 Milko Kazanov
Petar Sibinkitsj
 BUL
1:52.725

K2 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Beniamino Bonomi
Antonio Rossi
 ITA
3:14.461
Zilver Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
 SWE
3:16.075
Brons Krisztián Bártfai
Krisztián Veréb
 HUN
3:16.357
4 Olaf Winter
Andreas Ihle
 GER
3:16.627
5 Bâbak Amir-Tahmasseb
Philippe Aubertin
 FRA
3:17.635
6 Michal Riszdorfer
Juraj Bača
 SVK
3:18.325
7 Jevgeni Salachov
Oleg Goroby
 RUS
3:18.937
8 Marek Twardowski
Adam Wysocki
 POL
3:19.939

K4 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Ákos Vereckei
Gábor Horváth
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
 HUN
2:55.188
Zilver Jan Schäfer
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
 GER
2:55.704
Brons Grzegorz Kotowicz
Adam Seroczyński
Dariusz Białkowski
Marek Witkowski
 POL
2:57.192
4 Róbert Erban
Richard Riszdorfer
Juraj Tarr
Erik Vlček
 SVK
2:57.696
5 Milko Kazanov
Petar Merkov
Jordan Jordanow
Petar Sibinkitsj
 BUL
2:59.112
6 Stein Jorgensen
John Mooney
Peter Newton
Angel Perez
 USA
2:59.472
7 Jevgeni Salachov
Oleg Goroby
Roman Zaroebin
Anatoli Tisjtsjenko
 RUS
2:59.778
8 Anders Gustafsson
Niklaes Persson
Erik Lindeberg
Jonas Fager
 SWE
3:01.326

C1 500 m

rang sporter land tijd
Goud György Kolonics
 HUN
2:24.813
Zilver Maksim Opalev
 RUS
2:25.809
Brons Andreas Dittmer
 GER
2:27.591
4 Maxime Boilard
 CAN
2:29.259
5 Slavomír Kňazovický
 SVK
2:29.613
6 Ledys Frank Balceiro Pajón
 CUB
2:32.229
7 Michail Sliwinski
 UKR
2:33.129
8 Martin Doktor
 CZE
2:37.467

C1 1000 m

rang sporter land tijd
Goud Andreas Dittmer
 GER
3:54.379
Zilver Ledys Frank Balceiro Pajón
 CUB
3:56.071
Brons Stephen Giles
 CAN
3:56.437
4 Eric Le Leuch
 FRA
3:57.217
5 Christian Frederiksen
 NOR
3:58.159
6 Maksim Opalev
 RUS
3:58.813
7 Jefimijs Klementjevs
 LAT
4:00.931
8 Martin Doktor
 CZE
4:01.335

C2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Ferenc Novák
Imre Pulai
 HUN
1:51.284
Zilver Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
 POL
1:51.536
Brons Florin Popescu
Mitică Pricop
 ROU
1:54.260
4 David Mascato García
José Alfredo Bea Garcia
 ESP
1:56.600
5 Thomas Zereske
Christian Gille
 GER
1:59.294
6 Aleksandr Kostoglod
Aleksandr Kovalev
 RUS
2:00.134
7 Zjomart Satoebaldin
Konstantin Negodjajev
 KAZ
2:01.436
8 Dmitri Sablin
Sergej Klymnjoek
 UKR
2:02.612

C2 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Florin Popescu
Mitică Pricop
 ROU
3:37.355
Zilver Ibrahim Rojas Blanco
Leobaldo Pereira
 CUB
3:38.753
Brons Lars Kober
Stefan Uteß
 GER
3:41.129
4 Aleksandr Kostoglod
Aleksandr Kovalev
 RUS
3:41.267
5 Ferenc Novák
Imre Pulai
 HUN
3:43.103
6 José Ramón Ferrer
José Antonio Romero
 MEX
3:46.457
7 Attila Buday
Tamas Buday
 CAN
3:48.017
8 Michał Gajownik
Paweł Baraszkiewicz
 POL
3:52.229

Dames

K1 500 m

rang sporter land tijd
Goud Josefa Idem Guerrini
 ITA
2:13.848
Zilver Caroline Brunet
 CAN
2:14.616
Brons Katrin Borchert
 AUS
2:15.138
4 Nataša Janić
 YUG
2:16.506
5 Elżbieta Urbańczyk
 POL
2:18.018
6 Rita Kőbán
 HUN
2:19.668
7 Ruth Nortje
 RSA
2:20.274
8 Ursula Profanter
 AUT
2:20.598

K2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Birgit Fischer
Katrin Wagner
 GER
1:56.996
Zilver Katalin Kovács
Szilvia Szabó
 HUN
1:58.580
Brons Aneta Pastuszka
Beatą Sokołowską
 POL
1:58.784
4 Mariana Limbău
Raluca Andreea Ioniţă
 ROU
1:59.264
5 Caroline Brunet
Karen Furneaux
 CAN
2:01.046
6 Katrin Borchert
Anna Wood
 AUS
2:01.472
7 María Isabel García Suárez
Belén Sánchez Jiménez
 ESP
2:04.208
8 Anna Olsson
Ingela Ericsson
 SWE
2:04.574

K4 500 m

rang sporters land tijd
Goud Birgit Fischer
Anett Schuck
Manuela Mucke
Katrin Wagner
 GER
1:34.532
Zilver Szilvia Szabó
Rita Kőbán
Katalin Kovács
Erzsébet Viski
 HUN
1:34.946
Brons Mariana Limbău
Raluca Andreea Ioniţă
Elena Radu
Sanda Toma
 ROU
1:37.010
4 Beatą Sokołowską
Aneta Pastuszka
Aneta Michalak
Joanna Skowroń
 POL
1:37.076
5 Hanna Balabanova
Natalja Fiklisova
Maria Raltsjeva
Olena Tsjerevatova
 UKR
1:37.544
6 Alesia Bakoenova
Jelena Bet
Natalja Bondarenko
Svetlana Vakoela
 BLR
1:37.748
7 Natalja Goelij
Jelena Tisjina
Olga Tisjtsjenko
Galina Poryvajeva
 RUS
1:38.634
8 Beatriz Manchón Portillo
Belén Sánchez Jiménez
Ana María Penas Balchada
Izaskun Aramburu Balda
 ESP
1:38.654

Medaillespiegel

rang land Goud goud Zilver zilver Brons brons totaal
1
 Hongarije
4 2 1 7
2
 Duitsland
4 1 3 8
3
 Italië
2 0 1 3
4
 Noorwegen
2 0 0 2
5
 Frankrijk
1 1 1 3
 Slowakije
1 1 1 3
7
 Roemenië
1 0 2 3
8
 Tsjechië
1 0 1 2
9
 Polen
0 2 2 4
10
 Bulgarije
0 2 0 2
 Cuba
0 2 0 2
12
 Australië
0 1 1 2
 Canada
0 1 1 2
 Groot-Brittannië
0 1 1 2
15
 Rusland
0 1 0 1
 Zweden
0 1 0 1
17
 Israël
0 0 1 1
totaal 16 16 16 48
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2000
Listen to this article