Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004.

Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Kanovaren is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene.

Slalom

Heren

K1

rang sporter land punten
Goud Benoît Peschier
 FRA
187.96
Zilver Campbell Walsh
 GBR
190.17
Brons Fabien Lefèvre
 FRA
190.99
4 David Ford
 CAN
192.58
5 Thomas Schmidt
 GER
192.93
6 Scott Parsons
 USA
194.76
7 Grzegorz Polaczyk
 POL
196.57
8 Sam Oud
 NED
197.28

C1

rang sporter land punten
Goud Tony Estanguet
 FRA
189.16
Zilver Michal Martikán
 SVK
189.28
Brons Stefan Pfannmöller
 GER
191.56
4 Robin Bell
 AUS
192.83
5 Tomáš Indruch
 CZE
192.28
6 Simeon Hočevar
 SLO
199.78
7 Jordi Sangrá Gilbert
 ESP
200.41
8 Stuart McIntosh
 GBR
211.19

C2

rang sporters land punten
Goud Pavol Hochschorner
Peter Hochschorner
 SVK
207.16
Zilver Marcus Becker
Stefan Henze
 GER
210.98
Brons Jaroslav Volf
Ondřej Štěpánek
 CZE
212.98
4 Christian Bahmann
Michael Senft
 GER
213.45
5 Philippe Quemerais
Yann le Pennec
 FRA
216.79
6 Andrea Benetti
Erik Masoero
 ITA
220.06
7 Marek Jiras
Tomáš Máder
 CZE
110.35
8 Matthew Taylor
Joseph Jacobi
 USA
111.14

Dames

K1

rang sporter land punten
Goud Elena Kaliská
 SVK
210.03
Zilver Rebecca Giddens
 USA
214.62
Brons Helen Reeves
 GBR
218.77
4 Peggy Dickens
 FRA
218.80
5 Štěpánka Hilgertová
 CZE
220.75
6 Nagwa el Desouki
 SUI
225.04
7 Louise Natoli
 AUS
227.44
8 Maria Cristina Giai Pron
 ITA
229.36

Vlakwater

Heren

K1 500 m

rang sporter land tijd
Goud Adam van Koeverden
 CAN
1:37.919
Zilver Nathan Baggaley
 AUS
1:38.467
Brons Ian Wynne
 GBR
1:38.547
4 Eirik Verås Larsen
 NOR
1:38.667
5 Ákos Vereckei
 HUN
1:39.315
6 Lutz Altepost
 GER
1:39.647
7 Bâbak Amir-Tahmasseb
 FRA
1:40.187
8 Javier Andrés Correa
 ARG
1:40.639
9 Andrea Facchin
 ITA
1:41.575

K1 1000 m

rang sporter land tijd
Goud Eirik Verås Larsen
 NOR
3:25.897
Zilver Ben Fouhy
 NZL
3:27.413
Brons Adam van Koeverden
 CAN
3:28.218
4 Nathan Baggaley
 AUS
3:28.310
5 Tim Brabants
 GBR
3:30.553
6 Roland Kökény
 HUN
3:31.121
7 Emanuel Silva
 POR
3:33.862
8 Björn Goldschmidt
 GER
3:34.381
9 Roei Yellin
 ISR
3:43.485

K2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
 GER
1:27.040
Zilver Clint Robinson
Nathan Baggaley
 AUS
1:27.920
Brons Roman Petroesjenko
Vadim Machnev
 BLR
1:27.996
4 Marek Twardowski
Adam Wysocki
 POL
1:28.048
5 Zoltán Kammerer
Botond Storcz
 HUN
1:29.096
6 Damián Vindel
Francisco Llera
 ESP
1:29.532
7 Alvydas Duonėla
Egidijus Balčiūnas
 LTU
1:29.868
8 Antonio Rossi
Beniamino Bonomi
 ITA
1:30.804
9 Anatoli Tisjtsjenko
Vladimir Groesjichin
 RUS
1:31.048

K2 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
 SWE
3:18.420
Zilver Antonio Rossi
Beniamino Bonomi
 ITA
3:19.484
Brons Eirik Verås Larsen
Nils Olav Fjeldheim
 NOR
3:19.528
4 Daniel Collins
David Rhodes
 AUS
3:19.956
5 Wouter D'Haene
Bob Maesen
 BEL
3:20.196
6 Jan Schäfer
Marco Herszel
 GER
3:20.548
7 Ian Wynne
Paul Darby-Dowman
 GBR
3:20.848
8 Ben Fouhy
Steven Ferguson
 NZL
3:21.336
9 Zoltán Benkő
István Beé
 HUN
3:27.996

K4 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Zoltán Kammerer
Botond Storcz
Ákos Vereckei
Gábor Horváth
 HUN
2:56.919
Zilver Andreas Ihle
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
 GER
2:58.659
Brons Richard Riszdorfer
Michal Riszdorfer
Erik Vlček
Juraj Bača
 SVK
2:59.314
4 Milko Kazanov
Ivan Christov
Petar Merkov
Jordan Jordanow
 BUL
2:59.622
5 Jacob Lorentz Norenberg
Alexander Wefald
Andreas Gjersøe
Mattis Næss
 NOR
3:01.698
6 Roman Petroesjenko
Aleksej Abalmasov
Demian Toertsjin
Vadim Machnev
 BLR
3:02.419
7 Marian Baban
Alexandru Bogdan Ceauşu
Vasile Curuzan-Corneli
Ştefan Vasile
 ROU
3:03.107
8 Tomasz Mendelski
Rafał Głażewski
Adam Seroczyński
Dariusz Białkowski
 POL
3:03.562
9 Steven Jorens
Richard Dober
Ryan Cuthbert
Andrew Willows
 CAN
3:07.714

C1 500 m

rang sporter land tijd
Goud Andreas Dittmer
 GER
1:46.383
Zilver David Cal Figueroa
 ESP
1:46.723
Brons Maksim Opalev
 RUS
1:47.767
4 Aleksandr Zjoekoeski
 BLR
1:47.903
5 Martin Doktor
 CZE
1:47.999
6 Richard Dalton
 CAN
1:48.103
7 Márton Joób
 HUN
1:48.195
8 Stanimir Atanasov
 BUL
1:49.759
9 Wang Bing
 CHN
1:49.903

C1 1000 m

rang sporter land tijd
Goud David Cal Figueroa
 ESP
3:46.201
Zilver Andreas Dittmer
 GER
3:46.721
Brons Attila Vajda
 HUN
3:49.025
4 Martin Doktor
 CZE
3:50.405
5 Stephen Giles
 CAN
3:51.457
6 Dagnis Vinogradovs
 LAT
3:53.537
7 Marián Ostrčil
 SVK
3:54.629
8 Karel Aguilar Chacon
 CUB
3:54.957
9 Konstantin Fomitsjev
 RUS
3:55.773

C2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Meng Guanliang
Yang Wenjun
 CHN
1:40.278
Zilver Ibrahim Rojas Blanco
Ledys Frank Balceiro Pajón
 CUB
1:40.350
Brons Aleksandr Kostoglod
Aleksandr Kovalev
 RUS
1:40.442
4 Silviu Simioncencu
Florin Popescu
 ROU
1:40.618
5 Christian Gille
Tomasz Wylenzek
 GER
1:40.802
6 Aleksandr Koerliandtsjik
Aleksandr Bagdanovitsj
 BLR
1:40.858
7 György Kozmann
György Kolonics
 HUN
1:41.138
8 Attila Buday
Tamas Buday
 CAN
1:41.210
9 Paweł Baraszkiewicz
Daniel Jędraszko
 POL
1:42.046

C2 1000 m

rang sporters land tijd
Goud Christian Gille
Tomasz Wylenzek
 GER
3:41.802
Zilver Aleksandr Kostoglod
Aleksandr Kovalev
 RUS
3:42.990
Brons György Kozmann
György Kolonics
 HUN
3:43.106
4 Silviu Simioncencu
Florin Popescu
 ROU
3:43.858
5 Michał Śliwiński
Łukasz Woszczyński
 POL
3:44.338
6 Richard Dalton
Michael Scarola
 CAN
3:45.638
7 José Alfredo Bea Garcia
David Mascato García
 ESP
3:45.766
8 Ibrahim Rojas Blanco
Ledys Frank Balceiro Pajón
 CUB
3:50.346
9 Meng Guanliang
Yang Wenjun
 CHN
3:52.926

Dames

K1 500 m

rang sporter land tijd
Goud Natasa Janics
 HUN
1:47.741
Zilver Josefa Idem
 ITA
1:49.729
Brons Caroline Brunet
 CAN
1:50.601
4 Katrin Wagner
 GER
1:52.557
5 Marcela Erbanová
 SVK
1:52.685
6 Larissa Peisakhovitch
 ISR
1:53.089
7 Lucy Hardy
 GBR
1:53.717
8 Jenni Honkanen
 FIN
1:53.937
9 Li Ting
 CHN
1:54.473

K2 500 m

rang sporters land tijd
Goud Katalin Kovács
Natasa Janics
 HUN
1:38.101
Zilver Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
 GER
1:39.533
Brons Aneta Pastuszka
Beatą Sokołowska-Kulesza
 POL
1:40.077
4 Xu Linbei
Zhong Hongyan
 CHN
1:40.913
5 Beatriz Manchón Portillo
María Teresa Portela Rivas
 ESP
1:42.409
6 Deljana Datsjeva
Bonka Pindzjeva
 BUL
1:42.553
7 Caroline Brunet
Mylanie Barré
 CAN
1:42.833
8 Sofia Paldanius
Anna Karlsson
 SWE
1:43.077
9 Anna Poetsjkova
Jelena Bet
 BLR
1:43.729

K4 500 m

rang sporters land tijd
Goud Birgit Fischer
Maike Nollen
Katrin Wagner
Carolin Leonhardt
 GER
1:34.340
Zilver Katalin Kovács
Szilvia Szabó
Erzsébet Viski
Kinga Bóta
 HUN
1:34.536
Brons Inna Osypenko
Tetjana Semykina
Hanna Balabanova
Olena Tsjerevatova
 UKR
1:36.192
4 Karolina Sadalska
Joanna Skowroń
Małgorzata Czajczyńska
Aneta Białkowska
 POL
1:36.376
5 María Isabel García Suárez
Beatriz Manchón Portillo
Jana Smidakova Krompolcova
María Teresa Portela Rivas
 ESP
1:37.908
6 Chantal Meek
Amanda Rankin
Kate Barclay
Lisa Oldenhof
 AUS
1:38.116
7 Xu Linbei
Zhong Hongyan
He Jing
Gao Yi
 CHN
1:38.144
8 Karen Furneaux
Carrie Lightbound
Kamini Jain
Jillian D'Alessio
 CAN
1:39.952
9 Shinobu Kitamoto
Yumiko Suzuki
Mikiko Takeya
Miho Adachi
 JPN
1:40.188

Medaillespiegel

rang land Goud goud Zilver zilver Brons brons totaal
1
 Duitsland
4 4 1 9
2
 Hongarije
3 1 2 6
3
 Slowakije
2 1 1 4
4
 Frankrijk
2 0 1 3
5
 Spanje
1 1 0 2
6
 Canada
1 0 2 3
7
 Noorwegen
1 0 1 2
8
 China
1 0 0 1
 Zweden
1 0 0 1
10
 Australië
0 2 0 2
 Italië
0 2 0 2
12
 Groot-Brittannië
0 1 2 3
 Rusland
0 1 2 3
14
 Cuba
0 1 0 1
 Nieuw-Zeeland
0 1 0 1
 Verenigde Staten
0 1 0 1
17
 Oekraïne
0 0 1 1
 Polen
0 0 1 1
 Tsjechië
0 0 1 1
 Wit-Rusland
0 0 1 1
totaal 16 16 16 48
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article