For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Kazachstan op de Olympische Zomerspelen 2016.

Kazachstan op de Olympische Zomerspelen 2016

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Kazachstan op de Olympische Spelen
Kazachstan op de Olympische Zomerspelen 2016
Land Kazachstan
IOC-landcode KAZ
NOC National Olympic Committee of the Republic of Kazakhstan
(kk) externe link
Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro
Vlaggendrager Ruslan Zhaparov
Aantal deelnemers 104
Aantal disciplines 18
Medailles goud
3
zilver
5
brons
10
totaal
18
Kazachstan op de Zomerspelen
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Kazachstan op de Winterspelen
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Sovjet-Unie
 Sovjet-Unie (19521988)
Olympische vlag
Gezamenlijk team op de O.S. (1992)
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Kazachstan nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro, Brazilië. De selectie bestond uit 104 atleten, actief in achttien olympische sportdisciplines. Met name in de vechtsporten was Kazachstan goed vertegenwoordigd, de tak van sport waarin het land vier jaar eerder zijn meeste gouden medailles behaalde. Taekwondoka Ruslan Zhaparov droeg de nationale vlag tijdens de openings- en sluitingsceremonie.

De zwemmer Dmitri Balandin won verrassend de eerste gouden medaille voor Kazachstan in het zwemmen in haar olympische geschiedenis. Hij zwom in de finale in baan 8, nadat hij in de halve finale de achtste tijd zwom. In de finale zwom Balandin vanuit de buitenbaan een nationaal record.[1][2]

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Boksen Danijar Jeleoessinov weltergewicht (–69 kg) (m)
Goud
Gewichtheffen Nijat Rahimov middengewicht (–77 kg) (m)
Goud
Zwemmen Dmitrij Balandin 200 m school (m)
Goud
Boksen Adilbek Nijazymbetov halfzwaargewicht (–81 kg) (m)
Zilver
Vassilij Levit zwaargewicht (–91 kg) (m)
Zilver
Gewichtheffen Zjazira Zjapparkoel lichtzwaargewicht (–69 kg) (v)
Zilver
Judo Yeldos Smetov extra lichtgewicht (–60 kg) (m)
Zilver
Worstelen Goezel Manjoerova zwaargewicht (–75 kg) (v)
Zilver
Atletiek Olga Rypakova hink-stap-springen (v)
Brons
Boksen Ivan Ditsjko superzwaargewicht (+91 kg) (m)
Brons
Dariga Sjakimova middengewicht (–75 kg)(v)
Brons
Gewichtheffen Farchad Charki vedergewicht (–62 kg) (m)
Brons
Denis Ulanov lichtzwaargewicht (-85 kg) (m)
Brons *
Aleksandr Zaitsjikov zwaargewicht (–105 kg) (m)
Brons
Karina Gorisjeva middengewicht (–63 kg) (v)
Brons
Judo Otgontsetseg Galbadrakhyn extra lichtgewicht (–48 kg) (v)
Brons
Worstelen Jekaterina Larionova middengewicht (–63 kg) v)
Brons
Jelmira Sizdikova lichtzwaargewicht (–69 kg) (v)
Brons
* Deze medaille werd in een later stadium alsnog toegewezen.

Deelnemers en resultaten

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dmitriy Koblov 400 m horden (m)
33e
serie 4: 6de in 49,87
Mihail Krassilov marathon (m)
101e
2:26.11
Georgiy Sheiko 20km snelwandelen (m)
34e
1:23.31
Roman Valiyev hink-stap-springen (m) NM kwalificatie groep A: NM
Ivan Ivanov kogelstoten (m)
33e
kwalificatie groep A: 17de met 17,38m
Yevgeniy Labutov discuswerpen (m)
31e
kwalificatie groep A: 15de met 55,54m
Rima Kashafutdinova 100m (v)
56e
serie 1: 7de in 11,84
Olga Safronova
36e
serie 7: 5de in 11,50
Viktoriya Zyabkina
50e
serie 6: 5de in 11,69
Olga Safronova 200m (v)
41e
series 9: 4de in 23,29
Viktoriya Zyabkina
45e
serie 6: 7de in 23,34
Anastassiya Kudinova 400m (v)
DSQ
gediskwalificeerd
Elina Mikhina
50e
serie 7: 6de in 53,83
Margarita Matsko 800m (v)
31e
serie 2: 5de in 2.00,97
Anastassiya Pilipenko 100m horden (v)
39e
serie 3: 8ste in 13,29
Aleksandra Romanova 400m horden (v)
43e
serie 6: 8ste in 59,36
Rima Kashafutdinova
Yuliya Rakhmanova
Olga Safronova
Viktoriya Zyabkina
4x100 m (v) DSQ serie 2: DSQ
Irina Smolnikova marathon (v)
122e
3:00.31
Gulzhanat Zhanatbek DNF
Polina Repina 20km snelwandelen (v) DSQ
Diana Aydosova
62e
1:44.49
Irina Ektova hink-stap-springen (v)
33e
kwalificatie groep A: 16de met 13,33m
Yekaterina Ektova
29e
kwalificatie groep B: 15de met 13,51m
Olga Rypakova
Brons
kwalificatie groep B: 2de met 14,39m
finale: 3de met 14,74m
Mariya Telushkina discuswerpen (v)
32e
kwalificatie groep A: 16de met 45,33m

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Birzhan Zhakypov –49kg (m)
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Namibië
 NAM Hamunyela: 3–0
kwartfinale: V van
Vlag van Oezbekistan
 UZB Doesmatov: 0–3
Olzhas Sattibayev –52kg (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Peru
 PER Cintron: 2–1
2de ronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Mamiszjada: 0–3
Kairat Yeraliyev –56kg (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Tsjalabijev: 2–1
2de ronde: V van
Vlag van Oezbekistan
 UZB Achmadaliev: 0–3
Berik Abdrakhmanov –60kg (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Balderas Jr.: 0–3
Ablaikhan Zhussupov –64kg (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR McCormack: 1–2
Daniyar Yeleussinov –69kg (m)
Goud
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Kelly: 3–0
kwartfinale: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Maestre: 3–0
halve finale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Cissokho: 3–0
finale: W van
Vlag van Oezbekistan
 UZB Gijasov: 3–0
Zhanibek Alimkhanuly –75kg (m)
5e
1ste ronde: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Fowler: 3–0
2de ronde: W van
Vlag van Algerije
 ALG Abbadi: 3–0
kwartfinale: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Sjachsoevarly: 1–2
Adilbek Niyazymbetov –81kg (m)
Zilver
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Dauhaliavets: 3–0
kwartfinale: W van
Vlag van Oekraïne
 UKR Mammadov: 3–0
halve finale: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Buatsi: 3–0
finale: V van
Vlag van Cuba
 CUB La Cruz: 0–3
Vasiliy Levit –91kg (m)
Zilver
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van China
 CHN Yu: (tko)
kwartfinale: W van
Vlag van Mauritius
 MRI St-Pierre: 3–0
halve finale: W van
Vlag van Cuba
 CUB Savon: 3–0
finale: V van
Vlag van Rusland
 RUS Tisjtsjenko: 0–3
Ivan Dychko +91kg (m)
Brons
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Madzjidov: 3–0
kwartfinale: W van
Vlag van Nigeria
 NGR Ajagba: 3–0
halve finale: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Joyce: 0–3
Zhaina Shekerbekova –51kg (v)
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Ourahmoune: 0–3
Dariga Shakimova –75kg (v)
Brons
1ste ronde: W van
Vlag van Canada
 CAN Fortin: 2–1
kwartfinale: W van
Vlag van Marokko
 MAR Mardi: 3–0
halve finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Shields: 0–3

Archery pictogram.svg
Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sultan Duzelbayev individueel (m)
17e
plaatsingsronde: 48ste met 648 punten (48e)
1ste ronde: W van
Vlag van China
 CHN Gu: 6–4)
2de ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA Nespoli: 0–6
Luiza Saidiyeva individueel (v)
33e
plaatsingsronde: 36ste met 625 punten
1ste ronde: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Pavlova: 0–6

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Arli Chontei –56kg (m)
4e
trekken: 5de met 130kg
stoten: 6de met 148kg
totaal: 278kg
Farkhat Kharki –62kg (m)
Brons
trekken: 3de met 135kg
stoten: 2de met 170kg
totaal: 305kg
Nijat Rahimov –77kg (m)
Goud
trekken: 3de met 165kg
stoten: 1st met 214kg
totaal: 379kg
Denis Ulanov –85kg (m)
Brons
trekken: 3de met 175kg
stoten: 3de met 215kg
totaal: 390kg
Alexandr Zaichikov –105kg (m)
Brons
trekken: 3de met 193kg
stoten: 3de met 223kg
totaal: 416kg
Margarita Yelisseyeva –48kg (v)
5e
trekken: 9de met 80kg
stoten: 4de met 106kg
totaal: 186kg
Karina Goricheva –63kg (v)
Brons
trekken: 2de met 111kg
stoten: 3de met 132kg
totaal: 243kg
Zhazira Zhapparkul –69kg (v)
Zilver
trekken: 2de met 115kg
stoten: 2de met 144kg
totaal: 259kg

Gymnastics (artistic) pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Sabina Ashirbayeva individueel (v)
12e
kwalificatie: 12de
hoepel: 17,183 (15e)
bal: 17,283 (16e)
knotsen: 17,400 (15e)
linten: 17,366 (9e)
totaal: 69,232 punten
Trampoline
Pirmammad Aliyev mannen
12e
kwalificatie: 12de met 105,890 punten

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Yeldos Smetov –60kg (m)
Zilver
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Libië
 LBA Elkawisah: ippon
3de ronde: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR McKenzie: yuko
kwartfinale: W van
Vlag van Oezbekistan
 UZB Oerozboe: yuko
halve finale: W van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Safarov: waza-ari
finale: V van
Vlag van Rusland
 RUS Moedranov: waza-ari
Zhansay Smagulov –66kg (m)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van België
 BEL Lefevere: shido
2de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR An: ippon
Didar Khamza –73kg (m)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Gambia
 GAM Njie: yuko
2de ronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Oroedzjov: shido
Maxim Rakov –100kg (m)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Estland
 EST Minaskin: shido
3de ronde: V van
Vlag van Tsjechië
 CZE Krpálek: shido
Galbadrakhyn Otgontsetseg –48kg (v)
Brons
1ste ronde: W van
Vlag van Guinee-Bissau
 GBS Lima: shido
kwartfinale: V van
Vlag van Japan
 JPN Kondo: ippon
herkansingen: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Csernoviczki: ippon
bronzen finale: W van Mestre: ippon
Marian Urdabayeva –63kg (v)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van China
 CHN Yang: ippon

Canoeing (flatwater) pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Slalom
Yekaterina Smirnova K-1 (v)
19e
voorronde: 11de in 119,80
Sprint
Timur Khaidarov C-1 200m (m)
14e
serie 3: 4de in 40,492
halve finale 1: 5de in 41,079
finale B: 6de in 40,549
C-1 100 m (m)
19e
serie 3: 6de in 5.30,030
halve finale 1: 8ste in 5.33,919
Alexey Dergoenov K-1 200m (m)
21e
serie 1: 8ste in 36,647
Ilya Golendov K-1 1000m (m)
18e
serie 2: 7de in 3.37,953
Sergii Tokarnytskyi
Andrey Yerguchyov
K-2 200 m (m)
12e
serie 2: 5de in 33,807
halve finale 1: 5de in 35,151
finale B: 4de in 35,427
Yevgeniy Alexeyev
Alexey Dergoenov
K-2 1000 m (m)
11e
serie 2: 6de in 3.30,433
halve finale 1: 4de in 3.18,858
finale B: 3de in 3.20,827
Ilya Golendov
Sergii Tokarnytskyi
Alexandr Yemelyanov
Andrey Yerguchyov
K-4 1000 m (m)
10e
serie 1: 7de in 3.04,883
halve finale 1: 4de in 3.00,592
finale B: 2de in 3.08,715
Inna Klinova K-1 200 m (v)
8e
serie 2: 4de in 41,030
halve finale 3: 3de in 40,381
finale: 8ste in 41,521
Zoya Ananchenko K-1 500 m (v)
19e
serie 1: 5de in 1.58,136
halve finale 1: 7de in 2.01,660
Irina Podoinikova
Natalya Sergeyeva
K-2 500 m (v)
7e
serie 2: 3de in 1.45,369
halve finale 2: 3de in 1.43,577
finale: 7de in 1.48,361
Zoya Ananchenko
Inna Klinova
Irina Podoinikova
Natalya Sergeyeva
K-4 500 m (v)
10e
serie 1: 4de in 1.36,127
halve finale 1: 5de in 1.37,423
finale B: 2de in 1.39,419

Modern pentathlon pictogram.svg
Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Pavel Ilyashenko mannen
35e
zwemmen: 2:06.19 (27e, 322 punten)
schermen: 18 W, 17 V (21e, 208 punten)
paardrijden: uitgeschakeld (33e, 0 punten)
gecombineerd: 11:29.79 (17e, 611 punten)
totaal: 1141 punten
Yelena Potapenko vrouwen
10e
zwemmen: 2:11.52 (5e, 306 punten)
schermen: 17 W, 18 V (20e, 202 punten)
paardrijden: 7 strafpunten (7e, 293 punten)
gecombineerd: 13:07.48 (22e, 513 punten)
totaal: 1314 punten

Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vladislav Yakovlev skiff (m)
31e
serie 6: 5de in 7.38,65
herkansingen 5de in 12.04,17
halve finale E/F: 4de in 11.45,22
finale F: 1ste in 7.21,61
Svetlana Germanovich skiff (v)
26e
serie 4: 5de in 9.34,15
herkansingen: 3de in 8.00,42
halve finale E/F: 1ste in 8.29,18
finale E: 2de in 8.38,25

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ilya Mokretcov sabel (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Homer: 11–15

Shooting pictogram.svg
Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Yuriy Yurkov 10m luchtgeweer (m)
44e
kwalificatie: 44ste met 615,3 punten (101,3-102,4-104,1-101,6-102,9-103,0)
50m drie houdingen (m)
29e
kwalificatie: 29ste met 1167 punten (390-390-387)
50m liggend (m)
25e
kwalificatie: 25ste met 621,4 punten (104,6-104,7-102,7-102,8-104,4-104,2)
Vladimir Issachenko 50m pistool (m)
36e
kwalificatie: 36ste met 536 punten (88-87-92-88-93-88)
Rashid Yunusmetov
13e
kwalificatie: 13de met 553 punten (92-94-91-93-91-92)
Vladimir Issachenko 10m luchtpistool (m)
23e
kwalificatie: 23ste met 579 punten (94-97-96-98-95-95)
Rashid Yunusmetov
40e
kwalificatie: 40ste met 567 punten (96-96-93-94-95-93)
Yelizaveta Korol 10m luchtgeweer (v)
37e
kwalificatie: 37ste met 410,6 punten (100,3-103,9-103,4-103,0)
50m drie houdingen (v)
26e
kwalificatie: 26ste met 575 punten (193-198-184)
Mariya Dmitriyenko trap (v)
8e
kwalificatie: 8ste met 66 punten (24-20-22)

Synchronized swimming pictogram.svg
Synchroonzwemmen

Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alexandra Nemich
Yekaterina Nemich
duet
15e
technische routine: 81,4686 punten (15e)
vrije routine: 81,400 punten (15e)
totaal: 162,8686 punten

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ruslan Zhaparov V +80kg (m)
7e
voorronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE ISayev: 2–11
herkansingen: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Cha: 8–15
Ainur Yesbergenova –49kg (v)
11e
1ste ronde: V van
Vlag van Kroatië
 CRO Zaninović: 7–18
Cansel Deniz –67kg (v)
11e
1ste ronde: V van
Vlag van Chinees Taipei
 TPE Chuang: 2–16PG

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Kirill Gerassimenko enkelspel (m)
48e
voorronde: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Hongarije
 HUN Pattantyús: 1–4 (9-11, 9-11, 11-7, 7-11, 9-11)

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jaroslava Sjvedova enkelspel (v)
33e
1ste ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Doi: 3–6, 4–6
Jaroslava Sjvedova
Galina Voskobojeva
dubbelspel (v)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van België
 BEL Flipkens/Wickmayer: 1–6, 0–1r

Cycling (road) pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Artjom Zacharov omnium (m)
10e
scratch race: 12e, 22 punten
achtervolging: 4.32,503 (15e, 12 punten)
afvalkoers: 5e, 32 punten
tijdrit: 1.03,941 (10e, 22 punten)
vliegende ronde: 13,446 (13e, 16 punten)
puntenkoers: 7 punten (8e)
totaal: 111 punten
Weg
Andrej Zejts tijdrit (m)
24e
1:18.47,63
Bachtijar Kozjatajev wegwedstrijd (m)
61e
6:30.05
Andrej Zejts
8e
6:10.30

Wrestling pictogram.svg
Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Noerislam Sanajev –57kg (m)
12e
kwalificatie: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Georgië
 GEO Chintsjegasjvili: 3–4
herkansingen: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Alijev: 8–10
Galymzhan Usserbayev –74kg (m)
5e
kwalificatie: W van
Vlag van Moldavië
 MDA Nedealco: 13–2
1ste ronde: W van
Vlag van Cuba
 CUB Lopez: 8–7
kwartfinale: W van
Vlag van Japan
 JPN Takatani: 4–3
halve finale: V van
Vlag van Iran
 IRI Yazdani: 0–4
bronzen finale: V van
Vlag van Turkije
 TUR Demirtas: 0–6
Aslan Kakhidze –86kg (m)
12e
voorronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Mahamedov: 7–11
Mamed Ibragimov –97kg (m)
8e
voorronde: vrij
1ste ronde: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Diaz: 11–2
kwartfinale: V van
Vlag van Georgië
 GEO Odikadze: 1–6
Daulet Shabanbay –125kg (m)
17e
voorronde: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Saidov: 0–7
Zhuldyz Eshimova –48kg (v)
5e
kwalificatie: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Tosaka: 0–6
herkansingen: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Auguello: 3–2
bronzen finale: V van
Vlag van China
 CHN Sun: 0–10
Yekaterina Larionova –63kg (v)
Brons
kwalificatie: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Mamasjoek: 2–8
herkansingen: W van
Vlag van Zweden
 SWE Johansson: 4–1
bronzen finale: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Pirozjkova: 4–3
Elmira Syzdykova –69kg (v)
Brons
kwalificatie: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Vorobeva: 1–4
herkansingen: W van
Vlag van Mongolië
 MGL Otsjirbat: 3–2
bronzen finale: W van
Vlag van Egypte
 EGY Mostafa: 7–4
Guzel Manyurova –75kg (v)
Zilver
kwalificatie: vrij
1ste ronde: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Németh: 12–2
kwartfinale: W van
Vlag van Kameroen
 CMR Ali: 8–6
halve finale: W van
Vlag van Rusland
 RUS Boekina: 5–0
finale: V van
Vlag van Canada
 CAN Wiebe: 0–6
Grieks-Romeins
Almat Kebispayev –59kg (m)
7e
kwalificatie: W van
Vlag van Rusland
 RUS Labazanov: 4–0
1ste ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Ota: 0–6
herkansingen: W van
Vlag van Iran
 IRI Soryan: 6–7
herkansingen 2: V van
Vlag van Noorwegen
 NOR Berge: 0–2
Doszhan Kartikov –75kg (m)
10e
kwalificatie: W van
Vlag van Georgië
 GEO Datoenasjvili: 2–0
1ste ronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Moersalijev: 1–3
Nurmakhan Tinaliyev –130kg (m)
14e
kwalificatie: vrij
1ste ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Popp: 1–3

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dmitriy Balandin 100m schoolslag (m)
8e
serie 4: 4de in 59,47
halve finale 2: 5de in 59,45
finale: 8ste in 59,85
200m schoolslag (m)
Goud
serie 4: 3de in 2.09,00
halve finale 1: 4de in 2.08,20
finale: 1ste in 2.07,46 NR
Vitaliy Khudyakov 10km open water (m) DSQ
Yekaterina Rudenko 100m rugslag (v)
20e
serie 5: 6de in 1.01,28

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Kazachstan op de Olympische Zomerspelen 2016
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.