Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 - Estafette vrouwen
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De 4 x 5 kilometer estafette voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2022 vond plaats op 12 februari 2022 in het National Cross-Country Centre in Zhangjiakou. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen (Marit Bjørgen, Ragnhild Haga, Astrid Jacobsen en Ingvild Flugstad Østberg).
Snelle feiten Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022, Gehouden in ...
Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||
Gehouden in | Zhangjiakou | ||||||
Jaar | 2022 | ||||||
Data | 12 februari | ||||||
Sport | Langlaufen | ||||||
Accommodatie(s) | National Cross-Country Centre | ||||||
Deelnemers | 72 atleten uit 18 landen | ||||||
| |||||||
|
Sluiten
Meer informatie Rang, Bib ...
Rang | Bib | Land | Tijd | Achterstand |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Russische ploeg Joelia Stoepak Natalja Neprjajeva Tatjana Sorina Veronika Stepanova | 53:41,0 14:21,3 14:06,4 12:39,2 12:34,1 | +0:00,0 – |
2 | 5 | Duitsland Katherine Sauerbrey Katharina Hennig Victoria Carl Sofie Krehl | 53:59,2 14:22,8 14:00,6 12:38,5 12:57,3 | +0:18,2 +18,2 |
3 | 6 | Zweden Maja Dahlqvist Ebba Andersson Frida Karlsson Jonna Sundling | 54:01,7 14:41,1 14:07,3 12:48,5 12:24,8 | +0:20,7 +20,7 |
4 | 3 | Finland Anne Kyllönen Johanna Matintalo Kerttu Niskanen Krista Pärmäkoski | 54:02,2 14:33,9 14:15,0 12:31,1 12:42,2 | +0:21,2 +21,2 |
5 | 1 | Noorwegen Tiril Udnes Weng Therese Johaug Helene Marie Fossesholm Ragnhild Haga | 54:09,8 14:48,4 13:57,8 12:30,4 12:53,2 | +0:28,8 +28,8 |
6 | 4 | Verenigde Staten Hailey Swirbul Rosie Brennan Novie McCabe Jessie Diggins | 55:09,2 14:46,0 14:13,8 12:59,7 13:09,7 | +1:28,2 |
7 | 7 | Zwitserland Laurien van der Graaff Nadine Fähndrich Nadja Kälin Alina Meier | 56:41,5 14:45,2 14:12,9 13:38,5 14:04,9 | +3:00,5 |
8 | 18 | Italië Anna Comarella Caterina Ganz Martina Di Centa Lucia Scardoni | 57:20,5 15:28,1 15:11,4 13:17,9 13:23,1 | +3:39,5 |
9 | 9 | Canada Katherine Stewart-Jones Dahria Beatty Cendrine Browne Olivia Bouffard-Nesbitt | 57:20,9 15:04,5 15:01,6 13:17,0 13:57,8 | +3:39,9 |
10 | 16 | China Chi Chunxue Li Xin Jialin Bayani Ma Qinghua | 57:49,7 15:02,9 15:15,9 13:39,5 13:51,4 | +4:08,7 |
11 | 10 | Japan Masako Ishida Masae Tsuchiya Chika Kobayashi Miki Kodama | 58:40,6 14:33,6 15:53,9 13:59,8 14:13,3 | +4:59,6 |
12 | 17 | Frankrijk Léna Quintin Delphine Claudel Flora Dolci Mélissa Gal | 59:03,9 16:06,6 15:23,8 13:23,6 14:09,9 | +5:22,9 |
13 | 8 | Tsjechië Tereza Beranová Petra Nováková Kateřina Janatová Petra Hynčicová | 59:32,6 17:08,7 15:27,8 13:14,6 13:41,5 | +5:51,6 |
14 | 12 | Polen Izabela Marcisz Monika Skinder Weronika Kaleta Karolina Kukuczka | 60:21,5 1:00:21,5 15:24,8 16:01,4 14:24,8 14:30,5 | +6:40,5 |
15 | 11 | Kazachstan Ksenia Sjalygina Angelina Sjoeryga Nadezjda Stepasjkina Irina Bykova | 61:15,4 1:01:15,4 15:51,3 16:00,4 14:12,0 15:11,7 | +7:34,4 |
16 | 14 | Estland Kaidy Kaasiku Mariel Merlii Pulles Keidy Kaasiku Aveli Uustalu | 61:18,9 1:01:18,9 15:45,5 15:38,9 14:02,2 15:52,3 | +7:37,9 |
17 | 15 | Letland Patricija Eiduka Kitija Auzina Baiba Bendika Samanta Krampe | 61:20,6 1:01:20,6 15:20,8 16:11,0 13:11,8 16:37,0 | +7:39,6 |
18 | 13 | Oekraïne Viktoria Olech Valentyna Kaminska Maryna Antsybor Darja Roeblova | 62:20,2 LAP 17:55,5 | +8:39,6 |
Sluiten
- (en) Uitslag