Lijn 3 (metro van New York)
metro van New York / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De 2 Seventh Avenue Express of ook wel lijn 3 is een metrolijn die onderdeel is van de metro van New York. Op plattegronden, stationsborden en richtingfilms staat de lijn aangegeven in de kleur rood omdat de lijn een dienst is op de Broadway-Seventh Avenue Line. De lijn loopt vanaf 148th Street in de Bronx door Manhattan naar New Lots Avenue in Brooklyn.
Lijn 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Vervoerder(s) | New York City Subway | |||
|
Lijn maakt gebruik van de volgende trajecten:
Lijn | Sporen | Tijden |
---|---|---|
Lenox Avenue Line (gehele lijn) | Dagelijks, behalve 's nachts | |
Broadway-Seventh Avenue Line van 96th Street tot Chambers Street | express | |
Broadway-Seventh Avenue Line, Brooklyn Branch, via Clark Street Tunnel | ||
Eastern Parkway Line (gehele lijn) | local | |
New Lots Line (gehele lijn) |
Van noord naar zuid: Harlem-148th Street · 145th Street · 135th Street · 125th Street · 116th Street · Central Park North-110th Street · 96th Street · 72nd Street · Times Square-42nd Street · 34th Street-Penn Station · 14th Street · Chambers Street · Park Place · Fulton Street · Wall Street · Clark Street · Borough Hall · Hoyt Street-Fulton Mall · Nevins Street · Atlantic Avenue · Bergen Street · Grand Army Plaza · Eastern Parkway-Brooklyn Museum · Franklin Avenue · Nostrand Avenue · Kingston Avenue · Crown Heights-Utica Avenue · Sutter Avenue-Rutland Road · Saratoga Avenue · Rockaway Avenue · Junius Street · Pennsylvania Avenue · Van Siclen Avenue · New Lots Avenue