Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een C.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
CadoxtonCADVale of GlamorganArriva Trains Wales0,1980,2090,2280,2530,261
CaergwrleCGWFlintshireArriva Trains Wales0,0250,0210,020,0210,02
CaerphillyCPHCaerphillyArriva Trains Wales0,620,60,6090,6060,598
CaerswsCWSPowysArriva Trains Wales0,0250,0280,030,0340,034
CaldicotCDTMonmouthshireArriva Trains Wales0,060,060,070,0720,08
Caledonian Road & BarnsburyCIRGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,1170,1360,4420,6080,474
CalstockCSKCornwallCaradonFirst Great Western0,0240,0210,0230,0270,031
Cam and DursleyCDUGloucestershireStroudFirst Great Western0,0640,0720,0920,1150,132
CamberleyCAMSurreySurrey HeathSouth West Trains0,3440,3550,3770,4330,45
CamborneCBNCornwallKerrierFirst Great Western0,1470,1570,1820,1940,216
CambridgeCBGCambridgeshireCambridgeNational Express East Anglia6,066,1376,5226,9987,572
Cambridge HeathCBHGroot-LondenTower HamletsNational Express East Anglia0,0460,0430,1140,1740,15
CambuslangCBLSouth LanarkshireFirst ScotRail0,4820,5570,5790,6050,763
Camden RoadCMDGroot-LondenCamdenLondon Overground0,5780,6892,0061,9351,415
CamelonCMOFalkirkFirst ScotRail0,0830,090,090,0970,097
CanleyCNLWest MidlandsCoventryLondon Midland0,0580,0690,0780,090,184
CannockCAOStaffordshireCannock ChaseLondon Midland0,1220,1250,1420,1480,183
CanonburyCNNGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,1280,1650,7890,7190,561
Canterbury EastCBEKentCanterburySoutheastern0,410,4291,641,6181,575
Canterbury WestCBWKentCanterburySoutheastern2,0152,1721,1351,3511,391
CantleyCNYNorfolkBroadlandNational Express East Anglia0,0110,0110,0110,0180,018
CapenhurstCPUCheshireCheshire West and ChesterMerseyrail0,0580,0530,0440,060,075
Carbis BayCBBCornwallPenwithFirst Great Western0,0660,0240,0060,0080,008
CardendenCDDFifeFirst ScotRail0,0440,0480,0490,050,056
Cardiff BayCDBCardiffArriva Trains Wales0,2460,2740,4040,5190,595
Cardiff CentralCDFCardiffArriva Trains Wales7,7438,3589,1279,87510,485
Cardiff Queen StreetCDQCardiffArriva Trains Wales2,0732,1262,2322,4862,56
CardonaldCDOGlasgow CityFirst ScotRail0,0960,1190,1180,1150,181
CardrossCDRArgyll and ButeFirst ScotRail0,1860,1970,1940,2040,238
CarfinCRFNorth LanarkshireFirst ScotRail0,0560,0590,0670,0690,085
Cark and CartmelCAKCumbriaSouth LakelandNorthern Rail0,0470,0440,0370,0510,049
CarlisleCARCumbriaCarlisleVirgin Trains1,171,2971,3661,471,515
CarltonCTONottinghamshireGedlingEast Midlands Trains0,0150,0170,0180,0180,019
CarlukeCLUSouth LanarkshireFirst ScotRail0,2260,2540,2670,2750,314
CarmarthenCMNCarmarthenshireArriva Trains Wales0,2890,2940,3230,3480,365
CarmyleCMLGlasgow CityFirst ScotRail0,080,10,1020,1060,132
CarnforthCNFLancashireLancasterFirst TransPennine Express0,150,1570,1510,1750,177
CarnoustieCANAngusFirst ScotRail0,0560,0670,0710,1460,092
CarntyneCAYGlasgow CityFirst ScotRail0,110,1280,1350,1510,203
Carpenders ParkCPKHertfordshireThree RiversLondon Overground0,3660,380,4610,420,264
CarrbridgeCAGHighlandFirst ScotRail0,0020,0030,0040,0050,004
CarshaltonCSHGroot-LondenSuttonSouthern0,7970,7981,1221,2611,167
Carshalton BeechesCSBGroot-LondenSuttonSouthern0,5780,5050,8470,8740,799
CarstairsCRSSouth LanarkshireFirst ScotRail0,0120,0150,0140,0130,015
CartsdykeCDYInverclydeFirst ScotRail0,0670,0720,0750,080,107
Castle Bar ParkCBPGroot-LondenEalingFirst Great Western0,0140,020,0970,1010,093
Castle CaryCLCSomersetSouth SomersetFirst Great Western0,1830,1940,1710,2270,232
CastlefordCFDWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,2930,3120,3040,3060,372
CastletonCASGreater ManchesterRochdaleNorthern Rail0,0810,0860,0880,10,123
Castleton MoorCSMNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,0060,0070,0060,0060,005
CaterhamCATSurreyTandridgeSouthern0,640,6850,7550,8340,882
CatfordCTFGroot-LondenLewishamSoutheastern0,8260,8160,9321,0550,985
Catford BridgeCFBGroot-LondenLewishamSoutheastern0,8350,7881,6311,7391,629
CathaysCYSCardiffArriva Trains Wales0,4830,3790,3880,5090,622
CathcartCCTGlasgow CityFirst ScotRail0,360,3750,3840,3820,463
CattalCTLNorth YorkshireHarrogateNorthern Rail0,0410,0420,0460,0470,045
CauselandCAUCornwallCaradonFirst Great Western0,0020,0030,0030,0030,004
Cefn-Y-BeddCYBFlintshireArriva Trains Wales0,010,0080,0070,0080,009
Chadwell HeathCTHGroot-LondenRedbridgeNational Express East Anglia1,6081,5572,2092,3532,247
Chafford HundredCFHThurrockc2c1,6511,7361,9532,0662,032
Chalfont & LatimerCFOBuckinghamshireChilternLondon Underground0,4470,3490,254
ChalkwellCHWSouthend-on-Seac2c1,0831,1461,211,3131,377
Chandler's FordCFRHampshireEastleighSouth West Trains0,1550,180,1990,2130,236
Chapel-En-Le-FrithCEFDerbyshireHigh PeakNorthern Rail0,0350,0390,0410,0490,048
ChapeltonCPNDevonNorth DevonFirst Great Western00000
Chapeltown (Yorkshire)CLNSouth YorkshireSheffieldNorthern Rail0,1880,2060,1850,1910,264
Chappel and Wakes ColneCWCEssexColchesterNational Express East Anglia0,0260,0260,0290,030,031
CharingCHGKentAshfordSoutheastern0,0640,0670,0710,0880,09
Charing Cross (Glasgow)CHCGlasgow CityFirst ScotRail1,4061,5291,4911,4781,927
CharlburyCBYOxfordshireWest OxfordshireFirst Great Western0,2370,2320,250,2390,239
Charlton (Londen)CTNGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,8320,9091,3071,5061,504
CharthamCRTKentCanterburySoutheastern0,0440,050,0510,0680,07
Chassen RoadCSRGreater ManchesterTraffordNorthern Rail0,0270,0280,0270,030,034
ChatelheraultCTESouth LanarkshireFirst ScotRail0,0040,0170,0230,041
ChathamCTMMedwaySoutheastern2,8932,9453,0933,2623,202
ChathillCHTNorthumberlandBerwick-upon-TweedNorthern Rail0,0020,0020,0010,0020,002
Cheadle HulmeCHUGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,2880,3570,3770,4240,573
CheamCHEGroot-LondenSuttonSouthern0,6610,70511,111,08
CheddingtonCEDBuckinghamshireAylesbury ValeLondon Midland0,0570,0650,0750,0790,07
Chelford (Cheshire)CELCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,0220,020,0170,0280,029
ChelmsfordCHMEssexChelmsfordNational Express East Anglia6,6986,8017,1137,4487,375
ChelsfieldCLDGroot-LondenBromleySoutheastern0,6240,6270,8770,9480,874
Cheltenham SpaCNMGloucestershireCheltenhamFirst Great Western1,0371,1281,2061,3391,529
ChepstowCPWMonmouthshireArriva Trains Wales0,1140,1210,1290,1460,169
Cherry TreeCYTBlackburn with DarwenNorthern Rail0,0210,020,0230,0250,025
ChertseyCHYSurreyRunnymedeSouth West Trains0,3610,4190,4310,5880,632
CheshuntCHNHertfordshireBroxbourneNational Express East Anglia1,4091,4081,5331,6921,705
Chessington NorthCSNGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,310,2860,5750,6110,51
Chessington SouthCSSGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,20,2060,4850,5820,526
ChesterCTRCheshireCheshire West and ChesterArriva Trains Wales2,2392,3372,4412,6082,829
Chester RoadCRDWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,2450,2510,2670,2960,537
ChesterfieldCHDDerbyshireChesterfieldEast Midlands Trains1,0281,0441,1481,1811,269
Chester-le-StreetCLSDurhamChester-le-StreetNorthern Rail0,1260,1510,1610,1930,187
Chestfield & SwalecliffeCSWKentCanterburySoutheastern0,1430,1470,150,1730,165
ChetnoleCNODorsetWest DorsetFirst Great Western0,0020,0020,0030,0020,002
ChichesterCCHWest SussexChichesterSouthern2,2662,4012,62,7632,89
ChilhamCILKentAshfordSoutheastern0,0280,030,0320,040,041
ChilworthCHLSurreyGuildfordFirst Great Western0,0180,0170,0170,0170,021
ChingfordCHIGroot-LondenWaltham ForestNational Express East Anglia1,1170,9951,3421,441,316
ChinleyCLYDerbyshireHigh PeakNorthern Rail0,0680,0670,0750,0760,086
ChippenhamCPMWiltshireNorth WiltshireFirst Great Western1,2581,3161,4151,4741,561
ChipsteadCHPSurreyReigate and BansteadSouthern0,1250,1280,1460,1650,166
ChirkCRKWrexhamArriva Trains Wales0,0320,0360,0430,0510,055
ChislehurstCITGroot-LondenBromleySoutheastern0,8350,8371,0951,1761,118
ChiswickCHKGroot-LondenHounslowSouth West Trains0,250,3040,6110,7930,751
CholseyCHOOxfordshireSouth OxfordshireFirst Great Western0,210,1840,1820,190,192
ChorleyCRLLancashireChorleyNorthern Rail0,6370,6710,7040,730,684
ChorleywoodCLWHertfordshireThree RiversLondon Underground0,650,4990,34
ChristchurchCHRDorsetChristchurchSouth West Trains0,3570,3570,3570,3680,402
Christs HospitalCHHWest SussexHorshamSouthern0,1150,1210,1390,1390,134
Church and OswaldtwistleCTWLancashireHyndburnNorthern Rail0,0280,0310,0330,0320,033
Church FentonCHFNorth YorkshireSelbyNorthern Rail0,0490,050,0550,0650,064
Church StrettonCTTShropshireSouth ShropshireArriva Trains Wales0,10,1040,1120,1260,125
CilmeriCIMPowysArriva Trains Wales0,0010,0010,0010,0010,002
Clacton-on-SeaCLTEssexTendringNational Express East Anglia0,6990,6650,7070,7040,713
ClandonCLASurreyGuildfordSouth West Trains0,150,1420,1530,1780,186
ClaphamCPYNorth YorkshireCravenNorthern Rail0,0060,0060,0050,0060,007
Clapham High StreetCLPGroot-LondenLambethSouthern0,0910,1020,20,2420,224
Clapham JunctionCLJGroot-LondenWandsworthSouth West Trains12,5512,42718,86818,18117,445
ClaptonCPTGroot-LondenHackneyNational Express East Anglia0,3560,3290,460,5420,633
Clarbeston RoadCLRPembrokeshireArriva Trains Wales0,0030,0030,0040,0040,005
ClarkstonCKSEast RenfrewshireFirst ScotRail0,3830,4010,4310,4430,57
ClaverdonCLVWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,0020,0020,0020,0020,002
ClaygateCLGSurreyElmbridgeSouth West Trains0,470,4640,5190,5890,607
CleethorpesCLENorth East LincolnshireFirst TransPennine Express0,2080,210,2280,2410,236
ClelandCEANorth LanarkshireFirst ScotRail0,0490,0530,060,0670,075
Clifton (Manchester)CLIGreater ManchesterSalfordNorthern Rail00000
Clifton DownCFNBristolFirst Great Western0,1420,1530,1810,2040,282
ClitheroeCLHLancashireRibble ValleyNorthern Rail0,2020,2180,2310,2370,227
Clock HouseCLKGroot-LondenBromleySoutheastern0,840,8681,1291,1961,133
ClunderwenCUWPembrokeshireArriva Trains Wales0,0130,0120,0140,0170,019
ClydebankCYKWest DunbartonshireFirst ScotRail0,3450,3990,3890,3340,441
Coatbridge CentralCBCNorth LanarkshireFirst ScotRail0,0350,0380,0420,0420,061
Coatbridge SunnysideCBSNorth LanarkshireFirst ScotRail0,4340,4770,4790,4720,591
CoatdykeCOANorth LanarkshireFirst ScotRail0,2320,2560,2690,2910,369
Cobham & Stoke D'abernonCSDSurreyElmbridgeSouth West Trains0,4830,4850,5230,6190,606
CodsallCSLStaffordshireSouth StaffordshireLondon Midland0,0260,0380,0430,0550,085
CoganCGNVale of GlamorganArriva Trains Wales0,1270,1290,1480,1680,188
ColchesterCOLEssexColchesterNational Express East Anglia4,3054,2884,3384,5174,503
Colchester TownCETEssexColchesterNational Express East Anglia0,1630,1610,4570,4520,448
Coleshill ParkwayCEHWarwickshireNorth WarwickshireLondon Midland0,0480,105
CollinghamCLMNottinghamshireNewark and SherwoodEast Midlands Trains0,0220,0230,0310,030,032
CollingtonCLLEast SussexRotherSouthern0,0970,1220,1190,1240,124
ColneCNELancashirePendleNorthern Rail0,0580,0620,0610,0650,07
ColwallCWLHerefordshireLondon Midland0,0410,0450,0510,0560,057
Colwyn BayCWBConwyArriva Trains Wales0,2340,2410,2610,2620,271
Combe (Oxfordshire)CMEOxfordshireWest OxfordshireFirst Great Western0,0020,0030,0030,0020,002
CommondaleCOMNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,0030,0030,0030,0030,003
CongletonCNGCheshireCongletonNorthern Rail0,0980,130,1580,1780,186
ConisbroughCNSSouth YorkshireDoncasterNorthern Rail0,070,0710,0670,0620,079
Connel FerryCONArgyll and ButeFirst ScotRail0,0030,0030,0040,0040,004
CononleyCEYNorth YorkshireCravenNorthern Rail0,0880,0990,1080,1280,135
Conway ParkCNPMerseysideWirralMerseyrail0,7090,740,7830,7641,818
ConwyCNWConwyArriva Trains Wales0,0190,0190,0230,0260,03
Cooden BeachCOBEast SussexRotherSouthern0,1050,1030,1050,1070,111
CookhamCOOWindsor and MaidenheadFirst Great Western0,1810,1870,1950,190,195
CooksbridgeCBREast SussexLewesSouthern0,0270,0320,0290,0350,039
Coombe Junction HaltCOECornwallCaradonFirst Great Western00000
CopplestoneCOPDevonMid DevonFirst Great Western00,0010,0020,0050,007
CorbridgeCRBNorthumberlandTynedaleNorthern Rail0,0660,0680,0650,0680,076
CorkerhillCKHGlasgow CityFirst ScotRail0,1260,1470,1530,1550,213
CorkickleCKLCumbriaCopelandNorthern Rail0,0070,0180,0180,0230,014
CorpachCPAHighlandFirst ScotRail0,0020,0020,0020,0020,002
CorrourCRRHighlandFirst ScotRail0,0110,010,0110,0130,013
Coryton (Cardiff)COYCardiffArriva Trains Wales0,2520,2540,2540,2660,277
CoseleyCSYWest MidlandsDudleyLondon Midland0,0990,1110,1170,1270,248
CosfordCOSShropshireBridgnorthLondon Midland0,0530,0450,0460,060,075
CoshamCSAPortsmouthSouth West Trains0,650,6820,6640,6690,811
CottinghamCGMEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,2150,2140,2090,1990,2
CottingleyCOTWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,0250,0330,0440,0540,073
Coulsdon SouthCDSGroot-LondenCroydonSouthern0,9211,041,3621,5551,39
Coulsdon TownCDNGroot-LondenCroydonSouthern0,1830,1780,2850,3290,296
CoventryCOVWest MidlandsCoventryVirgin Trains2,362,7192,8753,044,52
CowdenCWNKentSevenoaksSouthern0,0110,0210,0260,0320,034
CowdenbeathCOWFifeFirst ScotRail0,1360,1420,1510,1460,155
Cradley HeathCRAWest MidlandsSandwellLondon Midland0,2090,2320,2420,2880,649
CraigendoranCGDArgyll and ButeFirst ScotRail0,1490,1630,1590,180,201
CramlingtonCRMNorthumberlandBlyth ValleyNorthern Rail0,0680,0770,0830,0880,09
Craven ArmsCRVShropshireSouth ShropshireArriva Trains Wales0,0720,0810,0890,10,103
CrawleyCRWWest SussexCrawleySouthern1,5851,6891,8021,8991,881
CrayfordCRYGroot-LondenBexleySoutheastern1,0121,0281,3021,3661,327
CreditonCDIDevonMid DevonFirst Great Western0,0220,0230,0240,0270,032
CressingCESEssexBraintreeNational Express East Anglia0,0490,040,040,0380,031
CressingtonCSGMerseysideLiverpoolMerseyrail0,120,1520,1650,170,456
CreswellCWDDerbyshireBolsoverEast Midlands Trains0,0420,0420,0430,0390,04
CreweCRECheshireCrewe and NantwichVirgin Trains1,5291,6521,751,91,954
CrewkerneCKNSomersetSouth SomersetSouth West Trains0,0970,0920,0930,0990,099
Crews HillCWHGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,0270,0330,0420,0620,084
CrianlarichCNRStirlingFirst ScotRail0,0110,010,0110,0110,011
CricciethCCCGwyneddArriva Trains Wales0,0130,0130,0170,0250,019
CricklewoodCRIGroot-LondenBarnetFirst Capital Connect0,4210,4321,5421,2111,042
CroftfootCFFSouth LanarkshireFirst ScotRail0,120,140,1560,1620,179
Crofton ParkCFTGroot-LondenLewishamSoutheastern0,3530,340,510,6550,609
CromerCMRNorfolkNorth NorfolkNational Express East Anglia0,1340,1320,1380,1820,189
CromfordCMFDerbyshireDerbyshire DalesEast Midlands Trains0,0140,0140,0140,0170,021
CrookstonCKTGlasgow CityFirst ScotRail0,0810,10,1130,1150,133
Cross GatesCRGWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,2390,260,2820,2950,402
CrossflattsCFLWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,1770,1870,1940,2130,291
CrosshillCOIGlasgow CityFirst ScotRail0,290,3210,3210,3260,345
CrosskeysCKYCaerphillyArriva Trains Wales00,067
CrossmyloofCMYGlasgow CityFirst ScotRail0,2350,2740,30,3460,448
CrostonCSOLancashireChorleyNorthern Rail0,0390,0370,0420,0420,044
Crouch HillCRHGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,0450,0450,2710,2440,19
CrowboroughCOHEast SussexWealdenSouthern0,1750,2590,3240,3660,351
CrowhurstCWUEast SussexRotherSoutheastern0,040,0470,050,0540,054
CrowleCWENorth LincolnshireNorthern Rail0,0190,0220,0260,0290,028
CrowthorneCRNBracknell ForestFirst Great Western0,2510,2530,2710,2750,269
CroyCRONorth LanarkshireFirst ScotRail0,7170,8290,9350,9571,155
Crystal PalaceCYPGroot-LondenBromleySouthern0,9061,0381,4671,6711,62
CuddingtonCUDCheshireCheshire West and ChesterNorthern Rail0,0450,0470,0490,0520,053
CuffleyCUFHertfordshireWelwyn HatfieldFirst Capital Connect0,5560,5570,5790,6170,611
CulhamCUMOxfordshireSouth OxfordshireFirst Great Western0,0390,0370,0450,0470,06
CulrainCUAHighlandFirst ScotRail0,0020,0020,0020,0020,002
CumbernauldCUBNorth LanarkshireFirst ScotRail0,2110,2370,2470,2190,257
CuparCUPFifeFirst ScotRail0,1890,2020,2190,2290,227
CurriehillCUHEdinburghFirst ScotRail0,040,0440,0410,0430,047
CuxtonCUXMedwaySoutheastern0,0330,0370,0420,0420,043
CwmbachCMHRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0140,0140,0210,020,02
CwmbranCWMTorfaenArriva Trains Wales0,1840,1770,210,2420,263
CynghordyCYNCarmarthenshireArriva Trains Wales0,0020,0020,0010,0010,002
Close

Oops something went wrong: