Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een I.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
IBMIBMInverclydeFirst ScotRail0,1290,1170,0940,0940,206
IfieldIFIWest SussexCrawleySouthern0,2370,240,2670,290,299
IlfordIFDGroot-LondenRedbridgeNational Express East Anglia2,9322,6245,0756,125,559
IlkleyILKWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,810,8470,9180,9381,212
Ince (Wigan)INCGreater ManchesterWiganNorthern Rail0,0090,010,0110,0120,015
Ince and EltonINECheshireCheshire West and ChesterNorthern Rail0,0010,0010,0010,0010,001
IngatestoneINTEssexBrentwoodNational Express East Anglia0,6060,6280,630,6490,638
InschINSAberdeenshireFirst ScotRail0,0620,0660,0660,0730,079
InvergordonIGDHighlandFirst ScotRail0,0080,0090,0130,0160,02
InvergowrieINGPerth and KinrossFirst ScotRail0,0010,0020,0020,0020,001
InverkeithingINKFifeFirst ScotRail0,9880,9720,9861,0320,993
InverkipINPInverclydeFirst ScotRail0,0360,0410,0440,0470,059
InvernessINVHighlandFirst ScotRail0,8230,8730,9160,9761,044
InvershinINHHighlandFirst ScotRail00000
InverurieINRAberdeenshireFirst ScotRail0,1280,1540,1760,1950,224
IpswichIPSSuffolkIpswichNational Express East Anglia2,0172,1452,4022,8072,825
IrlamIRLGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,1030,120,1230,1350,181
IrvineIRVNorth AyrshireFirst ScotRail0,7010,7620,810,7791,038
IsleworthISLGroot-LondenHounslowSouth West Trains0,2640,3030,6770,850,813
IslipISPOxfordshireCherwellFirst Great Western0,0190,0160,0180,0140,017
IverIVRBuckinghamshireSouth BucksFirst Great Western0,1110,1360,1430,1480,157
IvybridgeIVYDevonSouth HamsFirst Great Western0,0410,0480,0590,060,064
Close

Oops something went wrong: