Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een K.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
KearsleyKSLGreater ManchesterBoltonNorthern Rail0,0150,0160,0220,0260,029
KearsneyKSNKentDoverSoutheastern0,040,0420,040,0460,043
KeighleyKEIWest YorkshireBradfordNorthern Rail1,0881,1271,1551,1831,493
KeithKEHMorayFirst ScotRail0,0670,0710,0690,0750,077
KelvedonKELEssexBraintreeNational Express East Anglia0,7750,760,7870,7990,797
KelvindaleKVDGlasgow CityFirst ScotRail0,0950,1080,11
KembleKEMGloucestershireCotswoldFirst Great Western0,2230,2370,2610,2870,31
Kempston HardwickKMHBedfordshireBedfordLondon Midland0,0030,0040,0040,0070,008
Kempton ParkKMPSurreySpelthorneSouth West Trains0,0270,0050,0410,0460,049
KemsingKMSKentSevenoaksSoutheastern0,0110,0110,0120,0140,016
KemsleyKMLKentSwaleSoutheastern0,1190,1250,1380,1550,157
KendalKENCumbriaSouth LakelandFirst TransPennine Express0,1280,1420,1560,1830,192
KenleyKLYGroot-LondenCroydonSouthern0,3420,3750,5250,5580,476
KennettKNECambridgeshireEast CambridgeshireNational Express East Anglia0,0110,0130,0160,0180,016
KennisheadKNSGlasgow CityFirst ScotRail0,0210,0310,0380,0360,045
Kensal GreenKNLGroot-LondenBrentLondon Underground0,9320,8810,3870,3860,448
Kensal RiseKNRGroot-LondenBrentLondon Overground0,20,2010,9520,9960,767
Kensington (Olympia)KPAGroot-LondenKensington en ChelseaLondon Overground1,1591,2441,3922,2031,924
Kent HouseKTHGroot-LondenBromleySoutheastern0,510,4960,7480,810,781
Kentish TownKTNGroot-LondenCamdenFirst Capital Connect0,3830,4441,3881,0670,885
Kentish Town WestKTWGroot-LondenCamdenLondon Overground0,1560,1910,8240,7620,567
KentonKNTGroot-LondenBrentLondon Underground0,3180,3210,3010,2960,266
Kents BankKBKCumbriaSouth LakelandNorthern Rail0,0190,020,0160,020,021
KetteringKETNorthamptonshireKetteringEast Midlands Trains0,9330,9211,0121,0861,112
Kew BridgeKWBGroot-LondenHounslowSouth West Trains0,2350,2710,670,8540,784
Kew GardensKWGGroot-LondenRichmond upon ThamesLondon Underground1,511,3550,6430,6280,504
KeyhamKEYPlymouthFirst Great Western0,0060,0080,0080,0050,006
KeynshamKYNBath and North East SomersetFirst Great Western0,1690,1880,210,2310,257
KidbrookeKDBGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,6620,6420,9190,9730,912
KidderminsterKIDWorcestershireWyre ForestLondon Midland0,7340,8050,8660,9631,227
KidsgroveKDGStaffordshireNewcastle-under-LymeEast Midlands Trains0,0310,0320,0440,050,062
KidwellyKWLCarmarthenshireArriva Trains Wales0,0160,0160,0150,0160,018
Kilburn High RoadKBNGroot-LondenCamdenLondon Overground0,0690,0590,4130,6120,69
KildaleKLDNorth YorkshireHambletonNorthern Rail0,0020,0020,0020,0020,002
KildonanKILHighlandFirst ScotRail00000
KilgettyKGTPembrokeshireArriva Trains Wales0,0080,0080,010,0120,013
KilmarnockKMKEast AyrshireFirst ScotRail0,4620,4550,4380,4070,458
KilmaursKLMEast AyrshireFirst ScotRail0,0680,0690,0720,0730,084
KilpatrickKPTWest DunbartonshireFirst ScotRail0,0640,0680,0710,0750,089
KilwinningKWNNorth AyrshireFirst ScotRail0,8470,9080,9210,9091,135
KinbraceKBCHighlandFirst ScotRail0,0010,0010,0010,0010,001
KinghamKGMOxfordshireWest OxfordshireFirst Great Western0,1240,1270,1310,1410,148
KinghornKGHFifeFirst ScotRail0,0910,0930,1010,0950,092
Kings LangleyKGLHertfordshireThree RiversLondon Midland0,3830,4460,5090,5960,59
King's LynnKLNNorfolkKing's Lynn en West NorfolkFirst Capital Connect0,6420,6220,6570,680,739
Kings NortonKNNWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,3660,4070,4470,4810,804
King's NymptonKGNDevonNorth DevonFirst Great Western0,0020,0020,0010,0010,002
King's ParkKGPGlasgow CityFirst ScotRail0,0960,1060,1210,1270,153
Kings SuttonKGSNorthamptonshireSouth NorthamptonshireChiltern Railways0,040,0350,0390,0450,044
KingsknoweKGEEdinburghFirst ScotRail0,0180,0190,020,0190,02
KingstonKNGGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains3,1633,2275,5975,7915,161
KingswoodKNDSurreyReigate and BansteadSouthern0,2630,2850,2690,2890,286
KingussieKINHighlandFirst ScotRail0,0280,030,0320,0330,038
KintburyKITWest BerkshireFirst Great Western0,0590,0580,0560,0590,066
Kirby CrossKBXEssexTendringNational Express East Anglia0,0450,0380,0390,040,045
Kirk SandallKKSSouth YorkshireDoncasterNorthern Rail0,1020,1070,1010,1010,142
KirkbyKIRMerseysideKnowsleyMerseyrail0,5160,560,6390,742,191
Kirkby-in-AshfieldKKBNottinghamshireAshfieldEast Midlands Trains0,1550,1550,150,1390,151
Kirkby StephenKSWCumbriaEdenNorthern Rail0,0230,0220,0220,0240,026
Kirkby-In-FurnessKBFCumbriaSouth LakelandNorthern Rail0,0140,0150,0150,0170,01
KirkcaldyKDYFifeFirst ScotRail1,051,0721,1261,1521,122
KirkconnelKRKDumfries and GallowayFirst ScotRail0,0150,0170,0150,0160,018
KirkdaleKKDMerseysideLiverpoolMerseyrail0,4110,4520,4420,4791,179
Kirkham and WeshamKKMLancashireFyldeNorthern Rail0,2060,2120,2140,2260,226
KirkhillKKHSouth LanarkshireFirst ScotRail0,0880,0940,0980,0940,1
KirknewtonKKNWest LothianFirst ScotRail0,050,050,040,040,039
KirkwoodKWDNorth LanarkshireFirst ScotRail0,1070,1140,1150,1210,159
Kirton LindseyKTLNorth LincolnshireNorthern Rail00000
Kiveton BridgeKIVSouth YorkshireRotherhamNorthern Rail0,0390,0370,0390,0370,053
Kiveton ParkKVPSouth YorkshireRotherhamNorthern Rail0,0330,0330,0320,0270,042
KnaresboroughKNANorth YorkshireHarrogateNorthern Rail0,240,2490,2490,2450,258
KnebworthKBWHertfordshireNorth HertfordshireFirst Capital Connect0,3440,3440,3920,4580,481
KnightonKNIShropshireSouth ShropshireArriva Trains Wales0,0230,0220,020,0240,023
KnockholtKCKGroot-LondenBromleySoutheastern0,1430,1580,2210,2690,276
KnottingleyKNOWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,0850,1150,120,1290,162
KnucklasKNUPowysArriva Trains Wales0,0040,0040,0030,0050,005
KnutsfordKNFCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,2170,2410,250,2910,311
Kyle of LochalshKYLHighlandFirst ScotRail0,0440,0450,0470,0480,053
Close