Neder-Silezisch voetbalkampioenschap 1913/14
sportseizoen van een voetbalcompetitie / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
In 1913/14 werd het achtste Neder-Silezisch voetbalkampioenschap gespeeld, dat georganiseerd werd door de Zuidoost-Duitse voetbalbond. De competitie werd nu in vier groepen verdeeld, waarvan de winnaars aan een eindronde deelnamen.
ATV Liegnitz werd kampioen en plaatste zich voor de Zuidoost-Duitse eindronde. De club werd in de eerste ronde door Preußen Görlitz verslagen.
Gau Brieg
Uit de Gau Brieg is enkel bekend dat SC Brega 09 Brieg deelnam.
Gau Glogau
Meer informatie Plaats, Club ...
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SC Preußen 1911 Glogau | ||||||
2. | Grünberger SC | ||||||
3. | FC Viktoria Kusser | ||||||
4. | SC Preußen 1911 Glogau II | ||||||
5. | FC Fortuna Neusalz | ||||||
6. | FC Fortuna Neusalz II | ||||||
7. | FC Wacker Grünberg | ||||||
Sluiten
Geplaatst voor eindronde | |
Gau Liegnitz
Meer informatie Plaats, Club ...
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ATV Liegnitz | 4 | 3 | 1 | 0 | 19:1 | 7:1 |
2. | FC Blitz 03 Liegnitz | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:9 | 4:4 |
3. | FC Viktoria 06 Liegnitz | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:17 | 1:7 |
Sluiten
Geplaatst voor eindronde | |
Gau Schweidnitz
Meer informatie Plaats, Club ...
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SV Silesia Freiburg | ||||||
2. | Schweidnitzer FV 1911 | ||||||
3. | Waldenburger SV 09 | ||||||
4. | FC Sportfreunde Schweidnitz | ||||||
5. | Schweidnitzer FV 1911 II | ||||||
Sluiten
Geplaatst voor eindronde | |
Halve finale
| ||||
22 februari 1914 |
ATV Liegnitz | 6 – 1 | SC Brega Brieg | Liegnitz |
| ||||
1 maart 1914 |
SC Preußen Glogau | ? | SV Silesia Freiburg | Liegnitz |
Uitslag onbekend, enkel dat Glogau won.
Finale
| ||||
8 maart 1914 |
ATV Liegnitz | 3 – 2 | SC Preußen Glogau | Liegnitz |
Seizoenen van het Neder-Silezisch voetbalkampioenschap
Duitse voetbalcompetities in 1913/14
Brandenburg: | Brandenburg |
Midden: | Altmark · Anhalt · Elbe-Elster · Ertsgebergte · Göltzschtal · Graafschap Mansfeld · Harz · Kyffhäuser · Midden-Elbe · Midden-Saksen · Noord-Thüringen · Noordwest-Saksen · Oost-Saksen · Oost-Thüringen · Saale · Saale-Elster · Vogtland · West-Saksen · West-Thüringen · Zuid-Thüringen · Zuidwest-Saksen ·Eindronde |
Noord: | Bremen · Hamburg-Altona · Hannover · Kiel · Lübeck · NFV-Liga |
Noordoost: | Danzig-West-Pruisen · Oost-Pruisen · Pommeren · Eindronde |
West | Hessen · Noordrijn · Ruhr · Westfalen · Zuidrijn · Eindronde |
Zuid: | Nordkreisliga · Ostkreisliga · Westkreisliga · Eindronde |
Zuidoost: | Breslau · Neder-Lausitz · Neder-Silezië · Opper-Lausitz · Opper-Silezië · Eindronde |