Regio's van Ghana

regio van Ghana / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Ghana is onderverdeeld in tien regio's. Deze regio's zijn verder verdeeld in in totaal 138 districten.

Table info: Regio, Hoofdstad, Opp. (km²), Inw. (2000), Ka...
Regio Hoofdstad Opp. (km²) Inw. (2000) Kaart
AshantiKumasi24.3903.612.950
Brong-AhafoSunyani39.5571.815.408
CentralCape Coast98261.593.823
EasternKoforidua19.9772.106.696
Greater AccraAccra25932.905.726
NorthernTamale70.3881.820.806
Upper EastBolgatanga8842920.089
Upper WestWa18.477576.583
VoltaHo20.5721.635.421
WesternSekondi-Takoradi23.9211.924.577
Close