Ronde van Frankrijk 2006/Eindstanden - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Ronde van Frankrijk 2006/Eindstanden.

Ronde van Frankrijk 2006/Eindstanden

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit zijn de eindstanden van de Ronde van Frankrijk 2006.

Algemeen klassement

Plaats Nummer Naam Land Team Tijd
1 071 Floyd Landis
 Verenigde Staten
Phonak Hearing Systems 89u39'30"
097 Óscar Pereiro
 Spanje
Caisse d'Epargne-Illes Balears 57"
3 021 Andreas Klöden
 Duitsland
T-Mobile Team 1'29"
4 014 Carlos Sastre
 Spanje
Team CSC 3'13"
5 061 Cadel Evans
 Australië
Davitamon-Lotto 5'08"
6 051 Denis Mensjov
 Rusland
Rabobank 7'06"
7 035 Cyril Dessel
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 8'41"
8 031 Christophe Moreau
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 9'37"
9 129 Haimar Zubeldia
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 12'05"
10 026 Michael Rogers
 Australië
T-Mobile Team 15'07"
11 015 Fränk Schleck
 Luxemburg
Team CSC 17'46"
12 
081 Damiano Cunego
 Italië
Lampre-Fondital 19'19"
13 041 Levi Leipheimer
 Verenigde Staten
Team Gerolsteiner 19'22"
14 052 Michael Boogerd
 Nederland
Rabobank 19'46"
15 042 Markus Fothen
 Duitsland
Team Gerolsteiner 19'57"
16 111 Pietro Caucchioli
 Italië
Crédit Agricole 21'12"
17 088 Tadej Valjavec
 Slovenië
Lampre-Fondital 26'25"
18 
058 Michael Rasmussen
 Denemarken
Rabobank 28'33"
19 001 José Azevedo
 Portugal
Discovery Channel Pro Cycling Team 38'08"
20 084 Marzio Bruseghin
 Italië
Lampre-Fondital 43'05"
21 092 David Arroyo
 Spanje
Caisse d'Epargne-Illes Balears 44'00"
22 089 Francisco Vila
 Spanje
Lampre-Fondital 44'28"
23 027 Patrik Sinkewitz
 Duitsland
T-Mobile Team 49'01"
24 016 Christian Vande Velde
 Verenigde Staten
Team CSC 50'19"
25 007 Yaroslav Popovych
 Oekraïne
Discovery Channel Pro Cycling Team 52'02"
26 022 Giuseppe Guerini
 Italië
T-Mobile Team 57'59"
27 025 Eddy Mazzoleni
 Italië
T-Mobile Team 1u02'40"
28 032 José Luis Arrieta
 Spanje
Ag2r Prévoyance 1u03'00"
29 174 Pierrick Fédrigo
 Frankrijk
Bouygues Télécom 1u05'27"
30 096 Vladimir Karpets
 Rusland
Caisse d'Epargne-Illes Balears 1u07'18"
31 076 Axel Merckx
 België
Phonak Hearing Systems 1u09'28"
32 003 George Hincapie
 Verenigde Staten
Discovery Channel Pro Cycling Team 1u11'14"
33 099 Xabier Zandio
 Spanje
Caisse d'Epargne-Illes Balears 1u16'47"
34 034 Sylvain Calzati
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 1u20'26"
35 122 Iker Camaño
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 1u21'34"
36 033 Mikel Astarloza
 Spanje
Ag2r Prévoyance 1u24'26"
37 038 Stéphane Goubert
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 1u28'33"
38 176 Laurent Lefèvre
 Frankrijk
Bouygues Télécom 1u30'24"
39 199 Benoît Salmon
 Frankrijk
Agritubel 1u30'55"
40 063 Christophe Brandt
 België
Davitamon - Lotto 1u34'24"
41 148 Christophe Rinero
 Frankrijk
Saunier Duval-Prodir 1u34'59"
42 004 Egoi Martínez
 Spanje
Discovery Channel Pro Cycling Team 1u35'12"
43 137 Iván Parra
 Colombia
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 1u37'09"
44 136 Cristian Moreni
 Italië
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 1u38'07"
45 134 Sylvain Chavanel
 Frankrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 1u40'05"
46 145 Rubén Lobato
 Spanje
Saunier Duval-Prodir 1u40'52"
47 046 Georg Totschnig
 Oostenrijk
Team Gerolsteiner 1u42'55"
48 116 Patrice Halgand
 Frankrijk
Crédit Agricole 1u43'03"
49 112 Aleksandr Botsjarov
 Rusland
Crédit Agricole 1u44'46"
50 126 Iñigo Landaluze
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 1u48'22"
51 179 Matthieu Sprick
 Frankrijk
Bouygues Télécom 1u48'31"
52 023 Serhij Hontsjar
 Oekraïne
T-Mobile Team 1u49'22"
53 017 Jens Voigt
 Duitsland
Team CSC 1u50'41"
54 024 Matthias Kessler
 Duitsland
T-Mobile Team 1u52'03"
55 166 Stefano Garzelli
 Italië
Liquigas-Bianchi 1u53'55"
56 143 David de la Fuente
 Spanje
Saunier Duval-Prodir 1u55'19"
57 085 Salvatore Commesso
 Italië
Lampre-Fondital 1u56'55"
58 131 David Moncoutié
 Frankrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 2u03'10"
59 146 David Millar
 Verenigd Koninkrijk
Saunier Duval-Prodir 2u04'10"
60 141 Gilberto Simoni
 Italië
Saunier Duval-Prodir 2u07'18"
61 194 Moisés Dueñas
 Spanje
Agritubel 2u07'59"
62 077 Koos Moerenhout
 Nederland
Phonak Hearing Systems 2u09'03"
63 157 Thomas Lövkvist
 Zweden
La Française des Jeux 2u12'13"
64 064 Chris Horner
 Verenigde Staten
Davitamon - Lotto 2u12'25"
65 006 Pavel Padrnos
 Tsjechië
Discovery Channel Pro Cycling Team 2u16'45"
66 044 Sebastian Lang
 Duitsland
Team Gerolsteiner 2u25'15"
67 082 Alessandro Ballan
 Italië
Lampre-Fondital 2u26'34"
68 047 Fabian Wegmann
 Duitsland
Team Gerolsteiner 2u27'17"
69 151 Sandy Casar
 Frankrijk
La Française des Jeux 2u28'34"
70 087 Paolo Tiralongo
 Italië
Lampre-Fondital 2u32'08"
71 125 Iñaki Isasi
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 2u32'36"
72 104 Juan Manuel Gárate
 Spanje
Quick·Step-Innergetic 2u32'47"
73 178 Didier Rous
 Frankrijk
Bouygues Télécom 2u32'54"
74 018 David Zabriskie
 Verenigde Staten
Team CSC 2u33'46"
75 128 Gorka Verdugo
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 2u33'52"
76 119 Christophe Le Mével
 Frankrijk
Crédit Agricole 2u34'24"
77 152 Carlos Da Cruz
 Frankrijk
La Française des Jeux 2u40'01"
78 149 Francisco Ventoso
 Spanje
Saunier Duval-Prodir 2u41'22"
79 037 Simon Gerrans
 Australië
Ag2r Prévoyance 2u46'33"
80 169 Manuel Quinziato
 Italië
Liquigas-Bianchi 2u47'33"
81 188 Björn Schröder
 Duitsland
Team Milram 2u47'48"
82 055 Juan Antonio Flecha
 Spanje
Rabobank 2u49'53"
83 177 Jérôme Pineau
 Frankrijk
Bouygues Télécom 2u51'22"
84 002 Vjatsjeslav Jekimov
 Rusland
Discovery Channel Pro Cycling Team 2u51'33"
85 057 Joost Posthuma
 Nederland
Rabobank 2u52'00"
86 181 Erik Zabel
 Duitsland
Team Milram 2u52'13"
87 159 Benoît Vaugrenard
 Frankrijk
La Française des Jeux 2u52'31"
88 175 Anthony Geslin
 Frankrijk
Bouygues Télécom 2u52'31"
89 171 Thomas Voeckler
 Frankrijk
Bouygues Télécom 2u52'57"
90 192 Manuel Calvente
 Spanje
Agritubel 2u53'27"
91 013 Stuart O'Grady
 Australië
Team CSC 2u55'25"
92 008 José Luis Rubiera
 Spanje
Discovery Channel Pro Cycling Team 2u55'44"
93 059 Pieter Weening
 Nederland
Rabobank 2u56'03"
94 107 Bram Tankink
 Nederland
Quick·Step-Innergetic 2u57'02"
95 109 Cédric Vasseur
 Frankrijk
Quick·Step-Innergetic 2u58'55"
96 045 Ronny Scholz
 Duitsland
Team Gerolsteiner 3u00'48"
97 078 Alexandre Moos
 Zwitserland
Phonak Hearing Systems 3u01'34"
98 147 Riccardo Riccò
 Italië
Saunier Duval-Prodir 3u01'37"
99 189 Marco Velo
 Italië
Team Milram 3u02'09"
100 098 Nicolas Portal
 Frankrijk
Caisse d'Epargne-Illes Balears 3u02'20"
101 168 Luca Paolini
 Italië
Liquigas-Bianchi 3u04'18"
102 183 Ralf Grabsch
 Duitsland
Team Milram 3u04'21"
103 074 Nicolas Jalabert
 Frankrijk
Phonak Hearing Systems 3u05'05"
104 186 Christian Knees
 Duitsland
Team Milram 3u05'58"
105 156 Gustav Larsson
 Zweden
La Française des Jeux 3u06'14"
106 062 Mario Aerts
 België
Davitamon - Lotto 3u06'26"
107 072 Bert Grabsch
 Duitsland
Phonak Hearing Systems 3u08'23"
108 153 Bernhard Eisel
 Oostenrijk
La Française des Jeux 3u08'59"
109 086 Daniele Righi
 Italië
Lampre-Fondital 3u12'51"
110 154 Philippe Gilbert
 België
La Française des Jeux 3u13'03"
111 172 Walter Bénéteau
 Frankrijk
Bouygues Télécom 3u15'41"
112 069 Johan Vansummeren
 België
Davitamon - Lotto 3u18'44"
113 117 Sébastien Hinault
 Frankrijk
Crédit Agricole 3u19'15"
114 113 Anthony Charteau
 Frankrijk
Crédit Agricole 3u20'29"
115 095 José Vicente García Acosta
 Spanje
Caisse d'Epargne-Illes Balears 3u20'32"
116 
065 Robbie McEwen
 Australië
Davitamon - Lotto 3u21'01"
117 195 Eduardo Gonzalo
 Spanje
Agritubel 3u21'27"
118 162 Michael Albasini
 Zwitserland
Liquigas-Bianchi 3u21'34"
119 167 Matej Mugerli
 Slovenië
Liquigas-Bianchi 3u21'48"
120 036 Samuel Dumoulin
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 3u22'15"
121 118 Thor Hushovd
 Noorwegen
Crédit Agricole 3u23'52"
122 079 Víctor Hugo Peña
 Colombia
Phonak Hearing Systems 3u24'36"
123 132 Stéphane Augé
 Frankrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 3u25'19"
124 139 Bradley Wiggins
 Verenigd Koninkrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 3u25'32"
125 108 Matteo Tosatto
 Italië
Quick·Step-Innergetic 3u25'54"
126 196 Christophe Laurent
 Frankrijk
Agritubel 3u26'23"
127 123 Unai Etxebarria
 Venezuela
Euskaltel-Euskadi 3u30'12"
128 114 Julian Dean
 Nieuw-Zeeland
Crédit Agricole 3u30'33"
129 164 Patrick Calcagni
 Zwitserland
Liquigas-Bianchi 3u33'28"
130 135 Arnaud Coyot
 Frankrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 3u35'34"
131 158 Christophe Mengin
 Frankrijk
La Française des Jeux 3u35'52"
132 165 Kjell Carlström
 Finland
Liquigas-Bianchi 3u35'53"
133 105 Filippo Pozzato
 Italië
Quick·Step-Innergetic 3u37'06"
134 193 Cédric Coutouly
 Frankrijk
Agritubel 3u39'00"
135 048 Peter Wrolich
 Oostenrijk
Team Gerolsteiner 3u39'20"
136 124 Aitor Hernández
 Spanje
Euskaltel-Euskadi 3u50'16"
137 067 Gert Steegmans
 België
Davitamon - Lotto 3u59'16"
138 133 Jimmy Casper
 Frankrijk
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 4u00'05"
139 068 Wim Vansevenant
 België
Davitamon - Lotto 4u02'01"

Puntenklassement

rang naam land ploeg punten
1 Robbie McEwen
 Australië
Davitamon - Lotto 288
2 Erik Zabel
 Duitsland
Team Milram 199
3 Thor Hushovd
 Noorwegen
Crédit Agricole 195
4 Bernhard Eisel
 Oostenrijk
La Française des Jeux 176
5 Luca Paolini
 Italië
Liquigas 174
6 Iñaki Isasi
 Spanje
Euskaltel - Euskadi 130
7 Francisco Ventoso
 Spanje
Saunier Duval - Prodir 128
8 Cristian Moreni
 Italië
Cofidis, le Crédit par Téléphone 116
9 Jimmy Casper
 Frankrijk
Cofidis, le Crédit par Téléphone 98
10 Floyd Landis
 Verenigde Staten
Phonak Hearing Systems 93

Bergklassement

rang naam land ploeg punten
1 Michael Rasmussen
 Denemarken
Rabobank 166
2 Floyd Landis
 Verenigde Staten
Phonak Hearing Systems 131
3 David de la Fuente
 Spanje
Saunier Duval - Prodir 113
4 Carlos Sastre
 Spanje
Team CSC 99
5 Fränk Schleck
 Luxemburg
Team CSC 96
6 Michael Boogerd
 Nederland
Rabobank 93
7 Damiano Cunego
 Italië
Lampre - Fondital 80
8 Cyril Dessel
 Frankrijk
Ag2r Prévoyance 72
9 Levi Leipheimer
 Verenigde Staten
Team Gerolsteiner 66
10 Andreas Klöden
 Duitsland
T-Mobile Team 64

Jongerenklassement

rang naam land ploeg punten
1 Damiano Cunego
 Italië
Lampre - Fondital 89h 58'49"
2 Markus Fothen
 Duitsland
Gerolsteiner op 38"
3 Matthieu Sprick
 Frankrijk
Bouygues Télécom op 1u 29'12"
4 David de la Fuente
 Spanje
Saunier Duval - Prodir op 1u 36'00"
5 Moisés Dueñas
 Spanje
Agritubel op 1u 48'40"
6 Thomas Lövkvist
 Zweden
La Française des Jeux op 1u 52'54"
7 Francisco Ventoso
 Spanje
Saunier Duval - Prodir op 2u 22'03"
8 Joost Posthuma
 Nederland
Rabobank op 2u 32'41"
9 Benoît Vaugrenard
 Frankrijk
La Française des Jeux op 2u 33'12"
10 Pieter Weening
 Nederland
Rabobank op 2u 36'44"

Trivia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Ronde van Frankrijk 2006/Eindstanden
Listen to this article