Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000.

Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De schietsport is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney.

Heren

kleinkalibergeweer 50 m drie houdingen

rang sporter land score finale totaal
Rajmond Debevec
 SLO
1177 98.1 1275.1
Juha Hirvi
 FIN
1171 99.5 1270.5
Harald Stenvaag
 NOR
1175 93.6 1268.6
4 Artjom Chadzjibekov
 RUS
1173 95.2 1268.2
5 Artoer Ajvazjan
 UKR
1170 96.6 1266.6
6 Christian Bauer
 GER
1169 97.0 1266.0
7 Jevgeni Alejnikov
 RUS
1166 99.5 1265.5
8 Jozef Gönci
 SVK
1165 96.3 1,261.3

kleinkalibergeweer 50 m liggend

rang sporter land score finale totaal
Jonas Edman
 SWE
599 102.3 701.3
Torben Grimmel
 DEN
597 103.4 700.4
Sergej Martynov
 BLR
598 102.3 700.3
4 Maik Eckhardt
 GER
596 103.8 699.8
5 Václav Bečvář
 CZE
597 102.7 699.7
6 Artjom Chadzjibekov
 RUS
597 102.2 699.2
7 Igor Pirekejev
 TKM
597 102.2 699.2
8 Philippe Joualin
 FRA
596 103.0 699.0

luchtgeweer 10 m

rang sporter land score finale totaal
Cai Yalin
 CHN
594 102.4 696.4
Artjom Chadzjibekov
 RUS
592 103.1 695.1
Jevgeni Alejnikov
 RUS
592 101.8 693.8
4 Anatoli Klimenko
 BLR
593 100.4 693.4
5 Jason Parker
 USA
592 101.1 693.1
6 Nedzad Fazlija
 BIH
591 101.7 692.7
7 Leif Steinar Rolland
 NOR
592 100.2 692.2
8 Artoer Ajvazjan
 UKR
592 100.0 692.0

vrij pistool 50 m

rang sporter land score finale totaal
Tanjoe Kirjakov
 BUL
570 96.0 666.0
Igor Basinski
 BLR
569 94.3 663.3
Martin Tenk
 CZE
566 96.5 662.5
4 Vladimir Gontsjarov
 RUS
564 98.2 662.2
5 Dilshod Moechtarov
 UZB
565 97.0 662.0
6 Wang Yifu
 CHN
563 96.0 659.0
7 Roberto Di Donna
 ITA
560 97.3 657.3
8 Vladimir Goesjtsja
 KAZ
562 93.8 655.8

luchtpistool 10 m

rang sporter land score finale totaal
Franck Dumoulin
 FRA
590 98.9 688.9
Wang Yifu
 CHN
590 96.9 686.9
Igor Basinski
 BLR
583 99.7 682.7
4 Michail Nestroejev
 RUS
583 99.3 682.3
5 Stéphane Gagne
 FRA
581 101.0 682.0
6 Roberto Di Donna
 ITA
581 99.5 680.5
7 João Costa
 POR
581 98.4 679.4
8 Tanjoe Kirjakov
 BUL
581 95.8 676.8

snelvuurpistool 25 m

rang sporter land score finale totaal
Sergej Alifirenko
 RUS
587 100.6 687.6
Michel Ansermet
 SUI
587 99.1 686.1
Iulian Raicea
 ROU
587 97.6 684.6
4 Emil Milev
 BUL
586 98.5 684.5
5 Ralf Schumann
 GER
584 99.3 683.3
6 Oleg Chvatsovas
 BLR
586 96.4 682.4
7 Krzysztof Kucharczyk
 POL
584 98.2 682.2
8 Afanasijs Kuzmins
 LAT
585 96.3 681.3

lopend schijf 10 m

rang sporter land score finale totaal
Yang Ling
 CHN
581 100.1 681.1
Oleg Moldovan
 MDA
580 101.0 681.0
Niu Zhiyuan
 CHN
578 99.4 677.4
4 Pasi Wedman
 FIN
575 97.1 672.1
5 Dmitri Lykin
 RUS
573 98.7 671.7
6 Manfred Kurzer
 GER
573 98.3 671.3
7 Igor Kolesov
 RUS
576 91.5 667.5
8 Miroslav Januš
 CZE
575 91.8 666.8

trap

rang sporter land score finale totaal
Michael Diamond
 AUS
122 25 147
Ian Peel
 GBR
118 24 142
Giovanni Pellielo
 ITA
116 24 140
4 Khaled Al-Mudhaf
 KUW
115 24 139
5 Marco Venturini
 ITA
115 23 138
6 David Kostelecký
 CZE
116 22 138
7 Danilo Caro
 COL
115
8 Christophe Vicard
 FRA
115

dubbeltrap

rang sporter land score finale totaal
Richard Faulds
 GBR
141 46 187
Russell Mark
 AUS
143 44 187
Fehaid Al-Deehani
 KUW
141 45 186
4 Conny Persson
 SWE
141 43 184
5 Roland Gerebics
 HUN
140 40 180
6 Lance Bade
 USA
136 43 179
7 Waldemar Schanz
 GER
136
8 Marco Innocenti
 ITA
135

skeet

Medaille-uitreiking skeet heren
Medaille-uitreiking skeet heren
rang sporter land score finale totaal
Mykola Miltsjev
 UKR
125 25 150
Petr Málek
 CZE
124 24 148
James Graves
 USA
123 24 147
4 Hennie Dompeling
 NED
122 24 146
5 Andrea Benelli
 ITA
122 24 146
6 Nasser Al-Attiya
 QAT
122 23 145
7 Sergej Jaksjin
 KAZ
122
8 Antonis Andreou
 CYP
122

Dames

kleinkalibergeweer 50 m drie houdingen

rang sporter land score finale totaal
Renata Mauer-Różańska
 POL
585 99.6 684.6
Tatjana Goldobina
 RUS
585 95.9 680.9
Maria Feklistova
 RUS
582 97.9 679.9
4 Sonja Pfeilschifter
 GER
585 93.5 678.5
5 Shan Hong
 CHN
580 96.9 676.9
6 Anni Bissø
 DEN
584 91.6 675.6
7 Olga Dovgun
 KAZ
583 91.2 674.2
8 Melissa Mulloy
 USA
580 93.7 673.7

luchtgeweer 10 m

Medaille-uitreiking luchtgeweer 10 m dames
Medaille-uitreiking luchtgeweer 10 m dames
rang sporter land score finale totaal
Nancy Johnson
 USA
395 102.7 497.7
Kang Cho-hyun
 KOR
397 100.5 497.5
Gao Jing
 CHN
394 103.2 497.2
4 Ljoebov Galkina
 RUS
395 101.7 496.7
5 Sonja Pfeilschifter
 GER
395 100.9 495.9
6 Jayme Dickman
 USA
394 101.4 495.4
7 Choi Dae-young
 KOR
395 98.1 493.1
8 Anjali Ramakanta Vedpathak
 IND
394 99.1 493.1

sportpistool 25 m

rang sporter land score finale totaal
Maria Grozdeva
 BUL
589 101.3 690.3
Tao Luna
 CHN
590 99.8 689.8
Lolita Jevglevskaja
 BLR
583 103.0 686.0
4 Joelia Sinjak
 BLR
584 101.9 685.9
5 Michiko Fukushima
 JPN
585 99.8 684.8
6 Otryad Gundegmaa
 MGL
581 99.9 680.9
7 Yoko Inada
 JPN
581 98.6 679.6
8 Cai Yeqing
 CHN
582 96.8 678.8

luchtpistool 10 m

rang sporter land score finale totaal
Tao Luna
 CHN
390 98.2 488.2
Jasna Šekarić
 YUG
388 98.5 486.5
Annemarie Forder
 AUS
385 99.0 484.0
4 Svetlana Smirnova
 RUS
384 99.7 483.7
5 Michiko Fukushima
 JPN
383 100.7 483.7
6 Dina Aspandijarova
 KAZ
388 95.7 483.7
7 Olga Koeznetsova
 RUS
386 96.4 482.4
8 Yoko Inada
 JPN
383 98.2 481.2

trap

rang sporter land score finale totaal
Daina Gudzinevičiūtė
 LTU
71 22 93
Delphine Racinet
 FRA
67 25 92
Gao E
 CHN
68 22 90
4 Anne Focan
 BEL
67 21 88
5 Susanne Kiermayer
 GER
66 20 86
6 Jelena Tkatsj
 RUS
65 16 81
7 Emanuela Felici
 SMR
64
8 Pia Hansen
 SWE
64

dubbeltrap

rang sporter land score finale totaal
Pia Hansen
 SWE
112 36 148
Deborah Gelisio
 ITA
107 37 144
Kim Rhode
 USA
103 36 139
4 Lin Yi-Chun
 TPE
100 34 134
5 Cynthia Meyer
 CAN
101 33 134
6 Cindy Gentry
 USA
100 30 130
7 Anne Focan
 BEL
99
8 Zhang Yafei
 CHN
98

skeet

rang sporter land score finale totaal
Zemfira Meftachetdinova
 AZE
73 25 98
Svetlana Djomina
 RUS
70 25 95
Diana Igaly
 HUN
71 22 93
4 Tash Lonsdale
 AUS
70 23 93
5 Cindy Shenberger
 USA
70 22 92
6 Erdzjanik Avetisjan
 RUS
70 22 92
7 Kim Rhode
 USA
8 Zhang Shan
 CHN

Medaillespiegel

rang land
goud
zilver
brons
totaal
1
 China
3 2 3 8
2
 Bulgarije
2 0 0 2
 Zweden
2 0 0 2
4
 Rusland
1 3 2 6
5
 Australië
1 1 1 3
6
 Frankrijk
1 1 0 2
 Groot-Brittannië
1 1 0 2
8
 Verenigde Staten
1 0 2 3
9
 Azerbeidzjan
1 0 0 1
 Litouwen
1 0 0 1
 Oekraïne
1 0 0 1
 Polen
1 0 0 1
 Slovenië
1 0 0 1
14
 Wit-Rusland
0 1 3 4
15
 Tsjechië
0 1 1 2
 Italië
0 1 1 2
17
 Denemarken
0 1 0 1
 Finland
0 1 0 1
 Joegoslavië
0 1 0 1
 Moldavië
0 1 0 1
 Zuid-Korea
0 1 0 1
 Zwitserland
0 1 0 1
23
 Hongarije
0 0 1 1
 Koeweit
0 0 1 1
 Noorwegen
0 0 1 1
 Roemenië
0 0 1 1
totaal 17 17 17 51
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000
Listen to this article