Szlakiem Grodów Piastowskich 2012
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De Szlakiem Grodów Piastowskich 2012 was de 47e editie van deze wielerwedstrijd die als meerdaagse koers wordt verreden in Polen van vrijdag 4 mei tot en met zondag 6 mei. Het eindklassement werd gewonnen door Marek Rutkiewicz. Deze wedstrijd maakte deel uit van de UCI Europe Tour 2012. De dag voor de wedstrijd werd er traditiegetrouw in Legnica een criterium verreden, dat werd gewonnen door Łukasz Bodnar.
Meer informatie Etappe, Datum ...
Etappe | Datum | Start | Finish | afstand | Winnaar | Ploeg | Leider |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1e etappe | 4 mei | Jawor | Złotoryja | 161,7 km | Marko Kump | Adria Mobil | Marko Kump |
2e etappe | 5 mei | Polkowice | Polkowice | 30,6 km | Marek Rutkiewicz | CCC Polsat Polkowice | Marek Rutkiewicz |
3e etappe | 5 mei | Polkowice | Polkowice | 77,7 km | Tino Thömel | Team NSP-Ghost | |
4e etappe | 6 mei | Dzierżoniów | Świdnica | 153,0 km | Radoslav Rogina | Adria Mobil |
Sluiten
1e etappe
Meer informatie Plaats, Naam ...
Jawor – Złotoryja (161,7 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Marko Kump | Adria Mobil | 4u14'31" | |
2 | Marek Rutkiewicz | CCC Polsat Polkowice | + 3" |
3 | Luca Dodi | Team Idea | + 6" |
4 | Andrea Palini | Team Idea | z.t. |
5 | Klaas Vantornout | Sunweb-Revor | z.t. |
Sluiten
2e etappe
Meer informatie Plaats, Naam ...
Polkowice – Polkowice (individuele tijdrit over 30,6 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Marek Rutkiewicz | CCC Polsat Polkowice | 0h37'55" | |
2 | Stefan Schumacher | Christina Watches-Onfone | + 29" |
3 | Mateusz Taciak | CCC Polsat Polkowice | + 50" |
4 | Nikias Arndt | LKT Team Brandenburg | + 1' 09" |
5 | Tomasz Kiendys | CCC Polsat Polkowice | + 1' 20" |
Sluiten
3e etappe
Meer informatie Plaats, Naam ...
Polkowice – Polkowice (77,7 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Tino Thömel | Team NSP-Ghost | 1h49'07" | |
2 | Adam Wadecki | BDC-Marcpol Team | + 2" |
3 | Andrea Palini | Team Idea | z.t. |
4 | Nikias Arndt | LKT Team Brandenburg | z.t. |
5 | Tijmen Eising | Sunweb-Revor | + 3" |
Sluiten
4e etappe
Meer informatie Plaats, Naam ...
Dzierżoniów – Świdnica (153 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Radoslav Rogina | Adria Mobil | 3h48'24" | |
2 | Jure Golčer | Tirol Cycling Team | z.t. |
3 | Matej Mugerli | Adria Mobil | z.t. |
4 | Marko Kump | Adria Mobil | + 20" |
5 | Matej Gnezda | Adria Mobil | z.t. |
Sluiten