UEFA Champions League 2003/04 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Champions League 2003/04.

UEFA Champions League 2003/04

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 12de editie van de Champions League werd door FC Porto gewonnen in de finale tegen AS Monaco.

Voorronde

Eerste voorronde

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
Pyunik Erevan
2 - 1
KR Reykjavík
1 - 0 1 - 1
Sheriff Tiraspol
2 - 1
Flora Tallinn
1 - 0 1 - 1
HB Tórshavn
1 - 5
FBK Kaunas
0 - 1 1 - 4
FC BATE
1 - 3
Bohemian FC
1 - 0 0 - 3
Vardar Skopje
4 - 2
Barry Town FC
3 - 0 1 - 2
CS Grevenmacher
0 - 2
Leotar Trebinje
0 - 0 0 - 2
Glentoran FC
0 - 1
HJK Helsinki
0 - 0 0 - 1
Sliema Wanderers
3 (uitgoals) - 3
Skonto Riga
2 - 0 1 - 3
Omonia Nicosia
2 - 1
Irtysh Pavlodar
0 - 0 2 - 1
Dinamo Tbilisi
3 - 3 (2-4 n.p.)
SK Tirana
3 - 0 0 - 3

Tweede voorronde

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
MTK Hungária FC
3 - 2
HJK Helsinki
3 - 1 0 - 1
Pyunik Erevan
0 - 3
CSKA Sofia
0 - 2 0 - 1
FBK Kaunas
0 - 5
Celtic FC
0 - 4 0 - 1
Leotar Trebinje
1 - 4
Slavia Praag
1 - 2 0 - 2
Sheriff Tiraspol
0 - 2
Sjachtar Donetsk
0 - 0 0 - 2
MŠK Žilina
2 - 1
Maccabi Tel Aviv
1 - 0 1 - 1
Bohemian FC
0 - 5
Rosenborg BK
0 - 1 0 - 4
NK Maribor
2 - 3
Dinamo Zagreb
1 - 1 1 - 2
CSKA Moskou
2 - 3
Vardar Skopje
1 - 2 1 - 1
Rapid Boekarest
2 - 3
RSC Anderlecht
0 - 0 2 - 3
Partizan Belgrado
3 (uitgoals) - 3
Djurgården
1 - 1 2 - 2
Wisła Kraków
7 - 4
Omonia Nicosia
5 - 2 2 - 2
FC Kopenhagen
10 - 1
Sliema Wanderers
4 - 1 6 - 0
SK Tirana
2 - 7
Grazer AK
1 - 5 1 - 2

Derde voorronde

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
Vardar Skopje
4 - 5
Sparta Praag
2 - 3 2 - 2
MTK Hungária FC
0 - 5
Celtic FC
0 - 4 0 - 1
Rangers FC
3 - 2
FC Kopenhagen
1 - 1 2 - 1
Austria Wien
0 - 1
Olympique Marseille
0 - 1 0 - 0
Club Brugge
3 - 3 (4-2 n.p.)
Borussia Dortmund
2 - 1 1 - 2
Sjachtar Donetsk
2 - 3
Lokomotiv Moskou
1 - 0 1 - 3
SS Lazio
4 - 1
SL Benfica
3 - 1 1 - 0
Dinamo Kiev
5 - 1
Dinamo Zagreb
3 - 1 2 - 0
Rosenborg BK
0 - 1
Deportivo La Coruña
0 - 0 0 - 1
Grasshopper-Club Zürich
2 - 3
AEK Athene
1 - 0 1 - 3
MŠK Žilina
0 - 5
Chelsea FC
0 - 2 0 - 3
Celta de Vigo
3 - 2
Slavia Praag
3 - 0 0 - 2
Partizan Belgrado
1 - 1 (4-3 n.p.)
Newcastle United FC
0 - 1 1 - 0
Galatasaray SK
6 - 0
CSKA Sofia
3 - 0 3 - 0
RSC Anderlecht
4 - 1
Wisła Kraków
3 - 1 1 - 0
Grazer AK
2 - 3
Ajax Amsterdam
1 - 1 1 - 2 (n.v.)

Groepsfase

16 winnaars van de 3de kwalificatieronde, 10 kampioenen van de 10 competities met het beste coëfficiënt en 6 vicekampioenen van de 6 beste competities werden verdeeld over 8 groepen van 4. De top 2 van elke groep gaat naar de 1/8 finale, de nummer 3 naar de UEFA Cup, de nummer 4 is uitgeschakeld.

Groep A

Team Ptn Wed W G V DV DT GD
1.
Olympique Lyonnais
10 6 3 1 2 7 7 0
2.
Bayern München
9 6 2 3 1 6 5 +1
3.
Celtic FC
7 6 2 1 3 8 7 +1
4.
RSC Anderlecht
7 6 2 1 3 4 6 -2
Eerste speeldag
Lyon 1–0 Anderlecht
Bayern München 2–1 Celtic
Tweede speeldag
Celtic 2–0 Lyon
Anderlecht 1–1 Bayern München
Derde speeldag
Anderlecht 1–0 Celtic
Lyon 1–1 Bayern München
Vierde speeldag
Celtic 3–1 Anderlecht
Bayern München 1–2 Lyon
Vijfde speeldag
Anderlecht 1–0 Lyon
Celtic 0–0 Bayern München
Zesde speeldag
Lyon 3–2 Celtic
Bayern München 1–0 Anderlecht

Groep B

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Arsenal FC
10 6 3 1 2 9 6 +3
2.
Lokomotiv Moskou
8 6 2 2 2 7 7 0
3.
Inter Milan
8 6 2 2 2 8 11 -3
4.
Dynamo Kiev
7 6 2 1 3 8 8 0
Eerste speeldag
Dynamo Kiev 2–0 Lokomotiv Moskou
Arsenal 0–3 Internazionale
Tweede speeldag
Lokomotiv Moskou 0–0 Arsenal
Internazionale 2–1 Dynamo Kiev
Derde speeldag
Locomotiv Moskou 3–0 Internazionale
Dynamo Kiev 2–1 Arsenal
Vierde speeldag
Internazionale 1–1 Lokomotiv Moskou
Arsenal 1–0 Dynamo Kiev
Vijfde speeldag
Lokomotiv Moskou 3–2 Dynamo Kiev
Internazionale 1–5 Arsenal
Zesde speeldag
Dynamo Kiev 1–1 Internazionale
Arsenal 2–0 Lokomotiv Moskou

Groep C

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
AS Monaco
11 6 3 2 1 15 6 +9
2.
Deportivo de La Coruña
10 6 3 1 2 12 12 0
3.
PSV Eindhoven
10 6 3 1 2 8 7 +1
4.
AEK Athene
2 6 0 2 4 1 11 -10
Eerste speeldag
AEK Athens 1–1 Deportivo de La Coruña
PSV Eindhoven 1–2 AS Monaco
Tweede speeldag
AS Monaco 4–0 AEK Athens
Deportivo de La Coruña 2–0 PSV Eindhoven
Derde speeldag
Deportivo de La Coruña 1–0 AS Monaco
AEK Athens 0–1 PSV Eindhoven
Vierde speeldag
AS Monaco 8–3 Deportivo de La Coruña
PSV Eindhoven 2–0 AEK Athens
Vijfde speeldag
Deportivo de La Coruña 3–0 AEK Athens
AS Monaco 1–1 PSV Eindhoven
Zesde speeldag
AEK Athens 0–0 AS Monaco
PSV Eindhoven 3–2 Deportivo de La Coruña

Groep D

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Juventus
13 6 4 1 1 15 6 +9
2.
Real Sociedad
9 6 2 3 1 8 8 0
3.
Galatasaray
7 6 2 1 3 6 8 -2
4.
Olympiakos Piraeus
4 6 1 1 4 6 13 -7
Eerste speeldag
Juventus 2–1 Galatasaray SK
Real Sociedad 1–0 Olympiakos CFP
Tweede speeldag
Olympiakos CFP 1–2 Juventus
Galatasaray SK 1–2 Real Sociedad
Derde speeldag
Galatasaray SK 1–0 Olympiakos CFP
Juventus 4–2 Real Sociedad
Vierde speeldag
Olympiakos CFP 3–0 Galatasaray SK
Real Sociedad 0–0 Juventus
Vijfde speeldag
Olympiakos CFP 2–2 Real Sociedad
Galatasaray SK 2–0 Juventus
Zesde speeldag
Juventus 7–0 Olympiakos CFP
Real Sociedad 1–1 Galatasaray SK

Groep E

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Manchester United
15 6 5 0 1 13 2 +11
2.
VfB Stuttgart
12 6 4 0 2 9 6 +3
3.
Panathinaikos FC
4 6 1 1 4 5 13 -8
4.
Rangers FC
4 6 1 1 4 4 10 -6
Eerste speeldag
Rangers FC 2–1 VfB Stuttgart
Manchester United 5–0 Panathinaikos FC
Tweede speeldag
Panathinaikos FC 1–1 Rangers FC
VfB Stuttgart 2–1 Manchester United
Derde speeldag
VfB Stuttgart 2–0 Panathinaikos FC
Rangers FC 0–1 Manchester United
Vierde speeldag
Panathinaikos FC 1–3 VfB Stuttgart
Manchester United 3–0 Rangers FC
Vijfde speeldag
VfB Stuttgart 1–0 Rangers FC
Panathinaikos FC 0–1 Manchester United
Zesde speeldag
Rangers FC 1–3 Panathinaikos FC
Manchester United 2–0 VfB Stuttgart

Groep F

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Real Madrid
14 6 4 2 0 11 5 +6
2.
FC Porto
11 6 3 2 1 9 8 +1
3.
Olympique de Marseille
4 6 1 1 4 9 11 -2
4.
Partizan Belgrado
3 6 0 3 3 3 8 -5
Eerste speeldag
Real Madrid 4–2 Marseille
Partizan Belgrado 1–1 FC Porto
Tweede speeldag
FC Porto 1–3 Real Madrid
Marseille 3–0 Partizan Belgrado
Derde speeldag
Marseille 2–3 FC Porto
Real Madrid 1–0 Partizan Belgrado
Vierde speeldag
FC Porto 1–0 Marseille
Partizan Belgrado 0–0 Real Madrid
Vijfde speeldag
Marseille 1–2 Real Madrid
FC Porto 2–1 Partizan Belgrado
Zesde speeldag
Real Madrid 1–1 FC Porto
Partizan Belgrado 1–1 Marseille

Groep G

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Chelsea FC
13 6 4 1 1 9 3 +6
2.
AC Sparta Praag
8 6 2 2 2 5 5 0
3.
Beşiktaş JK
7 6 2 1 3 5 7 -2
4.
Lazio Roma
5 6 1 2 3 6 10 -4
Eerste speeldag
Sparta Praag 0–1 Chelsea
Besiktas 0–2 Lazio
Tweede speeldag
Lazio 2–2 Sparta Praag
Chelsea 0–2 Besiktas
Derde speeldag
Chelsea 2–1 Lazio
Sparta Praag 2–1 Besiktas
Vierde speeldag
Lazio 0–4 Chelsea
Besiktas 1–0 Sparta Praag
Vijfde speeldag
Chelsea 0–0 Sparta Praag
Lazio 1–1 Besiktas
Zesde speeldag
Sparta Praag 1–0 Lazio
Besiktas 0–2 Chelsea

Groep H

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
AC Milan
10 6 3 1 2 4 3 +1
2.
Celta de Vigo
9 6 2 3 1 7 6 +1
3.
Club Brugge
8 6 2 2 2 5 6 -1
4.
Ajax Amsterdam
6 6 2 0 4 6 7 -1
Eerste speeldag
AC Milan 1–0 Ajax
Club Brugge 1–1 Celta Vigo
Tweede speeldag
Celta Vigo 0–0 AC Milan
Ajax 2–0 Club Brugge
Derde speeldag
Ajax 1–0 Celta Vigo
AC Milan 0–1 Club Brugge
Vierde speeldag
Celta Vigo 3–2 Ajax
Club Brugge 0–1 AC Milan
Vijfde speeldag
Ajax 0–1 AC Milan
Celta Vigo 1–1 Club Brugge
Zesde speeldag
AC Milan 1–2 Celta Vigo
Club Brugge 2–1 Ajax

Achtste finale

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
VfB Stuttgart
0 - 1
Chelsea FC
0 - 1 0 - 0
FC Porto
3 - 2
Manchester United
2 - 1 1 - 1
Real Sociedad
0 - 2
Olympique Lyonnais
0 - 1 0 - 1
Deportivo La Coruña
2 - 0
Juventus
1 - 0 1 - 0
Celta de Vigo
2 - 5
Arsenal FC
2 - 3 0 - 2
Bayern München
1 - 2
Real Madrid
1 - 1 0 - 1
AC Sparta Praag
1 - 4
AC Milan
0 - 0 1 - 4
Lokomotiv Moskou
2 - 2 (uitgoals)
AS Monaco
2 - 1 0 - 1

Kwartfinale

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
FC Porto
4 - 2
Olympique Lyonnais
2 - 0 2 - 2
AC Milan
4 - 5
Deportivo La Coruña
4 - 1 0 - 4
Real Madrid
5 - 5 (uitgoals)
AS Monaco
4 - 2 1 - 3
Chelsea FC
3 - 2
Arsenal FC
1 - 1 2 - 1

Halve finale

Team 1 Tot. Team 2 1ste wedstr. 2de wedstr.
AS Monaco
5 - 3
Chelsea FC
3 - 1 2 - 2
FC Porto
1 - 0
Deportivo La Coruña
0 - 0 1 - 0

Finale

Zie UEFA Champions Leaguefinale 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
26 mei 2004
AS Monaco
0 - 3
FC Porto
Arena AufSchalke, Gelsenkirchen
Opkomst: 52 000
Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (Denemarken)
Carlos Alberto 39'
Deco 71'
Dmitri Alenitsjev 75'

Kampioen

UEFA Champions League 2003/2004


FC Porto
2de titel
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Champions League 2003/04
Listen to this article