UEFA Cup 1995/96 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 1995/96.

UEFA Cup 1995/96

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 25ste editie van de UEFA Cup werd door Bayern München gewonnen in de finale tegen het Franse Girondins de Bordeaux.

Voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Karlsruher SC
2 - 4
Girondins de Bordeaux
0 - 2 2 - 2
FC Tirol Innsbruck
2 - 6
RC Strasbourg
1 - 1 1 - 6
Omonia Nicosia
5 - 1
Sliema Wanderers
3 - 0 2 - 1
AC Sparta Praag
4 - 2
Galatasaray
3 - 1 1 - 1
Afan Lido FC
1 - 2
RAF Jelgava
1 - 2 0 - 0
Apollon Athene
2 - 3
Olimpija Ljubljana
1 - 0 1 - 3
Bangor City FC
0 - 5
Widzew Łódź
0 - 4 0 - 1
Brøndby IF
6 - 0
Inkaras Kaunas
3 - 0 3 - 0
Crusaders FC
1 - 6
Silkeborg IF
1 - 2 0 - 4
Dinamo Boekarest
1 - 2
Levski Sofia
0 - 1 1 - 1 (n.v.)
Dundalk FC
0 - 4
Malmö FF
0 - 2 0 - 2
Jeunesse Esch
0 - 4
FC Lugano
0 - 0 0 - 4
FC Košice
1 - 3
Újpest TE
0 - 1 1 - 2
Universitatea Craiova
0 - 0 (1-3 n.p.)
Dinamo Minsk
0 - 0 0 - 0
Fenerbahçe SK
6 - 0
Partizani Tirana
2 - 0 4 - 0
Vardar Skopje
3 - 0
FK Samtredia
1 - 0 2 - 0
Glenavon FC
1 - 0
FH Hafnarfjörður
0 - 0 1 - 0
Hibernians FC
2 - 7
Tsjornomorets Odessa
2 - 5 0 - 2
Kapaz Gäncä
1 - 9
FK Austria Wien
0 - 4 1 - 5
Lillestrøm SK
4 - 1
FC Flora Tallinn
4 - 0 0 - 1
Motherwell FC
3 - 3
MyPa
1 - 3 2 - 0
Örebro SK
0 - 3
FC Avenir Beggen
0 - 0 0 - 3
Botev Plovdiv
2 - 0
Dinamo Tbilisi
1 - 0 1 - 0
Slavia Sofia
0 - 3
Olympiakos Piraeus
0 - 2 0 - 1
Raith Rovers FC
6 - 2
GI Gota
4 - 0 2 - 2
Rode Ster Belgrado
0 - 1
Neuchâtel Xamax
0 - 1 0 - 0
Shelbourne FC
0 - 6
ÍA Akranes
0 - 3 0 - 3
ŠK Slovan Bratislava
6 - 0
NK Osijek
4 - 0 2 - 0
SK Sturm Graz
1 - 2
SK Slavia Praag
0 - 1 1 - 1
SK Tirana
0 - 3
Hapoel Beër Sjeva
0 - 1 0 - 2
Skonto FC
1 - 2
Branik Maribor
1 - 0 0 - 2
TPV Tampere
1 - 7
Viking FK
0 - 4 1 - 3
Zagłębie Lubin
1 - 0
Sjirak Gjoemri
0 - 0 1 - 0
Zimbru Chisinau
2 - 0
Hapoel Tel Aviv FC
2 - 0 0 - 0

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Lugano
2 - 1
Inter Milan
1 - 1 1 - 0
AC Milan
8 - 1
Zagłębie Lubin
4 - 0 4 - 1
AC Sparta Praag
2 - 2
Silkeborg IF
0 - 1 2 - 1
AS Monaco
1 - 3
Leeds United
0 - 3 1 - 0
Bayern München
5 - 1
Lokomotiv Moskou
0 - 1 5 - 0
Brøndby IF
3 - 0
Lillestrøm SK
3 - 0 0 - 0
Tsjornomorets Odessa
1 - 1 (6-5 n.p.)
Widzew Łódź
1 - 0 0 - 1
Spartak Vladikavkaz
1 - 2
Liverpool FC
1 - 2 0 - 0
Fenerbahçe SK
1 - 4
Real Betis
1 - 2 0 - 2
FK Austria Wien
1 - 3
Dinamo Minsk
1 - 2 0 - 1
FK Vardar
1 - 3
Girondins de Bordeaux
0 - 2 1 - 1
Glenavon FC
0 - 7
Werder Bremen
0 - 2 0 - 5
Hapoel Beër Sjeva
0 - 12
FC Barcelona
0 - 7 0 - 5
Lierse SK
2 - 5
SL Benfica
1 - 3 1 - 2
Malmö FF
2 - 2
Nottingham Forest
2 - 1 0 - 1
MyPa
2 - 8
PSV Eindhoven
1 - 1 1 - 7
Neuchâtel Xamax
1 - 5
AS Roma
1 - 1 0 - 4
Olympiakos Piraeus
5 - 1
Branik Maribor
2 - 0 3 - 1
Levski Sofia
1 - 3
Eendracht Aalst
1 - 2 0 - 1
Raith Rovers FC
3 - 2
ÍA Akranes
3 - 1 0 - 1
RC Lens
13 - 0
FC Avenir Beggen
6 - 0 7 - 0
RC Strasbourg
5 - 0
Újpest TE
3 - 0 2 - 0
Roda JC
5 - 2
Olimpija Ljubljana
5 - 0 0 - 2
SC Farense
0 - 2
Olympique Lyonnais
0 - 1 0 - 1
SC Freiburg
1 - 2
SK Slavia Praag
1 - 2 0 - 0
SC Rotor Volgograd
2 - 2
Manchester United
0 - 0 2 - 2
Sevilla FC
3 - 1
Botev Plovdiv
2 - 0 1 - 1
ŠK Slovan Bratislava
2 - 4
1. FC Kaiserslautern
2 - 1 0 - 3
SS Lazio
7 - 1
Omonia Nicosia
5 - 0 2 - 1
Viking FK
1 - 2
AJ Auxerre
1 - 1 0 - 1
Vitória SC
3 - 1
Standard Luik
3 - 1 0 - 0
FC Zimbru Chisinau
3 - 1
RAF Jelgava
1 - 0 2 - 1

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
1. FC Kaiserslautern
1 - 4
Real Betis
1 - 3 0 - 1
FC Lugano
1 - 3
SK Slavia Praag
1 - 2 0 - 1
AC Sparta Praag
6 - 3
Zimbru Chisinau
4 - 3 2 - 0
AJ Auxerre
0 - 1
Nottingham Forest
0 - 1 0 - 0
AS Roma
4 - 0
Eendracht Aalst
4 - 0 0 - 0
Brøndby IF
1 - 0
Liverpool FC
0 - 0 1 - 0
FC Barcelona
7 - 0
Vitória SC
3 - 0 4 - 0
Tsjornomorets Odessa
0 - 4
RC Lens
0 - 0 0 - 4
Girondins de Bordeaux
3 - 1
SC Rotor Volgograd
2 - 1 1 - 0
Leeds United
3 - 8
PSV Eindhoven
3 - 5 0 - 3
Olympique Lyonnais
4 - 1
SS Lazio
2 - 1 2 - 0
Raith Rovers FC
1 - 4
Bayern München
0 - 2 1 - 2
RC Strasbourg
1 - 3
AC Milan
0 - 1 1 - 2
Sevilla FC
2 - 2
Olympiakos Piraeus
1 - 0 1 - 2 (n.v.)
SL Benfica
3 - 2
Roda JC
1 - 0 2 - 2
Werder Bremen
6 - 2
Dinamo Minsk
5 - 0 1 - 2

Derde ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AC Milan
2 - 0
AC Sparta Praag
2 - 0 0 - 0
Bayern München
7 - 2
SL Benfica
4 - 1 3 - 1
Brøndby IF
3 - 4
AS Roma
2 - 1 1 - 3
Girondins de Bordeaux
3 - 2
Real Betis
2 - 0 1 - 2
Nottingham Forest
1 - 0
Olympique Lyonnais
1 - 0 0 - 0
PSV Eindhoven
2 - 1
Werder Bremen
2 - 1 0 - 0
Sevilla FC
2 - 4
FC Barcelona
1 - 1 1 - 3
SK Slavia Praag
1 - 0
RC Lens
0 - 0 1 - 0 (n.v.)

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AC Milan
2 - 3
Girondins de Bordeaux
2 - 0 0 - 3
Bayern München
7 - 2
Nottingham Forest FC
2 - 1 5 - 1
FC Barcelona
5 - 4
PSV Eindhoven
2 - 2 3 - 2
SK Slavia Praag
3 - 3
AS Roma
2 - 0 1 - 3 (n.v.)

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Bayern München
4 - 3
FC Barcelona
2 - 2 2 - 1
SK Slavia Praag
0 - 2
Girondins de Bordeaux
0 - 1 0 - 1

Finale

Zie UEFA Cupfinale 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
* Vet is bekerwinnaar
datum wedstrijd uitslag stadion, plaats, toeschouwers
woensdag 1 mei


Bayern München

34. Helmer 1-0
60. Scholl 2-0
-


Girondins de Bordeaux


2-0


Olympiastadion, München
63.000 toeschouwers

woensdag 15 mei



Girondins de Bordeaux

55. Dutuel 1-1


-



Bayern München
0-1 Scholl 54.
1-2 Kostadinov 65.
1-3 Klinsmann 78.
1-3



Parc Lescure, Bordeaux
36.000 toeschouwers


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 1995/96
Listen to this article