UEFA Cup 1996/97 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 1996/97.

UEFA Cup 1996/97

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 26e editie van de UEFA Cup werd door Schalke 04 gewonnen in de finale tegen het Italiaanse Inter Milan.

Eerste voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Dinamo Tbilisi
6 - 2
CS Grevenmacher
4 - 0 2 - 2
Dinamo-93 Minsk
4 - 2
Tiligul Tiraspol
3 - 1 1 - 1
Dinamo Zagreb
10 - 2
SK Tirana
4 - 0 6 - 2
Sliema Wanderers FC
4 - 3
Margveti Zestaponi
1 - 3 3 - 0
FC Jazz
4 - 1
GI Gota
3 - 1 1 - 0
HIT Gorica
1 - 3
Vardar Skopje
0 - 1 1 - 2
Anorthosis Famagusta
6 - 2
Shirak Gyumri
4 - 0 2 - 2
Portadown FC
1 - 5
FK Vojvodina
0 - 1 1 - 4
Pyunik Yerevan
5 - 6
HJK Helsinki
3 - 1 2 - 5 (n.v.)
FC Lantana Tallinn
2 - 1
ÍBV Vestmannaeyjar
2 - 1 0 - 0
Bohemian FC
1 - 1
Dinamo Minsk
1 - 1 0 - 0
Beitar Jeruzalem
8 - 2
Floriana FC
3 - 1 5 - 1
Jeunesse Esch
2 - 7
Legia Warschau
2 - 4 0 - 3
Slavia Sofia
5 - 4
FK Inkaras Kaunas
4 - 3 1 - 1
ÍA Akranes
2 - 1
FK Sileks Kratovo
2 - 0 0 - 1
Neftchi Bakoe
2 - 7
Lokomotiv Sofia
2 - 1 0 - 6
Newtown FC
1 - 7
Skonto FC
1 - 4 0 - 3
FC Zimbru Chisinau
1 - 6
Hajduk Split
0 - 4 1 - 2
B71 Sandur
3 - 9
APOEL FC
1 - 5 2 - 4
Barry Town FC
2 - 1
Dinaburg FC
0 - 0 2 - 1
FK Žalgiris Vilnius
3 - 2
Crusaders FC
2 - 0 1 - 2
KS Teuta
2 - 6
FC Košice
1 - 4 1 - 2
FC Haka
3 - 2
FC Flora Tallinn
2 - 2 1 - 0
FK Becej
0 - 2
NK Mura Murska Sobota
0 - 0 0 - 2
Hutnik Krakow
11 - 2
Khazri Buzovna
9 - 0 2 - 2
Maccabi Haifa FC
1 - 4
Partizan Belgrado
0 - 1 1 - 3
St. Patrick's Athletic
3 - 5
ŠK Slovan Bratislava
3 - 4 0 - 1

Tweede voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Dinamo Moskou
4 - 2
FC Jazz
1 - 1 3 - 1
Rapid Boekarest
2 - 0
Lokomotiv Sofia
1 - 0 1 - 0
Anorthosis Famagusta
1 - 6
Neuchâtel Xamax
1 - 2 0 - 4
Halmstads BK
1 - 0
FK Vardar
0 - 0 1 - 0
Grazer AK
7 - 1
FK Vojvodina
2 - 0 5 - 1
Legia Warschau
4 - 1
FC Haka
3 - 0 1 - 1
Iraklis Saloniki
1 - 3
APOEL FC
0 - 1 1 - 2
Helsingborgs IF
4 - 1
Dinamo-93 Minsk
1 - 1 3 - 0
ÍA Akranes
1 - 6
CSKA Moskou
0 - 2 1 - 4
Sliema Wanderers FC
1 - 9
Odense BK
0 - 2 1 - 7
FK Žalgiris Vilnius
4 - 5
Aberdeen FC
1 - 4 3 - 1
BVSC Boedapest
4 - 4 (2-4 n.p.)
Barry Town FC
3 - 1 1 - 3
SK Sigma Olomouc
2 - 3
Hutnik Kraków
1 - 0 1 - 3
ŠK Slovan Bratislava
3 - 5
Trabzonspor
2 - 1 1 - 4
Partizan Belgrado
0 - 1
FC Naţional Boekarest
0 - 0 0 - 1
FC Aarau
4 - 2
FC Lantana Tallinn
4 - 0 0 - 2
Dinamo Zagreb
3 - 3
Spartak Moskou
3 - 1 0 - 2
Slavia Sofia
2 - 5
Tirol Innsbruck
1 - 1 1 - 4
Hajduk Split
1 - 2
Torpedo Moskou
1 - 0 0 - 2
Beitar Jeruzalem
2 - 7
FK Bodø/Glimt
1 - 5 1 - 2
Lyngby BK
2 - 0
NK Mura Murska Sobota
0 - 0 2 - 0
FC Košice
0 - 1
Celtic FC
0 - 0 0 - 1
HJK Helsinki
2 - 4
Tsjornomorets Odessa
2 - 2 0 - 2
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Molde FK
2 - 1 0 - 0
Skonto FC
1 - 4
Malmö FF
0 - 3 1 - 1
Dinamo Minsk
2 - 3
Beşiktaş JK
2 - 1 0 - 2

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
CSKA Moskou
1 - 2
Feyenoord Rotterdam
0 - 1 1 - 1
Ferencvaros
5 - 3
Olympiakos Piraeus
3 - 1 2 - 2
Malmö FF
2 - 5
SK Slavia Praag
1 - 2 1 - 3
RWD Molenbeek
0 - 3
Beşiktaş JK
0 - 0 0 - 3
Celtic FC
0 - 4
Hamburger SV
0 - 2 0 - 2
Tsjornomorets Odessa
0 - 2
FC Naţional Boekarest
0 - 0 0 - 2
Tirol Innsbruck
0 - 1
FC Metz
0 - 0 0 - 1
Brøndby IF
7 - 0
FC Aarau
5 - 0 2 - 0
Club Brugge
3 - 1
Lyngby BK
1 - 1 2 - 0
Odense BK
4 - 4
Boavista FC
2 - 3 2 - 1
Valencia CF
3 - 1
Bayern München
3 - 0 0 - 1
AS Roma
6 - 1
Dinamo Moskou
3 - 0 3 - 1
Dinamo Kiev
1 - 2
Neuchâtel Xamax
0 - 0 1 - 2
FC Schalke 04
5 - 2
Roda JC
3 - 0 2 - 2
RC Lens
1 - 2
SS Lazio
0 - 1 1 - 1
En Avant Guingamp
1 - 4
Inter Milan
0 - 3 1 - 1
Aberdeen FC
6 - 4
Barry Town FC
3 - 1 3 - 3
Montpellier HSC
1 - 2
Sporting Clube de Portugal
1 - 1 0 - 1
FK Bodø/Glimt
2 - 5
Trabzonspor
1 - 2 1 - 3
APOEL FC
2 - 3
RCD Espanyol
2 - 2 0 - 1
Aston Villa FC
1 - 1
Helsingborgs IF
1 - 1 0 - 0
Germinal Ekeren
3 - 3
Grazer AK
3 - 1 0 - 2
Newcastle United
5 - 2
Halmstads BK
4 - 0 1 - 2
Spartak Vladikavkaz
2 - 5
RSC Anderlecht
2 - 1 0 - 4
AC Parma
2 - 3
Vitória SC
2 - 1 0 - 2
Torpedo Moskou
1 - 2
Dinamo Tbilisi
0 - 1 1 - 1
CD Tenerife
4 - 3
Maccabi Tel Aviv FC
3 - 2 1 - 1
Arsenal FC
4 - 6
Borussia Mönchengladbach
2 - 3 2 - 3
Hutnik Kraków
1 - 4
AS Monaco
0 - 1 1 - 3
Spartak Moskou
5 - 3
Silkeborg IF
3 - 2 2 - 1
Panathinaikos
4 - 4
Legia Warschau
4 - 2 0 - 2
Rapid Boekarest
2 - 4
Karlsruher SC
1 - 0 1 - 4

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Dinamo Tbilisi
1 - 5
Boavista FC
1 - 0 0 - 5
Ferencvaros
3 - 6
Newcastle United
3 - 2 0 - 4
Club Brugge
3 - 1
FC Naţional Boekarest
2 - 0 1 - 1
Vitória SC
1 - 1
RSC Anderlecht
1 - 1 0 - 0
FC Metz
3 - 2
Sporting Clube de Portugal
2 - 0 1 - 2
RCD Espanyol
1 - 3
Feyenoord Rotterdam
0 - 3 1 - 0
Aberdeen FC
0 - 2
Brøndby IF
0 - 2 0 - 0
SK Slavia Praag
0 - 1
Valencia CF
0 - 1 0 - 0
SS Lazio
4 - 5
CD Tenerife
1 - 0 3 - 5
Inter Milan
1 - 1 (5-3 n.p.)
Grazer AK
1 - 0 0 - 1
Helsingborgs IF
3 - 1
Neuchâtel Xamax
2 - 0 1 - 1
Legia Warschau
2 - 3
Beşiktaş JK
1 - 1 1 - 2
FC Schalke 04
4 - 3
Trabzonspor
1 - 0 3 - 3
Borussia Mönchengladbach
3 - 4
AS Monaco
2 - 4 1 - 0
Karlsruher SC
4 - 2
AS Roma
3 - 0 1 - 2
Hamburger SV
5 - 2
Spartak Moskou
3 - 0 2 - 2

Derde ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Brøndby IF
6 - 3
Karlsruher SC
1 - 3 5 - 0
Club Brugge
2 - 3
FC Schalke 04
2 - 1 0 - 2
AS Monaco
5 - 0
Hamburger SV
3 - 0 2 - 0
Helsingborgs IF
0 - 1
RSC Anderlecht
0 - 0 0 - 1
Valencia CF
5 - 3
Beşiktaş JK
3 - 1 2 - 2
FC Metz
1 - 3
Newcastle United
1 - 1 0 - 2
Inter Milan
7 - 1
Boavista FC
5 - 1 2 - 0
CD Tenerife
4 - 2
Feyenoord Rotterdam
0 - 0 4 - 2

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Newcastle United
0 - 4
AS Monaco
0 - 1 0 - 3
RSC Anderlecht
2 - 3
Internazionale
1 - 1 1 - 2
FC Schalke 04
3 - 1
Valencia CF
2 - 0 1 - 1
CD Tenerife
2 - 1
Brøndby IF
0 - 1 2 - 0 (n.v.)

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Internazionale
3 - 2
AS Monaco
3 - 1 0 - 1
CD Tenerife
1 - 2
FC Schalke 04
1 - 0 0 - 2 (n.v.)

Finale

Zie UEFA Cupfinale 1997 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
* Vet is bekerwinnaar
datum wedstrijd uitslag stadion, plaats, toeschouwers
woensdag 7 mei

Schalke 04

70. Wilmots 1-0
-

Internazionale

1-0

Parkstadion, Gelsenkirchen
57.000 toeschouwers
woensdag 21 mei

Internazionale

85. Zamorano 1-0
-

Schalke 04

1-0 ns (1-4)

Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
82.000 toeschouwers
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 1996/97
Listen to this article