UEFA Cup 1998/99 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 1998/99.

UEFA Cup 1998/99

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 28e editie van de UEFA Cup werd door AC Parma gewonnen in de finale tegen het Franse Olympique de Marseille.

Eerste voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Arges Pitesti
7 - 1
Dinamo Bakoe
5 - 1 2 - 0
Belshina Babrujsk
1 - 3
CSKA Sofia
0 - 0 1 - 3
Omonia Nicosia
8 - 6
Linfield FC
5 - 1 3 - 5
Sjachtar Donetsk
6 - 1
Birkirkara FC
2 - 1 4 - 0
Kolcheti 1913 Poti
0 - 11
Rode Ster Belgrado
0 - 4 0 - 7
FK Inter Bratislava
4 - 0
SK Tirana
2 - 0 2 - 0
Tallinna Sadam
1 - 5
Polonia Warschau
0 - 2 1 - 3
HB Tórshavn
2 - 4
VPS Vaasa
2 - 0 0 - 4
Zeljeznicar Sarajevo
1 - 2
Kilmarnock FC
1 - 1 0 - 1
NK Mura Murska Sobota
8 - 2
Daugava Riga
6 - 1 2 - 1
ÍA Akranes
3 - 3
FK Žalgiris Vilnius
3 - 2 0 - 1
Hapoel Tel Aviv FC
6 - 2
FinnPa
3 - 1 3 - 1
FC Sjirak
0 - 7
Malmö FF
0 - 2 0 - 5
Germinal Ekeren
4 - 1
FK Sarajevo
4 - 1 0 - 0
Shelbourne FC
3 - 7
Rangers FC
3 - 5 0 - 2
Otelul Galati
4 - 1
FK Sloga Jugomagnat
3 - 0 1 - 1
Union Luxembourg
0 - 7
IFK Göteborg
0 - 3 0 - 4
Ferencvaros
14 - 1
Principat
6 - 0 8 - 1
Tiligul Tiraspol
0 - 6
RSC Anderlecht
0 - 1 0 - 5
Newtown FC
0 - 7
Wisła Kraków
0 - 0 0 - 7

Tweede voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Rode Ster Belgrado
4 - 2
Rotor Volgograd
2 - 1 2 - 1
Ferencvaros
4 - 6
AEK Athene
4 - 2 0 - 4
Germinal Ekeren
3 - 5
Servette FC
1 - 4 2 - 1
FC Arges Pitesti
4 - 4
Istanbulspor AS
2 - 0 2 - 4
Molde FK
0 - 2
CSKA Sofia
0 - 0 0 - 2
IFK Göteborg
2 - 2
Fenerbahçe SK
2 - 1 0 - 1
NK Mura Murska Sobota
0 - 2
Silkeborg IF
0 - 0 0 - 2
Rangers FC
2 - 0
PAOK Saloniki
2 - 0 0 - 0
SK Slavia Praag
4 - 2
FK Inter Bratislava
4 - 0 0 - 2
FC Zürich
6 - 3
Sjachtar Donetsk
4 - 0 2 - 3
SK Brann
1 - 0
FK Žalgiris Vilnius
1 - 0 0 - 0
Wisła Kraków
7 - 2
Trabzonspor
5 - 1 2 - 1
Vejle BK
6 - 0
Otelul Galati
3 - 0 3 - 0
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 1 (2-4 n.p.)
Strømsgodset IF
1 - 0 0 - 1
NK Osijek
3 - 3
RSC Anderlecht
3 - 1 0 - 2
Omonia Nicosia
3 - 3
SK Rapid Wien
3 - 1 0 - 2
VPS Vaasa
0 - 3
Grazer AK
0 - 0 0 - 3
Polonia Warschau
0 - 2
Dinamo Moskou
0 - 1 0 - 1
Hajduk Split
3 - 2
Malmö FF
1 - 1 2 - 1
SK Sigma Olomouc
4 - 0
Kilmarnock FC
2 - 0 2 - 0

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AC Sparta Praag
2 - 5
Real Sociedad
2 - 4 0 - 1
Fenerbahçe SK
2 - 3
AC Parma
1 - 0 1 - 3
Blackburn Rovers FC
2 - 3
Olympique Lyonnais
0 - 1 2 - 2
Dinamo Moskou
5 - 4
Skonto FC
2 - 2 3 - 2
Vitória Guimarães
2 - 4
Celtic FC
1 - 2 1 - 2
VfB Stuttgart
4 - 3
Feyenoord Rotterdam
1 - 3 3 - 0
FC Arges Pitesti
0 - 8
Celta de Vigo
0 - 1 0 - 7
Silkeborg IF
0 - 3
AS Roma
0 - 2 0 - 1
ŁKS Łódź
1 - 3
AS Monaco FC
1 - 3 0 - 0
Litex Lovetsj
1 - 3
Grazer AK
1 - 1 0 - 2
RSC Anderlecht
0 - 2
Grasshopper-Club Zürich
0 - 2 0 - 0
ACF Fiorentina
2 - 1
Hajduk Split
2 - 1 0 - 0
Aston Villa FC
6 - 2
Strømsgodset IF
3 - 2 3 - 0
FC Schalke 04
1 - 1 (4-5 n.p.)
SK Slavia Praag
1 - 0 0 - 1
Servette FC
2 - 2
CSKA Sofia
2 - 1 0 - 1
Rode Ster Belgrado
3 - 3 (4-3 n.p.)
FC Metz
2 - 1 1 - 2
FC Košice
0 - 8
Liverpool FC
0 - 3 0 - 5
Sporting Clube de Portugal
1 - 4
Bologna FC 1909
0 - 2 1 - 2
Branik Maribor
0 - 5
Wisła Kraków
0 - 2 0 - 3
Vejle BK
1 - 5
Real Betis
1 - 0 0 - 5
Girondins de Bordeaux
3 - 2
SK Rapid Wien
1 - 1 2 - 1
Atlético de Madrid
3 - 0
FK Obilic
2 - 0 1 - 0
Beitar Jeruzalem
3 - 5
Rangers FC
1 - 1 2 - 4
Leeds United AFC
1 - 1 (4-1 n.p.)
Marítimo Funchal
1 - 0 0 - 1
Udinese Calcio
1 - 2
Bayer Leverkusen
1 - 1 0 - 1
Steaua Boekarest
3 - 7
Valencia CF
3 - 4 0 - 3
Willem II Tilburg
6 - 0
Dinamo Tbilisi
3 - 0 3 - 0
FC Zürich
7 - 2
Anorthosis Famagusta
4 - 0 3 - 2
Újpest TE
2 - 7
Club Brugge
0 - 5 2 - 2
Vitesse Arnhem
6 - 3
AEK Athene
3 - 0 3 - 3
SK Brann
2 - 4
Werder Bremen
2 - 0 0 - 4 (n.v.)
SK Sigma Olomouc
2 - 6
Olympique Marseille
2 - 2 0 - 4

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Dinamo Moskou
2 - 6
Real Sociedad
2 - 3 0 - 3
CSKA Sofia
2 - 5
Atlético de Madrid
2 - 4 0 - 1
AS Roma
1 - 0
Leeds United AFC
1 - 0 0 - 0
Celtic FC
3 - 5
FC Zürich
1 - 1 2 - 4
Grasshopper-Club Zürich
3 - 2
ACF Fiorentina
0 - 2 3 - 0*
Vitesse Arnhem
1 - 3
Girondins de Bordeaux
0 - 1 1 - 2
Bayer Leverkusen
2 - 3
Rangers FC
1 - 2 1 - 1
Wisła Kraków
2 - 3
AC Parma
1 - 1 1 - 2
Grazer AK
3 - 7
AS Monaco FC
3 - 3 0 - 4
Werder Bremen
3 - 4
Olympique Marseille
1 - 1 2 - 3
Celta de Vigo
3 - 2
Aston Villa FC
0 - 1 3 - 1
Liverpool FC
2 - 2
Valencia CF
0 - 0 2 - 2
Bologna FC 1909
4 - 1
SK Slavia Praag
2 - 1 2 - 0
Willem II Tilburg
1 - 4
Real Betis
1 - 1 0 - 3
Rode Ster Belgrado
3 - 5
Olympique Lyonnais
1 - 2 2 - 3
VfB Stuttgart
3 - 4
Club Brugge
1 - 1 2 - 3 (n.v.)

Derde ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Real Sociedad
3 - 5
Atlético de Madrid
2 - 1 1 - 4 (n.v.)
AS Roma
3 - 2
FC Zürich
1 - 0 2 - 2
Grasshopper-Club Zürich
3 - 3
Girondins de Bordeaux
3 - 3 0 - 0
Rangers FC
2 - 4
AC Parma
1 - 1 1 - 3
AS Monaco
2 - 3
Olympique Marseille
2 - 2 0 - 1
Celta de Vigo
4 - 1
Liverpool FC
3 - 1 1 - 0
Bologna FC 1909
4 - 2
Real Betis
4 - 1 0 - 1
Olympique Lyonnais
5 - 3
Club Brugge
1 - 0 4 - 3

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Atlético de Madrid
4 - 2
AS Roma
2 - 1 2 - 1
Girondins de Bordeaux
2 - 7
AC Parma
2 - 1 0 - 6
Olympique Marseille
2 - 1
Celta de Vigo
2 - 1 0 - 0
Bologna FC 1909
3 - 2
Olympique Lyonnais
3 - 0 0 - 2

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Atlético de Madrid
2 - 5
AC Parma
1 - 3 1 - 2
Olympique Marseille
1 - 1
Bologna FC 1909
0 - 0 1 - 1

Finale

Zie UEFA Cupfinale 1999 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
* Vet is bekerwinnaar
datum wedstrijd uitslag stadion, plaats, toeschouwers
woensdag 12 mei



AC Parma

26. Crespo 1-0
36. Vanoli 2-0
55. Chiesa 3-0
-



Olympique Marseille



3-0



Luzjniki Stadion, Moskou
61.000 toeschouwers


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 1998/99
Listen to this article