For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2016/17.

UEFA Europa League 2016/17

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2016/17
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2016/17
Kampioen
Vlag van Engeland
Manchester United
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
161+33 (totaal) (van 54 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2021/22
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2016/17 was het 46e seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het achtste seizoen onder deze naam. Sevilla was de titelhouder. Het verdedigde deze titel echter niet, omdat het tot na de groepsfase actief was in de Champions League. Manchester United wist het toernooi te winnen door in de finale Ajax met 0–2 te verslaan. Hiermee kwalificeerde men zich voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2017/18.

De finale werd gespeeld in de Friends Arena in Solna, Zweden.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeert zich voor de Champions League. Zij zal op zijn minst instromen in de play-off ronde, en zal in de groepsfase instromen indien de winnaar van de Champions League zich al gekwalificeerd heeft via de nationale competitie.
  • Alle bonden hebben een maximum van drie teams die mogen deelnemen aan de Europa League.
  • Het aantal teams dat zich direct kwalificeert voor de groepsfase zijn 16 teams (van de top 12 landen).
  • Indien de winnaar van de Europa League zich plaatst voor de Champions League zal de runner-up niet langer het ticket van de winnaar overnemen, maar zal de vrije plaats worden gegeven aan het hoogst-geplaatste team van de competitie dat zich nog niet heeft gekwalificeerd voor een Europese competitie.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden zal meedoen aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalt hoeveel teams ieder land mag afvaardigen:

  • Van de bonden 1–51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeren zich drie teams.
  • Van de bonden 52–53 kwalificeren zich twee teams.
  • Van Liechtenstein, Gibraltar en Kosovo kwalificeert zich een team.

De ranking

De verdeling gaat op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij wordt gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2010/11 tot en met 2014/15.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
    * (EL) – Plek minder, omdat de winnaar van de Europa League zich plaatst voor de Champions League.
    * (EL) – Plek minder in de UEFA Europa League wegens uitsluiting en/of het er niet in slagen om een UEFA-licentie te bemachtigen.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
Vlag van Spanje
 Spanje
99.999 3 +1(CL)
−1(EL)
2
Vlag van Engeland
Engeland
80.391 +1(CL)
3
Vlag van Duitsland
 Duitsland
79.415 +1(CL)
4
Vlag van Italië
 Italië
70.510 +1(CL)
5
Vlag van Portugal
 Portugal
61.382
6
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
52.416 +1(CL)
7
Vlag van Rusland
 Rusland
50.498 +1(CL)
8
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
45.166 +1(CL)
9
Vlag van Nederland
 Nederland
40.979 +1(CL)
10
Vlag van België
 België
37.200 +1(CL)
11
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
34.375 +1(CL)
12
Vlag van Turkije
 Turkije
32.600 +2(CL)
13
Vlag van Griekenland
 Griekenland
31.900 +2(CL)
14
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
29.125 +2(CL)
15
Vlag van Roemenië
 Roemenië
26.299 +2(CL)
16
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
25.675 +1(CL)
17
Vlag van Kroatië
 Kroatië
23.500
18
Vlag van Cyprus
 Cyprus
22.300 +1(CL)
19
Vlag van Polen
 Polen
21.500 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
Vlag van Israël
 Israël
21.000 3 +1(CL)
21
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
20.750 +1(CL)
22
Vlag van Denemarken
 Denemarken
19.800 +1(CL)
23
Vlag van Schotland
Schotland
17.900
24
Vlag van Zweden
 Zweden
17.725
25
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
16.750 +1(CL)
26
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
14.375 +1(CL)
27
Vlag van Servië
 Servië
13.875 +1(CL)
28
Vlag van Slovenië
 Slovenië
13.625
29
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
12.500 +1(CL)
30
Vlag van Slowakije
 Slowakije
11.250 +1(CL)
31
Vlag van Hongarije
 Hongarije
11.000
32
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
10.375 +1(CL)
33
Vlag van Moldavië
 Moldavië
10.000
34
Vlag van Georgië
 Georgië
9.375 +1(CL)
35
Vlag van Finland
 Finland
8.200
36
Vlag van IJsland
 IJsland
8.000
37
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
7.500
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
6.000 1
39
Vlag van Macedonië
 Macedonië
5.875 3
40
Vlag van Ierland
 Ierland
5.750 +1(CL)
41
Vlag van Montenegro
 Montenegro
5.625
42
Vlag van Albanië
 Albanië
5.375 +1(CL)
−1(EL)
43
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
5.125
44
De Ulster Banner
Noord-Ierland
4.875
45
Vlag van Litouwen
 Litouwen
4.500
46
Vlag van Letland
 Letland
4.250
47
Vlag van Malta
 Malta
4.208
48
Vlag van Estland
 Estland
3.500
49
Vlag van Faeröer
 Faeröer
3.500
50
Vlag van Wales
Wales
2.875
51
Vlag van Armenië
 Armenië
2.750
52
Vlag van Andorra
 Andorra
0,833 2
53
Vlag van San Marino
 San Marino
0,499
54
Vlag van Gibraltar
 Gibraltar
0,250 1
55
Vlag van Kosovo
 Kosovo
0,000 −1(EL)

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, zullen plaatsvinden in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase zal plaatsvinden in Monaco.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Eerste kwalificatieronde 20 juni 2016 28 en 30 juni 2016 5, 6 en 7 juli 2016
Tweede kwalificatieronde 14 juli 2016 20 en 21 juli 2016
Derde kwalificatieronde 15 juli 2016 28 juli 2016 3 en 4 augustus 2016
Play-off Play-offronde 5 augustus 2016 17 en 18 augustus 2016 25 augustus 2016
Groepsfase Wedstrijddag 1 26 augustus 2016 15 september 2016
Wedstrijddag 2 29 september 2016
Wedstrijddag 3 20 oktober 2016
Wedstrijddag 4 3 november 2016
Wedstrijddag 5 24 november 2016
Wedstrijddag 6 8 december 2016
Knock-outfase 1/16 finales 12 december 2016 16 februari 2017 23 februari 2017
1/8 finales 24 februari 2017 9 maart 2017 16 maart 2017
1/4 finales 17 maart 2017 13 april 2017 20 april 2017
1/2 finales 21 april 2017 4 mei 2017 11 mei 2017
Finale 24 mei 2017 in de Friends Arena, Solna, Zweden.

Teams

Onderstaande tabel geeft de reeds bekende deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal zal instromen.

Laatste 32
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur (CL)
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyon (CL)
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK (CL)
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen (CL)
Vlag van Duitsland
Borussia Mönchengladbach (CL)
Vlag van Rusland
FK Rostov (CL)
Vlag van Polen
Legia Warschau (CL)
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje
Villarreal (CL PO)
Vlag van Italië
AS Roma (CL PO)
Vlag van Nederland
Ajax (CL PO)
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest (CL PO)
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
Vlag van Italië
Internazionale
Vlag van Nederland
Feyenoord
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg (CL PO)
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
Vlag van Italië
Fiorentina
Vlag van België
Standard Luik
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia (CL PO)
Vlag van Engeland
Manchester United
Vlag van Portugal
SC Braga
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys (CL PO)
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva (CL PO)
Vlag van Engeland
Southampton
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Vlag van Ierland
Dundalk FC (CL PO)
Vlag van Duitsland
Schalke 04
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Turkije
Konyaspor [Bijz. TUR]
Vlag van Duitsland
FSV Mainz 05
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Vlag van Tsjechië
Viktoria Plzen (CL PO)
Play-offronde
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk (CL 3e)
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (CL 3e)
Vlag van Noorwegen
Rosenborg (CL 3e)
Vlag van Kazachstan
Astana (CL 3e)
Vlag van België
Anderlecht (CL 3e)
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag (CL 3e)
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado (CL 3e)
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi (CL 3e)
Vlag van Turkije
Fenerbahçe (CL 3e)
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu (CL 3e)
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ (CL 3e)
Vlag van Albanië
Partizan Tirana (CL 3e)
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus (CL 3e)
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov (CL 3e)
Vlag van Slowakije
Trenčín (CL 3e)
3e voorronde
Vlag van Engeland
West Ham United
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
Vlag van Zwitserland
FC Luzern
Vlag van Roemenië
Viitorul Constanța [Bijz. ROE]
Vlag van Duitsland
Hertha BSC
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
Vlag van Turkije
Istanbul Başakşehir [Bijz. TUR]
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Vlag van Italië
Sassuolo
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
Vlag van Griekenland
AEK Athene
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Vlag van Portugal
FC Arouca
Vlag van Oekraïne
Oleksandrija
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
Vlag van Portugal
Rio Ave
Vlag van Nederland
AZ
Vlag van Tsjechië
FK Mladá Boleslav
Vlag van Frankrijk
Lille OSC
Vlag van Nederland
Heracles Almelo
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
Vlag van Frankrijk
AS Saint-Étienne
Vlag van België
KAA Gent
Vlag van Roemenië
Pandurii Târgu Jiu [Bijz. ROE]
2e voorronde
Vlag van België
Racing Genk
Vlag van Roemenië
CSMS Iași [Bijz. ROE]
Vlag van Wit-Rusland
Torpedo Zhodino
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset
Vlag van Zwitserland
Grasshopper
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Vlag van Denemarken
SønderjyskE
Vlag van Servië
FK Partizan
Vlag van Turkije
Osmanlıspor [Bijz. TUR]
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
Vlag van Schotland
Hibernians
Vlag van Slovenië
NK Maribor
Vlag van Griekenland
PAS Giannina [Bijz. GRI]
Vlag van Polen
Piast Gliwice
Vlag van Zweden
BK Häcken
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia [Bijz. BUL]
1e voorronde
Vlag van Oostenrijk
Admira Wacker
Vlag van Azerbeidzjan
Kəpəz PFK [Bijz. AZE]
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Široki Brijeg
Vlag van Letland
Spartaks Jūrmala [Bijz. LET]
Vlag van Kroatië
Lokomotiva Zagreb
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe [Bijz. AZE]
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Malta
Hibernians [Bijz. MAL]
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava [Bijz. ALB]
Vlag van Noord-Macedonië
Shkendija Tetovo
Vlag van Malta
Birkirkara [Bijz. MAL]
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Vlag van Slowakije
Spartak Myjava
Vlag van Noord-Macedonië
Sileks Kratovo
Vlag van Malta
Balzan [Bijz. MAL]
Vlag van Polen
Zagłębie Lubin
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
Vlag van Noord-Macedonië
Rabotnički Skopje
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
Vlag van Hongarije
Videoton
Vlag van Ierland
Cork City
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Hongarije
DVSC
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
Vlag van Estland
Infonet
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
Vlag van Hongarije
MTK Budapest
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
Vlag van Kazachstan
Kairat
Vlag van Montenegro
Rudar Plevlja
Vlag van Faeröer
Runavík
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Kazachstan
Aqtöbe
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
Vlag van Denemarken
Midtjylland
Vlag van Kazachstan
Ordabası
Vlag van Montenegro
Bokelj Kotor
Vlag van Wales
Bala Town
Vlag van Denemarken
Brøndby
Vlag van Moldavië
FC Zaria Bălți
Vlag van Albanië
KF Kukësi
Vlag van Wales
Llandudno
Vlag van Schotland
Aberdeen
Vlag van Moldavië
Dacia Chisinau
Vlag van Albanië
Partizan Tirana [Bijz. ALB]
Vlag van Wales
Connah's Quay Nomads
Vlag van Schotland
Heart of Midlothian
Vlag van Moldavië
Zimbru Chisinau
Vlag van Albanië
Teuta Durrës [Bijz. ALB]
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
Vlag van Zweden
IFK Göteborg
Vlag van Georgië
Samtredia
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
Vlag van Armenië
Shirak Gyumri
Vlag van Zweden
AIK Stockholm
Vlag van Georgië
Dila Gori
Vlag van Luxemburg
Differdange 03
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
Vlag van Bulgarije
Beroe Stara Zagora [Bijz. BUL]
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Luxemburg
Jeunesse Esch
Vlag van Andorra
UE Santa Coloma
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia [Bijz. BUL]
Vlag van Finland
Mariehamn
Vlag van Noord-Ierland
Glenavon
Vlag van Andorra
Lusitanos
Vlag van Noorwegen
Stabæk
Vlag van Finland
RoPS Rovaniemi
Vlag van Noord-Ierland
Linfield Belfast
Vlag van San Marino
La Fiorita
Vlag van Noorwegen
Odd
Vlag van Finland
HJK Helsinki
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville
Vlag van San Marino
Folgore
Vlag van Servië
Čukarički Belgrado
Vlag van IJsland
Valur Reykjavík
Vlag van Litouwen
Trakai
Vlag van Gibraltar
Europa
Vlag van Servië
Vojvodina
Vlag van IJsland
Breiðablik
Vlag van Litouwen
Atlantas Klaipėda
Vlag van Kosovo
Pristina [Bijz. KOS]
Vlag van Slovenië
NK Domžale
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
Vlag van Slovenië
ND Gorica
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Radnik Bijeljina
Vlag van Letland
Jelgava
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä [Bijz. AZE]
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Sloboda Tuzla
Vlag van Letland
Ventspils [Bijz. LET]
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.
Bijzonderheden

- Albanië (ALB): Skënderbeu Korçë kwalificeerde zich als kampioen voor de Champions League, maar werd uitgesloten van deelname. Nummer twee Partizan Tirana nam hun plaats in de Champions League in, nummer vier Teuta Durrës vervolgens Partizani Tirana's plaats in de Europa League in de 1e kwalificatieronde en Teuta Durrës plaats in de 1e kwalificatieronde ging naar nummer vijf Tirana. Daarbij had Skënderbeu Korçë een zaak tegen uitsluiting aan gespannen bij CAS. De zaak kwam op 6 juli 2016 aan de orde. Het CAS besliste om de straf te handhaven, waardoor Partizani Tirana het ticket kreeg toegeschoven. Dit had eveneens als gevolg dat Slovan Bratislava, de tegenstander van Partizani Tirana in de eerste kwalificatieronde van de Europa League, zich automatisch plaatste voor de tweede kwalificatieronde van dit toernooi. Door deze uitspraak kon de Albanese bond geen club meer voor de Europa League inschrijven. De plek van nummer vijf KF Tirana werd hierdoor opgeheven.

- Azerbaijan (AZE): Zirə FK kwalificeerde zich als nummer twee voor de Europa League, maar deze club bestaat nog geen drie jaar en mag niet meedoen aan de Europa League. Nummer drie Qäbälä nam hun plaats in de Europa League in. Nummer vier Inter Bakoe kreeg geen UEFA-licentie. Nummer vijf Kəpəz nam vervolgens Inter Bakoe's plaats in de 1e kwalificatieronde in en Kəpəz' plaats in de 1e kwalificatieronde ging naar nummer zes Neftçi Bakoe.

- Bulgarije (BUL): CSKA Sofia kwalificeerde zich als bekerwinnaar voor de Europa League, maar werd uitgesloten van deelname. Nummer twee Levski Sofia nam hun plaats in de Europa League in, nummer drie Beroe Stara Zagora vervolgens Levski Sofia's plaats in de 1e kwalificatieronde en Beroe Stara Zagora's plaats in de 1e kwalificatieronde ging naar nummer vier Slavia Sofia.

- Griekenland (GRI): Panionios kwalificeerde zich als nummer vijf voor de Europa League, maar kreeg geen UEFA-licentie. Nummer zes PAS Giannina nam hun plaats in de Europa League in.

- Kosovo (KOS): Pristina kwalificeerde zich als bekerwinnaar voor de Europa League, maar kreeg geen UEFA-licentie. Dit gold overigens voor alle Kosovaarse clubs, waardoor geen enkele club Europees actief zal zijn dit seizoen

- Letland (LET): Skonto Riga kwalificeerde zich als nummer twee voor de Europa League, maar kreeg geen UEFA-licentie. Nummer drie Ventspils nam hun plaats in de Europa League in. Nummer vijf Spartaks Jūrmala vervolgens Ventspils plaats in de 1e kwalificatieronde.

- Malta (MAL): Sliema Wanderers kwalificeerde zich als bekerwinnaar voor de Europa League, maar kreeg geen UEFA-licentie. Nummer twee Hibernians nam hun plaats in de Europa League in, nummer drie Birkirkara vervolgens Hibernians plaats in de 1e kwalificatieronde en Birkirkara's plaats in de 1e kwalificatieronde ging naar nummer vier Balzan.

- Roemenië (ROE): CFR Cluj kwalificeerde zich als bekerwinnaar voor de Europa League, maar kreeg geen UEFA-licentie. Net als nummer vier (Dinamo Boekarest) die ook geen UEFA-licentie kreeg. En ASA Târgu Mureș werd uitgesloten van deelname. Waardoor nummer drie (Pandurii Târgu Jiu) het ticket van de bekerwinnaar kreeg en nummer vijf (Viitorul Constanța) zich plaatste voor de 3e kwalificatieronde. En nummer zeven CSMS Iași voor de 2e kwalificatieronde.

- Turkije (TUR): Galatasaray kwalificeerde zich als bekerwinnaar voor de Europa League, maar werd uitgesloten van deelname. Nummer drie Konyaspor nam hun plaats in de Europa League in, nummer vier Istanbul Başakşehir vervolgens Konyaspors plaats in de 3e kwalificatieronde en Başakşehirs plaats in de 2e kwalificatieronde ging naar nummer vijf Osmanlıspor.

Kwalificatierondes

In de kwalificatierondes en de play-offronde zullen de teams, gebaseerd op hun UEFA-clubcoëfficiënten tot en met het seizoen 2015/16, ingedeeld worden in geplaatste en ongeplaatste teams. Via een loting zullen de geplaatste en ongeplaatste teams aan elkaar worden gekoppeld. Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.

Eerste kwalificatieronde

Aan de eerste kwalificatieronde deden 96 teams mee. De loting vond plaats op 20 juni 2016. De heenwedstrijden werden gespeeld op 28 en 30 juni, de terugwedstrijden op 5, 6 en 7 juli 2016.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
FC Midtjylland
Vlag van Denemarken
2 – 0
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
1 – 0 1 – 0
Heart of Midlothian
Vlag van Schotland
6 – 3 *
Vlag van Estland
Infonet
2 – 1 4 – 2
Connah's Quay Nomads
Vlag van Wales
1 – 0 *
Vlag van Noorwegen
Stabæk IF
0 – 0 1 – 0
Ventspils
Vlag van Letland
4 – 0
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta
2 – 0 2 – 0
Linfield
Vlag van Noord-Ierland
1 – 2
Vlag van Ierland
Cork City
0 – 1 1 – 1
Levadia Tallinn
Vlag van Estland
3 – 1
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
1 – 1 2 – 0
Atlantas Klaipėda
Vlag van Litouwen
1 – 3
Vlag van Finland
HJK Helsinki
0 – 2 1 – 1
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
7 – 1
Vlag van Wales
Llandudno
5 – 0 2 – 1
St. Patrick's Athletic
Vlag van Ierland
(u) 2 – 2
Vlag van Luxemburg
Jeunesse Esch
1 – 0 1 – 2
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
8 – 1
Vlag van Noord-Ierland
Glenavon
2 – 1 6 – 0
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
1 – 3
Vlag van Finland
RoPS
0 – 2 1 – 1
Valur Reykjavík
Vlag van IJsland
1 – 10
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
1 – 4 0 – 6
Aberdeen
Vlag van Schotland
3 – 2
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
3 – 1 0 – 1
Trakai
Vlag van Litouwen
3 – 5 *
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
2 – 1 1 – 4
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
4 – 1
Vlag van Letland
Spartaks Jūrmala
2 – 1 2 – 0
Breiðablik
Vlag van IJsland
4 – 5
Vlag van Letland
Jelgava
2 – 3 2 – 2
NSÍ Runavík
Vlag van Faeröer
0 – 7
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
0 – 2 0 – 5
AIK Stockholm
Vlag van Zweden
4 – 0
Vlag van Wales
Bala Town
2 – 0 2 – 0
Differdange 03
Vlag van Luxemburg
1 – 3
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville
1 – 1 0 – 2
Odd
Vlag van Noorwegen
3 – 1
Vlag van Finland
IFK Mariehamn
2 – 0 1 – 1
NK Domžale
Vlag van Slovenië
5 – 2
Vlag van Andorra
Lusitanos
3 – 1 2 – 1
Bokelj Kotor
Vlag van Montenegro
1 – 6
Vlag van Servië
Vojvodina
1 – 1 0 – 5
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
6 – 1
Vlag van San Marino
Folgore/Falciano
3 – 0 3 – 1
Dila Gori
Vlag van Georgië
1 – 1 ns (1 – 4)
Vlag van Armenië
Shirak Gyumri
1 – 0 0 – 1 (n.v.)
Široki Brijeg
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 – 3
Vlag van Malta
Birkirkara
1 – 1 0 – 2
Videoton
Vlag van Hongarije
3 – 2
Vlag van Moldavië
FC Zaria Bălți
3 – 0 0 – 2
UE Santa Coloma
Vlag van Andorra
2 – 7
Vlag van Kroatië
Lokomotiva Zagreb
1 – 3 1 – 4
Europa FC
Vlag van Gibraltar
3 – 2 *
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
2 – 0 1 – 2
Čukarički Belgrado
Vlag van Servië
6 – 3
Vlag van Kazachstan
Ordabası
3 – 0 3 – 3
Rabotnički Skopje
Vlag van Noord-Macedonië
1 – 2
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
1 – 1 0 – 1
Zimbru Chisinau
Vlag van Moldavië
(u) 3 – 3
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
0 – 1 3 – 2
Sloboda Tuzla
Vlag van Bosnië en Herzegovina
0 – 1
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
0 – 0 0 – 1
KF Kukësi
Vlag van Albanië
2 – 1
Vlag van Montenegro
Rudar Plevlja
1 – 1 1 – 0
Balzan
Vlag van Malta
2 – 3 *
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi
0 – 2 2 – 1
Admira Wacker
Vlag van Oostenrijk
4 – 3
Vlag van Slowakije
Spartak Myjava
1 – 1 3 – 2
Beroe Stara Zagora
Vlag van Bulgarije
2 – 0
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Radnik Bijeljina
0 – 0 2 – 0
La Fiorita
Vlag van San Marino
0 – 7
Vlag van Hongarije
Debreceni
0 – 5 0 – 2
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
5 – 2
Vlag van Noord-Macedonië
Sileks Kratovo
3 – 1 2 – 1
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
4 – 0
Vlag van Slovenië
ND Gorica
3 – 0 1 – 0
Qäbälä
Vlag van Azerbeidzjan
6 – 3
Vlag van Georgië
Samtredia
5 – 1 1 – 2
Teuta Durrës
Vlag van Albanië
0 – 6
Vlag van Kazachstan
Kairat
0 – 1 0 – 5
Spartak Trnava
Vlag van Slowakije
6 – 0
Vlag van Malta
Hibernians
3 – 0 3 – 0
Banants Jerevan
Vlag van Armenië
1 – 5
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
0 – 1 1 – 4 (n.v.)
Shkendija Tetovo
Vlag van Noord-Macedonië
4 – 1
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
2 – 0 2 – 1
Slavia Sofia
Vlag van Bulgarije
1 – 3
Vlag van Polen
Zagłębie Lubin
1 – 0 0 – 3
Aqtöbe
Vlag van Kazachstan
1 – 3
Vlag van Hongarije
MTK Budapest
1 – 1 0 – 2
Partizan Tirana [Bijz. ALB]
Vlag van Albanië
bye
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
0 – 0 bye
Kəpəz
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 0
Vlag van Moldavië
Dacia Chisinau
0 – 0 1 – 0

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Tweede kwalificatieronde

Aan de tweede kwalificatieronde deden 66 teams mee, 48 winnaars van de eerste kwalificatieronde en 18 nieuwe teams. De loting vond plaats op 20 juni 2016. De heenwedstrijden werden gespeeld op 14 juli, de terugwedstrijden op 20 en 21 juli 2016.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Shirak Gyumri
Vlag van Armenië
1 – 3
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
1 – 1 0 – 2
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
2 – 1
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
1 – 1 1 – 0
Partizan Belgrado
Vlag van Servië
0 – 0 ns (3 – 4)
Vlag van Polen
Zagłębie Lubin
0 – 0 0 – 0 (n.v.)
Vojvodina
Vlag van Servië
3 – 1
Vlag van Wales
Connah's Quay Nomads
1 – 0 2 – 1
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
2 – 2 * ns (3 – 5)
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
1 – 1 1 – 1 (n.v.)
Hibernian
Vlag van Schotland
1 – 1 ns (3 – 5)
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
0 – 1 1 – 0 (n.v.)
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 – 3
Vlag van Slovenië
NK Domžale
1 – 1 1 – 2
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
5 – 1
Vlag van Albanië
KF Kukësi
1 – 0 4 – 1
MTK Budapest
Vlag van Hongarije
1 – 4
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
1 – 2 0 – 2
Beroe Stara Zagora
Vlag van Bulgarije
1 – 2
Vlag van Finland
HJK Helsinki
1 – 1 0 – 1
RoPS
Vlag van Finland
1 – 4
Vlag van Kroatië
Lokomotiva Zagreb
1 – 1 0 – 3
Neftçi
Vlag van Azerbeidzjan
0 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Shkendija Tetovo
0 – 0 0 – 1
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
4 – 5 *
Vlag van Zwitserland
Grasshoppers
3 – 3 1 – 2
FC Midtjylland
Vlag van Denemarken
5 – 2
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
3 – 0 2 – 2
Zimbru Chisinau
Vlag van Moldavië
2 – 7
Vlag van Turkije
Osmanlıspor
2 – 2 0 – 5
PAS Giannina
Vlag van Griekenland
4 – 3
Vlag van Noorwegen
Odd
3 – 0 1 – 3 (n.v.)
Birkirkara
Vlag van Malta
2 – 1
Vlag van Schotland
Heart of Midlothian
0 – 0 2 – 1
NK Maribor
Vlag van Slovenië
(u) 1 – 1
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
0 – 0 1 – 1
Piast Gliwice
Vlag van Polen
0 – 3
Vlag van Zweden
IFK Göteborg
0 – 3 0 – 0
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
0 – 3
Vlag van Letland
Jelgava
0 – 0 0 – 3
Beitar Jeruzalem
Vlag van Israël
(u) 3 – 3
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
1 – 0 2 – 3
Admira Wacker
Vlag van Oostenrijk
3 – 0
Vlag van Azerbeidzjan
Kəpəz
1 – 0 2 – 0
Aberdeen
Vlag van Schotland
4 – 0
Vlag van Letland
Ventspils
3 – 0 1 – 0
BK Häcken
Vlag van Zweden
1 – 2
Vlag van Ierland
Cork City
1 – 1 0 – 1
Kairat
Vlag van Kazachstan
2 – 3
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
1 – 1 1 – 2
Debreceni
Vlag van Hongarije
1 – 3
Vlag van Wit-Rusland
Torpedo Zhodino
1 – 2 0 – 1
CSMS Iași
Vlag van Roemenië
3 – 4
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
2 – 2 1 – 2
Videoton
Vlag van Hongarije
3 – 1
Vlag van Servië
Čukarički Belgrado
2 – 0 1 – 1
Cliftonville
Vlag van Noord-Ierland
2 – 5
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
2 – 3 0 – 2
AIK Stockholm
Vlag van Zweden
2 – 0
Vlag van Gibraltar
Europa FC
1 – 0 1 – 0
Levadia Tallinn
Vlag van Estland
3 – 3 (u)
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
3 – 1 0 – 2
Racing Genk
Vlag van België
2 – 2 ns (4 – 2)
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
2 – 0 0 – 2 (n.v.)
SønderjyskE
Vlag van Denemarken
4 – 3
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset IF
2 – 1 2 – 2 (n.v.)

Bijz.: * De wedstrijden zijn teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Derde kwalificatieronde

Aan de derde kwalificatieronde deden 58 teams mee, 33 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en 25 nieuwe teams. De loting vond plaats op 15 juli 2016. De heenwedstrijden werden gespeeld op 28 juli, de terugwedstrijden op 3 en 4 augustus 2016.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Lokomotiva Zagreb
Vlag van Kroatië
3 – 2
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
0 – 0 3 – 2
Saint-Étienne
Vlag van Frankrijk
1 – 0
Vlag van Griekenland
AEK Athene
0 – 0 1 – 0
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
2 – 1
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
1 – 1 1 – 0
Pandurii Târgu Jiu
Vlag van Roemenië
2 – 5
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
1 – 3 1 – 2
Vojvodina
Vlag van Servië
3 – 1
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
1 – 1 2 – 0
Zagłębie Lubin
Vlag van Polen
2 – 3
Vlag van Denemarken
SønderjyskE
1 – 2 1 – 1
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
1 – 1 ns (5 – 4)
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
0 – 1 1 – 0 (n.v.)
Hertha BSC
Vlag van Duitsland
2 – 3
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
1 – 0 1 – 3
NK Domžale
Vlag van Slovenië
2 – 4 *
Vlag van Engeland
West Ham United
2 – 1 0 – 3
FC Luzern
Vlag van Zwitserland
1 – 4
Vlag van Italië
Sassuolo
1 – 1 0 – 3
Panathinaikos
Vlag van Griekenland
3 – 0 *
Vlag van Zweden
AIK Stockholm
1 – 0 2 – 0
Istanbul Başakşehir
Vlag van Turkije
(u) 2 – 2
Vlag van Kroatië
Rijeka
0 – 0 2 – 2
Videoton
Vlag van Hongarije
1 – 2
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
0 – 1 1 – 1 (n.v.)
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
(u) 1 – 1
Vlag van Portugal
Rio Ave
0 – 0 1 – 1
Osmanlıspor
Vlag van Turkije
3 – 0
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
1 – 0 2 – 0
Heracles Almelo
Vlag van Nederland
1 – 1 (u)
Vlag van Portugal
Arouca
1 – 1 0 – 0
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
3 – 2
Vlag van Finland
HJK Helsinki
1 – 2 2 – 0
Birkirkara
Vlag van Malta
1 – 6
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
0 – 3 1 – 3
Aberdeen
Vlag van Schotland
1 – 2
Vlag van Slovenië
NK Maribor
1 – 1 0 – 1
Torpedo Zhodino
Vlag van Wit-Rusland
0 – 3
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
0 – 0 0 – 3
Admira Wacker
Vlag van Oostenrijk
1 – 4
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
1 – 2 0 – 2
AZ
Vlag van Nederland
3 – 1
Vlag van Griekenland
PAS Giannina
1 – 0 2 – 1
Lille
Vlag van Frankrijk
1 – 2
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
1 – 1 0 – 1
Racing Genk
Vlag van België
3 – 1
Vlag van Ierland
Cork City
1 – 0 2 – 1
KAA Gent
Vlag van België
5 – 0
Vlag van Roemenië
Viitorul Constanța
5 – 0 0 – 0
Jelgava
Vlag van Letland
1 – 4
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
1 – 1 0 – 3
Oleksandrija
Vlag van Oekraïne
1 – 6
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
0 – 3 1 – 3
Shkendija Tetovo
Vlag van Noord-Macedonië
2 – 1
Vlag van Tsjechië
FK Mladá Boleslav
2 – 0 0 – 1
Grasshoppers
Vlag van Zwitserland
5 – 4
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
2 – 1 3 – 3 (n.v.)

Bijz.: * De wedstrijden zijn teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Play-offronde

Aan de play-offronde deden 44 teams mee: 15 verliezende teams die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2016/17 en de 29 winnaars van de derde kwalificatieronde. De loting vond plaats op 5 augustus 2016. De heenwedstrijden werden gespeeld op 17 en 18 augustus, de terugwedstrijden op 25 augustus 2016.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Astana
Vlag van Kazachstan
4 – 2
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
2 – 0 2 – 2
Arouca
Vlag van Portugal
1 – 3
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
0 – 1 1 – 2 (n.v.)
FC Midtjylland
Vlag van Denemarken
0 – 3
Vlag van Turkije
Osmanlıspor
0 – 1 0 – 2
Trenčín
Vlag van Slowakije
2 – 4
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
0 – 4 2 – 0
Lokomotiva Zagreb
Vlag van Kroatië
2 – 4
Vlag van België
Racing Genk
2 – 2 0 – 2
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
0 – 4
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
0 – 1 0 – 3
Dinamo Tbilisi
Vlag van Georgië
0 – 5
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
0 – 3 0 – 2
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
4 – 2
Vlag van Noorwegen
Rosenborg
2 – 1 2 – 1
Beitar Jeruzalem
Vlag van Israël
1 – 2
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
1 – 2 0 – 0
Vojvodina
Vlag van Servië
0 – 3
Vlag van Nederland
AZ
0 – 3 0 – 0
Qäbälä
Vlag van Azerbeidzjan
3 – 2 *
Vlag van Slovenië
NK Maribor
3 – 1 0 – 1
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
0 – 6
Vlag van België
Anderlecht
0 – 3 0 – 3
Astra Giurgiu
Vlag van Roemenië
2 – 1
Vlag van Engeland
West Ham United
1 – 1 1 – 0
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
5 – 0
Vlag van Zwitserland
Grasshoppers
3 – 0 2 – 0
Panathinaikos
Vlag van Griekenland
4 – 1 *
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
3 – 0 1 – 1
FK Krasnodar
Vlag van Rusland
4 – 0
Vlag van Albanië
Partizan Tirana
4 – 0 0 – 0
KAA Gent
Vlag van België
6 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Shkendija Tetovo
2 – 1 4 – 0
Istanbul Başakşehir
Vlag van Turkije
1 – 4
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
1 – 2 0 – 2
SønderjyskE
Vlag van Denemarken
2 – 3
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
0 – 0 2 – 3
Sassuolo
Vlag van Italië
4 – 1
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
3 – 0 1 – 1
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
1 – 3
Vlag van Azerbeidzjan
Qarabağ
1 – 0 0 – 3
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
3 – 3 ns (4 – 3)
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
2 – 1 1 – 2 (n.v.)

Bijz.: * De wedstrijden zijn teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Hoofdtoernooi

Groepsfase

De loting vond plaats op 26 augustus 2016. Een totaal van 48 teams werd verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep konden komen. De 48 teams bestonden uit 16 rechtstreeks geplaatste teams, 22 winnaars van de play-off ronde en 10 verliezers van de play-off ronde van de UEFA Champions League 2016/17.

Pot 1
Team Coeff.
Vlag van Duitsland
Schalke 04
96.035
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
93.216
Vlag van Engeland
Manchester United
82.256
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
81.976
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
75.142
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
70.940
Vlag van Spanje
Villarreal
60.142
Vlag van Nederland
Ajax
58.112
Vlag van Italië
Internazionale
58.087
Vlag van Italië
Fiorentina
57.087
Vlag van België
Anderlecht
54.000
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
44.585
Pot 2
Team Coeff.
Vlag van Nederland
AZ
43.612
Vlag van Portugal
SC Braga
43.116
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
42.520
Vlag van Italië
AS Roma
41.587
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
40.920
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
40.585
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
37.440
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
36.576
Vlag van België
Racing Genk
36.000
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
35.935
Vlag van België
Standard Luik
27.500
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
26.049
Pot 3
Team Coeff.
Vlag van België
KAA Gent
25.000
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
24.755
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
24.216
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
23.520
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
22.085
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
21.142
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
20.225
Vlag van Nederland
Feyenoord
19.112
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
19.020
Vlag van Duitsland
FSV Mainz 05
18.035
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
17.755
Vlag van Engeland
Southampton
16.756
Pot 4
Team Coeff.
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
14.940
Vlag van Italië
US Sassuolo
14.087
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
13.475
Vlag van Kazachstan
Astana
12.575
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
12.049
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
11.976
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
11.076
Vlag van Turkije
Konyaspor
6.920
Vlag van Turkije
Osmanlıspor
6.920
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä PFK
5.225
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
4.725
Vlag van Ierland
Dundalk
2.590


Legenda kleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de tweede ronde.
Uitgeschakeld

Groep A

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
6 4 1 1 8 6 +2 13
Vlag van Engeland
Manchester United
6 4 0 2 12 4 +8 12
Vlag van Nederland
Feyenoord
6 2 1 3 3 7 –4 7
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
6 0 2 4 2 8 –6 2

15 september 2016
19:00 uur
Feyenoord
Vlag van Nederland
1 – 0
Vlag van Engeland
Manchester United
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 31.000
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Jesús Gil Manzano
Vilhena
Goal
 79'
verslag

15 september 2016
19:00 uur
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
1 – 1
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
Tsjornomoretsstadion, Odessa
Toeschouwers: 16.000
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
István Kovács
Hrechyshkin
Goal
 52'
verslag
Goal
 90+5' Kjær


29 september 2016
21:05 uur
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
1 – 0
Vlag van Nederland
Feyenoord
Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 16.500
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Jonas Eriksson
Emenike
Goal
 18'
verslag

29 september 2016
21:05 uur
Manchester United
Vlag van Engeland
1 – 0
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Old Trafford, Manchester
Toeschouwers: 58.179
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Ibrahimović
Goal
 69'
verslag


20 oktober 2016
21:05 uur
Manchester United
Vlag van Engeland
4 – 1
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
Old Trafford, Manchester
Toeschouwers: 73.063
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Benoît Bastien
Pogba
Goal
 31' (pen.)
Goal
45+2'
Martial
Goal
 34' (pen.)
Lingard
Goal
 48'
verslag
Goal
 83' Van Persie

20 oktober 2016
21:05 uur
Feyenoord
Vlag van Nederland
1 – 0
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 35.000
Scheidsrechter:
Vlag van Letland
Andris Treimanis
Jørgensen
Goal
 55'
verslag


3 november 2016
19:00 uur
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
2 – 1
Vlag van Engeland
Manchester United
Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 35.378
Scheidsrechter:
Vlag van Servië
Milorad Mažić
Sow
Goal
 2'
Lens
Goal
 59'
verslag
Goal
 89' Rooney

3 november 2016
19:00 uur
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
1 – 1
Vlag van Nederland
Feyenoord
Tsjornomoretsstadion, Odessa
Toeschouwers: 16.855
Scheidsrechter:
Vlag van Denemarken
Jakob Kehlet
Forster
Goal
 44'
verslag
Goal
 15' Jørgensen
Kreeg geel in de 42e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 43e minuut
Weggestuurd in de 43e minuut
 42', 43' Botteghin


24 november 2016
17:00 uur
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
2 – 0
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 16.145
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Stoch
Goal
 59'
Kjær
Goal
 67'
verslag
Kreeg geel in de 75e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuut
Weggestuurd in de 90+4e minuut
 75', 90+4' Sobol

24 november 2016
21:05 uur
Manchester United
Vlag van Engeland
4 – 0
Vlag van Nederland
Feyenoord
Old Trafford, Manchester
Toeschouwers: 64.628
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Manuel Gräfe
Rooney
Goal
 35'
Mata
Goal
 69'
Jones
Goal
 75' (e.d.)
Lingard
Goal
 90+2'
verslag


8 december 2016
19:00 uur
Feyenoord
Vlag van Nederland
0 – 1
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 32.000
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
David Fernández
verslag
Goal
 22' Sow

8 december 2016
19:00 uur
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
0 – 2
Vlag van Engeland
Manchester United
Tsjornomoretsstadion, Odessa
Toeschouwers: 25.900
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
Tamás Bognár
verslag
Goal
 48' Mchitarjan
Goal
 88' Ibrahimović

Groep B

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
6 4 0 2 8 6 +2 12
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
6 2 2 2 7 6 +1 8
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
6 2 2 2 7 4 +3 8
Vlag van Kazachstan
Astana
6 1 2 3 5 11 –6 5

15 september 2016
19:00 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
0 – 1
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 11.132
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Goal
 42' Cambiasso

15 september 2016
19:00 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
2 – 1
Vlag van Kazachstan
Astana
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 12.008
Scheidsrechter:
Vlag van Noord-Macedonië
Aleksandar Stavrev
Vinicius
Goal
 75'
De Camargo
Goal
 87'
Goal
 45+1' Maksimović


29 september 2016
17:00 uur
Astana
Vlag van Kazachstan
0 – 0
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 21.328
Scheidsrechter:
Vlag van Wales
Simon Lee Evans

29 september 2016
21:05 uur
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
0 – 1
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 24.378
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Gil
Goal
 10' Sotiriou


20 oktober 2016
21:05 uur
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
4 – 1
Vlag van Kazachstan
Astana
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 21.480
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Stieler
Figueiras
Goal
 25'
Elyounoussi
Goal
 33'
Sebá
Goal
 34'
Goal
65'
Goal
 54' Kabananga
Kreeg geel in de 45e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 59e minuut
Weggestuurd in de 59e minuut
 45', 59' Cañas

20 oktober 2016
21:05 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
3 – 1
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 9.553
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Welz
Hoarau
Goal
 18',
Goal
 52',
Goal
 82' (pen.)
Goal
 14' Efrem


3 november 2016
17:00 uur
Astana
Vlag van Kazachstan
1 – 1
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 12.158
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Despotović
Goal
 8'
Goal
 30' Sebá

3 november 2016
19:00 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
1 – 0
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 12.761
Scheidsrechter:
Vlag van België
Sébastien Delferière
Sotiriou
Goal
 69'
Weggestuurd in de 68e minuut
 68' Mbabu


24 november 2016
17:00 uur
Astana
Vlag van Kazachstan
2 – 1
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 9.143
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Kevin Blom
Aničić
Goal
 59'
Despotović
Goal
 84'
Goal
 31' Efrem
Weggestuurd in de 33e minuut
 33' Astiz Ventura

24 november 2016
21:05 uur
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
1 – 1
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 24.131
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Miroslav Zelinka
Fortounis
Goal
 48'
Goal
 58' Hoarau


8 december 2016
19:00 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
3 – 0
Vlag van Kazachstan
Astana
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 7.616
Scheidsrechter:
Vlag van Malta
Clayton Pisani
Frey
Goal
 63'
Hoarau
Goal
 66'
Schick
Goal
 71'

8 december 2016
19:00 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
2 – 0
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 14.779
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Carlos del Cerro Grande
Da Costa
Goal
 19' (e.d.)
De Camargo
Goal
 83'

Groep C

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
6 3 3 0 8 5 +3 12
Vlag van België
Anderlecht
6 3 2 1 16 8 +8 11
Vlag van Duitsland
FSV Mainz 05
6 2 3 1 8 10 –2 9
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
6 0 0 6 5 14 –9 0

15 september 2016
19:00 uur
Mainz 05
Vlag van Duitsland
1 – 1
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 20.275
Scheidsrechter:
Vlag van Noorwegen
Svein Oddvar Moen
Bungert
Goal
 57'
Goal
 88' Berić

15 september 2016
19:00 uur
Anderlecht
Vlag van België
3 – 1
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
Constant Vanden Stockstadion, Brussel
Toeschouwers: 11.638
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Teodorczyk
Goal
 14'
Rafael
Goal
 41' (e.d.)
Capel
Goal
 77'
Goal
 20' Dabo


29 september 2016
17:00 uur
Qäbälä
Vlag van Azerbeidzjan
2 – 3
Vlag van Duitsland
Mainz 05
Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 6.500
Scheidsrechter:
Vlag van Litouwen
Gediminas Mažeika
Qurbanov
Goal
 57' (pen.)
Zenjov
Goal
 62'
Goal
 41' Muto
Goal
 68' Córdoba
Goal
 78' Öztunalı

29 september 2016
21:05 uur
Saint-Étienne
Vlag van Frankrijk
1 – 1
Vlag van België
Anderlecht
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Toeschouwers: 23.258
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Vladislav Bezborodov
Roux
Goal
 90+4'
Goal
 62' (pen.) Tielemans


20 oktober 2016
19:00 uur
Saint-Étienne
Vlag van Frankrijk
1 – 0
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Toeschouwers: 22.855
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Ali Palabıyık
Ricardinho
Goal
 70' (e.d.)

20 oktober 2016
19:00 uur
Mainz 05
Vlag van Duitsland
1 – 1
Vlag van België
Anderlecht
Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 21.317
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Jesús Gil Manzano
Mallı
Goal
 10' (pen.)
Goal
 65' Teodorczyk


3 november 2016
19:00 uur
Qäbälä
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 2
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 5.600
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Carlos del Cerro Grande
Qurbanov
Goal
 39'
Goal
 45+1' Tannane
Goal
 53' Berić

3 november 2016
21:05 uur
Anderlecht
Vlag van België
6 – 1
Vlag van Duitsland
Mainz 05
Constant Vanden Stockstadion, Brussel
Toeschouwers: 13.275
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Andreas Ekberg
Stanciu
Goal
 9'
Goal
41'
Tielemans
Goal
 62'
Teodorczyk
Goal
 89'
Goal
90+4' (pen.)
Bruno
Goal
 90+2'
Goal
 15' De Blasis


24 november 2016
17:00 uur
Qäbälä
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 3
Vlag van België
Anderlecht
Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Jevhen Aranovsky
Ricardinho
Goal
 15' (pen.)
Eyyubov
Kreeg geel in de 64e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90e minuut
Weggestuurd in de 90e minuut
 64', 90'
Goal
 11' Tielemans
Goal
 90' Bruno
Goal
 90+4' Teodorczyk

24 november 2016
21:05 uur
Saint-Étienne
Vlag van Frankrijk
0 – 0
Vlag van Duitsland
Mainz 05
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Toeschouwers: 21.750
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Bas Nijhuis


8 december 2016
19:00 uur
Mainz 05
Vlag van Duitsland
2 – 0
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä
Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 12.860
Scheidsrechter:
Vlag van Wales
Simon Lee Evans
Hack
Goal
 30'
De Blasis
Goal
 40'

8 december 2016
19:00 uur
Anderlecht
Vlag van België
2 – 3
Vlag van Frankrijk
Saint-Étienne
Constant Vanden Stockstadion, Brussel
Toeschouwers: 13.583
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
István Kovács
Chipciu
Goal
 21'
Stanciu
Goal
 31'
Goal
 62'
Goal
67' Søderlund
Goal
 74' Monnet-Paquet

Groep D

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
6 5 0 1 17 8 +9 15
Vlag van Nederland
AZ
6 2 2 2 6 10 −4 8
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
6 2 1 3 7 9 −2 7
Vlag van Ierland
Dundalk
6 1 1 4 5 8 −3 4

15 september 2016
19:00 uur
AZ
Vlag van Nederland
1 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk
AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 10.003
Scheidsrechter:
Vlag van Malta
Clayton Pisani
Wuytens
Goal
 61'
Goal
 89' Kilduff
Kreeg geel in de 45+1e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 72e minuut
Weggestuurd in de 72e minuut
 45+1', 72' O'Donnell

15 september 2016
19:00 uur
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
3 – 4
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 10.855
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Ivan Kružliak
Međunjanin
Goal
 26'
Goal
70'
Kjartansson
Goal
 50'
Dasa
Kreeg geel in de 80e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 82e minuut
Weggestuurd in de 82e minuut
 80', 82'
Goal
 77' Kokorin
Goal
 84' Maurício
Goal
 86' Giuliano
Goal
 90+2' Đorđević


29 september 2016
21:05 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
5 – 0
Vlag van Nederland
AZ
Petrovski, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 15.275
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Xavier Estrada
Kokorin
Goal
 26'
Goal
59'
Giuliano
Goal
 48'
Criscito
Goal
 66' (pen.)
Sjatov
Goal
 80'

29 september 2016
21:05 uur
Dundalk
Vlag van Ierland
1 – 0
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
Tallaght Stadium, Dublin
Toeschouwers: 5.543
Scheidsrechter:
Vlag van Letland
Andris Treimanis
Kilduff
Goal
 72'


20 oktober 2016
21:05 uur
Dundalk
Vlag van Ierland
1 – 2
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Tallaght Stadium, Dublin
Toeschouwers: 5.500
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Miroslav Zelinka
Benson
Goal
 52'
Goal
 71' Mak
Goal
 77' Giuliano

20 oktober 2016
21:05 uur
AZ
Vlag van Nederland
1 – 2
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 12.016
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
István Kovács
Mühren
Goal
 72'
Goal
 24' Scarione
Goal
 82' Golasa


3 november 2016
19:00 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
2 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk
Petrovski, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 17.723
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Luca Banti
Giuliano
Goal
 42'
Goal
78'
Goal
 52' Horgan

3 november 2016
19:00 uur
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
0 – 0
Vlag van Nederland
AZ
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 11.356
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Davide Massa


24 november 2016
17:00 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
2 – 0
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
Petrovski, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 15.843
Scheidsrechter:
Vlag van Noord-Macedonië
Aleksandar Stavrev
Kokorin
Goal
 44'
A. Kerzjakov
Goal
 90+1'

24 november 2016
21:05 uur
Dundalk
Vlag van Ierland
0 – 1
Vlag van Nederland
AZ
Tallaght Stadium, Dublin
Toeschouwers: 5.500
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
István Vad
Goal
 9' Weghorst


8 december 2016
19:00 uur
AZ
Vlag van Nederland
3 – 2
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 13.713
Scheidsrechter:
Vlag van Noorwegen
Svein Oddvar Moen
Rienstra
Goal
 7'
Haps
Goal
 43'
Tanković
Goal
 68'
Goal
 58' Giuliano
Goal
 80' (e.d.) Wuytens

8 december 2016
19:00 uur
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
2 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 9.891
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Robert Schörgenhofer
Ben-Haim II
Goal
 21' (pen.)
Miha
Goal
 38'
Goal
 27' (e.d.) Dasa

Groep E

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Italië
AS Roma
6 3 3 0 16 7 +9 12
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
6 2 2 2 7 10 −3 8
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
6 1 3 2 7 10 −3 6
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
6 1 2 3 11 14 −3 5

15 september 2016
19:00 uur
Viktoria Pilsen
Vlag van Tsjechië
1 – 1
Vlag van Italië
AS Roma
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.326
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Ruddy Buquet
Bakoš
Goal
 11'
Goal
 4' (pen.) Perotti

15 september 2016
19:00 uur
Astra Giurgiu
Vlag van Roemenië
2 – 3
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 3.300
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Andreas Ekberg
Alibec
Goal
 18'
Săpunaru
Goal
 74'
Goal
 16' (pen.) Holzhauser
Goal
 33' Friesenbichler
Goal
 58' Grünwald
Weggestuurd in de 81e minuut
 81' Rotpuller


29 september 2016
21:05 uur
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
0 – 0
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 16.509
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
John Beaton

29 september 2016
21:05 uur
AS Roma
Vlag van Italië
4 – 0
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 13.509
Scheidsrechter:
Vlag van Azerbeidzjan
Aliyar Ağayev
Strootman
Goal
 15'
Fazio
Goal
 45'
Fabrício
Goal
 47' (e.d.)
Salah
Goal
 55'


20 oktober 2016
21:05 uur
AS Roma
Vlag van Italië
3 – 3
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 16.478
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Vladislav Bezborodov
El Shaarawy
Goal
 19'
Goal
34'
Florenzi
Goal
 69'
Goal
 16' Holzhauser
Goal
 82' Prokop
Goal
 84' Kayode

20 oktober 2016
21:05 uur
Viktoria Pilsen
Vlag van Tsjechië
1 – 2
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 9.440
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Hořava
Goal
 86'
Goal
 41' Alibec
Goal
 64' (e.d.) Hořava


3 november 2016
19:00 uur
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
2 – 4
Vlag van Italië
AS Roma
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 32.751
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Xavier Estrada
Kayode
Goal
 2'
Grünwald
Goal
 89'
Goal
 5'
Goal
65' Džeko
Goal
 15' De Rossi
Goal
 78' Nainggolan

3 november 2016
19:00 uur
Astra Giurgiu
Vlag van Roemenië
1 – 1
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 1.450
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Alon Yefet
Stan
Goal
 19'
Goal
 25' Krmenčík


24 november 2016
21:05 uur
AS Roma
Vlag van Italië
4 – 1
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 13.789
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Stieler
Džeko
Goal
 10'
Goal
61'
Goal
88'
Matějů
Goal
 82' (e.d.)
Goal
 18' Zeman

24 november 2016
21:05 uur
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
1 – 2
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 14.127
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Raczkowski
Rotpuller
Goal
 57'
Grünwald
Kreeg geel in de 62e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 66e minuut
Weggestuurd in de 66e minuut
 62', 66'
Goal
 79' Florea
Goal
 88' (pen.) Budescu


8 december 2016
19:00 uur
Viktoria Pilsen
Vlag van Tsjechië
3 – 2
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 9.117
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Hořava
Goal
 43'
Ďuriš
Goal
 72'
Goal
84'
Hejda
Weggestuurd in de 19e minuut
 19'
Goal
 19' (pen.) Holzhauser
Goal
 40' Rotpuller

8 december 2016
19:00 uur
Astra Giurgiu
Vlag van Roemenië
0 – 0
Vlag van Italië
AS Roma
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 7.100
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Hüseyin Göçek

Groep F

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van België
Racing Genk
6 4 0 2 13 9 +4 12
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
6 3 1 2 10 11 −1 10
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
6 1 3 2 7 8 −1 6
Vlag van Italië
Sassuolo
6 1 2 3 9 11 −2 5

15 september 2016
19:00 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
3 – 2
Vlag van België
Racing Genk
Gerhard Hanappistadion, Wenen
Toeschouwers: 21.800
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Kevin Blom
Schwab
Goal
 51'
Joelinton
Goal
 59'
Colley
Goal
 60' (e.d.)
Goal
 29'
Goal
90' (pen.) Bailey

15 september 2016
19:00 uur
Sassuolo
Vlag van Italië
3 – 0
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 7.032
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Raczkowski
Lirola
Goal
 60'
Defrel
Goal
 75'
Politano
Goal
 82'


29 september 2016
21:05 uur
Athletic Bilbao
Vlag van Spanje
1 – 0
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 34.039
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Tony Chapron
Etxebarria
Goal
 59'

29 september 2016
21:05 uur
Racing Genk
Vlag van België
3 – 1
Vlag van Italië
Sassuolo
Luminus Arena, Genk
Toeschouwers: 9.130
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Liran Liany
Karelis
Goal
 8'
Bailey
Goal
 25'
Buffel
Goal
 61'
Goal
 65' Politano


20 oktober 2016
21:05 uur
Racing Genk
Vlag van België
2 – 0
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
Luminus Arena, Genk
Toeschouwers: 9.530
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Stefan Johannesson
Brabec
Goal
 40'
Ndidi
Goal
 83'

20 oktober 2016
21:05 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
1 – 1
Vlag van Italië
Sassuolo
Gerhard Hanappistadion, Wenen
Toeschouwers: 22.200
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Hugo Miguel
Schaub
Goal
 7'
Goal
 66' (e.d.) Schrammel


3 november 2016
19:00 uur
Athletic Bilbao
Vlag van Spanje
5 – 3
Vlag van België
Racing Genk
San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 33.417
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Martin Atkinson
Aduriz
Goal
 8'
Goal
24' (pen.)
Goal
44' (pen.)
Goal
74'
Goal
90+4' (pen.)
Goal
 28' Bailey
Goal
 51' Ndidi
Goal
 80' Sušić

3 november 2016
19:00 uur
Sassuolo
Vlag van Italië
2 – 2
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 7.838
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Craig Pawson
Defrel
Goal
 34'
Pellegrini
Goal
 45+2'
Goal
 86' Jelić
Goal
 90' Kvilitaia


24 november 2016
21:05 uur
Racing Genk
Vlag van België
1 – 0
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Luminus Arena, Genk
Toeschouwers: 9.406
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Ivan Kružliak
Karelis
Goal
 11'

24 november 2016
21:05 uur
Athletic Bilbao
Vlag van Spanje
3 – 2
Vlag van Italië
Sassuolo
San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 37.806
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
Viktor Kassai
García
Goal
 10'
Aduriz
Goal
 58'
Lekue
Goal
 79'
Goal
 2' (e.d.) Balenziaga
Goal
 83' Ragusa


8 december 2016
19:00 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
1 – 1
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
Gerhard Hanappistadion, Wenen
Toeschouwers: 21.500
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Serdar Gözübüyük
Joelinton
Goal
 72'
Goal
 84' Saborit

9 december 2016
12:30 uur
Sassuolo
Vlag van Italië
0 – 2
Vlag van België
Racing Genk
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Goal
 58' Heynen
Goal
 80' Trossard

Groep G

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Nederland
Ajax
6 4 2 0 11 6 +5 14
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
6 2 3 1 10 7 +3 9
Vlag van België
Standard Luik
6 1 4 1 8 6 +2 7
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
6 0 1 5 3 13 −10 1

15 september 2016
21:05 uur
Standard Luik
Vlag van België
1 – 1
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
Stade Maurice Dufrasne, Luik
Toeschouwers: 10.723
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Hüseyin Göçek
Dossevi
Goal
 3'
Goal
 13' Rossi

15 september 2016
21:05 uur
Panathinaikos
Vlag van Griekenland
1 – 2
Vlag van Nederland
Ajax
Apostolos Nikolaidisstadion, Athene
Toeschouwers: 13.019
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Andre Marriner
Berg
Goal
 5'
Ivanov
Kreeg geel in de 60e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 70e minuut
Weggestuurd in de 70e minuut
 60', 70'
Wakaso
Kreeg geel in de 63e minuut
Weggestuurd in de 90+3e minuut
 63', 90+3'
Goal
 33' Traoré
Goal
 67' Riedewald
Kreeg geel in de 56e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 80e minuut
Weggestuurd in de 80e minuut
 56', 80' Ziyech


29 september 2016
19:00 uur
Ajax
Vlag van Nederland
1 – 0
Vlag van België
Standard Luik
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 31.352
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Paolo Mazzoleni
Dolberg
Goal
 28'

29 september 2016
19:00 uur
Celta de Vigo
Vlag van Spanje
2 – 0
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
Estadio Balaídos, Vigo
Toeschouwers: 15.726
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Luca Banti
Guidetti
Goal
 84'
Wass
Goal
 89'


20 oktober 2016
19:00 uur
Celta de Vigo
Vlag van Spanje
2 – 2
Vlag van Nederland
Ajax
Estadio Balaídos, Vigo
Toeschouwers: 18.397
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Ivan Kružliak
Fontàs
Goal
 29'
Orellana
Goal
 82'
Goal
 22' Ziyech
Goal
 71' Younes

20 oktober 2016
19:00 uur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 2
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
Stade Maurice Dufrasne, Luik
Toeschouwers: 14.463
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Daniel Stefański
Edmilson
Goal
 45+1' (pen.)
Belfodil
Goal
 82'
Goal
 12'
Goal
36' Ibarbo


3 november 2016
21:05 uur
Ajax
Vlag van Nederland
3 – 2
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 44.545
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Raczkowski
Dolberg
Goal
 41'
Ziyech
Goal
 68'
Younes
Goal
 71'
Goal
 79' Guidetti
Goal
 86' Aspas

3 november 2016
21:05 uur
Panathinaikos
Vlag van Griekenland
0 – 3
Vlag van België
Standard Luik
Apostolos Nikolaidisstadion, Athene
Toeschouwers: 10.837
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Mpoku
Kreeg geel in de 48e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 78e minuut
Weggestuurd in de 78e minuut
 48', 78'
Goal
 62' Cissé
Goal
 76'
Goal
90+3' Belfodil


24 november 2016
19:00 uur
Celta de Vigo
Vlag van Spanje
1 – 1
Vlag van België
Standard Luik
Estadio Balaídos, Vigo
Toeschouwers: 16.470
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Benoît Bastien
Aspas
Goal
 8',
Kreeg geel in de 34e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+5e minuut
Weggestuurd in de 90+5e minuut
 34', 90+5'
Goal
 81' Laifis

24 november 2016
19:00 uur
Ajax
Vlag van Nederland
2 – 0
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 41.011
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Schöne
Goal
 40'
Tete
Goal
 50'


8 december 2016
21:05 uur
Standard Luik
Vlag van België
1 – 1
Vlag van Nederland
Ajax
Stade Maurice Dufrasne, Luik
Toeschouwers: 20.344
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Robert Madden
Raman
Goal
 85'
Goal
 27' El Ghazi

8 december 2016
21:05 uur
Panathinaikos
Vlag van Griekenland
0 – 2
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
Apostolos Nikolaidisstadion, Athene
Toeschouwers: 4.005
Scheidsrechter:
Vlag van Letland
Andris Treimanis
Goal
 4' Guidetti
Goal
 76' (pen.) Orellana

Groep H

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
6 6 0 0 21 5 +16 18
Vlag van België
KAA Gent
6 2 2 2 9 13 −4 8
Vlag van Portugal
SC Braga
6 1 3 2 9 11 −2 6
Vlag van Turkije
Konyaspor
6 0 1 5 2 12 −10 1

15 september 2016
21:05 uur
Konyaspor
Vlag van Turkije
0 – 1
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 26.860
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Robert Schörgenhofer
Goal
 75' Ferreyra

15 september 2016
21:05 uur
SC Braga
Vlag van Portugal
1 – 1
Vlag van België
KAA Gent
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 8.903
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Benoît Bastien
Pinto
Goal
 24'
Goal
 6' Milićević


29 september 2016
19:00 uur
KAA Gent
Vlag van België
2 – 0
Vlag van Turkije
Konyaspor
Ghelamco Arena, Gent
Toeschouwers: 15.870
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
István Vad
Saief
Goal
 17'
Neto
Goal
 33'

29 september 2016
19:00 uur
Sjachtar Donetsk
Vlag van Oekraïne
2 – 0
Vlag van Portugal
SC Braga
Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 11.938
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Stieler
Stepanenko
Goal
 5'
Kovalenko
Goal
 56'
Fred
Kreeg geel in de 25e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 47e minuut
Weggestuurd in de 47e minuut
 25', 47'


20 oktober 2016
19:00 uur
Sjachtar Donetsk
Vlag van Oekraïne
5 – 0
Vlag van België
KAA Gent
Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 10.505
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Anthony Taylor
Kovalenko
Goal
 12'
Ferreyra
Goal
 30'
Bernard
Goal
 46'
Taison
Goal
 75'
Malyshev
Goal
 85'

20 oktober 2016
19:00 uur
Konyaspor
Vlag van Turkije
1 – 1
Vlag van Portugal
SC Braga
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 24.968
Scheidsrechter:
Vlag van Azerbeidzjan
Aliyar Ağayev
Milošević
Goal
 9'
Goal
 55' Koka


3 november 2016
21:05 uur
KAA Gent
Vlag van België
3 – 5
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
Ghelamco Arena, Gent
Toeschouwers: 14.526
Scheidsrechter:
Vlag van Wit-Rusland
Aleksej Koelbakov
Coulibaly
Goal
 1'
Perbet
Goal
 83'
Milićević
Goal
 89'
Goal
 36' (pen.) Marlos
Goal
 41' Taison
Goal
 45+3' Stepanenko
Goal
 68' Fred
Goal
 87' Ferreyra

3 november 2016
21:05 uur
SC Braga
Vlag van Portugal
3 – 1
Vlag van Turkije
Konyaspor
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 7.729
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Alexandru Tudor
Velázquez
Goal
 34'
Eduardo
Goal
 45+1'
Horta
Goal
 90+7'
Mauro
Kreeg geel in de 30e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 39e minuut
Weggestuurd in de 39e minuut
 30', 39'
Goal
 30' Rangelov
Kreeg geel in de 45+1e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 55e minuut
Weggestuurd in de 55e minuut
 45+1', 55' Skubic


24 november 2016
19:00 uur
Sjachtar Donetsk
Vlag van Oekraïne
4 – 0
Vlag van Turkije
Konyaspor
Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 10.021
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Kevin Clancy
Bardakcı
Goal
 11' (e.d.)
Dentinho
Goal
 36'
Eduardo
Goal
 66'
Bernard
Goal
 74'

24 november 2016
19:00 uur
KAA Gent
Vlag van België
2 – 2
Vlag van Portugal
SC Braga
Ghelamco Arena, Gent
Toeschouwers: 19.650
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Vladislav Bezborodov
Coulibaly
Goal
 32'
Milićević
Goal
 40'
Goal
 14' Stojiljković
Goal
 36' Koka


8 december 2016
21:05 uur
Konyaspor
Vlag van Turkije
0 – 1
Vlag van België
KAA Gent
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 10.720
Scheidsrechter:
Vlag van Denemarken
Jakob Kehlet
Goal
 90+4' Coulibaly

8 december 2016
21:05 uur
SC Braga
Vlag van Portugal
2 – 4