UEFA Intertoto Cup 1996 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Intertoto Cup 1996.

UEFA Intertoto Cup 1996

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De UEFA Intertoto Cup wordt vaak afgekort tot Intertoto Cup of Intertoto, IC, UIC of UI. Het is sinds 1995 een kans voor clubs die zich via hun nationale competitie niet hebben geplaatst voor de UEFA Cup of Champions League om zich alsnog te plaatsen voor de UEFA Cup.

Groepsfase (22 juni tot en met 20 juli)

Groep 1

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Standard Luik
10 4 3 1 0 8 2 +6
2.
Aalborg Boldspilklub
9 4 3 0 1 10 5 +5
3.
VfB Stuttgart
6 4 2 0 2 8 4 +4
4.
Hapoel Haifa
2 4 0 2 2 7 12 -5
5.
Cliftonville FC
1 4 0 1 3 2 12 -10
22-23 juni
Cliftonville FC 0-3 Standard Luik
Aalborg Boldspilklub 5-4 Hapoel Haifa
29-30 juni
VfB Stuttgart 0-1 Aalborg Boldspilklub
Hapoel Haifa 1-1 Cliftonville FC
6-7 juli
Cliftonville FC 1-4 VfB Stuttgart
Standard Luik 2-2 Hapoel Haifa
13-14 juli
VfB Stuttgart 0-2 Standard Luik
Aalborg Boldspilklub 4-0 Cliftonville FC
20 juli
Hapoel Haifa 0-4 VfB Stuttgart
Standard Luik 1-0 Aalborg Boldspilklub

Groep 2

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
LASK Linz
12 4 4 0 0 11 1 +10
2.
Werder Bremen
9 4 3 0 1 8 5 +3
3.
Djurgårdens IF
6 4 2 0 2 15 6 +9
4.
Apollon Limassol
3 4 1 0 3 4 13 -9
5.
B68 Toftir
0 4 0 0 4 2 15 -13
22-23 juni
Apollon Limassol 0-2 Werder Bremen
LASK Linz 2-0 Djurgårdens IF
29-30 juni
Djurgårdens IF 8-0 Apollon Limassol
B68 Toftir 0-4 LASK Linz
6-7 juli
Apollon Limassol 4-1 B68 Toftir
Werder Bremen 3-2 Djurgårdens IF
13-14 juli
B68 Toftir 0-2 Werder Bremen
LASK Linz 2-0 Apollon Limassol
20 juli
Werder Bremen 1-3 LASK Linz
Djurgårdens IF 5-1 B68 Toftir

Groep 3

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Örebro SK
10 4 3 1 0 12 6 +6
2.
FC København
10 4 3 1 0 7 4 +3
3.
NK Maribor
4 4 1 1 2 4 5 -1
4.
Austria Wien
3 4 1 0 3 9 8 +1
5.
Keflavik ÍF
1 4 0 1 3 2 11 -9
22-23 juni
NK Maribor 3-0 Austria Wien
Örebro SK 3-1 Keflavik ÍF
29-30 juni
FC København 2-2 Örebro SK
Keflavik ÍF 0-0 NK Maribor
6-7 juli
Austria Wien 6-0 Keflavik ÍF
NK Maribor 0-1 FC København
13-14 juli
FC København 2-1 Austria Wien
Örebro SK 4-1 NK Maribor
20 juli
Keflavik ÍF 1-2 FC København
Austria Wien 2-3 Örebro SK

Groep 4

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Silkeborg IF
10 4 3 1 0 11 2 +9
2.
Zagłębie Lubin
8 4 2 2 0 5 1 +4
3.
R. Charleroi SC
5 4 1 2 1 5 5 0
4.
SV Ried
3 4 1 0 3 4 9 -5
5.
Conwy United
1 4 0 1 3 1 9 -8
22-23 juni
R. Charleroi SC 2-4 Silkeborg IF
Zagłębie Lubin 2-1 SV Ried
29-30 juni
Conwy United 0-0 R. Charleroi SC
Silkeborg IF 0-0 Zagłębie Lubin
6-7 juli
SV Ried 0-3 Silkeborg IF
Zagłębie Lubin 3-0 Conwy United
13-14 juli
Conwy United 1-2 SV Ried
R. Charleroi SC 0-0 Zagłębie Lubin
20 juli
Silkeborg IF 4-0 Conwy United
SV Ried 1-3 R. Charleroi SC

Groep 5

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
FC Nantes Atlantique
10 4 3 1 0 12 7 +5
2.
Lillestrøm SK
9 4 3 0 1 11 4 +7
3.
sc Heerenveen
4 4 1 1 2 4 5 -1
4.
FBK Kaunas
3 4 1 0 3 4 10 -6
5.
Sligo Rovers
2 4 0 2 2 3 8 -5
22-23 juni
Sligo Rovers 0-0 sc Heerenveen
FBK Kaunas 1-4 Lillestrøm SK
29-30 juni
Lillestrøm SK 4-0 Sligo Rovers
FC Nantes Atlantique 3-1 FBK Kaunas
6-7 juli
Sligo Rovers 3-3 FC Nantes Atlantique
sc Heerenveen 0-1 Lillestrøm SK
13-14 juli
FC Nantes Atlantique 3-1 sc Heerenveen
FBK Kaunas 1-0 Sligo Rovers
20 juli
Lillestrøm SK 2-3 FC Nantes Atlantique
sc Heerenveen 3-1 FBK Kaunas

Groep 6

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Segesta Sisak
10 4 3 1 0 7 3 +4
2.
Örgryte IS
8 4 2 2 0 8 2 +6
3.
FC Luzern
6 4 2 0 2 4 5 -1
4.
Stade Rennais FC
4 4 1 1 2 5 5 0
5.
Hapoel Tel Aviv FC
0 4 0 0 4 1 10 -9
22-23 juni
'Hapoel Tel Aviv 0-2 Stade Rennais
Örgryte IS 3-0 FC Luzern
29-30 juni
FC Luzern 2-0 'Hapoel Tel Aviv
Segesta Sisak 1-1 Örgryte IS
6-7 juli
Hapoel Tel Aviv 1-3 Segesta Sisak
Stade Rennais 1-2 FC Luzern
13-14 juli
Örgryte IS 3-0 Hapoel Tel Aviv
Segesta Sisak 2-1 Stade Rennais
20 juli
Stade Rennais 1-1 Örgryte IS
FC Luzern 0-1 Segesta Sisak

Groep 7

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Rotor Volgograd
9 4 3 0 1 12 5 +7
2.
FC Basel
7 4 2 1 1 14 7 +7
3.
Antalyaspor
6 4 2 0 2 7 7 0
4.
Sjachtar Donetsk
4 4 1 1 2 5 8 -3
5.
Ataka-Aura Minsk
3 4 1 0 3 2 13 -11
22-23 juni
Ataka-Aura Minsk 0-4 Rotor Volgograd
FC Basel 2-2 Sjachtar Donetsk
29-30 juni
Antalyaspor 2-5 FC Basel
Sjachtar Donetsk 1-2 Ataka-Aura Minsk
6-7 juli
Rotor Volgograd 4-1 Sjachtar Donetsk
Ataka-Aura Minsk 0-3 Antalyaspor
13-14 juli
FC Basel 5-0 Ataka-Aura Minsk
Antalyaspor 2-1 Rotor Volgograd
20 juli
Sjachtar Donetsk 1-0 Antalyaspor
Rotor Volgograd 3-2 FC Basel

Groep 8

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
KamAz Naberetsjni Tsjelni
10 4 3 1 0 8 3 +5
2.
TSV 1860 München
6 4 2 0 2 8 3 +5
3.
Kaucuk Opava
6 4 2 0 2 5 4 +1
4.
Spartak Varna
5 4 1 2 1 5 5 0
5.
ŁKS Łódź
1 4 0 1 3 1 12 -11
22-23 juni
Spartak Varna 2-1 TSV 1860 München
KamAz Naberetsjni Tsjelni 3-0 ŁKS Łódź
29-30 juni
Kaucuk Opava 1-2 KamAz Naberetsjni Tsjelni
ŁKS Łódź 1-1 Spartak Varna
6-7 juli
TSV 1860 München 5-0 ŁKS Łódź
Spartak Varna 0-1 Kaucuk Opava
13-14 juli
Kaucuk Opava 0-2 TSV 1860 München
KamAz Naberetsjni Tsjelni 2-2 Spartak Varna
20 juli
TSV 1860 München 0-1 KamAz Naberetsjni Tsjelni
ŁKS Łódź 0-3 Kaucuk Opava

Groep 9

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Karlsruher SC
10 4 3 1 0 7 2 +5
2.
Universitatea Craiova
9 4 3 0 1 7 3 +4
3.
Spartak Trnava
7 4 2 1 1 11 3 +8
4.
FK Riga
3 4 1 0 3 4 12 -8
5.
Cukaricki Stankom Beograd
0 4 0 0 4 2 11 -9
22-23 juni
Universitatea Craiova 3-0 FK Riga
Spartak Trnava 3-0 Cukaricki Stankom Beograd
29-30 juni
FK Riga 0-6 Fpartak Trnava
Karlsruher SC 1-0 Universitatea Craiova
6-7 juli
Spartak Trnava 1-1 Karlsruher SC
Cukaricki Stankom Beograd 1-3 FK Riga
13-14 juli
Universitatea Craiova 2-1 Spartak Trnava
Karlsruher SC 3-0 Cukaricki Stankom Beograd
20 juli
FK Riga 1-2 Karlsruher SC
Cukaricki Stankom Beograd 1-2 Universitatea Craiova

Groep 10

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
Lierse SK
9 4 3 0 1 6 3 +3
2.
Vasas SC
7 4 2 1 1 9 5 +4
3.
FC Groningen
5 4 1 2 1 7 5 +2
4.
Gaziantepspor
5 4 1 2 1 4 4 0
5.
JK Trans Narva
1 4 0 1 3 2 11 -9
22-23 juni
FC Groningen 1-1 Gaziantepspor
Vasas SC 2-0 Lierse SK
29-30 juni
JK Trans Narva 1-4 FC Groningen
Gaziantepspor 3-2 Vasas SC
6-7 juli
Vasas SC 4-1 JK Trans Narva
Lierse SK 1-0 Gaziantepspor
13-14 juli
JK Trans Narva 0-3 Lierse SK
FC Groningen 1-1 Vasas SC
20 juli
Lierse SK 2-1 FC Groningen
Gaziantepspor 0-0 JK Trans Narva

Groep 11

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
FK Oeral
10 4 3 1 0 7 3 +4
2.
CSKA Sofia
7 4 2 1 1 8 4 +4
3.
RC Strasbourg
6 4 1 3 0 4 2 +2
4.
Kocaelispor
4 4 1 1 2 7 9 -2
5.
Hibernians FC
0 4 0 0 4 5 13 -8
22-23 juni
Hibernians FC 1-2 FK Oeral
Kocaelispor 1-3 CSKA Sofia
29-30 juni
RC Strasbourg 1-1 Kocaelispor
CSKA Sofia 4-1 Hibernians FC
6-7 juli
Hibernians FC 0-2 RC Strasbourg
FK Oeral 2-1 CSKA Sofia
13-14 juli
RC Strasbourg 1-1 FK Oeral
Kocaelispor 5-3 Hibernians FC
20 juli
FK Oeral 2-0 Kocaelispor
CSKA Sofia 0-0 RC Strasbourg

Groep 12

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1.
En Avant Guingamp
10 4 3 1 0 6 2 +4
2.
FK Zemun
9 4 3 0 1 8 6 +2
3.
FF Jaro
7 4 2 1 1 6 3 +3
4.
Dinamo Bucureşti
3 4 1 0 3 4 6 -2
5.
Kolcheti 1913 Poti
0 4 0 0 4 3 10 -7
22-23 juni
FK Zemun 2-1 Dinamo Bucureşti
FF Jaro 0-0 En Avant Guingamp
29-30 juni
Kolkheti 1913 Poti 2-3 FK Zemun
Dinamo Bucureşti 0-2 FF Jaro
6-7 juli
En Avant Guingamp 2-1 Dinamo Bucureşti
FF Jaro 2-0 Kolkheti 1913 Poti
13-14 juli
Kolkheti 1913 Poti 1-3 En Avant Guingamp
FK Zemun 3-2 FF Jaro
20 juli
En Avant Guingamp 1-0 FK Zemun
Dinamo Bucureşti 2-0 Kolkheti 1913 Poti

Halve finales (27-28 en 31 juli)

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Segesta Sisak
5-4
Örebro SK
4-0 1-4
FK Oeral
2-2
Silkeborg IF
1-2 1-0
Standard Luik
3-1
FC Nantes
2-1 1-0
KamAz Naberetsjni Tsjelni
2-4
En Avant Guingamp
2-0 0-4
LASK Linz
2-7
Rotor Volgograd
2-2 0-5
Lierse SK
2-5
Karlsruher SC
2-3 0-2

Finales (6 en 20 augustus)

Winnaars geplaatst voor de UEFA Cup 1996/97.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Segesta Sisak
2-2
Silkeborg IF
1-2 1-0
Rotor Volgograd
2-2
En Avant Guingamp
2-1 0-1
Standard Luik
2-3
Karlsruher SC
1-0 1-3
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Intertoto Cup 1996
Listen to this article