Veldrijden in het seizoen 2017-2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Veldrijden in het seizoen 2017-2018.

Veldrijden in het seizoen 2017-2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Veldrijden in het seizoen 2017-2018
(Mannen elite)
Datum 5 augustus 2017 t/m
25 februari 2018
Eindklassementen
WK
Wout van Aert
EK
Mathieu van der Poel
BK
Wout van Aert
NK
Mathieu van der Poel
Wereldbeker
Mathieu van der Poel
Superprestige
Mathieu van der Poel
DVV Trofee
Mathieu van der Poel
Navigatie
<<< 2016-2017     2018-2019 >>>
Portaal 
 
Wielersport
Veldrijden in het seizoen 2017-2018
(Vrouwen elite)
Datum 5 augustus 2017 t/m
25 februari 2018
Eindklassementen
WK
Sanne Cant
EK
Sanne Cant
BK
Sanne Cant
NK
Lucinda Brand
Wereldbeker
Sanne Cant
Superprestige
Sanne Cant
IJsboerke Trophy
Katherine Compton
Navigatie
<<< 2016-2017     2018-2019 >>>
Portaal 
 
Wielersport

Het veldritseizoen 2017-2018 begon op 5 augustus 2017 met de Australische kampioenschappen veldrijden en eindigt op 25 februari 2018 met de Internationale Sluitingsprijs in Oostmalle, België.

UCI ranking

De UCI ranking wordt opgemaakt aan de hand van de resultaten van het afgelopen jaar. Bij elke nieuwe ranking worden de punten behaald sinds de vorige ranking erbij geteld en de punten die zijn behaald tot dezelfde datum het jaar ervoor eraf gehaald. Het aantal punten dat gewonnen kan worden bij elke wedstrijd is afhankelijk van de wedstrijdcategorie. De startvolgorde in alle wedstrijden is afhankelijk van deze ranking: hoe hoger op de ranking, hoe verder vooraan de renner mag starten.

De beste vijftig renners en rensters in de ranking zijn startgerechtigd in de wereldbeker. Alle landen die minder dan acht startgerechtigde renners hebben, mogen hun team aanvullen tot acht renners.

Puntenverdeling

Cat. Omschrijving 1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
CM Wereldkampioenschap (Championnats du Monde) 400 360 320 280 240 200 190 180 170 160
CDM Wereldbeker (Coupe du Monde) 200 160 140 120 110 100 90 80 70 60
CC Continentaal kampioenschap (Championnats Continental) 100 60 40 30 25 20 17 15 12 10
CN Nationaal kampioenschap (Championnat National) 100 60 40 30 25 20 15 10 5 3
C1 Wedstrijdcategorie 1 80 60 40 30 25 20 17 15 12 10
C2 Wedstrijdcategorie 2 40 30 20 15 10 8 6 4 2 1

Eindstanden

Mannen

Individueel
Plaats Renner Punten
1
Mathieu van der Poel
2.985
2
Wout van Aert
2.452
3
Toon Aerts
1.820
4
Michael Vanthourenhout
1.743
5
Lars van der Haar
1.610
6
Corné van Kessel
1.438
7
Quinten Hermans
1.353
8
Tim Merlier
1.235
9
Daan Soete
1.130
10
Quinten Hermans
1.125
11
David van der Poel
1.091
12
Marcel Meisen
1.075
13
Stephen Hyde
1.023
14
Eli Iserbyt
1.019
15
Kevin Pauwels
1.005
16
Steve Chainel
970
17
Michael Boroš
837
18
Thomas Pidcock
804
19
Tobin Ortenblad
750
20
Felipe Orts Lloret
744
Landen
Plaats Land Punten
1
 België
6.015
2
 Nederland
5.776
3
 Verenigde Staten
2.442
4
 Frankrijk
2.117
5
 Tsjechië
1.944
6
 Zwitserland
1.664
7
 Spanje
1.520
8
 Duitsland
1.468
9
 Verenigd Koninkrijk
1.337
10
 Italië
1.074
11
 Slowakije
820
12
 Canada
667
13
 Australië
657
14
 Japan
598
15
 Zweden
450
16
 Polen
432
17
 Denemarken
309
18
 Luxemburg
244
19
 Noorwegen
238
20
 Portugal
229
Landen U23
Plaats Land Punten
1
 België
1.939
2
 Verenigde Staten
1.042
3
 Verenigd Koninkrijk
995
4
 Nederland
934
5
 Frankrijk
796
6
 Tsjechië
587
7
 Zwitserland
338
8
 Italië
313
9
 Spanje
297
10
 Slowakije
226
11
 Canada
226
12
 Noorwegen
189
13
 Japan
177
14
 Finland
170
15
 Ierland
167
16
 Denemarken
146
17
 Australië
143
18
 Duitsland
137
19
 Portugal
131
20
 Luxemburg
130
Individueel junioren
Plaats Renner Punten
1
Tomás Kopecky
225
2
Ryan Kamp
180
3
Loris Rouiller
180
4
Ben Tulett
178
5
Pim Ronhaar
163
6
Jarno Bellens
144
7
Mees Hendrikx
124
8
Niels Vandeputte
124
9
Benjamin Gomez Villafane
108
10
Lane Maher
104
Landen junioren
Plaats Land Punten
1
 Nederland
467
2
 België
348
3
 Tsjechië
329
4
 Verenigd Koninkrijk
264
5
 Verenigde Staten
263
6
 Zwitserland
215
7
 Spanje
156
8
 Italië
131
9
 Frankrijk
120
10
 Canada
109

Vrouwen

Individueel
Plaats Renster Punten
1
Sanne Cant
2.675
2
Katherine Compton
1.985
3
Kaitlin Keough
1.832
4
Eva Lechner
1.602
5
Helen Wyman
1.530
6
Maud Kaptheijns
1.303
7
Nikki Brammeier
1.275
8
Ellen Van Loy
1.234
9
Loes Sels
1.197
10
Kateřina Nash
1.090
11
Christine Majerus
1.079
12
Caroline Mani
1.031
13
Pavla Havlíková
1.026
14
Lucinda Brand
1.005
15
Alice Maria Arzuffi
961
16
Annemarie Worst
880
17
Emma White
860
18
Ellen Noble
822
19
Elle Anderson
815
20
Sophie de Boer
783
Landen
Plaats Land Punten
1
 België
5.106
2
 Verenigde Staten
4.650
3
 Verenigd Koninkrijk
3.437
4
 Nederland
3.188
5
 Italië
2.881
6
 Tsjechië
2.456
7
 Frankrijk
2.300
8
 Canada
1.791
9
 Spanje
1.319
10
 Luxemburg
1.188
11
 Zwitserland
1.092
12
 Oostenrijk
733
13
 Japan
692
14
 Slowakije
664
15
 Duitsland
636
16
 Denemarken
475
17
 Australië
440
18
 Zweden
330
19
 Hongarije
313
20
 Polen
271
Landen U23
Plaats Land Punten
1
 Nederland
1.778
2
 Verenigde Staten
1.337
3
 Verenigd Koninkrijk
1.091
4
 België
956
5
 Tsjechië
888
6
 Frankrijk
816
7
 Italië
808
8
 Canada
676
9
 Oostenrijk
653
10
 Spanje
435
11
 Zwitserland
381
12
 Denemarken
300
13
 Estland
190
14
 Hongarije
183
15
 Slowakije
153
16
 Noorwegen
140
17
 Australië
135
18
 Duitsland
130
19
 Zweden
112
20
 Ierland
109

Teams

Gemengd
Plaats Team Punten
1
Crelan-Charles
3.755
2
Corendon-Circus
3.751
3
Telenet-Fidea Lions
3.054
4
Era-Circus
2.623
5
Marlux-Bingoal
2.266
6
Steylaerts-Betfirst
2.036
7
Team Chazal Canyon
1.551
8
Pauwels Sauzen-Vastgoedservice
1.373
9
Aspire Racing
1.235
10
Ginestar-Delikia
746
11
Garneau-Easton p/b Transitions LifeCare
579
12
Tarteletto-Isorex
475
13
Team Peltrax - Braquet Libre
395

Kalender

De wereldbeker wordt weergegeven in vetgedrukte tekst, de belangrijkste regelmatigheidscriteriums in cursief gedrukte tekst. Voor de wedstrijdcategorieën, zie UCI-wedstrijdcategorieën.

Augustus

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
5
Australische kampioenschappen veldrijden, Adelaide
CN
Chris Jongewaard
Peta Mullens
26
Cyclo-cross National Series Round 5, Victoria
C2
Chris Jongewaard
Peta Mullens
27
Cyclo-cross National Series Round 6, Victoria
C2
Garry Millburn
Samantha Runnels

September

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
3
QianSen Trophy Cyclocross - Fengtai Station, Peking
C1
Yorben Van Tichelt
Joyce Vanderbeken
6
QianSen Trophy Cyclocross - Yanqing Station, Peking
C1
Yorben Van Tichelt
Joyce Vanderbeken
9
Rochester Cyclo-cross #1, Rochester
C1
Stephen Hyde
Ellen Noble
10
Grote Prijs Stad Eeklo (Brico Cross)
C2
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
10
Rochester Cyclo-cross #2, Rochester
C1
Kerry Werner
Kaitlin Keough
15
Jingle Cross #1, Iowa City
C1
Laurens Sweeck
Kaitlin Keough
16
Jingle Cross #2, Iowa City
C2
Gianni Vermeersch
Sunny Gilbert
17
Supercross Baden (EKZ CrossTour), Baden
C1
Klaas Vantornout
Annemarie Worst
17
Jingle Cross #3 (Wereldbeker), Iowa City
CDM
Mathieu van der Poel
Kateřina Nash
20
Cross Vegas, Las Vegas
C1
Laurens Sweeck
Kateřina Nash
22
Trek CXC Cup, Waterloo
C2
Mathieu van der Poel
Katherine Compton
24
Radcross Illnau, Illnau-Effretikon
C2
David van der Poel
Marlène Morel-Petitgirard
24
Waterloo (Wereldbeker), Waterloo
CDM
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
28
Slaný (TOI TOI Cup), Slaný
C1
Philipp Walsleben
Pavla Havlíková
29
KMC Cross Fest #1, Thompson
C1
Tobin Ortenblad
Kaitlin Keough
30
Grote Prijs Neerpelt (Soudal Classics), Neerpelt
C2
Laurens Sweeck
Ellen Van Loy
30
GP Poprad, Poprad
C2
Marek Konwa
Janka Števková
30
West Sacramento Cyclocross GP, Sacramento
C2
Anthony Clark
Kateřina Nash

Oktober

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1
Cyclocross Gieten (Superprestige), Gieten
C1
Mathieu van der Poel
Maud Kaptheijns
1
Cyclocross Bern (EKZ CrossTour), Bern
C2
Marcel Wildhaber
Jolanda Neff
1
KMC Cross Fest #2, Thompson
C1
Tobin Ortenblad
Emma White
1
West Sacramento Cyclocross GP #2, Sacramento
C2
Lance Haidet
Kateřina Nash
7
Berencross (Brico Cross), Meulebeke
C2
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
7
Cyclocross Jabkenice (TOI TOI Cup), Jabkenice
C2
Tomáš Paprstka
Pavla Havlíková
7
Charm City Cross #1, Baltimore
C2
Tobin Ortenblad
Kaitlin Keough
8
Kronborg Cyclocross, Helsingør
C2
David Eriksson
Caroline Bohé
8
Cyclocross Rakova, Rakova
C2
Tomáš Paprstka
Janka Keseg Stevokva
8
Cyclocross Derby (National Trophy), Derby
C2
Ian Field
Beth Crumpton
8
Cyclo-Cross International de la Solidarité de Lutterbach, Lutterbach
C2
David van der Poel
Lucie Chainel-Lefèvre
8
GP Mario De Clercq (DVV/IJsboerke, Ronse
C1
Lars van der Haar
Katherine Compton
8
Charm City Cross #2, Baltimore
C1
Stephen Hyde
Kaitlin Keough
9
Ibaraki Cyclo-cross Toride round, Nakauchi
C1
Hikaru Kosaka
Miyoko Karami
14
Cyclocross Hlinsko (TOI TOI Cup), Hlinsko
C2
Tomáš Paprstka
Pavla Havlíková
14
Polderscross (Brico Cross), Kruibeke
C2
Mathieu van der Poel
Katherine Compton
14
Nationale kampioenschappen Estland, Rapla
CN
Martin Loo
Mari-Liis Mõttus
14
GP of Gloucester #1, Gloucester
C2
Tobin Ortenblad
Emma White
14
US Open of Cyclocross #1, Boulder City
C2
James Driscoll
Erin Huck
15
Cyclocross Besançon (Coupe de France), Besançon
C1
Steve Chainel
Lucie Chainel-Lefèvre
15
Cyclocross Zonhoven (Superprestige), Zonhoven
C1
Mathieu van der Poel
Maud Kaptheijns
15
Cyclocross Aigle (EKZ CrossTour), Aigle
C2
Marcel Wildhaber
Helen Wyman
15
US Open of Cyclocross #2, Boulder City
C2
Garry Millburn
Courtenay McFadden
15
GP of Gloucester #2, Gloucester
C2
Tobin Ortenbland
Ellen Noble
19
Kermiscross, Ardooie
C2
Wout van Aert
Katherine Compton
21
Niels Albert CX (Superprestige), Boom
C1
Wout van Aert
Maud Kaptheijns
21
Cyclocross International Podbrezová, Podbrezová
C2
Tomáš Paprstka
Janka Števková
21
The Silver Goose #1, Midland
C2
Jack Kisseberth
Ruby West
21
DCCX #1, Washington DC
C2
Werner Kelly
Arley Kemmerer
22
Duinencross (Wereldbeker), Koksijde
CDM
Mathieu van der Poel
Maud Kaptheijns
22
Cyclo-cross de Balan Ardennes, Balan
C2
Braam Merlier
Jade Wiel
22
Stockholm Cyclo Cross, Stockholm
C2
Martin Eriksson
Ida Jansson
22
Tage des Querfeldeinsports (Day of Cyclocross), Ternitz
C2
Martin Haring
Magdalena Mišoňová
22
DCCX #2, Washington DC
C2
Werner Kelly
Carla Williams
22
The Silver Goose #2, Midland
C2
Jack Kisseberth
Ruby West
24
Nacht van Woerden, Woerden
C2
Lars van der Haar
Helen Wyman
28
GP Dolná Krupa, Dolná Krupa
C2
Martin Haring
Janka Keseg Stevkova
28
Ziklo Kross Laudio, Llodio
C2
Felipe Orts
Aida Nuño Palacio
28
Grote Prijs van Brabant, 's-Hertogenbosch
C1
Mathieu van der Poel
Maud Kaptheijns
28
Cyclocross Holé Vrchy (TOI TOI Cup), Holé Vrchy
C2
Tomáš Paprstka
Pavla Havlíková
28
Cincinnati Cross @ Devou Park, Covington
C1
Stephen Hyde
Kaitlin Keough
28
HPCX #1, Jamesburg
C2
Jack Kisseberth
Samantha Runnels
28
Nationale kampioenschappen Canada, Sherbrooke
CN
Michael van den Ham
Christel Ferrier-Bruneau
29
TOHOKU CX Project, Inawashiro-cho
C2
Hikaru Kosaka
Eri Yonamine
29
Grand-Prix de la Commune de Contern, Contern
C2
Daan Soete
Helen Wyman
29
Cyclocross Abergavenny (National Trophy), Abergavenny
C1
Tom Pidcock
Bethany Crumpton
29
GP Trnava, Trnava
C2
Martin Haring
Nadja Heigl
29
Trofeo Ayuntamiento de Muskiz, Muskiz
C2 Afgelast
29
Radcross Illnau (EKZ CrossTour), Illnau-Effretikon
C1
Marcel Meisen
Lucie Chainel-Lefèvre
29
Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige), Ruddervoorde
C1
Mathieu van der Poel
Maud Kaptheijns
29
Nationale kampioenschappen Finland, Nokia
CN
Sasu Halme
Susanna Laurila
29
Harbin Park International, Cincinnati
C2
Stephen Hyde
Ellen Noble
29
HPCX #2, Jamesburg
C2
Scott Smith
Samantha Runnels

November

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1
Koppenbergcross (DVV/IJsboerke), Oudenaarde
C1
Mathieu van der Poel
Helen Wyman
1
Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti AM, Milaan
C2
Marcel Meisen
Eva Lechner
3
Starlight-cross, Hibino Mihama-ku Chiba-city
C2
Kohei Maeda
Eri Yonamine
4
The Derby City Cup, Louisville
C1
Stephen Hyde
Katherine Compton
5
XXIV Cyclo-cross de Karrantza, Karrantza
C2
Vincent Baestaens
Lucía González Blanco
5
Europese kampioenschappen, Tábor
CC
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
5
Pan-Amerikaanse kampioenschappen, Louisville
CC
Stephen Hyde
Katherine Compton
11
Cyclocross Uničov (TOI TOI Cup), Uničov
C2
Daan Soete
Pavla Havlíková
11
Jaarmarktcross Niel (SOUDAL), Niel
C2
Toon Aerts
Nikki Brammeier
11
The Northampton International #1, Northampton
C2
Curtis White
Emma White
12
Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige), Gavere
C1
Wout van Aert
Ellen Van Loy
12
Val d'Ille Intermarché Cyclo-cross Tour, La Mézière (Coupe de France),
C2
Francis Mourey
Lucie Chainel-Lefèvre
12
Nationale kampioenschappen Noorwegen, Arendal
CN
Tobias Halland Johannessen
Elisabeth Sveum
12
Flückiger Cross Madiswil, Madiswil
C2
Lars Forster
Eva Lechner
12
Cyclocross Shrewsbury (National Trophy), Shrewsbury
C2
Ian Field
Harriet Harnden
12
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland, Ellorio
C2
Felipe Orts
Helen Wyman
12
GP Kosice, Kosice
C2
Martin Haring
Barbara Benko
12
Cyntery Hurtland, Tulsa
C2
Cody Kaiser
Caroline Mani
12
The Northampton International #2, Northampton
C2
Curtis White
Emma White
18
Supercross #1, Suffern
C2
Kerry Werner
Christel Ferrier-Bruneau
18
Major Taylor 'Cross Cup #1, Indianapolis
C2
Gage Hecht
Sunny Gilbert
18
CXLA Weekend #1, Los Angeles
C2
Tobin Ortenblad
Caroline Mani
19
KANSAI Cyclo Cross MAKINO Round, Takashima
C2
Hikaru Kosaka
Eri Yonamine
19
GP Lambach, Stadl-Paura
C2
Thijs van Amerongen
Sara Casasola
19
Wereldbeker Bogense (Wereldbeker), Bogense
CDM
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
19
Supercross #2, Suffern
C2
Curtis White
Christel Ferrier-Bruneau
19
Major Taylor 'Cross Cup #2, Indianapolis
C2
Michael van den Ham
Sunny Gilbert
19
CXLA Weekend #2, Los Angeles
C2
Tobin Ortenblad
Caroline Mani
25
Rapha Supercross #1, Minamimaki
C2
Emil Hekele
Samantha Runnels
25
Wereldbeker Zeven (Wereldbeker), Zeven
CDM
Wout van Aert
Sanne Cant
26
Rapha Supercross #2, Minamimaki
C2
Chris Jongewaard
April McDonough
26
Flandriencross (DVV/IJsboerke), Hamme
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
26
Cyclocross Gravesend (National Trophy), Gravesend
C2
Braam Merlier
Ffion James
26
International Cyclocross Selle SMP, Brugherio
C2
Gioele Bertolini
Eva Lechner

December

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
2
Nationale Kampioenschappen Slovenië, Šenčur
CN
Luka Mezgec
2
Cyclocross Milovice (TOI TOI Cup), Milovice
C2
Marek Konwa
Pavla Havlíková
2
Cyclo-cross International de Nyon, Nyon
C2
Clément Venturini
Jasmin Egger
2
GP van Hasselt (SOUDAL), Hasselt
C1
Corné van Kessel
Loes Sels
2
Ruts N Guts #1, Broken Arrow
C1
Tobin Ortenblad
Crystal Anthony
2
NBX Gran Prix of Cross #1, Warwick
C2
Jeremy Powers
Ruby West
3
Utsunomiya cyclo cross series, Utsunomiya
C2
Felipe Orts
Samantha Runnels
3
Cross Jablines (Coupe de France), Jablines
C1
Fabien Canal
Christine Majerus
3
Trofeo San Andres de Ciclo-cross, Ametzaga de Zuia
C2 Afgelast
3
Zilvermeercross, Mol
C2
David van der Poel
Lucinda Brand
3
Cyclocross International Sion-Valais, Sion
C2
Clément Venturini
Jasmin Egger
3
Nationale kampioenschappen Slowakije, Bánovce nad Bebravou
CN
Martin Haring
Janka Keseg Števková
3
Ruts N Guts #2, Broken Arrow
C2
Tobin Ortenblad
Caroline Mani
3
NBX Gran Prix of Cross #2, Warwick
C2
Justin Lindine
Ruby West
6
Ciclocros Joan Soler, Manlleu
C2
Felipe Orts
Helen Wyman
8
Gran Premi Les Franqueses del Valles, Les Franqueses del Vallès
C2
Ismael Esteban Aguero
Magdalena Duran Garcia
8
Ciclocross del Ponte, Treviso
C2
Gioele Bertolini
Eva Lechner
9
Cyclocross Kolín (TOI TOI Cup), Kolín
C1
David van der Poel
Nikola Nosková
9
Gran Premio Luzinis, Gorizia
C2
Gioele Bertolini
Francesca Baroni
9
Cyclocross Essen (DVV/IJsboerke), Essen
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
9
North Carolina Grand Prix - Race #1, Hendersonville
C2
Kerry Werner
Ruby West
9
Resolution Cross Cup - Race #1, Garland
C2
Tobin Ortenblad
Courtenay McFadden
10
Nationale kampioenschappen Japan, Minamimaki
CN
Hikaru Kosaka
Miko Imai
10
Druivencross, Overijse
C1
Mathieu van der Poel
Pauline Ferrand-Prévot
10
Cyclocross Bradford (National Trophy), Bradford
C2
Braam Merlier
Ffion James
10
XL Ziklo Kross Igorre, Igorre
C2
Wietse Bosmans
Elle Anderson
10
Cyclocross Eschenbach (EKZ CrossTour), Eschenbach
C1
Marcel Meisen
Eva Lechner
10
North Carolina Grand Prix - Race #2, Hendersonville
C2
Kerry Werner
Ruby West
10
Resolution Cross Cup - Race #2, Garland
C2
Tobin Ortenblad
Crystal Anthony
16
Scheldecross (DVV/IJsboerke), Antwerpen
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
17
Cyclo-Cross Internacional Ciudad de Valencia, Valencia
C2
Felipe Orts
Lucía González Blanco
17
Citadelcross (Wereldbeker), Namen
CDM
Wout van Aert
Evie Richards
23
Waaslandcross (SOUDAL), Sint-Niklaas
C2
Wout van Aert
Lucinda Brand
26
Internationales Radquer Dagmersellen, Dagmersellen
C2
Lars Förster
Sina Frei
26
GP Eric De Vlaeminck (Wereldbeker), Heusden-Zolder
CDM
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
28
Azencross (DVV/IJsboerke), Loenhout
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
29
Silvestercyclocross (Brico Cross), Bredene
C2
Wout van Aert
Alice Maria Arzuffi
30
Cross Flamanville (Coupe de France), Flamanville
C1
Clément Venturini
Christine Majerus
30
Cyclocross Diegem (Superprestige), Diegem
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant

Januari

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
1
GP Sven Nys (DVV/IJsboerke), Baal
C1
Mathieu van der Poel
Katherine Compton
1
GP Hotel Threeland, Pétange
C2
Marcel Meisen
Christine Majerus
2
Supercross Meilen (EKZ CrossTour), Meilen
C1
Quinten Hermans
Jolanda Neff
6
Abadinoko Udala Saria Ziklokrosa, Abadino
C2
Felipe Orts
6
Cyclo Cross Huijbergen, Huijbergen
C2
Twan van den Brand
Inge van der Heijden
6
Nationale kampioenschappen Italië, Rome
CN
Luca Braidot
Eva Lechner
7
Nationale kampioenschappen Oostenrijk, Sankt Pölten
CN
Gregor Raggl
Nadja Heigl
7
Cyclocross Leuven (SOUDAL), Leuven
C1
Corné van Kessel
Loes Sels
7
Cyclocross Ipswich (National Trophy), Ipswich
C2
Braam Merlier
Bethany Crumpton
7
Cyclo-cross International du Mingant, Lanarvily
C2 Afgelast
13-14 Diverse nationale kampioenschappen CN Diverse Diverse
15
Weversmisdagcross, Otegem
C2
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
20
Kasteelcross, Zonnebeke
C2
Wietse Bosmans
Thalita de Jong
21
Ciclocrosse Internacional de Valongo, Valongo
C2
Loïc Szewe
Aida Nuño Palacio
21
Gran Premio di Ciclocross Città di Vittorio Veneto, Vittorio Veneto
C2
Cristian Cominelli
Sara Casasola
21
Grand Prix Möbel Alvisse, Leudelange
C2
Dieter Vanthourenhout
Thalita de Jong
21
Cyclocross Nommay (Wereldbeker), Nommay
CDM
Mathieu van der Poel
Katherine Compton
27
International Cyclocross Rucphen, Rucphen
C2
David van der Poel
Loes Sels
28
GP Adrie van der Poel (Wereldbeker), Hoogerheide
CDM
Mathieu van der Poel
Sanne Cant

Februari

Datum Cross Cat. Winnaar mannen Winnaar vrouwen
3-4
Wereldkampioenschappen, Valkenburg
CM
Wout van Aert
Sanne Cant
7
Parkcross (Brico Cross), Maldegem
C2
Laurens Sweeck
Marianne Vos
10
Krawatencross (DVV/IJsboerke), Lille
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
11
Vlaamse Aardbeiencross (Superprestige), Hoogstraten
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
17
Noordzeecross (Superprestige), Middelkerke
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
18
Vestingcross (Brico Cross), Hulst
C2
Mathieu van der Poel
Laura Verdonschot
21
SOUDAL Classics Masters - Waregem
C1
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
24
Kleicross, Lebbeke
C2
Michael Vanthourenhout
Sanne Cant
25
Internationale Sluitingsprijs, Oostmalle
C1
Mathieu van der Poel
Loes Sels

Kampioenen

Land Datum Winnaar mannen[1] Winnaar vrouwen[1]
Wereldkampioen (
Valkenburg)
3-4 februari 2018
Wout van Aert
Sanne Cant
Europees Kampioen (
Tábor)
4-5 november 2017
Mathieu van der Poel
Sanne Cant
Pan-Amerikaans Kampioen (
Louisville)
5 november 2017
Stephen Hyde
Katherine Compton
Australië
5 augustus 2017 Chris Jongewaard Peta Mullens
België
13-14 januari 2018 Wout van Aert Sanne Cant
Canada
28 oktober 2017 Michael van den Ham Christel Ferrier-Bruneau
Chili
Denemarken
13-14 januari 2018 Sebastian Carstensen Malene Degn
Duitsland
13-14 januari 2018 Marcel Meisen Elisabeth Brandau
Estland
14 oktober 2017 Martin Loo Mari-Liis Mõttus
Finland
29 oktober 2017 Sasu Halme Susanna Laurila
Frankrijk
13-14 januari 2018 Steve Chainel Pauline Ferrand-Prévot
Groot-Brittannië
13-14 januari 2018 Grant Ferguson Helen Wyman
Hongarije
14 januari 2018 Zsolt Búr Barbara Benko
Ierland
14 januari 2018 Darnell Moore Lara Gillespie
IJsland
Italië
6-7 januari 2018 Luca Braidot Eva Lechner
Japan
9-10 december 2017 Hikaru Kosaka Miko Imai
Kroatië
14 januari 2018 Matija Meštrić Maja Perinović
Luxemburg
14 januari 2018 Sören Nissen Christine Majerus
Nederland
13-14 januari 2018 Mathieu van der Poel Lucinda Brand
Noorwegen
12 november 2017 Tobias Halland Johannessen Elisabeth Sveum
Oostenrijk
7 januari 2018 Gregor Raggl Nadja Heigl
Polen
13-14 januari 2018 Marek Konwa Marta Turobos
Portugal
14 januari 2018 Mário Costa Sandra Santos
Slovenië
2 december 2017 Luka Mezgec
Slowakije
3 december 2017 Martin Haring Janka Keseg Števková
Spanje
13-14 januari 2018 Ismael Esteban Aguado Aida Nuño Palacio
Tsjechië
13 januari 2018 Michael Boroš Pavla Havlíková
Verenigde Staten
14 januari 2018 Stephen Hyde Katherine Compton
Zweden
13-14 januari 2018 Martin Eriksson Åsa-Maria Erlandsson
Zwitserland
13-14 januari 2018 Lars Förster Jasmin Egger
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Veldrijden in het seizoen 2017-2018
Listen to this article