Wereldbeker boogschieten 2008 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker boogschieten 2008.

Wereldbeker boogschieten 2008

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De derde editie van de wereldbeker boogschieten vond plaats in 2008. Ze bestaat uit vier wedstrijden en een finalewedstrijd op 27 september 2008 in Lausanne. Mannen en vrouwen konden individueel en in teamverband meedoen. Er werd geschoten met de recurveboog en met de compoundboog.

Finale

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel
Im Dong-Hyun
Viktor Roeban
Romain Girouille
Compound - individueel
Dietmar Trillius
Patrizio Hofer
Patrick Coghlan
Vrouwen
Recurve - individueel
Justyna Mospinek
Park Sung-Hyun
Yun Ok-Hee
Compound - individueel
Jamie Van Natta
Nichola Simpson
Amandine Bouillot

Stages

Stage 1

Stage 1 werd 1-5 april 2008 gehouden in Santo Domingo, Dominicaanse Republiek.

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel
Ilario di Buò
Kuo Cheng Wei
Balzjinima Tsyrempilov
Recurve - team
 TPE
Kuo Cheng Wei
Lin Yen-Ting
Wang Cheng Pang
 AUS
Matthew Gray
Kim Ha-Neul
Michael Naray
 ITA
Marco Galiazzo
Amedeo Tonelli
Mauro Nespoli
Compound - individueel
Dave Cousins
Robert Timms
Patrick Coghlan
Compound - team
 USA
Dave Cousins
Braden Gellenthien
Reo Wilde
 AUS
Patrick Coghlan
Robert Timms
Brendan Wallace
 MEX
Gerardo Alverado
Hafid Jaime
Ruben Ochoa
Vrouwen
Recurve - individueel
Natalia Valeeva
Natalja Jerdynieva
Bérengère Schuh
Recurve - team
 GBR
Charlotte Burgess
Naomi Folkard
Alison Williamson
 ITA
Pia Carmen Lionetti
Elena Tonetta
Natalia Valeeva
 GEO
Asmat Diasamidze
Kristine Eseboea
Chatoena Narimanidze
Compound - individueel
Jamie Van Natta
Ivana Buden
Albina Loginova
Compound - team
 RUS
Sofia Gontsjarova
Albina Loginova
Svetlana Novikova
 GER
Sabrina Jagemann
Melanie Mikala
Andrea Weihe
 MEX
Felisa de la Concha
Almendra Ochoa
Linda Ochoa

Stage 2

Stage 2 werd 15-19 april 2008 gehouden in Poreč, Kroatië.

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel
Romain Girouille
Rahul Banerjee
Im Dong-Hyun
Recurve - team
 TPE
Kuo Cheng Wei
Chen Szu Yuan
Wang Cheng Pang
 ITA
Marco Galiazzo
Ilario di Buò
Mauro Nespoli
 IND
Rahul Banerjee
Mangal Singh Champia
Jayanta Talukdar
Compound - individueel
Sergio Pagni
Roberval dos Santos
Dietmar Trillius
Compound - team
 ITA
Sergio Pagni
Fabio Girardi
Antonio Tosco
 SWE
Magnus Carlsson
Morgan Lundin
Anders Malm
 GBR
Liam Grimwood
Adam Shaw
Neil Wakelin
Vrouwen
Recurve - individueel
Yun Ok-Hee
Justyna Mospinek
Park Sung-Hyun
Recurve - team
 CHN
Cheng Ling
Guo Dan
Zhang Juanjuan
 POL
Malgorzata Cwienczek
Iwona Marcinkiewicz
Justyna Mospinek
 KOR
Joo Huyn-Jung
Park Sung-Hyun
Yun Ok-Hee
Compound - individueel
Amandine Buillot
Nichola Simpson
Andrea Gales
Compound - team
 GBR
Lucy Holderness
Nicky Hunt
Nichola Simpson
 FRA
Amandine Bouillot
Valerie Fabre
Aurore Trayan
 BEL
Catheline Dessoy
Petra Haemhouts
Gladys Willems

Stage 3

Stage 3 werd 27-31 mei 2008 gehouden in Antalya, Turkije.

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel
Im Dong-Hyun
Brady Ellison
Park Kyung-Mo
Recurve - team
 IND
Rahul Banerjee
Mangal Singh Champia
Jayanta Talukdar
 MAS
Chu Sian Cheng
Muhammad Marbawi Sulaiman
Wan Mohd Khalmizam Wan ab Aziz
 TPE
Cheng Szu Yuan
Kuo Cheng Wei
Wang Cheng Pang
Compound - individueel
Sergio Pagni
Dejan Sitar
Peter Elzinga
Compound - team
 ITA
Sergio Pagni
Stefano Mazzi
Antonio Tosco
 USA
Braden Gellenthien
Steven Gatto
Mark Schiavo
 RUS
Ayur Abiduev
Dimitri Chepik
Maksin Volkov
Vrouwen
Recurve - individueel
Yun Ok-Hee
Victoria Koval
Park Sung-Hyun
Recurve - team
 KOR
Joo Hyun-Jung
Yun Ok-Hee
Park Sung-Hyun
 TPE
Wei Pi-Hsiu
Wu Hui-Ju
Yuan Shu Chi
 CHN
Chen Ling
Guo Dan
Zhang Juanjuan
Compound - individueel
Eugenia Salvie
Jamie Van Natta
Ivana Buden
Compound - team
 RUS
Sofia Gontsjarova
Anna Kazantseva
Albina Loginova
 GBR
Andrea Gales
Nicky Hunt
Nichola Simpson
 VEN
Martha Flores
Luzmary Guedez
Andrea Sudano

Stage 4

Stage 4 werd van 23 tot 28 juni 2008 gehouden in Boé, Frankrijk.

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel
Viktor Roeban
Li Wenquan
Park Kyung-Mo
Recurve - team
 KOR
Im Dong-Hyun
Lee Chang-Hwan
Park Kyung-Mo
 MAS
Chu Sian Cheng
Muhammad Marbawi Sulaiman
Wan Mohd Khalmizam Wan ab Aziz
 RUS
Balzjinima Tsyrempilov
Bair Badenov
Andrey Abramov
Compound - individueel
Patrick Coghlan
Kevin Tataryn
Martin Damsbo
Compound - team
 FRA
Sebastien Brasseur
Pierre Jullien Deloche
Dominique Genet
 AUS
Patrick Coghlan
Robert Timms
Zoran Singerov
 CAN
Kevin Evans
Kevin Tataryn
Dietmar Trillius
Vrouwen
Recurve - individueel
Park Sung-Hyun
Yun Ok-Hee
Zhang Juanjuan
Recurve - team
 KOR
Joo Hyun-Jung
Yun Ok-Hee
Park Sung-Hyun
 ITA
Pia Carmen Lionetti
Elena Tonetta
Natalia Valeeva
 GBR
Charlotte Burgess
Naomi Folkard
Alison Williamson
Compound - individueel
Luzmary Guedez
Nichola Simpson
Jamie Van Natta
Compound - team
 FRA
Amandine Bouillot
Valerie Fabre
Aurore Trayan
 GRE
Eleni Ioannou
Polymnia Tzangolou
Maria Zempou
 RUS
Sofia Gontsjarova
Anna Kazantseva
Albina Loginova
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker boogschieten 2008
Listen to this article