Wereldbeker mountainbike 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker mountainbike 2010.

Wereldbeker mountainbike 2010

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

20e editie
Organisator Internationale Wielerunie (UCI)
Periode aprilaugustus
Eindklassementen
XCO mannen
Nino Schurter
XCO vrouwen
Catharine Pendrel
Navigatie
<<< 2009     2011 >>>
Portaal 
 
Wielersport

De Wereldbeker mountainbike 2010 wordt gehouden van april tot en met augustus 2010. Wielrenners strijden in de disciplines crosscountry, Four-cross en downhill.

Het was dit seizoen een jubilee editie, het was namelijk voor de 20ste maal dat de wereldbeker door de Internationale Wielerunie (UCI) werd georganiseerd. De manches waren verspreid over Europa en Noord-Amerika.

Crosscountry

Mannen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 22/04/2010
Dalby Forest
Nino Schurter
Julien Absalon
Burry Stander
Nino Schurter
2. 02/05/2010
Houffalize
José Antonio Hermida
Manuel Fumic
Wolfram Kurschat
José Antonio Hermida
3. 23/05/2010
Offenburg
Julien Absalon
Nino Schurter
Jaroslav Kulhavý
Julien Absalon
4. 25/07/2010
Champéry
Florian Vogel
Jaroslav Kulhavý
Nino Schurter
5. 01/08/2010
Val di Sole
Nino Schurter
Julien Absalon
Florian Vogel
Nino Schurter
6. 29/08/2010
Windham
Jaroslav Kulhavý
Nino Schurter
Florian Vogel

Vrouwen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 22/04/2010
Dalby Forest
Irina Kalentieva
Willow Koerber
Kateřina Nash
Irina Kalentieva
2. 02/05/2010
Houffalize
Eva Lechner
Willow Koerber
Elisabeth Osl
Willow Koerber
3. 23/05/2010
Offenburg
Catharine Pendrel
Georgia Gould
Esther Süss
Catharine Pendrel
4. 25/07/2010
Champéry
Nathalie Schneitter
Eva Lechner
Willow Koerber
Eva Lechner
5. 01/08/2010
Val di Sole
Maja Włoszczowska
Catharine Pendrel
Irina Kalentieva
Catharine Pendrel
6. 29/08/2010
Windham
Catharine Pendrel
Marie-Hélène Prémont
Georgia Gould

Down Hill

Mannen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 16/05/2010
Maribor
Greg Minnaar
2. 06/06/2010
Fort William
Gee Atherton
3. 20/06/2010
Leogang
Greg Minnaar
4. 24/07/2010
Champéry
Gee Atherton
5. 01/08/2010
Val di Sole
Marc Beaumont
6. 29/08/2010
Windham
Gee Atherton

Eindstand

Vrouwen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 16/05/2010
Maribor
Rachel Atherton
2. 06/06/2010
Fort William
Sabrina Jonnier
3. 20/06/2010
Leogang
Sabrina Jonnier
4. 24/07/2010
Champéry
Emmeline Ragot
5. 01/08/2010
Val di Sole
Emmeline Ragot
6. 29/08/2010
Windham
Rachel Atherton

Eindstand

4 Cross

Mannen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 01/05/2010
Houffalize
Jared Graves
2. 15/05/2010
Maribor
Michal Maroši
3. 05/06/2010
Fort William
Jared Graves
4. 19/06/2010
Leogang
Jared Graves
5. 01/08/2010
Val di Sole
Roger Rinderknecht
6. 29/08/2010
Windham
Jared Graves

Eindstand

Vrouwen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 01/05/2010
Houffalize
Jana Horáková
2. 15/05/2010
Maribor
Fionn Griffiths
3. 05/06/2010
Fort William
Jana Horáková
4. 19/06/2010
Leogang
Anneke Beerten
5. 01/08/2010
Val di Sole
Anneke Beerten
6. 29/08/2010
Windham
Anita Molcik

Eindstand

Zie ook

  • Wereldkampioenschappen mountainbike 2010
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker mountainbike 2010
Listen to this article