Wereldbeker mountainbike 2017 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker mountainbike 2017.

Wereldbeker mountainbike 2017

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

27e editie
Organisator Internationale Wielerunie (UCI)
Periode aprilaugustus
Eindklassementen
XCO mannen
Nino Schurter
XCO vrouwen
Yana Belomoyna
DH mannen
Aaron Gwin
DH vrouwen
Myriam Nicole
XCE mannen
Simon Gegenheimer
XCE vrouwen
Lizzy Witlox
XCO mannen beloften
Mārtiņš Blūms
XCO vrouwen beloften
Kate Courtney
DH jongens junioren
Finnley Iles
DH meisjes junioren
Mélanie Chappaz
Navigatie
<<< 2016     2018 >>>
Portaal 
 
Wielersport

De Wereldbeker mountainbike 2017 werd gehouden van april tot en met augustus 2017. Mountainbikers streden in de disciplines crosscountry en downhill.

De crosscountry-evenementen bestonden uit zes onderdelen, gehouden van half mei tot en met eind augustus. Er werden vijf manches in Europa gehouden en één in Noord-Amerika. De wedstrijden in het downhill stonden van eind april tot eind augustus op het programma, en bestonden uit zeven manches.

Crosscountry

Mannen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 21/05/2017
Nové Město
Nino Schurter
David Valero Serrano
Julien Absalon
Nino Schurter
2. 28/05/2017
Albstadt
Nino Schurter
Mathieu van der Poel
Anton Cooper
3. 02/07/2017
Vallnord
Nino Schurter
Mathias Flückiger
Jordan Sarrou
4. 09/07/2017
Lenzerheide
Nino Schurter
Jaroslav Kulhavý
Anton Sintsov
5. 06/08/2017
Mont-Sainte-Anne
Nino Schurter
Stéphane Tempier
Gerhard Kerschbaumer
6. 27/08/2017
Val di Sole
Nino Schurter
Stéphane Tempier
Julien Absalon

Vrouwen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leidster in het klassement
1. 21/05/2017
Nové Město
Annika Langvad
Sabine Spitz
Linda Indergand
Annika Langvad
2. 28/05/2017
Albstadt
Jana Belomoina
Maja Włoszczowska
Jolanda Neff
Jana Belomoina
3. 02/07/2017
Vallnord
Jana Belomoina
Annika Langvad
Gunn-Rita Dahle Flesjå
4. 09/07/2017
Lenzerheide
Annie Last
Gunn-Rita Dahle Flesjå
Jana Belomoina
5. 06/08/2017
Mont-Sainte-Anne
Jana Belomoina
Pauline Ferrand-Prévot
Catharine Pendrel
6. 27/08/2017
Val di Sole
Jolanda Neff
Jana Belomoina
Maja Włoszczowska

Downhill

Mannen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leider in het klassement
1. 30/04/2017
Lourdes
Alexandre Fayolle
Mark Wallace
Marcelo Guttierez
Alexandre Fayolle
2. 04/06/2017
Fort William
Greg Minnaar
Jack Moir
Aaron Gwin
Greg Minnaar
3. 11/06/2017
Leogang
Aaron Gwin
Loris Vergier
Greg Minnaar
4. 01/07/2017
Vallnord
Troy Brosnan
Greg Minnaar
Danny Hart
5. 08/07/2017
Lenzerheide
Greg Minnaar
Troy Brosnan
Danny Hart
6. 05/08/2017
Mont-Sainte-Anne
Aaron Gwin
Dean Lucas
Danny Hart
7. 26/08/2017
Val di Sole
Aaron Gwin
Amaury Pierron
Loïc Bruni
Aaron Gwin

Vrouwen

Kalender en podia

Nr. Datum Locatie Eerste Tweede Derde Leidster in het klassement
1. 30/04/2017
Lourdes
Rachel Atherton
Tracey Hannah
Tahnée Seagrave
Rachel Atherton
2. 04/06/2017
Fort William
Tracey Hannah
Myriam Nicole
Emilie Siegenthaler
Tracey Hannah
3. 11/06/2017
Leogang
Tahnée Seagrave
Tracey Hannah
Myriam Nicole
4. 01/07/2017
Vallnord
Myriam Nicole
Tahnée Seagrave
Marine Cabirou
5. 08/07/2017
Lenzerheide
Myriam Nicole
Rachel Atherton
Emilie Siegenthaler
Myriam Nicole
6. 05/08/2017
Mont-Sainte-Anne
Tahnée Seagrave
Myriam Nicole
Tracey Hannah
7. 26/08/2017
Val di Sole
Tahnée Seagrave
Myriam Nicole
Tracey Hannah
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker mountainbike 2017
Listen to this article