For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldkampioenschap voetbal 2006 (kwalificatie UEFA).

Wereldkampioenschap voetbal 2006 (kwalificatie UEFA)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

WK voetbal kwalificatie 2006
Kwalificatie UEFA
Landen van de UEFA
Toernooi-informatie
Datum 18 augustus 2004 – 16 november 2005
Teams 51 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 282
Doelpunten 778  (2,76 per wedstrijd)
Topscorer(s) 11 doelpunten:
Vlag van Portugal
Pedro Pauleta
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal
■ Gekwalificeerde landen■ Niet gekwalificeerd
 Gekwalificeerde landen
 Niet gekwalificeerd

Om mee te doen aan het Wereldkampioenschap voetbal 2006 moesten de UEFA-landen (Europa) een voorronde spelen. In totaal namen 51 landen deel aan deze WK-kwalificatiereeks. De landenteams werden verdeeld in acht verschillende poules: vijf met zes landen en drie met zeven landen. Gastland Duitsland was automatisch gekwalificeerd en diende geen voorronde te spelen. Een van de nieuwkomers was de voormalige Sovjet-republiek Kazachstan, dat in 2002 was overgestapt van de Aziatische voetbalbond (AFC) naar de Europese voetbalbond (UEFA).

Opzet

De ploegen in elke groep spelen tegen elkaar in een minicompetitie. Elk team speelt een uit- en thuiswedstrijd tegen elke andere ploeg uit de groep. De groepswinnaars kwalificeren zich voor de WK-eindronde. De ploegen die als tweede eindigen worden gerangschikt volgens het aantal behaalde punten. Voor de eerlijkheid worden in de groepen met zeven landen de resultaten tegen de nummer laatst niet in rekening gebracht voor deze rangschikking. De twee beste van deze teams plaatsen zich eveneens rechtstreeks voor het wereldbekertoernooi. De zes andere teams worden uitgeloot om tegen elkaar te spelen in drie wedstrijden. De winnaars van deze heen- en terugwedstrijden kwalificeren zich ten slotte ook nog voor de eindronde.

Gekwalificeerde landen

FIFA-lid Kwalificatie Kwal.
datum
Aantal dln.
(inclusief 2006)
Dln.
op rij
Eerste
dln.
Laatste
dln.
Titels
(exclusief 2010)
Beste
prestatie
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Gastland 6 juli 2000 16e1 14 1934 2002 3 Winnaar
Vlag van Nederland
 Nederland
1e Groep 1 8 oktober 2005 8e 1 1934 1998 0 Tweede
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
1e Groep 2 3 september 2005 1e 1 2006 0
Vlag van Portugal
 Portugal
1e Groep 3 8 oktober 2005 4e 2 1966 2002 0 Derde
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
1e Groep 4 12 oktober 2005 12e 3 1930 2002 1 Winnaar
Vlag van Italië
 Italië
1e Groep 5 8 oktober 2005 16e 12 1930 2002 3 Winnaar
Vlag van Engeland
 Engeland
1e Groep 6 8 oktober 2005 12e 3 1950 2002 1 Winnaar
Vlag van Polen
 Polen
2e Groep 6 8 oktober 2005 7e 2 1938 2002 0 Derde
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
1e Groep 7 12 oktober 2005 10e2 1 1930 1998 0 Halve finale
Vlag van Kroatië
 Kroatië
1e Groep 8 8 oktober 2005 3e 3 1998 2002 0 Derde
Vlag van Zweden
 Zweden
2e Groep 8 8 oktober 2005 11e 2 1934 2002 0 Tweede
Vlag van Spanje
 Spanje
Winnaar play-off 16 november 2005 12e 8 1934 2002 0 Vierde
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Winnaar play-off 16 november 2005 8e 1 1934 1994 0 Kwartfinale
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Winnaar play-off 16 november 2005 9e3 1 1934 1990 0 Tweede
1 Inclusief deelnames van West-Duitsland, exclusief 1 deelname van de DDR.
2 Inclusief deelnames van Joegoslavië.
3 Inclusief deelnames van Tsjecho-Slowakije.

Loting

De loting voor deze kwalificatie vond plaats op 5 december 2003 in Frankfurt, Duitsland. Bij de loting werden de landen verdeeld in 6 potten, bij de rangschikking werd rekening gehouden met de resultaten van de kwalificatietoernooi van het wereldkampioenschap in 2002 en het Europees kampioenschap 2004. Kazachstan deed aan beide toernooien niet mee en kwam daarom op laagste plek terecht. Vooraf werd tevens bepaald dat Engeland, Frankrijk, Italië en Spanje in een groep met 6 landen terecht zou komen.[1][2]

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4 Pot 5 Pot 6 Pot 7

Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Vlag van Portugal
 Portugal
Vlag van Zweden
 Zweden
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Vlag van Spanje
 Spanje
Vlag van Italië
 Italië
Vlag van Engeland
 Engeland
Vlag van Turkije
 Turkije

Vlag van Nederland
 Nederland
Vlag van Kroatië
 Kroatië
Vlag van België
 België
Vlag van Denemarken
 Denemarken
Vlag van Rusland
 Rusland
Vlag van Ierland
 Ierland
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Vlag van Polen
 Polen

Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Vlag van Schotland
 Schotland
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk

Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Vlag van IJsland
 IJsland
Vlag van Finland
 Finland
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Vlag van Israël
 Israël
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
Vlag van Letland
 Letland
Vlag van Wales
 Wales

Vlag van Hongarije
 Hongarije
Vlag van Georgië
 Georgië
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Vlag van Estland
 Estland
Vlag van Noord-Ierland
 Noord-Ierland
Vlag van Litouwen
 Litouwen
Vlag van Macedonië
 Macedonië

Vlag van Albanië
 Albanië
Vlag van Armenië
 Armenië
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
Vlag van Faeröer
 Faeröer
Vlag van Malta
 Malta
Vlag van San Marino
 San Marino
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein

Vlag van Andorra
 Andorra
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan

Regels voor rangschikking

Wanneer twee landen met evenveel punten eindigen in de rangschikking, worden volgende criteria gebruikt om de ploegen verder te rangschikken:

  1. meestal aantal punten behaald uit de twee onderlinge duels van de twee gelijke geëindigde ploegen
  2. doelpuntensaldo in de twee onderlinge duels
  3. meest doelpunten gescoord in de twee onderlinge duels
  4. doelpuntensaldo in alle groepswedstrijden
  5. meest doelpunten in alle groepswedstrijden
  6. een play-off op neutraal terrein, met verlengingen en penalty’s (tijdens de kwalificatie)
  7. lottrekking (in het eindtoernooi)

Dit betekende een kleine wijziging ten opzichte van het Wereldkampioenschap voetbal 2002, waar het totale doelpuntensaldo als eerste criterium gold.

Groepen en wedstrijden

Groep 1

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Nederland
 Nederland
12 10 2 0 27 3 +24 32 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
12 9 0 3 35 12 +23 27 Play-off
3
Vlag van Roemenië
 Roemenië
12 8 1 3 20 10 +10 25
4
Vlag van Finland
 Finland
12 5 1 6 21 19 +2 16
5
Vlag van Macedonië
 Macedonië
12 2 3 7 11 24 –13 9
6
Vlag van Armenië
 Armenië
12 2 1 9 9 25 –16 7
7
Vlag van Andorra
 Andorra
12 1 2 9 4 34 –30 5

18 augustus 2004
«onderlinge duels»
20:00
Macedonië 
Vlag van Macedonië
3 – 0
Vlag van Armenië
 Armenië
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 4.375
Scheidsrechter: Anton Guenov (BUL)
Pandev
Goal
 5'
Šakiri
Goal
 37'
Šumulikoski
Goal
 90'
Verslag
18 augustus 2004
«onderlinge duels»
20:30
Roemenië 
Vlag van Roemenië
2 – 1
Vlag van Finland
 Finland
Giuleștistadion, Boekarest
Toeschouwers: 17.500
Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL)
Mutu
Goal
 50'
Petre
Goal
 90'
Verslag
Goal
 90+3' Jerjomenko

4 september 2004
«onderlinge duels»
17:00
Finland 
Vlag van Finland
3 – 0
Vlag van Andorra
 Andorra
Ratina Stadion, Tampere
Toeschouwers: 7.437
Scheidsrechter: Zeljko Siric (CRO)
Jerjomenko
Goal
 42'
Goal
64'
Riihilahti
Goal
 58'
Verslag
4 september 2004
«onderlinge duels»
20:30
Roemenië 
Vlag van Roemenië
2 – 1
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Ion Oblemencostadion, Craiova
Toeschouwers: 14.500
Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT)
Pancu
Goal
 15'
Mutu
Goal
 88'
Verslag
Goal
 70' Vasoski

8 september 2004
«onderlinge duels»
16:00
Andorra 
Vlag van Andorra
1 – 5
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter: Knut Kircher (DUI)
Pujol
Goal
 28' (pen.)
Verslag
Goal
 1'
Goal
17' Cernat
Goal
 5'
Goal
83' Pancu
Goal
 70' Niculae
8 september 2004
«onderlinge duels»
20:30
Nederland 
Vlag van Nederland
2 – 0
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 48.488
Scheidsrechter: Markus Merk (DUI)
Van Hooijdonk
Goal
 34'
Goal
84'
Verslag
8 september 2004
«onderlinge duels»
21:00
Armenië 
Vlag van Armenië
0 – 2
Vlag van Finland
 Finland
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 2.864
Scheidsrechter: Paulius Malzinskas (LTU)
Verslag
Goal
 24' Forssell
Goal
 67' Jerjomenko

9 oktober 2004
«onderlinge duels»
17:00
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
1 – 0
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Toyota Arena, Praag
Toeschouwers: 16.028
Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA)
Koller
Goal
 36'
Verslag
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
17:00
Finland 
Vlag van Finland
3 – 1
Vlag van Armenië
 Armenië
Ratina Stadion, Tampere
Toeschouwers: 7.894
Scheidsrechter: Herbert Fandel (DUI)
Kuqi
Goal
 9'
Goal
87'
Jerjomenko
Goal
 28'
Verslag
Goal
 32' Shahgeldyan
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:30
Macedonië 
Vlag van Macedonië
2 – 2
Vlag van Nederland
 Nederland
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE)
Pandev
Goal
 45'
Stojkov
Goal
 71'
Verslag
Goal
 42' Bouma
Goal
 65' Kuijt

13 oktober 2004
«onderlinge duels»
15:00
Andorra 
Vlag van Andorra
1 – 0
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 350
Scheidsrechter: Stefano Podesci (SMR)
Bernaus
Goal
 60'
Verslag
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:20
Armenië 
Vlag van Armenië
0 – 3
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 3.205
Scheidsrechter: Jacek Granat (POL)
Verslag
Goal
 3'
Goal
75' Koller
Goal
 30' Rosický
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:30
Nederland 
Vlag van Nederland
3 – 1
Vlag van Finland
 Finland
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 50.000
Scheidsrechter: Stephen Bennett (ENG)
Sneijder
Goal
 39'
van Nistelrooij
Goal
 41'
Goal
63'
Verslag
Goal
 13' Tainio

17 november 2004
«onderlinge duels»
17:30
Macedonië 
Vlag van Macedonië
0 – 2
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Urs Meier (SUI)
Verslag
Goal
 88' Lokvenc
Goal
 90' Koller
17 november 2004
«onderlinge duels»
19:00
Armenië 
Vlag van Armenië
1 – 1
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 1.403
Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL)
Dokhoyan
Goal
 60'
Verslag
Goal
 29' Marica
17 november 2004
«onderlinge duels»
20:30
Andorra 
Vlag van Andorra
0 – 3
Vlag van Nederland
 Nederland
Mini Estadi, Barcelona (Spanje)
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR)
Verslag
Goal
 21' Cocu
Goal
 31' Robben
Goal
 78' Sneijder

9 februari 2005
«onderlinge duels»
16:00
Macedonië 
Vlag van Macedonië
0 – 0
Vlag van Andorra
 Andorra
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Johan Verbist (BEL)
Verslag

26 maart 2005
«onderlinge duels»
17:00
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
4 – 3
Vlag van Finland
 Finland
Na Stínadlech, Teplice
Toeschouwers: 16.200
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Baroš
Goal
 7'
Rosický
Goal
 34'
Polák
Goal
 58'
Lokvenc
Goal
 87'
Verslag
Goal
 46' Litmanen
Goal
 73' Riihilahti
Goal
 79' Johansson
26 maart 2005
«onderlinge duels»
18:00
Armenië 
Vlag van Armenië
2 – 1
Vlag van Andorra
 Andorra
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 2.100
Scheidsrechter: Joseph Attard (MLT)
Hakobyan
Goal
 30'
Khachatryan
Goal
 73'
Verslag
Goal
 56' Silva
26 maart 2005
«onderlinge duels»
20:00
Roemenië 
Vlag van Roemenië
0 – 2
Vlag van Nederland
 Nederland
Giuleștistadion, Boekarest
Toeschouwers: 16.100
Scheidsrechter: Luis Medina Cantalejo (ESP)
Verslag
Goal
 1' Cocu
Goal
 84' Babel

30 maart 2005
«onderlinge duels»
16:50
Andorra 
Vlag van Andorra
0 – 4
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 900
Scheidsrechter: Stefan Messner (AUT)
Verslag
Goal
 31' (pen.) Jankulovski
Goal
 40' Baroš
Goal
 53' Lokvenc
Goal
 90+2' (pen.) Rosický
30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:00
Macedonië 
Vlag van Macedonië
1 – 2
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Tom Ovrebo (NOR)
Maznov
Goal
 31'
Verslag
Goal
 18'
Goal
58' Mitea
30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:30
Nederland 
Vlag van Nederland
2 – 0
Vlag van Armenië
 Armenië
Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 35.000
Scheidsrechter: Mattea Trefoloni (ITA)
Castelen
Goal
 3'
van Nistelrooij
Goal
 33'
Verslag

4 juni 2005
«onderlinge duels»
17:00
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
8 – 1
Vlag van Andorra
 Andorra
Stadion u Nisy, Liberec
Toeschouwers: 9.520
Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR)
Lokvenc
Goal
 12'
Goal
90+2'
Koller
Goal
 30'
Šmicer
Goal
 37'
Galásek
Goal
 52'
Baroš
Goal
 79'
Rosický
Goal
 84'
Polák
Goal
 86'
Verslag
Goal
 36' Riera
4 juni 2005
«onderlinge duels»
20:00
Armenië 
Vlag van Armenië
1 – 2
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 2.870
Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL)
Manucharian
Goal
 55'
Verslag
Goal
 29' (pen.)
Goal
47' Pandev
4 juni 2005
«onderlinge duels»
20:30
Nederland 
Vlag van Nederland
2 – 0
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 47.000
Scheidsrechter: Messimo De Santis (ITA)
Robben
Goal
 26'
Kuijt
Goal
 47'
Verslag

8 juni 2005
«onderlinge duels»
17:00
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
6 – 1
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Na Stínadlech, Teplice
Toeschouwers: 14.150
Scheidsrechter: Arturo Dauden Ibanez (ESP)
Koller
Goal
 41'
Goal
45'
Goal
48'
Goal
52'
Rosický
Goal
 73'
Baroš
Goal
 87'
Verslag
Goal
 13' Pandev
8 juni 2005
«onderlinge duels»
20:30
Roemenië 
Vlag van Roemenië
3 – 0
Vlag van Armenië
 Armenië
Stadionul Farul, Constanța
Toeschouwers: 5.146
Scheidsrechter: Athanassios Briakos (GRE)
Petre
Goal
 29'
Bucur
Goal
 40'
Goal
78'
Verslag
8 juni 2005
«onderlinge duels»
21:00
Finland 
Vlag van Finland
0 – 4
Vlag van Nederland
 Nederland
Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 37.786
Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX)
Verslag
Goal
 36' van Nistelrooij
Goal
 76' Kuijt
Goal
 85' Cocu
Goal
 87' Van Persie

17 augustus 2005
«onderlinge duels»
20:00
Macedonië 
Vlag van Macedonië
0 – 3
Vlag van Finland
 Finland
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 6.800
Scheidsrechter: Matthew Messias (ENG)
Verslag
Goal
 8'
Goal
45' Jerjomenko
Goal
 87' Roiha
17 augustus 2005
«onderlinge duels»
21:30
Roemenië 
Vlag van Roemenië
2 – 0
Vlag van Andorra
 Andorra
Stadionul Farul, Constanța
Toeschouwers: 8.200
Scheidsrechter: Haim Jakov (ISR)
Mutu
Goal
 29'
Goal
41'
Verslag

3 september 2005
«onderlinge duels»
16:00
Andorra 
Vlag van Andorra
0 – 0
Vlag van Finland
 Finland
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 860
Scheidsrechter: Johny Ver Eecke (BEL)
Verslag
3 september 2005
«onderlinge duels»
21:00
Roemenië 
Vlag van Roemenië
2 – 0
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Stadionul Farul, Constanța
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR)
Mutu
Goal
 28'
Goal
56'
Verslag
3 september 2005
«onderlinge duels»
22:00
Armenië 
Vlag van Armenië
0 – 1
Vlag van Nederland
 Nederland
Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 1.747
Scheidsrechter: Stuart Dougal (SCO)
Verslag
Goal
 64' van Nistelrooij

7 september 2005
«onderlinge duels»
17:30
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
4 – 1
Vlag van Armenië
 Armenië
Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 12.015
Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE)
Heinz
Goal
 47'
Polák
Goal
 52'
Goal
76'
Baroš
Goal
 58'
Verslag
Goal
 85' Hakobyan
7 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Finland 
Vlag van Finland
5 – 1
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Ratina Stadion, Tampere
Toeschouwers: 6.467
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL)
Forssell
Goal
 10'
Goal
12'
Goal
61'
Tihinen
Goal
 41'
Jerjomenko
Goal
 54'
Verslag
Goal
 48' Maznov
7 september 2005
«onderlinge duels»
20:30
Nederland 
Vlag van Nederland
4 – 0
Vlag van Andorra
 Andorra
Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 34.000
Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN)
Van der Vaart
Goal
 23'
Cocu
Goal
 27'
van Nistelrooij
Goal
 43'
Goal
89'
Verslag

8 oktober 2005
«onderlinge duels»
17:00
Finland 
Vlag van Finland
0 – 1
Vlag van Roemenië
 Roemenië
Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 11.500
Scheidsrechter: Anton Guenov (BUL)
Verslag
Goal
 41' (pen.) Mutu
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:30
Tsjechië 
Vlag van Tsjechië
0 – 2
Vlag van Nederland
 Nederland
Toyota Arena, Praag
Toeschouwers: 17.478
Scheidsrechter: Alain Sars (FRA)
Verslag
Goal
 31' Van der Vaart
Goal
 38' Opdam

12 oktober 2005
«onderlinge duels»
16:00
Andorra 
Vlag van Andorra
0 – 3
Vlag van Armenië
 Armenië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 430
Scheidsrechter: Ian Stokes (IRL)
Verslag
Goal
 40' (e.d.) Sonejee
Goal
 52'
Goal
62' Hakobyan
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
18:30
Finland 
Vlag van Finland
0 – 3
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 11.234
Scheidsrechter: Manuel Mejuto Gonzales (ESP)
Verslag
Goal
 6' Jun
Goal
 51' Rosický
Goal
 58' Heinz
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:30
Nederland 
Vlag van Nederland
0 – 0
Vlag van Macedonië
 Macedonië
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 50.000
Scheidsrechter: Stefano Farina (ITA)
Verslag

Groep 2

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
12 7 4 1 18 7 +11 25 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Turkije
 Turkije
12 6 5 1 23 9 +14 23 Play-off
3
Vlag van Denemarken
 Denemarken
12 6 4 2 24 12 +12 22
4
Vlag van Griekenland
 Griekenland
12 6 3 3 15 9 +6 21
5
Vlag van Albanië
 Albanië
12 4 1 7 11 20 –9 13
6
Vlag van Georgië
 Georgië
12 2 4 6 14 25 –11 10
7
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
12 0 1 11 6 29 –23 1

4 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
1 – 1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 36.335
Scheidsrechter: Urs Meier (SUI)
Jørgensen
Goal
 9'
Verslag
Goal
 56' Husin
4 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Turkije 
Vlag van Turkije
1 – 1
Vlag van Georgië
 Georgië
Hüseyin Avni Akerstadion, Trabzon
Toeschouwers: 10.169
Scheidsrechter: Luis Medina Cantalejo (ESP)
Tekke
Goal
 49'
Verslag
Goal
 85' Asatiani
4 september 2004
«onderlinge duels»
20:45
Albanië 
Vlag van Albanië
2 – 1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 15.800
Scheidsrechter: Eduardo Iturralde González (ESP)
Murati
Goal
 2'
Aliaj
Goal
 11'
Verslag
Goal
 38' Giannakopoulos

8 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Georgië 
Vlag van Georgië
2 – 0
Vlag van Albanië
 Albanië
Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Mark Courtney (NIR)
Iasjvili
Goal
 15'
Demetradze
Goal
 90+1'
Verslag
8 september 2004
«onderlinge duels»
21:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
1 – 2
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 23.000
Scheidsrechter: Pedro Proença (POR)
Karpovich
Goal
 34'
Verslag
Goal
 14' Byelik
Goal
 90' Rotan
8 september 2004
«onderlinge duels»
21:45
Griekenland 
Vlag van Griekenland
0 – 0
Vlag van Turkije
 Turkije
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 32.182
Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE)
Verslag

9 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
1 – 1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 56.000
Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP)
Sjevtsjenko
Goal
 48'
Verslag
Goal
 83' Tsiartas
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:00
Turkije 
Vlag van Turkije
4 – 0
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 39.900
Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK)
Gökdeniz
Goal
 17'
Nihat
Goal
 50'
Tekke
Goal
 90'
Goal
90+3'
Verslag
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:45
Albanië 
Vlag van Albanië
0 – 2
Vlag van Denemarken
 Denemarken
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 14.500
Scheidsrechter: Joeri Baskakov (RUS)
Verslag
Goal
 52' Jørgensen
Goal
 72' Tomasson

13 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
2 – 0
Vlag van Georgië
 Georgië
Stadion Ukraina, Lviv
Toeschouwers: 28.000
Scheidsrechter: Wolfgang Stark (DUI)
Byelik
Goal
 12'
Sjevtsjenko
Goal
 79'
Verslag
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
0 – 1
Vlag van Albanië
 Albanië
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 12.300
Scheidsrechter: Fritz Stuchlik (AUT)
Verslag
Goal
 61' Bushi
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
1 – 1
Vlag van Turkije
 Turkije
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 41.331
Scheidsrechter: Massimo De Santis (ITA)
Tomasson
Goal
 27' (pen.)
Verslag
Goal
 70' Nihat

17 november 2004
«onderlinge duels»
20:30
Turkije 
Vlag van Turkije
0 – 3
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 40.486
Scheidsrechter: Lucílio Batista (POR)
Verslag
Goal
 8' Goesjev
Goal
 17'
Goal
88' Sjevtsjenko
17 november 2004
«onderlinge duels»
21:00
Georgië 
Vlag van Georgië
2 – 2
Vlag van Denemarken
 Denemarken
Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Darko Čeferin (SLO)
Demetradze
Goal
 33'
Asatiani
Goal
 76'
Verslag
Goal
 7'
Goal
64' Tomasson
17 november 2004
«onderlinge duels»
21:30
Griekenland 
Vlag van Griekenland
3 – 1
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 31.838
Scheidsrechter: Kostadin Kostadinov (BUL)
Charisteas
Goal
 24'
Goal
46'
Katsouranis
Goal
 85'
Verslag
Goal
 88' Baltiev

9 februari 2005
«onderlinge duels»
19:45
Albanië 
Vlag van Albanië
0 – 2
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Stephen Bennett (ENG)
Verslag
Goal
 40' Rusol
Goal
 59' Husin
9 februari 2005
«onderlinge duels»
21:30
Griekenland 
Vlag van Griekenland
2 – 1
Vlag van Denemarken
 Denemarken
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 32.430
Scheidsrechter: Pierluigi Collina (ITA)
Zagorakis
Goal
 25'
Basinas
Goal
 32' (pen.)
Verslag
Goal
 46' Rommedahl

26 maart 2005
«onderlinge duels»
20:00
Turkije 
Vlag van Turkije
2 – 0
Vlag van Albanië
 Albanië
BJK Inönüstadion, Istanboel
Toeschouwers: 32.000
Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT)
Necati
Goal
 3' (pen.)
Yıldıray Baştürk
Goal
 5'
Verslag
26 maart 2005
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
3 – 0
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 20.980
Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL)
Møller
Goal
 10'
Goal
48'
C. Poulsen
Goal
 33'
Verslag
26 maart 2005
«onderlinge duels»
20:30
Georgië 
Vlag van Georgië
1 – 3
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 23.000
Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA)
Asatiani
Goal
 22'
Verslag
Goal
 43' Kapsis
Goal
 44' Vryzas
Goal
 53' Giannakopoulos

30 maart 2005
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
1 – 0
Vlag van Denemarken
 Denemarken
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 60.000
Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK)
Voronin
Goal
 68'
Verslag
30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:30
Georgië 
Vlag van Georgië
2 – 5
Vlag van Turkije
 Turkije
Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR)
Amisoelasjvili
Goal
 13'
Iasjvili
Goal
 40'
Verslag
Goal
 12' Tolga
Goal
 20'
Goal
35' Tekke
Goal
 72' Koray
Goal
 89' Tuncay
30 maart 2005
«onderlinge duels»
21:30
Griekenland 
Vlag van Griekenland
2 – 0
Vlag van Albanië
 Albanië
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 31.700
Scheidsrechter: Bertrand Layec (FRA)
Charisteas
Goal
 33'
Karagounis
Goal
 84'
Verslag

4 juni 2005
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
2 – 0
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 45.000
Scheidsrechter: Gerald Lehner (AUT)
Sjevtsjenko
Goal
 18'
Avdeev
Goal
 83' (e.d.)
Verslag
4 juni 2005
«onderlinge duels»
20:30
Albanië 
Vlag van Albanië
3 – 2
Vlag van Georgië
 Georgië
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 0[noot 1]
Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROU)
Tare
Goal
 6'
Goal
56'
Skela
Goal
 33'
Verslag
Goal
 85' Boerdoeli
Goal
 90+4' Kobiasjvili
4 juni 2005
«onderlinge duels»
21:00
Turkije 
Vlag van Turkije
0 – 0
Vlag van Griekenland
 Griekenland
BJK Inönüstadion, Istanboel
Toeschouwers: 26.700
Scheidsrechter: Markus Merk (DUI)
Verslag

8 juni 2005
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
3 – 1
Vlag van Albanië
 Albanië
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 26.366
Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE)
Larsen
Goal
 5'
Goal
47'
Jørgensen
Goal
 55'
Verslag
Goal
 73' Bogdani
8 juni 2005
«onderlinge duels»
21:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
0 – 6
Vlag van Turkije
 Turkije
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN)
Verslag
Goal
 13'
Goal
85' Tekke
Goal
 15' Toraman
Goal
 41'
Goal
90' Tuncay
Goal
 88' Halil Altıntop
8 juni 2005
«onderlinge duels»
21:30
Griekenland 
Vlag van Griekenland
0 – 1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 33.500
Scheidsrechter: René Temmink (NED)
Verslag
Goal
 82' Husin

17 augustus 2005
«onderlinge duels»
18:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
1 – 2
Vlag van Georgië
 Georgië
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Richard Havrilla (SVK)
Kenzhekhanov
Goal
 23'
Verslag
Goal
 50'
Goal
82' Demetradze

3 september 2005
«onderlinge duels»
20:00
Albanië 
Vlag van Albanië
2 – 1
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Krzysztof Słupik (POL)
Myrtaj
Goal
 53'
Bogdani
Goal
 56'
Verslag
Goal
 62' Nizovtsev
3 september 2005
«onderlinge duels»
20:15
Georgië 
Vlag van Georgië
1 – 1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
Micheil Meschistadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[noot 2]
Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR)
Gachokidze
Goal
 89'
Verslag
Goal
 43' Rotan
3 september 2005
«onderlinge duels»
21:00
Turkije 
Vlag van Turkije
2 – 2
Vlag van Denemarken
 Denemarken
BJK Inönüstadion, Istanboel
Toeschouwers: 29.721
Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP)
Okan
Goal
 47'
Tümer
Goal
 80'
Verslag
Goal
 40' C. Jensen
Goal
 90+3' Larsen

7 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
1 – 2
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 18.000
Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROU)
Zhalmagambetov
Goal
 53'
Verslag
Goal
 78' Giannakopoulos
Goal
 90+4' Lyberopoulos
7 september 2005
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
0 – 1
Vlag van Turkije
 Turkije
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 67.000
Scheidsrechter: Alain Sars (FRA)
Verslag
Goal
 55' Tümer
7 september 2005
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
6 – 1
Vlag van Georgië
 Georgië
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 27.177
Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD)
Jensen
Goal
 10'
Poulsen
Goal
 30'
Agger
Goal
 43'
Tomasson
Goal
 55'
Larsen
Goal
 80'
Goal
84'
Verslag
Goal
 37' Demetradze

8 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:15
Oekraïne 
Vlag van Oekraïne
2 – 2
Vlag van Albanië
 Albanië
Meteorstadion, Dnipropetrovsk
Toeschouwers: 24.000
Scheidsrechter: Johan Verbist (BEL)
Sjevtsjenko
Goal
 45'
Rotan
Goal
 86'
Verslag
Goal
 75'
Goal
83' Bogdani
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:00
Denemarken 
Vlag van Denemarken
1 – 0
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 42.099
Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL)
Gravgaard
Goal
 40'
Verslag
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:00
Georgië 
Vlag van Georgië
0 – 0
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0[noot 3]
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Verslag

12 oktober 2005
«onderlinge duels»
18:00
Albanië 
Vlag van Albanië
0 – 1
Vlag van Turkije
 Turkije
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Arturo Daudén Ibáñez (ESP)
Verslag
Goal
 58' Tümer
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:00
Griekenland 
Vlag van Griekenland
1 – 0
Vlag van Georgië
 Georgië
Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus
Toeschouwers: 28.186
Scheidsrechter: Matteo Trefoloni (ITA)
Papadopoulos
Goal
 17'
Verslag
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
22:00
Kazachstan 
Vlag van Kazachstan
1 – 2
Vlag van Denemarken
 Denemarken
Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata
Toeschouwers: 8.050
Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO)
Kuchma
Goal
 86'
Verslag
Goal
 46' Gravgaard
Goal
 49' Tomasson

Groep 3

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Portugal
 Portugal
12 9 3 0 35 5 +30 30 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Slowakije
 Slowakije
12 6 5 1 24 8 +16 23 Play-off
3
Vlag van Rusland
 Rusland
12 6 5 1 23 12 +11 23
4
Vlag van Estland
 Estland
12 5 2 5 16 17 –1 17
5
Vlag van Letland
 Letland
12 4 3 5 18 21 –3 15
6
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
12 2 2 8 13 23 –10 8
7
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
12 0 0 12 5 48 –43 0

18 augustus 2004
«onderlinge duels»
20:15
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
1 – 2
Vlag van Estland
 Estland
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 912
Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD)
D'Elia
Goal
 49'
Verslag
Goal
 34' Viikmäe
Goal
 80' Lindpere
18 augustus 2004
«onderlinge duels»
20:15
Slowakije 
Vlag van Slowakije
3 – 1
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 5.016
Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN)
Vittek
Goal
 26'
Greško
Goal
 48'
Demo
Goal
 89'
Verslag
Goal
 2' Strasser

4 september 2004
«onderlinge duels»
18:00
Estland 
Vlag van Estland
4 – 0
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL)
Teever
Goal
 7'
Schauls
Goal
 41' (e.d.)
Oper
Goal
 61'
Viikmäe
Goal
 67'
Verslag
4 september 2004
«onderlinge duels»
19:00
Rusland 
Vlag van Rusland
1 – 1
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Dinamostadion, Moskou
Toeschouwers: 11.500
Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP)
Boelykin
Goal
 14'
Verslag
Goal
 87' Vittek
4 september 2004
«onderlinge duels»
20:15
Letland 
Vlag van Letland
0 – 2
Vlag van Portugal
 Portugal
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 9.500
Scheidsrechter: Graham Poll (ENG)
Verslag
Goal
 57' Ronaldo
Goal
 58' Pauleta

8 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
3 – 4
Vlag van Letland
 Letland
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.125
Scheidsrechter: George Kasnaferis (GRE)
Braun
Goal
 11'
Leweck
Goal
 55'
Cardoni
Goal
 62'
Verslag
Goal
 4' Verpakovskis
Goal
 40' (pen.) Zemļinskis
Goal
 65' (e.d.) Hoffmann
Goal
 67' Prohorenkovs
8 september 2004
«onderlinge duels»
20:15
Slowakije 
Vlag van Slowakije
7 – 0
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 5.620
Scheidsrechter: Dejan Delević (SCG)
Vittek
Goal
 15'
Goal
59'
Goal
81'
Karhan
Goal
 42'
Németh
Goal
 84'
Mintál
Goal
 85'
Zabavník
Goal
 90+2'
Verslag
8 september 2004
«onderlinge duels»
21:15
Portugal 
Vlag van Portugal
4 – 0
Vlag van Estland
 Estland
Estádio Dr. Magalhães Pessoa, Leiria
Toeschouwers: 27.214
Scheidsrechter: Bülent Demirlek (TUR)
Ronaldo
Goal
 75'
Postiga
Goal
 83'
Goal
90+1'
Pauleta
Goal
 86'
Verslag

9 oktober 2004
«onderlinge duels»
17:00
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
0 – 4
Vlag van Rusland
 Rusland
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 3.670
Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED)
Verslag
Goal
 56'
Goal
69'
Goal
86' Sytsjov
Goal
 62' Arsjavin
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
17:30
Slowakije 
Vlag van Slowakije
4 – 1
Vlag van Letland
 Letland
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 13.025
Scheidsrechter: Stefano Farina (ITA)
Németh
Goal
 46'
L. Reiter
Goal
 50'
Karhan
Goal
 55'
Goal
87'
Verslag
Goal
 3' Verpakovskis
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:15
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
2 – 2
Vlag van Portugal
 Portugal
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 3.548
Scheidsrechter: Novo Panić (BIH)
Burgmeier
Goal
 48'
T. Beck
Goal
 76'
Verslag
Goal
 23' Pauleta
Goal
 39' (e.d.) Hasler

13 oktober 2004
«onderlinge duels»
18:00
Letland 
Vlag van Letland
2 – 2
Vlag van Estland
 Estland
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 8.500
Scheidsrechter: Florian Meyer (DUI)
Astafjevs
Goal
 65'
Laizāns
Goal
 82'
Verslag
Goal
 72' Oper
Goal
 79' Teever
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:00
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
0 – 4
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 3.478
Scheidsrechter: Jaroslav Jára (CZE)
Verslag
Goal
 41' Stocklasa
Goal
 44'
Goal
85' Burgmeier
Goal
 57' (pen.) M. Frick
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:15
Portugal 
Vlag van Portugal
7 – 1
Vlag van Rusland
 Rusland
Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 27.258
Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE)
Pauleta
Goal
 26'
Ronaldo
Goal
 39'
Goal
69'
Deco
Goal
 45'
Simão
Goal
 82'
Petit
Goal
 89'
Goal
90+2'
Verslag
Goal
 79' Arsjavin

17 november 2004
«onderlinge duels»
19:00
Rusland 
Vlag van Rusland
4 – 0
Vlag van Estland
 Estland
Koebanstadion, Krasnodar
Toeschouwers: 29.000
Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI)
Karjaka
Goal
 23'
Izmailov
Goal
 25'
Sytsjov
Goal
 32'
Loskov
Goal
 67' (pen.)
Verslag
17 november 2004
«onderlinge duels»
19:00
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
1 – 3
Vlag van Letland
 Letland
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 1.460
Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN)
M. Frick
Goal
 32'
Verslag
Goal
 7' Verpakovskis
Goal
 57' Zemļinskis
Goal
 89' Prohorenkovs
17 november 2004
«onderlinge duels»
20:00
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
0 – 5
Vlag van Portugal
 Portugal
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 8.045
Scheidsrechter: Vitalij Godoeljan (UKR)
Verslag
Goal
 11' (e.d.) Federspiel
Goal
 28' Ronaldo
Goal
 52' Maniche
Goal
 67'
Goal
82' Pauleta

26 maart 2005
«onderlinge duels»
17:00
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
1 – 2
Vlag van Rusland
 Rusland
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 2.400
Scheidsrechter: Espen Berntsen (NOR)
T. Beck
Goal
 40'
Verslag
Goal
 23' Kerzjakov
Goal
 37' Karjaka
26 maart 2005
«onderlinge duels»
18:00
Estland 
Vlag van Estland
1 – 2
Vlag van Slowakije
 Slowakije
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 3.051
Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE)
Oper
Goal
 57'
Verslag
Goal
 58' Mintál
Goal
 65' L. Reiter

30 maart 2005
«onderlinge duels»
18:00
Estland 
Vlag van Estland
1 – 1
Vlag van Rusland
 Rusland
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.850
Scheidsrechter: Gianluca Paparesta (ITA)
Terehhov
Goal
 63'
Verslag
Goal
 18' Arsjavin
30 maart 2005
«onderlinge duels»
19:00
Slowakije 
Vlag van Slowakije
1 – 1
Vlag van Portugal
 Portugal
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 21.000
Scheidsrechter: Alain Sars (FRA)
Karhan
Goal
 8' (pen.)
Verslag
Goal
 62' Postiga
30 maart 2005
«onderlinge duels»
19:00
Letland 
Vlag van Letland
4 – 0
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 8.203
Scheidsrechter: Draženko Kovačić (CRO)
Bleidelis
Goal
 32'
Laizāns
Goal
 38' (pen.)
Verpakovskis
Goal
 73'
Goal
90'
Verslag

4 juni 2005
«onderlinge duels»
18:00
Estland 
Vlag van Estland
2 – 0
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL)
Stepanov
Goal
 27'
Oper
Goal
 57'
Verslag
4 juni 2005
«onderlinge duels»
18:00
Rusland 
Vlag van Rusland
2 – 0
Vlag van Letland
 Letland
Petrovski, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 21.575
Scheidsrechter: Éric Poulat (FRA)
Arsjavin
Goal
 56'
Loskov
Goal
 78' (pen.)
Verslag
4 juni 2005
«onderlinge duels»
19:45
Portugal 
Vlag van Portugal
2 – 0
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 64.000
Scheidsrechter: Pierluigi Collina (ITA)
Meira
Goal
 21'
Ronaldo
Goal
 42'
Verslag

8 juni 2005
«onderlinge duels»
18:30
Letland 
Vlag van Letland
1 – 0
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE)
Bleidelis
Goal
 17'
Verslag
8 juni 2005
«onderlinge duels»
20:00
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
0 – 4
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.108
Scheidsrechter: Rob Styles (ENG)
Verslag
Goal
 5' Németh
Goal
 15' Mintál
Goal
 54' Kisel
Goal
 60' L. Reiter
8 juni 2005
«onderlinge duels»
20:15
Estland 
Vlag van Estland
0 – 1
Vlag van Portugal
 Portugal
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 10.280
Scheidsrechter: Mike Riley (ENG)
Verslag
Goal
 32' Ronaldo

17 augustus 2005
«onderlinge duels»
18:00
Letland 
Vlag van Letland
1 – 1
Vlag van Rusland
 Rusland
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Graham Poll (ENG)
Astafjevs
Goal
 6'
Verslag
Goal
 24' Arsjavin
17 augustus 2005
«onderlinge duels»
20:15
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
0 – 0
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 1.150
Scheidsrechter: Bertrand Layec (FRA)
Verslag

3 september 2005
«onderlinge duels»
18:00
Estland 
Vlag van Estland
2 – 1
Vlag van Letland
 Letland
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.970
Scheidsrechter: Alberto Undiano Mallenco (ESP)
Oper
Goal
 11'
Smirnov
Goal
 71'
Verslag
Goal
 90' Laizāns
3 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Rusland 
Vlag van Rusland
2 – 0
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
Dinamostadion, Moskou
Toeschouwers: 18.123
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Kerzjakov
Goal
 27'
Goal
66'
Verslag
3 september 2005
«onderlinge duels»
21:15
Portugal 
Vlag van Portugal
6 – 0
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Estádio Algarve, Faro
Toeschouwers: 25.300
Scheidsrechter: Dick van Egmond (NED)
Andrade
Goal
 24'
Carvalho
Goal
 30'
Pauleta
Goal
 38'
Goal
57'
Simão
Goal
 80'
Goal
85'
Verslag

7 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Letland 
Vlag van Letland
1 – 1
Vlag van Slowakije
 Slowakije
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 8.800
Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT)
Laizāns
Goal
 74'
Verslag
Goal
 35' Vittek
7 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Rusland 
Vlag van Rusland
0 – 0
Vlag van Portugal
 Portugal
Dinamostadion, Moskou
Toeschouwers: 28.800
Scheidsrechter: Markus Merk (DUI)
Verslag
7 september 2005
«onderlinge duels»
19:30
Liechtenstein 
Vlag van Liechtenstein
3 – 0
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 2.300
Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO)
M. Frick
Goal
 38'
Fischer
Goal
 77'
T. Beck
Goal
 92'
Verslag

8 oktober 2005
«onderlinge duels»
17:00
Slowakije 
Vlag van Slowakije
1 – 0
Vlag van Estland
 Estland
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 12.800
Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL)
Hlinka
Goal
 72'
Verslag
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:00
Rusland 
Vlag van Rusland
5 – 1
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
Dinamostadion, Moskou
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROU)
Izmailov
Goal
 7'
Kerzjakov
Goal
 18'
Pavljoetsjenko
Goal
 65'
Kirisjenko
Goal
 74'
Goal
90+3'
Verslag
Goal
 52' (pen.) C. Reiter
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
21:15
Portugal 
Vlag van Portugal
2 – 1
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
Estádio Municipal de Aveiro, Aveiro
Toeschouwers: 29.000
Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL)
Pauleta
Goal
 48'
Nuno Gomes
Goal
 85'
Verslag
Goal
 32' Fischer

12 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:30
Portugal 
Vlag van Portugal
3 – 0
Vlag van Letland
 Letland
Estádio do Dragão, Porto
Toeschouwers: 35.000
Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE)
Pauleta
Goal
 20'
Goal
22'
Viana
Goal
 86'
Verslag
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:15
Luxemburg 
Vlag van Luxemburg
0 – 2
Vlag van Estland
 Estland
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.010
Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR)
Verslag
Goal
 7'
Goal
78' Oper
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:30
Slowakije 
Vlag van Slowakije
0 – 0
Vlag van Rusland
 Rusland
Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 22.317
Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA)
Verslag

Groep 4

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
10 5 5 0 14 2 +12 20 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
10 4 6 0 18 7 +11 18 Play-off
3
Vlag van Israël
 Israël
10 4 6 0 15 10 +5 18
4
Vlag van Ierland
 Ierland
10 4 5 1 12 5 +7 17
5
Vlag van Cyprus
 Cyprus
10 1 1 8 8 20 –12 4
6
Vlag van Faeröer
 Faeröer
10 0 1 9 4 27 –23 1

4 september 2004
«onderlinge duels»
15:00
Ierland 
Vlag van Ierland
3 – 0
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Levan Paniashvili (GEO)
Morrison
Goal
 33'
Reid
Goal
 38'
Keane
Goal
 54'
Verslag
4 september 2004
«onderlinge duels»
17:30
Zwitserland 
Vlag van Zwitserland
6 – 0
Vlag van Faeröer
 Faeröer
St. Jakob-Park, Basel
Toeschouwers: 11.880
Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROU)
Vonlanthen
Goal
 10'
Goal
14'
Goal
57'
Rey
Goal
 29'
Goal
44'
Goal
55'
Verslag
4 september 2004
«onderlinge duels»
21:00
Frankrijk 
Vlag van Frankrijk
0 – 0
Vlag van Israël
 Israël
Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 43.527
Scheidsrechter: René Temmink (NED)
Verslag

8 september 2004
«onderlinge duels»
17:00
Faeröer 
Vlag van Faeröer
0 – 2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 5.917
Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO)
Verslag
Goal
 32' Giuly
Goal
 73' Cissé
8 september 2004
«onderlinge duels»
20:30
Zwitserland 
Vlag van Zwitserland
1 – 1
Vlag van Ierland
 Ierland
St. Jakob-Park, Basel
Toeschouwers: 28.000
Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE)
H. Yakin
Goal
 17'
Verslag
Goal
 8' Morrison
8 september 2004
«onderlinge duels»
20:50
Israël 
Vlag van Israël
2 – 1
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Ramat Ganstadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 21.872
Scheidsrechter: Sergey Shmolik (BLR)
Benayoun
Goal
 64'
Badir
Goal
 75'
Verslag
Goal
 59' Konstantinou

9 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:00
Cyprus 
Vlag van Cyprus
2 – 2
Vlag van Faeröer
 Faeröer
GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 1.400
Scheidsrechter: Zohrab Gadiyev (AZE)
Konstantinou
Goal
 15'
Okkas
Goal
 81'
Verslag
Goal
 21' Jørgensen
Goal
 43' R. Jacobsen
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
20:05
Israël 
Vlag van Israël
2 – 2
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Ramat Ganstadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 37.976
Scheidsrechter: Mark Shield (AUS)
Benayoun
Goal
 9'
Goal
48'
Verslag
Goal
 26' Frei
Goal
 34' Vonlanthen
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:00
Frankrijk 
Vlag van Frankrijk
0 – 0
Vlag van Ierland
 Ierland
Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 78.863
Scheidsrechter: Arturo Dauden Ibáñez (ESP)
Verslag

13 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:30
Ierland 
Vlag van Ierland
2 – 0
Vlag van Faeröer
 Faeröer
Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Romans Lajuks (LVA)
Keane
Goal
 14' (pen.)
Goal
32'
Verslag
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:45
Cyprus 
Vlag van Cyprus
0 – 2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 3.319
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Verslag
Goal
 38' Wiltord
Goal
 72' Henry

17 november 2004
«onderlinge duels»
19:00
Cyprus 
Vlag van Cyprus
1 – 2
Vlag van Israël
 Israël
GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 1.624
Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST)
Okkas
Goal
 45'
Verslag
Goal
 17' Keisi
Goal
 86' Nimni

26 maart 2005
«onderlinge duels»
19:50
Israël 
Vlag van Israël
1 – 1
Vlag van Ierland
 Ierland
Ramat Ganstadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 32.150
Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS)
Abbas Souan
Goal
 90'
Verslag
Goal
 43' Morrison
26 maart 2005
«onderlinge duels»
21:00
Frankrijk 
Vlag van Frankrijk
0 – 0
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 79.373
Scheidsrechter: Massimo De Santis (ITA)
Verslag

30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:30
Zwitserland 
Vlag van Zwitserland
1 – 0
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Hardturm, Zürich
Toeschouwers: 16.066
Scheidsrechter: Stuart Dougal (SCO)
Frei
Goal
 87'
Verslag
30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:50
Israël 
Vlag van Israël
1 – 1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Ramat Ganstadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 32.150
Scheidsrechter: Markus Merk (DUI)
Badir
Goal
 83'
Verslag
Goal
 50' Trezeguet

4 juni 2005
«onderlinge duels»
16:30
Faeröer 
Vlag van Faeröer
1 – 3
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.047
Scheidsrechter: Serge Gumienny (BEL)
R. Jacobsen
Goal
 70'
Verslag
Goal
 25' Wicky
Goal
 72'
Goal
84' Frei
4 juni 2005
«onderlinge duels»
19:30
Ierland 
Vlag van Ierland
2 – 2
Vlag van Israël
 Israël
Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE)
Harte
Goal
 5'
Keane
Goal
 11'
Verslag
Goal
 39' Avi Yehiel
Goal
 45+1' >Avi Nimni

8 juni 2005
«onderlinge duels»
19:30
Faeröer 
Vlag van Faeröer
0 – 2
Vlag van Ierland
 Ierland
Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 5.180
Scheidsrechter: Anton Guenov (BUL)
Verslag
Goal
 51' Harte
Goal
 59' Kilbane

17 augustus 2005
«onderlinge duels»
19:00
Faeröer 
Vlag van Faeröer
0 – 3
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.720
Scheidsrechter: Stefan Johannesson (SWE)
Verslag
Goal
 39'
Goal
77' (pen.) Konstantinou
Goal
 95' Krassas

3 september 2005
«onderlinge duels»
17:30
Zwitserland 
Vlag van Zwitserland
1 – 1
Vlag van Israël
 Israël
St. Jakob-Park, Basel
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA)
Frei
Goal
 6'
Verslag
Goal
 20' Keisi
3 september 2005
«onderlinge duels»
21:00
Frankrijk 
Vlag van Frankrijk
3 – 0
Vlag van Faeröer
 Faeröer
Stade Bollaert-Delelis, Lens
Toeschouwers: 40.126
Scheidsrechter: Jaroslav Jára (CZE)
Cissé
Goal
 14'
Goal
76'
Olsen
Goal
 18' (e.d.)
Verslag

7 september 2005
«onderlinge duels»
18:00
Faeröer 
Vlag van Faeröer
0 – 2
Vlag van Israël
 Israël
Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.240
Scheidsrechter: Pieter Vink (NED)
Verslag
Goal
 54' Nimni
Goal
 79' Katan
7 september 2005
«onderlinge duels»
19:55
Ierland 
Vlag van Ierland
0 – 1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Herbert Fandel (DUI)
Verslag
Goal
 68' Henry
7 september 2005
«onderlinge duels»
21:15
Cyprus 
Vlag van Cyprus
1 – 3
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 2.561
Scheidsrechter: Nikolai Ivanov (RUS)
Aloneftis
Goal
 35'
Verslag
Goal
 15' Frei
Goal
 71' Senderos
Goal
 84' Gygax

8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:00
Cyprus 
Vlag van Cyprus
0 – 1
Vlag van Ierland
 Ierland
GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 13.546
Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN)
Verslag
Goal
 6' Elliott
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland 
Vlag van Zwitserland
1 – 1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Stade de Suisse Wankdorf, Bern
Toeschouwers: 31.400
Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR)
Magnin
Goal
 80'
Verslag
Goal
 53' Cissé
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
21:10
Israël 
Vlag van Israël
2 – 1
Vlag van Faeröer
 Faeröer
Ramat Ganstadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 31.857
Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT)
Benayoun
Goal
 1'
Zandberg
Goal
 90+1'
Verslag
Goal
 90+3' Samuelsen

12 oktober 2005
«onderlinge duels»
19:45
Ierland 
Vlag van Ierland
0 – 0
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 35.944
Scheidsrechter: Markus Merk (DUI)
Verslag
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk 
Vlag van Frankrijk
4 – 0
Vlag van Cyprus
 Cyprus
Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 78.864
Scheidsrechter: Wolfgang Stark (DUI)
Zidane
Goal
 29'
Wiltord
Goal
 32'
Dhorasoo
Goal
 44'
Giuly
Goal
 84'
Verslag

Groep 5

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Italië
 Italië
10 7 2 1 17 8 +9 23 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
10 5 3 2 12 7 +5 18 Play-off
3
Vlag van Schotland
 Schotland
10 3 4 3 9 7 +2 13
4
Vlag van Slovenië
 Slovenië
10 3 3 4 10 13 –3 12
5
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
10 2 4 4 12 14 –2 10
6
Vlag van Moldavië
 Moldavië
10 1 2 7 5 16 –11 5

4 september 2004
«onderlinge duels»
20:15
Slovenië 
Vlag van Slovenië
3 – 0
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.620
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Ačimovič
Goal
 5'
Goal
27'
Goal
48'
Verslag
4 september 2004
«onderlinge duels»
20:45
Italië 
Vlag van Italië
2 – 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Stadio Renzo Barbera, Palermo
Toeschouwers: 21.463
Scheidsrechter: Alain Sars (FRA)
De Rossi
Goal
 4'
Toni
Goal
 80'
Verslag
Goal
 1' Carew

8 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Schotland 
Vlag van Schotland
0 – 0
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 38.279
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Verslag
8 september 2004
«onderlinge duels»
20:00
Noorwegen 
Vlag van Noorwegen
1 – 1
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 25.272
Scheidsrechter: Paulo Costa (POR)
Riseth
Goal
 39'
Verslag
Goal
 78' Koetoezaw
8 september 2004
«onderlinge duels»
21:45
Moldavië 
Vlag van Moldavië
0 – 1
Vlag van Italië
 Italië
Stadionul Republican, Chişinău
Toeschouwers: 5.200
Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE)
Verslag
Goal
 32' Del Piero

9 oktober 2004
«onderlinge duels»
15:00
Schotland 
Vlag van Schotland
0 – 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 51.000
Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL)
Verslag
Goal
 54' (pen.) Iversen
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:00
Wit-Rusland 
Vlag van Wit-Rusland
4 – 0
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 21.000
Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR)
Omelyanchuk
Goal
 45'
Koetoezaw
Goal
 65'
Bulyha
Goal
 75'
Romaschenko
Goal
 90+1'
Verslag
9 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:00
Slovenië 
Vlag van Slovenië
1 – 0
Vlag van Italië
 Italië
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.262
Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL)
Cesar
Goal
 82'
Verslag

13 oktober 2004
«onderlinge duels»
19:00
Noorwegen 
Vlag van Noorwegen
3 – 0
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 24.907
Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS)
Carew
Goal
 7'
Pedersen
Goal
 60'
Ødegaard
Goal
 89'
Verslag
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:00
Moldavië 
Vlag van Moldavië
1 – 1
Vlag van Schotland
 Schotland
Stadionul Republican, Chişinău
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ICE)
Dadu
Goal
 28'
Verslag
Goal
 31' Thompson
13 oktober 2004
«onderlinge duels»
21:00
Italië 
Vlag van Italië
4 – 3
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Stadio Ennio Tardini, Parma
Toeschouwers: 19.833
Scheidsrechter: Carlos Megía Dávila (ESP)
Totti
Goal
 26' (pen.)
Goal
74'
De Rossi
Goal
 32'
Gilardino
Goal
 86'
Verslag
Goal
 52'
Goal
88' Romaschenko
Goal
 76' Bulyga

26 maart 2005
«onderlinge duels»
20:45
Italië 
Vlag van Italië
2 – 0
Vlag van Schotland
 Schotland
Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 40.745
Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE)
Pirlo
Goal
 35'
Goal
84'
Verslag

30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:15
Slovenië 
Vlag van Slovenië
1 – 1
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 6.450
Scheidsrechter: Khalil Al Ghamdi (KSA)
Rodić
Goal
 44'
Verslag
Goal
 49' Kulchiy
30 maart 2005
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië 
Vlag van Moldavië
0 – 0
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Stadionul Republican, Chişinău
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Florian Meyer (DUI)
Verslag

4 juni 2005
«onderlinge duels»
15:00
Schotland 
Vlag van Schotland
2 – 0
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 45.317
Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NOR)
Dailly
Goal
 52'
McFadden
Goal
 88'
Verslag
4 juni 2005
«onderlinge duels»
20:00
Wit-Rusland 
Vlag van Wit-Rusland
1 – 1
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 29.042
Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE)
Belkevich
Goal
 18'
Verslag
Goal
 17' Čeh
4 juni 2005
«onderlinge duels»
20:30
Noorwegen 
Vlag van Noorwegen
0 – 0
Vlag van Italië
 Italië
Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 24.829
Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP)
Verslag

8 juni 2005
«onderlinge duels»
21:00
Wit-Rusland 
Vlag van Wit-Rusland
0 – 0
Vlag van Schotland
 Schotland
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 28.287
Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR)
Verslag

3 september 2005
«onderlinge duels»
17:30
Schotland 
Vlag van Schotland
1 – 1
Vlag van Italië
 Italië
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 50.185
Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK)
Miller
Goal
 13'
Verslag
Goal
 75' Grosso
3 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Moldavië 
Vlag van Moldavië
2 – 0
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Stadionul Republican, Chişinău
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA)
Rogaciov
Goal
 17'
Goal
49'
Verslag
3 september 2005
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië 
Vlag van Slovenië
2 – 3
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 10.055
Scheidsrechter: Luis Medina Cantalejo (ESP)
Cimirotič
Goal
 4'
Žlogar
Goal
 83'
Verslag
Goal
 3' Carew
Goal
 23' Lundekvam
Goal
 90+2' Pedersen

7 september 2005
«onderlinge duels»
19:00
Noorwegen 
Vlag van Noorwegen
1 – 2
Vlag van Schotland
 Schotland
Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 24.904
Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX)
Årst
Goal
 89'
Verslag
Goal
 20'
Goal
30' Miller
7 september 2005
«onderlinge duels»
20:00
Wit-Rusland 
Vlag van Wit-Rusland
1 – 4
Vlag van Italië
 Italië
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 30.299
Scheidsrechter: René Temmink (NED)
Koetoezaw
Goal
 4'
Verslag
Goal
 6'
Goal
13'
Goal
55' Toni
Goal
 45' Camoranesi
7 september 2005
«onderlinge duels»
21:15
Moldavië 
Vlag van Moldavië
1 – 2
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Stadionul Republican, Chişinău
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: Joeri Baskakov (RUS)
Rogaciov
Goal
 31'
Verslag
Goal
 47' Lavrič
Goal
 58' Mavrič

8 oktober 2005
«onderlinge duels»
15:00
Schotland 
Vlag van Schotland
0 – 1
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 51.105
Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN)
Verslag
Goal
 5' Koetoezaw
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:15
Noorwegen 
Vlag van Noorwegen
1 – 0
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.409
Scheidsrechter: Steve Bennett (ENG)
Rushfeldt
Goal
 50'
Verslag
8 oktober 2005
«onderlinge duels»
21:00
Italië 
Vlag van Italië
1 – 0
Vlag van Slovenië
 Slovenië
Stadio Renzo Barbera, Palermo
Toeschouwers: 19.123
Scheidsrechter: Éric Poulat (FRA)
Zaccardo
Goal
 78'
Verslag

12 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:30
Italië 
Vlag van Italië
2 – 1
Vlag van Moldavië
 Moldavië
Stadio Via del Mare, Lecce
Toeschouwers: 28.160
Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR)
Vieri
Goal
 70'
Gilardino
Goal
 85'
Verslag
Goal
 76' Gațcan
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
20:30
Slovenië 
Vlag van Slovenië
0 – 3
Vlag van Schotland
 Schotland
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 9.100
Scheidsrechter: René Temmink (NED)
Verslag
Goal
 4' Fletcher
Goal
 47' McFadden
Goal
 84' Hartley
12 oktober 2005
«onderlinge duels»
21:30
Wit-Rusland 
Vlag van Wit-Rusland
0 – 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 13.222
Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT)
Verslag
Goal
 74' Helstad

Groep 6

Nr. Land GW W G V DV DT DS Ptn Resultaat
1
Vlag van Engeland
 Engeland
10 8 1 1 17 5 12 25 Gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi.
2
Vlag van Polen
 Polen
10 8 0 2 27 9 18 24
3
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
10 4 3 3 15 12 3 15
4
Vlag van Noord-Ierland
 Noord-Ierland
10 2 3 5 10 18 –8 9
5
Vlag van Wales
 Wales
10 2 2 6 10 15 –5 8
6
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
10 0 3 7 1 21 –20 3

4 september 2004
«onderlinge duels»
15:00
Noord-Ierland 
Vlag van Noord-Ierland
0 – 3
Vlag van Polen
 Polen
Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 12.487
Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED)
Verslag