For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Australia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016.

Australia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Australia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Australia
Kod MKOl

AUS

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016
Rio de Janeiro
Chorąży

Anna Meares

Liczba zawodników

420 w 194 konkurencjach w 30 dyscyplinach

Medale
Pozycja: 10..
Złoto
8
Srebro
11
Brąz
10
Razem
29

Australię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 reprezentowało 420 zawodników: 208 mężczyzn i 212 kobiet. Był to dwudziesty ósmy start reprezentacji Australii na letnich igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat Data
Gold medal.svg
Złoto
Mack Horton
Swimming pictogram.svg
Pływanie
400 m stylem dowolnym mężczyzn 3:41,55 6 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Emma McKeon[1]
Brittany Elmslie
Bronte Campbell
Cate Campbell
Madison Wilson[2]
Swimming pictogram.svg
Pływanie
sztafeta 4 × 100 m stylem dowolnym kobiet 3:30,65 WR 6 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Catherine Skinner
Shooting pictogram.svg
Strzelectwo
trap kobiet 12 pkt 7 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Shannon Parry
Sharni Williams
Nicole Beck
Gemma Etheridge
Emma Tonegato
Evania Pelite
Charlotte Caslick
Chloe Dalton
Amy Turner
Alicia Quirk
Emilee Cherry
Ellia Green
Rugby union pictogram.svg
Rugby
turniej kobiet W finale pokonały reprezentację Nowej Zelandii 24:17 8 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Kyle Chalmers
Swimming pictogram.svg
Pływanie
100 m stylem dowolnym mężczyzn 47,58 10 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Kim Crow
Rowing pictogram.svg
Wioślarstwo
jedynki kobiet 7:21,54 13 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Chloe Esposito
Modern pentathlon pictogram.svg
Pięciobój nowoczesny
kobiety 1372 pkt 19 sierpnia
Gold medal.svg
Złoto
Tom Burton
Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo
klasa Laser 73 pkt 16 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Madeline Groves
Swimming pictogram.svg
Pływanie
200 m stylem motylkowym kobiet 2:04,88 10 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Leah Neale
Emma McKeon[1]
Bronte Barratt
Tamsin Cook
Jessica Ashwood[2]
Swimming pictogram.svg
Pływanie
sztafeta 4 × 200 m stylem dowolnym kobiet 7:44,87 10 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
James McRae
Karsten Forsterling
Cameron Girdlestone
Alexander Belonogoff
Rowing pictogram.svg
Wioślarstwo
czwórka podwójna mężczyzn 6:07,96 11 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Mitch Larkin
Swimming pictogram.svg
Pływanie
200 m stylem grzbietowym mężczyzn 1:53,96 11 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Joshua Dunkley-Smith
William Lockwood
Josh Booth
Alexander Hill
Rowing pictogram.svg
Wioślarstwo
czwórka bez sternika mężczyzn 6:00,44 12 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Jack Bobridge
Michael Hepburn
Alexander Edmondson
Sam Welsford
Callum Scotson
Cycling (track) pictogram.svg
Kolarstwo torowe
wyścig mężczyzn na dochodzenie 3:51,00 12 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Emily Seebohm[1]
Taylor McKeown
Emma McKeon[1]
Cate Campbell[1]
Madison Wilson[2]
Madeline Groves[2]
Brittany Elmslie[2]
Swimming pictogram.svg
Pływanie
sztafeta 4 × 100 m stylem zmiennym kobiet 3:55,00 13 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Jason Waterhouse
Lisa Darmanin
Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo
Nacra 17 78 pkt 16 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Mathew Belcher
Will Rayn
Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo
klasa 470 mężczyzn 58 pkt 18 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Nathan Outteridge
Iain Jensen
Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo
klasa 49er mężczyzn 78 pkt 18 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Jared Tallent
Athletics pictogram.svg
Lekkoatletyka
chód na 50 km mężczyzn 3:41:16 19 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Alec Potts
Ryan Tyack
Taylor Worth
Archery pictogram.svg
Łucznictwo
mężczyźni dryżynowo W pojedynku o brązowy medal pokonali reprezentację Chin 6:2 6 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Maddison Keeney
Anabelle Smith
Diving pictogram.svg
Skoki do wody
trampolina 3 m kobiet synchronicznie 299,19 pkt 7 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
James Roberts
Kyle Chalmers
James Magnussen
Cameron McEvoy[1]
Matthew Abood[2]
Swimming pictogram.svg
Pływanie
sztafeta 4 × 100 m stylem dowolnym mężczyzn 3:11,37 7 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Chris Burton
Sam Griffiths
Stuart Tinney
Shane Rose
Equestrian pictogram.svg
Jeździectwo
WKKW drużynowo 175,30 pkt 9 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Emma McKeon
Swimming pictogram.svg
Pływanie
200 m stylsem dowolnym kobiet 1:54,92 9 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Jessica Fox
Canoeing (slalom) pictogram.svg
Kajakarstwo górskie
K-1 kobiet 102,49 pkt 11 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Dane Alex Bird-Smith
Athletics pictogram.svg
Lekkoatletyka
chód na 20 km mężczyzn 1:19,37 12 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Anna Meares
Cycling (track) pictogram.svg
Kolarstwo torowe
keirin kobiet 13 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Mitch Larkin
Jake Packard
David Morgan
Kyle Chalmers[1]
Cameron McEvoy[2]
Swimming pictogram.svg
Pływanie
sztafeta 4 × 100 m stylem zmiennym mężczyzn 3:29,93 13 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Ken Wallace
Lachlan Tame
Canoeing pictogram.svg
Kajakarstwo
K-2 1000 m mężczyzn 3:12,593 11 sierpnia

Skład kadry

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zawodnik Konkurencja Faza grupowa Pozycja 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Matthew Chau
Sawan Serasinghe
gra podwójna (m) Korea Południowa Lee
Korea Południowa Yoo
0:1 (14-21, 16-21)
Rosja Iwanow
Rosja Sozonow
0:2 (16-21, 16-21)
Lee
Tsai
0:2 (14-21, 19-21)
4. N/A NQ 9. [3]
Wendy Chen Hsuan-yu gra pojedyncza (k) Tajlandia Buranaprasertsuk
0:2(14-21, 15-21)
Mauritius Foo Kune
0:2(16-21, 19-21)
N/A 3. NQ 14. [4]
Robin Middleton
Leanne Choo
mikst Indonezja Ahmad
Indonezja Natsir
0:2 (7-21, 8-21)
Malezja Chan
Malezja Goh
0:2 (17-21, 15-21)
Tajlandia Issara
Tajlandia Amitrapai
0:2 (13-21, 18-21)
4. N/A NQ 9. [5]

Boxing pictogram.svg
Boks

Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
Daniel Lewis waga średnia mężczyzn Polska Jabłoński
W 2-1
Uzbekistan Meliqo‘ziyev
P 0-3
NQ 9. [6]
Jason Whateley waga ciężka mężczyzn Brazylia Nogueira
P 0-3
NQ 17. [7]
Shelley Watts waga lekka kobiet N/A Włochy Testa
P 1-2
NQ 9. [8]

Gymnastics pictogram.svg
Gimnastyka

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Larrissa Miller ćwiczenia wolne 14,533 30. NQ [9]
ćwiczenia na poręczach 12,733 67. NQ

Gymnastics (rhythmic) pictogram.svg
Gimnastyka artystyczna

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Finał Źródło
Przyrząd Razem Miejsce Przyrząd Razem Miejsce
H B C R H B C R
Danielle Prince wielobój indywidualny 14,500 15,250 15,716 15,550 61,016 25. NQ [10]

Gymnastics (trampoline) pictogram.svg
Skoki na trampolinie

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Finał Źródło
Układ obowiązkowy Układ dowolny Kara Razem Pozycja Trudność Wykonanie Lot Kara Łącznie Pozycja
Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty
Blake Gaudry mężczyźni 49,525 55,925 105,450 13. NQ [11]

Golf pictogram.svg
Golf

Zawodnik Konkurencja Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Łącznie Źródło
Wynik Wynik Wynik Wynik Wynik Par Pozycja
Marcus Fraser Mężczyźni 63 69 72 72 276 −8 5. [12]
Scott Hend 74 69 71 71 285 +1 39.
Minjee Lee kobiety 69 67 73 67 276 −8 7.
Su-Hyun Oh 71 72 66 70 279 −5 13.

Field hockey pictogram.svg
Hokej na trawie

Turniej kobiet

  • Gabrielle Nance
  • Brooke Peris
  • Casey Sablowski
  • Kirstin Dwyer
  • Jodie Kenny
  • Karri McMahon
  • Madonna Blyth
  • Edwina Bone
  • Georgina Morgan
  • Jane Claxton
  • Georgie Parker
  • Kathryn Slattery
  • Mariah Williams
  • Emily Smith
  • Rachael Lynch
  • Grace Stewart
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia kobiety  Wielka Brytania
1:2
 Stany Zjednoczone
1:2
 Indie
6:1
 Argentyna
1:0
 Japonia
2:0
3.  Nowa Zelandia
2:4
NQ 6. [13]

Turniej mężczyzn

  • Blake Govers
  • Matthew Gohdes
  • Aran Zalewski
  • Tim Deavin
  • Matthew Swann
  • Daniel Beale
  • Andrew Charter
  • Fergus Kavanagh
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia mężczyźni  Nowa Zelandia
2:1
 Hiszpania
0:1
 Belgia
0:1
 Wielka Brytania
2:1
 Brazylia
9:0
3.  Holandia
0:4
NQ 6. [14]

Equestrian pictogram.svg
Jeździectwo

Ujeżdżenie
Zawodnik Koń Konkurencja Grand Prix Grand Prix Special Finał Źródło
Wynik Poz. Wynik Poz. Wynik Poz.
Lyndal Oatley Ujeżdżenie indywidualnie Sandro Boy 70,186 36. NQ [15]
Mary Hanna Boogie Woogie 69,643 39. NQ
Kristy Oatley Du Soleil 68,900 42. NQ
Sue Hearn Remmington 65,343 54. NQ
Lyndal Oatley
Mary Hanna
Kristy Oatley
Sue Hearn
ujeżdżenie drużynowe jak wyżej 69,576 9. NQ
Skoki przez przeszkody
Zawodnik Konkurencja Koń Runda 1 Runda 2 Runda 3 Finał Źródło
Runda A Runda B Razem
Błędy Poz. Błędy Razem Poz. Błędy Razem Poz. Błędy Poz. Błędy Poz. Błędy Poz.
Edwina Tops-Alexander Skoki indywidualnie Linera Tequila 0 1. 5 5 26. 4 9 23. 0 1. 4 4 9. 9. [15]
Scott Keach Fedor 4 27. Wyeliminowany NQ
Matt Williams Valinski S 8 53. 0 8 30. 6 14 36. 8 28. DNF
James Paterson-Robinson Amarillo 8 53. 9 17 53. DNF
Edwina Tops-Alexander
Scott Keach
Matt Williams
James Paterson-Robinson
Skoki drużynowo jak wyżej N/A 12 12. NQ
WKKW
Zawodnik Konkurencja Koń Ujeżdżenie Cross country Skoki
(runda kwalifikacyjna)
Razem Skoki
(runda finałowa)
Finał Pozycja Źródło
Chris Burton indywidualnie Santano II 37,60 0,00 8,00 45,60 8,00 53,60 5. [15]
Shane Rose CP Qualified 42,50 Wyeliminowany NQ
Sam Griffiths Paulank Brockagh 46,30 6,80 0,00 53,10 0,00 53,10 4.
Stuart Tinney Pluto Mio 56,80 2,80 17,00 76,60 8,00 84,60 22.
Chris Burton
Shane Rose
Sam Griffiths
Stuart Tinney
drużynowo jak wyżej jak wyżej N/A 175,30
Bronze medal.svg

Judo pictogram.svg
Judo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaże Finał/ 3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Joshua Katz −60 kg BYE Uzbekistan Urozboyev
P 000-100
NQ 17. [16]
Nathan Katz −66 kg BYE Maroko Bassou
P 000-001
NQ 17. [17]
Jake Bensted −3 kg BYE Tanzania Mlugu
W 100-000
Azerbejdżan Orujov
P 000-100
NQ 9. [18]
Eoin Coughlan −81 kg BYE Korea Południowa Lee
P 000-100
NQ 17. [19]

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaże Finał / 3. miejsce Źródła
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Chloe Rayner 48 kg Francja Payet
P 000-101
NQ 17. [20]
Katharina Haecker 63 kg Andora Sallés
W 100-000
Japonia Tashiro
P 000-111
NQ 9. [21]
Miranda Giambelli 78 kg BYE Brazylia Aguiar
P 000-100
NQ 9. [22]

Canoeing pictogram.svg
Kajakarstwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinały Finał A/B Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Ferenc Szekszárdi C-1 200m 44,292 6. NQ [23]
Martin Marinov C-1 1000m 4:33,166 6. 4:24,273 7. 4:15,524 7.
Finał B
14.
Martin Marinov
Ferenc Szekszárdi
C-2 1000m 4:07,372 4. 4:13,754 5. 4:10,238 2.
Finał B
10.
Stephen Bird K-1 200m 34,650 2. 34,584 2. 36,426 8.
Finał A
8.
Daniel Bowker
Jordan Wood
K-2 200m 34,246 6. 34,845 6. 35,334 3.
Finał B
11.
Murray Stewart K-1 1000m 3:36,210 2. 3:32,602 1. 3:33,741 4.
Finał A
4.
Ken Wallace
Lachlan Tame
K-2 1000m 3:23,019 2. 3:16,635 1. 3:12,593 3.
Finał A
Bronze medal.svg
Ken Wallace
Riley Fitzsimmons
Jacob Clear
Jordan Wood
K-4 1000m 2:55,666 3. 2:58,222 1. 3:06,731 4.
Finał A
4.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinały Finał Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Naomi Flood K-1 500m 1:54,150 6. 2:01,910 6. NQ [23]
Alyssa Bull
Alyce Burnett
K-2 500m 1:46,933 7. 1:44,290 3. 1:51,915 8. (finał A) 8.

Canoeing (slalom) pictogram.svg
Kajakarstwo górskie

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinały Finał Pozycja Źródło
P 1 M. P 2 M. Razem M. Czas Miejsce Czas Miejsce
Lucien Delfour K-1 mężczyzn 94,30 13. 138,72 21. 94,30 17. NQ [24]
Ian Borrows C-1 mężczyzn 97,40 5. 151,77 11. 97,40 9. 101,32 11. NQ
Jessica Fox K-1 kobiet 107,88 8. 99,51 2. 99,51 2. 104,50 5. 102,49 2.
Bronze medal.svg

Cycling pictogram.svg
Kolarstwo

Cycling (road) pictogram.svg
Kolarstwo szosowe

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja Źródło
Simon Clarke wyścig ze startu wspólnego (m) 6:16:17 25. [25]
Scott Bowden DNF
Richie Porte DNF
Rohan Dennis DNF
jazda indywidualna na czas (m) 1:13:25 5.
Amanda Spratt wyścig ze startu wspólnego (k) 3:55:36 15. [26]
Rachel Neylan 3:56:34 22.
Gracie Elvin 4:03:01 49.
Katrin Garfoot DNF
jazda indywidualna na czas (k) 45:35 9.

Cycling (track) pictogram.svg
Kolarstwo torowe

Sprint
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Runda 1 Repasaże Runda 2 Repasaże Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Czas
Prędkość
Przeciwnik
Czas
Pozycja Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Pozycja
Matthew Glaetzer indywidualnie (m) 9,704
74,196
3. Kolumbia Puerta
10,299
N/A Niemcy Levy
10,166
N/A Niemcy Eilers
10,456
Wielka Brytania Skinner
|align=center|Rosja Dmitrijew
|align=center|4.
[27]
Patrick Constable 10,010
71,928
17. Wielka Brytania Skinner
10,325
Polska Zieliński
Czechy Kelemen
10,363
Wielka Brytania Skinner
10,380
Niemcy Levy
Holandia Hoogland
10,456
Wielka Brytania Kenny
10,535
Niemcy Eilers
Xu
Francja Baugé
10,740[28]
NQ 8.
Stephanie Morton indywidualnie (k) 10,875
66,206
8. Rosja Wojnowa
10,600
Francja Cueff
Gong
11,684
NQ [29]
Anna Meares 10,974
65,771
9. Litwa Krupeckaitė
11,716
Azerbejdżan Olga Panarina
Holandia van Riessen
11,716
Hongkong Lee
11,632
Zhong
Niemcy Welte
11,696
Nowa Zelandia Hansen
Niemcy Welte
Francja Cueff
11,863[30]
NQ 10.
Nathan Hart
Matthew Glaetzer
Patrick Constable
drużynowo (m) 43,158 3. N/A  Holandia
43,166
 Francja
43,298
4. [27]
Anna Meares
Stephanie Morton
drużynowo (k) 32,881 4. N/A  Holandia
32,636
 Niemcy
32,658
4. [29]
Keirin
Zawodnik Konkurencja Runda 1 Repesaż Runda 2 Finał Źródło
Pozycja Pozycja Pozycja Pozycja
Matthew Glaetzer mężczyźni 2. N/A 4. 10. [27]
Patrick Constable 5. 5. NQ
Anna Meares kobiety 3. N/A 1.
Bronze medal.svg
[29]
Stephanie Morton 5. 2. NQ
Omnium
Zawodnik Konkurencja Scratch Wyścig na dochodzenie Wyścig eliminacyjny Wyścig na 500 m Okrążenie
start lotny
Wyścig punktowy Suma punktów Pozycja Źródło
Pozycja Punkty Czas Pozycja Punkty Pozycja Punkty Czas Pozycja Punkty Czas Pozycja Punkty Punkty Pozycja
Glenn O’Shea mężczyźni 4. 34 4:28,350 11. 20 10. 22 1:02,332 2. 38 13,053 6. 30 0 14. 144 7. [27]
Annette Edmondson kobiety 6. 30 3:33,818 7. 28 5. 32 34,938 1. 40 13,878 2. 38 0 16. 168 8. [29]
Wyścig na dochodzenie drużynowy
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Pierwsza runda Finał Źródło
Czas M. Przeciwnik
Wynik
M. Przeciwnik
Wynik
M.
Alexander Edmondson
Jack Bobridge
Michael Hepburn
Sam Welsford
mężczyźni 3:55,606 3.  Dania
3:53,429
2.  Wielka Brytania
3:51,008
Silver medal.svg
[27]
Georgia Baker
Annette Edmondson
Amy Cure
Melissa Hoskins
kobiety 4:19,059 3.  Stany Zjednoczone
4:20,262
5.  Włochy
4:21,253[31]
5. [29]

Cycling (mountain biking) pictogram.svg
Kolarstwo górskie

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja Źródło
Daniel McConnell cross-country (m) 1:38:42 16. [32]
Scott Bowden + 1 okr 36.
Rebecca Henderson cross-country (K) + 2 okr 25. [32]

Cycling (BMX) pictogram.svg
Kolarstwo BMX

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Sam Willoughby mężczyźni 34,714 3. 3 1. 3 1. 36,325 6. [33]
Bodi Turner 35,333 13. 18 20. NQ
Anthony Dean 35,445 20. 4 2. 3 1. DNF 8.
Caroline Buchanan kobiety 34,752 2. N/A 13 9. NQ [34]
Lauren Reynolds 35,666 10. N/A 17. 10. NQ

Basketball pictogram.svg
Koszykówka

Turniej kobiet

Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał /
3. miejsce
Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia kobiety  Brazylia
84-66
 Turcja
61-56
 Francja
89-71
 Japonia
92-86
 Białoruś
74-66
1.  Serbia
71-73
NQ [35]

Turniej mężczyzn

Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał /
3. miejsce
Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia mężczyźni  Francja
87-66
 Serbia
95-80
 Stany Zjednoczone
88-98
 Chiny
93-38
 Wenezuela
81-56
2.  Litwa
90-64
 Serbia
61-87
 Hiszpania
88-89
4. [36]

Athletics pictogram.svg
Lekkoatletyka

Mężczyźni

Konkurencje biegowe

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Alex Hartmann 200 m 21,02 67. NQ [37][38][39]
Luke Mathews 800 m 1:50,17 46. NQ [40]
Jeff Riseley 1:46,93 21. NQ
Peter Bol 1:49,36 41. NQ
Luke Mathews 1500 m 3:44,51 23. NQ [41][42][43]
Ryan Gregson 3:39,13 11. 3:40,02 8. 3:51,39 9.
Sam McEntee 5000 m 13:50,55 35. N/A NQ [44][45]
Patrick Tiernan 13:28,48 20. N/A NQ
Brett Robinson 13:22,81 9. N/A 13:32,30 14.
David McNeill 10 000 m N/A 27:51,71 16. [46]
Ben St Lawrence N/A 28:46,32 28.
Liam Adams maraton N/A 2:16:12 31. [47]
Michael Shelley N/A 2:18:06 47.
Scott Westcott N/A 2:22:19 81.
Dane Alex Bird-Smith chód na 20 km N/A 1:19:37 SB
Bronze medal.svg
[48]
Rhydian Cowley N/A 1:23:30 33.
Jared Tallent chód na 50 km N/A 3:41:16 SB
Silver medal.svg
[49]
Chris Erickson N/A 3:48:40 PB 10.
Brendon Reading N/A 4:13:02 40.

Konkurencje techniczne

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Brandon Starc skok wzwyż 2,29 SB 10. 2,20 15. [50][51]
Joel Baden 2,17 41. NQ
Kurtis Marschall skok o tyczce 5,60 15. NQ [52]
Henry Frayne skok w dal 8,01 6. 8,06 7. [53][54]
Fabrice Lapierre 7,96 8. 7,87 10.
Damien Birkinhead pchnięcie kulą 20,50 9. 20,45 10. [55][56]
Matt Denny rzut dyskiem 61,16 19. NQ [57]
Benn Harradine 60,85 20. NQ
Joshua Robinson rzut oszczepem 80,84 13. NQ [58]
Hamish Peacock 77,91 25. NQ

Dziesięciobój

Zawodnik Konkurencja 100 m LJ SP HJ 400 m 110H DT PV JT 1500 m Razem Pozycja Źródło
Cedric Dubler Rezultat 10,86 7,47 11,49 2,13 48,18 14,30 38,89 4,90 51,82 4:32,12 8024 14. [59]
Punkty 892 927 575 925 900 936 642 880 616 731

Kobiety

Konkurencje biegowe

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Melissa Breen 100 m N/A 11,74 56. NQ [60][61]
Ella Nelson 200 m 22,66 11. N/A 22,50 PB 9. NQ [62][63]
Anneliese Rubie 400 m 51,92 PB 23. N/A 51,96 20. NQ [64][65]
Morgan Mitchell 51,30 8. N/A 52,68 24. NQ
Selma Kajan 800 m 2:05,20 53. N/A NQ [66]
Linden Hall 1500 m 4:11,75 27. N/A 4:05,81 12. NQ [67][68]
Jenny Blundell 4:09,05 17. N/A 4:13,25 23. NQ
Zoe Buckman 4:06,93 9. N/A 4:06,95 15. NQ
Madeline Hills 5000 m 15:21,33 13. N/A 15:04,05 PB 10. [69][70]
Eloise Wellings 15:19,02 SB 6. N/A 15:01,59 SB 9.
Genevieve LaCaze 15:20,45 SB 12. N/A 15:10,35 PB 12.
Eloise Wellings 10 000 m N/A 31:14,94 PB 10. [71]
Michelle Jenneke 100 m przez płotki 13,26 37. N/A NQ [72][73]
Lauren Wells 400 m przez płotki 56,26 20. N/A 56,83 21. NQ [74][75]
Madeline Hills 3000 m z przeszkodami 9:24,16 9. A/A 9:20,38 PB 7. [76][77]
Genevieve LaCaze 9:26,25 11. A/A 9:21,21 9.
Victoria Mitchell 9:39,40 29. A/A NQ
Milly Clark maraton N/A 2:30:53 18. [78]
Jessica Trengove N/A 2:31:44 22.
Lisa Jane Weightman N/A 2:34:41 31.
Jessica Thornton
Anneliese Rubie
Caitlin Sargent-Jones
Morgan Mitchell
sztafeta 4 × 400 m 3:25,71 SB 8. N/A 3:27,45 8. [79][80]
Regan Lamble chód 20 km N/A 1:30:28 9. [81]
Tanya Holliday N/A 1:34:22 26.
Rachel Tallent N/A 1:37:08 40.

Konkurencje techniczne

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Eleanor Patterson skok wzwyż 1,89 22. NQ [82]
Alana Boyd skok o tyczce 4,55 5. 4,80 4. [83][84]
Brooke Stratton skok w dal 6,56 9. 6,74 7. [85][86]
Chelsea Jaensch 6,41 17. NQ
Dani Samuels rzut dyskiem 64,46 4. 64,90 4. [87][88]
Kathryn Mitchell rzut oszczepem 61,63 12. 64,60 6. [89][90]
Kimberley Mickle 57,20 22. NQ
Kelsey-Lee Roberts 55,25 28. NQ

Archery pictogram.svg
Łucznictwo

Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Wynik Miejsce Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Alec Potts indywidualnie (m) 666 20. Brazylia Oliveira
P 3-6
NQ 33. [91]
Taylor Worth 674 14. Egipt El-Nemr
W 6-0
Wenezuela Malavé
W 6-4
Hiszpania Fernández
W 7-3
Korea Południowa Ku B-c
P 5-6
NQ 5.
Ryan Tyack 665 23. Belgia Ramaekers
P 2-6
NQ 33.
Alec Potts
Ryan Tyack
Taylor Worth
drużynowo (m) 2005 4. N/A BYE  Francja
W 5-3
 Korea Południowa
P 0-6
 Chiny
W 6-2
Bronze medal.svg
Alice Ingley indywidualnie (k) 593 58. Włochy Boari
W 7-1
Brazylia dos Santos
P 0-6
NQ 17. [92]

Modern pentathlon pictogram.svg
Pięciobój nowoczesny

Zawodnik Konkurencja Szermierka Pływanie Jazda konna Kombinacja: strzelanie/bieg przełajowy Suma punktów Pozycja Źródło
Wynik (wygrane) M. Punkty Czas M. Punkty Kary M. Punkty Czas M. Punkty
Chloe Esposito kobiety 19 13. 215 2:12,38 7. 303 16 19. 284 12:10,19 2. 570 1372
Gold medal.svg
[93]
Max Esposito mężczyźni 14 29. 185 1:59,71 4. 341 0 3. 300 11:04,99 4. 636 1462 7. [94]

Football pictogram.svg
Piłka nożna

Turniej kobiet

  • Emily van Egmond
  • Lisa De Vanna
  • Ellie Carpenter
  • Tameka Butt
  • Alanna Kennedy
  • Sam Kerr
  • Michelle Heyman
  • Kyah Simon
  • Mackenzie Arnold
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał
mecz o 3. miejsce
Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia turniej kobiet  Kanada
0:2
 Niemcy
2:2
 Zimbabwe
6:1
3.  Brazylia
0:0
(6:7) rzuty karne
NQ 7. [95]

Water polo pictogram.svg
Piłka wodna

Turniej kobiet

  • Lea Yanitsas
  • Gemma Beadsworth
  • Hannah Buckling
  • Holly Lincoln-Smith
  • Keesja Gofers
  • Bronwen Knox
  • Rowena Webster
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał
mecz o 3. miejsce
Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia turniej kobiet  Rosja
14:4
 Włochy
7:8
 Brazylia
10:3
2.  Węgry
8:8
3:5 rzuty karne
 Brazylia
11:4[96]
 Hiszpania
10:12[97]
6. [98]

Turniej mężczyzn

  • Joel Dennerley
  • Richie Campbell
  • George Ford
  • Johnno Cotterill
  • Tyler Martin
  • Jarrod Gilchrist
  • Aidan Roach
  • Aaron Younger
  • Joel Swift
  • Joe Kayes
  • Rhys Howden
  • Mitchell Emery
  • James Stanton
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał
mecz o 3. miejsce
Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia turniej mężczyzn  Brazylia
7:8
 Węgry
9:9
 Japonia
8:6
 Serbia
8:10
 Grecja
12:7
5. NQ 9. [99]

Swimming pictogram.svg
Pływanie

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Cameron McEvoy 50 m dowolnym 21,80 5. 21,89 11. NQ [100]
Matthew Abood 22,47 33. NQ
Kyle Chalmers 100 m dowolnym 47,90 WJ 1. 47,88 WJ 2. 47,58 WJ
Gold medal.svg
[101]
Cameron McEvoy 48,12 4. 47,93 3. 48,12 7.
Thomas Fraser-Holmes 200 m dowolnym 1:46,49 9. 1:46,24 9. NQ [102]
David McKeon 1:48,38 30. NQ
Mack Horton 400 m dowolnym 3:43,84 2. N/A 3:41,55
Gold medal.svg
[103]
David McKeon 3:44,68 7. N/A 3:45,28 7.
Mack Horton 1500 m dowolnym 14:48,57 4. N/A 14:49,54 5. [104]
Jack McLoughlin 14:56,02 9. N/A NQ
Mitch Larkin 100 m grzbietowym 53,04 3. 52,70 3. 52,43 4. [105]
Josh Beaver 53,47 7. 53,95 13. NQ
Mitch Larkin 200 m grzbietowym 1:56,01 3. 1:54,73 2. 1:53,96
Silver medal.svg
[106]
Josh Beaver 1:56,65 10. 1:56,57 10. NQ
Jake Packard 100 m klasycznym 59,26 6. 59,48 9. NQ [107]
Joshua Palmer 1:01,13 30. NQ
David Morgan 100 m motylkowym 51,81 10. 51,57 9. NQ [108]
Grant Irvine 51,84 12. 51,87 13. NQ
David Morgan 200 m motylkowym 1:56,81 19. NQ [109]
Grant Irvine 1:55,64 4. 1:56,07 9. NQ
Travis Mahoney 200 m zmiennym 2:0018 20. NQ [110]
Thomas Fraser-Holmes DNS NQ
Travis Mahoney 400 m zmiennym 4:13,37 7. N/A 4:15,48 7. [111]
Thomas Fraser-Holmes 4:12,51 6. N/A 4:11,90 6.
Jarrod Poort 10 km NQ 1:53:40,7 21. [112]
James Magnussen
Kyle Chalmers
James Roberts
Matthew Abood[113]
Cameron McEvoy
4 × 100m dowolnym 3:12,65 3. N/A 3:11,37
Bronze medal.svg
[114]
Daniel Smith
Mack Horton
Jacob Hansford[113]
Thomas Fraser-Holmes
David McKeon
4 × 200m dowolnym 7:07,98 6. N/A 7:004,18 4. [115]
Mitch Larkin
Jake Packard
David Morgan
Cameron McEvoy[113]
Kyle Chalmers
4 × 100m zmiennym 3:32,57 4. N/A 3:29,93
Bronze medal.svg
[116]

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Bronte Campbell 50m dowolnym 24,45 4. 24,43 5. 24,42 7. [117]
Cate Campbell 24,52 7. 24,32 2. 24,15 5.
Bronte Campbell 100 m dowolnym 53,71 8. 53,29 4. 53,04 4. [118]
Cate Campbell 52,78 1. 52,71 2. 53,24 6.
Emma McKeon 200 m dowolnym 1:55,80 2. 1:56,29 6. 1:54,92
Bronze medal.svg
[119]
Bronte Barratt 1:56,93 10. 1:56,63 8. 1:55,25 5.
Jessica Ashwood 400 m dowolnym 4:03,58 6. N/A 4:05,68 7. [120]
Tamsin Cook 4:04,36 8. N/A 4:05,30 6.
Jessica Ashwood 800 m dowolnym 8:22,57 6. N/A 8:20,32 5. [121]
Tamsin Cook 8:36,62 20. N/A NQ
Emily Seebohm 100 m grzbietowym 58,99 2. 59,32 7. 59,19 7. [122]
Madison Wilson 59,92 8. 59,03 4. 59,23 8.
Belinda Hocking 200 m grzbietowym 2:08,67 4. 2:07,83 5. 2:08,02 5. [123]
Emily Seebohm 2:09,00 10. 2:09,39 12. NQ
Taylor McKeown 100 m klasycznym 1:06,73 8. 1:07,29 11. NQ [124]
Georgia Bohl 1:07,96 24. NQ
Taylor McKeown 200 m klasycznym 2:23,00 3. 2:21,69 1. 2:22,43 5. [125]
Georgia Bohl 2:28,24 22. NQ
Emma McKeon 100m motylkowym 57,33 8. 56,81 2. 57,05 6. [126]
Madeline Groves 58,17 16. NQ
Madeline Groves 200 m motylkowym 2:07,02 5. 2:05,66 1. 2:04,88
Silver medal.svg
[127]
Brianna Throssell 2:07,76 10. 2:07,19 7. 2:07,87 7.
Alicia Coutts 200 m zmiennym kobiet 2:10,52 6. 2:10,35 6. 2:10,88 5. [128]
Kotuku Ngawati 2:13,05 17. NQ
Keryn McMaster 400 m zmiennym kobiet 4:37,33 10. N/A NQ [129]
Blair Evans 4:38,91 16. N/A NQ
Chelsea Gubecka 10 km N/A 1:58:12,7 15. [130]
Madison Wilson[113]
Brittany Elmslie
Bronte Campbell
Cate Campbell
Emma McKeon
4 × 100m dowolnym 3:32,39 OR 1. N/A 3:30,65 WR OR
Gold medal.svg
[131]
Leah Neale
Bronte Barratt
Tamsin Cook
Jessica Ashwood[113]
Emma McKeon
4 × 200m dowolnym 7:49,24 2. N/A 7:44,,87
Silver medal.svg
[132]
Madison Wilson[113]
Taylor McKeown
Madeline Groves[113]
Brittany Elmslie[113]Emily Seebohm
Emma McKeon
Cate Campbell
4 × 100m zmiennym 3:57,80 5. N/A 3:55,00
Silver medal.svg
[133]

Synchronized swimming pictogram.svg
Pływanie synchroniczne

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Finał Źródło
Eliminacje – runda techniczna Eliminacje – runda dowolna Eliminacje – Razem Runda dowolna Razem
Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Nikita Pablo
Rose Stackpole
Duety 74,7667 24. 73,6360 24. 148,4027 24. NQ [134]
Bianca Hammett
Danielle Kettlewell
Nikita Pablo
Emily Rogers
Cristina Sheehan
Rose Stackpole
Amie Thompson
Deborah Tsai
Hannah Cross
Drużyny 74,0667 8. N/A 75,4333 8. 149,5000 8. [135]

Weightlifting pictogram.svg
Podnoszenie ciężarów

Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja Źródło
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Simplice Ribouem −94 kg mężczyzn 155 kg 12. 185 kg 13. 340 kg 13. [136]
Tia-Clair Toomey −58 kg kobiet 82 kg 15. 107 kg 10. 189 kg 14.

Rugby union pictogram.svg
Rugby 7

Turniej kobiet

  • Shannon Parry
  • Sharni Williams
  • Nicole Beck
  • Gemma Etheridge
  • Emma Tonegato
  • Evania Pelite
  • Charlotte Caslick
  • Chloe Dalton
  • Amy Turner
  • Alicia Quirk
  • Emilee Cherry
  • Ellia Green
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał/Mecz 3. miejsce Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia kobiety  Kolumbia
53:0
 Fidżi
36:0
 Stany Zjednoczone
12:12
1.  Hiszpania
24:0
 Kanada
17:5
 Nowa Zelandia
24:17
Gold medal.svg
[137][138]

Turniej mężczyzn

  • Nick Malouf
  • Jesse Parahi
  • Henry Hutchison
  • Lewis Holland
  • James Stannard
  • Con Foley
  • Cameron Clark
  • Pat McCutcheon
  • Ed Jenkins
  • Allan Fa’alava’au
  • John Porch
  • Tom Cusack
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał/Mecz 3. miejsce Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Australia mężczyźni  Francja
14:31
 Hiszpania
26:12
 Południowa Afryka
12:5
3.  Południowa Afryka
5:22
 Argentyna
21:26[96]
 Francja
10:12[139]
8. [140][141]

Volleyball pictogram.svg
Siatkówka

Volleyball (beach) pictogram.svg
Siatkówka plażowa

Zawodniczki Konkurencja Faza grupowa Pozycja Play-off 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał/3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Mariafe Artacho del Solar
Nicole Laird
kobiety Stany Zjednoczone Ross
Stany Zjednoczone Walsh-Jennings
0:2 (21-14,21-13)
Szwajcaria Forrer
Australia Vergé-Dépré
1:2 (21-19, 16-21, 19-21)
Wang
Yue
0:2 (16-21, 10-21)
4. NQ 15. [142]
Louise Bawden
Taliqua Clancy
Kostaryka Alfaro
Kostaryka Cope
2:0 (21-15,21-14)
Wenezuela Agudo
Wenezuela Pérez
2:0 (21-9,21-14)
Holandia Meppelink
Holandia van Iersel
2:1 (27-25,18-21,16-14)
1. N/A Polska Brzostek
Polska Kołosińska
2:1 (21-15, 16-21, 15-11)
Stany Zjednoczone Ross
Stany Zjednoczone Walsh-Jennings
0:2 (14-21, 16-21)
NQ 5.

Diving pictogram.svg
Skoki do wody

Zawodnik Konkurencja Preeliminacje Półfinał Finał Źródło
Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Grant Nel trampolina 3 m indywidualnie mężczyźni 295,05 16. 368,35 15. NQ [143]
Kevin Chávez 356,55 26. NQ
Domonic Bedggood wieża 10 m indywidualnie mężczyźni 413,85 17. 454,95 11. 403,80 12. [144]
James Connor 457,05 9. 419,10 15. NQ
Maddison Keeney trampolina 3 m indywidualnie kobiety 323,35 9. 326,35 4. 349,65 5. [145]
Esther Qin 347,25 5. 315,65 10. 344,10 6.
Melissa Wu wieża 10 m indywidualnie kobiety 342,80 4. 346,00 4. 368,30 5. [146]
Brittany O'Brien 290,30 17. 300,05 15. NQ
Maddison Keeney
Anabelle Smith
trampolina 3 m synchronicznie kobiet N/A 299,19
Bronze medal.svg
[147]

Shooting pictogram.svg
Strzelectwo

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Półfinał Finał Źródło
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Dane Sampson karabin pneumatyczny 10 m 619,3 37. N\A NQ [148]
Jack Rossitera 612,4 46. N\A NQ
Dane Sampson karabin małokalibrowy leżąc mężczyźni 620,6 31. N/A NQ
Warren Potent 620,0 35. N/A NQ
Dane Sampson karabin małokalibrowy trzy postawy 1169 20. N/A NQ
William Godward 1156 39. N/A NQ
Blake Blackburn pistolet pneumatyczny 570 36. N/A NQ
Daniel Repacholi 565 44. N/A NQ
pistolet dowolny 50 m 545 28. N/A NQ
David Chapman pistolet szybkostrzelny 25 m 551 26. N/A NQ
Adam Vella trap 115 12. NQ
Mitchell Iles-Crevatin 110 26. NQ
Keith Ferguson skeet 120 10. NQ
Paul Adams 118 19. NQ
James Willett trap podwójny 140 2. 26 5. NQ
Jennifer Hens karabin pneumatyczny 410,1 39. N/A NQ [149]
Lalita Yauhleuskaya Pistolet pneumatyczny 10 m 379 24. N/A NQ
Elena Galiabovitch 369 43. N/A NQ
Lalita Yauhleuskaya pistolet sportowy 25 m 578 14. N/A NQ
Elena Galiabovitch 569 31. N/A NQ
Laetisha Scanlan trap 70 1. 10 5. NQ
Catherine Skinner 67 (+2) 6. 14 1. 12
Gold medal.svg
Aislin Jones skeet 63 17. NQ

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zawodnik Konkurencja 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż Finał/3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Safwan Khalil waga do 58 kg mężczyzn Belgia Ketbi
W 8-1
Tajlandia Hanprab
P 9-11
NQ Korea Południowa Kim Tae-hun
P 1-4
NQ 7. [150]
Hayder Shkara −80 kg mężczyzn Wielka Brytania Muhammad
P 0-14
NQ Stany Zjednoczone Steven López
P 0-0
NQ 7. [151]
Andrea Kilday -49 kg kobiet Brazylia Sing
P 5-7
NQ 11. [152]
Caroline Marton
Szwecja Glasnović
P 0-4
NQ 11. [153]

Table tennis pictogram.svg
Tenis stołowy

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Runda 1 Runda 2 Runda 3 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Chris Yan gra pojedyncza (m) Serbia Karakašević
P 2-4
NQ 65. [154]
David Powell Paragwaj Aguirre
P 0-4
NQ 65.
David Powell
Chris Yan
Hu Heming
turniej drużynowy (m) N/A  Hongkong
P 0-3
NQ 9.
Jian Fang Lay gra pojedyncza (k) N/A Rosja Dołgich
W 4-3
Austria Polcanova
W 4-2
Singapur Yu
P 0-4
NQ 17. [155]
Melissa Tapper Brazylia Kumahara
P 2-4
NQ 65.
Lay Jian Fang
Melissa Tapper
Sally Zhang
turniej drużynowy (k) N/A  Korea Północna
P 0-3
NQ 9.

Tennis pictogram.svg
Tenis ziemny

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Thanasi Kokkinakis singel (m) Portugalia Elias
P 0:2 (6:7, 6:7)
NQ 33. [156]
Sam Groth Belgia Goffin
P 0:2 (4:6, 2:6)
NQ 33.
Jordan Thompson Wielka Brytania Kyle
P 0:2 (4:6, 2:6)
NQ 33.
John Millman Litwa Berankis
W 2:0 (6:0, 6:0)
Japonia Nishikori
P 0:2 (6:7, 4:6)
NQ 17.
Chris Guccione
John Peers
debel (m) N/A Argentyna del Potro
Argentyna González
P 0-2 (4:6, 5:7)
NQ 17. [157]
Darja Gawriłowa singel (k) Stany Zjednoczone S.Williams
P 0:2 (4:6, 2:6)
NQ 33. [158]
Samantha Stosur Łotwa Ostapenko
W 2:1 (1:6, 6:3, 6:2)
Japonia Doi
W 2:0 (6:3, 6:4)
Niemcy Kerber
P 0:2 (0:6, 5:7)
NQ 17.
Darja Gawriłowa
Samantha Stosur
debel N/A Szwajcaria Timea Bacsinszky
Szwajcaria Hingis
P 1-2 (4:6, 6:4, 2:6)
NQ 17. [159]
Anastasija Rodionowa
Arina Rodionowa
N/A Rosja Makarowa
Rosja Wiesnina
P 0-2 (1:6, 2:6)
NQ 17.
Samantha Stosur
John Peers
mikst N/A Indie Mirza
Indie Bopanna
P 0-2 (5:7, 4:6)
NQ 9. [160]

Triathlon pictogram.svg
Triathlon

Zawodnik Konkurencja Pływanie (1,5 km) Zmiana 1 Jazda na rowerze (40 km) Zmiana 2 Bieg (10 km) Czas Pozycja Źródło
Erin Densham kobiety 19:10 0:54 1:01:26 0:39 37:18 1:59:27 12. [161]
Emma Moffatt 19:07 0:58 1:01:24 0:37 35:49 1:57:55 6.
Ashleigh Gentle 19:49 0:57 1:03:59 0:59 36:18 2:01:44 26.
Aaron Royle mężczyźni 17:26 0:48 55:05 0:36 32:47 1:46:42 9. [162]
Ryan Bailie 17:31 0:49 56:11 0:38 31:33 1:47:02 10.
Ryan Fisher 18:01 0:48 55:42 0:38 33:25 1:48:34 24.

Rowing pictogram.svg
Wioślarstwo

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Repesaż Ćwierćfinały Półfinały Finał Miejsce Źródło
Czas M. Czas M. Czas M. Czas M. Czas M.
Rhys Grant M1x 7:28,83 2. N/A 6:55,14 2. 7:14,68
Półfinał A/B
5. 6:51,90
Finał B
3. 9. [163][164][165][166]
David Watts
Christopher Morgan
M2x 6:36,39 3. N/A 6:19,36 5. 6:58,11.
Finał B
1. 7. [167][168][169]
Spencer Turrin
Alex Lloyd
M2- 6:40,79 1. N/A 6:25,25 2. 7:11,60
Finał A
6. 6. [170][171][172]
James McRae
Karsten Forsterling
Cameron Girdlestone
Alexander Belonogoff
M4x 5:50,98 1. N/A 6:07,96 2.
Finał A
Silver medal.svg
[173][174][175]
Joshua Dunkley-Smith
William Lockwood
Josh Booth
Alexander Hill
M4- 5:54,84 1. N/A 6:11,82 1. 6:00,44 2.
Finał A
Silver medal.svg
[173][174][175]
Kim Crow W1x 8:22,80 3. N/A 7:26,86 1. 7:47,88 1.
Półfinał A/B
7:21,54 1.
Finał A
Gold medal.svg
[176][177][178][179]
Sally Kehoe
Genevieve Horton
W2x 7:17,34 2. BYE N/A 6:55,37 4. 7:42,30 3.
Finał B
9. [180][181][182]
Jessica Hall
Kerry Hore
Jennifer Cleary
Madeleine Edmunds
W4x 6:37,43 2. 6:28,60 5. N/A N 7. [183][184]
Fiona Albert
Jessica Morrison
Alexandra Hagan
Meaghan Volker
Molly Goodman
Olympia Aldersey
Lucy Stephan
Charlotte Sutherland
Sarah Banting
W8x 6:22,68 4. 6:40,45 5. N/A NQ 7. [185][186][187]

Wrestling pictogram.svg
Zapasy

Mężczyźni – styl klasyczny
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Finał/3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Iwan Popow −130 kg BYE Szwecja Eurén
P 0-5
NQ 17. [188]
Mężczyźni – styl wolny
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Repesaż 1 Finał/3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Sahit Prizreni −65 kg Ye’erlanbieke
P 1-6
NQ 19. [189]
Talgat Ilyasov −74 kg Japonia Takatani
P 0-6
NQ 17. [190]

Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo

Kobiety
Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja Źródło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Carrie Smith
Jaime Ryan
470 16 8 11 17 7 6 14 15 17 12 N/A NQ 106 15. [191]
Ashley Stoddart Laser Radial 8 6 16 28 11 11 23 11 7 8 N/A 6 107 9. [192]
Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja Źródło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Tom Burton Laser 17 8 2 10 9 14 7 2 11 4 N/A 6 73
Gold medal.svg
[193]
Jake Lilley Finn 16 24 8 6 6 4 3 5 23 16 N/A 10 97 8. [194]
Mathew Belcher
William Ryan
470 8 1 3 3 2 8 10 7 1 7 N/A 18 58
Silver medal.svg
[195]
Nathan Outteridge
Iain Jensen
49er 13 8 2 5 10 12 4 5 8 2 7 7 8 78
Silver medal.svg
[196]
Open
Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja Źródło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Jason Waterhouse
Lisa Darmanin
Nacra 17 6 7 4 1 1 5 15 11 11 1 12 17 4 78
Silver medal.svg
[197]

M = Wyścig medalowy

Przypisy

  1. a b c d e f g Brała udział tylko w wyścigu finałowym.
  2. a b c d e f g Brała udział tylko w wyścigu eliminacyjnym.
  3. Badminton – Men’s Olympic Games – Doubles (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-12].
  4. Women’a Olympic Games (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-12].
  5. Mixed Doubles Olympic Games – Final round 2016 (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-12].
  6. Middleweight – Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016 (pol.). wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-12].
  7. Heavyweight – Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016 (pol.). wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-12].
  8. Lightweight Igrzyska olimpijskie Kobiety 2016 (pol.). wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-12].
  9. Miller Larrisa (ang.). fig-gymnastics.com. [dostęp 2018-10-12].
  10. Prince Danielle (ang.). fig-gymnastics.com. [dostęp 2018-10-12].
  11. Gaudry Blake (ang.). fig-gymnastics.com. [dostęp 2018-10-12].
  12. Golf – Men’s Individual Stroke Play – Results (Wyniki) (ang.). 14 sierpnia 2016. [dostęp 2018-10-12].
  13. Pools & Matches FIH (ang.). fih.ch. [dostęp 2018-10-12].
  14. Field Hockey – Men’s Olympic Games 2016 (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-12].
  15. a b c Equestrian Olympic Games 2016 Results Mixed (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-12].
  16. Olympic Games Rio de Janeiro Men U60 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  17. Olympic Games Rio de Janeiro Men U66 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  18. Olympic Games Rio de Janeiro Men U73 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  19. Olympic Games Rio de Janeiro Men U81 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  20. Olympic Games Rio de Janeiro Women U48 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  21. Olympic Games Rio de Janeiro Women U70 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  22. Olympic Games Rio de Janeiro Women O78 (ang.). judoinside.com. [dostęp 2018-10-12].
  23. a b Rio_2016 Canoe Sprint Results (ang.). canoweicf.com. [dostęp 2018-10-15].
  24. Rio_2016 Canoe Slalom Results (ang.). canoeicf. [dostęp 2018-10-15].
  25. Cycling Olympic games 2016 results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-15].
  26. Cycling Olympic games 2016 results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-15].
  27. a b c d e Track Cycling – Olympic Games 2016 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  28. Wyścig o miejsca 5. – 8.
  29. a b c d e Track Cycling – Olympic Games 2016 – Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  30. Wyścig o miejsca 9. – 12.
  31. Wyścig o miejsce 5.
  32. a b Mountain Bike Olympic Games 2016 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  33. BMX Cycling – Olympic Games 2016 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  34. BMX Cycling – Olympic Games 2016 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  35. Australia – 2016 Rio 2016 Olympic Basketball Tourmanet Women (ang.). fiba.basketball.org. [dostęp 2018-10-16].
  36. Australia – Rio 2016 – Olympic Basketball Tournament Men’s (ang.). fiba.basketball.org. [dostęp 2018-10-16].
  37. 200 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  38. 200 Metres Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  39. 200 Metres Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  40. 800 Metres Summary (ang.). iaaf.org.
  41. 1500 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  42. 1500 Metres Smifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  43. 1500 Metres Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  44. 5000 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  45. 5000 Metres Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  46. 10000 Metres Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  47. Marathon Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  48. 20Kilometers Race Walk Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  49. 50Kilometers Race Walk Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  50. High Jump Qualification Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  51. High Jump Final Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  52. Pole Vault Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  53. Long Jump Qualification Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  54. Long Jump Final Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  55. Shot Put Qualification results summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  56. Shot Put Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  57. Discus throw Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  58. Javelin throw Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  59. Decathlon 1500 Metres Points (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  60. 100 Metrs Wommen Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  61. 100 Metrs Wommen Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  62. 200 Metres Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  63. 200 Metres Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  64. 400 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  65. 400 Metres Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  66. 800 Metres Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  67. 1500 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  68. 1500 Metres Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  69. 5000 Metres Heats Summary (ang.). iaaf.org.
  70. 5000 Metres Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  71. 10000 Metres Results (ang.). iaaf.org.
  72. 100 Meters Hurdles Summary Heats (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  73. 100 Meters Hurdles Summary Semifinal (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  74. 400 Metres Hurdles Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  75. 400 Metres Hurdles Semifinal Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  76. 3000 Metres Steeplechase Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  77. 3000 Metres Steeplechase Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  78. marathon Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  79. 4x400 Metres Relay Heats Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  80. 4x400 Metres Relay Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  81. 20 Kilometers Race Walk Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  82. High Jump Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  83. Pole Vault Qualification Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  84. Pole Vault Final Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  85. Long Jump Qualification Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  86. Long Jump Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  87. Discus Throw Qualification Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  88. Discus Throw Final Summary (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  89. Javelin Throw Qualification Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  90. Javelin Throw Final Results (ang.). iaaf.org. [dostęp 2018-10-17].
  91. Archery – Olympic Games 2016 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  92. Archery – Olympic Games 2016 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  93. Olympic Games UIPM (ang.). uipmworld.org. [dostęp 2018-10-16]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-08-16)].
  94. Olympic Games UIPM (ang.). uipmworld.org. [dostęp 2018-10-16].
  95. Football – Soccer – Women’s Olympic Games 2016 (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-16].
  96. a b Mecz o miejsca 5. – 8.
  97. Mecz o miejsce 5.
  98. Water Polo – Women’s Olympic Games 2016 (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-18].
  99. Water Polo – Men’s Olympic Games 2016 (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-18]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-01)].
  100. Results Freestyle 50m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-14)].
  101. Results Freestyle 100m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-07-01)].
  102. Results Freestyle 200m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-31)].
  103. Results Freestyle 400m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-20)].
  104. Results Freestyle 1500m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-11-19)].
  105. Results Backstroke 100m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-01)].
  106. Results Backstroke 200m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-07-06)].
  107. Results Breaststroke 100m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-25)].
  108. Results Butterflay 100m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-25)].
  109. Results Butterflay 200m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-29)].
  110. Results Medley 200m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-04)].
  111. Results Medley 400m men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19].
  112. Results 10 km Men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-08-16)].
  113. a b c d e f g h Startował tylko w wyścigu eliminacyjnym.
  114. Results 4x100 m Freestyle Relay men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19].
  115. Results 4x200 m Freestyle Relay men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-01)].
  116. Results 4x100 m Medley Relay men (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-08-20)].
  117. Results Women 50 m Freestyle (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-27)].
  118. Results Women 100 m Freestyle (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-07-01)].
  119. Results Women 200 m Freestyle (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-01-24)].
  120. Results 400 m Freestyle Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-08-31)].
  121. Results 800 m Freestyle Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-12-03)].
  122. Results Backstroke 100m Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-18)].
  123. Results Backstroke 200m Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-18)].
  124. Results Breaststroke 100m Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-01)].
  125. Results Breaststroke 200m Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-22)].
  126. Results 100 Butterfly Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-11-26)].
  127. Results 200 m Butterfly Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-29)].
  128. Results 200 m Medley Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-20)].
  129. Results 400 m Medley Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-18)].
  130. Results 10 km Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-25)].
  131. Results 4 × 100 m Freestyle Relay Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-11-26)].
  132. Results 4 × 200 m Freestyle Relay Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-23)].
  133. Results 4 × 100 m Medley Relay Women (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-12-03)].
  134. Artistic Swimming Women Duet Results (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-11-03)].
  135. Artistic Swimming Women Team Results (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-01-28)].
  136. Results by Events IWF (ang.). iwf.net. [dostęp 2018-10-22].
  137. Rugby Women’s Olympic Games 2016 Pool C (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-22].
  138. Rugby Women’s Olympic Games 2016 Final Round (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-22].
  139. Mecz o 7 miejsce.
  140. Rugby Men’s Olympic Games 2016 Pool C (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-22].
  141. Rugby Men’s Olympic Games 2016 Final Round (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-22].
  142. Beach Volley – Women’s Olympic Games 2016 (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-22].
  143. Men 3m Springboard result (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-01-25)].
  144. Men 10m Platform result (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-25)].
  145. Women 3m Springboard result (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-03-26)].
  146. Women 10m Platform result (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-01-27)].
  147. Women 3m Synchronised Result (ang.). fina.org. [dostęp 2018-10-22].
  148. Shooting sports – Olympic Games 2016 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-23].
  149. Shooting sports – Olympic Games 2016 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-10-23].
  150. Drawsheet_M-58kg, worldtaekwondo.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2017-11-17] (ang.).
  151. Drawsheet_M-80kg, worldtaekwondo.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-01-24] (ang.).
  152. Drawsheet_W-49kg, worldtaekwondo.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-04-03] (ang.).
  153. Drawsheet_W-57kg, worldtaekwondo.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2017-11-17] (ang.).
  154. Table tennis – Men’s Olympic Games 2016 results, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  155. Table tennis – Women’s Olympic Games 2016 results, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  156. Tennis – Men’s Olympic Games 2016 – Results, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  157. Tennis Men’s Olympic Games Doubles 2016, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  158. Tennis Women’s Olympic Games 2016 Results, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  159. Tennis Women’s Olympic Games Doubles 2016, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  160. Tennis – Olympic Games Mixed Doubles 2016 – Results, the-sports.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  161. Results Elite Women 2016 Rio, triathlon.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  162. Results Elite Men 2016 Rio, triathlon.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  163. Events World Rowing Mem’s Single Sculls Heat, worldrowing.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-10-09] (ang.).
  164. Events World Rowing Mem’s Single Sculls Quarterfinal, worldrowing.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-10-11] (ang.).
  165. Events World Rowing Mem’s Single Sculls Semifinal, worldrowing.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-10-11] (ang.).
  166. Events World Rowing Mem’s Single Sculls Final, worldrowing.org [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-01] (ang.).
  167. Evants World Rowing Men’s Double Sculls Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-05-12] (ang.).
  168. Evants World Rowing Men’s Double Sculls Semifinal, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-20] (ang.).
  169. Evants World Rowing Men’s Double Sculls Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-10] (ang.).
  170. Evants World Rowing Men’s Pair Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-04-12] (ang.).
  171. Evants World Rowing Men’s Pair Semifinal, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-03] (ang.).
  172. Evants World Rowing Men’s Pair Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  173. a b Events World Rowing Men’s Quadruple Sculls Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-03-06] (ang.).
  174. a b Events World Rowing Men’s Quadruple Sculls Repechage, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2017-12-10] (ang.).
  175. a b Events World Rowing Men’s Quadruple Sculls Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  176. Events World Rowing Women’s Single Sculls Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-08-06] (ang.).
  177. Events World Rowing Women’s Single Sculls Quarterfinal, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-01-24] (ang.).
  178. Events World Rowing Women’s Single Sculls Semifinal, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-01-24] (ang.).
  179. Events World Rowing Women’s Single Sculls Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  180. Events World Rowing Women’s Double Sculls Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-05-11] (ang.).
  181. Events World Rowing Women’s Double Sculls Semifinal, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-20] (ang.).
  182. Events World Rowing Women’s Double Sculls Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  183. Events World Rowing Women’s Quadruple Sculls Heat, Worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-02-05] (ang.).
  184. Events World Rowing Women’s Quadruple Sculls Repechage, Worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-10-24] (ang.).
  185. Evants World Rowing Women’s Eigth Heat, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-11-20] (ang.).
  186. Evants World Rowing Women’s Eigth Repechage, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] [zarchiwizowane z adresu 2018-10-11] (ang.).
  187. Evants World Rowing Women’s Eigth Final, worldrowing.com [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  188. Olympic Games 2016 Greco-Roman Seniors 85 kg, unitedworldwrestling.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  189. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 65 kg, unitedworldwrestling.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  190. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 74 kg, unitedworldwrestling.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  191. Rio 2016 470-Two Person Dinghy Women, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  192. Rio 2016 Laser Radial – One Person Dinghy Women, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  193. Rio 2016 Laser – One Person Dinghy Men, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  194. Rio 2016 Finn – One Person Dinghy (heavyweight) Men, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  195. Rio 2016 470 – Two Person Dinghy Men, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  196. Rio 2016 49er – Skiff Men, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).
  197. Rio 2016 Nacra 17 Mixed mixed, olympic.org [dostęp 2018-10-24] (ang.).

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Australia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.