Sprint stylem dowolnym mężczyzn
22 lutego
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Johannes Høsflot Klæbo | 2:31,42 | – |
| Magnus Kim | 2:32,09 | +0,67 |
| Giacomo Gabrielli | 2:32,44 | +1,02 |
4. | Dienis Spicow | 2:32,51 | +1,09 |
5. | Richard Leupold | 2:34,36 | +2,94 |
6. | Hugo Jacobsson | 2:45,19 | +13,77 |
... |
46. | Patryk Borkowski | – |
47. | Dominik Bury | – |
70. | Wojciech Fojcik | – |
|
Sprint stylem dowolnym kobiet
22 lutego
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Amalie Håkonsen Ous | 2:55,77 | – |
| Lotta Udnes Weng | 2:55,99 | +0,22 |
| Jenny Solin | 2:56,48 | +0,71 |
4. | Elina Rönnlund | 2:59,20 | +3,43 |
5. | Emma Ribom | 3:10,03 | +14,26 |
6. | Alina Meier | 3:22,33 | +26,56 |
|
10 km stylem klasycznym mężczyzn
23 lutego[uwaga 1]
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Johannes Høsflot Klæbo | 28:57,8 | – |
| Magnus Kim | 29:09,0 | +11,2 |
| Lauri Lepistö | 29:23,2 | +25,4 |
4. | Beda Klee | 29:29,1 | +31,3 |
5. | Janosch Brugger | 29:32,6 | +34,8 |
6. | Thomas Bucher-Johannessen | 29:42,2 | +44,4 |
... |
26. | Dominik Bury | 30:43,6 | +1:45,8 |
70. | Wojciech Fojcik | 33:50,7 | +4:52,9 |
81. | Patryk Borkowski | 35:24,3 | +6:26,5 |
|
5 km stylem klasycznym kobiet
23 lutego[uwaga 1]
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Marte Mæhlum Johansen | 15:34,0 | – |
| Lotta Udnes Weng | 15:39,3 | +5,3 |
| Antonia Fräbel | 15:44,7 | +10,7 |
4. | Johanna Matintalo | 15:48,2 | +14,2 |
5. | Tiril Udnes Weng | 15:51,0 | +17,0 |
6. | Ebba Andersson | 15:55,0 | +21,0 |
|
15 km stylem dowolnym mężczyzn
25 lutego[uwaga 2][uwaga 3]
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Iwan Jakimuszkin | 31:19,1 | – |
| Mattis Stenshagen | 31:31,3 | +12,2 |
| Denis Spicow | 31:48,3 | +29,2 |
4. | Vebjørn Hegdal | 31:48,9 | +29,8 |
5. | Magnus Kim | 31:54,0 | +34,9 |
6. | Iwan Kiriłłow | 31:57,9 | +38,8 |
... |
18. | Dominik Bury | 32:49,3 | +1:30,2 |
73. | Wojciech Fojcik | 36:15,2 | +4:56,1 |
77. | Patryk Borkowski | 36:33,7 | +5:14,6 |
|
10 km stylem dowolnym kobiet
25 lutego[uwaga 2][uwaga 3]
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Ebba Andersson | 23:29,8 | – |
| Katharina Hennig | 23:58,8 | +29,0 |
| Tiril Udnes Weng | 24:02,0 | +32,2 |
4. | Anna Comarella | 24:22,7 | +52,9 |
5. | Katherine Sauerbrey | 24:23,8 | +54,0 |
6. | Marte Mæhlum Johansen | 24:24,9 | +55,1 |
|
Sztafeta 4×5 km mężczyzn
26 lutego[uwaga 4]
Miejsce |
Państwo |
Zawodnicy |
Czas |
Strata |
| Norwegia | Mattis Stenshagen Vebjørn Hegdal Jan Thomas Jenssen Johannes Høsflot Klæbo | 43:07,5 | – |
| Rosja | Aleksandr Bolszunow Iwan Kiriłłow Dienis Spicow Iwan Jakimuszkin | 43:55,2 | +47,7 |
| Francja | Jules Lapierre Martin Collet Hugo Lapalus Camille Laude | 44:25,7 | +1:18,2 |
4. | Finlandia | Aleksi Parttimaa Lauri Gummerus Markus Vuorela Lauri Lepistö | 44:35,5 | +1:28,0 |
5. | Szwecja | Viktor Thorn Marcus Fredriksson Alfred Buskqvist Hugo Jacobsson | 44:28,5 | +1:31,0 |
6. | Włochy | Mikael Abram Paolo Ventura Daniele Serra Giacomo Gabrielli | 44:43,2 | +1:35,7 |
|
Sztafeta 4×2,5 km kobiet
26 lutego[uwaga 4][uwaga 5]
Miejsce |
Państwo |
Zawodniczki |
Czas |
Strata |
| Szwecja | Emma Ribom Elina Rönnlund Ebba Andersson Jenny Solin | 22:30,7 | – |
| Norwegia | Amalie Håkonsen Ous Marte Mæhlum Johansen Tiril Udnes Weng Lotta Udnes Weng | 22:31,3 | +0,6 |
| Rosja | Polina Niekrasowa Aleksandra Gołubicka Jana Kirpiczenko Olga Kuczeruk | 22:40,9 | +10,2 |
4. | Niemcy | Julia Richter Katharina Hennig Katherine Sauerbrey Antonia Fräbel | 22:45,4 | +14,7 |
5. | Szwajcaria | Alina Meier Lydia Hiernickel Stefanie Arnold Fabiana Wieser | 22:52,7 | +22,0 |
6. | Francja | Delphine Claudel Laura Chamiot-Maitral Juliette Ducordeau Léna Quintin | 22:52,9 | +22,2 |
|