Gwatemala na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Gwatemala na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996.

Gwatemala na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Gwatemala na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996
Gwatemala
Kod MKOl GUA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1996
Atlanta
Chorąży Julio René Martínez
Liczba zawodników 26 w 11 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Gwatemalę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 reprezentowało 26 zawodników: 25 mężczyzn i jedna kobiety. Był to 9 start reprezentacji Gwatemali na letnich igrzyskach olimpijskich.

Skład kadry

Badminton

Mężczyźni

  • Kenneth Erichsen – gra pojedyncza – 33. miejsce

Judo

Mężczyźni

Kajakarstwo górskie

Mężczyźni

  • Ben Kvanli – K-1 – 33. miejsce

Kolarstwo

Mężczyźni

  • Antón Villatoro
    • kolarstwo szosowe wyścig ze startu wspólnego – nie ukończył wyścigu,
    • kolarstwo szosowe jazda indywidualna na czas – 25. miejsce,
  • Omar Ochoa – kolarstwo szosowe wyścig ze startu wspólnego – nie ukończył wyścigu,
  • Márlon Paniagua – kolarstwo szosowe wyścig ze startu wspólnego – nie ukończył wyścigu,
  • Felipe López – kolarstwo szosowe wyścig ze startu wspólnego – nie ukończył wyścigu,
  • Edwin Santos – kolarstwo szosowe wyścig ze startu wspólnego – nie ukończył wyścigu,
  • Sergio Godoy – kolarstwo torowe wyścig punktowy – 20. miejsce

Lekkoatletyka

Mężczyźni

  • Luis Martínez – maraton – 82. miejsce,
  • Luis García – chód na 20 km – 43. miejsce,
  • Julio René Martínez – chód na 20 km – nie ukończył konkurencji (dyskwalifikacja),
  • Roberto Oscal – chód na 20 km – nie ukończył konkurencji (dyskwalifikacja),
  • Julio Urías – chód na 50 km – 17. miejsce,
  • Hugo López – chód na 50 km – nie ukończył konkurencji (dyskwalifikacja)

Pływanie

Mężczyźni

  • Juan Luis Bocanegra – 100 m stylem dowolnym – 58. miejsce,
  • Roberto Bonilla – 200 m stylem klasycznym – 30. miejsce

Podnoszenie ciężarów

Mężczyźni

  • Luis Medrano – kategoria do 56 kg – 20. miejsce

Strzelectwo

Mężczyźni

  • Sergio Sánchez
    • pistolet pneumatyczny 10 m – 36. miejsce,
    • pistolet dowolny 50 m – 8. miejsce,
  • Attila Solti – ruchoma tarcza 10 m – 8. miejsce,
  • Juan Romero – skeet – 26. miejsce,
  • Francisco Romero Arribas – skeet – 45. miejsce

Szermierka

Kobiety

  • Carmen Rodríguez – floret indywidualnie – 37. miejsce

Zapasy

Mężczyźni

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Gwatemala na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996
Listen to this article