ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2013/2014
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2013/2014 – 17. edycja zawodów w łyżwiarstwie figurowym w kategorii juniorów. Zawodnicy podczas tego sezonu wystąpili w siedmiu zawodach tego cyklu rozgrywek. Rywalizacja rozpoczęła się w Rydze 29 sierpnia, a zakończyła się finałem JGP w Fukuoce, który odbył się w dniach 5 – 8 grudnia 2013 roku.
Szybkie fakty Data, Organizator ...
| |||
Brązowa medalistka finału Junior Grand Prix w konkurencji solistek Jewgienija Miedwiediewa z Rosji | |||
Data |
29 sierpnia – 8 grudnia 2013 | ||
---|---|---|---|
Organizator | |||
|
Zamknij
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejsce | Zawody | Źr. |
---|---|---|---|---|
1 | 29–31 sierpnia 2013 | Ryga | JGP na Łotwie | |
2 | 5–7 wrześnią 2013 | Meksyk | JGP w Meksyku | |
3 | 12–14 września 2013 | Koszyce | JGP na Słowacji | |
4 | 19–21 września 2013 | Gdańsk | JGP w Polsce | |
5 | 26–28 września 2013 | Mińsk | JGP na Białorusi | |
6 | 3–5 października 2013 | Ostrawa | JGP w Czechach | |
7 | 10–12 października 2013 | Tallinn | JGP w Estonii | |
8 | 5–8 grudnia 2013 | Fukuoka | Finał Junior Grand Prix | |
Zamknij
Soliści
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Jin Boyang | Adjan Pitkiejew | Shōma Uno | ||
Nathan Chen | Ryuju Hino | Daniel Samohin | ||
Keiji Tanaka | Zhang He | Michaił Kolada | ||
Adjan Pitkiejew | Aleksandr Pietrow | Zhang He | ||
Nathan Chen | Ryuju Hino | Murad Kurbanow | ||
Keiji Tanaka | Aleksandr Pietrow | Moris Kwitiełaszwili | ||
Jin Boyang | Michaił Kolada | Michael Christian Martinez | ||
Finał JGP | Jin Boyang | Adjan Pitkiejew | Nathan Chen | |
Zamknij
Solistki
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Jewgienija Miedwiediewa | Marija Sotskowa | Karen Chen | ||
Polina Edmunds | Natalja Ogorielcewa | Mariah Bell | ||
Karen Chen | Aleksandra Prokłowa | Riona Kato | ||
Jewgienija Miedwiediewa | Angela Wang | Gabrielle Daleman | ||
Polina Edmunds | Elizabet Tursynbajewa | Rika Hongo | ||
Aleksandra Prokłowa | Marija Sotskowa | Amber Glenn | ||
Sierafima Sachanowicz | Jelizawieta Juszczenko | Miyabi Oba | ||
Finał JGP | Marija Sotskowa | Sierafima Sachanowicz | Jewgienija Miedwiediewa | |
Zamknij
Pary sportowe
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Yu Xiaoyu / Jin Yang | Jewgienija Tarasowa / Władimir Morozow | Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | ||
Konkurencja nie została rozegrana | ||||
Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | Alessandra Cernuschi / Filippo Ambrosini |
||
Konkurencja nie została rozegrana | ||||
Kamiłła Gajnietdinowa / Iwan Bicz | Madeline Aaron / Max Settlage | Wasilisa Dawankowa / Andriej Dieputat | ||
Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | Arina Czerniawska / Antonio Souza-Kordiejru | Kamiłła Gajnietdinowa / Iwan Bicz | ||
Yu Xiaoyu / Jin Yang | Wasilisa Dawankowa / Andriej Dieputat | Jewgienija Tarasowa / Władimir Morozow | ||
Finał JGP | Yu Xiaoyu / Jin Yang | Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | |
Zamknij
Pary taneczne
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Mackenzie Bent / Garrett MacKeen | Lorraine McNamara / Quinn Carpenter | Ałła Łoboda / Pawieł Drozd | ||
Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Madeline Edwards / Zhao Kai Pang | Sofja Jewdokimowa / Jegor Bazin | ||
Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Rachel Parsons / Michael Parsons | Holly Moore / Daniel Klaber | ||
Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Ołeksandra Nazarowa / Maksym Nikitin | Ałła Łoboda / Pawieł Drozd | ||
Lorraine McNamara / Quinn Carpenter | Bietina Popowa / Jurij Własienko | Darja Morozowa / Michaił Żyrnow | ||
Bietina Popowa / Jurij Własienko | Rachel Parsons / Michael Parsons | Madeline Edwards / Zhao Kai Pang | ||
Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Ołeksandra Nazarowa / Maksym Nikitin | Darja Morozowa / Michaił Żyrnow | ||
Finał JGP | Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Lorraine McNamara / Quinn Carpenter | |
Zamknij
Więcej informacji Miejsce w zawodach, Ilość punktów ...
Miejsce w zawodach |
Ilość punktów | |
---|---|---|
Soliści Solistki Pary taneczne |
Pary sportowe | |
1. | 15 | 15 |
2. | 13 | 13 |
3. | 11 | 11 |
4. | 9 | 9 |
5. | 7 | 7 |
6. | 5 | 5 |
7. | 4 | 4 |
8. | 3 | 3 |
9. | 2 | — |
10. | 1 | — |
Zamknij
Awans do finału Junior Grand Prix zdobywa 6 najlepszych zawodników/par w każdej z konkurencji.
Więcej informacji Poz., Zawodnik ...
|
|
Zamknij
Więcej informacji Poz., Zawodnicy ...
|
|
Zamknij