For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Israel-Premier Tech.

Israel-Premier Tech

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Israel-Premier Tech
Cycling (road) pictogram.svg
Tour La Provence 2019 - Avignon - présentation des équipes - Israel Cycling Academy (2).jpg
Informacje
DyscyplinaKolarstwo szosowe
DywizjeUCI Continental Team (2015-2016)
UCI ProContinental Team (2017-2019)
UCI WorldTeams (2020-)
Kody UCICAT (2015-2016), ICA (2017-2019), ISN (2020-2021), IPT (2022-),
Kraj
ISR
Izrael
Data powstania2015
Sezony8 (w 2022)
Oficjalna stronaOficjalna strona
Kierownictwo
Dyrektorzy generalniRan Margaliot (2015-2018)
Kjell Carlström (2019-)
Dyrektorzy sportowiDrod Pekatch (2015-2016)
Ján Valach (2015-2016)
Matteo Algeri (2016)
Nicki Sørensen (2016)
Óscar Guerrero (2017-)
Kjell Carlström (2017-)
Xabier Zabalo (2018)
Eric Van Lancker (2018-)
Lionel Marie (2018-)
Mario Chiesa (2018)
René Andrle (2018-)
Nicki Sørensen (2019-)
Dirk Demol (2020-)
Claudio Cozzi (2020-)
Zakkari Dempster (2020-)
Cherie Pridham (2021-)
Nazwy
2015-2016Cycling Academy
2017-2019Israel Cycling Academy
2020-2021Israel Start-Up Nation
2022-Israel-Premier Tech
Commons-logo.svgDokumentacja Wikidata-logo S.svg

Israel-Premier Tech (hebr. ישראל פרמייר–טק או, Kod UCI: IPT) – izraelska grupa kolarska należąca do dywizji UCI WorldTeams.

Grupa powstała pod koniec 2014, przystępując do rywalizacji od sezonu 2015[1]. W latach 2015–2016 zespół pod nazwą Cycling Academy Team należał do dywizji UCI Continental Teams[2][3], a w latach 2017–2019 jako Israel Cycling Academy należał do dywizji UCI Professional Continental Teams[4][5][6]. W październiku 2019 izraelska grupa przejęła licencję UCI WorldTeams od zespołu Team Katusha-Alpecin[7] i w 2020 pod nazwą Israel Start-Up Nation rozpoczęła rywalizację w najwyższej dywizji[8]. W styczniu 2022 sponsorem tytularnym zespołu została firma Premier Tech, a grupa przyjęła nazwę Israel-Premier Tech[9].

Od 2020 Israel Start-Up Nation posiada również drugi, rozwojowy zespół, który pod nazwą Israel Cycling Academy należy do dywizji UCI Continental Teams[10][11].

Nazwa

  • Cycling Academy Team (2015–2016[2][3])
  • Israel Cycling Academy (2017–2019[4][5][6])
  • Israel Start-Up Nation (2020[8]–2021[9])
  • Israel-Premier Tech (od 2022[9])

Sezony

2021

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Rudy Barbier18 grudnia 1992
FRA
Francja
AG2R La Mondiale (2018)
Sebastian Berwick15 grudnia 1999
AUS
Australia
St George Continental Cycling Team (2019)
Patrick Bevin15 lutego 1991
NZL
Nowa Zelandia
CCC Team (2020)
Jenthe Biermans30 października 1995
BEL
Belgia
Katusha-Alpecin (2019)
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Matthias Brändle7 grudnia 1989
AUT
Austria
Trek-Segafredo (2018)
Alexander Cataford1 września 1993
CAN
Kanada
UnitedHealthcare (2018)
Davide Cimolai13 sierpnia 1989
ITA
Włochy
Groupama-FDJ (2018)
Alessandro De Marchi19 maja 1986
ITA
Włochy
CCC Team (2020)
Alex Dowsett3 października 1988
GBR
Wielka Brytania
Katusha-Alpecin (2019)
Itamar Einhorn20 września 1997
ISR
Izrael
Côtes d'Armor-Marie Morin-Véranda Rideau (2019)
Chris Froome20 maja 1985
GBR
Wielka Brytania
Ineos Grenadiers (2020)
Omer Goldstein13 sierpnia 1996
ISR
Izrael
Ampo-Goierriko TB (2017)
André Greipel16 lipca 1982
GER
Niemcy
Arkéa-Samsic (2019)
Carl Fredrik Hagen26 września 1991
NOR
Norwegia
Lotto-Soudal (2020)
Ben Hermans8 czerwca 1986
BEL
Belgia
BMC Racing Team (2017)
Hugo Hofstetter13 lutego 1994
FRA
Francja
Cofidis, Solutions Crédits (2019)
Reto Hollenstein22 sierpnia 1985
SUI
Szwajcaria
Katusha-Alpecin (2019)
Daryl Impey6 grudnia 1984
RSA
Południowa Afryka
Mitchelton-Scott (2020)
Taj Jones (1 lipca 2021–31 grudnia 2021)26 lipca 2000
AUS
Australia
ARA Pro Racing Sunshine Coast (2020)
Daniel Martin20 sierpnia 1986
IRL
Irlandia
UAE Team Emirates (2019)
Krists Neilands18 sierpnia 1994
LAT
Łotwa
Axeon-Hagens Berman (2016)
Gaj Niw8 marca 1994
ISR
Izrael
Israel Cycling Academy Development (2017)
James Piccoli5 września 1991
CAN
Kanada
Elevate-KHS Pro Cycling (2019)
Alexis Renard1 czerwca 1999
FRA
Francja
Côtes d'Armor-Marie Morin-Véranda Rideau (2019)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Norman Vahtra23 listopada 1996
EST
Estonia
Cycling Tartu (2019)
Tom Van Asbroeck19 kwietnia 1990
BEL
Belgia
EF Education First-Drapac (2018)
Sep Vanmarcke28 lipca 1988
BEL
Belgia
EF Pro Cycling (2020)
Michael Woods 12 października 1986
CAN
Kanada
EF Pro Cycling (2020)
Mads Würtz Schmidt31 marca 1994
DEN
Dania
Katusha-Alpecin (2019)
Rick Zabel7 grudnia 1993
GER
Niemcy
Katusha-Alpecin (2019)
Źródło: UCI

Zwycięstwa

Wikidata-logo S.svg Zwycięstwa
DataWyścigPaństwoKategoriaZwycięzca
20 lutego 2021Tour des Alpes-Maritimes et du Var, 2. etap
FRA
Francja
2.1
CAN
Michael Woods
15 marca 2021Tirreno-Adriático, 6. etap
ITA
Włochy
2.UWT
DEN
Mads Würtz Schmidt
23 marca 2021Settimana Internazionale di Coppi e Bartali, 1. B etap
ITA
Włochy
2.1
ISR
Israel Start-Up Nation
1 maja 2021Tour de Romandie, 4. etap
SUI
Szwajcaria
2.UWT
CAN
Michael Woods
16 maja 2021Trofeo Playa de Palma
ESP
Hiszpania
1.1
GER
André Greipel
21 maja 2021Vuelta a Andalucía, 4. etap
ESP
Hiszpania
2.Pro
GER
André Greipel
26 maja 2021Giro d'Italia, 17. etap
ITA
Włochy
2.UWT
IRL
Daniel Martin
12 czerwca 2021Mistrzostwa Izraela – jazda indywidualna na czas
ISR
Izrael
CN
ISR
Omer Goldstein
19 czerwca 2021Mistrzostwa Austrii – jazda indywidualna na czas
AUT
Austria
CN
AUT
Matthias Brändle
20 czerwca 2021Mistrzostwa Danii – start wspólny
DEN
Dania
CN
DEN
Mads Würtz Schmidt
24 czerwca 2021Giro dell’Appennino
ITA
Włochy
1.1
BEL
Ben Hermans
7 sierpnia 2021Arctic Race of Norway, 3. etap
NOR
Norwegia
2.Pro
BEL
Ben Hermans
8 sierpnia 2021Arctic Race of Norway, klasyfikacja generalna
NOR
Norwegia
2.Pro
BEL
Ben Hermans
26 sierpnia 2021Tour du Poitou-Charentes, 4. etap
FRA
Francja
2.1
BEL
Ben Hermans
11 września 2021Mistrzostwa Kanady – start wspólny
CAN
Kanada
CN
CAN
Guillaume Boivin
19 września 2021Okolo Slovenska, 4. etap
SVK
Słowacja
2.1
ISR
Itamar Einhorn
5 października 2021Tre Valli Varesine
ITA
Włochy
1.Pro
ITA
Alessandro De Marchi

2020

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Matteo Badilatti30 lipca 1992
SUI
Szwajcaria
Team Vorarlberg-Santic (2018)
Rudy Barbier18 grudnia 1992
FRA
Francja
AG2R La Mondiale (2018)
Jenthe Biermans30 października 1995
BEL
Belgia
Katusha-Alpecin (2019)
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Matthias Brändle7 grudnia 1989
AUT
Austria
Trek-Segafredo (2018)
Alexander Cataford1 września 1993
CAN
Kanada
UnitedHealthcare (2018)
Davide Cimolai13 sierpnia 1989
ITA
Włochy
Groupama-FDJ (2018)
Alex Dowsett3 października 1988
GBR
Wielka Brytania
Katusha-Alpecin (2019)
Itamar Einhorn20 września 1997
ISR
Izrael
Côtes d'Armor-Marie Morin-Véranda Rideau (2019)
Omer Goldstein13 sierpnia 1996
ISR
Izrael
Ampo-Goierriko TB (2017)
André Greipel16 lipca 1982
GER
Niemcy
Arkéa-Samsic (2019)
Ben Hermans8 czerwca 1986
BEL
Belgia
BMC Racing Team (2017)
Hugo Hofstetter13 lutego 1994
FRA
Francja
Cofidis, Solutions Crédits (2019)
Reto Hollenstein22 sierpnia 1985
SUI
Szwajcaria
Katusha-Alpecin (2019)
Daniel Martin20 sierpnia 1986
IRL
Irlandia
UAE Team Emirates (2019)
Travis McCabe12 maja 1989
USA
Stany Zjednoczone
Floyd's Pro Cycling (2019)
Daniel Navarro18 lipca 1983
ESP
Hiszpania
Katusha-Alpecin (2019)
Krists Neilands18 sierpnia 1994
LAT
Łotwa
Axeon-Hagens Berman (2016)
Gaj Niw8 marca 1994
ISR
Izrael
Israel Cycling Academy Development (2017)
James Piccoli5 września 1991
CAN
Kanada
Elevate-KHS Pro Cycling (2019)
Nils Politt6 marca 1994
GER
Niemcy
Katusha-Alpecin (2019)
Mihkel Räim3 lipca 1993
EST
Estonia
Pro Immo Nicolas Roux (2015)
Alexis Renard1 czerwca 1999
FRA
Francja
Côtes d'Armor-Marie Morin-Véranda Rideau (2019)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Patrick Schelling1 maja 1990
SUI
Szwajcaria
Team Vorarlberg-Santic (2019)
Rory Sutherland8 lutego 1982
AUS
Australia
UAE Team Emirates (2019)
Norman Vahtra23 listopada 1996
EST
Estonia
Cycling Tartu (2019)
Tom Van Asbroeck19 kwietnia 1990
BEL
Belgia
EF Education First-Drapac (2018)
Mads Würtz Schmidt31 marca 1994
DEN
Dania
Katusha-Alpecin (2019)
Rick Zabel7 grudnia 1993
GER
Niemcy
Katusha-Alpecin (2019)
Źródło: UCI

Zwycięstwa

Wikidata-logo S.svg Zwycięstwa
DataWyścigPaństwoKategoriaZwycięzca
26 stycznia 2020Vuelta a San Juan, 1. etap
ARG
Argentyna
2.Pro
FRA
Rudy Barbier
20 lutego 2020Tour of Antalya, 1. etap
TUR
Turcja
2.1
EST
Mihkel Räim
3 marca 2020Le Samyn
BEL
Belgia
1.1
FRA
Hugo Hofstetter
20 sierpnia 2020Mistrzostwa Estonii – start wspólny
EST
Estonia
CN
EST
Norman Vahtra
22 sierpnia 2020Mistrzostwa Austrii – jazda indywidualna na czas
AUT
Austria
CN
AUT
Matthias Brändle
19 września 2020Okolo Slovenska, 4. etap
SVK
Słowacja
2.1
FRA
Rudy Barbier
10 października 2020Giro d'Italia, 8. etap
ITA
Włochy
2.UWT
GBR
Alex Dowsett

2019

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Edwin Ávila21 listopada 1989
COL
Kolumbia
Illuminate (2017)
Matteo Badilatti30 lipca 1992
SUI
Szwajcaria
Team Vorarlberg-Santic (2018)
Rudy Barbier18 grudnia 1992
FRA
Francja
AG2R La Mondiale (2018)
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Matthias Brändle7 grudnia 1989
AUT
Austria
Trek-Segafredo (2018)
Clément Carisey23 marca 1992
FRA
Francja
Israel Cycling Academy (2018)
Alexander Cataford1 września 1993
CAN
Kanada
UnitedHealthcare (2018)
Davide Cimolai13 sierpnia 1989
ITA
Włochy
Groupama-FDJ (2018)
Zakkari Dempster27 września 1987
AUS
Australia
Bora-Argon 18 (2016)
Conor Dunne22 stycznia 1992
IRL
Irlandia
Aqua Blue Sport (2018)
Nathan Earle4 czerwca 1988
AUS
Australia
Team Ukyo (2017)
Itamar Einhorn (1 czerwca 2019–31 grudnia 2019)20 września 1997
ISR
Izrael
Israel Cycling Academy U23 (2018)
Sondre Holst Enger17 grudnia 1993
NOR
Norwegia
AG2R La Mondiale (2017)
Awet Ghebremedhn5 lutego 1992
ERI
Erytrea
Kuwait-Cartucho.es (2017)
Omer Goldstein13 sierpnia 1996
ISR
Izrael
Ampo-Goierriko TB (2017)
Ro’i Goldstein20 maja 1993
ISR
Izrael
Ben Hermans8 czerwca 1986
BEL
Belgia
BMC Racing Team (2017)
August Jensen29 sierpnia 1991
NOR
Norwegia
Coop (2017)
Riccardo Minali19 kwietnia 1995
ITA
Włochy
Astana (2018)
Krists Neilands18 sierpnia 1994
LAT
Łotwa
Axeon-Hagens Berman (2016)
Gaj Niw8 marca 1994
ISR
Izrael
Israel Cycling Academy Development (2017)
Benjamin Perry7 marca 1994
CAN
Kanada
Silber (2016)
Rubén Plaza29 lutego 1980
ESP
Hiszpania
Orica-Scott (2017)
Mihkel Räim3 lipca 1993
EST
Estonia
Pro Immo Nicolas Roux (2015)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Kristian Sbaragli8 maja 1990
ITA
Włochy
Dimension Data (2017)
Hamish Schreurs23 stycznia 1994
NZL
Nowa Zelandia
Klein Constantia (2016)
Daniel Turek19 stycznia 1993
CZE
Czechy
TJ Favorit Brno (2014)
Tom Van Asbroeck19 kwietnia 1990
BEL
Belgia
EF Education First-Drapac (2018)
Dennis van Winden2 grudnia 1987
NED
Holandia
LottoNL-Jumbo (2016)
Źródło: UCI

Zwycięstwa

Wikidata-logo S.svg Zwycięstwa
DataWyścigPaństwoKategoriaZwycięzca
27 lutego 2019Tour du Rwanda, 4. etap
RWA
Rwanda
COL
Edwin Ávila
30 marca 2019Classic Loire Atlantique
FRA
Francja
1.1
FRA
Rudy Barbier
12 kwietnia 2019Volta Internacional Cova da Beira, 1. etap
POR
Portugalia
2.1
COL
Edwin Ávila
14 kwietnia 2019Volta Internacional Cova da Beira, klasyfikacja generalna
POR
Portugalia
2.1
COL
Edwin Ávila
25 kwietnia 2019Vuelta a Castilla y León, 1. etap
ESP
Hiszpania
2.1
ITA
Davide Cimolai
26 kwietnia 2019Vuelta a Castilla y León, 2. etap
ESP
Hiszpania
2.1
ITA
Davide Cimolai
27 kwietnia 2019Vuelta a Castilla y León, klasyfikacja generalna
ESP
Hiszpania
2.1
ITA
Davide Cimolai
19 maja 2019Mistrzostwa Austrii – jazda indywidualna na czas
AUT
Austria
CN
AUT
Matthias Brändle
23 maja 2019Tour of Estonia, prolog
EST
Estonia
2.1
AUT
Matthias Brändle
24 maja 2019Tour of Estonia, 1. etap
EST
Estonia
2.1
FRA
Rudy Barbier
25 maja 2019Tour of Estonia, 2. etap
EST
Estonia
2.1
EST
Mihkel Räim
25 maja 2019Tour of Estonia, klasyfikacja generalna
EST
Estonia
2.1
EST
Mihkel Räim

2018

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Edwin Ávila21 listopada 1989
COL
Kolumbia
Illuminate (2017)
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Zakkari Dempster27 września 1987
AUS
Australia
Bora-Argon 18 (2016)
José Manuel Díaz18 stycznia 1995
ESP
Hiszpania
Nathan Earle4 czerwca 1988
AUS
Australia
Team Ukyo (2017)
Sondre Holst Enger17 grudnia 1993
NOR
Norwegia
AG2R La Mondiale (2017)
Omer Goldstein13 sierpnia 1996
ISR
Izrael
Ampo-Goierriko TB (2017)
Ro’i Goldstein20 maja 1993
ISR
Izrael
Ben Hermans8 czerwca 1986
BEL
Belgia
BMC Racing Team (2017)
August Jensen29 sierpnia 1991
NOR
Norwegia
Coop (2017)
Luis Lemus21 kwietnia 1992
MEX
Meksyk
Airgas-Safeway Cycling (2015)
Krists Neilands18 sierpnia 1994
LAT
Łotwa
Axeon-Hagens Berman (2016)
Gaj Niw8 marca 1994
ISR
Izrael
Israel Cycling Academy Development (2017)
Benjamin Perry7 marca 1994
CAN
Kanada
Silber (2016)
Rubén Plaza29 lutego 1980
ESP
Hiszpania
Orica-Scott (2017)
Mihkel Räim3 lipca 1993
EST
Estonia
Pro Immo Nicolas Roux (2015)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Kristian Sbaragli8 maja 1990
ITA
Włochy
Dimension Data (2017)
Hamish Schreurs23 stycznia 1994
NZL
Nowa Zelandia
Klein Constantia (2016)
Daniel Turek19 stycznia 1993
CZE
Czechy
TJ Favorit Brno (2014)
Dennis van Winden2 grudnia 1987
NED
Holandia
LottoNL-Jumbo (2016)
Tyler Williams17 listopada 1994
USA
Stany Zjednoczone
Axeon-Hagens Berman (2016)
Awiw Jechezkel21 kwietnia 1994
ISR
Izrael
Asfra Racing Oudenaarde (2016)
Awet Ghebremedhn5 lutego 1992
ERI
Erytrea
Kuwait-Cartucho.es (2017)
Źródło: UCI

2017

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Dan Craven1 lutego 1983
NAM
Namibia
Europcar (2015)
Zakkari Dempster27 września 1987
AUS
Australia
Bora-Argon 18 (2016)
José Manuel Díaz18 stycznia 1995
ESP
Hiszpania
Ro’i Goldstein20 maja 1993
ISR
Izrael
Luis Lemus21 kwietnia 1992
MEX
Meksyk
Airgas-Safeway Cycling (2015)
Jason Lowndes14 grudnia 1994
AUS
Australia
Drapac Professional Cycling (2016)
Krists Neilands18 sierpnia 1994
LAT
Łotwa
Axeon-Hagens Berman (2016)
Benjamin Perry7 marca 1994
CAN
Kanada
Silber (2016)
Mihkel Räim3 lipca 1993
EST
Estonia
Pro Immo Nicolas Roux (2015)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Hamish Schreurs23 stycznia 1994
NZL
Nowa Zelandia
Klein Constantia (2016)
Daniel Turek19 stycznia 1993
CZE
Czechy
TJ Favorit Brno (2014)
Dennis van Winden2 grudnia 1987
NED
Holandia
LottoNL-Jumbo (2016)
Tyler Williams17 listopada 1994
USA
Stany Zjednoczone
Axeon-Hagens Berman (2016)
Awiw Jechezkel21 kwietnia 1994
ISR
Izrael
Asfra Racing Oudenaarde (2016)
Itamar Einhorn (1 sierpnia 2017–31 grudnia 2017, stażysta)20 września 1997
ISR
Izrael
Verandas Willems-Crabbé-CC Chevigny (2016)
Gaj Niw (1 sierpnia 2017–31 grudnia 2017, stażysta)8 marca 1994
ISR
Izrael
Nícolas Sessler (1 sierpnia 2017–31 grudnia 2017, stażysta)29 kwietnia 1994
BRA
Brazylia
Lizarte (2017)
Źródło: UCI

2016

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Guillaume Boivin25 maja 1989
CAN
Kanada
Optum-Kelly Benefit Strategies (2015)
Chris Butler16 lutego 1988
USA
Stany Zjednoczone
SmartStop (2015)
Dan Craven1 lutego 1983
NAM
Namibia
Europcar (2015)
Gaj Gabbaj18 lipca 1993
ISR
Izrael
Omer Goldstein (11 lipca 2016–31 grudnia 2016)13 sierpnia 1996
ISR
Izrael
Ro’i Goldstein (3 maja 2016–31 grudnia 2016)20 maja 1993
ISR
Izrael
Zohar Hadari (13 kwietnia 2016–31 grudnia 2016)9 maja 1994
ISR
Izrael
Asfra Racing Oudenaarde (2016)
Luis Lemus21 kwietnia 1992
MEX
Meksyk
Airgas-Safeway Cycling (2015)
Ľuboš Malovec10 lutego 1994
SVK
Słowacja
Dukla Trenčín Trek (2014)
Wojciech Migdał27 marca 1991
POL
Polska
Wibatech Fuji Żory (2014)
Marko Pavlic9 lutego 1993
SLO
Słowenia
Radenska Ljubljana (2015)
Emanuel Piaskowy2 marca 1991
POL
Polska
ActiveJet (2014)
Mihkel Räim3 lipca 1993
EST
Estonia
Pro Immo Nicolas Roux (2015)
Gaj Sagiw5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Daniel Turek19 stycznia 1993
CZE
Czechy
TJ Favorit Brno (2014)
Awiw Jechezkel (26 lutego 2016–31 grudnia 2016)21 kwietnia 1994
ISR
Izrael
Asfra Racing Oudenaarde (2016)
Źródło: UCI

2015

Skład

Wikidata-logo S.svgSkład drużyny
Imię i nazwiskoData urodzeniaPaństwoPoprzednia grupa
Antonio Angulo18 sierpnia 1992
ESP
Hiszpania
Jo’aw Be’ar24 czerwca 1991
ISR
Izrael
Mário Daško30 czerwca 1994
SVK
Słowacja
Ben Einhorn22 lipca 1993
ISR
Izrael
Gaj Gabbaj18 lipca 1993
ISR
Izrael
Ro’i Goldstein20 maja 1993
ISR
Izrael
Ľuboš Malovec10 lutego 1994
SVK
Słowacja
Dukla Trenčín Trek (2014)
Wojciech Migdał27 marca 1991
POL
Polska
Wibatech Fuji Żory (2014)
Emanuel Piaskowy2 marca 1991
POL
Polska
ActiveJet (2014)
Gaj Sagiw (12 sierpnia 2015–31 grudnia 2015)5 grudnia 1994
ISR
Izrael
Patryk Talaga2 kwietnia 1995
POL
Polska
Daniel Turek19 stycznia 1993
CZE
Czechy
TJ Favorit Brno (2014)
Bartosz Warchoł (17 kwietnia 2015–31 grudnia 2015)16 stycznia 1992
POL
Polska
Ido Zilberstein27 sierpnia 1993
ISR
Izrael
Team Ukyo (2014)
Źródło: UCI

Przypisy

  1. Gallery: Sagan helps launch first Israeli pro team (ang.). cyclingnews.com, 2014-11-26. [dostęp 2020-09-25].
  2. a b Cycling Academy Team (CT) » 2015 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  3. a b Cycling Academy Team (CT) » 2016 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  4. a b Israel Cycling Academy (PCT) » 2017 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  5. a b Israel Cycling Academy (PCT) » 2018 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  6. a b Israel Cycling Academy (PCT) » 2019 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  7. Israel Cycling Academy w kolarskiej elicie. polsatsport.pl, 2019-10-04. [dostęp 2020-09-25].
  8. a b Israel Start-Up Nation (WT) » 2020 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  9. a b c Daniel Benson: Israel Start-Up Nation and Premier Tech join forces (ang.). cyclingnews.com, 2022-01-06. [dostęp 2022-01-12].
  10. Israel Cycling Academy (CT) » 2020 (ang.). procyclingstats.com. [dostęp 2020-09-25].
  11. ISRAEL CYCLING ACADEMY – OUR CONTINENTAL TEAM (ang.). israelcyclingacademy.com. [dostęp 2020-09-25].

Linki zewnętrzne

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Israel-Premier Tech
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.