Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet 2017/I Dywizja
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie I dywizji kobiet 2017 zostaną rozegrane w dniach 15–21 kwietnia (Grupa A) i 8–14 kwietnia (Grupa B).
W mistrzostwach Dywizji I uczestniczyć będzie 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy po 6 zespołów. Zgodnie z formatem zawody Dywizji I odbędą się w dwóch grupach: Grupa A w Austrii (Graz), zaś grupa B w Polsce (Katowice). Reprezentacje rywalizowały systemem każdy z każdym.
Hale, w których odbędą się zawody:
- Eisstadion Liebenau w Grazu – Dywizja IA;
- Jantor w Katowicach – Dywizja IB
15 kwietnia 2017 | Dania | 1:0 | Francja | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 13:00 | M. Brix (SH) 19:58 | (1:0, 0:0, 0:0) | Widzów: 52 Sędzia główny: Tijana Haack | |
14 min. kar | 10 min. kkar |
Zamknij
15 kwietnia 2017 | Węgry | 0:1 | Japonia | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 16:30 | (0:1, 0:0, 0:0) | 06:51 (PP) A. Toko | Widzów: 228 Sędzia główny: Maija Kontturi | |
8 min. kar | 2 min. kar |
Zamknij
15 kwietnia 2017 | Norwegia | 4:6 | Austria | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 20:00 | A. Schjelderup Dalen (EQ) 06:21 M. Haug Hansen (PP) 18:33 M. Sirum (EQ) 46:12 A. Schjelderup Dalen (EQ) 58:42 |
(2:2, 0:2, 2:2) | 01:12 (PP) C. Wittich 04:49 (EQ) M. Vlcek 28:40 (EQ) D. Altmann 38:27 (EQ) D. Altmann 40:57 (PP) C. Wittich 48:53 (PP) E. Beiter Schwarzler |
Widzów: 669 Sędzia główny: Kristine Morrison |
14 min. kar | 10 min. kar |
Zamknij
16 kwietnia 2017 | Japonia | 3:0 | Dania | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 13:00 | C. Osawa (EQ) 09:23 R. Ukita (EQ) 33:40 A. Nakamura (EQ) 41:56 |
(1:0, 1:0, 1:0) | Widzów: 72 Sędzia główny: Kristine Morrison | |
2 min. kar | 8 min. kar |
Zamknij
16 kwietnia 2017 | Francja | 0:3 | Norwegia | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 16:30 | (0:1, 0:1, 0:1) | 01:12 (EQ) M. Haug Hansen 33:46 (EQ) A. Furulund 47:57 (EQ) L. Tendenes |
Widzów: 107 Sędzia główny: Maija Kontturi | |
2 min. kar | 6 min. kar |
Zamknij
16 kwietnia 2017 | Austria | 4:2 | Węgry | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 20:00 | A. Hanser (EQ) 11:14 T. Schafzahl (PP) 22:40 D. Altmann (PP) 36:18 D. Altmann (EQ) 46:09 |
(1:1, 2:1, 1:0) | 03:11 (EQ) F. Gasparics 31:14 (PP) R. Dabasi |
Widzów: 618 Sędzia główny: Debby Hengst |
12 min. kar | 22 min. kar |
Zamknij
18 kwietnia 2017 | Japonia | 5:3 | Norwegia | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 13:00 | C. Osawa (SH) 09:07 A. Hosoyamada (PP) 19:21 A. Hosoyamada (PP) 34:38 M. Shishiuchi (PP) 38:31 A. Hosoyamada (SH, EN) 59:06 |
(2:2, 2:0, 1:1) | 03:13 (EQ) M. Haug Hansen 08:51 (EQ) L. Bialik 41:56 (PP) M. Haug Hansen |
Widzów: 87 Sędzia główny: Debby Hengst |
12 min. kar | 14 min. kar |
Zamknij
18 kwietnia 2017 | Węgry | 2:0 | Dania | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 16:30 | K. Jókai Szilágyi (EQ) 07:52 F. Gasparics (PS) 59:05 |
(1:0, 0:0, 1:0) | Widzów: 132 Sędzia główny: Tijana Haack | |
6 min. kar | 18 min. kar |
Zamknij
18 kwietnia 2017 | Francja | 1:3 | Austria | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 20:00 | L. Escudero (EQ) 35:33 | (0:0, 1:2, 0:1) | 26:44 (EQ) D. Altmann 39:14 (EQ) J. Weber 44:21 (EQ) A. Meixner |
Widzów: 603 Sędzia główny: Kristine Morrison |
4 min. kar | 6 min. kar |
Zamknij
20 kwietnia 2017 | Francja | 0:1 | Węgry | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 13:00 | (0:0, 0:1, 0;0) | 23:02 (PP) A. Huszák | Widzów: 84 Sędzia główny: Maija Kontturi | |
8 min. kar | 4 min. kar |
Zamknij
20 kwietnia 2017 | Dania | 3:1 | Norwegia | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 16:30 | A. Andersen (EQ) 09:41 M. Brix (PP) 17:32 L. Friis-Hansen (EQ) 42:32 |
(2:1, 0:0, 1:0) | 14:22 (EQ) V. Lovdal | Widzów: 127 Sędzia główny: Tijana Haack |
4 min. kar | 10 min. kar |
Zamknij
20 kwietnia 2017 | Austria | 1:4 | Japonia | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 20:00 | E. Beiter (PP) 35:32 | (0:2, 1:2, 0:0) | 11:36 (EQ) H. Kubo 16:22 (PP) H. Kubo 23:45 (EQ) M. Fujimoto 27:04 (EQ) Suzuki |
Widzów: 1 138 Sędzia główny: Debby Hengst |
4 min. kar | 8 min. kar |
Zamknij
21 kwietnia 2017 | Norwegia | 6:0 | Węgry | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 13:00 | I. Morset (EQ) 04:04 L. Bialik (EQ) 14:58 A. S. Dalen (EQ) 17:17 S. Holøs (PP) 40:24 M. Sirum (EQ) 41:20 A. S. Dalen (EQ) 52:01 |
(3:0, 0:0, 3:0) | Widzów: 108 Sędzia główny: Debby Hengst | |
8 min. kar | 18 min. kar |
Zamknij
21 kwietnia 2017 | Japonia | 4:0 | Francja | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 16:30 | S. Ono (EQ) 02:45 Y. Enomoto (EQ) 05:41 H. Kubo (EQ) 12:07 H. Toko (EQ) 38:25 |
(3:0, 1:0, 0:0) | Widzów: 87 Sędzia główny: Tijana Haack | |
8 min. kar | 2 min. kar |
Zamknij
21 kwietnia 2017 | Austria | 6:1 | Dania | Eisstadion Liebenau, Graz |
Więcej informacji Szczegóły ...
Szczegóły | ||||
---|---|---|---|---|
Godzina: 20:00 | D. Altmann (EQ) 32:32 Grascher (EQ) 33:01 A. Meixner (EQ) 34:25 T. Schafzahl (EQ) 36:58 A. Meixner (PP) 40:54 D. Altmann (PP) 50:03 |
(0:1, 4:0, 2:0) | 02:14 (EQ) S. Glud | Widzów: 1 342 Sędzia główny: Kristine Morrison |
6 min. kar | 12 min. kar |
Zamknij
Tabela
Więcej informacji Lp., Zespół ...
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Austria | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | +13 |
2 | Japonia | 5 | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 20 | 12 | +8 |
3 | Norwegia | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 17 | 14 | +3 |
4 | Dania | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 12 | -7 |
5 | Węgry | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 11 | -6 |
6 | Francja | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 12 | -11 |
Zamknij
= awans do elity = utrzymanie w I dywizji grupy A = spadek do I dywizji grupy B
- Nagrody indywidualne
Dyrektoriat turnieju wybrał trójkę najlepszych zawodników, po jednym na każdej pozycji[1]:
Szkoleniowcy reprezentacji wybierają najlepszych zawodników swoich zespołów: