Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym 2015 - jazda po muldach mężczyzn - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym 2015 - jazda po muldach mężczyzn.

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym 2015 - jazda po muldach mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Jazda po muldach mężczyzn na MŚ 2015
Złoty medal
Francja Anthony Benna
Srebrny medal
Kanada Mikaël Kingsbury
Brązowy medal
Rosja Aleksandr Smyszlajew

Zawodnicy o medale mistrzostw świata walczyli 18 stycznia na trasie Schneaschea w kurorcie Kreischberg. Mistrzostwa świata z 2013 roku nie obronił Kanadyjczyk Mikaël Kingsbury który przegrał złoty medal o 35 setnych punktu z reprezentantem Francji Anthony Benną. Brązowym medalistą 15. mistrzostw świata został reprezentant Rosjanin Aleksandr Smyszlajew.

Wyniki

Kwalifikacje

1. Runda kwalifikacji

Miejsce Nr Zawodnik Państwo Punkty Czas Łącznie Uwagi
Skręty Skoki Czas
1. 22 Mikaël Kingsbury  Kanada 54.80 15.08 16.71 22.67 s 86.59 QF
2. 11 Simon Pouliot-Cavanagh  Kanada 52.90 13.76 17.75 21.92 s 84.41 QF
3. 27 Aleksandr Smyszlajew  Rosja 53.10 14.29 16.46 22.85 s 83.85 QF
4. 28 Marc-Antoine Gagnon  Kanada 51.20 15.67 16.28 22.98 s 83.15 QF
5. 18 Aleksiej Pawlenko  Rosja 51.10 14.64 17.14 22.36 s 82.88 QF
6. 23 Matt Graham  Australia 52.80 13.22 16.34 22.94 s 82.36 QF
7. 16 Philippe Marquis  Kanada 51.50 13.75 16.85 22.57 s 82.10 QF
8. 8 Patrick Deneen Stany Zjednoczone USA 49.50 12.89 18.87 21.11 s 81.26 QF
9. 19 Sacha Theocharis  Francja 50.30 13.34 16.52 22.81 s 80.16 QF
10. 20 Thomas Rowley Stany Zjednoczone USA 50.40 12.14 17.36 22.20 s 79.90 Q2
11. 14 Marco Tadé  Szwajcaria 49.60 13.55 16.24 23.01 s 79.39 Q2
12. 10 Yohann Seigneur  Francja 48.20 14.06 17.00 22.46 s 79.26 Q2
13. 29 Sora Yoshikawa  Japonia 50.30 12.41 16.28 22.98 s 78.99 Q2
14. 9 Nobuyuki Nishi  Japonia 49.50 11.85 16.96 22.49 s 78.31 Q2
15. 2 Anthony Benna  Francja 48.40 13.12 16.23 23.02 s 77.75 Q2
16. 24 Vinjar Slåtten  Norwegia 47.70 13.44 16.48 22.84 s 77.62 Q2
17. 17 Per Spett  Szwecja 49.70 12.65 15.14 23.81 s 77.49 Q2
18. 1 Pawieł Kołmakow  Kazachstan 49.30 12.22 15.90 23.26 s 77.42 Q2
19. 6 Troy Murphy Stany Zjednoczone USA 45.90 15.83 15.68 23.42 s 77.41 Q2
20. 7 Jussi Penttala  Finlandia 48.50 11.95 16.88 22.55 77.33 Q2
21. 12 Ludvig Fjallström  Szwecja 47.50 13.26 16.02 23.17 s 76.78 Q2
22. 43 Kim Ji-hyon  Korea Południowa 48.00 12.02 16.73 22.66 s 76.75 Q2
23. 30 Siergiej Wołkow  Rosja 48.30 11.32 16.19 23.05 s 75.81 Q2
24. 13 Tevje Lie Andersen  Norwegia 46.80 12.28 15.80 23.33 s 74.88 Q2
25. 25 Dmitrij Rejcherd  Kazachstan 45.70 12.63 16.46 22.85 s 74.79 Q2
26. 39 Arwed Loth  Niemcy 46.60 12.67 15.51 23.54 s 74.78 Q2
27. 5 Sho Kashima Stany Zjednoczone USA 43.90 13.15 17.49 22.11 s 74.54 Q2
28. 15 Kerrian Chunlaud  Kanada 45.10 13.04 16.34 22.94 s 74.48 Q2
29. 26 Seo Myung-joon  Korea Południowa 44.40 13.09 16.16 23.07 s 73.65 Q2
30. 4 Jimi Salonen  Finlandia 42.70 14.06 16.40 22.90 s 73.16
31. 21 Maksim Michajłow  Rosja 42.80 12.96 16.71 22.67 s 72.47
32. 40 Felix Pfeiffer  Niemcy 45.10 11.40 14.73 24.11 s 71.23
33. 38 Julius Garbe  Niemcy 43.50 10.96 16.20 23.04 s 70.66
34. 37 Felix Elofsson  Szwecja 42.00 12.87 15.47 23.57 s 70.34
35. 35 Dmitrij Barmaszow  Kazachstan 43.50 10.92 15.80 23.33 s 70.22
36. 44 Giacomo Matiz  Włochy 43.90 9.26 15.39 23.63 s 68.55
37. 32 Daniel Honzig  Czechy 39.70 12.04 12.08 26.03 s 63.82
38. 33 Jannick Fjeldsoe  Dania 35.90 10.05 15.88 23.27 s 61.83
39. 34 Sascha Posch  Austria 30.90 10.65 14.35 24.38 s 55.90
40. 45 Serhij Czmel  Ukraina 29.80 7.26 10.23 27.37 s 47.29
41. 41 Andrew Longley  Wielka Brytania 33.60 9.85 10.79 26.96 s 54.24
42. 36 Thomas Aigner  Austria 6.90 7.15 12.78 25.52 s 26.83
43. 31 Adrien Bouard  Niemcy 5.00 4.16 15.22 23.75 s 24.38
42 Chen Kang  Chiny DNF
3 Benjamin Cavet  Francja DNS

2. Runda kwalifikacji

Miejsce Nr Zawodnik Państwo Punkty Czas Łącznie Uwagi
Skręty Skoki Czas
1. 10 Yohann Seigneur  Francja 51.80 14.35 17.07 22.41 s 83.22 QF
2. 2 Anthony Benna  Francja 51.20 14.06 16.99 22.47 s 82.25 QF
3. 7 Jussi Penttala  Finlandia 50.90 13.18 17.13 22.37 s 81.21 QF
4. 20 Thomas Rowley Stany Zjednoczone USA 49.30 13.26 16.68 22.69 s 79.60 QF
5. 9 Nobuyuki Nishi  Japonia 49.70 12.91 16.91 22.53 s 79.52 QF
6. 13 Tevje Lie Andersen  Norwegia 49.60 13.55 16.22 23.03 s 79.37 QF
7. 1 Pawieł Kołmakow  Kazachstan 49.30 12.63 16.67 22.70 s 78.60 QF
8. 6 Troy Murphy Stany Zjednoczone USA 47.20 15.20 15.79 23.34 s 78.19 QF
9. 25 Dmitrij Rejcherd  Kazachstan 50.40 11.55 16.22 23.03 s 78.17 QF
10. 30 Siergiej Wołkow  Rosja 50.50 10.92 16.31 22.96 s 77.73
11. 14 Marco Tadé  Szwajcaria 47.60 13.32 16.70 22.68 s 77.62
12. 12 Ludvig Fjallström  Szwecja 47.60 12.43 16.38 22.91 s 76.41
13. 15 Kerrian Chunlaud  Kanada 47.20 12.58 16.01 23.18 s 75.79
14. 29 Sora Yoshikawa  Japonia 49.00 10.70 15.91 23.25 s 75.61
15. 5 Sho Kashima Stany Zjednoczone USA 44.80 12.77 17.39 22.18 s 74.96
16. 17 Per Spett  Szwecja 46.40 12.41 15.07 23.86 s 73.88
17. 43 Kim Ji-hyon  Korea Południowa 45.20 11.07 16.13 23.09 s 72.40
18. 24 Vinjar Slåtten  Norwegia 41.30 11.60 15.88 23.27 s 68.78
19. 39 Arwed Loth  Niemcy 40.70 10.23 16.73 22.66 s 67.66
20. 26 Seo Myung-joon  Korea Południowa 25.80 8.89 16.30 22.97 s 50.99

Finały

Finał 1

Pozycja Nr Zawodniczka Państwo Punkty Czas Łącznie Uwagi
Skręty Skoki Czas
1. 22 Mikaël Kingsbury  Kanada 54.60 16.49 16.35 22.93 s 87.44 QF2
2. 2 Anthony Benna  Francja 52.80 15.78 17.25 22.28 s 85.83 QF2
3. 28 Marc-Antoine Gagnon  Kanada 53.20 15.37 16.34 22.94 s 84.91 QF2
4. 8 Patrick Deneen Stany Zjednoczone USA 53.00 12.84 18.45 21.41 84.29 QF2
5. 27 Aleksandr Smyszlajew  Rosja 52.50 14.25 17.00 22.46 s 83.75 QF2
6. 16 Philippe Marquis  Kanada 52.20 13.32 17.17 22.34 s 82.69 QF2
7. 20 Thomas Rowley Stany Zjednoczone USA 51.60 13.23 17.65 21.99 s 82.48
8. 19 Sacha Theocharis  Francja 50.40 13.76 16.27 22.99 s 80.43
9. 7 Jussi Penttala  Finlandia 48.90 13.71 17.13 23.37 79.74
10. 13 Tevje Lie Andersen  Norwegia 47.70 13.51 16.86 22.56 s 78.07
11. 6 Troy Murphy Stany Zjednoczone USA 47.50 15.12 15.44 23.59 s 78.06
12. 25 Dmitrij Rejcherd  Kazachstan 49.60 11.97 16.27 22.99 s 77.84
13. 1 Pawieł Kołmakow  Kazachstan 46.10 11.99 16.74 22.65 s 74.83
14. 10 Yohann Seigneur  Francja 46.60 11.52 16.59 22.76 s 74.71
15. 18 Aleksiej Pawlenko  Rosja 44.10 11.95 17.36 22.20 s 73.41
16. 23 Matt Graham  Australia 44.50 10.79 17.10 22.39 s 72.39
17. 11 Simon Pouliot-Cavanagh  Kanada 32.30 8.91 18.96 21.04 s 60.17
18. 9 Nobuyuki Nishi  Japonia 21.80 8.17 18.70 21.23 s 48.67

Finał 2

Pozycja Nr Zawodniczka Państwo Punkty Czas Łącznie
Skręty Skoki Czas
2 Anthony Benna  Francja 53.90 15.73 17.26 22.27 s 86.89
22 Mikaël Kingsbury  Kanada 54.40 15.39 16.75 22.64 s 86.54
27 Aleksandr Smyszlajew  Rosja 53.90 14.41 17.37 22.19 s 85.68
4. 8 Patrick Deneen Stany Zjednoczone USA 53.60 13.56 18.48 21.39 s 85.64
5. 28 Marc-Antoine Gagnon  Kanada 52.80 15.01 16.97 22.48 s 84.78
6. 16 Philippe Marquis  Kanada DNF

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym 2015 - jazda po muldach mężczyzn
Listen to this article