Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym 2003 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym 2003.

Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym 2003

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie figurowym
2003
2002 2004
Data 13–15 grudnia 2002
Miejscowość Sosnowiec
Organizator PZŁF
Liczba konkurencji 4
Zwycięzcy
Soliści Bartosz Domański
Solistki Sabina Wojtala
Pary sportowe Dorota Zagórska
Mariusz Siudek
Pary taneczne Sylwia Nowak
Sebastian Kolasiński

Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie figurowym 2002 – zawody mające na celu wyłonienie najlepszych łyżwiarzy figurowych w Polsce. Mistrzostwa rozgrywano od 13 do 15 grudnia 2002 w Sosnowcu.

Wyniki

Kategoria seniorów

Soliści

Miejsce Zawodnik Klub SP LP Punkty
1 Bartosz Domański Dwory Unia SSA Oświęcim 1 1 1.5
2 Krzysztof Komosa RKS Marymont Warszawa 2 2 3.0

Solistki

Miejsce Zawodniczka Klub SP LP Punkty
1 Sabina Wojtala Dwory Unia SSA Oświęcim 1 1 1.5
2 Anna Jurkiewicz Dwory Unia SSA Oświęcim 2 2 3.0
3 Oktawia Ścibor RKS Marymont Warszawa 3 3 4.5
4 Agnieszka Chudoba KS Cracovia 4 4 6.0

Pary sportowe

Miejsce Zawodnicy Klub SP LP Punkty
1 Dorota Zagórska / Mariusz Siudek Dwory Unia SSA Oświęcim 1 1 1.5

Pary taneczne

Rank Name Club CD1 CD2 OD FD TFP
1 Sylwia Nowak / Sebastian Kolasiński MKŁ Łódź 1 1 1 1 2.0
2 Agnieszka Dulej / Sławomir Janicki ŁTŁF Łódź 2 2 2 2 4.0

Kategoria juniorów

Soliści

Miejsce Zawodnik Klub SP LP Punkty
1 Mateusz Chruściński UKŁF Unia Oświęcim 2 1 2.0
2 Przemysław Domański UKŁ Spin Katowice 1 2 2.5
3 Krystian Tera ŁTŁF Łódź 3 3 4.5
4 Paweł Jekiełek UKŁF Unia Oświęcim 4 4 6.0
5 Krzysztof Kuczyński ŁTŁF Łódź 5 5 7.5
6 Kamil Kotlarczyk UKŁF Unia Oświęcim 6 6 9.0
7 Łukasz Daros KS Cracovia 7 7 10.5

Solistki

Miejsce Zawodniczka Klub SP LP Punkty
1 Magdalena Leski Dwory Unia SSA Oświęcim 1 1 1.5
2 Marta Misiewicz UKŁ Spin Katowice 2 2 3.0
3 Anna Zawada UKŁF Unia Oświęcim 3 3 4.5
4 Karolina Bulak RKS Marymont Warszawa 4 4 6.0
5 Emilia Łopińska RKS Marymont Warszawa 5 5 7.5
6 Agnieszka Sałacińska RKS Marymont Warszawa 6 6 9.0
7 Kaja Ognicka RKS Marymont Warszawa 9 6 10.5
8 Małgorzata Osypińska UKS MOSiR Sosnowiec 8 8 12.0
9 Adela Szemczak ŁUKS Neptun Gdańsk 7 10 13.5
10 Ewa Zielińska KS Start-Wisła Toruń 10 9 14.0
11 Magda Paruszewska ŁUKS Neptun Gdańsk 11 11 16.5
12 Katarzyna Sobieszek KS Cracovia 12 12 18.0
13 Aleksandra Drozd KS Cracovia 13 13 19.5
14 Paulina Łykus UKS MOSiR Sosnowiec 14 14 21.0

Pary sportowe

Miejsce Zawodnicy Klub SP LP Punkty
1 Joanna Dusik / Patryk Szałaśny UKŁF Unia Oświęcim 1 1 1.5
2 Dominika Piątkowska / Marcin Świątek MKŁ Łódź 2 2 3.0

Pary taneczne

Miejsce Zawodnicy Klub CD1 CD2 OD FD Punkty
1 Maria Bińczyk / Michał Tomaszewski ŁTŁF Łódź 1 1 1 1 2.0
2 Paulina Urban / Marcin Trębacki MKŁ Łódź / GKS Stoczniowiec 2 2 2 2 4.0
3 Joanna Budner / Jan Mościcki ŁTŁF Łódź 3 3 3 3 6.0
4 J. Lawyer / J. Trębacki GKS Stoczniowiec Gdańsk 4 4 4 5 9.0
5 Patrycja Petrus / Robert Chudziński GKS Stoczniowiec Gdańsk 6 6 5 4 9.4
6 Justina Potocka / Łukasz Pejka GKS Stoczniowiec Gdańsk 5 5 6 6 11.6

Kategoria juniorów młodszych

Soliści

Poz. Zawodnik Klub Punkty[1] SP FS
1 Maciej Cieplucha ŁTŁF Łódź 1,5 1 1
2 Janusz Karweta UKŁF Unia Oświęcim 3,0 2 2
3 Tomasz Grajcar OMKŁ Opole 4,5 3 3
4 Bartosz Paluchowski UKŁF Unia Oświęcim 6,0 4 4
5 Michał Brzeziński GKS Stoczniowiec Gdańsk 7,5 5 5

Solistki

Poz. Zawodniczka Klub Punkty[1] SP FS
1 Agata Srokowska MKS Axel Toruń 2,0 2 1
2 Joanna Sulej RKS Marymont Warszawa 2,5 1 2
3 Iwona Sadowska GKS Stoczniowiec Gdańsk 4,5 3 3
4 Ilona Senderek RKS Marymont Warszawa 6,0 4 4
5 Natalia Rutkowska MKS Axel Toruń 7.5 5 5
6 Paulina Zembrzuska KS Start-Wisła Toruń 9,0 6 6
7 Sylwia Rajska ŁUKS Neptun Gdańsk 10,5 7 7
8 Emilia Denis KS Start-Wisła Toruń 12,0 8 8
9 Lidia Osińska RKS Marymont Warszawa 13,5 9 9
10 Marta Krzystek UKŁ Spin Katowice 16,0 10 11
11 Oliwia Cwynar OMKŁ Opole 17,5 15 10
12 Natalia Sinkiewicz GKS Stoczniowiec Gdańsk 17,5 11 12
13 Julia Macińska MKŁ Łódź 20,0 12 14
14 Karolina Sergiel OMKŁ Opole 21,5 17 13
15 Stefania Lisinac GKS Stoczniowiec Gdańsk 22,0 14 15
16 Magdalena Dolska KS Start-Wisła Toruń 23,5 13 17
17 Agata Musiał UKS MOSiR Sosnowiec 24,0 16 16
18 Agata Pasko MKŁ Łódź 27,0 18 18
19 Monika Gręźlikowska KS Start-Wisła Toruń 28,5 19 19

Pary sportowe

Poz. Zawodnicy Klub Punkty[1] SP FS
1 Julia Szczerbowska / Łukasz Chluba UKŁF Unia Oświęcim 1,5 1 1
2 Aneta Michałek / Mariusz Świerguła UKŁF Unia Oświęcim 3,0 2 2

Pary taneczne

Poz. Zawodnicy Klub Punkty[1] CD OD FD
1 Joanna Krysztofiak / Bartłomiej Witczak ŁTŁF Łódź 2,0 1 1 1
2 Milena Szymczyk / Maciej Bernadowski ŁTŁF Łódź 4,0 2 2 2
3 Izabela Brzozowska / Łukasz Dzióbek GKS Stoczniowiec Gdańsk 6,5 4 3 3
4 Natalia Helszer / Patryk Habrat ŁTŁF Łódź 7,5 3 4 4

Jazda synchroniczna

Poz. Formacja Klub Punkty SP FS
1 Amber Dance UKŁ Oliwia Gdańsk 1,5 1 1

Przypisy

  1. a b c d Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym (pol.). PZŁF. [dostęp 2019-02-06]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-06-07)].
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym 2003
Listen to this article