№ | Назва | Центр | Населені пункти | Площа км² | Місце за площею | Населення (2001), чол. | Місце за населенням |
1 | Вуглегірська міська рада | м. Вуглегірськ | м. Вуглегірськ с-ще Булавине с-ще Грозне с-ще Каютине с-ще Ступакове с-ще Савелівка | | | | |
2 | Світлодарська міська рада | м. Світлодарськ | м. Світлодарськ | | | | |
3 | Сіверська міська рада | м. Сіверськ | м. Сіверськ | | | | |
4 | Соледарська міська рада | м. Соледар | м. Соледар | | | | |
5 | Часовоярська міська рада | м. Часів Яр | м. Часів Яр | | | | |
6 | Булавинська селищна рада | смт Булавинське | смт Булавинське смт Олександрівське смт Оленівка смт Прибережне | | | | |
7 | Зайцівська селищна рада | смт Зайцеве | смт Зайцеве | | | | |
8 | Луганська селищна рада | смт Луганське | смт Луганське с. Воздвиженка с. Криничне с. Лозове с. Миронівка с. Розсадки с-ще Роти | | | | |
9 | Миронівська селищна рада | смт Миронівський | смт Миронівський | | | | |
10 | Ольховатська селищна рада | смт Ольховатка | смт Ольховатка с. Весела Долина с-ще Данилове с-ще Іллінка с-ще Кам'янка с-ще Рідкодуб | | | | |
11 | Бахмутська сільська рада | с. Бахмутське | с. Бахмутське с-ще Підгородне | | | | |
12 | Берестівська сільська рада | с. Берестове | с. Берестове с-ще Виїмка с-ще Нагірне с-ще Спірне | | | | |
13 | Васюківська сільська рада | с. Васюківка | с. Васюківка с. Бондарне с. Пазено с. Сакко І Ванцетті с. Федорівка с. Хромівка | | | | |
14 | Верхньокам'янська сільська рада | с. Верхньокам'янське | с. Верхньокам'янське с. Івано-Дар'ївка с. Новоселівка | | | | |
15 | Володимирівська сільська рада | с. Володимирівка | с. Володимирівка с. Пилипчатине с. Стряпівка с. Трипілля | | | | |
16 | Дебальцівська сільська рада | с. Дебальцівське | с. Дебальцівське с. Калинівка с. Логвинове | | | | |
17 | Дронівська сільська рада | с. Дронівка | с. Дронівка с. Платонівка | | | | |
18 | Зайцівська сільська рада | с. Зайцеве | с. Зайцеве с. Вершина с. Весела Долина | | | | |
19 | Званівська сільська рада | с. Званівка | с. Званівка с. Кузьминівка с. Переїзне | | | | |
20 | Іванівська сільська рада | с. Іванівське | с. Іванівське с. Андріївка с-ще Хромове с. Берхівка с. Кліщіївка | | | | |
21 | Калинівська сільська рада | с-ще Калинівка | с-ще Калинівка с. Богданівка с. Григорівка | | | | |
22 | Клинівська сільська рада | с. Клинове | с. Клинове с. Відродження с. Мідна Руда | | | | |
23 | Кодемська сільська рада | с. Кодема | с. Кодема с. Дача с. Миколаївка с. Миколаївка Друга с. Одрадівка | | | | |
24 | Міньківська сільська рада | с. Міньківка | с. Міньківка с. Голубівка с. Дубово-Василівка с. Оріхово-Василівка с. Привілля | | | | |
25 | Никифорівська сільська рада | с. Никифорівка | с. Никифорівка с. Діброва с. Липівка с. Федорівка Друга | | | | |
26 | Новогригорівська сільська рада | с. Новогригорівка | с. Новогригорівка с. Нижнє Лозове с. Санжарівка | | | | |
27 | Новолуганська сільська рада | с-ще Новолуганське | с-ще Новолуганське с-ще Доломітне с. Семигір'я с-ще Гладосове с-ще Травневе | | | | |
28 | Опитненська сільська рада | с-ще Опитне | с-ще Опитне с-ще Зеленопілля с. Іванград с-ще Ягідне | | | | |
29 | Парасковіївська сільська рада | с. Парасковіївка | с. Парасковіївка с. Благодатне с. Залізнянське | | | | |
30 | Покровська сільська рада | с. Покровське | с. Покровське с. Нова Кам'янка | | | | |
31 | Різниківська сільська рада | с. Різниківка | с. Різниківка с. Свято-Покровське | | | | |
32 | Роздолівська сільська рада | с. Роздолівка | с. Роздолівка с. Краснополівка с. Миколаївка | | | | |
33 | Серебрянська сільська рада | с. Серебрянка | с. Серебрянка с. Григорівка | | | | |
34 | Яковлівська сільська рада | с. Яковлівка | с. Яковлівка с. Білогорівка с. Василівка с. Веселе с. Липове | | | | |