A győri 27-es jelzésű autóbusz az Autóbusz-állomás és a Fehérvári út 206. között közlekedik. A járatot a Volánbusz üzemelteti.
Gyors adatok
27-es jelzésű autóbuszvonal |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Győr |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Végállomások |
Induló állomás: | Autóbusz-állomás |
Érkező állomás: | Fehérvári út 206. |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | | | Megállóhelyek (db): | 7 | 7 | Menetidő (perc): | 10 | 15 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 7.06-16.30 | 7.06-16.30 | kedd: | 7.06-16.30 | 7.06-16.30 | szerda: | 7.06-16.30 | 7.06-16.30 | csütörtök: | 7.06-16.30 | 7.06-16.30 | péntek: | 7.06-16.30 | 7.06-16.30 | szombat: | 9.55-11.10 | 9.55-11.10 | vasárnap: | 9.55 | 9.55 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 3+4 | 3+3 | kedd: | 3+4 | 3+3 | szerda: | 3+4 | 3+3 | csütörtök: | 3+4 | 3+3 | péntek: | 3+4 | 3+3 | szombat: | 1+1 | 1+1 | vasárnap: | 0+1 | 0+1 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Győr tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Autóbusz-állomás vá. |
|
|
Nádor aluljáró |
|
|
Malom liget |
|
|
Szigethy Attila út 97. |
|
|
Szigethy Attila út, Fehérvári út |
|
|
81-es út, Zöld utca |
|
|
Fehérvári út 137. |
|
|
Fehérvári út 206. vá. |
|
Bezárás