Caribbean Cup 2017 (kwalificaties) - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Caribbean Cup 2017 (kwalificaties).

Caribbean Cup 2017 (kwalificaties)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Kwalificatie Caribbean Cup 2017
Landen van de Caraïbische Voetbalunie
Toernooi-informatie
Datum 22 maart 2016 – 8 januari 2017
Teams 24 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 50
Doelpunten 179  (3,58 per wedstrijd)
Topscorer(s)
Gino van Kessel (7 goals)
Felitciano Zschusschen (lijst)
Portaal 
 
Voetbal

De kwalificatie van de Caribbean Cup 2017 werd tussen maart 2016 en januari 2017 gehouden. Van de 31 leden van de Caraïbische Voetbalunie (CFU) deden er 7 niet mee, de overige 24 landen wel. Sint-Maarten was al in een poule ingedeeld maar trok zich uit het toernooi terug. Er zijn 3 verschillende rondes gespeeld. De 4 winnaars van de derde ronde plaatsen zich voor de Caribbean Cup. De vierde ronde werd gespeeld voor een extra plek in de Gold Cup. De winnaar van die ronde neemt het in een play-off op tegen de nummer 5 van de UNCAF. Dit werd Haïti. De eerste ronde vond plaats in maart. De laatste ronde stond eerst gepland voor november. Door de orkaan Matthew werden enkele wedstrijden uit de derde ronde een maand uitgesteld waardoor ook de wedstrijden uit de vierde ronde later gespeeld moesten worden. De play-off vond uiteindelijk plaats in januari 2017. Het eindtoernooi werd gehouden in juni 2017.

Overzicht

Deelnemers[bewerken | brontekst bewerken]

Ronde Landen Aantal landen
Geen deelname
7
Starten in de
eerste ronde

20
Starten in de
tweede ronde
1
Starten in de
derde ronde
3

Wedstrijddatums[bewerken | brontekst bewerken]

Ronde Datums
Eerste ronde 22–29 maart 2016
Tweede ronde 1–19 juni 2016
Derde ronde 5 oktober–13 november 2016
Play-off 4–8 januari 2017

Eerste ronde

Deelnemers (20 landen)

Groep 1

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Saint Kitts en Nevis
2 2 0 0 3 0 +3 6 Naar de tweede ronde
 Antigua en Barbuda
2 1 0 1 2 2 0 3 Naar de tweede ronde
 Aruba
2 0 0 2 1 4 –3 0

23 maart 2016
«onderlinge duels»
19:30 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
2 – 1
 Aruba
Sir Vivian Richards Stadium, St. John's
Scheidsrechter:
Wilson Da Costa
Josh Parker
 4'
AJ George
 23'
Frederick Gomez
 28'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Aruba 
0 – 2
 Saint Kitts en Nevis
Trinidad Stadion, Oranjestad
Scheidsrechter:
Leo Clarke
Harry Panayiotou
 38'
Romaine Sawyers
 44'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Saint Kitts en Nevis 
1 – 0
 Antigua en Barbuda
Warner Park Stadium, Basseterre
Scheidsrechter:
Sherwin Moore
Harry Panayiotou
 67'

Groep 2

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Grenada
2 2 0 0 7 1 +6 6 Naar de tweede ronde
 Amerikaanse Maagdeneilanden
2 1 0 1 3 3 0 3 Naar de tweede ronde
 Sint-Maarten
2 0 0 2 1 7 –6 0

22 maart 2016
19:30 (UTC−4)
Grenada 
5 – 0
 Sint-Maarten
Grenada National Stadium, Saint George's
Scheidsrechter:
Adrian Skeete
Jake Rennie
 52' (pen.)
Jamal Charles
 54'
Shavon John-Brown
 55'
67'
Shane Rennie
 87'

26 maart 2016
20:00 (UTC−4)
Sint-Maarten 
1 – 2
 Amerikaanse Maagdeneilanden
Raoul Illidge Sports Complex, Philipsburg
Scheidsrechter:
Sherwin Johnson
Ramsleii Boelijn
 89'
Asanti Herring
 24'
Trevor Wrensford
 70'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
16:15 (UTC−4)
Amerikaanse Maagdeneilanden 
1 – 2
 Grenada
Addelita Cancryn Junior High School Ground, Charlotte Amalie
Scheidsrechter:
Walner Laventure
Trevor Wrensford
 68'
Shane Rennie
 ?'
Kimo Sampson
 89'

Groep 3

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Frans-Guyana
2 1 0 1 4 2 +2 3 Naar de tweede ronde
 Bermuda
2 1 0 1 3 3 0 3 Naar de tweede ronde
 Cuba
2 1 0 1 2 4 –2 3

22 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC−4)
Cuba 
2 – 1
 Bermuda
Estadio Pedro Marrero, Havana
Scheidsrechter:
Valdin Legister
Alberto Gómez
 28'
Daniel Luis Sáez
 77'
Jonte Smith
 90'

26 maart 2016
20:00 (UTC−3)
Bermuda 
2 – 1
 Frans-Guyana
Bermuda National Stadium, Devonshire
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Wendell Ming
 42'
Reggie Lambe
 76'
Rhudy Evens
 36'

29 maart 2016
19:30 (UTC−3)
Frans-Guyana 
3 – 0
 Cuba
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Remire-Montjoly
Scheidsrechter:
Adrian Skeete
Loic Baal
 24'
Alex Eric
 44'
Contout
 64'

Groep 4

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Dominicaanse Republiek
2 1 0 1 3 2 +1 3 Naar de tweede ronde
 Curaçao
2 1 0 1 2 2 0 3 Naar de tweede ronde
 Barbados
2 1 0 1 1 2 –1 3

23 maart 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Barbados 
1 – 0
 Curaçao
Usain Bolt Sports Complex, Bridgetown
Scheidsrechter:
Kevin Morisson
Romario Harewood
 69'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Curaçao 
2 – 1
 Dominicaanse Republiek
Ergilio Hatostadion, Willemstad
Toeschouwers:
Dwight Royal
van Kessel
 66'
Zschusschen
 81'
Edipo Rodríguez
 77'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC−4)
Dominicaanse Republiek 
2 – 0
 Barbados
Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo
Scheidsrechter:
Bryan Willett
Darlin Batista
 46'
70'

Groep 5

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Guyana
2 2 0 0 8 0 +8 6 Naar de tweede ronde
 Puerto Rico
2 1 0 1 4 1 +3 3 Naar de tweede ronde
 Anguilla
2 0 0 2 0 11 –11 0

22 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC−4)
Guyana 
7 – 0
 Anguilla
Providence Stadium, Providence
Scheidsrechter:
Sandy Vasquez
Dwight Peters
 11'
30'
Chris Nurse
 14'
Neil Danns
 34'
Gregory Richardson
 45'
Vurlon Mills
 47'
Marcel Barrington
 65'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC−4)
Anguilla 
0 – 4
 Puerto Rico
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley
Scheidsrechter:
Moeth Gaymes
Juan Coca
 16'
52'
Jorge Rivera
 40'
Olvin Ortiz
 61'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
19:05 (UTC−4)
Puerto Rico 
0 – 1
 Guyana
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter:
Rodphin Harris
Solomon Austin
 60'

Groep 6

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Suriname
2 1 0 1 3 2 +1 3 Naar de tweede ronde
 Guadeloupe
2 1 0 1 2 3 –1 3 Naar de tweede ronde
 Sint Maarten
Teruggetrokken

23 maart 2016
20:00 (UTC−4)
Guadeloupe 
0 – 0 (n.v.)
 Suriname
Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter:
Adzer Ariznat
  Strafschoppen  
Dimitri Milon

Claudio Beauvue

Alexandre Alphonse

Willy Laurence

Mathias Babel
3 – 2
Stefano Rijssel
Joel Baja
Galgyto Talea
Gilberto Eind
Claidel Kohinor

29 maart 2016
16:30 (UTC−3)
Suriname 
3 – 2
 Guadeloupe
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter:
Wilson Da Costa
Stefano Rijssel
 23'
32'
Mitchell Kisoor
 42'
Claudio Beauvue
 15'
Livio Nabab
 25'

Groep 7

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Martinique
2 2 0 0 7 1 +6 6 Naar de tweede ronde
 Dominica
2 1 0 1 8 4 +4 3 Naar de tweede ronde
 Britse Maagdeneilanden
2 0 0 2 0 10 –10 0

23 maart 2016
20:00 (UTC−4)
Martinique 
3 – 0
 Britse Maagdeneilanden
Stade d'Honneur de Dillon, Fort-de-France
Scheidsrechter:
Michael van der Sande
Kevin Parsemain
 12'
Yoann Arquin
 68'
Steeven Langil
 84'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC−4)
Britse Maagdeneilanden 
0 – 7
 Dominica
A. O. Shirley Recreation Ground, Road Town
Scheidsrechter:
Gianni Ascani
Ryan Dicker
 20' (e.d.)
Chad Bertrand
 33'
Kelrick Walters
 28'
51'
Julian Wade
 4'
55'
85' (pen.)

29 maart 2016
19:00 (UTC−4)
Dominica 
1 – 4
 Martinique
Windsor Park, Roseau
Scheidsrechter:
Léo Clarke
Chad Bertrand
 74' (pen.)
Hubert Prince
 11' (e.d)
Daniel Herelle
 27'
Yoann Arquin
 55'
Stephane Abaul
 89'

Tweede ronde

Deelnemers (15 landen)

Groep 1

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Puerto Rico
2 2 0 0 5 4 +1 6 Nummer 1 plaatst zich voor de derde ronde
 Antigua en Barbuda
2 1 0 1 6 3 +3 3 4 beste nummers 2 plaatsen zich voor de derde ronde
 Grenada
2 1 0 1 4 8 –4 3

1 juni 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Grenada 
3 – 3 (n.v.)
 Puerto Rico
Grenada Nationaal Stadion, Saint George's
Scheidsrechter:
Wilson Da Costa
Shavon John-Brown
 3'
29'
Moron Phillip
 39'
Héctor Ramos
 44' (pen.)
63'
Olvin Ortiz
 88'
  Strafschoppen  
Jake Rennie

Rohan George

Alec Andall

Aswad Phillip

Jamal Charles
3–4
Héctor Ramos
Jorge Rivera
Manolo Sanchez
Olvin Ortiz

4 juni 2016
«onderlinge duels»
19:30 (UTC−4)
Puerto Rico 
2 – 1 (n.v.)
 Antigua en Barbuda
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter:
Sandy Vásquez
Héctor Ramos
 5'
115'
Dexter Blackstock
 35'

7 juni 2016
«onderlinge duels»
19:30 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
5 – 1
 Grenada
Sir Vivian Richards Stadium, St. John's
Scheidsrechter:
Rodphin Harris
Peter Byers
 52'
Calaum Jahraldo-Martin
 68'
85'
Kieran Murtagh
 73'
Tevaughn Harriette
 76'
Jamal Charles
 73'

Groep 2

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Martinique
2 2 0 0 6 0 +6 6 Nummer 1 plaatst zich voor de derde ronde
 Guadeloupe
2 1 0 1 2 3 –1 3 4 beste nummers 2 plaatsen zich voor de derde ronde
 Dominica
2 0 0 2 1 6 –5 0

1 juni 2016
20:00 (UTC−4)
Martinique 
2 – 0
 Guadeloupe
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter:
Adrian Skeete
Antoine Jean-Baptiste
 67'
Jean-Sylvain Babin
 79'

4 juni 2016
20:00 (UTC−4)
Guadeloupe 
2 – 1
 Dominica
Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter:
Michael van der Sande
Elbert Anatol
 23'
Gilles Dan
 64'
Julian Wade
 41'

7 juni 2016
19:00 (UTC−4)
Dominica 
0 – 4
 Martinique
Windsor Park, Roseau
Scheidsrechter:
Sherwin Moore
Johan Audel
 4'
Yoann Arquin
 46'
Bruno Grougi
 58'
Steeven Langil
 65'

Groep 3

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Curaçao
2 2 0 0 12 2 +10 6 Nummer 1 plaatst zich voor de derde ronde
 Guyana
2 1 0 1 9 5 +4 3 4 beste nummers 2 plaatsen zich voor de derde ronde
 Amerikaanse Maagdeneilanden
2 0 0 2 0 14 –14 0

1 juni 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Guyana 
2 – 5
 Curaçao
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)[n 1]
Scheidsrechter:
Valdin Legister
Sheldon Holder
 18'
Brandon Beresford
 78'
Zschusschen
 7'
61'
89'
Van Kessel
 42'
63'

4 juni 2016[n 2]
«onderlinge duels»
16:15 (UTC−4)
Amerikaanse Maagdeneilanden 
0 – 7
 Guyana
Addelita Cancryn Junior High School Ground, Charlotte Amalie
Scheidsrechter:
William Anderson
Trayon Bobb
 23'
74'
Ricky Shakes
 25'
44'
Devon Millington
 30'
Anthony Abrams
 68'
87'

7 juni 2016[n 3]
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Curaçao 
7 – 0
 Amerikaanse Maagdeneilanden
Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter:
Veralton Nembhard
Van Kessel
 2'
26'
49'
Zschusschen
 11'
55'
Bacuna
 44'
Nepomuceno
 70'
Voetnoten
  1. De wedstrijd Guyana – Curaçao zou oorspronkelijk in het Providence Stadion (Providence) in Guyana worden gespeeld.
  2. De wedstrijd Amerikaanse Maagdeneilanden – Guyana zou eerst op 7 juni worden gespeeld.
  3. De wedstrijd Curaçao – Amerikaanse Maagdeneilanden zou eerst op 4 juni worden gespeeld.

Groep 4

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Dominicaanse Republiek
2 2 0 0 3 1 +2 6 Nummer 1 plaatst zich voor de derde ronde
 Frans-Guyana
2 1 0 1 4 2 +2 3 4 beste nummers 2 plaatsen zich voor de derde ronde
 Bermuda
2 0 0 2 0 4 –4 0

4 juni 2016
«onderlinge duels»
21:00 (UTC−3)
Bermuda 
0 – 1
 Dominicaanse Republiek
Bermuda Nationaal Stadion, Devonshire
Scheidsrechter:
Kevin Morrison
Jonathan Faña

7 juni 2016
16:00 (UTC−4)
Dominicaanse Republiek 
2 – 1
 Frans-Guyana
Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo
Scheidsrechter:
Michel Raynel Rodríguez Roque
Jonathan Faña
 47'
52'
Rhudy Evens
 24'

19 juni[1] 2016
20:00 (UTC−3)
Frans-Guyana 
3 – 0
 Bermuda
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Remire-Montjoly
Scheidsrechter:
Kimbell Ward
Kévin Rimane
 64'
Arnold Abelenti
 80'
Contout
 82'

Groep 5

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Saint Kitts en Nevis
2 2 0 0 2 0 +2 6 Nummer 1 plaatst zich voor de derde ronde
 Suriname
2 1 0 1 2 2 0 3 4 beste nummers 2 plaatsen zich voor de derde ronde
 Saint Vincent en de Grenadines
2 0 0 2 1 3 –2 0

1 juni 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Saint Kitts en Nevis 
1 – 0
 Suriname
Warner Park Stadium, Basseterre
Scheidsrechter:
Bryan Willett
Harry Panayiotou
 30'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC−3)
Suriname 
2 – 1
 Saint Vincent en de Grenadines
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter:
Karl Tyrell
Mitchell Kisoor
 85'
Melvin Valies
 90'
Myron Samuel
 71'

7 juni 2016
«onderlinge duels»
17:30 (UTC−4)
Saint Vincent en de Grenadines 
0 – 1
 Saint Kitts en Nevis
Arnos Vale Stadium, Kingstown
Scheidsrechter:
Walner Laventure
Javeim Blanchette
 5'

Nummers 2 ranglijst

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Guyana
2 1 0 1 9 5 +4 3 Geplaatst voor de derde ronde
 Antigua en Barbuda
2 1 0 1 6 3 +3 3 Geplaatst voor de derde ronde
 Frans-Guyana
2 1 0 1 4 2 +2 3 Geplaatst voor de derde ronde
 Suriname
2 1 0 1 2 2 0 3 Geplaatst voor de derde ronde
 Guadeloupe
2 1 0 1 2 3 –1 3 Uitgeschakeld

Derde ronde

Deelnemers (12 landen)

Groep 1

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Jamaica
2 2 0 0 5 2 +3 6 Nummer 1 plaatst zich voor het hoofdtoernooi
 Suriname
2 1 0 1 3 3 0 3 Geplaatst voor de play-off
 Guyana
2 0 0 2 4 7 –3 0

8 oktober 2016
«onderlinge duels»
16:30 UTC−3
Suriname 
3 – 2 (n.v.)
 Guyana
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter:
Dwight Royal
Mitchell Kisoor
 57'
Galgyto Talea
 103'
Ivanildo Rozenblad
 109'
Marcel Barrington
 5'
Kai McKenzie-Lyle
 120'

11 oktober 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Guyana 
2 – 4 (n.v.)
 Jamaica
Leonora Stadium, Leonora
Scheidsrechter:
Kerry Skepple
Adrian Butters
 7'
30'
Watson
 63'
Dicoy Williams
 88'
Francis
 116'
Cory Burke
 120'

13 november 2016[n 1]
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−5)
Jamaica 
1 – 0[2]
 Suriname
Anthony Spaulding Sports Complex, Kingston
Scheidsrechter:
Wilson DaCosta
Cory Burke
 16'
Voetnoot[3]
  1. Uitgesteld: Vanwege de orkaan Matthew werd deze wedstrijd uitgesteld. Oorspronkelijk stond deze wedstrijd gepland voor 5 oktober 2016.

Groep 2

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Frans-Guyana
2 2 0 0 6 2 +4 6 Nummer 1 plaatst zich voor het hoofdtoernooi
 Haïti
2 1 0 1 4 5 –1 3 Geplaatst voor de play-off
 Saint Kitts en Nevis
2 0 0 2 0 3 –3 0

8 oktober 2016
20:00 (UTC−3)
Frans-Guyana 
1 – 0
 Saint Kitts en Nevis
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Remire-Montjoly
Scheidsrechter:
Javier Santos
Arnold Abelenti
 61'

9 november 2016[n 1]
20:00 (UTC−5)
Haïti 
2 – 5
 Frans-Guyana
Stade Sylvio Cator, Port-au-Prince
Scheidsrechter:
Sandy Vásquez
Mechack Jérôme
 3' (pen.)
Duckens Nazon
 27'
Sloan Privat
 40'
55'
62' (pen.)
Rhudy Evens
 65'
Ludovic Baal
 84'

13 november 2016[n 2]
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Saint Kitts en Nevis 
0 – 2 (n.v.)
 Haïti
Warner Park Stadium, Basseterre
Scheidsrechter:
Johannes Dolaini
Duckens Nazon
 103'
119'
Voetnoot[4][5]
  1. Uitgesteld: Door de orkaan Matthew werd deze wedstrijd uitgesteld. Oorspronkelijk stond deze wedstrijd gepland voor 5 oktober 2016.
  2. Uitgesteld: Door de orkaan Matthew werd deze wedstrijd uitgesteld. Oorspronkelijk stond deze wedstrijd gepland voor 11 oktober 2016.

Groep 3

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Curaçao
2 2 0 0 7 2 +5 6 Nummer 1 plaatst zich voor het hoofdtoernooi
 Antigua en Barbuda
2 1 0 1 2 3 –1 3 3 beste nummers 2 plaatsen zich voor de play-off
 Puerto Rico
2 0 0 2 2 6 –4 0

5 oktober 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC−4)
Curaçao 
3 – 0
 Antigua en Barbuda
Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter:
Adrian Skeete
Bacuna
 12'
Janga
 80'
van Kessel
 90'

8 oktober 2016
«onderlinge duels»
19:15 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
2 – 0
 Puerto Rico
Antigua Recreation Ground, St. John's
Scheidsrechter:
Sherwin Moore
Peter Byers
 43'
Stefan Smith
 86'

11 oktober 2016
«onderlinge duels»
19:30 (UTC−4)
Puerto Rico 
2 – 4 (n.v.)
 Curaçao
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter:
Keon Yorke
Andrés Cabrero
 16'
Héctor Ramos
 27'
Janga
 69'
Bacuna
 85'
 120+1'
Zschusschen
 97'

Groep 4

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Martinique
2 2 0 0 4 1 +3 6 Nummer 1 plaatst zich voor het hoofdtoernooi
 Trinidad en Tobago
2 1 0 1 4 2 +2 3 Geplaatst voor de play-off
 Dominicaanse Republiek
2 0 0 2 1 6 –5 0

5 oktober 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
4 – 0
 Dominicaanse Republiek
Ato Boldon Stadium, Couva
Scheidsrechter:
Kimbell Ward
Kevin Molino
 14'
18'
55'
Cordell Cato
 30'

8 oktober 2016
16:00 (UTC−4)
Dominicaanse Republiek 
1 – 2
 Martinique
Estadio Panamericano, San Cristóbal
Scheidsrechter:
Yadel Martìnez Pupo
Rony Beard
 77'
Langil
 13'
Mathias Coureur
 89'

11 oktober 2016
20:00 (UTC−4)
Martinique 
2 – 0 (n.v.)
 Trinidad en Tobago
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter:
Valdin Legister
Kévin Parsemain
 105'
Langil
 120'

Nummers 2 ranglijst

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Trinidad en Tobago
2 1 0 1 4 2 +2 3 Geplaatst voor de play-off
 Suriname
2 1 0 1 3 3 0 3 Geplaatst voor de play-off
 Haïti
2 1 0 1 4 5 –1 3 Geplaatst voor de play-off
 Antigua en Barbuda
2 1 0 1 2 3 –1 3 Uitgeschakeld voor de Gold Cup

Geplaatst voor eindronde

Deze 4 landen plaatsen zich voor het eindtoernooi dat zal plaatsvinden tussen 22 en 24 juni 2017[6] in de Verenigde Staten. De landen spelen direct een halve finale en de winnaars spelen tegen elkaar in de finale. Ook zal er een wedstrijd om de derde plek plaatsvinden waardoor het totaal aantal wedstrijden vier bedraagt. De vier landen die aan dit toernooi deelnemen zijn ook automatisch verzekerd van een plek in de CONCACAF Gold Cup van 2017. Dit toernooi zal plaatsvinden tussen 9 en 30 juli 2017. Voor het elftal van Curaçao betekent dit het debuut op dit toernooi.

Ploeg Kwalificatie Aantal deelnames Beste prestatie
 Jamaica
Winnaar groep 1 16e Winnaar (1991, 1998, 2005, 2008, 2010, 2014)
 Frans-Guyana
Winnaar groep 2 4e Vijfde plaats (2014)
 Curaçao
Winnaar groep 3 4e¹ Vierde plaats (1989)
 Martinique
Winnaar groep 4 13e Winnaar (1993)
1. Dit is inclusief de deelnames van de voormalige Nederlandse Antillen.

Play-off

Deelnemers (3 landen)

De beste nummers 2 uit de derde ronde plaatsten zich voor deze ronde om te bepalen wie 'nummer 5' is van dit kwalificatietoernooi. Haïti won deze play-off en nam daarom deel aan de CFU–UNCAF play-off. De CFU–UNCAF play-off werd gespeeld tegen de nummer 5 van Copa Centroamericana 2017, dat is Nicaragua. De play-off werd gespeeld in maart 2017. De eerste wedstrijd in Port-au-Prince, Haïti, werd gewonnen door het thuisland met 3–1. Omdat de tweede wedstrijd in Nicaragua werd verloren met 0–3 zou Haïti zich niet plaatsen voor het hoofdtoernooi.

Land Wed Win Gel Ver DV DT +/– Pnt
 Haïti
2 2 0 0 8 5 +3 6 Plaatst zich voor de CFU–UNCAF play-off
 Suriname
2 1 0 1 4 5 –1 3
 Trinidad en Tobago
2 0 0 2 4 6 –2 0

4 januari 2017
«onderlinge duels»
19:00 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
1 – 2 (n.v.)
 Suriname
Ato Boldon Stadium, Couva
Scheidsrechter:
Kimbell Ward
Tyrone Charles
 81'
Guno Kwasie
 76'
Ivanildo Rozenblad
 109'

6 januari 2017
«onderlinge duels»
19:00 (UTC−4)
Suriname 
2 – 4
 Haïti
Ato Boldon Stadium, Couva
Scheidsrechter:
Michel Rodriguez
Dimitrie Apai
 87'
Serginio Eduard
 90+1'
Charles Hérold Jr.
 25'
Mitchell Kisoor
 42' (e.d.)
Jonel Désiré
 48'
Gillermo Faerber
 80' (e.d.)

8 januari 2017
«onderlinge duels»
17:00 (UTC−4)
Haïti 
4 – 3 (n.v.)
 Trinidad en Tobago
Ato Boldon Stadium, Couva
Scheidsrechter:
Ricangel De Luca
Etienne
 20'
Belfort
 39'
Jean-Baptiste
 111'
117'
Winchester
 1'
25'
113'

Doelpuntenmakers

7 doelpunten
5 doelpunten
  • Héctor Ramos
4 doelpunten
  • Julian Wade


3 doelpunten
  • Shavon John-Brown
  • Harry Panayiotou
  • Mitchell Kisoor
  • Kevin Molino
  • Shahdon Winchester


2 doelpunten
  • Peter Byers
  • Calaum Jahraldo-Martin
  • Rangelo Janga
  • Chad Bertrand
  • Kelrick Walters
  • Darly Batista
  • Arnold Abelinti
  • Roy Contout
  • Jamal Charles
  • Cory Burke
  • Yoann Arquin
  • Kévin Parsemain
  • Juan Coca
  • Olvin Ortiz
  • Stefano Rijssel
  • Ivanildo Rozenblad
  • Trevor Wrensford


1 doelpunt
  • Dexter Blackstock
  • AJ George
  • Tevaughn Harriette
  • Keiran Murtagh
  • Josh Parker
  • Stefan Smith
  • Frederick Gomez
  • Romario Harewood
  • Reggie Lambe
  • Tre Ming
  • Jonte Smith
  • Alberto Gómez
  • Daniel Luis Sáez
  • Gevaro Nepomuceno
  • Rony Beard
  • Edipo Rodríguez
  • Loic Baal
  • Ludovic Baal
  • Alex Eric
  • Kévin Rimane
  • Moron Phillip
  • Jake Rennie
  • Kimo Sampson
  • Elbert Anatol
  • Claudio Beauvue
  • Gilles Dan
  • Livio Nabab
  • Solomon Austin
  • Brandon Beresford
  • Neil Danns
  • Sheldon Holder
  • Kai McKenzie-Lyle
  • Devon Millington
  • Vurlon Mills
  • Chris Nurse
  • Gregory Richardson
  • Kervens Belfort
  • Jonel Désiré
  • Derrick Etienne
  • Wilde-Donald Guerrier
  • Mechack Jérôme
  • Charles Hérold Jr.
  • Shaun Francis
  • Je-Vaughn Watson
  • Dicoy Williams
  • Stéphane Abaul
  • Johan Audel
  • Jean-Sylvain Babin
  • Mathias Coureur
  • Jordy Delem
  • Bruno Grougi
  • Daniel Hérelle
  • Antoine Jean-Baptiste
  • Jorge Rivera
  • Mike Ramos
  • Javeim Blanchette
  • Romaine Sawyers
  • Myron Samuel
  • Ramsleii Boelijn
  • Guno Kwasie
  • Galgyto Talea
  • Melvin Valies
  • Dimitrie Apai
  • Serginio Eduard
  • Cordell Cato
  • Tyrone Charles
  • Asanti Herring


Eigen doelpunten
  • Ryan Dicker (tegen Dominica)
  • Malcolm Joseph (tegen Martinique)
  • Rick de Punder (tegen Grenada)
  • Gillermo Faerber (tegen Haïti)
  • Mitchell Kisoor (tegen Haïti)
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Caribbean Cup 2017 (kwalificaties)
Listen to this article