Lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk - P

Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een P.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
Paddock WoodPDWKentTunbridge WellsSoutheastern1,0721,0911,1381,1951,171
PadgatePDGWarringtonNorthern Rail0,0550,0630,060,0610,069
PaigntonPGNTorbayFirst Great Western0,3460,3350,3720,4270,458
Paisley CanalPCNRenfrewshireFirst ScotRail0,1580,1760,1880,190,232
Paisley Gilmour StreetPYGRenfrewshireFirst ScotRail2,8323,0693,1523,224,688
Paisley St JamesPYJRenfrewshireFirst ScotRail0,0220,0260,0260,0260,041
Palmers GreenPALGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,7740,7951,5031,8161,483
PangbournePANWest BerkshireFirst Great Western0,3580,3540,3790,3930,402
PannalPNLNorth YorkshireHarrogateNorthern Rail0,0950,0940,0940,0980,106
PantyffynnonPTFCarmarthenshireArriva Trains Wales0,0040,0040,0020,0040,004
ParPARCornwallRestormelFirst Great Western0,0950,1120,120,140,161
ParboldPBLLancashireWest LancashireNorthern Rail0,0870,1040,1070,1110,111
Park StreetPKTHertfordshireSt. AlbansLondon Midland0,0280,030,0290,0330,032
ParkstonePKSPooleSouth West Trains0,130,1270,1390,150,155
Parson StreetPSNBristolFirst Great Western0,0070,0140,0190,0330,047
PartickPTKGlasgow CityFirst ScotRail1,3421,5841,6451,7092,493
PartonPRNCumbriaCopelandNorthern Rail0,0040,0050,0050,0050,005
PatchwayPWYSouth GloucestershireFirst Great Western0,0220,0340,0420,0450,045
PatricroftPATGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,0170,020,0220,0230,03
PattertonPTTEast RenfrewshireFirst ScotRail0,2930,3080,3420,3280,386
PeartreePEADerbyEast Midlands Trains0,0010,0010,0010,0010,002
Peckham RyePMRGroot-LondenSouthwarkSouthern1,5521,582,572,5032,571
PegswoodPEGNorthumberlandCastle MorpethNorthern Rail0,0040,0030,0020,0020,003
PembertonPEMGreater ManchesterWiganNorthern Rail0,0350,0410,0370,0380,045
Pembrey and Burry PortPBYCarmarthenshireArriva Trains Wales0,0770,0820,0890,0990,109
PembrokePMBPembrokeshireArriva Trains Wales0,0210,0230,0240,0250,026
Pembroke DockPMDPembrokeshireArriva Trains Wales0,030,030,0360,0410,039
PenallyPNAPembrokeshireArriva Trains Wales0,0040,0050,0050,0050,005
PenarthPENVale of GlamorganArriva Trains Wales0,4530,450,5150,5580,585
PencoedPCDBridgendArriva Trains Wales0,1650,1610,1770,1940,205
PengamPGMCaerphillyArriva Trains Wales0,3750,3980,4260,4850,47
Penge EastPNEGroot-LondenBromleySoutheastern0,6890,5961,1881,2461,278
Penge WestPNWGroot-LondenBromleySouthern0,2470,2710,1950,2840,245
PenheligPHGGwyneddArriva Trains Wales0,0090,0060,0070,0070,006
PenistonePNSSouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,1070,1090,0920,0960,124
PenkridgePKGStaffordshireSouth StaffordshireLondon Midland0,0470,0650,0830,10,145
PenmaenmawrPMWConwyArriva Trains Wales0,0080,0080,0090,0110,01
PenmerePNMCornwallCarrickFirst Great Western0,0720,0770,0760,0790,092
PenrhiwceiberPERRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0590,0590,0690,070,071
PenrhyndeudraethPRHGwyneddArriva Trains Wales0,0480,0560,0530,0990,081
PenrithPNRCumbriaEdenVirgin Trains0,2410,2670,3080,3410,359
PenrynPYNCornwallCarrickFirst Great Western0,0530,0590,0670,0770,086
PensarnPESGwyneddArriva Trains Wales0,0020,0020,0020,0030,003
PenshurstPHRKentSevenoaksSoutheastern0,0370,0360,0340,0420,045
Pentre-bachPTBMerthyr TydfilArriva Trains Wales0,010,0090,0110,0120,011
Pen-y-BontPNYPowysArriva Trains Wales0,0010,0010,0010,0010,001
PenyfforddPNFFlintshireArriva Trains Wales0,0180,0190,0170,0150,017
PenzancePNZCornwallPenwithFirst Great Western0,4030,4140,4620,4980,526
PerranwellPRWCornwallCarrickFirst Great Western0,010,010,010,010,013
Perry BarrPRYWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,1260,1480,1640,1730,329
PershorePSHWorcestershireWychavonFirst Great Western0,0530,0630,0620,0620,062
Perth (Schotland)PTHPerth and KinrossFirst ScotRail0,6420,6950,7010,7630,835
PeterboroughPBOPeterboroughEast Coast Main Line3,693,723,964,0714,1
PetersfieldPTRHampshireEast HampshireSouth West Trains1,0061,0411,0961,1951,229
Petts WoodPETGroot-LondenBromleySoutheastern1,5931,6191,9522,0972,084
Pevensey and WesthamPEVEast SussexWealdenSouthern0,1320,1340,1360,1440,136
Pevensey BayPEBEast SussexWealdenSouthern0,0020,0030,0030,0030,004
PewseyPEWWiltshireKennetFirst Great Western0,1420,1470,1510,170,179
PilningPILSouth GloucestershireFirst Great Western00000
PinhoePINDevonExeterSouth West Trains0,0130,0180,0240,0290,038
PitlochryPITPerth and KinrossFirst ScotRail0,0850,0890,0780,0790,083
PitseaPSEEssexBasildonc2c0,870,9120,9731,0461,067
PleasingtonPLSBlackburn with DarwenNorthern Rail0,0080,0060,0070,0080,008
PlocktonPLKHighlandFirst ScotRail0,0090,0080,0080,0090,009
PluckleyPLCKentAshfordSoutheastern0,0880,0820,10,1070,111
PlumleyPLMCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,0160,0170,0160,0160,015
PlumptonPMPEast SussexLewesSouthern0,0850,0910,0970,1150,116
PlumsteadPLUGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,7480,7631,2581,3851,341
PlymouthPLYPlymouthFirst Great Western1,5191,6291,8462,0272,25
PokesdownPOKBournemouthSouth West Trains0,2330,2630,2680,2860,288
PolegatePLGEast SussexWealdenSouthern0,760,8040,8420,9060,864
PolesworthPSWWarwickshireNorth WarwickshireLondon Midland000,00100
Pollokshaws EastPWEGlasgow CityFirst ScotRail0,110,1470,1580,1640,219
Pollokshaws WestPWWGlasgow CityFirst ScotRail0,0520,0620,0670,0670,093
Pollokshields EastPLEGlasgow CityFirst ScotRail0,1560,1750,1850,1930,238
Pollokshields WestPLWGlasgow CityFirst ScotRail0,1180,1270,130,1410,186
PolmontPMTFalkirkFirst ScotRail0,5870,6070,6170,6340,64
Polsloe BridgePOLDevonExeterFirst Great Western0,0440,0440,0510,0540,063
Ponders EndPONGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia0,1260,1220,2390,2880,27
PontarddulaisPTDSwanseaArriva Trains Wales0,0030,0030,0030,0040,004
Pontefract BaghillPFRWest YorkshireWakefieldNorthern Rail000,0650,0040,004
Pontefract MonkhillPFMWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,1130,1460,0660,1270,157
Pontefract TanshelfPOTWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,0250,0290,0330,040,043
PontlottynPLTCaerphillyArriva Trains Wales0,0180,0140,0160,0170,017
PontyclunPYCRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,1740,1760,190,2080,223
Pont-y-PantPYPConwyArriva Trains Wales0,0010,0010,0010,0010,002
Pontypool and New InnPPLTorfaenArriva Trains Wales0,040,0370,0330,0350,035
PontypriddPPDRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,680,7040,7780,7830,785
PoolePOOPooleSouth West Trains1,0691,0271,071,2141,212
PoppletonPOPYorkNorthern Rail0,0440,050,0520,0570,061
Port GlasgowPTGInverclydeFirst ScotRail0,3790,4040,4150,4190,599
Port SunlightPSLMerseysideWirralMerseyrail0,220,2380,2370,250,672
Port Talbot ParkwayPTANeath Port TalbotArriva Trains Wales0,290,3010,3520,4030,444
PortchesterPTCHampshireFarehamSouth West Trains0,2690,2810,270,2780,319
PorthPORRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,3150,2930,2710,280,284
PorthmadogPTMGwyneddArriva Trains Wales0,0450,040,0540,0580,069
PortlethenPLNAberdeenshireFirst ScotRail0,0110,0150,0210,0220,02
PortsladePLDBrighton and HoveSouthern0,6080,630,6820,7730,819
Portsmouth and SouthseaPMSPortsmouthSouth West Trains3,0523,4192,0181,9052,281
Portsmouth ArmsPMADevonNorth DevonFirst Great Western00,0010,0010,0010,001
Portsmouth HarbourPMHPortsmouthSouth West Trains0,620,431,3911,6431,826
Possilpark and ParkhousePPKGlasgow CityFirst ScotRail0,0330,0380,060,0790,107
Potters BarPBRHertfordshireHertsmereFirst Capital Connect1,441,4451,6041,6811,649
Poulton-le-FyldePFYLancashireWyreNorthern Rail0,3010,3210,3390,3650,384
PoyntonPYTCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,10,1330,150,1680,179
PreesPRSShropshireNorth ShropshireArriva Trains Wales0,0060,0060,0060,0060,008
PrescotPSCMerseysideKnowsleyNorthern Rail0,110,1240,1380,1420,465
PrestatynPRTDenbighshireArriva Trains Wales0,2480,250,2770,2830,321
PrestburyPRBCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,0250,0350,0390,0420,041
PrestonPRELancashirePrestonVirgin Trains3,0853,2463,4183,6473,726
Preston ParkPRPBrighton and HoveSouthern0,2840,2680,2870,3020,32
PrestonpansPSTEast LothianFirst ScotRail0,1080,1290,1430,170,193
Prestwick TownPTWSouth AyrshireFirst ScotRail0,2540,280,2820,2760,321
Glasgow Prestwick AirportPRASouth AyrshireFirst Scotrail0,0870,0950,1140,570,767
Priesthill & DarnleyPTLGlasgow CityFirst ScotRail0,0280,0510,070,0790,094
Princes RisboroughPRRBuckinghamshireWycombeChiltern Railways0,4590,4130,4610,5010,483
PrittlewellPRLSouthend-on-SeaNational Express East Anglia0,1090,0950,1190,1130,111
PrudhoePRUNorthumberlandTynedaleNorthern Rail0,1440,1490,1430,1540,166
PulboroughPULWest SussexHorshamSouthern0,3580,3580,3990,4420,43
PurfleetPFLThurrockc2c0,2730,3090,3790,4330,396
PurleyPURGroot-LondenCroydonSouthern1,9021,8912,5242,7352,564
Purley OaksPUOGroot-LondenCroydonSouthern0,4110,4010,6030,6450,556
PutneyPUTGroot-LondenWandsworthSouth West Trains4,3414,2616,8499,8288,793
PwllheliPWLGwyneddArriva Trains Wales0,0580,060,0630,060,069
PylePYLBridgendArriva Trains Wales0,0480,0480,0440,0470,055
Close