Lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk - W

Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een W.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
WaddonWDOGroot-LondenCroydonSouthern0,350,3120,6110,60,554
WadhurstWADEast SussexWealdenSoutheastern0,3910,3770,4130,420,413
WainfleetWFLLincolnshireEast LindseyEast Midlands Trains0,1070,0810,0660,070,064
Wakefield KirkgateWKKWest YorkshireWakefieldNorthern Rail00,0010,0010,360,466
Wakefield WestgateWKFWest YorkshireWakefieldEast Coast Main Line1,761,8471,8781,6112,018
WalkdenWKDGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,1290,1510,1570,1620,228
Wallasey Grove RoadWLGMerseysideWirralMerseyrail0,310,310,3050,3050,49
Wallasey VillageWLVMerseysideWirralMerseyrail0,2380,2470,2540,2620,402
WallingtonWLTGroot-LondenSuttonSouthern1,3641,2861,9211,961,823
WallyfordWAFEast LothianFirst ScotRail0,1110,1270,1360,160,209
WalmerWAMKentDoverSoutheastern0,2180,2290,2550,2610,271
WalsallWSLWest MidlandsWalsallLondon Midland0,5470,540,5830,5870,983
WalsdenWDNWest YorkshireCalderdaleNorthern Rail0,1260,1330,120,1170,113
Waltham CrossWLCHertfordshireBroxbourneNational Express East Anglia0,6920,680,7050,7050,673
Walthamstow CentralWHCGroot-LondenWaltham ForestNational Express East Anglia4,3583,2942,3572,5832,22
Walthamstow Queens RoadWMWGroot-LondenWaltham ForestLondon Overground0,0340,0310,0630,0880,069
Walton (Merseyside)WAOMerseysideLiverpoolMerseyrail0,0930,110,1130,1130,179
Walton-on-the-NazeWONEssexTendringNational Express East Anglia0,1120,1050,1180,1150,118
Walton-On-ThamesWALSurreyElmbridgeSouth West Trains1,8971,9772,1772,6122,64
WanboroughWANSurreyGuildfordSouth West Trains0,0540,0530,0570,0720,082
Wandsworth CommonWSWGroot-LondenWandsworthSouthern0,8210,8221,3771,5961,419
Wandsworth RoadWWRGroot-LondenLambethSouthern0,0650,0670,1640,1390,166
Wandsworth TownWNTGroot-LondenWandsworthSouth West Trains0,8350,8461,7242,7072,62
Wanstead ParkWNPGroot-LondenNewhamLondon Overground0,0290,0260,180,2390,215
WarblingtonWBLHampshireHavantSouthern0,0430,0430,0440,0510,045
WareWARHertfordshireEast HertfordshireNational Express East Anglia0,770,7480,830,9040,922
WarehamWRMDorsetPurbeckSouth West Trains0,270,2820,2950,3370,342
WargraveWGVWokinghamFirst Great Western0,0640,0580,0610,0620,065
WarminsterWMNWiltshireWest WiltshireFirst Great Western0,2940,2990,3010,3040,313
WarnhamWNHWest SussexHorshamSouthern0,0060,0070,0090,0090,011
Warrington Bank QuayWBQWarringtonVirgin Trains1,0551,2620,831,0431,121
Warrington CentralWACWarringtonFirst TransPennine Express0,4440,3990,9690,8690,869
WarwickWRWWarwickshireWarwickChiltern Railways0,3570,3570,3660,3560,489
Warwick ParkwayWRPWarwickshireWarwickChiltern Railways0,3520,3240,3870,4390,495
Water OrtonWTOWarwickshireNorth WarwickshireLondon Midland0,0270,0350,0390,0420,037
WaterbeachWBCCambridgeshireSouth CambridgeshireFirst Capital Connect0,1980,2140,2270,250,277
WateringburyWTRKentTonbridge and MallingSoutheastern0,0450,0480,0520,0520,054
Waterloo (Merseyside)WLOMerseysideSeftonMerseyrail0,6010,6610,6690,7211,137
Watford High StreetWFHHertfordshireWatfordLondon Overground0,490,4580,4960,4460,201
Watford JunctionWFJHertfordshireWatfordLondon Midland4,0664,2444,4584,4453,558
Watford NorthWFNHertfordshireWatfordLondon Midland0,0770,0770,0820,0990,104
Watlington (Norfolk)WTGNorfolkKing's Lynn en West NorfolkFirst Capital Connect0,0850,0850,0910,1010,112
Watton-At-StoneWASHertfordshireEast HertfordshireFirst Capital Connect0,1020,0930,1080,1240,127
Waun-gron ParkWNGCardiffArriva Trains Wales0,0190,0190,0220,0260,032
Wavertree Technology ParkWAVMerseysideLiverpoolNorthern Rail0,1290,1670,1880,2050,337
WeeleyWEEEssexTendringNational Express East Anglia0,0180,0150,0170,0180,024
WeetonWETNorth YorkshireHarrogateNorthern Rail0,0510,0530,0550,0580,065
Welham GreenWMGHertfordshireWelwyn HatfieldFirst Capital Connect0,1260,120,1350,1480,153
WellingWLIGroot-LondenBexleySoutheastern1,6931,662,0342,2372,217
WellingboroughWELNorthamptonshireWellingboroughEast Midlands Trains0,8370,7970,8820,9330,964
Wellington ShropshireWLNTelford and WrekinLondon Midland0,330,3540,3650,3890,495
WelshpoolWLPPowysArriva Trains Wales0,0710,0730,0780,090,096
Welwyn Garden CityWGCHertfordshireWelwyn HatfieldFirst Capital Connect2,0022,0212,3222,5022,522
Welwyn NorthWLWHertfordshireWelwyn HatfieldFirst Capital Connect0,4060,3950,4280,4550,468
WemWEMShropshireNorth ShropshireArriva Trains Wales0,0840,0860,0830,0940,1
Wembley CentralWMBGroot-LondenBrentLondon Underground0,9841,0380,7510,9421,125
Wembley StadiumWCXGroot-LondenBrentChiltern Railways0,1110,0780,1820,4010,373
Wemyss BayWMSInverclydeFirst ScotRail0,1650,1650,1670,1760,206
WendoverWNDBuckinghamshireAylesbury ValeChiltern Railways0,410,4050,4040,4050,427
WenningtonWNNLancashireLancasterNorthern Rail0,0030,0030,0030,0030,003
West AllertonWSAMerseysideLiverpoolNorthern Rail0,0230,0290,0280,0270,037
West BromptonWBPGroot-LondenKensington en ChelseaLondon Underground0,3140,4120,5190,7410,644
West ByfleetWBYSurreyWokingSouth West Trains0,8970,9110,9641,141,184
West CalderWCLWest LothianFirst ScotRail0,10,0990,0970,0940,101
West CroydonWCYGroot-LondenCroydonSouthern0,7170,6512,9112,9272,706
West DraytonWDTGroot-LondenHillingdonFirst Great Western0,7430,81,3211,5011,378
West DulwichWDUGroot-LondenSouthwarkSoutheastern0,5810,5830,8350,9270,871
West EalingWEAGroot-LondenEalingFirst Great Western0,3850,3711,0791,2640,895
West HamWEHGroot-LondenNewhamc2c1,281,2721,245
West HampsteadWHDGroot-LondenCamdenLondon Overground0,690,681,8971,811,5
West Hampstead ThameslinkWHPGroot-LondenCamdenFirst Capital Connect0,4840,5943,0492,7212,318
West HorndonWHREssexBrentwoodc2c0,3170,3380,3430,3490,354
West KilbrideWKBNorth AyrshireFirst ScotRail0,1660,1790,1740,1750,209
West KirbyWKIMerseysideWirralMerseyrail0,3660,3810,3960,4220,822
West MallingWMAKentTonbridge and MallingSoutheastern0,5850,590,6450,7770,83
West NorwoodWNWGroot-LondenLambethSouthern0,8260,7951,4221,8451,706
West RuislipWRUGroot-LondenHillingdonChiltern Railways0,0960,0920,1630,1770,199
West RuntonWRNNorfolkNorth NorfolkNational Express East Anglia0,0160,0150,0180,0210,024
West St LeonardsWLDEast SussexHastingsSoutheastern0,0730,080,0710,0840,083
West SuttonWSUGroot-LondenSuttonFirst Capital Connect0,10,1050,190,3240,27
West WickhamWWIGroot-LondenBromleySoutheastern0,6980,7170,9040,9610,916
West WorthingWWOWest SussexWorthingSouthern0,4760,4890,5290,5810,619
WestburyWSBWiltshireWest WiltshireFirst Great Western0,2920,3060,3180,3450,369
WestcliffWCFSouthend-on-SeaWestcliff-on-Seac2c0,8730,9130,9781,0261,021
Westcombe ParkWCBGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,5010,5280,8720,9190,83
WestenhangerWHAKentShepwaySoutheastern0,0240,030,0420,060,063
Wester HailesWTAEdinburghFirst ScotRail0,0190,0210,0190,0190,02
WesterfieldWFISuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0070,0080,0080,010,011
WestertonWESEast DunbartonshireFirst ScotRail0,5340,5980,6150,6330,758
Westgate-On-SeaWGAKentThanetSoutheastern0,1660,1850,2080,2180,211
WesthoughtonWHGGreater ManchesterBoltonNorthern Rail0,0910,1070,1180,1390,161
Weston MiltonWNMNorth SomersetFirst Great Western0,0240,030,0340,0310,029
Weston-Super-MareWSMNorth SomersetFirst Great Western0,7990,8360,8580,9360,964
WetheralWRLCumbriaCity of CarlisleNorthern Rail0,010,0110,0120,0130,013
WeybridgeWYBSurreyElmbridgeSouth West Trains1,8161,8912,0772,6972,645
WeymouthWEYDorsetWeymouth and PortlandSouth West Trains0,5880,5960,6230,6620,714
Whaley BridgeWBRDerbyshireHigh PeakNorthern Rail0,0780,0890,0850,0930,089
Whalley LancsWHELancashireRibble ValleyNorthern Rail0,0490,0540,0620,0650,064
WhatstandwellWTSDerbyshireAmber ValleyEast Midlands Trains0,0130,0130,0140,0150,017
WhiffletWFFNorth LanarkshireFirst ScotRail0,1860,2040,2190,230,282
WhimpleWHMDevonEast DevonSouth West Trains0,0350,0410,0470,0540,056
WhinhillWNLInverclydeFirst ScotRail0,0330,0370,0330,0320,038
WhistonWHNMerseysideKnowsleyNorthern Rail0,1170,1240,1360,1470,217
WhitbyWTBNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,1320,1330,1270,1280,121
Whitchurch (Hampshire)WCHHampshireBasingstoke and DeaneSouth West Trains0,2010,2040,2050,2270,228
Whitchurch (Shropshire)WTCShropshireNorth ShropshireArriva Trains Wales0,0660,0760,0850,0890,092
Whitchurch (Cardiff)WHTCardiffArriva Trains Wales0,0060,0040,0060,0060,005
White Hart LaneWHLGroot-LondenHaringeyNational Express East Anglia0,3320,260,5720,7460,649
White NotleyWNYEssexBraintreeNational Express East Anglia0,0160,020,020,0160,013
WhitecraigsWCREast RenfrewshireFirst ScotRail0,2540,2780,2740,2840,354
WhitehavenWTHCumbriaCopelandNorthern Rail0,1740,1910,1910,2210,211
WhitlandWTLCarmarthenshireArriva Trains Wales0,0380,0390,0430,0480,051
Whitley BridgeWBDNorth YorkshireSelbyNorthern Rail0,0020,0020,0020,0010,001
Whitlocks EndWTEWest MidlandsSolihullLondon Midland0,0170,0190,0240,0270,068
WhitstableWHIKentCanterburySoutheastern0,6490,7010,7740,7760,783
WhittleseaWLECambridgeshireFenlandNational Express East Anglia0,0160,0170,0220,0260,025
Whittlesford ParkwayWLFCambridgeshireSouth CambridgeshireNational Express East Anglia0,2780,2760,2950,3150,333
WhittonWTNGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains0,7640,7861,2181,3041,267
WhitwellWWLDerbyshireBolsoverEast Midlands Trains0,0220,0220,020,0180,019
WhyteleafeWHYSurreyTandridgeSouthern0,2820,2890,3110,3320,332
Whyteleafe SouthWHSSurreyTandridgeSouthern0,0610,0840,0860,1190,118
WickWCKHighlandFirst ScotRail0,020,0190,0170,020,022
WickfordWICEssexBasildonNational Express East Anglia2,0141,941,8482,1452,148
Wickham MarketWCMSuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0190,0190,0250,0290,029
WiddringtonWDDNorthumberlandCastle MorpethNorthern Rail0,0080,0070,0060,0050,006
WidnesWIDHaltonNorthern Rail0,2170,2510,2650,2720,298
Widney ManorWMRWest MidlandsSolihullLondon Midland0,1320,1170,1190,1170,277
Wigan North WesternWGNGreater ManchesterWiganVirgin Trains1,2541,3970,5440,9621,039
Wigan WallgateWGWGreater ManchesterWiganNorthern Rail0,4110,4321,2850,9551,313
WigtonWGTCumbriaAllerdaleNorthern Rail0,040,0440,0450,0520,053
WildmillWMIBridgendArriva Trains Wales0,010,010,0110,0130,014
Willesden JunctionWIJGroot-LondenHammersmith en FulhamLondon Overground1,8581,9761,4731,4571,203
WilliamwoodWLMEast RenfrewshireFirst ScotRail0,2380,2550,2240,2150,253
WillingtonWILDerbyshireSouth DerbyshireEast Midlands Trains0,0120,0140,0150,0180,017
WilmcoteWMCWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,0170,0170,0150,0140,016
WilmslowWMLCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,570,5330,4990,6860,75
Wilnecote (Staffordshire)WNEStaffordshireTamworthLondon Midland0,0280,0370,0370,0470,056
WimbledonWIMGroot-LondenMertonSouth West Trains12,09211,80115,93517,26915,172
Wimbledon ChaseWBOGroot-LondenMertonFirst Capital Connect0,070,0740,3920,370,305
WinchelseaWSEEast SussexRotherSouthern0,0080,0070,0020,0010,001
WinchesterWINHampshireCity of WinchesterSouth West Trains3,1613,2883,4653,7213,959
WinchfieldWNFHampshireHartSouth West Trains0,2810,2870,2980,3130,311
Winchmore HillWIHGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,7350,751,1921,4311,241
WindermereWDMCumbriaSouth LakelandFirst TransPennine Express0,2520,2460,2770,3020,303
Windsor & Eton CentralWNCWindsor and MaidenheadFirst Great Western1,3521,3091,4231,5091,558
Windsor & Eton RiversideWNRWindsor and MaidenheadSouth West Trains0,9641,0451,1141,2571,254
WinnershWNSWokinghamSouth West Trains0,3530,380,3950,4420,43
Winnersh TriangleWTIWokinghamSouth West Trains0,2180,2360,2750,2930,289
WinsfordWSFCheshireCheshire West and ChesterLondon Midland0,0610,0680,0790,0870,105
WishawWSHNorth LanarkshireFirst ScotRail0,1890,2170,2460,2730,383
WithamWTMEssexBraintreeNational Express East Anglia2,2612,3072,3432,3412,277
WitleyWTYSurreyWaverleySouth West Trains0,1850,190,1920,2390,237
WittonWTTWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,0720,0750,0770,10,164
WivelsfieldWVFWest SussexMid SussexSouthern0,4210,4270,4510,4630,46
WivenhoeWIVEssexColchesterNational Express East Anglia0,3190,3210,3310,3350,329
Woburn SandsWOBMilton KeynesLondon Midland0,0420,0410,0390,0460,045
WokingWOKSurreyWokingSouth West Trains6,2026,356,7317,517,484
WokinghamWKMWokinghamSouth West Trains1,8031,8391,9512,1232,107
WoldinghamWOHSurreyTandridgeSouthern0,2150,2160,2360,2450,245
WolverhamptonWVHWest MidlandsWolverhamptonVirgin Trains2,0592,2552,42,514,221
WolvertonWOLMilton KeynesLondon Midland0,2030,2580,2880,3050,298
WombwellWOMSouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,1430,1470,1270,1380,18
Wood EndWDEWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,0130,0110,0140,0130,013
Wood StreetWSTGroot-LondenWaltham ForestNational Express East Anglia0,4180,3390,6540,7330,641
WoodbridgeWDBSuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0720,0840,0970,1140,116
Woodgrange ParkWGRGroot-LondenNewhamLondon Overground0,0290,0250,1740,1710,168
WoodhallWDLInverclydeFirst ScotRail0,0350,0370,0350,0370,059
South Woodham FerrersWDFEssexChelmsfordNational Express East Anglia0,6130,5760,6010,606
WoodhouseWDHSouth YorkshireSheffieldNorthern Rail0,0170,0180,0150,0130,022
WoodlesfordWDSWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,1560,170,1970,210,301
WoodleyWLYGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,030,0320,0290,0330,034
WoodmansterneWMEGroot-LondenCroydonSouthern0,2480,2690,3440,3640,367
WoodsmoorWSRGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,0840,0980,1050,1140,143
WoolWOODorsetPurbeckSouth West Trains0,1390,1420,1510,1670,174
WoolstonWLSSouthamptonSouth West Trains0,080,0810,0890,0970,115
Woolwich ArsenalWWAGroot-LondenGreenwichSoutheastern2,0322,0922,6872,3393,129
Woolwich DockyardWWDGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,2280,2120,3690,4240,421
Wootton WawenWWWWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,0080,0070,0080,0070,01
Worcester Foregate StreetWOFWorcestershireWorcesterLondon Midland0,321,5831,2731,2521,469
Worcester ParkWCPGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains1,4711,4532,6882,7912,605
Worcester Shrub HillWOSWorcestershireWorcesterLondon Midland1,3560,2030,5930,6260,762
WorkingtonWKGCumbriaAllerdaleNorthern Rail0,120,130,1330,150,135
WorksopWRKNottinghamshireBassetlawNorthern Rail0,390,4080,4260,390,445
WorleWORNorth SomersetFirst Great Western0,0940,1070,1180,1390,172
WorplesdonWPLSurreyWokingSouth West Trains0,1380,1450,1590,1910,195
WorsteadWRTNorfolkNorth NorfolkNational Express East Anglia0,0150,0130,0150,0210,022
WorthingWRHWest SussexWorthingSouthern2,0912,1672,2792,452,433
WrabnessWRBEssexTendringNational Express East Anglia0,0190,0210,0220,0230,02
WraysburyWRYWindsor and MaidenheadSouth West Trains0,0370,0480,0560,0720,091
WrenburyWRECheshireCrewe and NantwichArriva Trains Wales0,0080,0090,0080,0080,009
WressleWRSEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,0010,0010,0010,0010,001
Wrexham CentralWXCWrexhamArriva Trains Wales0,0170,0160,020,020,02
Wrexham GeneralWRXWrexhamArriva Trains Wales0,3920,4010,4360,4880,534
WyeWYEKentAshfordSoutheastern0,130,1440,1530,1690,158
WylamWYMNorthumberlandTynedaleNorthern Rail0,0880,0910,0940,0980,104
Wylde GreenWYLWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,1990,2120,2240,2440,435
WymondhamWMDNorfolkSouth NorfolkNational Express East Anglia0,0960,10,110,1160,133
WythallWYTWorcestershireBromsgroveLondon Midland0,0330,0340,0310,030,043
Close