MTB Topcompetitie - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for MTB Topcompetitie.

MTB Topcompetitie

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dyna-Sys MTB Topcompetitie
Regio Nederland
Periode april-juli
Type mountainbike wedstrijd
Geschiedenis
Eerste editie 2011
Aantal edities 2
Eerste winnaar
Hans Becking
Laatste winnaar
Frank Beemer
Portaal 
 
Wielersport

De Dyna-Sys MTB Topcompetitie is een jaarlijks terugkerend Nederlands regelmatigheidscriterium in het mountainbiken. De wedstrijd bestaat uit 5 manches die gehouden worden tussen april en juli. De renner met op het einde de meeste punten krijgt de Bart Brentjens prijs.

De Stappenbelt Rabobank MTB Trophy te Apeldoorn wordt als de belangrijkste wedstrijd aanzien; hier nemen ook doorgaans vele buitenlandse (sub)toppers aan deel.

2014

Mannen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 21 april Nieuwkuijk
 BEL Bart De Vocht
 NED Frank Beemer
 NED Hans Becking
 BEL Bart De Vocht
2 6 juli Landgraaf
 NED Michiel van der Heijden
 NED Hans Becking
 NED Frank Beemer
 NED Hans Becking
3 31 augustus Zoetermeer
 NED Rudi van Houts
 NED Hans Becking
 NED Thijs Zuurbier
 NED Hans Becking

Vrouwen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 21 april Nieuwkuijk
 NED Anne Terpstra
 AUS Peta Mullens
 NED Hielke Elferink
 NED Anne Terpstra
2 6 juli Landgraaf
 BEL Githa Michiels
 NED Anne Terpstra
 NED Annemarie Worst
 NED Anne Terpstra
3 31 augustus Zoetermeer
 NED Britt van den Boogert
 NED Annemarie Worst
 NED Anne Tauber

2013

Mannen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 1 april Nieuwkuijk
 NED Henk Jaap Moorlag
 BEL Bart De Vocht
 NED Michiel van der Heijden
 NED Henk Jaap Moorlag
2 7 april Norg
 NED Henk Jaap Moorlag
 BEL Bart De Vocht
 BEL Jonas De Backer
 NED Henk Jaap Moorlag
3 12 mei Apeldoorn
 BEL Sven Nys
 SWE Emil Lindgren
 NED Hans Becking
 NED Henk Jaap Moorlag
4 30 juni Landgraaf
 BEL Kevin Pauwels
 NED Frank Beemer
 BEL Bart De Vocht
 NED Frank Beemer
5 14 juli Steenwijk
 BEL Tom Meeusen
 NED Frank Beemer
 BEL Jonas De Backer
 NED Frank Beemer

Podium

Vrouwen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 1 april Nieuwkuijk
 NED Marianne Vos
 NED Annefleur Kalvenhaar
 NED Anne Terpstra
 NED Marianne Vos
2 7 april Norg
 NED Marianne Vos
 NED Annefleur Kalvenhaar
 NED Mirre Stallen
 NED Marianne Vos
3 12 mei Apeldoorn
 BEL Githa Michiels
 NED Annefleur Kalvenhaar
 NED Anne Terpstra
 NED Marianne Vos
4 30 juni Landgraaf
 NED Anne Terpstra
 BEL Githa Michiels
 NED Mirre Stallen
 NED Annefleur Kalvenhaar
5 14 juli Steenwijk
 NED Marianne Vos
 BEL Githa Michiels
 NED Anne Terpstra
 NED Annefleur Kalvenhaar

Podium

2012

Mannen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
2 1 april Norg
 NED Henk Jaap Moorlag
 NED Hans Becking
 GER Markus Schulte-Lunzum
 NED Henk Jaap Moorlag
2 9 april Nieuwkuijk
 NED Michiel van der Heijden
 NED Hans Becking
 NED Henk Jaap Moorlag
 NED Henk Jaap Moorlag
3 6 mei Apeldoorn
 BEL Tom Meeusen
 NED Henk Jaap Moorlag
 BEL Bart De Vocht
 NED Henk Jaap Moorlag
4 17 juni Landgraaf
 NED Henk Jaap Moorlag
 NED Bas Peters
 BEL Patrick Gaudy
 NED Henk Jaap Moorlag
5 8 juli Groesbeek
 NED Henk Jaap Moorlag
 NED Hans Becking
 NED Gerben de Knegt
 NED Henk Jaap Moorlag

Podium

Vrouwen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
2 1 april Norg
 NED Laura Turpijn
 NED Anne Terpstra
 NED Karen Brouwer
 NED Laura Turpijn
2 9 april Nieuwkuijk
 NED Anne Terpstra
 NED Annefleur Kalvenhaar
 NED Rozanne Slik
 NED Anne Terpstra
3 6 mei Apeldoorn
 NED Laura Turpijn
 BEL Githa Michiels
 NED Anne Terpstra
 NED Anne Terpstra
4 17 juni Landgraaf
 NED Anne Terpstra
 BEL Githa Michiels
 NED Karen Brouwer
 NED Anne Terpstra
5 8 juli Groesbeek
 BEL Githa Michiels
 NED Anne Terpstra
 NED Karen Brouwer
 NED Anne Terpstra

Podium

2011

Mannen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 25 april Nieuwkuijk
 NED Jeroen Boelen
 BEL Jimmy Tielens
 NED Hans Becking
 NED Jeroen Boelen
2 8 mei Havelte
 NED Henk Jaap Moorlag
 NED Jelmer Pietersma
 NED Jeroen Boelen
 NED Jeroen Boelen
3 15 mei Apeldoorn
 NED Henk Jaap Moorlag
 AUS Chris Jongewaard
 NED Hans Becking
 NED Hans Becking
4 26 juni Groesbeek
 SWE Emil Lindgren
 NED Irjan Luttenberg
 NED Niels Wubben
 NED Hans Becking
5 28 augustus Steenwijk
 NED Patrick van Leeuwen
 NED Hans Becking
 NED Jeroen Boelen
 NED Hans Becking

Podium

Vrouwen

Nr. Datum Plaats Goud Zilver Brons Leider
1 25 april Nieuwkuijk
 NED Monique Zeldenrust
 NED Karen Brouwer
 NED Arielle Boek
 NED Monique Zeldenrust
2 8 mei Havelte
 NED Rozanne Slik
 NED Anne Terpstra
 NED Mire Stallen
 NED Karen Brouwer
3 15 mei Apeldoorn
 NED Laura Turpijn
 NED Anne Terpstra
 NED Mire Stallen
 NED Mire Stallen
4 26 juni Groesbeek
 NED Laura Turpijn
 NED Mire Stallen
 NED Karen Brouwer
 NED Mire Stallen
5 28 augustus Steenwijk
 NED Laura Turpijn
 NED Mire Stallen
 NED Reza Hormes-Ravenstijn
 NED Mire Stallen

Podium

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
MTB Topcompetitie
Listen to this article