1 |
Gdynia Morska 6E28 468 |
2 |
Gdynia Port |
3 |
Gdynia Chwarzno |
4 |
Gdynia Wielki Kack 20 474 |
4 |
Gdynia Wielki Kack/Nowowiczlińska 474 |
|
samen met S6 |
− |
Gdynia Dąbrowa |
5 |
Chwaszczyno S6E28 |
|
(202m) |
6 |
Miszewo |
|
(934m) over spoorlijn Nowa Wieś Wielka–Gdynia en Radunia, 7 en spoorlijn Pruszcz Gdański–Łeba |
7 |
Żukowo 20 |
|
MOP Widlino |
|
(232m) over spoorlijn Radunia-Pruszcz Gdanski en spoorlijn Pruszcz Gdański–Łeba |
8 |
Lublewo Gdańskie 221 |
|
|
9 |
Gdańsk Południe S6E28 |
10 |
Gdańsk Lipce 91E75 E77 |
|
(278m) over spoorlijn Warschau–Gdańsk |
|
Motława |
11 |
Gdańsk Port 89 |
12 |
Gdańsk Wschód 226 |
|
MOP Koszwały |
13 |
Żuławy Zachód |
|
Kanal Piastowski |
14 |
Cedry Małe 227 |
|
Kanal Śledziowy |
|
Wisła |
15 |
Dworek |
|
(gepland) MOP Mała Holandia |
|
Kanal Linawa |
|
(gepland) MOP Mirówko |
16 |
Nowy Dwór Gdański 502 |
|
Tuja |
|
over Szymankowo–Nowy Dwór Gdanski |
17 |
Żuławy Wschód 55 |
|
Kanal Panieński |
|
Nogat |
|
grens met Woiwodschap Ermland-Mazurië |
18 |
Elblag Zachód |
|
{362m) Over spoorlijn Malbork–Braniewo |
19 |
Elblag Południe 22 500 |
|
over Elbląg & spoorlijn Malbork-Braniewo |
20 |
(gepland) Luchthaven Elbląg Lotnisko |
|
MOP Nowa Holandia |
|
over spoorlijn Malbork–Braniewo |
21 |
Elbląg Wschód S22E28 500 |
|
MOP Oaza |
|
over spoorlijn Malbork–Braniewo |
22 |
Bogaczewo |
23 |
Pasłęk Północ 513 |
|
MOP Rzecza |
|
Wąska |
|
over spoorlijn Olsztyn–Bogaczewo |
24 |
Pasłęk Południe 526 |
25 |
Marzewo |
|
Oberländischer Kanal |
26 |
Małdyty 519 |
|
MOP Sople |
|
MOP Sople |
|
MOP Liksajny |
|
MOP Majdany Wielkie |
27 |
Miłomłyn Północ |
|
Oberländischer Kanal |
28 |
Miłomłyn Południe |
|
|
|
(239m) Kanal Piławki |
29 |
Ostróda Północ 530 |
|
(312m) Pauzeńskie-See |
|
(340m) Pauzeńskie-See (Niepodległościbrug) |
|
MOP Ostróda |
|
(558m) over Drwęca & spoorlijn Toruń–Tschernjachowsk |
30 |
Ostróda Południe 16 |
30 |
(gepland) Ostróda Południe S5 16 |
|
MOP Gabin |
31 |
Rychnowo 542 |
|
(216m) Drwęca |
|
MOP Olsztynek |
|
|
32 |
Olsztynek Zachód S51 |
33 |
Pawłowo)537 |
|
MOP Lutek |
|
|
34 |
Waplewo |
|
MOP Witramowo |
|
|
35 |
Rączki |
|
Nida |
36 |
Nidzica Północ 604 |
|
over spoorlijn Działdowo–Olsztyn |
|
Nida |
37 |
Nidzica Południe 538 |
|
MOP Pawliki Zachód |
|
MOP Pawliki Wschód |
38 |
Powierz |
|
|
39 |
Napierki |
|
Woiwodschap Mazovië |
|
overgang in 7E77 |
|
MOP Pepłowo |
|
MOP Pepłowo |
40 |
Mława Północ |
|
|
|
Overgang uit 7E77 |
41 |
Mława Wschód 544 615 |
|
over spoorlijn Warschau–Gdańsk |
42 |
Mława Południe |
|
MOP Kosiny |
|
MOP Kosiny |
43 |
Żurominek |
44 |
Strzegowo Północ |
|
|
|
Wkra |
45 |
Strzegowo Południe |
46 |
Glinojeck 60 |
|
MOP Rybitwy |
|
MOP Rybitwy |
|
|
47 |
Pieńki Rzewińskie |
|
overgang in 7E77 |
|
Raciążnica |
48 |
Dłużniewo |
|
MOP Dłużniewo |
|
overgang uit 7E77 |
|
samen met50 |
49 |
Płońsk Północ/Ciechanów 50 |
|
Płonka |
50 |
Płońsk Wschód 632 |
|
over spoorlijn Nasielsk–Toruń |
51 |
Płońsk Południe/Siedlin 10 50 |
|
overgang in 7E77 |
52 |
Poczernin |
|
MOP Poczernin |
|
(gepland) MOP Poczernin |
|
MOP Poczernin |
53 |
Załuski 571 |
|
MOP Załuski |
54 |
Załuski |
|
MOP Załuski |
|
overgang uit 7E77 |
55 |
Zakroczym Ostrzykowizna 62 |
55 |
Zakroczym Ostrzykowizna 62 |
|
MOP Modlin |
|
MOP Modlin |
56 |
Modlin Luchthaven Warschau-Modlin 62 |
56 |
Lucthaven Warschau-Modlin 62 |
|
(531m) Wisła |
57 |
Nowy Nowy Dwór Maz./Błonie 85 579 |
|
|
|
overgang in 7E77 |
58 |
Czosnów |
59 |
(gepland) Palmiry |
|
(gepland) MOP Łomna-Las |
|
(gepland) MOP Pieńków |
60 |
(gepland) Sadowa |
61 |
(gepland) Łomianki 7 |
62 |
(gepland) Warschau-Wólka Węglowa |
|
(gepland) (1000m) Warschau Chomiczówka |
63 |
(gepland) Warschau Chomiczówka (plan) |
|
(gepland) (1123m) Warschau Bemowo |
|
samen met S8 |
57 |
Warschau-Janki S7 7 E77 |
|
samen met S7 7 |
58 |
Warschau-Puchały |
59/R10 |
Warschau-Opacz S2 E30 7 719 |
|
samen met S2 S7 |
R9 |
Konotopa A2 E30 S2 E30 |
|
samen met S8 |
R8 |
Warschau-Zachód 92 |
R7 |
|
R6 |
Warschau-Północ S8 E77 |
|
Szybka Kolej Miejska w Warszawie 7E77 |
S2 |
|
R11/65 |
Warschau Południe S2E30 S79 |
66 |
Zamienie |
67 |
Lesznowola 721 |
68 |
Antoninów |
|
MOP |
69 |
Piaseczno |
70 |
Tarczyn Północ 876 |
|
over spoorlijn Skierniewice–Łuków |
71 |
Tarczyn Południe 7 |
72 |
Głuchów / Grójec-Północ |
|
MOP Worów |
73 |
Grójec Zachód/Mszczonowska 50 |
|
MOP Grójec |
|
Mogielnicka 728 |
− |
Kępina / Grójec Południe |
74 |
Skurów 730 |
|
|
75 |
Józefów |
|
MOP Józefów |
|
MOP Józefów |
76 |
Broniszew |
|
MOP Promna-Kolonia Zachód |
|
MOP Promna-Kolonia Wschód |
77 |
Białobrzegi Północ 731 |
|
(225m) Pilica |
78 |
Białobrzegi Południe 48 |
|
MOP Sucha Wschód |
|
MOP Sucha |
|
|
79 |
Kamień |
|
MOP Kielbów |
80 |
Gózd 732 |
|
MOP Gózd |
|
MOP Gózd Wschód |
|
MOP Żdźary |
81 |
Radom Północ 735 |
|
((208 m) Radomka |
|
MOP Zakrzew Wschód |
|
MOP Zakrzew Wschód |
|
MOP Zakrzew Zachód |
|
MOP Zakrzew Zachód |
82 |
Radom Zachód 740 |
83 |
Wolanów 12 |
|
over spoorlijn Tomaszów Mazowiecki–Radom |
84 |
Radom Południe 735 |
84 |
Radom Południe S12 |
|
(300m) Oronka |
|
(gepland) MOP Orońsko Wschód |
|
(gepland) MOP Orońsko Zachód |
85 |
Szydłowiec Północ 735 |
86 |
Szydłowiec Centrum 727 |
87 |
Szydłowiec Południe |
|
MOP Barak Wschód |
|
(gepland) MOP Barak Zachód |
|
|
|
Woiwodschap Święty Krzyż |
88 |
Skarżysko-Kamienna Północ |
89 |
Skarżysko-Kamienna Zachód |
|
over spoorlijn Łódź–Dębica |
90 |
Skarżysko-Kamienna Południe 42 |
|
(290m) Kamienna |
|
|
91 |
Suchedniów 751 |
|
MOP Suchedniów Zachód |
|
MOP Suchedniów Wschód |
92 |
Zalezianka |
|
MOP Występa Zachód |
|
MOP Występa Wschód |
|
over spoorlijn Warschau–Krakau |
93 |
Barcza 750 |
94 |
Kielce Północ 73 |
|
|
|
over spoorlijn Warschau–Krakau |
95 |
Kielce Zachód 74 |
95 |
(gepland) Kielce Zachód 74 S74 |
|
|
|
over spoorlijn Kielce–Fosowskie |
96 |
Kielce Jaworznia 761 |
|
|
|
MOP Szewce-Wschód |
|
MOP Szewce Wschód |
|
MOP Szewce Zachód |
|
MOP Szewce Zachód |
97 |
Kielce Południe 762 |
98 |
Tokarnia (Powiat Kielecki-Tokarnia |
|
Nida |
99 |
Brzegi |
|
over Warschau–Krakau |
|
MOP Smyków |
|
(gepland) MOP Smyków |
100 |
Mnichów |
|
MOP Podlesie |
|
MOP Podlesie |
|
|
|
|
|
|
101 |
Jędrzejów Północ 78 |
102 |
Jędrzejów Wschód 78 |
103 |
Jędrzejów Południe |
|
onder spoorlijn Linia Hutnicza Szerokotorowa |
|
MOP Potok Mały |
|
|
104 |
Mierchau |
|
MOP Klemencice |
|
|
105 |
Wodzisław |
|
'overgang in 7E77 |
|
Woiwodschap Klein-Polen |
|
|
106 |
Książ |
|
(606 m) |
|
MOP Giebułtów |
|
MOP Małoszów |
|
|
107 |
Miechów 783 |
108 |
Szczepanowice 7 |
|
(650m) over Spoorlijn Warschau–Krakau |
|
MOP Poskwitów |
|
MOP Przestańsko |
109 |
Widoma 7 |
110 |
Łuczyce |
111 |
Raciborowice |
|
(650m) over spoorlijn Warschau–Krakau |
112/R13 |
Krakau Mistrzejowice S52 en over spoorlijn Krakau–Podłęże |
R12 |
Krakau Grębałów 776 |
R11 |
Krakau Nowa Huta 79 |
|
Wisła |
R10 |
Krakau Przewóz |
|
257m) over Serafa & spoorlijn Krakau–Medyka |
|
samen met A4 |
R9/52 |
Krakau Bieżanów A4E40 |
R8 |
Krakau Wieliczka 94 |
R7 |
Krakau Łagiewniki 776 |
|
Wilga |
R6 |
Krakau Południe A4E40 |
– |
(gepland) Libertów |
– |
(gepland) Mogilany |
– |
(gepland) Głogoczów S52 |
– |
(gepland) Jawornik 955 |
– |
Myślenice Północ |
– |
Myślenice Centrum 967 |
– |
(gepland) Myślenice Południe |
|
overgang uit 7E77 |
– |
Stróża |
– |
Pcim |
– |
Lubień 968 |
|
MOP Lubień |
|
MOP Krzeczów |
|
Naprawa 7E77 |
|
(2058m) Tunnel Luboń Mały |
– |
Skomielna Biała 28 |
|
(gepland) MOP Zbójecka Góra |
– |
Rabka-Zdrój/Zabornia 7E77 |
|
verder als 47 → Zakopane |