Swim Cup Den Haag 2019 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Swim Cup Den Haag 2019.

Swim Cup Den Haag 2019

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Swim Cup Den Haag 2019
Gehouden in Den Haag
Jaar 2019
Data 4 t/m 7 april
Sport Zwemmen
Organisator KNZB
Evenementen 34
Navigatie
2018     2020 →
Portaal 
 
Sport

De Swim Cup Den Haag 2019 was een internationale zwemwedstrijd die gehouden wordt van 4 tot en met 7 april 2019 in het Hofbad in Den Haag. De wedstrijden vonden plaats in een 50 meterbad. Deze wedstrijd vormde samen met de Swim Cup Eindhoven 2019, en een wedstrijd naar keuze, het eerste deel van het kwalificatietraject voor de Nederlandse zwemmers richting de wereldkampioenschappen zwemmen 2019 in Gwangju.

Programma

 S  Series
Finale
Ochtendsessie  09:00  Avondsessie  17:30
Mannen
Onderdeel April
4 5 6 7
50m vrije slag S
100m vrije slag S
200m vrije slag S
400m vrije slag S
800m vrije slag
1500m vrije slag
50m rugslag S
100m rugslag S
200m rugslag S
50m schoolslag S
100m schoolslag S
200m schoolslag S
50m vlinderslag S
100m vlinderslag S
200m vlinderslag S
200m wisselslag S
400m wisselslag S
Totaal 5 6 6
Vrouwen
Onderdeel April
4 5 6 7
50m vrije slag S
100m vrije slag S
200m vrije slag S
400m vrije slag S
800m vrije slag
1500m vrije slag
50m rugslag S
100m rugslag S
200m rugslag S
50m schoolslag S
100m schoolslag S
200m schoolslag S
50m vlinderslag S
100m vlinderslag S
200m vlinderslag S
200m wisselslag S
400m wisselslag S
Totaal 5 6 6

WK-kwalificatie

De KNZB stelde onderstaande limieten vast voor deelname aan de wereldkampioenschappen van 2019 in Gwangju, Zuid-Korea. Voor estafettes geldt dat de technisch directeur van de KNZB zal beoordelen of een ploeg voldoende niveau heeft voor deelname.

Limieten

Onderdeel Mannen Vrouwen
Senioren Debutanten[1] Senioren Debutanten[1]
50m vrije slag 21,94 22,18 24,73 25,04
100m vrije slag 48,51 48,80 54,15 54,49
200m vrije slag 1.46,68 1.47,40 1.57,12 1.58,66
400m vrije slag 3.45,92 3.48,15 4.07,52 4.10,57
800m vrije slag 7.51,19 7.54,31 8.30,92 8.35,56
1500m vrije slag 14.58,69 15.17,38 16.25,04 16.32,04
50m rugslag 25,10 25,17 28,05 28,22
100m rugslag 53,68 54,06 1.00,18 1.00,59
200m rugslag 1.57,00 1.58,34 2.09,62 2.11,53
50m schoolslag 27,25 27,39 30,89 31,22
100m schoolslag 59,79 59,95 1.07,33 1.07,43
200m schoolslag 2.10,15 2.11,00 2.24,74 2.25,91
50m vlinderslag 23,51 23,66 25,91 26,33
100m vlinderslag 51,67 51,96 57,91 58,48
200m vlinderslag 1.56,45 1.56,71 2.09,10 2.09,21
200m wisselslag 1.59,65 2.00,22 2.11,84 2.13,03
400m wisselslag 4.15,04 4.17,90 4.38,06 4.43,06

Overzicht behaalde limieten

Zwemmers en zwemsters van wie de namen schuingedrukt staan hebben voldaan aan de debutantenlimiet.

Onderdeel Mannen Vrouwen
Naam Tijd Naam Tijd
50m vrije slag Ranomi Kromowidjojo
Femke Heemskerk
24,60
24,73
100m vrije slag Femke Heemskerk
Ranomi Kromowidjojo
53,52
54,13
200m vrije slag Femke Heemskerk 1.56,48
400m vrije slag
800m vrije slag
1500m vrije slag
50m rugslag Maaike de Waard
Kira Toussaint
27,85
27,98
100m rugslag Kira Toussaint 59,80
200m rugslag
50m schoolslag Ties Elzerman 27,19 Tes Schouten
Rosey Metz
30,97
31,18
100m schoolslag
200m schoolslag Arno Kamminga 2.09,66
50m vlinderslag Mathys Goosen 23,42 Kim Busch 26,29
100m vlinderslag
200m vlinderslag
200m wisselslag
400m wisselslag

Medailles

Legenda

  • WR = Wereldrecord
  • ER = Europees record
  • NR = Nederlands record
  • (Q) = Voldaan aan de WK-limiet

Mannen

Onderdeel
Vrije slag
50 m Jesse Puts
 Nederland
22,25 Artem Selin
 Rusland
22,26 Thom de Boer
 Nederland
22,39
100 m Kyle Stolk
 Nederland
49,20 Stan Pijnenburg
 Nederland
49,40 Nyls Korstanje
 Nederland
49,61
200 m Kyle Stolk
 Nederland
1.47,90 Poul Zellmann
 Duitsland
1.48,47 Maarten Brzoskowski
 Nederland
1.48,65
400 m Poul Zellmann
 Duitsland
3.51,10 Luc Kroon
 Nederland
3.57,97 Silas Beth
 Duitsland
3.58,22
800 m Silas Beth
 Duitsland
8.15,53 Chad Michau
 Nederland
8.24,99 Arti Krasniqi
 Duitsland
8.28,92
1500 m Arti Krasniqi
 Duitsland
15.59,76 Cedric Büssing
 Duitsland
16.02,65 Seppe Wyns
 België
16.38,22
Rugslag
50 m Alexander Bauch
 Duitsland
26,05 Kenzo Simons
 Nederland
26,06 Marvin Dahler
 Duitsland
26,07
100 m Marvin Dahler
 Duitsland
57,07 Alexander Bauch
 Duitsland
57,33 Ensger Kotterink
 Nederland
57,38
200 m Jari Groenhart
 Nederland
2.02,75 Marc Brock
 Duitsland
2.03,36 Seppe Wyns
 België
2.06,20
Schoolslag
50 m Ties Elzerman
 Nederland
27,79 Lucas Matzerath
 Duitsland
28,31 Max Pilger
 Duitsland
28,41
100 m Arno Kamminga
 Nederland
59,90 Max Pilger
 Duitsland
1.01,13 Ties Elzerman
 Nederland
1.01,79
200 m Arno Kamminga
 Nederland
2.09,95
(Q)
Max Pilger
 Duitsland
2.10,98 Yannis Merlin Willim
 Duitsland
2.17,06
Vlinderslag
50 m Thom de Boer
 Nederland
23,74 Jesse Puts
 Nederland
23,96 Joeri Verlinden
 Nederland
24,03
100 m Mathys Goosen
 Nederland
52,53 Joeri Verlinden
 Nederland
53,16 Luca Nik Armbruster
 Duitsland
53,95
200 m Maarten Brzoskowski
 Nederland
1.59,72 Björn Kammann
 Duitsland
2.01,77 Yannick Plasil
 Duitsland
2.01,91
Wisselslag
200 m Arjan Knipping
 Nederland
2.02,23 Julian Haller
 Duitsland
2.06,52 Kenrick Leidner
 Duitsland
2.07,65
400 m Arjan Knipping
 Nederland
4.18,56 Thomas Jansen
 Nederland
4.26,80 Julian Haller
 Duitsland
4.32,93

Vrouwen

Onderdeel
Vrije slag
50 m Ranomi Kromowidjojo
 Nederland
24,60
(Q)
Femke Heemskerk
 Nederland
24,82 Jessica Felsner
 Duitsland
24,91
100 m Femke Heemskerk
 Nederland
53,52
(Q)
Ranomi Kromowidjojo
 Nederland
54,13
(Q)
Maud van der Meer
 Nederland
55,30
200 m Femke Heemskerk
 Nederland
1.57,32 Marjolein Delno
 Nederland
1.59,77 Julia Mrozinski
 Duitsland
1.59,94
400 m Marij van der Mast
 Nederland
4.20,31 Laura Setz
 Nederland
4.21,45 Lena-Marie Precht
 Duitsland
4.21,82
800 m Imani de Jong
 Nederland
8.56,40 Laura Setz
 Nederland
8.56,56 Serena Stel
 Nederland
9.04,25
1500 m Laura Setz
 Nederland
17.03,82 Lena-Marie Precht
 Duitsland
17.10,13 Fabienne Wenske
 Duitsland
17.40,36
Rugslag
50 m Maaike de Waard
 Nederland
27,85
(Q)
Kira Toussaint
 Nederland
28,02
(Q)
Valerie van Roon
 Nederland
29,02
100 m Kira Toussaint
 Nederland
1.00,00
(Q)
Maaike de Waard
 Nederland
1.00,73 Tessa Vermeulen
 Nederland
1.01,91
200 m Tessa Vermeulen
 Nederland
2.15,11
Marieke Tienstra
 Nederland
2.15,44
Indy Jongman
 Nederland
Schoolslag
50 m Tes Schouten
 Nederland
30,97
(Q)
Rosey Metz
 Nederland
31,37 Anne Palmans
 Nederland
32,40
100 m Tes Schouten
 Nederland
1.08,38 Rosey Metz
 Nederland
1.08,82 Alice Ruhnau
 Duitsland
1.11,14
200 m Anna Kroniger
 Duitsland
2.30,63 Kim Herkle
 Duitsland
2.34,14 Rosey Metz
 Nederland
2.35,76
Vlinderslag
50 m Ranomi Kromowidjojo
 Nederland
25,98 Maaike de Waard
 Nederland
26,27 Kim Busch
 Nederland
26,32
(Q)
100 m Kim Busch
 Nederland
59,82 Kinge Zandringa
 Nederland
1.00,00 Marie Brockhaus
 Duitsland
1.01,63
200 m Marie Brockhaus
 Duitsland
2.15,28 Jana Markgraf
 Duitsland
2.17,87 Femke Spiering
 Nederland
2.19,00
Wisselslag
200 m Zoe Vogelmann
 Duitsland
2.14,04 Lotte Hosper
 Nederland
2.18,25 Kim Herkle
 Duitsland+
2.19,40
400 m Lotte Hosper
 Nederland
4.53,56 Annika Huber
 Duitsland
5.03,94 Silke Molendijk
 Nederland
5.06,37
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Swim Cup Den Haag 2019
Listen to this article