UEFA Cup 1994/95 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 1994/95.

UEFA Cup 1994/95

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 24ste editie van de UEFA Cup werd in een volledige Italiaanse finale door AC Parma gewonnen tegen Juventus.

Voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Anorthosis Famagusta
4 - 1
FC Sjoemen
2 - 0 2 - 1
Aris FC
5 - 2
Hapoel Beër Sjeva
3 - 1 2 - 1
Bangor City FC
1 - 4
IA Akranes
1 - 2 0 - 2
Kispesti Honvéd FC
5 - 1
Zimbru Chisinau
4 - 1 1 - 0
CS Grevenmacher
1 - 8
Rosenborg BK
1 - 2 0 - 6
FC Aarau
2 - 0
NK Mura Murska Sobota
1 - 0 1 - 0
Dinamo Minsk
6 - 5
Hibernians FC
3 - 1 3 - 4 (n.v.)
Dinamo Tbilisi
4 - 1
Universitatea Craiova
2 - 0 2 - 1
FC Kopenhagen
4 - 1
FC Jazz Pori
0 - 1 4 - 0
Fenerbahçe
7 - 0
PFK Turan Tovuz
5 - 0 2 - 0
FH Hafnafjördur
2 - 3
Linfield FC
1 - 0 1 - 3
FK Inter Bratislava
1 - 3
MyPa
0 - 3 1 - 0
FK Vardar Skopje
1 - 2
Békéscsabai Elõre
1 - 1 0 - 1
GI Gota
2 - 4
Trelleborgs FF
0 - 1 2 - 3
Górnik Zabrze
8 - 0
Shamrock Rovers FC
7 - 0 1 - 0
KS Teuta
3 - 8
Apollon Limassol
1 - 4 2 - 4
Lillestrøm SK
4 - 3
Sjachtar Donetsk
4 - 1 0 - 2
Motherwell FC
7 - 1
HB Tórshavn
3 - 0 4 - 1
Odense BK
6 - 0
Flora Tallinn
3 - 0 3 - 0
Olimpija Ljubljana
5 - 3
Levski Sofia
3 - 2 2 - 1
CSKA Sofia
3 - 0
FC Ararat Yerevan
3 - 0 0 - 0
Romar Mazeikiai
0 - 4
AIK Stockholm
0 - 2 0 - 2
Slavia Praag
6 - 0
Cork City
2 - 0 4 - 0
Skonto Riga
1 - 1
Aberdeen FC
0 - 0 1 - 1
Inter Cardiff
0 - 8
GKS Katowice
0 - 2 0 - 6
Valletta FC
3 - 7
Rapid Boekarest
2 - 6 1 - 1
Portadown FC
0 - 5
Slovan Bratislava
0-2 0-3

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AIK Stockholm
2 - 2
Slavia Praag
0 - 0 2 - 2
Anorthosis Famagusta
2 - 3
Athletic Bilbao
2 - 0 0 - 3
Apollon Limassol
4 - 5
FC Sion
1 - 3 3 - 2(n.v.)
AS Cannes
9 - 1
Fenerbahçe
4 - 0 5 - 1
Bayer Leverkusen
5 - 4
PSV Eindhoven
5 - 4 0 - 0
Blackburn Rovers FC
2 - 3
Trelleborgs FF
0 - 1 2 - 2
Boavista FC
3 - 2
MyPa
2 - 1 1 - 1
Borussia Dortmund
3 - 0
Motherwell FC
1 - 0 2 - 0
FC Aarau
0 - 1
Marítimo Funchal
0 - 0 0 - 1
Dinamo Minsk
1 - 4
Lazio Roma
0 - 0 1 - 4
Dinamo Tbilisi
2 - 5
FC Tirol Innsbruck
1 - 0 1 - 5
Bordeaux
5 - 1
Lillestrøm SK
3 - 1 2 - 0
Tekstilsjik Kamysjin
6 - 2
Békéscsabai Elõre
6 - 1 0 - 1
FC Twente
4 - 5
Kispesti Honvéd FC
1 - 4 3 - 1
GKS Katowice
1 - 1 (4-3 n.p.)
Aris FC
1 - 0 0 - 1
ÍA Akranes
1 - 8
1. FC Kaiserslautern
0 - 4 1 - 4
Inter Milan
1 - 1 (3-4 n.p.)
Aston Villa
1 - 0 0 - 1
Linfield FC
1 - 6
Odense BK
1 - 1 0 - 5
SSC Napoli
3 - 0
Skonto Riga
2 - 0 1 - 0
Olimpija Ljubljana
1 - 3
Eintracht Frankfurt
1 - 1 0 - 2
Olympiakos Piraeus
1 - 5
Olympique Marseille
1 - 2 0 - 3
CSKA Sofia
1 - 8
Juventus FC
0 - 3 (regl) 1 - 5
Antwerp FC
2 - 10
Newcastle United FC
0 - 5 2 - 5
FC Seraing
4 - 4
Dinamo Moskou
3 - 4 1 - 0
Rapid Boekarest
3 - 2
R. Charleroi SC
2 - 0 1 - 2
Real Madrid CF
2 - 2
Sporting Lissabon
1 - 0 1 - 2
Rosenborg BK
2 - 4
Deportivo de La Coruña
1 - 0 1 - 4(n.v.)
SC Rotor Volgograd
3 - 5
FC Nantes
3 - 2 0 - 3
Slovan Bratislava
2 - 1
FC Kopenhagen
1 - 0 1 - 1
Trabzonspor
5 - 4
Dinamo Boekarest
2 - 1 3 - 3
FC Admira/Wacker
6 - 3
Górnik Zabrze
5 - 2 1 - 1
Vitesse Arnhem
1 - 2
AC Parma
1 - 0 0 - 2

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
1. FC Kaiserslautern
1 - 1
Odense BK
1 - 1 0 - 0
AIK Stockholm
0 - 3
AC Parma
0 - 1 0 - 2
Boavista FC
2 - 3
SSC Napoli
1 - 1 1 - 2
Kispesti Honvéd FC
0 - 7
Bayer Leverkusen
0 - 2 0 - 5
Maritimo Funchal
1 - 3
Juventus FC
0 - 1 1 - 2
Dinamo Moskou
2 - 6
Real Madrid CF
2 - 2 0 - 4
FC Nantes
4 - 1
Tekstilsjik Kamysjin
2 - 0 2 - 1
FC Sion
3 - 3
Olympique Marseille
2 - 0 1 - 3
FC Tirol Innsbruck
2 - 4
Deportivo de La Coruña
2 - 0 0 - 4
GKS Katowice
2 - 1
Bordeaux
1 - 0 1 - 1
Newcastle United
3 - 3
Athletic Bilbao
3 - 2 0 - 1
Rapid Boekarest
2 - 6
Eintracht Frankfurt
2 - 1 0 - 5
Slovan Bratislava
2 - 4
Borussia Dortmund
2 - 1 0 - 3
Trabzonspor
2 - 2
Aston Villa
1 - 0 1 - 2
Trelleborgs FF
0 - 1
Lazio Roma
0 - 0 0 - 1
FC Admira/Wacker
5 - 3
AS Cannes
1 - 1 4 - 2

Derde ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Athletic Bilbao
3 - 4
AC Parma
1 - 0 2 - 4
Deportivo de La Coruña
2 - 3
Borussia Dortmund
1 - 0 1 - 3(n.v.)
Eintracht Frankfurt
2 - 0
SSC Napoli
1 - 0 1 - 0
FC Nantes
6 - 2
FC Sion
4 - 0 2 - 2
GKS Katowice
1 - 8
Bayer Leverkusen
1 - 4 0 - 4
Odense BK
4 - 3
Real Madrid CF
2 - 3 2 - 0
Trabzonspor
2 - 4
Lazio Roma
1 - 2 1 - 2
FC Admira/Wacker
2 - 5
Juventus FC
1 - 3 1 - 2

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Bayer Leverkusen
5 - 1
FC Nantes
5 - 1 0 - 0
Eintracht Frankfurt
1 - 4
Juventus FC
1 - 1 0 - 3
AC Parma
1 - 0
Odense BK
1 - 0 0 - 0
Lazio Roma
1 - 2
Borussia Dortmund
1 - 0 0 - 2

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Bayer Leverkusen
1 - 5
AC Parma
1 - 2 0 - 3
Juventus FC
4 - 3
Borussia Dortmund
2 - 2 2 - 1

Finale

Zie UEFA Cupfinale 1995 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
* Vet is bekerwinnaar
datum wedstrijd uitslag stadion, plaats, toeschouwers
woensdag 3 mei

AC Parma

5. D. Baggio 1-0
-

Juventus

1-0

Tardini, Parma
22.062 toeschouwers
woensdag 17 mei

Juventus

33. Vialli 1-0
-

AC Parma
1-1 D. Baggio 54.
1-1

Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
80.074 toeschouwers
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 1994/95
Listen to this article