For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2018/19.

UEFA Europa League 2018/19

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2018/19
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2018/19
Kampioen
Vlag van Engeland
Chelsea FC (2e titel)
Wedstrijden 205
Doelpunten 565  (2,76 per wedstrijd)
Toeschouwers 5.145.474  (25.100 per wedstrijd)
Topscorer(s) 11 doelpunten:
Vlag van Frankrijk
Olivier Giroud (
Vlag van Engeland
Chelsea FC)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
157+33 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2021/22
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2018/19 was het 48ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd werd door de UEFA en het tiende seizoen onder deze naam. Atlético Madrid was titelhouder, maar deze editie werd gewonnen door Chelsea FC. De finale werd gespeeld in het Olympisch Stadion van Bakoe in Azerbeidzjan.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeert zich voor de groepsfase van de Champions League.
  • Alle bonden hebben een maximum van drie teams die mogen deelnemen aan de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeren zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stromen in vanuit de play-offs.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden zal meedoen aan deze editite van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalt hoeveel teams ieder land mag afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeren zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeren zich twee teams.

De ranking

De verdeling gaat op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij wordt gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2012/13 tot en met 2016/17.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
Vlag van Spanje
 Spanje
104.998 3 +1(CL)
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
79.498
3
Vlag van Engeland
Engeland
75.962
4
Vlag van Italië
 Italië
73.332 +2(CL)
5
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
56.665
6
Vlag van Rusland
 Rusland
50.532 +1(CL)
7
Vlag van Portugal
 Portugal
49.332 +1(CL)
8
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
42.633 +2(CL)
9
Vlag van België
 België
42.400 +2(CL)
10
Vlag van Turkije
 Turkije
39.200 +2(CL)
11
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
33.175 +2(CL)
12
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
32.075 +1(CL)
13
Vlag van Nederland
 Nederland
31.063
14
Vlag van Griekenland
 Griekenland
27.900 +1(CL)
15
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
25.350 +2(CL)
16
Vlag van Kroatië
 Kroatië
25.250 +1(CL)
17
Vlag van Roemenië
 Roemenië
24.350 +1(CL)
18
Vlag van Denemarken
 Denemarken
24.000 +1(CL)
19
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
19.875 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
Vlag van Polen
 Polen
19.750 3 +1(CL)
21
Vlag van Zweden
 Zweden
19.725 +1(CL)
22
Vlag van Israël
 Israël
19.375 +1(CL)
23
Vlag van Schotland
Schotland
18.925 +1(CL)
24
Vlag van Cyprus
 Cyprus
18.550 +1(CL)
25
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
18.325 +1(CL)
26
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
17.750 +1(CL)
27
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
15.875 +1(CL)
28
Vlag van Servië
 Servië
15.375
29
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
15.250 +1(CL)
30
Vlag van Slovenië
 Slovenië
13.125 +1(CL)
31
Vlag van Slowakije
 Slowakije
11.750 +1(CL)
32
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
11.000 1
33
Vlag van Hongarije
 Hongarije
9.500 3 +1(CL)
34
Vlag van Moldavië
 Moldavië
9.500 +1(CL)
35
Vlag van IJsland
 IJsland
8.375 +1(CL)
36
Vlag van Finland
 Finland
7.650 +1(CL)
37
Vlag van Albanië
 Albanië
6.625 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
Vlag van Ierland
 Ierland
6.575 3 +1(CL)
39
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
6.500 +1(CL)
40
Vlag van Georgië
 Georgië
6.375 +1(CL)
41
Vlag van Letland
 Letland
6.125 +1(CL)
42
Vlag van Macedonië
 Macedonië
5.625 +1(CL)
43
Vlag van Estland
 Estland
5.250 +1(CL)
44
Vlag van Montenegro
 Montenegro
5.250 +1(CL)
45
Vlag van Armenië
 Armenië
5.125 +1(CL)
46
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
4.875 +1(CL)
47
De Ulster Banner
Noord-Ierland
4.500 +1(CL)
48
Vlag van Litouwen
 Litouwen
4.125 +1(CL)
49
Vlag van Malta
 Malta
4.000 +1(CL)
50
Vlag van Wales
Wales
3.875 +1(CL)
51
Vlag van Faeröer
 Faeröer
3.500 +1(CL)
52
Vlag van Gibraltar
 Gibraltar
2.500 2 +1(CL)
53
Vlag van Andorra
 Andorra
1.165 +1(CL)
54
Vlag van San Marino
 San Marino
0.333 +1(CL)
55
Vlag van Kosovo
 Kosovo
0.000 1 +1(CL)

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, zullen plaatsvinden in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase zal plaatsvinden in Monaco.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Voorronde 12 juni 2018 26 en 28 juni 2018 5 juli 2018
Eerste kwalificatieronde 19 juni 2018 (kampioenen)
20 juni 2018 (niet-kampioenen)
10, 11 en 12 juli 2018 17, 18 en 19 juli 2018
Tweede kwalificatieronde 26 juli 2018 31 juli, 1 en 2 augustus 2018
Derde kwalificatieronde 23 juli 2018 7 en 9 augustus 2018 14 en 16 augustus 2018
Play-off Play-offronde 6 augustus 2018 23 augustus 2018 30 augustus 2018
Groepsfase Wedstrijddag 1 31 augustus 2018 20 september 2018
Wedstrijddag 2 4 oktober 2018
Wedstrijddag 3 25 oktober 2018
Wedstrijddag 4 8 november 2018
Wedstrijddag 5 29 november 2018
Wedstrijddag 6 13 december 2018
Knock-outfase 1/16 finales 17 december 2018 12 en 14 februari 2019 20 en 21 februari 2019
1/8 finales 22 februari 2019 7 maart 2019 14 maart 2019
1/4 finales 15 maart 2019 11 april 2019 18 april 2019
1/2 finales 2 mei 2019 9 mei 2019
Finale 29 mei 2019 in het Olympisch Stadion van Bakoe, Bakoe, Azerbeidzjan.

Teams

Onderstaande tabel geeft de reeds bekende deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal zal instromen.

Zestiende finales
Vlag van Spanje
Valencia (CL)
Vlag van Italië
Internazionale (CL)
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk (CL)
Vlag van Turkije
Galatasaray (CL)
Vlag van Italië
Napoli (CL)
Vlag van Portugal
Benfica (CL)
Vlag van België
Club Brugge (CL)
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje
Villarreal CF
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Vlag van Spanje
Real Betis
Vlag van Frankrijk
Olympique Marseille
Vlag van België
Standard Luik (CL 3e)
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (CL PO)
Vlag van Italië
Lazio
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
Vlag van België
RSC Anderlecht
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg (CL PO)
Vlag van Italië
AC Milan [Bijz. ITA]
Vlag van Rusland
Spartak Moskou (CL 3e)
Vlag van Turkije
Fenerbahçe (CL 3e)
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb (CL PO)
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
Vlag van Rusland
FK Krasnodar [Bijz. RUS]
Vlag van Turkije
Akhisar Belediyespor
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov (CL PO)
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon [Bijz. POR]
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag (CL 3e)
Vlag van Hongarije
MOL Vidi (CL PO)
Vlag van Engeland
Chelsea FC
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev (CL PO)
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec
Play-offronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Zweden
Malmö FF (CL 3e)
Vlag van Kazachstan
Astana (CL 3e)
Vlag van Schotland
Celtic (CL 3e)
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava (CL 3e)
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ (CL 3e)
Vlag van Noord-Macedonië
FK Shkendija 79 Tetovo (CL 3e)
Derde kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Roemenië
CFR Cluj (CL 2e)
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (CL 2e)
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Nederland
Feyenoord
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland (CL 2e)
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol (CL 2e)
Vlag van Portugal
SC Braga [Bijz. POR]
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
Vlag van Polen
Legia Warschau (CL 2e)
Vlag van Finland
HJK Helsinki (CL 2e)
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Vlag van Oostenrijk
Sturm Graz (CL 2e)
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva (CL 2e)
Vlag van Albanië
KF Kukësi (CL 2e)
Vlag van België
KAA Gent
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Vlag van Noorwegen
Rosenborg (CL 2e)
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė (CL 2e)
Vlag van Turkije
Istanbul Başakşehir
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Vlag van Tsjechië
Sigma Olomouc
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
Vlag van Zwitserland
FC Basel (CL 2e)
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
Vlag van Zwitserland
FC Luzern
Tweede kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia (CL 1e)
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta (CL 1e)
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Vlag van Griekenland
Atromitos FC
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana (CL 1e)
Vlag van Gibraltar
Lincoln Red Imps (CL VR)
Vlag van Duitsland
RB Leipzig
Vlag van Griekenland
Asteras Tripolis
Vlag van IJsland
Valur Reykjavík (CL 1e)
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma (CL VR)
Vlag van Engeland
Burnley FC
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
Vlag van Ierland
Cork City (CL 1e) [Bijz. IER]
Vlag van San Marino
La Fiorita (CL VR)
Vlag van Italië
Atalanta Bergamo [Bijz. ITA]
Vlag van Oostenrijk
FC Admira
Vlag van Bosnië en Herzegovina
HŠK Zrinjski Mostar (CL 1e)
Vlag van Kosovo
FC Drita (CL 1e)
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
Vlag van Kroatië
HNK Hajduk Split
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi (CL 1e)
Vlag van Rusland
FK Oefa
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
Vlag van Letland
Spartaks Jūrmala (CL 1e)
Vlag van Portugal
Rio Ave [Bijz. POR]
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Brest
Vlag van Estland
FC Flora Tallinn (CL 1e)
Vlag van Oekraïne
FK Marioepol
Vlag van Polen
Jagiellonia Białystok
Vlag van Montenegro
FK Sutjeska Nikšić (CL 1e)
Vlag van België
KRC Genk
Vlag van Zweden
Djurgårdens IF
Vlag van Armenië
Alasjkert (CL 1e)
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
Vlag van Israël
Hapoel Haifa
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange (CL 1e)
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC (CL 1e)
Vlag van Zwitserland
FC St. Gallen
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Vlag van Malta
Valletta FC (CL 1e)
Vlag van Nederland
AZ
Vlag van Noorwegen
Lillestrøm SK
Vlag van Wales
The New Saints (CL 1e)
Vlag van Nederland
Vitesse
Eerste kwalificatieronde (niet-kampioenen)
Vlag van Kroatië
NK Osijek
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Vlag van IJsland
Stjarnan FC
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
Vlag van Roemenië
FC Viitorul Constanța
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður
Vlag van Estland
FC Levadia Tallinn
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland
Vlag van Servië
Partizan
Vlag van Finland
KuPS Kuopio
Vlag van Estland
Nõmme Kalju FC
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Vlag van Servië
Radnički Niš
Vlag van Finland
FC Ilves
Vlag van Estland
JK Trans Narva
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
Vlag van Servië
Spartak Subotica
Vlag van Finland
FC Lahti
Vlag van Montenegro
FK Budućnost Podgorica
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
Vlag van Albanië
KF Laçi
Vlag van Montenegro
OFK Titograd
Vlag van Polen
Lech Poznań
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar [Bijz. KAZ]
Vlag van Albanië
Luftëtari Gjirokastër
Vlag van Montenegro
FK Rudar Plevlja
Vlag van Polen
Górnik Zabrze
Vlag van Kazachstan
Tobol Qostanay [Bijz. KAZ]
Vlag van Albanië
Partizan Tirana
Vlag van Armenië
Gandzasar Kapan
Vlag van Zweden
AIK Stockholm
Vlag van Slovenië
NK Maribor
Vlag van Ierland
Dundalk FC
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
Vlag van Zweden
BK Häcken
Vlag van Slovenië
NK Domžale
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Slovenië
NK Rudar Velenje
Vlag van Ierland
Derry City FC [Bijz. IER]
Vlag van Luxemburg
Racing FC Union Luxemburg
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Željezničar Sarajevo
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
Vlag van Schotland
Rangers FC
Vlag van Slowakije
DAC
Vlag van Bosnië en Herzegovina
NK Široki Brijeg
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
Vlag van Schotland
Hibernian FC
Vlag van Slowakije
AS Trenčín
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville FC
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Noord-Ierland
Coleraine FC
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
Vlag van Hongarije
Újpest FC
Vlag van Georgië
FC Dinamo Tbilisi
Vlag van Noord-Ierland
Glenavon FC
Vlag van Noorwegen
Molde FK
Vlag van Hongarije
Ferencváros
Vlag van Georgië
FC Samtredia
Vlag van Litouwen
FC Stumbras
Vlag van Noorwegen
Sarpsborg 08
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd FC
Vlag van Letland
FK Liepāja
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris
Vlag van Azerbeidzjan
Keşlə FK [Bijz. AZE]
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
Vlag van Letland
Riga FC
Vlag van Malta
Balzan FC
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä PFK
Vlag van Moldavië
FC Petrocub Hîncești
Vlag van Letland
FK Ventspils
Vlag van Wales
Connah's Quay Nomads
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe
Vlag van Moldavië
Zaria Bălți
Vlag van Noord-Macedonië
FK Vardar
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia
Vlag van IJsland
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van Noord-Macedonië
FK Rabotnički
Voorronde (niet-kampioenen)
Vlag van Litouwen
FK Trakai
Vlag van Wales
Cefn Druids AFC
Vlag van Gibraltar
St Joseph's FC
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori
Vlag van Malta
Gzira United
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
Vlag van Andorra
UE Engordany
Vlag van Kosovo
KF Pristina
Vlag van Malta
Birkirkara FC
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn
Vlag van Andorra
UE Sant Julià
Vlag van Wales
Bala Town FC
Vlag van Gibraltar
Europa FC
Vlag van San Marino
Folgore/Falciano
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL VR) Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League.
(CL 1e) Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League.
(CL 2e) Ingestroomd na uitschakeling in de tweede kwalificatieronde van de Champions League.
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

- Rusland (RUS): FK Tosno won de Russische voetbalbeker maar kreeg geen licentie om aan te treden in Europa. Deze plaats werd ingenomen door FK Krasnodar.

Kwalificatiefase

De UEFA hanteert de volgende voorwaarden bij de lotingen.

  • Bij de lotingen wordt een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over zijn. In dat geval wordt de loting open.
  • Clubs uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.
  • Clubs uit de landen Servië en Kosovo kunnen ook niet tegen elkaar loten. Dit geldt ook voor de landen Bosnië en Herzegovina en Kosovo, maar ook voor Rusland en Oekraïne.
    Opmerking
     Opmerking: Mocht zich een van deze twee voorwaarden voordoen, wordt er geschoven met de wedstrijden om toch een juiste loting te krijgen.
  • De wedstrijden vanaf de voorronde worden over twee wedstrijden gespeeld (heen en terug).

Voorronde

Aan de voorronde deden 14 teams mee. De loting vond plaats op 12 juni 2018. De heenwedstrijden werden gespeeld op 26 en 28 juni, de terugwedstrijden op 5 juli 2018.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
College Europa
Vlag van Gibraltar
1 – 6
Vlag van Kosovo
KF Pristina
1 – 1 0 – 5
UE Sant Julià
Vlag van Andorra
1 – 4
Vlag van Malta
Gzira United
0 – 2 1 – 2
UE Engordany
Vlag van Andorra
3 – 2
Vlag van San Marino
Folgore/Falciano
2 – 1 1 – 1
B36 Tórshavn
Vlag van Faeröer
2 – 2 ns (4 – 2)
Vlag van Gibraltar
St Joseph's FC
1 – 1 1 – 1 (n.v.)
Birkirkara FC
Vlag van Malta
2 – 3
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
1 – 1 1 – 2
SP Tre Fiori
Vlag van San Marino
3 – 1
Vlag van Wales
Bala Town FC
3 – 0 0 – 1
Cefn Druids AFC
Vlag van Wales
1 – 2
Vlag van Litouwen
FK Trakai
1 – 1 0 – 1

Eerste kwalificatieronde

Aan de eerste kwalificatieronde deden 94 teams mee, 87 nieuwe teams en de 7 winnaars uit de voorronde. De loting vond plaats op 20 juni 2018. De heenwedstrijden werden gespeeld op 10, 11 en 12 juli, de terugwedstrijden op 17, 18 en 19 juli 2018.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Stjarnan FC
Vlag van IJsland
3 – 1
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
3 – 0 0 – 1
Ilves
Vlag van Finland
1 – 3
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia
0 – 1 1 – 2
KÍ Klaksvík
Vlag van Faeröer
2 – 3
Vlag van Litouwen
Žalgiris
1 – 2 1 – 1
Fola Esch
Vlag van Luxemburg
0 – 0 ns (5 – 4)
Vlag van Kosovo
KF Pristina
0 – 0 0 – 0 (n.v.)
Glenavon
Vlag van Noord-Ierland
3 – 6
Vlag van Noorwegen
Molde FK
2 – 1 1 – 5
DAC
Vlag van Slowakije
3 – 2
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
1 – 1 2 – 1
Stumbras
Vlag van Litouwen
1 – 2
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
1 – 0 0 – 2
Široki Brijeg
Vlag van Bosnië en Herzegovina
3 – 3 (u)
Vlag van Slovenië
Domžale
2 – 2 1 – 1
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 – 0
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
2 – 0 0 – 0
Qäbälä PFK
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 2 *
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
0 – 2 1 – 0
Racing FC Union Luxemburg
Vlag van Luxemburg
0 – 2
Vlag van Roemenië
FC Viitorul Constanța
0 – 2 0 – 0
FC Samtredia
Vlag van Georgië
0 – 3
Vlag van Kazachstan
Tobol Qostanay
0 – 1 0 – 2
Partizan Tirana
Vlag van Albanië
0 – 3
Vlag van Slovenië
NK Maribor
0 – 1 0 – 2
Neftçi Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
3 – 5
Vlag van Hongarije
Újpest FC
3 – 1 0 – 4
FK Budućnost Podgorica
Vlag van Montenegro
1 – 3
Vlag van Slowakije
AS Trenčín
0 – 2 1 – 1
Derry City FC
Vlag van Ierland
2 – 3
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
0 – 2 2 – 1
B36 Tórshavn
Vlag van Faeröer
2 – 1
Vlag van Montenegro
OFK Titograd
0 – 0 2 – 1
Górnik Zabrze
Vlag van Polen
2 – 1 *
Vlag van Moldavië
Zaria Bălți
1 – 0 1 – 1
Spartak Subotica
Vlag van Servië
3 – 1
Vlag van Noord-Ierland
Coleraine FC
1 – 1 2 – 0
Pjoenik Jerevan
Vlag van Armenië
3 – 0
Vlag van Noord-Macedonië
FK Vardar
1 – 0 2 – 0
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
1 – 2
Vlag van Zweden
AIK Stockholm
0 – 1 1 – 1 (n.v.)
Connah's Quay Nomads
Vlag van Wales
1 – 5
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
1 – 3 0 – 2
FC Lahti
Vlag van Finland
0 – 3
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður
0 – 3 0 – 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
8 – 3
Vlag van Albanië
Luftëtari Gjirokastër
5 – 0 3 – 3
Cliftonville FC
Vlag van Noord-Ierland
1 – 3
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland
0 – 1 1 – 2
Banants Jerevan
Vlag van Armenië
1 – 5
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
1 – 2 0 – 3
UE Engordany
Vlag van Andorra
1 – 10
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
0 – 3 1 – 7
FC Petrocub Hîncești
Vlag van Moldavië
2 – 3
Vlag van Kroatië
NK Osijek
1 – 1 1 – 2
Anorthosis Famagusta
Vlag van Cyprus
2 – 2 (u)
Vlag van Albanië
KF Laçi
2 – 1 0 – 1
Ferencváros
Vlag van Hongarije
1 – 2
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
1 – 1 0 – 1
Balzan FC
Vlag van Malta
5 – 3
Vlag van Azerbeidzjan
Keşlə FK
4 – 1 1 – 2
FK Rabotnički
Vlag van Noord-Macedonië
2 – 5 *
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd FC
2 – 1 0 – 4
FK Rudar Plevlja
Vlag van Montenegro
0 – 6
Vlag van Servië
Partizan
0 – 3 0 – 3
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
1 – 1 ns (5 – 3)
Vlag van Letland
Riga FC
1 – 0 0 – 1 (n.v.)
FC Milsami Orhei
Vlag van Moldavië
2 – 9
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
2 – 4 0 – 5
Radnički Niš
Vlag van Servië
5 – 0
Vlag van Malta
Gzira United
4 – 0 1 – 0
Lech Poznań
Vlag van Polen
3 – 2
Vlag van Armenië
Gandzasar Kapan
2 – 0 1 – 2
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Georgië
2 – 1
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
0 – 0 2 – 1
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
(u) 3 – 3
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
1 – 0 2 – 3
JK Trans Narva
Vlag van Estland
1 – 5 *
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Željezničar Sarajevo
0 – 2 1 – 3
FK Trakai
Vlag van Litouwen
1 – 0
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
0 – 0 1 – 0
Hibernian FC
Vlag van Schotland
12 – 5
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
6 – 1 6 – 4
NK Rudar Velenje
Vlag van Slovenië
10 – 0
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori
7 – 0 3 – 0
FC Levadia Tallinn
Vlag van Estland
1 – 3
Vlag van Ierland
Dundalk FC
0 – 1 1 – 2
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van IJsland
0 – 6
Vlag van Noorwegen
Sarpsborg 08
0 – 4 0 – 2
KuPS Kuopio
Vlag van Finland
1 – 2 *
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
0 – 1 1 – 1
FK Liepāja
Vlag van Letland
2 – 4
Vlag van Zweden
BK Häcken
0 – 3 2 – 1

Bijz.: * Deze wedstrijden werden omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Tweede kwalificatieronde

De tweede kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 26 juli, de terugwedstrijden op 31 juli, 1 en 2 augustus 2018.

Kampioenen

Aan de tweede kwalificatieronde voor kampioenen deden 19 clubs mee: de 16 verliezende clubs die instroomden vanuit de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status en de 3 verliezende clubs die instroomden vanuit de voorronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een ongeplaatste status. Voor de loting werd bekendgemaakt dat 1 geplaatste club werd vrijgeloot van deelname aan deze kwalificatieronde. De loting vond plaats op 19 juni 2018.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Cork City
Vlag van Ierland
Bye
The New Saints
Vlag van Wales
3 – 2
Vlag van Gibraltar
Lincoln Red Imps
2 – 1 1 – 1
Torpedo Koetaisi
Vlag van Georgië
7 – 0
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta
3 – 0 4 – 0
HŠK Zrinjski Mostar
Vlag van Bosnië en Herzegovina
3 – 2
Vlag van Malta
Valletta FC
1 – 1 2 – 1
FC Santa Coloma
Vlag van Andorra
1 – 3
Vlag van IJsland
Valur Reykjavík
1 – 0 0 – 3
FK Sutjeska Nikšić
Vlag van Montenegro
0 – 1
Vlag van Armenië
Alashkert
0 – 1 0 – 0
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
3 – 2
Vlag van Kosovo
FC Drita
2 – 1 1 – 1
Spartaks Jūrmala
Vlag van Letland
9 – 0
Vlag van San Marino
La Fiorita
6 – 0 3 – 0
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
5 – 2
Vlag van Estland
FC Flora Tallinn
5 – 0 0 – 2
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
6 – 2
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC
5 – 1 1 – 1

Niet-kampioenen

Aan de tweede kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 74 clubs mee: 27 nieuwe clubs en de 47 winnaars uit de eerste kwalificatieronde. De loting vond plaats op 20 juni 2018.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Molde FK
Vlag van Noorwegen
5 – 0
Vlag van Albanië
KF Laçi
3 – 0 2 – 0
Atalanta Bergamo
Vlag van Italië
10 – 2 *
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
2 – 2 8 – 0
FK Žalgiris
Vlag van Litouwen
2 – 1
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
1 – 0 1 – 1
Kairat Almaty
Vlag van Kazachstan
3 – 2
Vlag van Nederland
AZ
2 – 0 1 – 2
Aberdeen FC
Vlag van Schotland
2 – 4
Vlag van Engeland
Burnley FC
1 – 1 1 – 3 (n.v.)
FK Partizan
Vlag van Servië
2 – 1
Vlag van Litouwen
FK Trakai
1 – 0 1 – 1
Balzan FC
Vlag van Malta
3 – 4
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
2 – 1 1 – 3
Nordsjælland
Vlag van Denemarken
2 – 0
Vlag van Zweden
AIK Stockholm
1 – 0 1 – 0
NK Rudar Velenje
Vlag van Slovenië
0 – 6
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
0 – 2 0 – 4
Hapoel Haifa
Vlag van Israël
2 – 1
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður
1 – 1 1 – 0
Dundalk FC
Vlag van Ierland
0 – 4
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
0 – 0 0 – 4
Górnik Zabrze
Vlag van Polen
1 – 5
Vlag van Slowakije
AS Trenčín
0 – 1 1 – 4
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
4 – 2
Vlag van Servië
FK Radnički Niš
2 – 0 2 – 2
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
6 – 1
Vlag van Oostenrijk
Admira Wacker Mödling
3 – 0 3 – 1
FK Spartak Subotica
Vlag van Servië
3 – 2
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
2 – 0 1 – 2
RB Leipzig
Vlag van Duitsland
5 – 1
Vlag van Zweden
BK Häcken
4 – 0 1 – 1
Stjarnan FC
Vlag van IJsland
0 – 7
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
0 – 2 0 – 5
FK Oefa
Vlag van Rusland
(u) 1 – 1
Vlag van Slovenië
NK Domžale
0 – 0 1 – 1
Tobol Qostanay
Vlag van Kazachstan
2 – 2 (u)
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
2 – 1 0 – 1
Jagiellonia Białystok
Vlag van Polen
5 – 4
Vlag van Portugal
Rio Ave
1 – 0 4 – 4
LASK Linz
Vlag van Oostenrijk
6 – 1
Vlag van Noorwegen
Lillestrøm SK
4 – 0 2 – 1
Budapest Honvéd FC
Vlag van Hongarije
1 – 2
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
1 – 0 0 – 2
NK Osijek
Vlag van Kroatië
1 – 2
Vlag van Schotland
Rangers FC
0 – 1 1 – 1
B36 Tórshavn
Vlag van Faeröer
0 – 8
Vlag van Turkije
Beşiktaş
0 – 2 0 – 6
DAC Dunajská Streda
Vlag van Slowakije
2 – 7
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
1 – 3 1 – 4
FK Ventspils
Vlag van Letland
1 – 3
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
0 – 1 1 – 2
Željezničar Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
2 – 5
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
1 – 2 1 – 3
Viitorul Constanța
Vlag van Roemenië
3 – 5
Vlag van Nederland
Vitesse
2 – 2 1 – 3
FC St. Gallen
Vlag van Zwitserland
2 – 2 (u)
Vlag van Noorwegen
Sarpsborg 08
2 – 1 0 – 1
Dinamo Brest
Vlag van Wit-Rusland
5 – 4
Vlag van Griekenland
Atromitos
4 – 3 1 – 1
Sevilla
Vlag van Spanje
7 – 1
Vlag van Hongarije
Újpest FC
4 – 0 3 – 1
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 – 4
Vlag van Polen
Lech Poznań
1 – 1 1 – 3 (n.v.)
Hibernian FC
Vlag van Schotland
4 – 3
Vlag van Griekenland
Asteras Tripolis
3 – 2 1 – 1
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Georgië
0 – 2
Vlag van Slovenië
NK Maribor
0 – 0 0 – 2
KRC Genk
Vlag van België
9 – 1
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
5 – 0 4 – 1
Djurgårdens IF
Vlag van Zweden
2 – 3
Vlag van Oekraïne
FK Marioepol
1 – 1 1 – 2 (n.v.)
HNK Hajduk Split
Vlag van Kroatië
4 – 2
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia
1 – 0 3 – 2

Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Derde kwalificatieronde

De loting vond plaats op 23 juli 2018. De derde kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 7 en 9 augustus, de terugwedstrijden op 14 en 16 augustus 2018.

Kampioenen

Aan de derde kwalificatieronde voor kampioenen deden 20 clubs mee: de 9 winnaars en de vrijgelote club uit de tweede kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 10 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
2 – 1
Vlag van Bosnië en Herzegovina
HŠK Zrinjski Mostar
1 – 0 1 – 1
Legia Warschau
Vlag van Polen
3 – 4
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
1 – 2 2 – 2
Alasjkert
Vlag van Armenië
0 – 7
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
0 – 2 0 – 5
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
7 – 1
Vlag van Finland
HJK Helsinki
3 – 0 4 – 1
Sheriff Tiraspol
Vlag van Moldavië
(u) 2 – 2
Vlag van IJsland
Valur Reykjavík
1 – 0 1 – 2
Cork City
Vlag van Ierland
0 – 5
Vlag van Noorwegen
Rosenborg
0 – 2 0 – 3
Spartaks Jūrmala
Vlag van Letland
0 – 1
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
0 – 1 0 – 0
The New Saints
Vlag van Wales
1 – 5
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
0 – 2 1 – 3
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
3 – 5
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
2 – 2 1 – 3
Torpedo Koetaisi
Vlag van Georgië
5 – 4
Vlag van Albanië
KF Kukësi
5 – 2 0 – 2

Niet-kampioenen

Aan de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 52 clubs mee: 13 nieuwe clubs, de 37 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en de 2 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Pjoenik Jerevan
Vlag van Armenië
1 – 2
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
0 – 0 1 – 2
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
5 – 8
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
4 – 0 1 – 8 (n.v.)
Sturm Graz
Vlag van Oostenrijk
0 – 7
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
0 – 2 0 – 5
Sarpsborg 08
Vlag van Noorwegen
2 – 1
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
1 – 1 1 – 0
Istanbul Başakşehir
Vlag van Turkije
0 – 1
Vlag van Engeland
Burnley FC
0 – 0 0 – 1 (n.v.)
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
(u) 3 – 3
Vlag van Portugal
SC Braga
1 – 1 2 – 2
Hapoel Haifa
Vlag van Israël
1 – 6
Vlag van Italië
Atalanta Bergamo
1 – 4 0 – 2
KRC Genk
Vlag van België
4 – 1
Vlag van Polen
Lech Poznań
2 – 0 2 – 1
Vitesse
Vlag van Nederland
0 – 2
Vlag van Zwitserland
FC Basel
0 – 1 0 – 1
Nordsjælland
Vlag van Denemarken
3 – 5
Vlag van Servië
FK Partizan
1 – 2 2 – 3
Hibernian FC
Vlag van Schotland
0 – 3
Vlag van Noorwegen
Molde FK
0 – 0 0 – 3
HNK Hajduk Split
Vlag van Kroatië
1 – 2
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
0 – 0 1 – 2
Sevilla
Vlag van Spanje
6 – 0
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris
1 – 0 5 – 0
Sigma Olomouc
Vlag van Tsjechië
4 – 1
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
2 – 0 2 – 1
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
2 – 5
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
2 – 1 0 – 4
FK Marioepol
Vlag van Oekraïne
2 – 5
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
1 – 3 1 – 2
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
2 – 4
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
1 – 2 1 – 2
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
7 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Luzern
4 – 0 3 – 1
Rangers FC
Vlag van Schotland
3 – 1
Vlag van Slovenië
NK Maribor
3 – 1 0 – 0
AS Trenčín
Vlag van Slowakije
5 – 1
Vlag van Nederland
Feyenoord
4 – 0 1 – 1
Jagiellonia Białystok
Vlag van Polen
1 – 4
Vlag van België
KAA Gent
0 – 1 1 – 3
FK Spartak Subotica
Vlag van Servië
1 – 4
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
0 – 2 1 – 2
FK Oefa
Vlag van Rusland
4 – 3
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
2 – 1 2 – 2
Beşiktaş
Vlag van Turkije
(u) 2 – 2
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
1 – 0 1 – 2
Apollon Limasol
Vlag van Cyprus
4 – 1
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Brest
4 – 0 0 – 1
RB Leipzig
Vlag van Duitsland
4 – 2
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
3 – 1 1 – 1
Kampioenen

Aan de play-offronde voor kampioenen deden 16 clubs mee: de 10 winnaars uit de derde kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 6 verliezende clubs die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
1 – 3
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
0 – 2 1 – 1
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
1 – 1 ns (1 – 2)
Vlag van Kazachstan
Astana
1 – 0 0 – 1 (n.v.)
Rosenborg
Vlag van Noorwegen
5 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Shkendija 79 Tetovo
3 – 1 2 – 0
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
5 – 2
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
2 – 0 3 – 2
Sūduva Marijampolė
Vlag van Litouwen
1 – 4
Vlag van Schotland
Celtic
1 – 1 0 – 3
Sheriff Tiraspol
Vlag van Moldavië
1 – 3
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
1 – 0 0 – 3
Malmö FF
Vlag van Zweden
4 – 2
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
2 – 2 2 – 0
Torpedo Koetaisi
Vlag van Georgië
0 – 5
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
0 – 1 0 – 4
Niet-kampioenen

Aan de play-offronde voor niet-kampioenen deden de 26 winnaars van de derde kwalificatieronde mee.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sigma Olomouc
Vlag van Tsjechië
0 – 4
Vlag van Spanje
Sevilla
0 – 1 0 – 3
Sarpsborg 08
Vlag van Noorwegen
4 – 3
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
3 – 1 1 – 2
KAA Gent
Vlag van België
0 – 2
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
0 – 0 0 – 2
FK Partizan
Vlag van Servië
1 – 4
Vlag van Turkije
Beşiktaş
1 – 1 0 – 3
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
4 – 3
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
3 – 1 1 – 2
FC Basel
Vlag van Zwitserland
3 – 3 (u) *
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
3 – 2 0 – 1
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 – 1
Vlag van Rusland
FK Oefa
1 – 0 1 – 1
Atalanta Bergamo
Vlag van Italië
0 – 0 ns (3 – 4)
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
0 – 0 0 – 0 (n.v.)
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
4 – 3
Vlag van Noorwegen
Molde FK
3 – 1 1 – 2
AS Trenčín
Vlag van Slowakije
1 – 4
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
1 – 1 0 – 3
KRC Genk
Vlag van België
9 – 4
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
5 – 2 4 – 2
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
4 – 2
Vlag van Engeland
Burnley FC
3 – 1 1 – 1
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
2 – 3
Vlag van Duitsland
RB Leipzig
0 – 0 2 – 3

Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Play-offronde

De loting vond plaats op 6 augustus 2018. De play-offronde bestond uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 23 augustus, de terugwedstrijden op 30 augustus 2018.

Hoofdtoernooi

Groepsfase

De loting vond plaats op 31 augustus 2018. Een totaal van 48 teams worden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep kunnen komen. De 48 teams bestaan uit 17 rechtstreeks geplaatste teams, 21 winnaars van de play-offronde uit beide constructies, 6 verliezers van de play-offronde uit beide constructies van de UEFA Champions League 2018/19 en 4 verliezers van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2018/19.

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4
Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff.
Vlag van Spanje
Sevilla
113.000
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
40.000
Vlag van Spanje
Real Betis
21.399
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol (U)
10.000
Vlag van Engeland
Arsenal
93.000
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (U)
37.000
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ (U)
20.500
Vlag van Noorwegen
Rosenborg (U)
9.000
Vlag van Engeland
Chelsea
82.000
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen (U)
34.000
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
20.500
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava (U)
8.226
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
78.000
Vlag van Frankrijk
Olympique Marseille (U)
32.000
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
17.500
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
7.500
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
66.000
Vlag van Schotland
Celtic
31.000
Vlag van Duitsland
RB Leipzig (U)
17.000
Vlag van Turkije
Akhisar Belediyespor (U)
7.160
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
62.000
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (U)
29.500
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
14.285
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec (U)
6.035
Vlag van Turkije
Beşiktaş (U)
57.000
Vlag van Italië
AC Milan (U)
28.000
Vlag van Zweden
Malmö FF
14.000
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca (U)
4.310
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
55.500
Vlag van België
KRC Genk
27.000
Vlag van Rusland
Spartak Moskou (U)
13.500
Vlag van Hongarije
MOL Vidi (U)
4.250
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
54.000
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
23.500
Vlag van België
Standard Luik (U)
12.500
Vlag van Schotland
Rangers FC (U)
3.725
Vlag van Spanje
Villarreal
52.000
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
23.500
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
12.000
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange (U)
3.500
Vlag van België
Anderlecht (U)
48.000
Vlag van Kazachstan
Astana (U)
21.750
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux (U)
11.283
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava (U)
3.500
Vlag van Italië
Lazio
41.000
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
21.500
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
11.283
Vlag van Noorwegen
Sarpsborg 08 (U)
3.485

Legendakleuren in de tabellen

Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase.
Uitgeschakeld (U)

Groep A[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LEV ZUR LAR LUD
1
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
6 4 1 1 13 16 9 +7 1 – 0 4 – 2 1 – 1
2
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
6 3 1 2 10 7 6 +1 3 – 2 1 – 2 1 – 0
3
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca (U)
6 1 2 3 5 6 12 −6 1 – 5 0 – 1 1 – 1
4
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (U)
6 0 4 2 4 5 7 −2 2 – 3 1 – 1 0 – 0
Bron: UEFA
Wedstrijden

20 september 2018
21:00 uur
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
0 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 3.173
Scheidsrechter:
Vlag van België
Jonathan Lardot
Assistenten:
Vlag van België
Frédéric Godelaine
Assistenten:
Vlag van België
Florian Lemaire
Vierde official:
Vlag van België
Laurent Conotte
Doellijnassistenten:
Vlag van België
Nicolas Laforge
Doellijnassistenten:
Vlag van België
Alexandre Boucaut
Verslag
Goal
 61' (pen.) Kololli
Kreeg geel in de 78e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 84e minuut
Weggestuurd in de 84e minuut
 78', 84' Jagne
   
 

20 september 2018
21:00 uur
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
2 – 3
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 8.240
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Paolo Mazzoleni
Assistenten:
Vlag van Italië
Alessandro Costanzo
Assistenten:
Vlag van Italië
Alberto Tegoni
Vierde official:
Vlag van Italië
Stefano Del Giovane
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Marco Di Bello
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Piero Giacomelli
Keșerü
Goal
 8'
Marcelinho
Goal
 31'
Verslag
Goal
 38'
Goal
69' Havertz
Goal
 63' Thelin
   
 


4 oktober 2018
18:55 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
4 – 2
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 23.354
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Jevhen Aranovsky
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Serhiy Bekker
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Oleksandr Voytyuk
Vierde official:
Vlag van Oekraïne
Oleg Pluzhnyk
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Anatoliy Abdula
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Vitaliy Romanov
Havertz
Goal
 44'
Alario
Goal
 49'
Goal
88'
Brandt
Goal
 90+2'
Verslag
Goal
 25' Trichkovski
Goal
 90+1' Raspas
   
 

4 oktober 2018
18:55 uur
FC Zürich
Vlag van Zwitserland
1 – 0
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
Stadion: Letzigrund, Zürich
Toeschouwers: 7.092
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Juan Martínez Munuera
Assistenten:
Vlag van Spanje
Diego Barbero Sevilla
Assistenten:
Vlag van Spanje
Raúl Cabanero
Vierde official:
Vlag van Spanje
Roberto Alonso
Doellijnassistenten:
Vlag van Spanje
Carlos Del Cerro
Doellijnassistenten:
Vlag van Spanje
José María Sanchez Martinez
Pálsson
Goal
 84'
Verslag
   
 


25 oktober 2018
18:55 uur
FC Zürich
Vlag van Zwitserland
3 – 2
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: Letzigrund, Zürich
Toeschouwers: 12.427
Scheidsrechter:
Vlag van Azerbeidzjan
Aliyar Ağayev
Assistenten:
Vlag van Azerbeidzjan
Zeynal Zeynalov
Assistenten:
Vlag van Azerbeidzjan
Rza Mammadov
Vierde official:
Vlag van Azerbeidzjan
Mubariz Hashimov
Doellijnassistenten:
Vlag van Azerbeidzjan
Rahim Hasanov
Doellijnassistenten:
Vlag van Azerbeidzjan
Orkhan Mammadov
Marchesano
Goal
 44'
Domgjoni
Goal
 59'
Odey
Goal
 78'
Verslag
Goal
 50'
Goal
54' Bellarabi
   
 

25 oktober 2018
18:55 uur
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
1 – 1
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 2.631
Scheidsrechter:
Vlag van Albanië
Enea Jorgji
Assistenten:
Vlag van Albanië
Denis Rexha
Assistenten:
Vlag van Albanië
Rejdi Avdo
Vierde official:
Vlag van Albanië
Ridiger Çokaj
Doellijnassistenten:
Vlag van Albanië
Juxhin Xhaja
Doellijnassistenten:
Vlag van Albanië
Kridens Meta
Larena
Goal
 25' (pen.)
Verslag
Goal
 7' Lukoki
   
 


8 november 2018
21:00 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
1 – 0
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 16.197
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Gil
Assistenten:
Vlag van Polen
Konrad Sapela
Assistenten:
Vlag van Polen
Marcin Borkowski
Vierde official:
Vlag van Polen
Adam Kupsik
Doellijnassistenten:
Vlag van Polen
Krzysztof Jakubik
Doellijnassistenten:
Vlag van Polen
Piotr Lasyk
Jedvaj
Goal
 60'
Verslag
   
 

8 november 2018
21:00 uur
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
0 – 0
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 4.520
Scheidsrechter:
Vlag van Noorwegen
Ola Hobber Nilsen
Assistenten:
Vlag van Noorwegen
Kim Haglund
Assistenten:
Vlag van Noorwegen
Magnus Lundberg
Vierde official:
Vlag van Noorwegen
Øystein Ytterland
Doellijnassistenten:
Vlag van Noorwegen
Tore Hansen
Doellijnassistenten:
Vlag van Noorwegen
Espen ANdreas Eskås
Verslag
   
 


29 november 2018
18:55 uur
FC Zürich
Vlag van Zwitserland
1 – 2
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Stadion: Letzigrund, Zürich
Toeschouwers: 6.107
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Assistenten:
Vlag van Rusland
Dmitri Mosyakin
Assistenten:
Vlag van Rusland
Anton Averianov
Vierde official:
Vlag van Rusland
Dmitry Safyan
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Michail Vilkov
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Roman Galimov
Khelifi
Goal
 74'
Verslag
Goal
 38' Giannou
Goal
 85' Trichkovski
   
 

29 november 2018
18:55 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
1 – 1
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 16.066
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Dennis Higler
Assistenten:
Vlag van Nederland
Joost van Zuilen
Assistenten:
Vlag van Nederland
Bas van Dongen
Vierde official:
Vlag van Nederland
Dave Goossens
Doellijnassistenten:
Vlag van Nederland
Pol van Boekel
Doellijnassistenten:
Vlag van Nederland
Allard Lindhout
Weiser
Goal
 85'
Verslag
Goal
 69' Marcelinho
   
 


13 december 2018
21:00 uur
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
1 – 5
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 1.584
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
François Letexier
Assistenten:
Vlag van Frankrijk
Cyril Mugnier
Assistenten:
Vlag van Frankrijk
Mehdi Rahmouni
Vierde official:
Vlag van Frankrijk
Huseyin Ocak
Doellijnassistenten:
Vlag van Frankrijk
Frank Schneider
Doellijnassistenten:
Vlag van Frankrijk
Mikaël Lesage
Català
Goal
 26'
Verslag
Goal
 28'
Goal
68' Kohr
Goal
 41' (pen.)
Goal
86' Alario
Goal
 78' Paulinho
   
 

13 december 2018
21:00 uur
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
1 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 2.150
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Kirill Levnikov
Assistenten:
Vlag van Rusland
Valeri Danchenko
Assistenten:
Vlag van Rusland
Maksim Gavrilin
Vierde official:
Vlag van Rusland
Dmitri Mosyakin
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Vladislav Bezborodov
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Świerczok
Goal
 45+1'
Verslag
Goal
 21' (e.d.) Forster
   
 

Groep B[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− SAL CEL LEI ROS
1
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
6 6 0 0 18 17 6 +11 3 – 1 1 – 0 3 – 0
2
Vlag van Schotland
Celtic
6 3 0 3 9 6 8 −2 1 – 2 2 – 1 1 – 0
3
Vlag van Duitsland
RB Leipzig (U)
6 2 1 3 7 9 8 +1 2 – 3 2 – 0 1 – 1
4
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK (U)
6 0 1 5 1 4 14 −10 2 – 5 0 – 1 1 – 3
Bron: UEFA
Wedstrijden

20 september 2018
21:00 uur
RB Leipzig
Vlag van Duitsland
2 – 3
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
Stadion: Red Bull Arena, Leipzig
Toeschouwers: 24.057
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Andreas Ekberg
Assistenten:
Vlag van Zweden
Mehmet Culum
Assistenten:
Vlag van Zweden
Stefan Hallberg
Vierde official:
Vlag van Zweden
Fredrik Klyver
Doellijnassistenten:
Vlag van Zweden
Kristoffer Karlsson
Doellijnassistenten:
Vlag van Zweden
Glenn Nyberg
Laimer
Goal
 70'
Poulsen
Goal
 82'
Verslag
Goal
 20' Dabour
Goal
 22' Haidara
Goal
 89' Gulbrandsen
   
 

20 september 2018
21:00 uur
Celtic
Vlag van Schotland
1 – 0
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 47.287
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Gil
Assistenten:
Vlag van Polen
Konrad Sapela
Assistenten:
Vlag van Polen
Marcin Borkowski
Vierde official:
Vlag van Polen
Adam Kupsik
Doellijnassistenten:
Vlag van Polen
Krzysztof Jakubik
Doellijnassistenten:
Vlag van Polen
Piotr Lasyk
Griffiths
Goal
 87'
Verslag
   
 


4 oktober 2018
18:55 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 – 3
Vlag van Duitsland
RB Leipzig
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 11.484
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Marco Guida
Assistenten:
Vlag van Italië
Elenito Di Liberatore
Assistenten:
Vlag van Italië
Matteo Passeri
Vierde official:
Vlag van Italië
Mauro Tonolini
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Paolo Valeri
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Maurizio Mariani
Jebali
Goal
 79'
Verslag
Goal
 12' Augustin
Goal
 54' Konaté
Goal
 61' Cunha
   
 

4 oktober 2018
18:55 uur
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
3 – 1
Vlag van Schotland
Celtic
Stadion: Red Bull Arena, Salzburg
Toeschouwers: 24.085
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Volodymyr Volodin
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Igor Alokhin
Vierde official:
Vlag van Oekraïne
Semen Shlonchak
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Oleksandr Derdo
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Mykola Balakin
Dabour
Goal
 55'
Goal
73' (pen.)
Minamino
Goal
 61'
Verslag
Goal
 2' Édouard
Weggestuurd in de 72e minuut
 72' Forrest
   
 


25 oktober 2018
18:55 uur
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
3 – 0
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Red Bull Arena, Salzburg
Toeschouwers: 20.639
Scheidsrechter:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Irfan Peljto
Assistenten:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Senad Ibrisimbegović
Assistenten:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Davor Beljo
Vierde official:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Damir Lazić
Doellijnassistenten:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Dragan Petrovic
Doellijnassistenten:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Haris Kaljanac
Dabour
Goal
 34'
Goal
59' (pen.)
Wolf
Goal
 53'
Verslag
   
 

25 oktober 2018
18:55 uur
RB Leipzig
Vlag van Duitsland
2 – 0
Vlag van Schotland
Celtic
Stadion: Red Bull Arena, Leipzig
Toeschouwers: 38.126
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Pavel Královec
Assistenten:
Vlag van Tsjechië
Ivo Nadvornik
Assistenten:
Vlag van Tsjechië
Kamil Hajek
Vierde official:
Vlag van Tsjechië
Jakub Hrabovsky
Doellijnassistenten:
Vlag van Tsjechië
Petr Ardeleánu
Doellijnassistenten:
Vlag van Tsjechië
Karel Hrubes
Cunha
Goal
 31'
Bruma
Goal
 35'
Verslag
   
 


8 november 2018
21:00 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
2 – 5
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 12.386
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Assistenten:
Vlag van Rusland
Dmitri Mosyakin
Assistenten:
Vlag van Rusland
Anton Averianov
Vierde official:
Vlag van Rusland
Igor Demeshko
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Michail Vilkov
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Roman Galimov
Adegbenro
Goal
 52'
Jensen
Goal
 62'
Verslag
Goal
 6'
Goal
19'
Goal
45' Minamino
Goal
 37' Gulbrandsen
Goal
 57' (e.d.) Hovland
   
 

8 november 2018
21:00 uur
Celtic
Vlag van Schotland
2 – 1
Vlag van Duitsland
RB Leipzig
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 56.027
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Xavier Estrada
Assistenten:
Vlag van Spanje
Javier Aguilar Rodríguez
Assistenten:
Vlag van Spanje
Teodoro Sobrino Magán
Vierde official:
Vlag van Spanje
Juan Yuste Jiménez
Doellijnassistenten:
Vlag van Spanje
José Sánchez Martínez
Doellijnassistenten:
Vlag van Spanje
José Munuera Montero
Tierney
Goal
 11'
Édouard
Goal
 79'
Verslag
Goal
 78' Augustin
   
 


29 november 2018
18:55 uur
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
1 – 0
Vlag van Duitsland
RB Leipzig
Stadion: Red Bull Arena, Salzburg
Toeschouwers: 29.520
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Assistenten:
Vlag van Israël
Dvir Shimon
Assistenten:
Vlag van Israël
Roy Hassan
Vierde official:
Vlag van Israël
Idan Yarkoni
Doellijnassistenten:
Vlag van Israël
Erez Papir
Doellijnassistenten:
Vlag van Israël
Ziv Adler
Gulbrandsen
Goal
 74'
Verslag
   
 

29 november 2018
18:55 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
0 – 1
Vlag van Schotland
Celtic
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 14.061
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halis Özkahya
Assistenten:
Vlag van Turkije
Ceyhun Sesigüzel
Assistenten:
Vlag van Turkije
Hakan Yemisken
Vierde official:
Vlag van Turkije
Kemal Yilmaz
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Ali Palabıyık
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Koray Gençerler
Verslag
Goal
 42' Sinclair
   
 


13 december 2018
21:00 uur
RB Leipzig
Vlag van Duitsland
1 – 1
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Red Bull Arena, Leipzig
Toeschouwers: 16.957
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Volodymyr Volodin
Assistenten:
Vlag van Oekraïne
Igor Alokhin
Vierde official:
Vlag van Oekraïne
Semen Shlonchak
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Mykola Balakin
Doellijnassistenten:
Vlag van Oekraïne
Anatoliy Abdula
Cunha
Goal
 47'
Verslag
Goal
 86' Reginiussen
   
 

13 december 2018
21:00 uur
Celtic
Vlag van Schotland
1 – 2
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 57.578
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Ruddy Buquet
Assistenten:
Vlag van Frankrijk
Guillaume Debart
Assistenten:
Vlag van Frankrijk
Julien Pacelli
Vierde official:
Vlag van Frankrijk
Benjamin Pages
Doellijnassistenten:
Vlag van Frankrijk
Jérôme Brisard
Doellijnassistenten:
Vlag van Frankrijk
Olivier Thual
Ntcham
Goal
 90+5'
Verslag
Goal
 67' Dabour
Goal
 78' Gulbrandsen
   
 

Groep C[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ZEN SLA BOR KOP
1
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
6 3 2 1 11 6 5 +1 1 – 0 2 – 1 1 – 0
2
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
6 3 1 2 10 4 3 +1 2 – 0 1 – 0 0 – 0
3
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux (U)
6 2 1 3 7 6 6 0 1 – 1 2 – 0 1 – 2
4
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen (U)
6 1 2 3 5 3 5 −2 1 – 1 0 – 1 0 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden

20 september 2018
21:00 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
1 – 1
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 19.005
Scheidsrechter:
Vlag van Bulgarije
Georgi Kabakov
Assistenten:
Vlag van Bulgarije
Martin Margaritov
Assistenten:
Vlag van Bulgarije
Divan Valkov
Vierde official:
Vlag van Bulgarije
Georgi Todorov
Doellijnassistenten:
Vlag van Bulgarije
Nikola Popov
Doellijnassistenten:
Vlag van Bulgarije
Stanislav Todorov
Sotiriou
Goal
 63'
Verslag
Goal
 44' Mak
   
 

20 september 2018
21:00 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
1 – 0
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
Stadion: Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 16.548
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Bas Nijhuis
Assistenten:
Vlag van Nederland
Rob van de Ven
Assistenten:
Vlag van Nederland
Charles Schaap
Vierde official:
Vlag van Nederland
Bas van Dongen
Doellijnassistenten:
Vlag van Nederland
Jeroen Manschot
Doellijnassistenten:
Vlag van Nederland
Siemen Mulder
Zmrhal
Goal
 35'
Verslag
   
 


4 oktober 2018
18:55 uur
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
1 – 2
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux
Toeschouwers: 11.860
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Roi Reinshreiber
Assistenten:
Vlag van Israël
Danny Krasikow
Assistenten:
Vlag van Israël
Amihay Mozes
Vierde official:
Vlag van Israël
David Biton
Doellijnassistenten:
Vlag van Israël
Eitan Shemeulevitch
Doellijnassistenten:
Vlag van Israël
Daniel Natan
Sankharé
Goal
 84'
Verslag
Goal
 42' Sotiriou
Goal
 90+2' Skov
Kreeg geel in de 71e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuut
Weggestuurd in de 90+4e minuut
 71', 90+4' Zeca
   
 

4 oktober 2018
18:55 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
1 – 0
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: Krestovskistadion, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 45.408
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Hüseyin Göçek
Assistenten:
Vlag van Turkije
Mustafa Eyisoy
Assistenten:
Vlag van Turkije
Kemal Yılmaz
Vierde official:
Vlag van Turkije
Serkan Ok
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Mete Kalkavan
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Barış Şimşek
Kokorin
Goal
 80'
Verslag
   
 


25 oktober 2018
18:55 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
2 – 1
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
Stadion: Krestovskistadion, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 45.723
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Felix Brych
Assistenten:
Vlag van Duitsland
Mark Borsch
Assistenten:
Vlag van Duitsland
Stefan Lupp
Vierde official:
Vlag van Duitsland
Markus Häcker
Doellijnassistenten:
Vlag van Duitsland
Bastian Dankert
Doellijnassistenten:
Vlag van Duitsland
Marco Fritz
Dzjoeba
Goal
 41'
Koezjajev
Goal
 85'
Verslag
Goal
 26' Briand
   
 

25 oktober 2018
18:55 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
0 – 1
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 20.672
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Luca Banti
Assistenten:
Vlag van Italië
Lorenzo Manganelli
Assistenten:
Vlag van Italië
Matteo Passeri
Vierde official:
Vlag van Italië
Alessandro Costanzo
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Daniele Doveri
Doellijnassistenten:
Vlag van Italië
Maurizio Mariani
Verslag
Goal
 46' Matoušek
   
 


8 november 2018
21:00 uur
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
1 – 1
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux
Toeschouwers: 18.702
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Assistenten:
Vlag van Oostenrijk
Andreas Heidenreich
Assistenten:
Vlag van Oostenrijk
Maximilian Kolbitsch
Vierde official:
Vlag van Oostenrijk
Andreas Staudinger
Doellijnassistenten:
Vlag van Oostenrijk
Alexander Harkam
Doellijnassistenten:
Vlag van Oostenrijk
Julian Weinberger
Kamano
Goal
 35' (pen.)
Verslag
Goal
 72' Zabolotny
   
 

8 november 2018
21:00 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
0 – 0
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 18.702
Scheidsrechter:
Vlag van Finland
Mattias Gestranius
Assistenten:
Vlag van Finland
Jan-Peter Aravirta
Assistenten:
Vlag van Finland
Mikko Alakare
Vierde official:
Vlag van Finland
Jukka Honkanen
Doellijnassistenten:
Vlag van Finland
Antti Munukka
Doellijnassistenten:
Vlag van Finland
Dennis Antamo
Verslag
   
 


29 november 2018
18:55 uur
Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
1 – 0
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: Krestovskistadion, Sint-Petersburg
Toeschouwers: 45.199
Scheidsrechter:
Vlag van Slovenië
Slavko Vinčić
Assistenten:
Vlag van Slovenië
Tomaž Klančnik
Assistenten:
Vlag van Slovenië
Andraž Kovacic
Vierde official:
Vlag van Slovenië
Grega Kordež
Doellijnassistenten:
Vlag van Slovenië
Rade Obrenovič
Doellijnassistenten:
Vlag van Slovenië
Roberto Ponis
Mak
Goal
 59'
Verslag
   
 

29 november 2018
18:55 uur
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
2 – 0
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux
Toeschouwers: 6.311
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Fábio Veríssimo
Assistenten:
Vlag van Portugal
Alvaro Mesquita
Assistenten:
Vlag van Portugal
Nuno Pereira
Vierde official:
Vlag van Portugal
Bruno Rodrigues
Doellijnassistenten:
Vlag van Portugal
Carlos Xistra
Doellijnassistenten:
Vlag van Portugal
Luis Godinho
De Préville
Goal
 49'
Koundé
Goal
 90+5'
Verslag
   
 


13 december 2018
21:00 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
0 – 1
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 18.209
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Hüseyin Göçek
Assistenten:
Vlag van Turkije
Mustafa Eyisoy
Assistenten:
Vlag van Turkije
Kemal Yılmaz
Vierde official:
Vlag van Turkije
Serkan Ok
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Mete Kalkavan
Doellijnassistenten:
Vlag van Turkije
Barış Şimşek
Verslag
Goal
 73' Briand
   
 

13 december 2018
21:00 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
2 – 0
Vlag van Rusland
Zenit Sint-Petersburg
Stadion: Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 17.748
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Andrew Dallas
Assistenten:
Vlag van Schotland
Francis Connor
Assistenten:
Vlag van Schotland
Douglas Potter
Vierde official:
Vlag van Schotland
Stuart Stevenson
Doellijnassistenten:
Vlag van Schotland
Greg Aitken
Doellijnassistenten:
Vlag van Schotland
Euan Anderson
Zmrhal
Goal
 32'
Stoch
Goal
 41'
Verslag
   
 

Groep D[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− DZG FEN TRN AND
1
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
6 4 2 0 14 11 3 +8 4 – 1 3 – 1 0 – 0
2
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
6 2 2 2 8 7 7 0 0 – 0 2 – 0 2 – 0
3
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava (U)
6 2 1 3 7 4 7 −3 1 – 2 1 – 0 1 – 0
4
Vlag van België
Anderlecht (U)
6 0 3 3 3 2 7 −5 0 – 2 2 – 2 0 – 0
Bron: UEFA
Wedstrijden

20 september 2018
21:00 uur
Spartak Trnava
Vlag van Slowakije
1 – 0
Vlag van België
Anderlecht
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 17.114
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Kevin Clancy
Assistenten:
Vlag van Schotland
Douglas Ross
Assistenten:
Vlag van Schotland
Sean Carr
Vierde official:
Vlag van Schotland
Alastair Mather
Doellijnassistenten:
Vlag van Schotland
Steven McLean
Doellijnassistenten:
Vlag van Schotland
Alan Muir
Oravec
Goal
 79'
Verslag
   
 

20 september 2018
21:00 uur
Dinamo Zagreb
Vlag van Kroatië
4 – 1
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 17.570
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Craig Pawson
Assistenten:
Vlag van Engeland
Lee Betts
Assistenten:
Vlag van Engeland
Ian Hussin
Vierde official:
Vlag van Engeland
Harry Lennard
Doellijnassistenten:
Vlag van Engeland
Jonathan Moss
Doellijnassistenten:
Vlag van Engeland
Chris Kavanagh
Šunjić
Goal
 16'
Hajrović
Goal
 27'
Goal
57'
Olmo
Goal
 60'
Verslag
Goal
 47' Neustädter
   
 


4 oktober 2018
18:55 uur
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
2 – 0
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 29.622
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Welz
Assistenten:
Vlag van Duitsland
Rafael Foltyn
Assistenten:
Vlag van Duitsland
Markus Häcker
Vierde official:
Vlag van Duitsland
Dominik Schaal
Doellijnassistenten:
Vlag van Duitsland
Marco Fritz
Doellijnassistenten:
Vlag van Duitsland
Patrick Ittrich
Slimani
Goal
 52'
Goal
69'
Verslag
   
 

4 oktober 2018
18:55 uur
Anderlecht
Vlag van België
0 – 2
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
Stadion: Constant Vanden Stockstadion, Anderlecht
Toeschouwers: 12.137
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Vladislav Bezborodov
Assistenten:
Vlag van Rusland
Valeri Danchenko
Assistenten:
Vlag van Rusland
Maksim Gavrilin
Vierde official:
Vlag van Rusland
Dimitri Mosyakin
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Doellijnassistenten:
Vlag van Rusland
Kirill Levnikov
Vranješ
Kreeg geel in de 19e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 46e minuut
Weggestuurd in de 46e minuut
 19', 46'
Verslag
Goal
 19' (pen.) Hajrović
Goal
 68' Gojak
Kreeg geel in de 42e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuut
Weggestuurd in de 90+4e minuut
 42', 90+4' Théophile-Catherine
   
 


25 oktober 2018
18:55 uur
Anderlecht
Vlag van België
2 – 2
Vlag van Turkije
Fenerbahçe
Stadion: Constant Vanden Stockstadion, Anderlecht
Toeschouwers: 13.292
Scheidsrechter:
Vlag van Bulgarije
Georgi Kabakov
Assistenten:
Vlag van Bulgarije
Martin Margaritov
Assistenten:
Vlag van Bulgarije
Divan Valkov
Vierde official:
Vlag van Bulgarije
Georgi Todorov
Doellijnassistenten:
Vlag van Bulgarije
Nikola Popov
Doellijnassistenten:
Vlag van Bulgarije
Stanislav Todorov
Bakkali
Goal
 35'
Goal
50'
Verslag
Goal
 53' Frey
Goal
 57' Kaldırım
   
 

25 oktober 2018
18:55 uur
Spartak Trnava
Vlag van Slowakije
1 – 2
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Denemarken
Jakob Kehlet
Assistenten:
Vlag van Denemarken
Lars Hummelgaard
Assistenten:
Vlag van Denemarken
Heine Sørensen
Vierde official:
Vlag van Denemarken
Christian Brixen
Doellijnassistenten:
Vlag van Denemarken
Michael Tykgaard
Doellijnassistenten:
Vlag van Denemarken
Jens Maae
Ghorbani
Goal
 32'
Verslag
Goal
 64' Gavranović
Goal
 77' Oršić
   
 


8 november 2018
16:50 uur
Fenerbahçe
Vlag van Turkije
2 – 0
Vlag van België
Anderlecht
Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 32.789
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Andreas Ekberg
Assistenten:
Vlag van Zweden
Daniel Wärnmark
Assistenten:
Vlag van Zweden
Stefan Hallberg
Vierde official:
Vlag van Zweden
Fredrik Klyver
Doellijnassistenten:
Vlag van Zweden
Kristoffer Karlsson
Doellijnassistenten:
Vlag van Zweden
Glenn Nyberg
Valbuena
Goal
 71'
Frey
Goal
 74'
Verslag
Kreeg geel in de 77e minuut