For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2019/20.

UEFA Europa League 2019/20

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2019/2020
De finale vond plaats in het RheinEnergieStadion in Keulen.
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2019/2020
Kampioen
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6e titel)
Wedstrijden 197
Doelpunten 548  (2,78 per wedstrijd)
Toeschouwers 4.069.102  (20.655 per wedstrijd)
Topscorer(s) 8 doelpunten:
Vlag van Portugal
Bruno Fernandes (
Vlag van Engeland
Manchester United /
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
158+55 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2021/22
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2019/2020 was het 49ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het elfde seizoen onder deze naam. Chelsea FC was titelhouder. De finale werd gespeeld in het RheinEnergieStadion in Keulen[1], Duitsland.[2] Sevilla FC won het toernooi voor de zesde keer door in de finale Internazionale met 3-2 te verslaan.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeerde zich voor de groepsfase van de Champions League.
  • Alle bonden hadden een maximum van drie teams die mochten deelnemen aan de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeerden zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stroomden in vanuit de play-offs.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden deed mee aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalde hoeveel teams ieder land mocht afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeerden zich twee teams.

De ranglijst

De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2013/14 tot en met 2017/18.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
Vlag van Spanje
 Spanje
106.998 3
2
Vlag van Engeland
Engeland
79.605
3
Vlag van Italië
 Italië
76.249 +1(CL)
4
Vlag van Duitsland
 Duitsland
71.427 +1(CL)
5
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
56.415
6
Vlag van Rusland
 Rusland
53.382 +1(CL)
7
Vlag van Portugal
 Portugal
47.248 +2(CL)
8
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
41.133 +2(CL)
9
Vlag van België
 België
38.500 +1(CL)
10
Vlag van Turkije
 Turkije
35.800 +1(CL)
11
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
32.850 +2(CL)
12
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
30.200 +2(CL)
13
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
30.175 +1(CL)
14
Vlag van Nederland
 Nederland
29.749 +2(CL)
15
Vlag van Griekenland
 Griekenland
28.600 +2(CL)
16
Vlag van Kroatië
 Kroatië
26.000
17
Vlag van Denemarken
 Denemarken
25.950 +1(CL)
18
Vlag van Israël
 Israël
21.750 +1(CL)
19
Vlag van Cyprus
 Cyprus
21.550 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
Vlag van Roemenië
 Roemenië
20.450 3 +1(CL)
21
Vlag van Polen
 Polen
20.125 +1(CL)
22
Vlag van Zweden
 Zweden
19.975 +1(CL)
23
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
19.125 +1(CL)
24
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
19.125 +1(CL)
25
Vlag van Servië
 Servië
18.750
26
Vlag van Schotland
Schotland
18.625 +1(CL)
27
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
18.625 +1(CL)
28
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
18.125 +1(CL)
29
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
17.425 +1(CL)
30
Vlag van Slovenië
 Slovenië
14.500 +1(CL)
31
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
13.000 1
32
Vlag van Slowakije
 Slowakije
12.125 3 +1(CL)
33
Vlag van Moldavië
 Moldavië
10.000 +1(CL)
34
Vlag van Albanië
 Albanië
8.500 +1(CL)
35
Vlag van IJsland
 IJsland
8.250 +1(CL)
36
Vlag van Hongarije
 Hongarije
8.125 +1(CL)
37
Vlag van Noord-Macedonië
 Noord-Macedonië
7.500 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
Vlag van Finland
 Finland
6.900 3 +1(CL)
39
Vlag van Ierland
 Ierland
6.700 +1(CL)
40
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
6.625 +1(CL)
41
Vlag van Letland
 Letland
5.625 +1(CL)
42
Vlag van Estland
 Estland
5.500 +1(CL)
43
Vlag van Litouwen
 Litouwen
5.375 +1(CL)
44
Vlag van Montenegro
 Montenegro
5.000 +1(CL)
45
Vlag van Georgië
 Georgië
5.000 +1(CL)
46
Vlag van Armenië
 Armenië
4.875 +1(CL)
47
Vlag van Malta
 Malta
4.500 +1(CL)
48
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
4.375 +1(CL)
49
De Ulster Banner
Noord-Ierland
4.250 +1(CL)
50
Vlag van Wales
Wales
3.875 +1(CL)
51
Vlag van Faeröer
 Faeröer
3.750 +1(CL)
52
Vlag van Gibraltar
 Gibraltar
3.000 2 +1(CL)
53
Vlag van Andorra
 Andorra
1.331 +1(CL)
54
Vlag van San Marino
 San Marino
0.499 +1(CL)
55
Vlag van Kosovo
 Kosovo
0.000 1 +1(CL)

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, vonden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase vond plaats in Monaco.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Voorronde 11 juni 2019 27 juni 2019 2 en 4 juli 2019
Eerste kwalificatieronde 18 juni 2019 9, 10 en 11 juli 2019 16, 17 en 18 juli 2019
Tweede kwalificatieronde 19 juni 2019 23, 24 en 25 juli 2019 30 en 31 juli en 1 augustus 2019
Derde kwalificatieronde 22 juli 2019 6, 7 en 8 augustus 2019 13, 14 en 15 augustus 2019
Play-off Play-offronde 5 augustus 2019 22 augustus 2019 29 augustus 2019
Groepsfase Wedstrijddag 1 30 augustus 2019 19 september 2019
Wedstrijddag 2 3 oktober 2019
Wedstrijddag 3 24 oktober 2019
Wedstrijddag 4 7 november 2019
Wedstrijddag 5 28 november 2019
Wedstrijddag 6 12 december 2019
Knock-outfase 1/16 finales 16 december 2019 20 februari 2020 27 februari 2020
1/8 finales 28 februari 2020 12 maart 2020 19 maart 2020
5/6 augustus 2020
1/4 finales 20 maart 2020
10 juli 2020
9 april 2020 16 april 2020
10/11 augustus
1/2 finales 30 april 2020 7 mei 2020
16/17 augustus
Finale 27 mei 2020 in het Stadion Energa Gdańsk in Gdańsk, Polen.
21 augustus 2020 in het RheinEnergieStadion in Keulen, Duitsland.

Teams

Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal instroomden.

Zestiende finales
Vlag van Italië
Internazionale (CL)
Vlag van Portugal
SL Benfica (CL)
Vlag van België
Club Brugge (CL)
Vlag van Nederland
Ajax (CL)
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen (CL)
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk (CL)
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg (CL)
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje
Getafe CF
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev (CL Q3)
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys (CL PO)
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
Vlag van Oekraïne
PFK Oleksandrija
Vlag van Zwitserland
FC Basel (CL Q3)
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Vlag van Frankrijk
AS Saint-Étienne
Vlag van België
Standard Luik
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
Vlag van Engeland
Manchester United
Vlag van Rusland
FK Krasnodar (CL PO)
Vlag van Turkije
Istanbul Başakşehir (CL Q3)
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia (CL PO)
Vlag van Italië
Lazio
Vlag van Rusland
CSKA Moskou
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
Vlag van Roemenië
CFR Cluj (CL PO)
Vlag van Italië
AS Roma
Vlag van Portugal
FC Porto (CL Q3)
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz (CL PO)
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK (CL PO)
Vlag van Duitsland
Borussia Mönchengladbach
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Vlag van Oostenrijk
Wolfsberger AC
Play-offronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (CL Q3)
Vlag van Schotland
Celtic FC (CL Q3)
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen (CL Q3)
Vlag van Slovenië
NK Maribor (CL Q3)
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ (CL Q3)
Vlag van Hongarije
Ferencvárosi TC (CL Q3)
Derde kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv (CL Q2)
Vlag van Estland
Nõmme Kalju (CL Q2)
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
Vlag van Zweden
AIK Fotboll (CL Q2)
Vlag van Montenegro
Sutjeska Nikšić (CL Q2)
Vlag van Portugal
SC Braga
Vlag van Nederland
PSV (CL Q2)
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov (CL Q2)
Vlag van Georgië
FC Saburtalo (CL Q2)
Vlag van Oekraïne
FK Marioepol
Vlag van Nederland
Feyenoord
Vlag van Finland
HJK Helsinki (CL Q2)
Vlag van Malta
Valletta FC (CL Q2)
Vlag van België
Antwerp FC
Vlag van Griekenland
AEK Athene
Vlag van Ierland
Dundalk FC (CL Q2)
Vlag van Wales
The New Saints FC (CL Q2)
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
Vlag van Zwitserland
FC Thun
Vlag van Israël
Bnei Jehoeda Tel Aviv
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen (CL Q2)
Tweede kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Polen
Piast Gliwice (CL Q1)
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn (CL Q1)
Vlag van Spanje
RCD Espanyol
Vlag van Nederland
AZ
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (CL Q1)
Vlag van Gibraltar
Lincoln Red Imps (CL VR)
Vlag van Engeland
Wolverhampton Wanderers
Vlag van Nederland
FC Utrecht
Vlag van Kazachstan
Astana FK (CL Q1)
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma (CL VR)
Vlag van Italië
Torino FC
Vlag van Griekenland
Atromitos FC
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava (CL Q1)
Vlag van San Marino
SP Tre Penne (CL VR)
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
Vlag van Griekenland
Aris FC
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol (CL Q1)
Vlag van Kosovo
KF Feronikeli (CL Q1)
Vlag van Frankrijk
RC Strasbourg
Vlag van Kroatië
NK Osijek
Vlag van Albanië
Partizan Tirana (CL Q1)
Vlag van Rusland
Arsenal Toela
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
Vlag van IJsland
Valur Reykjavík (CL Q1)
Vlag van Portugal
Vitória SC
Vlag van Cyprus
AEL Limasol
Vlag van Noord-Macedonië
Shkëndija Tetovo (CL Q1)
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Vlag van Roemenië
Viitorul Constanța
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo (CL Q1)
Vlag van België
AA Gent
Vlag van Polen
Lechia Gdańsk
Vlag van Letland
Riga FC (CL Q1)
Vlag van Turkije
Evkur Yeni Malatyaspor
Vlag van Zweden
BK Häcken
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė (CL Q1)
Vlag van Oostenrijk
Sturm Graz
Vlag van Azerbeidzjan
Qäbälä PFK
Vlag van Armenië
FC Ararat-Armenia (CL Q1)
Vlag van Zwitserland
FC Luzern
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Plovdiv
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange (CL Q1)
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec
Vlag van Servië
FK Partizan
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC (CL Q1)
Vlag van Tsjechië
FK Mladá Boleslav
Eerste kwalificatieronde (niet-kampioenen)
Vlag van Kroatië
HNK Hajduk Split
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
Vlag van IJsland
Breiðablik Kópavogur
Vlag van Estland
Flora Tallinn
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
Vlag van Wit-Rusland
FK Vitebsk
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
Vlag van Hongarije
MOL Vidi
Vlag van Litouwen
FK Riteriai
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Kazachstan
Tobol Qostanay
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
Vlag van Litouwen
Kauno Žalgiris
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Vlag van Kazachstan
Ordabası Şımkent
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
Vlag van Noorwegen
Molde FK
Vlag van Noord-Macedonië
Akademija Pandev
Vlag van Montenegro
FK Zeta
Vlag van Roemenië
FCSB
Vlag van Noorwegen
SK Brann
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
Vlag van Montenegro
OFK Titograd
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
Vlag van Noorwegen
FK Haugesund
Vlag van Noord-Macedonië
Makedonija Ğorče Petrov Skopje
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi
Vlag van Polen
Legia Warschau
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
Vlag van Finland
Inter Turku
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
Vlag van Slovenië
NK Domžale
Vlag van Finland
RoPS Rovaniemi
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Zweden
IFK Norrköping
Vlag van Slovenië
NŠ Mura
Vlag van Finland
KuPS Kuopio
Vlag van Armenië
FA Alasjkert
Vlag van Zweden
Malmö FF
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Ierland
Cork City
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
Vlag van Azerbeidzjan
Səbail FK
Vlag van Slowakije
Dunajská Streda
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
Vlag van Malta
Balzan FC
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Vlag van Slowakije
MFK Ružomberok
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
Vlag van Malta
Hibernians FC
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
Vlag van Moldavië
Milsami Orhei
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Široki Brijeg
Vlag van Malta
Gzira United
Vlag van Servië
Radnički Niš
Vlag van Moldavië
Petrocub Hîncești
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Radnik Bijeljina
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
Vlag van Servië
FK Čukarički
Vlag van Moldavië
Speranța Nisporeni
Vlag van Letland
FK Ventspils
Vlag van Luxemburg
Jeunesse Esch
Vlag van Schotland
Rangers FC
Vlag van Albanië
KF Kukësi
Vlag van Letland
FK RFS
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC
Vlag van Schotland
Kilmarnock FC
Vlag van Albanië
Teuta Durrës
Vlag van Letland
FK Liepāja
Vlag van Wales
Connah's Quay Nomads
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
Vlag van Albanië
KF Laçi
Vlag van Estland
JK Trans Narva
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van IJsland
Stjarnan FC
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
Voorronde (niet-kampioenen)
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
Vlag van Wales
Cardiff Metropolitan University
Vlag van Gibraltar
St Joseph's FC
Vlag van San Marino
SP La Fiorita
Vlag van Noord-Ierland
Ballymena United
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
Vlag van Andorra
UE Engordany
Vlag van Kosovo
KF Pristina
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville FC
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
Vlag van Andorra
UE Sant Julià
Vlag van Wales
Barry Town United
Vlag van Gibraltar
Europa FC
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL VR) Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League.
(CL 1e) Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League.
(CL 2e) Ingestroomd na uitschakeling in de tweede kwalificatieronde van de Champions League.
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

Kwalificatiefase

De UEFA hanteerde de volgende voorwaarden bij de lotingen.

  • Bij de lotingen werd een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over waren. In dat geval werd er een open loting gehouden.
  • Clubs uit hetzelfde land konden niet tegen elkaar loten.
  • Clubs uit de landen Servië en Kosovo konden ook niet tegen elkaar loten. Dit gold ook voor de landen Bosnië en Herzegovina en Kosovo, maar ook voor Rusland en Oekraïne.
    Opmerking
     Opmerking: Mocht zich een van deze twee voorwaarden voordoen, werd er geschoven met de wedstrijden om toch een juiste loting te krijgen.
  • De wedstrijden vanaf de voorronde werden over twee wedstrijden gespeeld (heen en terug).

Voorronde

Aan de voorronde deden 14 teams mee. De loting vond plaats op 11 juni 2019. De heenwedstrijden werden gespeeld op 27 juni, de terugwedstrijden op 2 en 4 juli 2019.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Progrès Niedercorn
Vlag van Luxemburg
(u) 2 – 2
Vlag van Wales
Cardiff Metropolitan University
1 – 0 1 – 2
La Fiorita
Vlag van San Marino
1 – 3
Vlag van Andorra
UE Engordany
0 – 1 1 – 2
UE Sant Julià
Vlag van Andorra
3 – 6
Vlag van Gibraltar
Europa FC
3 – 2 0 – 4
Ballymena United
Vlag van Noord-Ierland
2 – 0
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
2 – 0 0 – 0
KF Pristina
Vlag van Kosovo
1 – 3
Vlag van Gibraltar
St Joseph's
1 – 1 0 – 2
KÍ Klaksvík
Vlag van Faeröer
9 – 1 *
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori
5 – 1 4 – 0
Barry Town United
Vlag van Wales
0 – 4
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville FC
0 – 0 0 – 4

Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Eerste kwalificatieronde

Aan de eerste kwalificatieronde deden 94 teams mee, 87 nieuwe teams en de 7 winnaars uit de voorronde. De loting vond plaats op 18 juni 2019. De heenwedstrijden werden gespeeld op 9, 10 en 11 juli, de terugwedstrijden op 16, 17 en 18 juli 2019.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Malmö FF
Vlag van Zweden
11 – 0
Vlag van Noord-Ierland
Ballymena United
7 – 0 4 – 0
Connah's Quay Nomads
Vlag van Wales
3 – 2
Vlag van Schotland
Kilmarnock FC
1 – 2 2 – 0
KuPS Kuopio
Vlag van Finland
3 – 1 *
Vlag van Wit-Rusland
FK Vitebsk
2 – 0 1 – 1
Breiðablik Kópavogur
Vlag van IJsland
1 – 2
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
0 – 0 1 – 2
SK Brann
Vlag van Noorwegen
3 – 4
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
2 – 2 1 – 2
Ordabası Şımkent
Vlag van Kazachstan
3 – 0
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi
1 – 0 2 – 0
Europa FC
Vlag van Gibraltar
0 – 3
Vlag van Polen
Legia Warschau
0 – 0 0 – 3
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
4 – 0
Vlag van Montenegro
OFK Titograd
4 – 0 0 – 0
Gzira United
Vlag van Malta
(u) 3 – 3
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
0 – 2 3 – 1
Flora Tallinn
Vlag van Estland
4 – 2 *
Vlag van Servië
Radnički Niš
2 – 0 2 – 2
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
5 – 2
Vlag van Slovenië
NŠ Mura
2 – 0 3 – 2
Debreceni VSC
Vlag van Hongarije
4 – 1
Vlag van Albanië
KF Kukësi
3 – 0 1 – 1
FK Čukarički
Vlag van Servië
8 – 0
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
3 – 0 5 – 0
Jeunesse Esch
Vlag van Luxemburg
(u) 1 – 1
Vlag van Kazachstan
Tobol Qostanay
0 – 0 1 – 1
FCSB
Vlag van Roemenië
4 – 1
Vlag van Moldavië
Milsami Orhei
2 – 0 2 – 1
Crusaders FC
Vlag van Noord-Ierland
5 – 3
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn
2 – 1 3 – 2
Brøndby IF
Vlag van Denemarken
4 – 3 *
Vlag van Finland
Inter Turku
4 – 1 0 – 2
Molde FK
Vlag van Noorwegen
7 – 1
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
7 – 1 0 – 0
St Joseph's FC
Vlag van Gibraltar
0 – 10
Vlag van Schotland
Rangers FC
0 – 4 0 – 6
Cork City
Vlag van Ierland
2 – 3
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
0 – 2 2 – 1
MFK Ružomberok
Vlag van Slowakije
0 – 4 *
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
0 – 2 0 – 2
Akademija Pandev
Vlag van Noord-Macedonië
0 – 6
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
0 – 3 0 – 3
Speranța Nisporeni
Vlag van Moldavië
0 – 9 *
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe
0 – 3 0 – 6
FK Zeta
Vlag van Montenegro
1 – 5
Vlag van Hongarije
MOL Vidi
1 – 5 0 – 0
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 – 0
Vlag van Malta
Hibernians FC
1 – 0 1 – 0
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
4 – 3
Vlag van Letland
FK RFS
2 – 3 2 – 0
Budapest Honvéd
Vlag van Hongarije
4 – 2
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris
3 – 1 1 – 1
FA Alasjkert
Vlag van Armenië
6 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Makedonija GP Skopje
3 – 1 3 – 0
Radnik Bijeljina
Vlag van Bosnië en Herzegovina
2 – 2 (2 – 3 p)
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
2 – 0 0 – 2 (n.v.)
Fola Esch
Vlag van Luxemburg
2 – 4
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
1 – 2 1 – 2
Dinamo Tbilisi
Vlag van Georgië
7 – 0
Vlag van Andorra
UE Engordany
6 – 0 1 – 0
Široki Brijeg
Vlag van Bosnië en Herzegovina
2 – 4
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
1 – 2 1 – 2
Dunajská Streda
Vlag van Slowakije
(u) 3 – 3 *
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
1 – 1 2 – 2 (n.v.)
Kauno Žalgiris
Vlag van Litouwen
0 – 6
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
0 – 2 0 – 4
FK Ventspils
Vlag van Letland
3 – 1
Vlag van Albanië
Teuta Durrës
3 – 0 0 – 1
Stjarnan FC
Vlag van IJsland
(u) 4 – 4
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
2 – 1 2 – 3 (n.v.)
Cliftonville FC
Vlag van Noord-Ierland
1 – 6
Vlag van Noorwegen
FK Haugesund
0 – 1 1 – 5
FK Riteriai
Vlag van Litouwen
1 – 1 (u)
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
1 – 1 0 – 0
FK Liepāja
Vlag van Letland
3 – 2 *
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
1 – 1 2 – 1
St. Patrick's Athletic
Vlag van Ierland
1 – 4 *
Vlag van Zweden
IFK Norrköping
0 – 2 1 – 2
Aberdeen FC
Vlag van Schotland
4 – 2
Vlag van Finland
RoPS Rovaniemi
2 – 1 2 – 1
Balzan FC
Vlag van Malta
3 – 5 *
Vlag van Slovenië
NK Domžale
3 – 4 0 – 1
KF Laçi
Vlag van Albanië
1 – 2
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
1 – 1 0 – 1
JK Trans Narva
Vlag van Estland
1 – 6 *
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
0 – 2 1 – 4
Səbail FK
Vlag van Azerbeidzjan
4 – 6
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
2 – 3 2 – 3
Pjoenik Jerevan
Vlag van Armenië
5 – 4
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
3 – 3 2 – 1
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
2 – 0
Vlag van Moldavië
Petrocub Hîncești
1 – 0 1 – 0

Bijz.: * Deze wedstrijden werden omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Tweede kwalificatieronde

De tweede kwalificatieronde bestaat uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De loting vond plaats op 19 juni 2019. De heenwedstrijden werden gespeeld op 23, 24 en 25 juli, de terugwedstrijden op 30 & 31 juli en 1 augustus 2019.

Kampioenen

Aan de tweede kwalificatieronde voor kampioenen doen 19 clubs mee: de 16 verliezende clubs die instromen vanuit de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2019/20 hebben een geplaatste status en de 3 verliezende clubs die instromen vanuit de voorronde van de UEFA Champions League 2019/20 hebben een ongeplaatste status. Na de loting van de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2019/20 bepaalde een andere loting dat de verliezer van de wedstrijd tussen FK Sarajevo en Celtic werd vrijgeloot van deelname aan deze kwalificatieronde, waardoor de verliezer doorstroomt naar de derde kwalificatieronde van deze editie.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Bye
SP Tre Penne
Vlag van San Marino
0 – 10
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
0 – 5 0 – 5
Piast Gliwice
Vlag van Polen
4 – 4 (u)
Vlag van Letland
Riga FC
3 – 2 1 – 2
Partizan Tirana
Vlag van Albanië
1 – 2
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol
0 – 1 1 – 1
FC Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
4 – 1
Vlag van Gibraltar
Lincoln Red Imps
2 – 0 2 – 1
Valur Reykjavík
Vlag van IJsland
1 – 5
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
1 – 1 0 – 4
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
4 – 1
Vlag van Kosovo
KF Feronikeli
2 – 1 2 – 0
FC Santa Coloma
Vlag van Andorra
1 – 4
Vlag van Kazachstan
Astana FK
0 – 0 1 – 4
HB Tórshavn
Vlag van Faeröer
2 – 3
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
2 – 2 0 – 1
Shkëndija Tetovo
Vlag van Noord-Macedonië
2 – 3
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
1 – 2 1 – 1

Niet-kampioenen

Aan de tweede kwalificatieronde voor niet-kampioenen doen 74 clubs mee: 27 nieuwe clubs en de 47 winnaars uit de eerste kwalificatieronde.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
IFK Norrköping
Vlag van Zweden
3 – 0
Vlag van Letland
FK Liepāja
2 – 0 1 – 0
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
3 – 1
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
2 – 0 1 – 1
Arsenal Toela
Vlag van Rusland
0 – 4
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe
0 – 1 0 – 3
RCD Espanyol
Vlag van Spanje
7 – 1
Vlag van IJsland
Stjarnan FC
4 – 0 3 – 1
Dunajská Streda
Vlag van Slowakije
3 – 5
Vlag van Griekenland
Atromitos FC
1 – 2 2 – 3
FK Haugesund
Vlag van Noorwegen
3 – 2
Vlag van Oostenrijk
Sturm Graz
2 – 0 1 – 2
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
7 – 0
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
3 – 0 4 – 0
Legia Warschau
Vlag van Polen
1 – 0
Vlag van Finland
KuPS Kuopio
1 – 0 0 – 0
FC Utrecht
Vlag van Nederland
2 – 3
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
1 – 1 1 – 2 (n.v.)
Pjoenik Jerevan
Vlag van Armenië
2 – 1
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec
2 – 1 0 – 0
Lechia Gdańsk
Vlag van Polen
3 – 5
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
2 – 1 1 – 4 (n.v.)
MOL Vidi
Vlag van Hongarije
1 – 2
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
1 – 0 0 – 2 (n.v.)
Qäbälä PFK
Vlag van Azerbeidzjan
0 – 5
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
0 – 2 0 – 3
Evkur Yeni Malatyaspor
Vlag van Turkije
3 – 2
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
2 – 2 1 – 0
Flora Tallinn
Vlag van Estland
2 – 4
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
1 – 2 1 – 2
NK Domžale
Vlag van Slovenië
4 – 5
Vlag van Zweden
Malmö FF
2 – 2 2 – 3
Molde FK
Vlag van Noorwegen
3 – 1
Vlag van Servië
FK Čukarički
0 – 0 3 – 1
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Georgië
1 – 6 *
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
1 – 1 0 – 5
KAA Gent
Vlag van België
7 – 5
Vlag van Roemenië
Viitorul Constanța
6 – 3 1 – 2
Budućnost Podgorica
Vlag van Montenegro
1 – 4
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
1 – 3 0 – 1
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
1 – 1 (4 – 3 p)
Vlag van Kroatië
NK Osijek
1 – 0 0 – 1 (n.v.)
Torino FC
Vlag van Italië
7 – 1
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
3 – 0 4 – 1
FC Luzern
Vlag van Zwitserland
2 – 0
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
1 – 0 1 – 0
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 – 0
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
2 – 0 0 – 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
6 – 2
Vlag van Malta
Gzira United
4 – 0 2 – 2
RC Strasbourg
Vlag van Frankrijk
4 – 3
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
3 – 1 1 – 2
FK Mladá Boleslav
Vlag van Tsjechië
4 – 3
Vlag van Kazachstan
Ordabası Şımkent
1 – 1 3 – 2
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
3 – 4
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
2 – 1 1 – 3 (n.v.)
AZ
Vlag van Nederland
3 – 0
Vlag van Zweden
BK Häcken
0 – 0 3 – 0
FA Alasjkert
Vlag van Armenië
3 – 5
Vlag van Roemenië
FCSB
0 – 3 3 – 2
Lokomotiv Plovdiv
Vlag van Bulgarije
(u) 3 – 3
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
2 – 0 1 – 3
Wolverhampton Wanderers
Vlag van Engeland
6 – 1
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC
2 – 0 4 – 1
Aris FC
Vlag van Griekenland
1 – 0
Vlag van Cyprus
AEL Limasol
0 – 0 1 – 0
Jeunesse Esch
Vlag van Luxemburg
0 – 5
Vlag van Portugal
Vitória SC
0 – 1 0 – 4
Budapest Honvéd
Vlag van Hongarije
0 – 0 (1 – 3 p)
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
0 – 0 0 – 0 (n.v.)
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 – 0
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
2 – 0 0 – 0
Connah's Quay Nomads
Vlag van Wales
0 – 4
Vlag van Servië
FK Partizan
0 – 1 0 – 3

Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.

Derde kwalificatieronde

De loting vond plaats op 22 juli 2019. De derde kwalificatieronde bestaat uit twee aparte constructies: een voor kampioenen en een voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden worden gespeeld op 6, 7 en 8 augustus, de terugwedstrijden op 13, 14 en 15 augustus 2019.

Kampioenen

Aan de derde kwalificatieronde voor kampioenen doen 20 clubs mee: de 9 winnaars en de vrijgelote club uit de tweede kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 10 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2019/20 hadden een geplaatste status.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sutjeska Nikšić
Vlag van Montenegro
3 – 5
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
1 – 2 2 – 3
Maccabi Tel Aviv
Vlag van Israël
2 – 4
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
1 – 2 1 – 2
FC Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
3 – 2
Vlag van Georgië
FC Saburtalo
1 – 2 2 – 0
Riga FC
Vlag van Letland
(u) 3 – 3
Vlag van Finland
HJK Helsinki
1 – 1 2 – 2
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
9 – 0
Vlag van Wales
The New Saints
5 – 0 4 – 0
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 – 2
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
1 – 2 0 – 0
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
4 – 1
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
3 – 1 1 – 0
Astana FK
Vlag van Kazachstan
9 – 1
Vlag van Malta
Valletta FC
5 – 1 4 – 0
Sheriff Tiraspol
Vlag van Moldavië
2 – 3
Vlag van Zweden
AIK Fotboll
1 – 2 1 – 1
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
4 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk FC
1 – 0 3 – 1

Niet-kampioenen

Aan de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen doen 52 clubs mee: 13 nieuwe clubs, de 37 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en de 2 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2019/20.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
IFK Norrköping
Vlag van Zweden
2 – 4
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
1 – 1 1 – 3
Torino FC
Vlag van Italië
6 – 1
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
5 – 0 1 – 1
Antwerp FC
Vlag van België
(u) 2 – 2
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
1 – 0 1 – 2 (n.v.)
Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
2 – 5
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
1 – 2 1 – 3
Feyenoord
Vlag van Nederland
5 – 1
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
4 – 0 1 – 1
Brøndby IF
Vlag van Denemarken
3 – 7
Vlag van Portugal
SC Braga
2 – 4 1 – 3
Molde FK
Vlag van Noorwegen
4 – 3
Vlag van Griekenland
Aris FC
3 – 0 1 – 3 (n.v.)
Lokomotiv Plovdiv
Vlag van Bulgarije
0 – 2
Vlag van Frankrijk
RC Strasbourg
0 – 1 0 – 1
FC Thun
Vlag van Zwitserland
3 – 5
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
2 – 3 1 – 2
FCSB
Vlag van Roemenië
1 – 0
Vlag van Tsjechië
FK Mladá Boleslav
0 – 0 1 – 0
Pjoenik Jerevan
Vlag van Armenië
0 – 8
Vlag van Engeland
Wolverhampton Wanderers
0 – 4 0 – 4
FC Midtjylland
Vlag van Denemarken
3 – 7
Vlag van Schotland
Rangers FC
2 – 4 1 – 3
FK Marioepol
Vlag van Oekraïne
0 – 4
Vlag van Nederland
AZ
0 – 0 0 – 4
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
1 – 4
Vlag van België
AA Gent
1 – 1 0 – 3
Legia Warschau
Vlag van Polen
2 – 0
Vlag van Griekenland
Atromitos FC
0 – 0 2 – 0
FK Haugesund
Vlag van Noorwegen
0 – 1
Vlag van Nederland
PSV
0 – 1 0 – 0
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
4 – 0
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
2 – 0 2 – 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
0 – 9
Vlag van Portugal
Vitória SC
0 – 3 0 – 6
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
0 – 6
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
0 – 5 0 – 1
FK Partizan
Vlag van Servië
3 – 2
Vlag van Turkije
Evkur Yeni Malatyaspor
3 – 1 0 – 1
Malmö FF
Vlag van Zweden
3 – 1
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
3 – 0 0 – 1
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
1 – 2
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
1 – 1 0 – 1
Neftçi Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
3 – 4
Vlag van Israël
Bnei Jehoeda Tel Aviv
2 – 2 1 – 2
FC Luzern
Vlag van Zwitserland
0 – 6
Vlag van Spanje
RCD Espanyol
0 – 3 0 – 3
Sparta Praag
Vlag van Tsjechië
3 – 4
Vlag van Turkije
Trabzonspor
2 – 2 1 – 2
Universitatea Craiova
Vlag van Roemenië
1 – 3
Vlag van Griekenland
AEK Athene
0 – 2 1 – 1
Kampioenen

Aan de play-offronde voor kampioenen deden 16 clubs mee: de 10 winnaars uit de derde kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 6 verliezende clubs die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2019/20 hadden een geplaatste status.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sūduva Marijampolė
Vlag van Litouwen
2 – 4
Vlag van Hongarije
Ferencváros
0 – 0 2 – 4
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
3 – 2
Vlag van Letland
Riga FC
3 – 1 0 – 1
Celtic
Vlag van Schotland
6 – 1
Vlag van Zweden
AIK Fotboll
2 – 0 4 – 1
FC Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
3 – 3 (4 – 5 p)
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
2 – 1 1 – 2 (n.v.)
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
(u) 2 – 2
Vlag van Slovenië
NK Maribor
0 – 0 2 – 2
Linfield FC
Vlag van Noord-Ierland
4 – 4 (u)
Vlag van Azerbeidzjan
Qarabağ FK
3 – 2 1 – 2
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
(u) 3 – 3
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
1 – 0 2 – 3
Astana FK
Vlag van Kazachstan
3 – 2
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
3 – 0 0 – 2
Niet-kampioenen

Aan de play-offronde voor niet-kampioenen deden 26 clubs mee, namelijk de 26 winnaars uit de derde kwalificatieronde.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Torino FC
Vlag van Italië
3 – 5
Vlag van Engeland
Wolverhampton Wanderers
2 – 3 1 – 2
Legia Warschau
Vlag van Polen
0 – 1
Vlag van Schotland
Rangers FC
0 – 0 0 – 1
FCSB
Vlag van Roemenië
0 – 1
Vlag van Portugal
Vitória SC
0 – 0 0 – 1
PSV
Vlag van Nederland
7 – 0
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
3 – 0 4 – 0
AEK Athene
Vlag van Griekenland
3 – 3 (u)
Vlag van Turkije
Trabzonspor
1 – 3 2 – 0
Feyenoord
Vlag van Nederland
6 – 0
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
3 – 0 3 – 0
AA Gent
Vlag van België
3 – 2
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
2 – 1 1 – 1
RCD Espanyol
Vlag van Spanje
5 – 3
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
3 – 1 2 – 2
FK Partizan
Vlag van Servië
3 – 2
Vlag van Noorwegen
Molde FK
2 – 1 1 – 1
SC Braga
Vlag van Portugal
3 – 1
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
1 – 0 2 – 1
Malmö FF
Vlag van Zweden
4 – 0
Vlag van Israël
Bnei Jehoeda Tel Aviv
3 – 0 1 – 0
RC Strasbourg
Vlag van Frankrijk
1 – 3
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
1 – 0 0 – 3
AZ
Vlag van Nederland
5 – 2
Vlag van België
Antwerp FC
1 – 1 4 – 1 (n.v.)

Play-offronde

De loting vond plaats op 5 augustus 2019. De play-offronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 22 augustus, de terugwedstrijden op 29 augustus 2019.

Hoofdtoernooi

Groepsfase

Een totaal van 48 teams worden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep kunnen komen. De 48 teams bestaan uit 17 rechtstreeks geplaatste teams, 21 winnaars van de play-offronde uit beide constructies, 6 verliezers van de play-offronde uit beide constructies van de UEFA Champions League 2019/20 en 4 verliezers van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2019/20.

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4
Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff.
Vlag van Spanje
Sevilla FC
104.000
Vlag van Nederland
PSV
37.000
Vlag van Frankrijk
AS Saint-Étienne
23.000
Vlag van Nederland
AZ
10.500
Vlag van Engeland
Arsenal
101.000
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
34.500
Vlag van Azerbeidzjan
Qarabağ FK
22.000
Vlag van Portugal
Vitória SC
9.646
Vlag van Portugal
FC Porto
93.000
Vlag van Schotland
Celtic
31.000
Vlag van Nederland
Feyenoord
22.000
Vlag van Turkije
Trabzonspor
8.000
Vlag van Italië
AS Roma
81.000
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
31.000
Vlag van Spanje
Getafe CF
20.713
Vlag van Oekraïne
PFK Oleksandrija
7.780
Vlag van Engeland
Manchester United
78.000
Vlag van Portugal
SC Braga
31.000
Vlag van Spanje
RCD Espanyol
20.713
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
6.250
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
65.000
Vlag van België
AA Gent
29.500
Vlag van Zweden
Malmö FF
20.000
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
6.250
Vlag van Turkije
Beşiktaş
62.000
Vlag van Duitsland
Borussia Mönchengladbach
29.000
Vlag van Servië
FK Partizan
18.000
Vlag van Oostenrijk
Wolfsberger AC
6.250
Vlag van Zwitserland
FC Basel
54.500
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
27.500
Vlag van België
Standard Luik
17.500
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
6.000
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
50.000
Vlag van Kazachstan
Astana FK
27.500
Vlag van Engeland
Wolverhampton Wanderers
17.092
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
6.000
Vlag van Rusland
CSKA Moskou
48.000
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
27.000
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
11.699
Vlag van Schotland
Rangers FC
5.250
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
40.000
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
25.500
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
11.500
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
3.500
Vlag van Italië
SS Lazio
37.000
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
24.000
Vlag van Turkije
Istanbul Başakşehir
10.500
Vlag van Hongarije
Ferencváros
3.500

Legendakleuren in de tabellen

Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase.
Uitgeschakeld

Groep A[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− SEV APO QAR DUD
1
Vlag van Spanje
Sevilla FC
6 5 0 1 15 14 3 +11 1 – 0 2 – 0 3 – 0
2
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
6 3 1 2 10 10 8 +2 1 – 0 2 – 1 3 – 4
3
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
6 1 2 3 5 8 11 −3 0 – 3 2 – 2 1 – 1
4
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
6 1 1 4 4 8 18 −10 2 – 5 0 – 2 1 – 4
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
0 – 3
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Toeschouwers: 30.826
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Jevhen Aranovsky
Goal
 62' Hernández
Goal
 78' Munir
Goal
 85' Torres
   
 
19 september 2019
18:55 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
3 – 4
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
Stadion: GSP Stadion, Nicosia
Toeschouwers: 9.313
Scheidsrechter:
Vlag van Moldavië
Dumitru Muntean
Pavlović
Goal
 54'
Goal
58'
De Vincenti
Goal
 56' (pen.)
Goal
 36'
Goal
82' Sinani
Goal
 51' Bernier
Goal
 72' Stolz
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
1 – 4
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-Stad
Toeschouwers: 3.005
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
John Beaton
Garos
Kreeg geel in de 37e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 63e minuut
Weggestuurd in de 63e minuut
 37', 63'
Bernier
Goal
 90'
Goal
 11' Zoubir
Goal
 30' Míchel
Goal
 37' (pen.) Almeida
Goal
 69' Quintana
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Sevilla FC
Vlag van Spanje
1 – 0
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
Toeschouwers: 30.008
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Bas Nijhuis
Hernández
Goal
 17'
   
 

24 oktober 2019
18:55 uur
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
2 – 2
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Toeschouwers: 30.824
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Filip Glova
Quintana
Goal
 13'
Ailton
Goal
 58'
Goal
 29' (e.d.) Medvedev
Goal
 45' Hallenius
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
Sevilla FC
Vlag van Spanje
3 – 0
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
Toeschouwers: 26.165
Scheidsrechter:
Vlag van Griekenland
Anastasios Papapetrou
Vázquez
Goal
 48'
Goal
75'
Munir
Goal
 78'
   
 

7 november 2019
18:55 uur
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
2 – 5
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-Stad
Toeschouwers: 2.848
Scheidsrechter:
Vlag van IJsland
Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Sinani
Goal
 69'
Goal
80'
Goal
 17'
Goal
36' Dabour
Goal
 27'
Goal
33'
Goal
67' Munir
   
 
7 november 2019
18:55 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
2 – 1
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Stadion: GSP Stadion, Nicosia
Toeschouwers: 9.432
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Manuel Schüttengruber
Souza
Goal
 59'
Ioannou
Goal
 88'
Goal
 10' Medvedev
   
 

28 november 2019
21:00 uur
Sevilla FC
Vlag van Spanje
2 – 0
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
Toeschouwers: 19.803
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Mohammed Al-Hakim
Gil
Goal
 61'
Dabour
Goal
 90+2'
   
 
28 november 2019
21:00 uur
F91 Dudelange
Vlag van Luxemburg
0 – 2
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-Stad
Toeschouwers: 2.912
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halis Özkahya
Sinani
Kreeg geel in de 90+1e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+1e minuut
Weggestuurd in de 90+1e minuut
 90+1', 90+1'
Goal
 12' (pen.) Matić
Goal
 43' Merkis
Kreeg geel in de 82e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 84e minuut
Weggestuurd in de 84e minuut
 82', 84' Vouros
   
 

12 december 2019
18:55 uur
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 1
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Toeschouwers: 5.823
Scheidsrechter:
Vlag van Estland
Kristo Tohver
Qarayev
Kreeg geel in de 30e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 46e minuut
Weggestuurd in de 46e minuut
 30', 46'
Gueye
Goal
 90+1'
Goal
 63' Bougrine
   
 
12 december 2019
18:55 uur
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
1 – 0
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Stadion: GSP Stadion, Nicosia
Toeschouwers: 5.608
Scheidsrechter:
Vlag van Montenegro
Nikola Dabanović
Savić
Goal
 61'
   
 

Groep B[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− MAL KOP DYK LUG
1
Vlag van Zweden
Malmö FF
6 3 2 1 11 8 6 +2 1 – 1 4 – 3 2 – 1
2
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
6 2 3 1 9 5 4 +1 0 – 1 1 – 1 1 – 0
3
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
6 1 4 1 7 7 7 0 1 – 0 1 – 1 1 – 1
4
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
6 0 3 3 3 2 5 −3 0 – 0 0 – 1 0 – 0
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
Dynamo Kiev
Vlag van Oekraïne
1 – 0
Vlag van Zweden
Malmö FF
Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 17.159
Scheidsrechter:
Vlag van Noord-Macedonië
Aleksandar Stavrev
Boejalskyj
Goal
 84'
   
 
19 september 2019
18:55 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
1 – 0
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 18.240
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Fábio Veríssimo
Santos
Goal
 50'
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
FC Lugano
Vlag van Zwitserland
0 – 0
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
Stadion: Kybunpark, St. Gallen
Toeschouwers: 1.281
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Karim Abed
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Malmö FF
Vlag van Zweden
1 – 1
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: Swedbankstadion, Malmö
Toeschouwers: 19.884
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Deniz Aytekin
Rosenberg
Goal
 55'
Goal
 45+5' (e.d.) Nielsen
   
 

24 oktober 2019
21:00 uur
Malmö FF
Vlag van Zweden
2 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
Stadion: Swedbankstadion, Malmö
Toeschouwers: 16.789
Scheidsrechter:
Vlag van Ierland
Rob Harvey
Berget
Goal
 13' (pen.)
Molins
Goal
 32'
Goal
 50' Gerndt
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
Dynamo Kiev
Vlag van Oekraïne
1 – 1
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 21.202
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halil Umut Meler
Shabanov
Goal
 53'
Goal
 2' Sotiriou
   
 

7 november 2019
18:55 uur
FC Lugano
Vlag van Zwitserland
0 – 0
Vlag van Zweden
Malmö FF
Stadion: Kybunpark, St. Gallen
Toeschouwers: 1.875
Scheidsrechter:
Vlag van Georgië
Giorgi Kroeasjvili
   
 
7 november 2019
18:55 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
1 – 1
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 23.166
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
Tamás Bognár
Stage
Goal
 4'
Goal
 70' Verbič
   
 

28 november 2019
21:00 uur
Malmö FF
Vlag van Zweden
4 – 3
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev
Stadion: Swedbankstadion, Malmö
Toeschouwers: 19.224
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Pavel Královec
Bengtsson
Goal
 2'
Rosenberg
Goal
 48'
Goal
90+6'
Rakip
Goal
 57'
Goal
 18' Mykolenko
Goal
 39' Tsihankov
Kreeg geel in de 37e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 66e minuut
Weggestuurd in de 66e minuut
 37', 66' Sydortsjoek
Goal
 77' Verbič
   
 
28 november 2019
21:00 uur
FC Lugano
Vlag van Zwitserland
0 – 1
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Stadion: Kybunpark, St. Gallen
Toeschouwers: 1.281
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Goal
 27' Thomsen
   
 

12 december 2019
18:55 uur
Dynamo Kiev
Vlag van Oekraïne
1 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Lugano
Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 15.774
Scheidsrechter:
Vlag van Azerbeidzjan
Aliyar Ağayev
Tsihankov
Goal
 90+4'
Goal
 45' Aratore
   
 
12 december 2019
18:55 uur
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
0 – 1
Vlag van Zweden
Malmö FF
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 32.941
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Davide Massa
Goal
 77' (e.d.) Papagiannopoulos
   
 

Groep C[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− BAS GET KRA TRA
1
Vlag van Zwitserland
FC Basel
6 4 1 1 13 12 4 +8 2 – 1 5 – 0 2 – 0
2
Vlag van Spanje
Getafe CF
6 4 0 2 12 8 4 +4 0 – 1 3 – 0 1 – 0
3
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
6 3 0 3 9 7 11 −4 1 – 0 1 – 2 3 – 1
4
Vlag van Turkije
Trabzonspor
6 0 1 5 1 3 11 −8 2 – 2 0 – 1 0 – 2
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
Getafe CF
Vlag van Spanje
1 – 0
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Stadion: Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
Toeschouwers: 5.786
Scheidsrechter:
Vlag van Slovenië
Matej Jug
Ángel
Goal
 18'
   
 
19 september 2019
18:55 uur
FC Basel
Vlag van Zwitserland
5 – 0
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 14.127
Scheidsrechter:
Vlag van Finland
Mattias Gestranius
Bua
Goal
 9'
Goal
40'
Zuffi
Goal
 52'
Vilhena
Goal
 55' (e.d.)
Okafor
Goal
 79'
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
FK Krasnodar
Vlag van Rusland
1 – 2
Vlag van Spanje
Getafe CF
Stadion: Krasnodarstadion, Krasnodar
Toeschouwers: 20.035
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Ivan Bebek
Ari
Goal
 69'
Goal
 36'
Goal
61' Ángel
Kreeg geel in de 64e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 82e minuut
Weggestuurd in de 82e minuut
 64', 82' Timor
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Trabzonspor
Vlag van Turkije
2 – 2
Vlag van Zwitserland
FC Basel
Stadion: Şenol Güneşstadion, Trabzon
Toeschouwers: 23.867
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Marco Di Bello
Parmak
Goal
 26'
Sosa
Goal
 78'
Goal
 20' Widmer
Goal
 80' Okafor
   
 

24 oktober 2019
21:00 uur
Trabzonspor
Vlag van Turkije
0 – 2
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
Stadion: Şenol Güneşstadion, Trabzon
Toeschouwers: 26.405
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Goal
 49' Berg
Goal
 90+2' Vilhena
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
Getafe CF
Vlag van Spanje
0 – 1
Vlag van Zwitserland
FC Basel
Stadion: Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
Toeschouwers: 6.213
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Jérôme Brisard
Goal
 18' Frei
Kreeg geel in de 55e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 75e minuut
Weggestuurd in de 75e minuut
 55', 75' Bua
   
 

7 november 2019
18:55 uur
FK Krasnodar
Vlag van Rusland
3 – 1
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Stadion: Krasnodarstadion, Krasnodar
Toeschouwers: 21.669
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Benoît Bastien
Asan
Goal
 27' (e.d.)
Fernandes
Goal
 34'
Ignatjev
Goal
 90+3'
Goal
 90+4' Nwakaeme
   
 
7 november 2019
18:55 uur
FC Basel
Vlag van Zwitserland
2 – 1
Vlag van Spanje
Getafe CF
Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 26.298
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Arthur
Goal
 8'
Frei
Goal
 60'
Goal
 45' (pen.) Mata
   
 

28 november 2019
16:50 uur
Trabzonspor
Vlag van Turkije
0 – 1
Vlag van Spanje
Getafe CF
Stadion: Şenol Güneşstadion, Trabzon
Toeschouwers: 11.465
Scheidsrechter:
Vlag van Letland
Andris Treimanis
Goal
 50' Mata
   
 
28 november 2019
16:50 uur
FK Krasnodar
Vlag van Rusland
1 – 0
Vlag van Zwitserland
FC Basel
Stadion: Krasnodarstadion, Krasnodar
Toeschouwers: 22.826
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Robert Madden
Ari
Goal
 72' (pen.),
Kreeg geel in de 74e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+6e minuut
Weggestuurd in de 90+6e minuut
 74', 90+6'
   
 

12 december 2019
18:55 uur
Getafe CF
Vlag van Spanje
3 – 0
Vlag van Rusland
FK Krasnodar
Stadion: Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Daniel Siebert
Cabrera
Goal
 76'
Molina
Goal
 78'
Kenedy
Goal
 86'
   
 
12 december 2019
18:55 uur
FC Basel
Vlag van Zwitserland
2 – 0
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 17.921
Scheidsrechter:
Vlag van Noord-Macedonië
Aleksandar Stavrev
Widmer
Goal
 21'
Stocker
Goal
 72'
   
 

Groep D[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LAS SPO PSV ROS
1
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
6 4 1 1 13 11 4 +7 3 – 0 4 – 1 1 – 0
2
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
6 4 0 2 12 11 7 +4 2 – 1 4 – 0 1 – 0
3
Vlag van Nederland
PSV
6 2 2 2 8 9 12 −3 0 – 0 3 – 2 1 – 1
4
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
6 0 1 5 1 3 11 −8 1 – 2 0 – 2 1 – 4
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
PSV
Vlag van Nederland
3 – 2
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Ivan Kružliak
Malen
Goal
 19'
Coates
Goal
 25' (e.d.)
Baumgartl
Goal
 48'
Goal
 38' (pen.) Fernandes
Goal
 82' Mendes
   
 
19 september 2019
18:55 uur
LASK Linz
Vlag van Oostenrijk
1 – 0
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Linzerstadion, Linz
Toeschouwers: 12.179
Scheidsrechter:
Vlag van Litouwen
Donatas Rumšas
Holland
Goal
 45+3'
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 – 4
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 10.296
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halil Umut Meler
Adegbenro
Goal
 70'
Goal
 14' Rosario
Goal
 38' (e.d.) Meling
Goal
 41'
Goal
79' Malen
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Sporting Lissabon
Vlag van Portugal
2 – 1
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 31.225
Scheidsrechter:
Vlag van Luxemburg
Alain Durieux
Luiz Phellype
Goal
 58'
Fernandes
Goal
 63'
Goal
 16' Raguž
   
 

24 oktober 2019
21:00 uur
Sporting Lissabon
Vlag van Portugal
1 – 0
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 27.671
Scheidsrechter:
Vlag van België
Lawrence Visser
Bolasie
Goal
 70'
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
PSV
Vlag van Nederland
0 – 0
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 29.000
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Chris Kavanagh
   
 

7 november 2019
18:55 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
0 – 2
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 11.018
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Kevin Clancy
Goal
 16' Coates
Goal
 38' Fernandes
   
 
7 november 2019
18:55 uur
LASK Linz
Vlag van Oostenrijk
4 – 1
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: Linzerstadion, Linz
Toeschouwers: 12.658
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Radu Petrescu
Ranftl
Goal
 56'
Frieser
Goal
 60'
Klauss
Goal
 78'
Goal
82'
Goal
 5' (pen.) Schwaab
   
 

28 november 2019
21:00 uur
Sporting Lissabon
Vlag van Portugal
4 – 0
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 30.146
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Luiz Phellype
Goal
 9'
Fernandes
Goal
 16'
Goal
64' (pen.)
Mathieu
Goal
 43'
   
 
28 november 2019
21:00 uur
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 – 2
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim
Toeschouwers: 9.775
Scheidsrechter:
Vlag van Georgië
Giorgi Kroeasjvili
Johnsen
Goal
 45'
Goal
 20' Goiginger
Goal
 54' Frieser
   
 

12 december 2019
18:55 uur
PSV
Vlag van Nederland
1 – 1
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 24.000
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Vitali Mesjkov
Ihattaren
Goal
 63'
Goal
 22' Helland
   
 
12 december 2019
18:55 uur
LASK Linz
Vlag van Oostenrijk
3 – 0
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Stadion: Linzerstadion, Linz
Toeschouwers: 14.000
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
William Collum
Trauner
Goal
 23'
Klauss
Goal
 38' (pen.)
Raguž
Goal
 90+3'
Weggestuurd in de 35e minuut
 35' Ribeiro
   
 

Groep E[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− CEL CLU LAZ REN
1
Vlag van Schotland
Celtic FC
6 4 1 1 13 10 6 +4 2 – 0 2 – 1 3 – 1
2
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
6 4 0 2 12 6 4 +2 2 – 0 2 – 1 1 – 0
3
Vlag van Italië
SS Lazio
6 2 0 4 6 6 9 −3 1 – 2 1 – 0 2 – 1
4
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
6 1 1 4 4 5 8 −3 1 – 1 0 – 1 2 – 0
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
Stade Rennes
Vlag van Frankrijk
1 – 1
Vlag van Schotland
Celtic FC
Stadion: Roazhon Park, Rennes
Toeschouwers: 27.026
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
José María Sánchez Martínez
Niang
Goal
 38' (pen.)
Goal
 59' (pen.) Christie
Kreeg geel in de 90e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuut
Weggestuurd in de 90+3e minuut
 90', 90+3' Bayo
   
 
19 september 2019
18:55 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
2 – 1
Vlag van Italië
SS Lazio
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 9.222
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Daniel Stefański
Deac
Goal
 41' (pen.)
Omrani
Goal
 75'
Goal
 25' Bastos
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
SS Lazio
Vlag van Italië
2 – 1
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 13.072
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Milinković-Savić
Goal
 63'
Immobile
Goal
 75'
Goal
 55' Morel
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Celtic FC
Vlag van Schotland
2 – 0
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 56.172
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Daniel Siebert
Édouard
Goal
 20'
Elyounoussi
Goal
 59'
   
 

24 oktober 2019
21:00 uur
Celtic FC
Vlag van Schotland
2 – 1
Vlag van Italië
SS Lazio
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 56.172
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Ivan Bebek
Christie
Goal
 67'
Jullien
Goal
 89'
Goal
 40' Lazzari
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
Stade Rennes
Vlag van Frankrijk
0 – 1
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Roazhon Park, Rennes
Toeschouwers: 27.330
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Aleksej Jeskov
Mendy
Weggestuurd in de 6e minuut
 6'
Camavinga
Weggestuurd in de 47e minuut
 47'
Goal
 9' Deac
Kreeg geel in de 18e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 83e minuut
Weggestuurd in de 83e minuut
 18', 83' Sušić
   
 

7 november 2019
18:55 uur
SS Lazio
Vlag van Italië
1 – 2
Vlag van Schotland
Celtic FC
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 26.155
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Tobias Stieler
Immobile
Goal
 7'
Goal
 38' Forrest
Goal
 90+5' Ntcham
   
 
7 november 2019
18:55 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
1 – 0
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 11.067
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Tiago Martins
Rondón
Goal
 88',
Weggestuurd in de 90+1e minuut
 90+1'
   
 

28 november 2019
21:00 uur
Celtic FC
Vlag van Schotland
3 – 1
Vlag van Frankrijk
Stade Rennes
Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 56.172
Scheidsrechter:
Vlag van Noorwegen
Espen Eskås
Morgan
Goal
 22'
Christie
Goal
 45+1'
Johnston
Goal
 74'
Goal
 89' Hunou
   
 
28 november 2019
21:00 uur
SS Lazio
Vlag van Italië
1 – 0
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 7.604
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Ali Palabıyık
Correa
Goal
 24'
   
 

12 december 2019
18:55 uur
Stade Rennes
Vlag van Frankrijk
2 – 0
Vlag van Italië
SS Lazio
Stadion: Roazhon Park, Rennes
Toeschouwers: 25.082
Scheidsrechter:
Vlag van Servië
Srđan Jovanović
Gnagnon
Goal
 31'
Goal
87'
   
 
12 december 2019
18:55 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
2 – 0
Vlag van Schotland
Celtic FC
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 12.890
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halis Özkahya
Burca
Goal
 49'
Đoković
Goal
 70'
   
 

Groep F[bewerken | brontekst bewerken]

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ARS FRA STA VIT
1
Vlag van Engeland
Arsenal FC
6 3 2 1 11 14 7 +7 1 – 2 4 – 0 3 – 2
2
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
6 3 0 3 9 8 10 −2 0 – 3 2 – 1 2 – 3
3
Vlag van België
Standard Luik
6 2 2 2 8 8 10 −2 2 – 2 2 – 1 2 – 0
4
Vlag van Portugal
Vitória SC
6 1 2 3 5 7 10 −3 1 – 1 0 – 1 1 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden
19 september 2019
18:55 uur
Eintracht Frankfurt
Vlag van Duitsland
0 – 3
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main
Toeschouwers: 47.000
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Davide Massa
Kohr
Kreeg geel in de 63e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 80e minuut
Weggestuurd in de 80e minuut
 63', 80'
Goal
 38' Willock
Goal
 85' Saka
Goal
 88' Aubameyang
   
 
19 september 2019
18:55 uur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 0
Vlag van Portugal
Vitória SC
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 13.477
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Sergej Ivanov
Hanin
Goal
 66' (e.d.)
Mpoku
Goal
 90+1'
   
 

3 oktober 2019
21:00 uur
Vitória SC
Vlag van Portugal
0 – 1
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
Stadion: Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 15.187
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Radu Petrescu
Goal
 36' N'Dicka
   
 
3 oktober 2019
21:00 uur
Arsenal FC
Vlag van Engeland
4 – 0
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 58.725
Scheidsrechter:
Vlag van Zwitserland
Sandro Schärer
Martinelli
Goal
 13'
Goal
16'
Willock
Goal
 22'
Ceballos
Goal
 57'
   
 

24 oktober 2019
21:00 uur
Arsenal FC
Vlag van Engeland
3 – 2
Vlag van Portugal
Vitória SC
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 60.195
Scheidsrechter:
Vlag van Nederland
Serdar Gözübüyük
Martinelli
Goal
 32'
Pépé
Goal
 80'
Goal
90+3'
Goal
 9' Edwards
Goal
 37' Bruno
   
 
24 oktober 2019
21:00 uur
Eintracht Frankfurt
Vlag van Duitsland
2 – 1
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main
Toeschouwers: 47.000
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Daniel Stefański
Abraham
Goal
 28'
Hinteregger
Goal
 73'
Goal
 82' Amallah
   
 

6 november 2019
16:50 uur
Vitória SC
Vlag van Portugal
1 – 1
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Stadion: Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 17.822
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halis Özkahya
Bruno
Goal
 90+1'
Goal
 81' Mustafi
   
 
7 november 2019
18:55 uur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 1
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 15.952
Scheidsrechter:
Vlag van Slovenië
Matej Jug
Vanheusden
Goal
 56'
Lestienne
Goal
 90+4'
Goal
 65' Kostić
   
 

28 november 2019
21:00 uur
Vitória SC
Vlag van Portugal
1 – 1
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 11.221
Scheidsrechter:
Vlag van Oekraïne
Sergiej Bojko
Pereira