Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900.

Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900
Francja
Kod MKOl FRA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1900
Paryż
Liczba zawodników 720 w 81 konkurencjach w 19 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 1.
Złoto
25
Srebro
42
Brąz
33
Razem
92

Francję na II. Letnich Igrzyskach Olimpijskich, w roku 1900 w Paryżu reprezentowało 720 sportowców startujących w 19 dyscyplinach.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat
Złoto
Gustave Sandras
Gimnastyka
Wielobój 302 pkt
Złoto
Dominique Gardères
Jeździectwo
Skok wzwyż 1,85 m (na koniu Canéla)[1]
Złoto
Albert Taillandier
Kolarstwo
Sprint (2km)
Złoto
Louis Bastien
Kolarstwo
Wyścig na 25 km
Złoto
Chrétien Waydelich
Krokiet
Dwie piłki
Złoto
Gaston Aumoitte
Krokiet
Jedna piłka
Złoto
Gaston Aumoitte
Georges Johin
Krokiet
Gra podwójna
Złoto
Eugène Mougin
Łucznictwo
Au Cordon Doré 50 m
Złoto
Henri Hérouin
Łucznictwo
Au Cordon Doré 50 m 31 pkt[2]
Złoto
Émile Grumiaux
Łucznictwo
Sur La Perche À La Pyramide
Złoto
Charles de Vendeville
Pływanie
Pływanie pod wodą 188,4 pkt
Złoto
Vladimir Aïtoff
A. Albert
Léon Binoche
Jean Collas
Jean-Guy Gautier
Auguste Giroux
Charles Gondouin
Constantin Henriquez de Zubiera
Jean Hervé
Victor Lardanchet
Hubert Lefèbvre
Joseph Olivier
Alexandre Pharamond
Frantz Reichel
André Rischmann
Albert Roosevelt
Émile Sarrade
Rugby union
Złoto
Achille Paroche
Strzelectwo
Karabin wojskowy leżąc 332 pkt
Złoto
Roger de Barbarin
Strzelectwo
Trap 17 + 13 pkt
Złoto
Albert Ayat
Szermierka
Szpada zawodowcy
Złoto
Albert Ayat
Szermierka
Szpada amatorzy i zawodowcy
Złoto
Émile Coste
Szermierka
Floret amatorzy
Złoto
Lucien Mérignac
Szermierka
Floret zawodowcy
Złoto
Georges de la Falaise
Szermierka
Szabla amatorzy
Złoto
Henri Barrelet
Wioślarstwo
Jedynka mężczyzn 7:35,60[3]
Złoto
Émile Delchambre
Jean Cau
Henri Bouckaert
Henri Hazebrouck
Charlot
Wioślarstwo
Czwórka ze sternikiem mężczyzn 7:11,0[3]
Złoto
Pierre Gervais
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 1 Jacht Baby-1[4]
Złoto
Émile Sacré
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 2 Jacht Fantlet[4]
Złoto
Gilardoni
Żeglarstwo
Jachty 3 - 10 ton wyścig 1 Jacht Femur[4]
Złoto
Émile Billard
Paul Perquer
Żeglarstwo
Jachty 10 - 20 ton Jacht Esterel[4]
Srebro
Noël Bas
Gimnastyka
Wielobój 295 pkt
Srebro
Fernand Sanz
Kolarstwo
Sprint (2km)
Srebro
Maurice Vignerot
Krokiet
Dwie piłki
Srebro
Georges Johin
Krokiet
Jedna piłka
Srebro
William Attrill
H.F.Roques
Philip Tomalin
W.Andersen
J. Braid
W. Browning
R. Horne
T.H. Jordan
Arthur McEvoy
D. Robinson
A.J. Schneidau
Henry Terry
Krykiet
Srebro
Henri Deloge
Lekkoatletyka
Bieg na 1500 m 4:06,60[5]
Srebro
Henri Deloge
Gaston Ragueneau
Jean Chastanié
André Castanet
Albert Champoudry
Lekkoatletyka
Bieg na 5000 m drużynowo
Srebro
Émile Champion
Lekkoatletyka
Maraton 4h00:43[5]
Srebro
Henri Tauzin
Lekkoatletyka
Bieg na 400 m przez płotki 58,3[5]
Srebro
Victor Thibault
Łucznictwo
Au Chapelet 33 m
Srebro
Victor Thibault
Łucznictwo
Au Cordon Doré 33 m
Srebro
Henri Helle
Łucznictwo
Au Cordon Doré 50 m
Srebro
Auguste Serrurier
Łucznictwo
Sur La Perche À La Pyramide
Srebro
Auguste Serrurier
Łucznictwo
Sur La Perche À La Herse
Srebro
André Six
Pływanie
Pływanie pod wodą 185,4 pkt
Srebro
Pierre Allemane
Louis Bach
Alfred Bloch
Fernand Canelle
R. Duparc
Eugène Fraysse
Virgile Gaillard
Georges Garnier
René Grandjean
Lucien Huteau
Marcel Lambert
Maurice Macaire
Gaston Peltier
Piłka nożna
Srebro
Verbecke
Maurice Hochepied
J. Bertrand
Victor Hochepied
Victor Cadet
Pływanie
200 m stylem dowolnym drużynowo drużyna Tritons Lillois-2 53 pkt
Srebro
Jean Collas
Charles Gondouin
Constantin Henriquez de Zubiera
Émile Sarrade
Raymond Basset
Joseph Roffo
Przeciąganie liny
Srebro
Achille Paroche
Strzelectwo
Pistolet Wojskowy 50 m indywidualnie 406 pkt
Srebro
Henri Masson
Szermierka
Floret amatorzy
Srebro
Alphonse Kirchhoffer
Szermierka
Floret zawodowcy
Srebro
Louis Perrée
Szermierka
Szpada amatorzy
Srebro
Gilbert Bougnol
Szermierka
Szpada Zawodowcy
Srebro
Léon Thiébaut
Szermierka
Szabla amatorzy
Srebro
Achille Paroche
Louis Dutfoy
Léon Moreaux
Jules Trinité
Maurice Lecoq
Strzelectwo
Pistolet Wojskowy 50 m drużynowo 2203 pkt
Srebro
Hélène Prévost
Tenis ziemny
gra pojedyncza kobiet
Srebro
André Gaudin
Wioślarstwo
Jedynka mężczyzn 7:41,6[3]
Srebro
René Waleffe
Lucien Martinet
Wioślarstwo
Dwójka ze sternikiem mężczyzn 7:34,2[3]
Srebro
Charles Perrin
Daniel Soubeyran
Émile Wegelin
Georges Lumpp
Wioślarstwo
Czwórka ze sternikiem mężczyzn 7:18,0[3]
Srebro
Jean-Baptiste Charcot
Robert Linzeler
Texier I
Texier II
Żeglarstwo
Jachty do 0,5 tony wyścig 1 Jacht Quand-Même[4]
Srebro
Jean-Baptiste Charcot
Robert Linzeler
Texier I
Texier II
Żeglarstwo
Jachty do 0,5 tony wyścig 2 Jacht Quand-Même[4]
Srebro
Jacques Baudrier
Jean Le Bret
Félix Marcotte
William Martin
Jules Valton
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 1 Crabe II[4]
Srebro
Émile Michelet
Marcel Meran
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 2 Jacht Scamasaxe[4]
Srebro
François Vilamitjana
Charles Hugo
Auguste Albert
Duval
Żeglarstwo
Jachty 1 - 2 ton wyścig 1 Jacht Martha[4]
Srebro
Léon Susse
Doucet
Mialaret
Godinet
Żeglarstwo
Jachty 2 - 3 ton wyścig 1 Jacht Favorite[4]
Srebro
Léon Susse
Doucet
Mialaret
Godinet
Żeglarstwo
Jachty 2 - 3 ton wyścig 2 Jacht Favorite[4]
Srebro
Maurice Gufflet
Robert Gufflet
Charles Guiraist
A.Dubois
J.Dubois
Żeglarstwo
Jachty 3 - 10 ton wyścig 2 Jacht Gitana[4]
Srebro
Jean, Duke Decazes
Żeglarstwo
Jachty 10 - 20 ton Jacht Quand-Même[4]
Brąz
Lucien Démanet
Gimnastyka
Wielobój 293 pkt
Brąz
Louis de Champsavin
Jeździectwo
Konkurs skoków 2:26,0 (na koniu Terpsichore)[1]
Brąz
Pierre de Bellegarde
Jeździectwo
skok w dal 5,30 m (na koniu Tolla)[1]
Brąz
Louis Trousselier
Kolarstwo
Wyścig punktowy 9 pkt
Brąz
Auguste Daumain
Kolarstwo
Wyścig na 25 km
Brąz
Jacques Sautereau
Krokiet
Dwie piłki
Brąz
Chrétien Waydelich
Krokiet
Jedna piłka
Brąz
Jean Chastanié
Lekkoatletyka
Bieg na 2500 m z przeszkodami 7:44,0[5]
Brąz
Émile Torcheboeuf
Lekkoatletyka
Skok w dal z miejsca 3,03 m[5]
Brąz
Frédèric Petit
Łucznictwo
Au Chapelet 33 m
Brąz
Frédèric Petit
Łucznictwo
Au Cordon Doré 33 m
Brąz
Émile Mercier
Łucznictwo
Au Cordon Doré 50 m
Brąz
Émile Fisseux
Łucznictwo
Au Cordon Doré 50 m 28 pkt[2]
Brąz
Louis Martin
Jules Clévenot
Alphonse Decuyper
Louis Laufray
Henri Peslier
Pesloy
Paul Vasseur
Camelin
Eugène Coulon
Fardel
Fiolet
Gellé
Louis Marc
Désiré Mérchez
Piłka wodna
w półfinale przegrali 5:1 z Brussels Swimming and Water Polo Club
Brąz
Louis Martin
Pływanie
4000 m stylem dowolnym 1h 13:08,4
Brąz
Louis Martin
René Tartara
Désiré Mérchez
Georges Leuillieux
Pływanie
200 m stylem dowolnym drużynowo jako drużyna Neptune de Lille 59 pkt
Brąz
Achille Paroche
Léon Moreaux
Auguste Cavadini
Maurice Lecoq
René Thomas
Strzelectwo
Karabin Wojskowy trzy pozycje 300 m drużynowo 4278 pkt
Brąz
Justinien, Count Clary
Strzelectwo
Trap 17 pkt
Brąz
Marcel Boulenger
Szermierka
Floret amatorzy
Brąz
Jean-Baptiste Mimiague
Szermierka
Floret zawodowcy
Brąz
Léon Sée
Szermierka
Szpada amatorzy
Brąz
Léon Sée
Szermierka
Szpada amatorzy i zawodowcy
Brąz
Henri Laurent
Szermierka
Szpada zawodowcy
Brąz
André Prévost
Guy de la Chapelle
Tenis ziemny
gra podwójna mężczyzn
Brąz
Carlos Deltour
Erneste Védrenne
Paoli
Wioślarstwo
Dwójki ze sternikiem mężczyzn 7:57,2[3]
Brąz
Émile Michelet
Żeglarstwo
Klasa Open Jacht Turquoise[4]
Brąz
Henri Monnot
Léon Tellier
Gaston Cailleux
Żeglarstwo
Jachty do 0,5 tony Jacht Sarcelle[4]
Brąz
Pierre Gervais
Żeglarstwo
Jachty do 0,5 tony wyścig 2 Jacht Baby[4]
Brąz
Jacques Baudrier
Jean Le Bret
Félix Marcotte
William Martin
Jules Valton
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 1 Jacht Crabe II[4]
Brąz
Émile Michelet
Marcel Meran
Żeglarstwo
Jachty 0,5 - 1 tony wyścig 2 Jacht Scamasaxe[4]
Brąz
Jacques Baudrier
Louis-Lucien Baudrier
Édouard Mantois
Dubosq
Żeglarstwo
Jachty 1 - 2 ton wyścig 1 Jacht Nina Claire[4]
Brąz
François Vilamitjana
Charles Hugo
Auguste Albert
Duval
Żeglarstwo
Jachty 1 - 2 ton wyścig 2 Jacht Martha[4]
Brąz
Ferdinand Schlatter
Émile Jean-Fontaine
de Cottignon
Żeglarstwo
Jachty 2 - 3 ton wyścig 1 Jacht Gwendoline[4]
Brąz
Auguste Donny
Żeglarstwo
Jachty 2 - 3 ton wyścig 1 Jacht Mignon[4]
Brąz
Maurice Gufflet
Robert Gufflet
Charles Guiraist
A.Dubois
J.Dubois
Żeglarstwo
Jachty 3 - 10 ton wyścig 1 Jacht Gitana[4]

Skład kadry

Golf

Mężczyźni
Kobiety
  • Mme. Froment-Meurice - 4. miejsce
  • Madeleine Fournier-Sarlovèze - 6. miejsce
  • Lucile, Baroness Fain - 7. miejsce
  • Rose Gelbert - 9. miejsce
  • A. Brun - 10. miejsce

Gimnastyka

  • Gustave Sandras - wielobój - 1. miejsce
  • Noël Bas - wielobój - 2. miejsce
  • Lucien Démanet - wielobój - 3. miejsce
  • Pierre Payssé - wielobój - 4. miejsce
  • Jules Rolland - wielobój - 4. miejsce
  • Gustave Fabry - wielobój - 6. miejsce
  • Joseph Martinez - wielobój - 7. miejsce
  • Marcel Lalu - wielobój - 8. miejsce
  • Mauvezain - wielobój - 8. miejsce
  • L. Léstienne - wielobój - 10. miejsce
  • Nicolas Dejaeghère - wielobój - 11. miejsce
  • Gaché - wielobój - 12. miejsce
  • Joseph Lavielle - wielobój - 12. miejsce
  • Berhouzouq - wielobój - 14. miejsce
  • Bollet - wielobój - 15. miejsce
  • Joseph Castiglioni - wielobój - 15. miejsce
  • Gaucher - wielobój - 17. miejsce
  • Moreno - wielobój - 18. miejsce
  • Obrecht - wielobój - 19. miejsce
  • Daniel Lavielle - wielobój - 21. miejsce
  • Monteil - wielobój - 22. miejsce
  • Ghysels - wielobój - 23. miejsce
  • Schaan - wielobój - 23. miejsce
  • Allègré - wielobój - 26. miejsce
  • Fernand Ravoux - wielobój - 27. miejsce
  • Paulin Lemaire - wielobój - 30. miejsce
  • Bettremieux - wielobój - 32. miejsce
  • Dominique Ravoux - wielobój - 32. miejsce
  • Alfred Castille - wielobój - 35. miejsce
  • Jules Perret - wielobój - 35. miejsce
  • Paul Gibiard - wielobój - 37. miejsce
  • Jules Lecoutre - wielobój - 37. miejsce
  • Vedeux - wielobój - 37. miejsce
  • Balossier - wielobój - 40. miejsce
  • Pratviel - wielobój - 40. miejsce
  • Imbert - wielobój - 40. miejsce
  • Élie Bourgois - wielobój - 43. miejsce
  • Honorez - wielobój - 43. miejsce
  • Bouchon - wielobój - 46. miejsce
  • Bornes - wielobój - 47. miejsce
  • Ernest Créteur - wielobój - 47. miejsce
  • Michaud - wielobój - 49. miejsce
  • Jardinier - wielobój - 50. miejsce
  • Labonal - wielobój - 50. miejsce
  • Thiriet - wielobój - 50. miejsce
  • Fernhbach - wielobój - 56. miejsce
  • Scherb - wielobój - 56. miejsce
  • Strasser - wielobój - 56. miejsce
  • Grimm - wielobój - 60. miejsce
  • Simon - wielobój - 60. miejsce
  • Boulanger - wielobój - 62. miejsce
  • Lévy - wielobój - 62. miejsce
  • Deroubaix - wielobój - 64. miejsce
  • Blanchard - wielobój - 65. miejsce
  • le Bourvelec - wielobój - 65. miejsce
  • Julese Deleval - wielobój - 67. miejsce
  • Salzard - wielobój - 67. miejsce
  • Fierens - wielobój - 69. miejsce
  • Dejean - wielobój - 74. miejsce
  • Bourgougnoux - wielobój - 75. miejsce
  • Henri Créteur - wielobój - 75. miejsce
  • Otto Meyer - wielobój - 77. miejsce
  • Douchet - wielobój - 79. miejsce
  • Pradairol - wielobój - 79. miejsce
  • Viart - wielobój - 79. miejsce
  • Debailly - wielobój - 84. miejsce
  • Decruz - wielobój - 84. miejsce
  • Rostin - wielobój - 84. miejsce
  • Aubert - wielobój - 88. miejsce
  • Dufeite - wielobój - 88. miejsce
  • Gillet - wielobój - 88. miejsce
  • Labouret - wielobój - 88. miejsce
  • Bourry - wielobój - 93. miejsce
  • Pelat - wielobój - 93. miejsce
  • Viéville - wielobój - 93. miejsce
  • Koubi - wielobój - 93. miejsce
  • Ollivier - wielobój - 97. miejsce
  • Chapau - wielobój - 98. miejsce
  • Minot - wielobój - 100. miejsce
  • Coone - wielobój - 101. miejsce
  • Denis - wielobój - 102. miejsce
  • Jules Pinaud - wielobój - 102. miejsce
  • Barodet - wielobój - 105. miejsce
  • Sidrac - wielobój - 106. miejsce
  • Sourzat - wielobój - 108. miejsce
  • Buchert - wielobój - 109. miejsce
  • Lacombe - wielobój - 109. miejsce
  • Van Hule - wielobój - 111. miejsce
  • Favier - wielobój - 113. miejsce
  • Fouché - wielobój - 113. miejsce
  • Lemoine - wielobój - 115. miejsce
  • Deckert - wielobój - 116. miejsce
  • Germain - wielobój - 117. miejsce
  • Jacquemin - wielobój - 118. miejsce
  • Kehr - wielobój - 120. miejsce
  • Coucou - wielobój - 121. miejsce
  • Cousin - wielobój - 122. miejsce
  • Leroux - wielobój - 122. miejsce
  • Vandenhaute - wielobój - 125. miejsce
  • Bernillon - wielobój - 126. miejsce
  • Delaleau - wielobój - 126. miejsce
  • Parisot - wielobój - 126. miejsce
  • Samuel Roche - wielobój - 126. miejsce
  • Touche - wielobój - 130. miejsce
  • Prilleux - wielobój - 131. miejsce
  • Bayer - wielobój - 132. miejsce
  • Terrier - wielobój - 133. miejsce

Jeździectwo

  • Louis de Champsavin - konkurs skoków - 3. miejsce
  • Louis, Count d'Havrincourt - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Henri Leclerc - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Ch., Count de Béthune-Sully - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Maurice Jéhin - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Louis Napoléon Murat - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Phillippot - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Vigneulles - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • De Coulombier - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Marcel Haëntjens - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • De Lamaratine - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Dominique Gardères - konkurs skoków - niesklasyfikowany
  • Louis Napoléon Murat - jazda konna z polowaniem - 1. miejsce
  • Archenoul - jazda konna z polowaniem - 2. miejsce
  • Robert de Montesquiou-Fézensac - jazda konna z polowaniem - 3. miejsce
  • Marcel Haëntjens - jazda konna z polowaniem - 4. miejsce
  • Maurice Jéhin - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Roy - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Louis de Champsavin - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Georges de Lagarenne - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Cordon - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • René, Count de Quincey - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Vigneulles - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Mathieu de Lesseps - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Moulin - jazda konna z polowaniem - niesklasyfikowany
  • Léon Thome - powożenie zaprzęgami konnymi - 2. miejsce
  • Jean, Baron de Neuflize - powożenie zaprzęgami konnymi - 3. miejsce
  • Philippe Vernes - powożenie zaprzęgami konnymi - 4. miejsce
  • Charles-Eugène, Baron de Veauce - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • James Hennessy - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Adrien, Duke de Noailles - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Jacques de Waru - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Bertrand Chanu - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Geoffroy, Count d'Andigné - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Jacques d'Arlincourt - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Ferdinand, Count de Lariboisière - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Louis, Count du Douet de Graville - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • Paul, Baron de Saint-Léger - powożenie zaprzęgami konnymi - niesklasyfikowany
  • de Prunelé - skok w dal - 3. miejsce
  • Louis Napoléon Murat - skok w dal - 4. miejsce
  • Henri Plocque - skok w dal - niesklasyfikowany
  • Dominique Gardères - skok wzwyż - 1. miejsce
  • Marcel Haëntjens - skok wzwyż - niesklasyfikowany

Kolarstwo

  • Albert Taillandier - sprint - 1. miejsce
  • Fernand Sanz - sprint - 2. miejsce
  • Ferdinand Vasserot - sprint - odpadł w półfinałach
  • Paul Legrain - sprint - odpadł w półfinałach
  • Léon Maisonnave - sprint - odpadł w półfinałach
  • Georges Coindre - sprint - odpadł w półfinałach
  • Joseph Mallet - sprint - odpadł w półfinałach
  • Gaston Bullier - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Léon Ponscarme - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Marcel Dohis - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Chaput - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Paul Rosso - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Germain - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Auguste Daumain - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Thomann - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Théodore Fras - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Paul Espeit - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Will Davis - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Adolphe Cayron - sprint - odpadł w ćwierćfinałach
  • Émile Dubois - sprint - odpadł w eliminacjach
  • L. Dumont - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Pouget - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Dubourdieu - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Émile Vadbled - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Saignier - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Alfred Boulnois - sprint - odpadł w eliminacjach
  • A. Roger - sprint - odpadł w eliminacjach
  • L. Boyer - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Ruez - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Amberger - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Neurouth - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Coisy - sprint - odpadł w eliminacjach
  • L. Saunière - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Franzen - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Omer Beaugendre - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Pichard - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Longchamp - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Fernand Boulmant - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Lohner - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Guillot - sprint - odpadł w eliminacjach
  • J. Bérard - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Maxime Bertrand - sprint - odpadł w eliminacjach
  • M. Steitz - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Vladislav Chalupa - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Georges Augoyat - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Maurice Monniot - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Bessing - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Pilton - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Maurice Terrier - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Maibaum - sprint - odpadł w eliminacjach
  • A. Porcher - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Caillet - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Mossmann - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Edouard Wick - sprint - odpadł w eliminacjach
  • P. Hubault - sprint - odpadł w eliminacjach
  • Louis Trousselier - wyścig na punkty - 3. miejsce
  • Chaput - wyścig na punkty - 4. miejsce
  • J. Bérard - wyścig na punkty - 5. miejsce
  • Adolphe Cayron - wyścig na punkty - 6. miejsce
  • Coisy - wyścig na punkty - 7. miejsce
  • Ferdinand Vasserot - wyścig na punkty - 7. miejsce
  • Marcel Dohis - wyścig na punkty - 9. miejsce
  • Germain - wyścig na punkty - 9. miejsce
  • Georges Coindre - wyścig na punkty - 12. miejsce
  • Louis Bastien - 25 km - 1. miejsce
  • Auguste Daumain - 25 km - 3. miejsce
  • Maxime Bertrand - 25 km - 4. miejsce
  • Léon Gingembre - 25 km - nie ukończył
  • Louis Trousselier - 25 km - nie ukończył
  • A. Porcher - 25 km - nie ukończył
  • J. Bérard - 25 km - nie ukończył

Krokiet

  • Gaston Aumoitte - gra pojedyncza, jedna piłka - 1. miejsce
  • Georges Johin - gra pojedyncza, jedna piłka - 2. miejsce
  • Chrétien Waydelich - gra pojedyncza, jedna piłka - 3. miejsce
  • Al. Blachère - gra pojedyncza, jedna piłka - 3. miejsce
  • Mme. Després - gra pojedyncza, jedna piłka - 3. miejsce
  • Jeanne Filleaul-Brohy - gra pojedyncza, jedna piłka - niesklasyfikowany
  • Marie Ohier - gra pojedyncza, jedna piłka - niesklasyfikowany
  • Jacques Sautereau - gra pojedyncza, jedna piłka - niesklasyfikowany
  • Marcel Haëntjens - gra pojedyncza, jedna piłka - niesklasyfikowany
  • Chrétien Waydelich - gra pojedyncza, dwie piłki - 1. miejsce
  • Maurice Vignerot - gra pojedyncza, dwie piłki - 2. miejsce
  • Jacques Sautereau - gra pojedyncza, dwie piłki - 3. miejsce
  • Al. Blachère - gra pojedyncza, dwie piłki - 4. miejsce
  • Mme. Després - gra pojedyncza, dwie piłki - 5. miejsce
  • Jeanne Filleaul-Brohy - gra pojedyncza, dwie piłki - 5. miejsce
  • Marcel Haëntjens - gra pojedyncza, dwie piłki - niesklasyfikowany
  • Marie Ohier - gra pojedyncza, dwie piłki - niesklasyfikowany
  • Georges Johin, Gaston Aumoitte - gra podwójna - 1. miejsce

Krykiet

  • William Attrill, H. F. Roques, Philip Tomalin - 2. miejsce

Lekkoatletyka

Łucznictwo

Piłka nożna

  • Pierre Allemane, Louis Bach, Alfred Bloch, Fernand Canelle, R. Duparc, Eugène Fraysse, Virgile Gaillard, Georges Garnier, René Grandjean, Lucien Huteau, Marcel Lambert, Maurice Macaire, Gaston Peltier - 2. miejsce

Piłka wodna

Pływanie

200 m stylem dowolnym - 5. miejsce
1000 m stylem dowolnym - 7. miejsce
200 m z przeszkodami - 7. miejsce
200 m stylem dowolnym - 7. miejsce
4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
200 m stylem dowolnym - 5. miejsce
1000 m stylem dowolnym - 5. miejsce
4000 m stylem dowolnym - 1. miejsce
200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
100 m z przeszkodami - odpadł w eliminacjach
200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
1000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
200 m stylem grzbietowym - odpadł w eliminacjach
pływanie podwodne - 9. miejsce
  • Léauté - 200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Adam - 200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Ronaux - 200 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Pujol - 200 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Georges Leuillieux
1000 m stylem dowolnym - 6. miejsce
4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
200 m stylem grzbietowym - nie ukończył
1000 m stylem dowolnym - 8. miejsce
200 m z przeszkodami - 8. miejsce
1000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
1000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
200 m stylem grzbietowym - odpadł w eliminacjach
1000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
200 m stylem grzbietowym - odpadł w eliminacjach
  • Désiré Mérchez - 1000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Souchu - 1000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • E. Martin - 4000 m stylem dowolnym - 7. miejsce
  • Louis Laufray - 4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Mortier - 4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Lagarde - 4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • Kobierski - 4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
  • de Romand - 4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
4000 m stylem dowolnym - odpadł w eliminacjach
200 m stylem grzbietowym - 6. miejsce
pływanie podwodne - 4. miejsce
  • Gallais - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • L. Baudoin - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Landrich - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Gellé - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Heyberger - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Regnault - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Loppé - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Vallée - 4000 m stylem dowolnym - nie ukończył
  • Chevrand
200 m stylem grzbietowym - odpadł w eliminacjach
pływanie podwodne - 12. miejsce
pływanie podwodne - 8. miejsce
pływanie z przeszkodami - 10. miejsce

Polo

  • Jean De Madre - z mieszaną drużyną BLO Polo Club, Rugby - 2. miejsce
  • Édouard de Rothschild, Robert Fournier-Sarlovèze, Maurice Raoul-Duval - z mieszaną drużyną Bagatelle Polo Club, Paris - 3. miejsce
  • Jean Boussod, Armand, Duc de Bissacia, André Fauquet-Lemaître, Maurice Raoul-Duval - drużyna Compiègne Polo Club - 5. miejsce

Przeciąganie liny

Rugby

Strzelectwo

Szermierka

  • Émile Coste - floret, amatorzy - 1. miejsce
  • Henri Masson - floret, amatorzy - 2. miejsce
  • Marcel Boulenger - floret, amatorzy - 3. miejsce
  • Felix Debax - floret, amatorzy - 4. miejsce
  • Pierre d'Hugues - floret, amatorzy - 5. miejsce
  • Prospère Sénat - floret, amatorzy - 6. miejsce
  • Georges, Baron Dillon-Kavanagh - floret, amatorzy - 7. miejsce
  • Claude de Boissière - floret, amatorzy - 9. miejsce
  • Émile CosteEugène des Logis Berges - floret, amatorzy - 10. miejsce
  • de Saint-Aignan - floret, amatorzy - 11. miejsce
  • G. Béllot - floret, amatorzy - 12. miejsce
  • E. Ducrot - floret, amatorzy - 13. miejsce
  • Adrien Guyon - floret, amatorzy - 15. miejsce
  • Charles Guérin - floret, amatorzy - 16. miejsce
  • Jean-Joseph Renaud - floret, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Ferrand - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • André, Baron de Schonen - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Henri Plommet - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Lieutenant Taillefert - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Léon Thiébaut - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Henri Jobier - floret, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Calvet - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Jactel - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Martini - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Raphaël Perrissoud - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Albert Cahen - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • H. Valarche - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Robert Marc - floret, amatorzy - odpadł w 2. rundzie
  • Gardiès - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Grossard - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Passerat - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Piot - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Pélabon - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Albert Gauthier - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Herman Georges Berger - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Paul Leroy - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Édouard Fouchier - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Soudois - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Wattelier - floret, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Lucien Mérignac - floret, zawodowcy - 1. miejsce
  • Alphonse Kirchhoffer - floret, zawodowcy - 2. miejsce
  • Jean-Baptiste Mimiague - floret, zawodowcy - 3. miejsce
  • Jules Rossignol - floret, zawodowcy - 5. miejsce
  • Léopold Ramus - floret, zawodowcy - 6. miejsce
  • Adolphe Rouleau - floret, zawodowcy - 8. miejsce
  • Georges-Joseph Haller - floret, zawodowcy - 9. miejsce
  • Adjutant Lemoine - floret, zawodowcy - 11. miejsce
  • Georges Lefèvre - floret, zawodowcy - 12. miejsce
  • Marcel Boulanger - floret, zawodowcy - 13. miejsce
  • Lucien Millet - floret, zawodowcy - 14. miejsce
  • Michel Filippi - floret, zawodowcy - 16. miejsce
  • Xavier Anchetti - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Georges Bergès - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Michel Bettenfeld - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Bormel - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Jean-Marie Borringes - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Jean Boulège - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • J. Brassard - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Brau - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Paul Carrichon - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • François Delibes - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Dizier - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Joseph Fontaine - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Louis Gauthier - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Ludovic Laborderie - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Joseph-Auguste Métais - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Marcel Montuel - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Muller - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Pantin - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • René Raynaud - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Jacques Ringnet - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Francis Sabourin - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Samiac - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Ernest Tassard - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Armand Viquier - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Henri Yvon - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Lucien Largé - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Charles Marty - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Jules Large - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Cannesson - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Charles Bersin - floret, zawodowcy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Émile Bouard - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • François-Auguste Brun-Buisson - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Henri Coquelin - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Louis Coudurier - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Georges Daussy - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Louis Garnoty - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Jolliet - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Gustave Masselin - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Piétory - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Wineuwanheim - floret, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Louis Perrée - szpada, amatorzy - 2. miejsce
  • Léon Sée - szpada, amatorzy - 3. miejsce
  • Georges de la Falaise - szpada, amatorzy - 4. miejsce
  • Edmond Wallace - szpada, amatorzy - 6. miejsce
  • Gaston Alibert - szpada, amatorzy - 7. miejsce
  • Léon Thiébaut - szpada, amatorzy - 8. miejsce
  • Henri Plommet - szpada, amatorzy - 9. miejsce
  • Joseph-Marie Rosé - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Jacques Holzschuch - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Édouard, Viscount de Lastours - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Jules de Pradel - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Maurice Boisdon - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Jean Dreyfus - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Richard Wallace - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Alexandre Guillemand - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Marcel Lévy - szpada, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Jean-André Hilleret - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Alphonse Moquet - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Jules Roffe - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Raoul Bideau - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Henri Hébrard de Villeneuve - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Herman Georges Berger - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Henri Jean Début - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Adrien Guyon - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • Édouard Fouchier - szpada, amatorzy - odpadł w ćwierćfinałach
  • André-Marie Rabel - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Maurice Jay - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Willy Sulzbacher - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Larivière - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Ducreuil - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Luquetas - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • André Tintant - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Mosso - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Gardiès - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Hérisson - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Ivan Ivanovitch - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de la Chevalerie - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Max Rodrigues - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Pierre d'Hugues - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Moreil - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Vève - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Pierre Thomegeux - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Bazin - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Fleury - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • A. Morin - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Massé - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • E. Grad - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Laurent de Champeaux - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Loizillon - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Segonzac - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Salvanahac - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Robert Marc - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Lieutenant Taillefert - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Adam - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Georges Leroy - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Miller - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Viscount de Lastic - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Prospère Sénat - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Lagardière - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Joseph, Prince de Caramas-Chimay - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Georges Redeuil - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • A. de Romigny - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Adjutant Lemoine - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Henri de Laborde - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Albert Cahen - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Claude de Boissière - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Tournable - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Fernandès - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Costiesco - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Andreac - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Joseph Rodrigues - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Meuse - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Prosper - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Pierre Rosenbaum - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Cazeneuve - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Pradines - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • René Jules Thion de la Chaume - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Louis Bastien - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Péboray - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Stan François - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Preurot - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Fichot - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Duclot - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Gaston Achille - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Weber - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • A. Lafontaine - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • de Vars - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Delprat - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Adolphe Thomegeux - szpada, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Albert Ayat - szpada, zawodowcy - 1. miejsce
  • Gilbert Bougnol - szpada, zawodowcy - 2. miejsce
  • Henri Laurent - szpada, zawodowcy - 3. miejsce
  • Hippolyte-Jacques Hyvernaud - szpada, zawodowcy - 4. miejsce
  • Marie-Louis Damotte - szpada, zawodowcy - 5. miejsce
  • J. Brassard - szpada, zawodowcy - 6. miejsce
  • Lézard II - szpada, zawodowcy - 7. miejsce
  • Georges Jourdan - szpada, zawodowcy - 8. miejsce
  • Raoul Bézy-Bideau - szpada, zawodowcy - 9. miejsce
  • Pantin - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Lambert Jeanvoix - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Aufort - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Félix Ayat - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Jean Michel - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Georges-Joseph Haller - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Georges Clappier - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Lézard I - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Henri Yvon - szpada, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Després - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Nau - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Debrinay - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Assé - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Francis Sabourin - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Joseph-Auguste Métais - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Flahaut - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Roquais - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Surzer - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Bormel - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Charles Marty - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Céré - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Élie Dufraissé - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Louis Garnoty - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Lafoudrière - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Nègrout - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Raoul Cléry - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Constant Dulau - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Emmanuel Andrieu - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Xavier Anchetti - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Launay - szpada, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Albert Ayat - szpada, amatorzy i zawodowcy - 1. miejsce
  • Léon Sée - szpada, amatorzy i zawodowcy - 3. miejsce
  • Georges de la Falaise - szpada, amatorzy i zawodowcy - 4. miejsce
  • Louis Perrée - szpada, amatorzy i zawodowcy - 5. miejsce
  • Henri Laurent - szpada, amatorzy i zawodowcy - 5. miejsce
  • Gilbert Bougnol - szpada, amatorzy i zawodowcy - 5. miejsce
  • Hippolyte-Jacques Hyvernaud - szpada, amatorzy i zawodowcy - 5. miejsce
  • Georges de la Falaise - szabla, amatorzy - 1. miejsce
  • Léon Thiébaut - szabla, amatorzy - 2. miejsce
  • Georges de la Falaise - szabla, amatorzy - 6. miejsce
  • Maurice Boisdon - szabla, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Pierre d'Hugues - szabla, amatorzy - odpadł w półfinałach
  • Gaston Dutertre - szabla, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Jean-Baptiste Lafourçade-Cortina - szabla, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Léon Lécuyer - szabla, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Casimir Semelaigne - szabla, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • Fernand Semelaigne - szabla, amatorzy - odpadł w 1. rundzie
  • François Delibes - szabla, zawodowcy - 4. miejsce
  • Xavier Anchetti - szabla, zawodowcy - 6. miejsce
  • Alexandre Chantelat - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • François-Auguste Brun-Buisson - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Georges Pinault - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Georges Clappier - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Camier - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Midelair - szabla, zawodowcy - odpadł w półfinałach
  • Antoine, Duke Alessandri - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Aufort - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Charles Bersin - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Henri Coquelin - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Dambremat - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Dargein - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • de la Maide - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Flahaut - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie
  • Marie-Joseph Gabriel - szabla, zawodowcy - odpadł w 1. rundzie

Tenis

  • Paul Lecaron - gra pojedyncza - 5. miejsce
  • Pierre Lebréton - gra pojedyncza - 8. miejsce
  • Étienne Durand - gra pojedyncza - 8. miejsce
  • Albert Lippmann - gra pojedyncza - 8. miejsce
  • André Prévost - gra pojedyncza - 8. miejsce
  • Max Décugis - gra podwójna - 2. miejsce
  • André Prévost, Georges de la Chapelle - gra podwójna - 3. miejsce
  • Édouard, Viscount de Lastours, Guy, Baron Lejeune - gra podwójna - 5. miejsce
  • Pierre Lebréton, Paul Lecaron - gra podwójna - 5. miejsce
  • Étienne Durand, Adrien Fauchier-Magnan - gra podwójna - 5. miejsce
  • Hélène Prévost - gra podwójna, mieszana - 2. miejsce
  • Katie Gillou, Pierre Verdé-Delisle - gra podwójna, mieszana - 5. miejsce
Kobiety
  • Hélène Prévost - gra pojedyncza - 2. miejsce
  • Marguerite Fourrier - gra pojedyncza - 5. miejsce

Wioślarstwo

  • Hermann Barrelet - jedynki - 1. miejsce
  • André Gaudin - jedynki - 2. miejsce
  • Robert d'Heilly - jedynki - 4. miejsce
  • Louis Prével - jedynki - nie ukończył, odpadł w finale
  • Charles Delaporte - jedynki - odpadł w półfinale
  • Raymond Benoit - jedynki - odpadł w półfinale
  • Pierre Ferlin - jedynki - odpadł w półfinale
  • Édouard Dammann - jedynki - odpadł w 1. rundzie
  • Lardon - jedynki - odpadł w 1. rundzie
  • Maxime Piaggio - jedynki - odpadł w 1. rundzie
  • Lucien Martinet, René Waleff - dwójki ze sternikiem - 2. miejsce
  • Carlos Deltour, Erneste Védrenne, Paoli - dwójki ze sternikiem - 3. miejsce
  • Mathieu, Pierre Ferlin - dwójki ze sternikiem - 4. miejsce
  • Henri Delabarre, Robert Gelée - dwójki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach
  • Gordon Love, Louis Roche - dwójki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach
  • Émile Delchambre, Jean Cau, Henri Bouckaert, Henri Hazebrouck, Charlot - czwórki ze sternikiem - 1. miejsce
  • Charles Perrin, Daniel Soubeyran, Émile Wegelin, Georges Lumpp - czwórki ze sternikiem - 2. miejsce
  • Saurel, Peyronnie, Léon Deslinières, René Beslaud - czwórki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach
  • Henri Delabarre, Robert Gelée, Angot, Maison - czwórki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach
  • Jules Demaré, René Waleff, Paul Cocuet, Clément Dorlia - czwórki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach
  • Jules Demaré, René Waleff, Paul Cocuet, Clément Dorlia, Chantriaux, Guilbert, Lucien Martinet, Maurice Carton - ósemki ze sternikiem - odpadli w eliminacjach

Żeglarstwo

  • Émile Michelet - klasa Open - 3. miejsce
  • Émile Sacré - klasa Open - 4. miejsce
  • Jean d'Estournelles de Constant - klasa Open - 5. miejsce
  • Texier I - klasa Open - nie ukończył
  • Texier II - klasa Open - nie ukończył
  • Louis Auguste-Dormeuil - klasa Open - nie ukończył
  • Lecointre - klasa Open - nie ukończył
  • Eugène Laverne - klasa Open - nie ukończył
  • Henri Laverne - klasa Open - nie ukończył
  • P. Rossollin - klasa Open - nie ukończył
  • Pierre Gervais - klasa Open - nie ukończył
  • Albert Glandaz - klasa Open - nie ukończył
  • Jean, Count de Chabannes la Palice - klasa Open - nie ukończył
  • Jacques Baudrier - klasa Open - nie ukończył
  • Jean Le Bret - klasa Open - nie ukończył
  • Félix Marcotte - klasa Open - nie ukończył
  • William Martin - klasa Open - nie ukończył
  • Jules Valton - klasa Open - nie ukończył
  • G. Pigeard - klasa Open - nie ukończył
  • Marcel Moisand - klasa Open - nie ukończył
  • Léon Susse - klasa Open - nie ukończył
  • Jacques Doucet - klasa Open - nie ukończył
  • Mialaret - klasa Open - nie ukończył
  • Godinet - klasa Open - nie ukończył
  • Gilardoni - klasa Open - nie ukończył
  • Warenhorst - klasa Open - nie ukończył
  • Letot - klasa Open - nie ukończył
  • Dupland - klasa Open - nie ukończył
  • Maurice Gufflet - klasa Open - nie ukończył
  • Robert Gufflet - klasa Open - nie ukończył
  • Charles Guiraist - klasa Open - nie ukończył
  • A. Dubois - klasa Open - nie ukończył
  • J. Dubois - klasa Open - nie ukończył
  • Ferdinand Schlatter - klasa Open - nie ukończył
  • Émile Jean-Fontaine - klasa Open - nie ukończył
  • de Cottignon - klasa Open - nie ukończył
  • Henry Maingot - klasa Open - nie ukończył
  • Maxime Desonches - klasa Open - nie ukończył
  • E. Mézan de Malartic - klasa Open - nie ukończył
  • P. Moussette - klasa Open - nie ukończył
  • François Vilamitjana - klasa Open - nie ukończył
  • Charles Hugo - klasa Open - nie ukończył
  • Auguste Albert - klasa Open - nie ukończył
  • Albert Duval - klasa Open - nie ukończył
  • Leroy - klasa Open - nie ukończył
  • Auguste Donny - klasa Open - nie ukończył
  • Louis-Lucien Baudrier - klasa Open - nie ukończył
  • Édouard Mantois - klasa Open - nie ukończył
  • Dubosq - klasa Open - nie ukończył
  • Jacques d'Estournelles de Constant - klasa Open - nie ukończył
  • Robert Linzeler - klasa Open - nie ukończył
  • Jean-Baptiste Charcot - klasa Open - nie ukończył
  • Marcel Meran - klasa Open - nie ukończył
  • Émile Michelet - klasa Open - nie ukończył
  • Henri Monnot - klasa Open - nie ukończył
  • Léon Tellier - klasa Open - nie ukończył
  • Gaston Cailleux - klasa Open - nie ukończył
  • Pierre de Boulogne - klasa Open - nie ukończył
  • Georges Pottier - klasa Open - nie ukończył
  • Jonet-Pastré - klasa Open - nie ukończył
  • Maurice Monnot - klasa Open - nie ukończył
  • L. Legru - klasa Open - nie ukończył
  • Paul Couture - klasa Open - nie ukończył
  • Roosevelt - klasa Open - nie ukończył
  • Frédéric Blanchy - klasa Open - nie ukończył
  • Jacques le Lavasseur - klasa Open - nie ukończył
  • Pierre Gervais
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 1. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 3. miejsce
  • Émile Sacré
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 1. miejsce
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - nie ukończył
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 2. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 2. miejsce
  • Henri Monnot, Léon Tellier, Gaston Cailleux
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 3. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 4. miejsce
  • Maurice Monnot
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 4. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 5. miejsce
  • Jacques d'Estournelles de Constant
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 5. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Georges Semichon
Klasa do 0,5 tony, I wyścig - 6. miejsce
Klasa do 0,5 tony, II wyścig - 6. miejsce
  • Louis Auguste-Dormeuil
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 7. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 1. miejsce
  • Jacques Baudrier, Jean Le Bret, Félix Marcotte, William Martin, Jules Valton
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 2. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 3. miejsce
  • Marcel Meran, Émile Michelet
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 3. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 2. miejsce
  • Jean, Count de Chabannes la Palice
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 4. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 5. miejsce
  • Jean d'Estournelles de Constant
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 5. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • L. Legru
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 6. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 7. miejsce
  • Texier I, Texier II
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 8. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 6. miejsce
  • P. Rossollin
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 11. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 8. miejsce
  • Marc Jousset
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 9. miejsce
  • Letot, Dupland
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 10. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 9. miejsce
  • Paul Couture
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 10. miejsce
  • G. Pigeard
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - 11. miejsce
  • Jean Le Bret
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 12. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Albert Glandaz
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 13. miejsce
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • E. Mézan de Malartic
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Henri Gauthier
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - 14. miejsce
  • Roosevelt
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Pierre de Boulogne, Georges Pottier, Jonet-Pastré, Eugène Laverne
Klasa od 0,5 do 1 tony, I wyścig - nie ukończył
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Maxime Desonches
Klasa od 0,5 do 1 tony, II wyścig - nie ukończył
  • François Vilamitjana, Charles Hugo, Auguste Albert, Albert Duval
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 2. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - 3. miejsce
  • Jacques Baudrier, Louis-Lucien Baudrier, Édouard Mantois, Dubosq
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 3. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - 4. miejsce
  • Eugène Laverne, Henri Laverne
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 4. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - nie ukończyli
  • Marcel Moisand
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 5. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - 7. miejsce
  • Warenhorst
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 6. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - 5. miejsce
  • Texier I, Texier II
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 7. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - 6. miejsce
  • Lecointre
Klasa od 1 do 2 tony, I wyścig - 8. miejsce
Klasa od 1 do 2 tony, II wyścig - nie ukończył
  • Frédéric Blanchy, Jacques le Lavasseur
Klasa od 2 do 3 tony, I wyścig - 1. miejsce
Klasa od 2 do 3 tony, II wyścig - 1. miejsce
  • Léon Susse, Jacques Doucet, Mialaret, Godinet
Klasa od 2 do 3 tony, I wyścig - 2. miejsce
Klasa od 2 do 3 tony, II wyścig - 2. miejsce
  • Ferdinand Schlatter, Émile Jean-Fontaine, de Cottignon
Klasa od 2 do 3 tony, I wyścig - 3. miejsce
Klasa od 2 do 3 tony, II wyścig - nie ukończyli
  • Auguste Donny
Klasa od 2 do 3 tony, I wyścig - 4. miejsce
Klasa od 2 do 3 tony, II wyścig - 3. miejsce
  • Gilardoni
Klasa od 3 do 10 ton, II wyścig - 1. miejsce
  • Maurice Gufflet, Robert Gufflet, Charles Guiraist, A. Dubois, J. Dubois
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 3. miejsce
Klasa od 3 do 10 ton, II wyścig - 2. miejsce
  • Émile Michelet
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 4. miejsce
Klasa od 3 do 10 ton, II wyścig - nie ukończył
  • Leroy
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 5. miejsce
Klasa od 3 do 10 ton, II wyścig - 5. miejsce
  • P. Moussette
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 6. miejsce
  • William Martin
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 7. miejsce
Klasa od 3 do 10 ton, II wyścig - 6. miejsce
  • Henry Maingot
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 8. miejsce
  • Texier I, Texier II
Klasa od 3 do 10 ton, I wyścig - 9. miejsce
  • Émile Billard, Paul Perquer
Klasa od 10 do 20 ton - 1. miejsce
  • Jean, Duke Decazes
Klasa od 10 do 20 ton - 2. miejsce
  • Cronier
Klasa od 10 do 20 ton - 4. miejsce
  • Olivier, Baron de Brandois
Klasa od 20 ton - 4. miejsce

Przypisy

  1. a b c Equestrian - Olympic Games 1900, the-sports.org [dostęp 2012-02-24] (ang.).
  2. a b Archery - Olympic Games - Au Cordon Doré 50 m Men, the-sports.org (ang.).
  3. a b c d e f Rowing - Olympic Games 1900, the-sports.org (ang.).
  4. a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w Sailing - Olympic Games 1900 results Mixed, the-sports.org (ang.).
  5. a b c d e Athletics - Olympic Games 1900, the-sports.org (ang.).

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900
Listen to this article