Interlands Moldavisch voetbalelftal 2000-2009 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Interlands Moldavisch voetbalelftal 2000-2009.

Interlands Moldavisch voetbalelftal 2000-2009

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Deze pagina toont een gedetailleerd overzicht van de interlands die het Moldavisch voetbalelftal speelde in de periode 20002009.[1]

Interlands

2000

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

2 februari
Cyprus Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Armenië 
2 – 1
 Moldavië
Andonis Papadopoulos Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 250
Scheidsrechter: Michalis Papavarnas (CYP)
Rafael Nazaryan
 45'
Karen Dokhoyan
 90+'
 77' Alexandru Popovici



4 februari
Cyprus Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Litouwen 
1 – 2
 Moldavië
Armoshostos Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 350
Scheidsrechter: Gudman (CYP)
Arturas Fomenka
 78'
 13'
 76' Serghei Rogaciov



6 februari
Cyprus Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Moldavië 
2 – 0
 Slowakije
[2]
GSZ Stadion, Larnaca
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Loizos Loizou (CYP)
Ion Testimițanu
 78' (pen.)
Alexandru Popovici
 81'



26 april
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
San Marino 
0 – 1
 Moldavië
Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 140
Scheidsrechter: Fiorenzo Treossi (ITA)
 49' Serghei Cleșcenco



4 juni
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Moldavië 
0 – 1
 Rusland
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 16.000
Scheidsrechter: Attila Abraham (HUN)
 14' Maxim Buznikin



16 augustus
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Moldavië 
1 – 0
 Malta
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Asim Khudiev (AZE)
Serghei Rogaciov
 45'



2 september
WK-kwalificatie
groep 4
«onderlinge duels»
20:30 uur (UTC+2)
Turkije 
2 – 0
 Moldavië
Ali Sami Yen Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Günter Benkö (AUT)
Okan Buruk
 45'
Emre Belözoğlu
 75'



7 oktober
WK-kwalificatie
groep 4
«onderlinge duels»
18:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 1
 Slowakije
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Fritz Stuchlik (AUT)
 79' Szilárd Németh



11 oktober
WK-kwalificatie
groep 4
«onderlinge duels»
20:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 0
 Macedonië
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Arturo Dauden Ibañez (ESP)

2001

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2001 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

14 februari
Vriendschappelijk
Israël 
1 – 0
 Moldavië
Herzliya Stadion, Herzliya
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Andreas Georgiou (CYP)
Adoram Keisy
 35'



24 maart
WK-kwalificatie
groep 4
16:00 uur (UTC+3)
Azerbeidzjan 
0 – 0
 Moldavië
Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Wolfgang Stark (GER)



28 maart
WK-kwalificatie
groep 4
21:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 2
 Zweden
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA)
 86'
 90' Marcus Allbäck



25 april
Vriendschappelijk

«onderlinge duels»
Moldavië 
0 – 0
 Estland
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Viorel Angelini (ROM)



2 juni
WK-kwalificatie
groep 4
20:00 uur (UTC+2)
Macedonië 
2 – 2
 Moldavië
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Jack van Hulten (NED)
Artim Sakiri
 20' (pen.)
Mile Krstev
 65'
 10' Serghei Pogreban
 72' Ruslan Barburoș



6 juni
WK-kwalificatie
groep 4
20:15 uur (UTC+1)
Zweden 
6 – 0
 Moldavië[3]
Ullevi, Gothenburg
Toeschouwers: 30.233
Scheidsrechter: Steve Dunn (ENG)
Henrik Larsson
 38' (pen.)
 58'
 68' (pen.)
 79' (pen.)
Niclas Alexandersson
 74'
Daniel Andersson
 77'



15 augustus
Vriendschappelijk
Portugal 
3 – 0
 Moldavië
[4]
Estádio São Luís, Faro
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Georgios Borovilos (GRE)
Luís Figo
 43' (pen.)
Luís Figo
 61' (pen.)
Luís Figo
 89'



1 september
WK-kwalificatie
groep 4
17:30 uur (UTC+3)
Moldavië 
2 – 0
 Azerbeidzjan
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 4.800
Scheidsrechter: Vasyl Melnichyuk (UKR)
Serghei Cleșcenco
 14'
Serghei Covalciuc
 85'



5 september
WK-kwalificatie
groep 4
19:45 uur (UTC+2)
Slowakije 
4 – 2
 Moldavië
Štadión na Sihoti, Trenčín
Toeschouwers: 2.780
Scheidsrechter: Mikko Vuorela (FIN)
Peter Németh
 54'
Szilárd Németh
 59'
Igor Demo
 64'
Igor Demo
 73'
 11' Serghei Cleșcenco
 76' Radu Rebeja



6 oktober
WK-kwalificatie
groep 4
21:15 uur (UTC+3)
Moldavië 
[5]
0 – 3
 Turkije
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL)
 8' Emre Așık
 79' Nihat Kahveci
 83' İlhan Mansız

Eindstand WK-kwalificatiegroep 4

Team Wed W G V DV DT +/- Ptn
 Zweden
10 8 2 0 20 3 +17 26
 Turkije
10 6 3 1 18 8 +10 21
 Slowakije
10 5 2 3 16 9 +7 17
 Macedonië
10 1 4 5 11 18 -7 7
 Moldavië
10 1 3 6 6 20 -14 6
 Azerbeidzjan
10 1 2 7 4 17 -13 5

2002

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Litouwen 
1 – 0
 Moldavië
[6]
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 255
Scheidsrechter: Joe Attard (MLT)
Ricardus Beniušis
 33'



11 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Moldavië 
2 – 0
 Jordanië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 700
Scheidsrechter: Anthony Zammit (MLT)
Alexandru Golban
 19'
 68'



13 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Malta 
3 – 0
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Darius Miezelis (LTU)
George Mallia
 35'
 54'
Michael Mifsud
 90'



27 maart
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
Moldavië 
0 – 2
 Hongarije
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Vitaly Godulyan (UKR)
 12' Krisztián Kenesei
 49' Norbert Tóth



21 augustus
Vriendschappelijk

«onderlinge duels»
Estland 
1 – 0
 Moldavië
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST)
Teet Allas
 54'



7 september
EK-kwalificatie
groep 3
17:00 uur (UTC+1)
Oostenrijk 
2 – 0
 Moldavië
Ernst Happel Stadion, Wenen
Toeschouwers: 18.300
Scheidsrechter: Stuart Dougal (SCO)
Andreas Herzog
 4' (pen.)
Andreas Herzog
 29' (pen.)



12 oktober
EK-kwalificatie
groep 3
15:30 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 2
 Tsjechië
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Lesley Irvine (NIR)
 70' (pen.) Marek Jankulovski
 80' Tomáš Rosický



20 november
Vriendschappelijk
Hongarije 
1 – 1
 Moldavië
Üllői Út, Boedapest
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Wolfgang Sowa (AUT)
Pál Dárdai
 55'
 16' Evghenie Patula

2003

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2003 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

12 februari
Vriendschappelijk
12:00 uur (UTC+2)
Georgië 
2 – 2
 Moldavië
Mikheil Meskhi Stadion, Tbilisi
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Zaven Hovhannisyan (ARM)
Kaladze
 61'
Asjvetia
 83'
 75' Golban
 84' (pen) Dadu



5 maart
Vriendschappelijk
17:00 uur (UTC+2)
Israël 
0 – 0
 Moldavië
Ramat Gan Stadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Paolo Bertini (ITA)



29 maart
EK-kwalificatie
groep 3
17:30 uur (UTC+2)
Wit-Rusland 
2 – 1
 Moldavië
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Johan Verbist (BEL)
Vital Koetoezaw
 43'
Sergej Goerenko
 58'
 14' Boris Cebotari



2 april
EK-kwalificatie
groep 3
20:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 2
 Nederland
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: 12.500
Scheidsrechter: Alain Sars (FRA)
Vadim Boret
 16'
 37' Ruud van Nistelrooij
 85' Mark van Bommel



7 juni
EK-kwalificatie
groep 3
18:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 0
 Oostenrijk
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Paulo Paraty (POR)
Viorel Frunză
 60'



11 juni
EK-kwalificatie
groep 3
20:15 uur (UTC+1)
Tsjechië 
5 – 0
 Moldavië
Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 12.097
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL)
Vladimír Šmicer
 41'
Jan Koller
 73' (pen.)
Jiří Štajner
 82'
Vratislav Lokvenc
 88'
 90'



20 augustus
Vriendschappelijk
19:00 uur (UTC+2)
Turkije 
2 – 0
 Moldavië
Ankara 19 Mayıs Stadion, Ankara
Toeschouwers: 26.000
Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT)
Nihat Kahveci
 30'
Okan Yýlmaz
 55'



10 september
EK-kwalificatie
groep 3
18:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
2 – 1
 Wit-Rusland
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Dejan Delevic (SRB)
Serghei Dadu
 26'
Serghei Covalciuc
 87'
 90' (pen.) Roman Vasilyuk



11 oktober
EK-kwalificatie
groep 3
20:30 uur (UTC+1)
Nederland 
5 – 0
 Moldavië
Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 30.995
Scheidsrechter: Željko Širić (CRO)
Patrick Kluivert
 43'
Wesley Sneijder
 50'
Pierre van Hooijdonk
 73' (pen.)
Rafael van der Vaart
 79'
Arjen Robben
 88'

Eindstand EK-kwalificatiegroep 3

Team Wed W G V DV DT +/- Ptn
 Tsjechië
8 7 1 0 23 5 +18 22
 Nederland
8 6 1 1 20 6 +12 19
 Oostenrijk
8 3 0 5 12 14 -2 9
 Moldavië
8 2 0 5 12 14 -2 6
 Wit-Rusland
8 1 0 7 4 20 -16 3



20 november
Vriendschappelijk
20:00 uur (UTC+1)
Luxemburg 
1 – 2
 Moldavië
Stade Alphonse Theis, Hesperange
Toeschouwers: 623
Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA)
Manou Schauls
 77'
 19' Alexandru Golban
 90+1' Serghei Dadu

2004

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

14 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk
16:15 uur (UTC+1)
Malta 
0 – 0
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Valeri Vyalichko (BLR)



16 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk
16:00 uur (UTC+1)
Wit-Rusland 
1 – 0
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Joe Attard (MLT)
Vyacheslav Gleb
 39'



18 februari
Malta Toernooi
Vriendschappelijk

«onderlinge duels»
16:00 uur (UTC+1)
Estland 
1 – 0
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Lawrie Sammut (MLT)
Joel Lindpere
 58'



31 maart
Vriendschappelijk
15:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
2 – 1
 Azerbeidzjan
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 5.500
Scheidsrechter: Vitaly Godulyan (UKR)
Serghei Dadu
 40' (pen.)
Serghei Dadu
 86'
 20' Gurban Gurbanov



28 april
Vriendschappelijk
17:00 uur (UTC+2)
Israël 
1 – 1
 Moldavië
Ramat Gan Stadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 4.796
Scheidsrechter: Sorin Corpodean (ROM)
Alexandru Covalenco
 32' (e.d.)
 70' Serghei Rogaciov



18 augustus
Vriendschappelijk
18:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 0
 Georgië
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: 6.500
Scheidsrechter: Vitaly Godulyan (UKR)
Iurie Miterev
 67'



4 september
WK-kwalificatie

«onderlinge duels»
20:15 uur (UTC+1)
Slovenië 
3 – 0
 Moldavië
Arena Petrol, Celje
Toeschouwers: 3.620
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Milenko Ačimovič
 5'
Milenko Ačimovič
 27'
Milenko Ačimovič
 48'



8 september
WK-kwalificatie
groep 5
21:45 uur (UTC+2)
Moldavië 
0 – 1
 Italië
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 5.200
Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE)
 32' Alessandro Del Piero



9 oktober
WK-kwalificatie
groep 5
19:00 uur (UTC+2)
Wit-Rusland 
4 – 0
 Moldavië
Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 21.000
Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR)
Sergei Omelyanchuk
 45'
Vital Koetoezaw
 65'
Vital Bulyha
 75'
Maksim Romaschenko
 90+1'



13 oktober
WK-kwalificatie
groep 5
21:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 1
 Schotland
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL)
Serghei Dadu
 28'
 31' Steven Thompson

2005

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2005 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Vriendschappelijk
16:00 uur (UTC+3)
Azerbeidzjan 
0 – 0
 Moldavië
Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: onbekend



30 maart
WK-kwalificatie
groep 5
20:45 uur (UTC+2)
Moldavië 
0 – 0
 Noorwegen
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Florian Meyer (GER)



24 mei
Vriendschappelijk
19:15 uur (UTC+2)
Roemenië 
2 – 0
 Moldavië
Stadionul Municipal, Bacău
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Marian Salomir (ROM)
Claudiu Niculescu
 9'
Nicolae Dică
 57'



4 juni
WK-kwalificatie
groep 5
15:00 uur (UTC)
Schotland 
2 – 0
 Moldavië
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 45.317
Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED)
Christian Dailly
 52'
James McFadden
 88'



3 september
WK-kwalificatie
groep 5
19:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
2 – 0
 Wit-Rusland
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA)
Serghei Rogaciov
 17'
 49'



7 september
WK-kwalificatie

«onderlinge duels»
21:15 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 2
 Slovenië
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: 7.200
Scheidsrechter: Yuri Baskakov (RUS)
Serghei Rogaciov
 31'
 47' Klemen Lavrič
 58' Matej Mavrič



8 oktober
WK-kwalificatie
groep 5
20:15 uur (UTC+1)
Noorwegen 
1 – 0
 Moldavië
Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 23.409
Scheidsrechter: Steve Bennett (ENG)
Sigurd Rushfeldt
 50'



12 oktober
WK-kwalificatie
groep 5
20:30 uur (UTC+1)
Italië 
2 – 1
 Moldavië[7]
Stadio Via del Mare, Lecce
Toeschouwers: 28.160
Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR)
Christian Vieri
 70'
Alberto Gilardino
 85'
 76' Alexandru Gatcan

Eindstand WK-kwalificatiegroep 5

Team Wed W G V DV DT +/- Ptn
 Italië
10 7 2 1 17 8 +9 23
 Noorwegen
10 5 3 2 12 7 +5 18
 Schotland
10 3 4 3 9 7 +2 13
 Slovenië
10 3 3 4 10 13 -3 12
 Wit-Rusland
10 2 4 4 12 14 -2 10
 Moldavië
10 1 2 7 5 16 -11 5

2006

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2006 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 februari
Vriendschappelijk
Malta 
0 – 2
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 250
Scheidsrechter: Lasha Silagava (GEO)
 47' Sergiu Namasco
 73' Igor Bugaiov



18 mei
Vriendschappelijk
17:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
[8]
0 – 0
 Azerbeidzjan
Stadionul Republican, Chisinau
Toeschouwers: onbekend
Scheidsrechter: Yuri Baskakov (RUS)



16 augustus
Vriendschappelijk
18:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
3 – 2
 Litouwen
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: onbekend
Scheidsrechter: Vitaliy Godulyan (UKR)
Serghei Dadu
 15' (pen.)
Serghei Epureanu
 56'
Serghei Cleșcenco
 87' (pen.)
 14' Robertas Poškus
 38' Tomas Danilevičius



2 september
EK-kwalificatie
groep C
20:15 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 1
 Griekenland
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Matteo Trefoloni (ITA)
 78' Nikolaos Lyberopoulos



6 september
EK-kwalificatie

«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+2)
Noorwegen 
2 – 0
 Moldavië
Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 23.848
Scheidsrechter: Hristo Ristoskov (BUL)
Fredrik Strømstad
 74'
Steffen Iversen
 79'



7 oktober
EK-kwalificatie
groep C
19:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
2 – 2
 Bosnië en Herzegovina
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 11.000
Scheidsrechter: Hervé Piccirillo (FRA)
Serghei Rogaciov
 13'
Serghei Rogaciov
 32' (pen.)
 63' Zvjezdan Misimović
 68' Ivica Grlić



11 oktober
EK-kwalificatie
groep C
20:00 uur (UTC+2)
Turkije 
5 – 0
 Moldavië
[9]
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Toeschouwers: —
Scheidsrechter: Nicolai Vollquartz (DEN)
Hakan Şükür
 35'
Hakan Şükür
 37' (pen.)
Hakan Şükür
 43'
Tuncay Șanlı
 68'
Hakan Şükür
 73'

2007

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2007 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

7 februari
Vriendschappelijk
16:00 uur (UTC+2)
Roemenië 
2 – 0
 Moldavië
[10]
Lia Manoliu Stadion, Boekarest
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Alexandru Deaconu (ROM)
Ionut Mazilu
 74'
Adrian Mutu
 87'



24 maart
EK-kwalificatie
groep C
19:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
1 – 1
 Malta
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Vusal Aliyev (AZE)
Alexandru Epureanu
 85'
 73' George Mallia



28 maart
EK-kwalificatie
groep C
18:00 uur (UTC+2)
Hongarije 
2 – 0
 Moldavië
Szusza Ferenc Stadion, Boedapest
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE)
Tamás Priskin
 9'
Zoltán Gera
 63'



6 juni
EK-kwalificatie
groep C
21:30 uur (UTC+3)
Griekenland 
2 – 1
 Moldavië
Pankritio Stadion, Heraklion
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED)
Angelos Charisteas
 30'
Nikolaos Lyberopoulos
 90+5'
 80' Viorel Frunză



22 augustus
Vriendschappelijk
№ ??
«onderlinge duels»
18:45 uur (UTC+2)
Letland 
1 – 2
 Moldavië
Skonto Stadion, Riga
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Andriy Shandor (UKR)
Vitalijs Astafjevs
 31'
 23' Viorel Frunză
 53' Vitalie Bordian



8 september
EK-kwalificatie

«onderlinge duels»
21:00 uur
Moldavië 
0 – 1
 Noorwegen
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Robert Małek (POL)
 49' Steffen Iversen



12 september
EK-kwalificatie
groep C
20:00 uur (UTC+2)
Bosnië en Herzegovina 
0 – 1
 Moldavië
Asim Ferhatović Hase Stadion, Sarajevo
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
 22' Igor Bugaiov



13 oktober
EK-kwalificatie
groep C
21:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
1 – 1
 Turkije
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG)
Viorel Frunză
 11'
 63' Ümit Karan



17 oktober
EK-kwalificatie
groep C
19:30 uur (UTC+2)
Malta 
2 – 3
 Moldavië
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Igor Ishchenko (UKR)
Terence Scerri
 71'
Michael Mifsud
 84' (pen.)
 24' (pen.) Bugaiov
 31'
 35' Viorel Frunză



17 november
EK-kwalificatie
groep C
19:00 uur (UTC+2)
Moldavië 
3 – 0
 Hongarije
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 6.483
Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE)
Igor Bugaiov
 13'
Nicolae Josan
 23'
Serghei Alexseev
 86'

Eindstand EK-kwalificatiegroep C

Team Wed W G V DV DT +/- Ptn
 Griekenland
12 10 1 1 25 10 +15 31
 Turkije
12 7 3 2 25 11 +14 24
 Noorwegen
12 7 2 3 27 11 +16 23
 Bosnië en Herzegovina
12 4 1 7 16 22 -6 13
 Moldavië
12 3 3 6 12 19 -7 12
 Hongarije
12 4 0 8 11 22 -11 12
 Malta
12 1 2 9 10 31 -21 5

2008

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2008 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

6 februari
Vriendschappelijk
№ 122
«onderlinge duels»
15:00 uur
Kazachstan 
0 – 1[11]
 Moldavië
[12]
Titanic Stadion, Antalya
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Gerald Lehner (AUT)
 13' Igor Bugaiov



24 mei
Vriendschappelijk[13]
17:30 uur (UTC+1)
Kroatië 
1 – 0
 Moldavië
Kantrida Stadion, Rijeka
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Darko Ceferin (SLO)
Niko Kovač
 31'



28 mei
Vriendschappelijk[13]
18:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
2 – 2
 Armenië
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: onbekend
Scheidsrechter: Igor Ishchenko (UKR)
Ararat Arakelyan
 42' (e.d.)
Serghei Alexseev
 74'
 25' Marcos Pizzelli
 54' Levon Pachajyan



20 augustus
Vriendschappelijk[1]
19:00 uur (UTC+3)
Litouwen 
3 – 0
 Moldavië
Sūduva Stadion, Marijampolė
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Hannes Kaasik (EST)
Robertas Poškus
 23'
 54'
Tomas Danilevičius
 61'



6 september
WK-kwalificatie
groep 2
19:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
1 – 2
 Letland
Sheriff Stadion, Tiraspol
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Mark Courtney (NIR)
Serghei Alexseev
 76'
 8' Ģirts Karlsons
 22' Vitālijs Astafjevs



10 september
WK-kwalificatie
groep 2
20:30 uur (UTC+3)
Moldavië 
1 – 2
 Israël
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: César Muñiz Fernández (ESP)
Igor Picusceac
 1'
 39' Omer Golan
 45' Klemi Saban



11 oktober
WK-kwalificatie
groep 2
21:30 uur (UTC+3)
Griekenland 
3 – 0
 Moldavië
Georgios Karaiskákis Stadion, Piraeus
Toeschouwers: 13.684
Scheidsrechter: Espen Berntsen (NOR)
Angelos Charisteas
 31'
 51'
Kostas Katsouranis
 40'



15 oktober
WK-kwalificatie
groep 2
20:15 uur (UTC+2)
Luxemburg 
0 – 0
 Moldavië
Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.157
Scheidsrechter: Marcin Borski (POL)



18 november
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
17:00 uur (UTC+3)
Estland 
1 – 0
 Moldavië
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN)
Vladimir Voskoboinikov
 56'



19 november
Vriendschappelijk[14]
17:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
1 – 1
 Litouwen
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST)
Igor Bugaiov
 67'
 72' (pen.) Savėnas

2009

Zie Moldavisch voetbalelftal in 2009 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

11 februari
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
15:00 uur
Macedonië 
1 – 1[15]
 Moldavië
Mardan Stadion, Antalya
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter: Pavel Saliy (KAZ)
Goran Pandev
 53'
 62' Valeriu Andronic



28 maart
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
18:45 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 2
 Zwitserland
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Dougie McDonald (SCO)
 32' Alexander Frei
 90+3' Gelson Fernandes



1 april
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
20:30 uur (UTC+2)
Zwitserland 
2 – 0
 Moldavië
Stade de Genève, Genève
Toeschouwers: 20.100
Scheidsrechter: Gianluca Rocchi (ITA)
Blaise Nkufo
 20'
Alexander Frei
 52'



6 juni
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië 
1 – 2[16]
 Moldavië
Mikheil Meskhi Stadion, Tbilisi
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Pavel Saliy (KAZ)
Zoerab Chizanisjvili
 86'
 8' Veaceslav Sofroni
 57' Alexandru Suvorov



10 juni
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
18:00 uur
Wit-Rusland 
2 – 2[17]
 Moldavië
Haradzki Stadion, Borisov
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU)
Vitaliy Rodionov
 3'
Gennadiy Bliznyuk
 26'
 76' Denis Calincov
 82' Valeriu Andronic



12 augustus
Vriendschappelijk
«onderlinge duels»
17:00 uur
Armenië 
1 – 4[18]
 Moldavië
Hanrapetakan Stadion, Jerevan
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Lasha Silagava (GEO)
Ararat Arakelyan
 74'
 35'
 62' Victor Golovatenco
 81' Valeriu Andronic
 90' (pen) Alexandru Epureanu



5 september
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
19:00 uur (UTC+3)
Moldavië 
0 – 0
 Luxemburg
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 7.820
Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU)



9 september
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
21:30 uur (UTC+3)
Moldavië 
1 – 1
 Griekenland
Zimbru Stadion, Chisinau
Toeschouwers: 9.870
Scheidsrechter: Daniel Stålhammar (SWE)
Valeriu Andronic
 90'
 33' Theofanis Gekas



10 oktober
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+2)
Israël 
3 – 1
 Moldavië
Ramat Gan Stadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 8.700
Scheidsrechter: Kevin Blom (NED)
Elyaniv Barda
 22'
 70'
David Ben Dayan
 65'
 90+2' Denis Calincov



14 oktober
WK-kwalificatie
groep 2
«onderlinge duels»
21:00 uur (UTC+3)
Letland 
3 – 2
 Moldavië[19]
Skonto Stadion, Riga
Toeschouwers: 3.800
Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN)
Andrejs Rubins
 32'
Andrejs Rubins
 44'
Kristaps Grebis
 76'
 25' Gheorghe Ovseannicov
 90' Veaceslav Sofroni

Eindstand WK-kwalificatiegroep 2

Team Wed W G V DV DT +/- Ptn
 Zwitserland
10 6 3 1 18 8 10 21
 Griekenland
10 6 2 2 20 10 10 20
 Letland
10 5 2 3 18 15 3 17
 Israël
10 4 4 2 20 10 10 16
 Luxemburg
10 1 2 7 4 28 -24 5
 Moldavië
10 0 3 7 6 18 -12 3

FMF · A-internationals · Bondscoaches · Moldavisch vrouwenelftal · Moldavië U21 · Moldavië U20 · Moldavië U19 · Moldavië U18 · Moldavië U17

1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029

1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Canada · Cyprus · Denemarken · Duitsland · El Salvador · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Indonesië · Israël · Italië · Ivoorkust · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Kirgizië · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Tsjechië · Turkije · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland

Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2000–2009

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Interlands Moldavisch voetbalelftal 2000-2009
Listen to this article