UEFA Europa League 2020/21 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2020/21.

UEFA Europa League 2020/21

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2020/2021
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2020/2021
Kampioen
Villarreal CF (1e titel)
Wedstrijden 204
Doelpunten 618  (3,03 per wedstrijd)
Toeschouwers 108.617  (532 per wedstrijd)
Topscorer(s) 7 doelpunten:
Pizzi
Borja Mayoral
Gerard Moreno
Yusuf Yazıcı
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
158+55 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Europa League 2021/22
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2020/2021 was het 50ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het twaalfde seizoen onder deze naam. Sevilla FC was titelhouder.

De finale werd gespeeld in de Polsat Plus Arena in Gdańsk, Polen. Het stadion was oorspronkelijk aangewezen om de finale van de UEFA Europa League 2020 te organiseren, maar dit werd verplaatst vanwege de COVID-19-pandemie in 2020.[1] De winnaar van de UEFA Europa League 2020/21 kwalificeert zich automatisch voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2021/22 en speelt tegen de winnaar van de UEFA Champions League 2020/21 in de UEFA Super Cup 2021.

Als titelhouder van de Europa League kwalificeerde Sevilla FC zich voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2020/21, hoewel ze zich al hadden gekwalificeerd via de Spaanse competitie. Ze konden hun titel dus niet verdedigen tenzij ze als derde waren geeindigd in de groepsfase van de Champions League en daarmee zouden zijn overgeplaatst naar de Europa League.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeerde zich voor de groepsfase van de Champions League.
  • Alle bonden hadden een maximum van drie teams die zich mochten inschrijven voor de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeerden zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stroomden in vanuit de play-offs.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden deden mee aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalde hoeveel teams ieder land mocht afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeerden zich twee teams.

De ranglijst

De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2014/15 tot en met 2018/19.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
 Spanje
103.569 3
2
Engeland
85.462
3
 Italië
74.725
4
 Duitsland
71.927
5
 Frankrijk
58.498
6
 Rusland
50.549 +1(CL)
7
 Portugal
48.232 +1(CL)
8
 België
39.900 +2(CL)
9
 Oekraïne
38.900 +2(CL)
10
 Turkije
34.600 +1(CL)
11
 Nederland
32.433 +2(CL)
12
 Oostenrijk
31.250 +2(CL)
13
 Tsjechië
28.675 +2(CL)
14
 Griekenland
27.600 +2(CL)
15
 Kroatië
27.375 +2(CL)
16
 Denemarken
27.025
17
 Zwitserland
26.900 +1(CL)
18
 Cyprus
24.925 +1(CL)
19
 Servië
22.250 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
Schotland
22.125 3 +1(CL)
21
 Wit-Rusland
21.875 +1(CL)
22
 Zweden
20.900 +1(CL)
23
 Noorwegen
20.200 +1(CL)
24
 Kazachstan
19.250 +1(CL)
25
 Polen
19.250 +1(CL)
26
 Azerbeidzjan
19.000 +1(CL)
27
 Israël
18.625 +1(CL)
28
 Bulgarije
17.500 +1(CL)
29
 Roemenië
15.950 +1(CL)
30
 Slowakije
15.625 +1(CL)
31
 Slovenië
15.000 +1(CL)
32
 Liechtenstein
13.500 1
33
 Hongarije
10.500 3
34
 Noord-Macedonië
8.000 +1(CL)
35
 Moldavië
7.750 +1(CL)
36
 Albanië
7.500 +1(CL)
37
 Ierland
7.450 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
 Finland
7.275 3 +1(CL)
39
 IJsland
7.250 +1(CL)
40
 Bosnië en Herzegovina
7.125 +1(CL)
41
 Litouwen
6.750 +1(CL)
42
 Letland
5.625 +1(CL)
43
 Luxemburg
5.500 +1(CL)
44
 Armenië
5.250 +1(CL)
45
 Malta
5.125 +1(CL)
46
 Estland
5.000 +1(CL)
47
 Georgië
4.750 +1(CL)
48
Wales
4.125 +1(CL)
49
 Montenegro
4.125 +1(CL)
50
 Faeröer
4.000 +1(CL)
51
 Gibraltar
4.000 2 +1(CL)
52
Noord-Ierland
3.875 +1(CL)
53
 Kosovo
2.500 +1(CL)
54
 Andorra
1.831 +1(CL)
55
 San Marino
0.666 +1(CL)

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, vonden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase vond plaats in Athene.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Voorronde 9 augustus 2020 20 augustus 2020
Eerste kwalificatieronde 10 augustus 2020 27 augustus 2020
Tweede kwalificatieronde 31 augustus 2020 17 september 2020
Derde kwalificatieronde 1 september 2020 24 september 2020
Play-off Play-offronde 18 september 2020 1 oktober 2020
Groepsfase Wedstrijddag 1 2 oktober 2020 22 oktober 2020
Wedstrijddag 2 29 oktober 2020
Wedstrijddag 3 5 november 2020
Wedstrijddag 4 26 november 2020
Wedstrijddag 5 3 december 2020
Wedstrijddag 6 10 december 2020
Knock-outfase 1/16 finales 14 december 2020 18 februari 2021 24 en 25 februari 2021
1/8 finales 26 februari 2021 11 maart 2021 18 maart 2021
1/4 finales 19 maart 2021 8 april 2021 15 april 2021
1/2 finales 29 april 2021 6 mei 2021
Finale 26 mei 2021 in het Polsat Plus Arena Gdańsk in Gdańsk, Polen.

Teams

Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal instroomden.

Zestiende finales
Manchester United (CL)
Club Brugge (CL)
Dynamo Kiev (CL)
Red Bull Salzburg (CL)
FK Krasnodar (CL)
Sjachtar Donetsk (CL)
Ajax (CL)
Olympiakos Piraeus (CL)
Groepsfase
Villarreal CF
TSG Hoffenheim
Antwerp FC
Slavia Praag (CL PO)
Real Sociedad
Lille OSC
Zorja Loehansk
Sparta Praag
Arsenal FC
OGC Nice
Sivasspor
PAOK Saloniki (CL PO)
Leicester City
CSKA Moskou
AZ (CL Q3)
Omonia Nicosia (CL PO)
SSC Napoli
SL Benfica (CL Q3)
Feyenoord
Molde FK (CL PO)
AS Roma
SC Braga
Rapid Wien (CL Q3)
Maccabi Tel Aviv (CL PO)
Bayer Leverkusen
AA Gent (CL PO)
Wolfsberger AC
Play-offronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Dinamo Zagreb (CL Q3)
Dinamo Brest (CL Q3)
BSC Young Boys (CL Q3)
FK Qarabağ (CL Q3)
Rode Ster Belgrado (CL Q3)
Derde kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Celtic FC (CL Q2)
Sheriff Tiraspol (CL Q2)
FK Rostov
Viktoria Pilsen (CL Q2)
Legia Warschau (CL Q2)
KF Tirana (CL Q2)
Sporting Lissabon
AEK Athene
PFK Ludogorets (CL Q2)
FK Sarajevo (CL Q2)
Sporting Charleroi
Lokomotiva Zagreb (CL Q2)
CFR Cluj (CL Q2)
Sūduva Marijampolė (CL Q2)
Desna Tsjernihiv
HNK Rijeka
NK Celje (CL Q2)
KÍ Klaksvík (CL Q2)
Beşiktaş (CL Q2)
SønderjyskE
Alanyaspor
FC St. Gallen
PSV
Anorthosis Famagusta
LASK
FK Vojvodina
Tweede kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Djurgårdens IF (CL Q1)
Connah's Quay Nomads (CL Q1)
Granada CF
Slovan Liberec
Astana FK (CL Q1)
Budućnost Podgorica (CL Q1)
Tottenham Hotspur
Aris FC
Slovan Bratislava (CL Q1)
Europa FC (CL Q1)
AC Milan
OFI Kreta
Sileks Kratovo (CL Q1)
Linfield FC (CL Q1)
VfL Wolfsburg
NK Osijek
Dundalk FC (CL Q1)
FC Drita (CL VR)
Stade de Reims
Hajduk Split
KuPS Kuopio (CL Q1)
Inter Club d'Escaldes (CL VR)
Dinamo Moskou
FC Kopenhagen
KR Reykjavík (CL Q1)
SP Tre Fiori (CL VR)
Rio Ave FC
FC Basel
Riga FC (CL Q1)
Standard Luik
Rangers FC
Fola Esch (CL Q1)
Kolos Kovalivka
BATE Borisov
Ararat-Armenia (CL Q1)
Galatasaray
IFK Göteborg
Floriana FC (CL Q1)
Willem II
Viking FK
Flora Tallinn (CL Q1)
TSV Hartberg
Qaysar Qızılorda
Dinamo Tbilisi (CL Q1)
FK Jablonec
Eerste kwalificatieronde (niet-kampioenen)
Aarhus GF
Hapoel Beër Sjeva
Petrocub Hîncești
FK Ventspils
Servette FC Genève
Maccabi Haifa
Sfîntul Gheorghe
Valmieras FK
APOEL Nicosia
Beitar Jeruzalem
Dinamo-Auto Tiraspol
Progrès Niedercorn
Apollon Limasol
Lokomotiv Plovdiv
Teuta Durrës
Differdange 03
FK Partizan
CSKA Sofia
KF Kukësi
Union Titus Pétange
TSC Bačka Topola
Slavia Sofia
KF Laçi
FC Noah
Motherwell FC
FCSB
Shamrock Rovers
FA Alasjkert
Aberdeen FC
Universitatea Craiova
Bohemians Dublin
Sjirak Gjoemri
Sjachtjor Salihorsk
FC Botoșani
Derry City
Valletta FC
Dinamo Minsk
MŠK Žilina
Ilves Tampere
Hibernians FC
Malmö FF
DAC Dunajská Streda
Inter Turku
Sirens FC
Hammarby IF
MFK Ružomberok
Honka Espoo
Levadia Tallinn
FK Bodø/Glimt
NŠ Mura
Víkingur Reykjavík
Nõmme Kalju
Rosenborg BK
NK Maribor
Breiðablik Kópavogur
Paide Linnameeskond
Kairat Almaty
Olimpija Ljubljana
FH Hafnarfjörður
FC Saburtalo
Ordabası FK Şımkent
FC Vaduz
Željezničar Sarajevo
Dinamo Batoemi
Cracovia Kraków
Budapest Honvéd
Zrinjski Mostar
Lokomotivi Tbilisi
Lech Poznań
MOL Fehérvár
Borac Banja Luka
The New Saints
Piast Gliwice
Puskás Akadémia
FK Žalgiris
Bala Town
Neftçi Bakoe
Shkëndija Tetovo
FK Riteriai
Sutjeska Nikšić
Keşlə FK
Renova Čepčište
Kauno Žalgiris
Sumqayıt PFK
KF Shkupi
Rīgas Futbola skola
Voorronde (niet-kampioenen)
Barry Town United
B36 Tórshavn
Glentoran FC
FC Santa Coloma
Iskra Danilovgrad
NSÍ Runavík
Coleraine FC
UE Engordany
FK Zeta
St Joseph's FC
KF Pristina
SP Tre Penne
HB Tórshavn
Lincoln Red Imps
SC Gjilani
SP La Fiorita
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL VR) Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League.
(CL Q1) Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q2) Ingestroomd na uitschakeling in de tweede kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q3) Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

Kwalificatiefase

Voorronde

Team 1 Res. Team 2
NSÍ Runavík
5 – 1
Barry Town United
Coleraine FC
1 – 0
SP La Fiorita
Glentoran FC
1 – 0
HB Tórshavn
Lincoln Red Imps
3 – 0 (r)
KF Pristina
FC Santa Coloma
0 – 0 ns (3 – 4)
Iskra Danilovgrad
UE Engordany
1 – 3
FK Zeta
SP Tre Penne
1 – 3
SC Gjilani
St Joseph's FC
1 – 2
B36 Tórshavn

Eerste kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
KF Kukësi
2 – 1
Slavia Sofia
Teuta Durrës
2 – 0
Beitar Jeruzalem
Neftçi Bakoe
2 – 1
KF Shkupi
Borac Banja Luka
1 – 0
Sutjeska Nikšić
Zrinjski Mostar
3 – 0
Differdange 03
CSKA Sofia
2 – 1
Sirens FC
Apollon Limasol
5 – 1
FC Saburtalo
Aarhus GF
5 – 2
Honka Espoo
Lokomotivi Tbilisi
2 – 1
Universitatea Craiova
Lincoln Red Imps
2 – 0
Union Titus Pétange
Hapoel Beër Sjeva
3 – 0
Dinamo Batoemi
Maccabi Haifa
3 – 1
Željezničar Sarajevo
Kairat Almaty
4 – 1
FC Noah
FK Ventspils
2 – 1
Dinamo-Auto Tiraspol
FK Žalgiris
2 – 0
Paide Linnameeskond
Progrès Niedercorn
3 – 0
FK Zeta
FK Bodø/Glimt
6 – 1
Kauno Žalgiris
Rosenborg BK
4 – 2
Breiðablik Kópavogur
Lech Poznań
3 – 0
Valmieras FK
FCSB
3 – 0
Sjirak Gjoemri
Aberdeen FC
6 – 0
NSÍ Runavík
Motherwell FC
5 – 1
Glentoran FC
FK Partizan
1 – 0
Rīgas Futbola skola
Hammarby IF
3 – 0
Puskás Akadémia
Malmö FF
2 – 0
Cracovia Kraków
Servette FC Genève
3 – 0
MFK Ružomberok
B36 Tórshavn
4 – 3 nv
Levadia Tallinn
Budapest Honvéd
2 – 1 nv
Inter Turku
FK Riteriai
3 – 2 nv
Derry City
Olimpija Ljubljana
2 – 1 nv
Víkingur Reykjavík
The New Saints
3 – 1 nv
MŠK Žilina
MOL Fehérvár
1 – 1 ns (4 – 2)
Bohemians Dublin
Shamrock Rovers
2 – 2 ns (12 – 11)
Ilves Tampere
Keşlə FK
0 – 0 ns (4 – 5)
KF Laçi
Sjachtjor Salihorsk
0 – 0 ns (1 – 4)
Sfîntul Gheorghe
NK Maribor
1 – 1 ns (4 – 5)
Coleraine FC
SC Gjilani
0 – 2 nv
APOEL Nicosia
Iskra Danilovgrad
0 – 1
Lokomotiv Plovdiv
FC Vaduz
0 – 2
Hibernians FC
FA Alasjkert
0 – 1
Renova Čepčište
Sumqayıt PFK
0 – 2
Shkëndija Tetovo
Dinamo Minsk
0 – 2
Piast Gliwice
Ordabası FK Şımkent
1 – 2
FC Botoșani
Petrocub Hîncești
0 – 2
TSC Bačka Topola
Nõmme Kalju
0 – 4
NŠ Mura
FH Hafnarfjörður
0 – 2
DAC Dunajská Streda
Valletta FC
0 – 1
Bala Town

Tweede kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
Inter Club d'Escaldes
0 – 1
Dundalk FC
KuPS Kuopio
1 – 1 ns (4 – 3)
Slovan Bratislava
Linfield FC
0 – 1
Floriana FC
Riga FC
1 – 0
SP Tre Fiori
Djurgårdens IF
2 – 1
Europa FC
Flora Tallinn
2 – 1
KR Reykjavík
Sileks Kratovo
0 – 2
FC Drita
Astana FK
0 – 1
Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia
4 – 3 (n.v.)
Fola Esch
Connah's Quay Nomads
0 – 1
Dinamo Tbilisi
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hammarby IF
0 – 3
Lech Poznań
Qaysar Qızılorda
1 – 4
APOEL Nicosia
NŠ Mura
3 – 0
Aarhus GF
Maccabi Haifa
2 – 1
Kairat Almaty
Lokomotivi Tbilisi
2 – 1
Dinamo Moskou
Neftçi Bakoe
1 – 3
Galatasaray
B36 Tórshavn
2 – 2 ns (5 – 4)
The New Saints
Coleraine FC
2 – 2 ns (0 – 3)
Motherwell FC
IFK Göteborg
1 – 2
FC Kopenhagen
TSC Bačka Topola
6 – 6 ns (4 – 5)
FCSB
Teuta Durrës
0 – 4
Granada CF
OFI Kreta
0 – 1
Apollon Limasol
Progrès Niedercorn
0 – 5
Willem II
Viking FK
0 – 2
Aberdeen FC
Standard Luik
2 – 0
Bala Town
Sfîntul Gheorghe
0 – 1 (n.v.)
FK Partizan
CSKA Sofia
2 – 0
BATE Borisov
FC Botoșani
0 – 1
Shkëndija Tetovo
Lokomotiv Plovdiv
1 – 2
Tottenham Hotspur
KF Laçi
1 – 2
Hapoel Beër Sjeva
Aris FC
1 – 2
Kolos Kovalivka
Budapest Honvéd
0 – 2
Malmö FF
FK Ventspils
1 – 5
Rosenborg BK
FK Riteriai
1 – 5
Slovan Liberec
Lincoln Red Imps
0 – 5
Rangers FC
Servette FC Genève
0 – 1
Stade de Reims
Borac Banja Luka
0 – 2
Rio Ave FC
Renova Čepčište
0 – 1
Hajduk Split
Olimpija Ljubljana
2 – 3 (n.v.)
Zrinjski Mostar
KF Kukësi
0 – 4
VfL Wolfsburg
DAC Dunajská Streda
5 – 3 (n.v.)
FK Jablonec
Piast Gliwice
3 – 2
TSV Hartberg
NK Osijek
1 – 2
FC Basel
Shamrock Rovers
0 – 2
AC Milan
Hibernians FC
0 – 1
MOL Fehérvár
FK Bodø/Glimt
3 – 1
FK Žalgiris

Derde kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
KF Tirana
Bye
PFK Ludogorets
Bye
FK Sarajevo
2 – 1
Budućnost Podgorica
Sheriff Tiraspol
1 – 1 ns (3 – 5)
Dundalk FC
Ararat-Armenia
1 – 0 (n.v.)
NK Celje
Riga FC
0 – 1
Celtic FC
KuPS Kuopio
2 – 0
Sūduva Marijampolė
Legia Warschau
2 – 0
FC Drita
KÍ Klaksvík
6 – 1
Dinamo Tbilisi
Djurgårdens IF
0 – 1
CFR Cluj
Floriana FC
0 – 0 ns (2 – 4)
Flora Tallinn
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
NŠ Mura
1 – 5
PSV
Malmö FF
5 – 0
Lokomotiva Zagreb
Sporting Lissabon
1 – 0
Aberdeen FC
Sporting Charleroi
2 – 1 (n.v.)
FK Partizan
Rosenborg BK
1 – 0
Alanyaspor
VfL Wolfsburg
2 – 0
Desna Tsjernihiv
MOL Fehérvár
0 – 0 ns (4 – 1)
Stade de Reims
Granada CF
2 – 0
Lokomotivi Tbilisi
HNK Rijeka
2 – 0 (n.v.)
Kolos Kovalivka
FC St. Gallen
0 – 1
AEK Athene
LASK
7 – 0
DAC Dunajská Streda
AC Milan
3 – 2
FK Bodø/Glimt
Shkëndija Tetovo
1 – 3
Tottenham Hotspur
Standard Luik
2 – 1 (n.v.)
FK Vojvodina
FK Rostov
1 – 2
Maccabi Haifa
Willem II
0 – 4
Rangers FC
Apollon Limasol
0 – 5
Lech Poznań
Beşiktaş
1 – 1 ns (2 – 4)
Rio Ave FC
FCSB
0 – 2
Slovan Liberec
Hapoel Beër Sjeva
3 – 0
Motherwell FC
FC Kopenhagen
3 – 0
Piast Gliwice
FC Basel
3 – 2
Anorthosis Famagusta
Galatasaray
2 – 0
Hajduk Split
Viktoria Pilsen
3 – 0
SønderjyskE
APOEL Nicosia
2 – 2 ns (4 – 2)
Zrinjski Mostar
CSKA Sofia
3 – 1
B36 Tórshavn

Play-offronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
BSC Young Boys
3 – 0
KF Tirana
Dinamo Zagreb
3 – 1
Flora Tallinn
CFR Cluj
3 – 1
KuPS Kuopio
Ararat-Armenia
1 – 2
Rode Ster Belgrado
Dinamo Brest
0 – 2
PFK Ludogorets
FK Sarajevo
0 – 1
Celtic FC
Legia Warschau
0 – 3
FK Qarabağ
Dundalk FC
3 – 1
KÍ Klaksvík
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hapoel Beër Sjeva
1 – 0
Viktoria Pilsen
FC Basel
1 – 3
CSKA Sofia
Rio Ave FC
2 – 2 ns (8 – 9)
AC Milan
Rosenborg BK
0 – 2
PSV
Sporting Lissabon
1 – 4
LASK
FC Kopenhagen
0 – 1
HNK Rijeka
AEK Athene
2 – 1
VfL Wolfsburg
Sporting Charleroi
1 – 2
Lech Poznań
Malmö FF
1 – 3
Granada CF
Tottenham Hotspur
7 – 2
Maccabi Haifa
Slovan Liberec
1 – 0
APOEL Nicosia
Standard Luik
3 – 1
MOL Fehérvár
Rangers FC
2 – 1
Galatasaray

Hoofdtoernooi

Groepsfase

Een totaal van 48 teams werden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep konden komen. De 48 teams bestond uit 17 rechtstreeks geplaatste teams, 21 winnaars van de play-offronde uit beide constructies, 6 verliezers van de play-offronde uit beide constructies van de UEFA Champions League 2020/21 en 4 verliezers van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2020/21.

Pot 1
Team Coeff.
Arsenal
91.000
Tottenham Hotspur
85.000
AS Roma
80.000
Napoli
77.000
SL Benfica
70.000
Bayer Leverkusen
61.000
Villarreal CF
56.000
CSKA Moskou
44.000
SC Braga
41.000
AA Gent
39.500
PSV
37.000
Celtic FC
34.000
Pot 2
Team Coeff.
Dinamo Zagreb
33.500
Sparta Praag
30.500
Slavia Praag
27.500
PFK Ludogorets
26.000
BSC Young Boys
25.500
Rode Ster Belgrado
22.750
Rapid Wien
22.000
Leicester City
22.000
FK Qarabağ
21.000
PAOK Saloniki
21.000
Standard Luik
20.500
Real Sociedad
20.456
Pot 3
Team Coeff.
Granada CF
20.456
AC Milan
19.000
AZ
18.500
Feyenoord
17.000
AEK Athene
16.500
Maccabi Tel Aviv
16.500
Rangers FC
16.250
Molde FK
15.000
TSG Hoffenheim
14.986
LASK
14.000
Hapoel Beër Sjeva
14.000
CFR Cluj
12.500
Pot 4
Team Coeff.
Zorja Loehansk
12.500
OGC Nice
11.849
Lille OSC
11.849
HNK Rijeka
11.000
Dundalk FC
8.500
Slovan Liberec
8.000
Antwerp FC
7.580
Lech Poznań
7.000
Sivasspor
6.720
Wolfsberger AC
6.585
Omonia Nicosia
5.350
CSKA Sofia
4.000
Legendakleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase
Uitgeschakeld

Groep A

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ROM YOB CLJ CSS
1
AS Roma
6 4 1 1 13 13 5 +8 Naar knock-outfase 3–1 5–0 0–0
2
BSC Young Boys
6 3 1 2 10 9 7 +2 1–2 2–1 3–0
3
CFR Cluj
6 1 2 3 5[a] 4 10 −6 0–2 1–1 0–0
4
CSKA Sofia
6 1 2 3 5[a] 3 7 −4 3–1 0–1 0–2
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Head-to-head punten: CFR Cluj 4, CSKA Sofia 1.
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
BSC Young Boys
1 – 2
AS Roma
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro Grande
Nsame
 14' (pen.)
 69' Peres
 74' Kumbulla
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
0 – 2
CFR Cluj
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 11.958
Scheidsrechter:
Halil Umut Meler
 53' Rondón
 74' (pen.) Deac
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
AS Roma
0 – 0
CSKA Sofia
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
CFR Cluj
1 – 1
BSC Young Boys
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Glenn Nyberg
Rondón
 62'
 69' Fassnacht
   
 


5 november 2020
18:55 uur
AS Roma
5 – 0
CFR Cluj
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Matej Jug
Mchitarjan
 2'
Ibañez
 24'
Mayoral
 34'
84'
Pedro
 89'
   
 

5 november 2020
21:00 uur
BSC Young Boys
3 – 0
CSKA Sofia
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Lawrence Visser
Mambimbi
 2'
32'
Sulejmani
 18'
   
 


26 november 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
0 – 1
BSC Young Boys
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Fábio Veríssimo
 34' Nsame
   
 

26 november 2020
21:00 uur
CFR Cluj
0 – 2
AS Roma
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Harald Lechner
 49' (e.d.) Debeljuh
 67' (pen.) Veretout
   
 


3 december 2020
21:00 uur
AS Roma
3 – 1
BSC Young Boys
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Fran Jović
Mayoral
 44'
Calafiori
 59'
Džeko
 81'
 34' Nsame
 84' Camara
   
 

3 december 2020
21:00 uur
CFR Cluj
0 – 0
CSKA Sofia
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Amaury Delerue
Chipciu
 55', 86'
   
 


10 december 2020
18:55 uur
BSC Young Boys
2 – 1
CFR Cluj
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Benoît Bastien
Nsame
 90+3' (pen.),
 90+5'
Gaudino
 90+6'
 84' Debeljuh
 90' Bălgrădean
 90+7' Đoković
   
 

10 december 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
3 – 1
AS Roma
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Irfan Peljto
Rodrigues
 5'
Sowe
 34'
55'
 22' Milanese
   
 

Groep B

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ARS MOL RW DUN
1
Arsenal FC
6 6 0 0 18 20 5 +15 Naar knock-outfase 4–1 4–1 3–0
2
Molde FK
6 3 1 2 10 9 11 −2 0–3 1–0 3–1
3
Rapid Wien
6 2 1 3 7 11 13 −2 1–2 2–2 4–3
4
Dundalk FC
6 0 0 6 0 8 19 −11 2–4 1–2 1–3
Bron: UEFA
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
Dundalk FC
1 – 2
Molde FK
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Petri Viljanen
Murray
 35'
 62' Hussain
 72' (pen.) Omoijuanfo
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Rapid Wien
1 – 2
Arsenal FC
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Pavel Královec
Fountas
 51'
 70' David Luiz
 74' Aubameyang
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Arsenal FC
3 – 0
Dundalk FC
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Filip Glova
Nketiah
 42'
Willock
 44'
Pépé
 46'
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Molde FK
1 – 0
Rapid Wien
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Petr Ardeleánu
Omoijuanfo
 65'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Rapid Wien
4 – 3
Dundalk FC
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Trustin Farrugia Cann
Ljubicic
 22'
Arase
 79'
Hofmann
 87'
Demir
 90'
 7' Hoban
 82' (pen.)
90+6' (pen.) McMillan
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Arsenal FC
4 – 1
Molde FK
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Halil Umut Meler
Haugen
 45+1' (e.d.)
Sinyan
 62' (e.d.)
Pépé
 69'
Willock
 88'
 22' Ellingsen
   
 


26 november 2020
18:55 uur
Molde FK
0 – 3
Arsenal FC
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Irfan Peljto
 50' Pépé
 55' Nelson
 83' Balogun
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Dundalk FC
1 – 3
Rapid Wien
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Shields
 63' (pen.)
 11' Knasmüllner
 37'
58' Kara
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Arsenal FC
4 – 1
Rapid Wien
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Radu Petrescu
Lacazette
 10'
Marí
 18'
Nketiah
 44'
Smith Rowe
 66'
 47' Kitagawa
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Molde FK
3 – 1
Dundalk FC
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Daniel Siebert
Wolff Eikrem
 30'
Omoijuanfo
 41'
Ellingsen
 67'
 90+4' Flores
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Dundalk FC
2 – 4
Arsenal FC
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
Flores
 22'
Hoare
 85'
 12' Nketiah
 18' Elneny
 67' Willock
 80' Balogun
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Rapid Wien
2 – 2
Molde FK
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Marco Guida
Ritzmaier
 43'
İbrahimoğlu
 90'
 12'
46' Wolff Eikrem
   
 

Groep C

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LEV SLP HBS NCE
1
Bayer Leverkusen
6 5 0 1 15 21 8 +13 Naar knock-outfase 4–0 4–1 6–2
2
Slavia Praag
6 4 0 2 12 11 10 +1 1–0 3–0 3–2
3
Hapoel Beër Sjeva
6 2 0 4 6 7 13 −6 2–4 3–1 1–0
4
OGC Nice
6 1 0 5 3 8 16 −8 2–3 1–3 1–0
Bron: UEFA
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen
6 – 2
OGC Nice
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Fran Jović
Amiri
 11'
Alario
 16'
Diaby
 61'
Bellarabi
 79'
83'
Wirtz
 87'
 31' Gouiri
 90' Claude-Maurice
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
3 – 1
Slavia Praag
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 40
Scheidsrechter:
Lawrence Visser
Agudelo
 45'
Acolatse
 86'
88'
 75' Provod
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Slavia Praag
1 – 0
Bayer Leverkusen
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
William Collum
Olayinka
 80'
 22' Bellarabi
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
OGC Nice
1 – 0
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Chris Kavanagh
Gouiri
 23'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Slavia Praag
3 – 2
OGC Nice
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Jakob Kehlet
Kuchta
 16'
71'
Sima
 43'
 33' Gouiri
 90+3' Ndoye
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
2 – 4
Bayer Leverkusen
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Radu Petrescu
Acolatse
 11'
25'
 5'
75' Bailey
 39' (e.d.) Dadia
 88' Wirtz
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Bayer Leverkusen
4 – 1
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Paweł Gil
Schick
 29'
Bailey
 48'
Demirbay
 76'
Alario
 80'
 58' Shviro
   
 

26 november 2020
21:00 uur
OGC Nice
1 – 3
Slavia Praag
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Glenn Nyberg
Gouiri
 61'
Boudaoui
 90+2', 90+3'
 15' Lingr
 64' Olayinka
 75' Sima
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Slavia Praag
3 – 0
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Sima
 31'
Stanciu
 36'
Twito
 85' (e.d.)
   
 

3 december 2020
21:00 uur
OGC Nice
2 – 3
Bayer Leverkusen
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Maurizio Mariani
Kamara
 26'
Ndoye
 47'
 22' Diaby
 32' Dragović
 51' Baumgartlinger
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen
4 – 0
Slavia Praag
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Anastasios Sidiropoulos
Bailey
 8'
32'
Diaby
 59'
Bellarabi
 90+1'
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
1 – 0
OGC Nice
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Kristo Tohver
Hatuel
 72'
   
 

Groep D

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− RAN BEN STL LCH
1
Rangers FC
6 4 2 0 14 13 7 +6 Naar knock-outfase 2–2 3–2 1–0
2
SL Benfica
6 3 3 0 12 18 9 +9 3–3 3–0 4–0
3
Standard Luik
6 1 1 4 4 7 14 −7 0–2 2–2 2–1
4
Lech Poznań
6 1 0 5 3 6 14 −8 0–2 2–4 3–1
Bron: UEFA
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
Standard Luik
0 – 2
Rangers FC
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 3.139
Scheidsrechter:
Jakob Kehlet
 19' (pen.) Tavernier
 90+3' Roofe
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Lech Poznań
2 – 4
SL Benfica
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Nikola Dabanović
Ishak
 15'
48'
 9' (pen.) Pizzi
 42'
60'
90+3' Núñez
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
SL Benfica
3 – 0
Standard Luik
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 4.750
Scheidsrechter:
François Letexier
Pizzi
 49' (pen.)
76'
Waldschmidt
 66' (pen.)
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Rangers FC
1 – 0
Lech Poznań
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 11
Scheidsrechter:
Kristo Tohver
Morelos
 68'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
SL Benfica
3 – 3
Rangers FC
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Jesús Gil Manzano
Goldson
 2' (e.d.)
Otamendi
 20'
Silva
 77'
Núñez
 90+1'
 24' (e.d.) Gonçalves
 25' Kamara
 51' Morelos
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Lech Poznań
3 – 1
Standard Luik
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Manuel Schüttengruber
Skóraś
 14'
Ishak
 22'
48'
 29' Lestienne
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Standard Luik
2 – 1
Lech Poznań
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Petr Ardeleánu
Oulare
 27', 45+4'
Tapsoba
 63'
Laifis
 90+4'
 61' Ishak
 21', 76' Crnomarković
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Rangers FC
2 – 2
SL Benfica
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Radu Petrescu
Arfield
 7'
Roofe
 69'
 78' (e.d.) Tavernier
 81' Pizzi
   
 


3 december 2020
21:00 uur
SL Benfica
4 – 0
Lech Poznań
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Srđan Jovanović
Vertonghen
 36'
Núñez
 57'
Pizzi
 58'
Weigl
 89'
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Rangers FC
3 – 2
Standard Luik
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Bojan Pandžić
Goldson
 39'
Tavernier
 45+1' (pen.)
Arfield
 63'
 6' Lestienne
 41' Čop
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Standard Luik
2 – 2
SL Benfica
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
Raskin
 12'
Tapsoba
 60'
 16' Éverton
 67' (pen.) Pizzi
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Lech Poznań
0 – 2
Rangers FC
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
José María Sánchez Martínez
 31' Itten
 72' Hagi
   
 

Groep E

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− PSV GRA PAO OMO
1
PSV
6 4 0 2 12 12 9 +3 Naar knock-outfase 1–2 3–2 4–0
2
Granada CF
6 3 2 1 11 6 3 +3 0–1 0–0 2–1
3
PAOK Saloniki
6 1 3 2 6 8 7 +1 4–1 0–0 1–1
4
Omonia Nicosia
6 1 1 4 4 5 12 −7 1–2 0–2 2–1
Bron: UEFA
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
PSV
1 – 2
Granada CF
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Felix Zwayer
Götze
 45+1'
 57' Molina
 66' Machís
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
1 – 1
Omonia Nicosia
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Robert Madden
Murg
 56'
 16' Bauthéac
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia
1 – 2
PSV
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Donatas Rumšas
Gómez
 29'
 40'
90+2' Malen
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Granada CF
0 – 0
PAOK Saloniki
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Tiago Martins
   
 


5 november 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
4 – 1
PSV
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
Schwab
 47'
Živković
 56'
66'
Tzolis
 58'
 21' (pen.) Zahavi
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Omonia Nicosia
0 – 2
Granada CF
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
Ďuriš
 32', 42'
 4' Herrera
 63' Suárez
   
 


26 november 2020
21:00 uur
PSV
3 – 2
PAOK Saloniki
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Gakpo
 20'
Madueke
 51'
Malen
 53'
 4' Varela
 13' Tzolis
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Granada CF
2 – 1
Omonia Nicosia
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Stéphanie Frappart
Suárez
 8'
Soro
 73'
 60' Asante
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Granada CF
0 – 1
PSV
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Roi Reinshreiber
 38' Malen
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia
2 – 1
PAOK Saloniki
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Craig Pawson
Kakoullis
 9'
Gómez
 84' (pen.)
 39' Tzolis
   
 


10 december 2020
18:55 uur
PSV
4 – 0
Omonia Nicosia
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Kevin Clancy
Malen
 35'
Dumfries
 63' (pen.)
Piroe
 90+1'
90+3'
   
 

10 december 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
0 – 0
Granada CF
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
John Beaton
   
 

Groep F

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− NAP RSO AZ RJK
1
Napoli
6 3 2 1 11 7 4 +3 Naar knock-outfase 1–1 0–1 2–0
2
Real Sociedad
6 2 3 1 9 5 4 +1 0–1 1–0 2–2
3
AZ
6 2 2 2 8 7 5 +2 1–1 0–0 4–1
4
HNK Rijeka
6 1 1 4 4 6 12 −6 1–2 0–1 2–1
Bron: UEFA
Wedstrijden

22 oktober 2020
18:55 uur
Napoli
0 – 1
AZ
Stadion: Stadio San Paolo, Napels
Toeschouwers: 494
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
 57' De Wit
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
0 – 1
Real Sociedad
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 2.089
Scheidsrechter:
Bartosz Frankowski
 90+3' Bautista
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Real Sociedad
0 – 1
Napoli
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Craig Pawson
 56' Politano
 81', 90+3' Osimhen
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
AZ
4 – 1
HNK Rijeka
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Sergej Ivanov
Koopmeiners
 6' (pen.)
Guðmundsson
 20'
60'
Karlsson
 51'
 72' Kulenović
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Real Sociedad
1 – 0
AZ
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
John Beaton
Portu
 58'
   
 

5 november 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
1 – 2
Napoli
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Mattias Gestranius
Murić
 13'
 43' Demme
 62' (e.d.) Braut
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Napoli
2 – 0
HNK Rijeka
Stadion: Stadio San Paolo, Napels
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Halis Özkahya
Anastasio
 41' (e.d.)
Lozano
 75'
   
 

26 november 2020
21:00 uur
AZ
0 – 0
Real Sociedad
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Aleksandar Stavrev
   
 


3 december 2020
21:00 uur
AZ
1 – 1
Napoli
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Ruddy Buquet
Martins Indi
 54'
 6' Mertens
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Real Sociedad
2 – 2
HNK Rijeka
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
João Pinheiro
Bautista
 69'
Monreal
 79'
 38' Velkovski
 73' Lončar
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Napoli
1 – 1
Real Sociedad
Stadion: Stadio Diego Armando Maradona, Napels
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Orel Grinfeeld
Zieliński
 35'
 90+2' Willian José
   
 

10 december 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
2 – 1
AZ
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Sergej Karasjov
Menalo
 52'
Tomečak
 90+3'
 57' Wijndal
 80' Karlsson
   
 

Groep G

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LEI BRA ZOR AEK
1
Leicester City
6 4 1 1 13[a] 14 5 +9 Naar knock-outfase 4–0 3–0 2–0
2
SC Braga
6 4 1 1 13[a] 14 10 +4 3–3 2–0 3–0
3
Zorja Loehansk
6 2 0 4 6 6 11 −5 1–0 1–2 1–4
4
AEK Athene
6 1 0 5 3 7 15 −8 1–2 2–4 0–3
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Head-to-head punten: Leicester City 4, SC Braga 1.
Wedstrijden

22 oktober 2020
21:00 uur
SC Braga
3 – 0
AEK Athene
Stadion: Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 2.196
Scheidsrechter:
Ruddy Buquet
Galeno
 44'
Paulinho
 78'
Horta
 88'
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Leicester City
3 – 0
Zorja Loehansk
Stadion: King Power Stadium, Leicester
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Stéphanie Frappart
Maddison
 29'
Barnes
 45'
Iheanacho
 67'
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
AEK Athene
1 – 2
Leicester City
Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Harald Lechner
Tanković
 49'
 18' (pen.) Vardy
 39' Choudhury
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Zorja Loehansk
1 – 2
SC Braga
Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja
Toeschouwers: 853
Scheidsrechter:
Giorgi Kroeasjvili
Ivanisenya
 90+6'
 4' Paulinho
 11' Gaitán
   
 


5 november 2020
21:00 uur
Leicester City
4 – 0
SC Braga
Stadion: King Power Stadium, Leicester
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Bas Nijhuis
Iheanacho
 21'
48'
Praet
 67'
Maddison
 78'
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Zorja Loehansk
1 – 4
AEK Athene
Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
William Collum
Kocherhin
 81'
 7' Tanković
 34' Mantalos
 54'
81' Livaja
   
 


26 november 2020
18:55 uur
SC Braga
3 – 3
Leicester City
Stadion: Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Daniele Orsato
Elmusrati
 4'
Paulinho
 24'
Fransérgio
 90+1'
 9' Barnes
 79' Thomas
 90+5' Vardy
   
 

26 november 2020
18:55 uur
AEK Athene
0 – 3
Zorja Loehansk
Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Sjachov
 44', 50'
 61' Hromov
 76' Kabajev
 86' (pen.) Joertsjenko
   
 


3 december 2020
18:55 uur
AEK Athene
2 – 4
SC Braga
Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Georgi Kabakov
Oliveira
 31'
Vasilantonopoulos
 89'
 8' Tormena
 10' Esgaio
 45' Horta
 83' Galeno
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Zorja Loehansk
1 – 0
Leicester City
Stadion: Slavoetytsj-Arena, Zaporizja
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Espen Eskås
Sayyadmanesh
 84'
   
 


10 december 2020
21:00 uur
SC Braga
2 – 0
Zorja Loehansk
Stadion: Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
Abu Hanna
 61' (e.d.)
Horta