Lista meczów drugiej reprezentacji Polski (Polska B) przeciwko reprezentacjom B innych państw.
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejsce | Gospodarz | - | Gość | Wynik | Bramki dla Polski
= |
1948 |
1. | 19.09 | Budapeszt | Węgry B | – | Polska B | 8–0 (4–0) | |
1949 |
2. | 08.05 | Warszawa | Polska B | – | Rumunia B | 1–2 (1–2) | Teodor Anioła |
3. | 10.07 | Gdańsk | Polska B | – | Węgry B | 0–3 (0–0) | |
4. | 02.10 | Sofia | Bułgaria B | – | Polska B | 0–1 (0–0) | Stanisław Baran |
5. | 30.10 | Poznań | Polska B | – | Czechosłowacja B | 2–1 (2–1) | Edmund Białas, Teodor Anioła |
1950 |
6. | 04.06 | Miszkolc | Węgry B | – | Polska B | 2–0 (1–0) | |
7. | 02.10 | Brno | Czechosłowacja B | – | Polska B | 1–3 (0–2) | Teodor Anioła 2, Oskar Brajter |
1951 |
8. | 24.05 | Chorzów | Polska B | – | Węgry B | 1–2 (1–2) | Jerzy Olszewski |
1952 |
9. | 18.05 | Sofia | Bułgaria B | – | Polska B | 3–1 (2–1) | Czesław Rajtar |
10. | 15.06 | Budapeszt | Węgry B | – | Polska B | 3–0 (0–0) | |
11. | 14.09 | Łódź | Polska B | – | Czechosłowacja B | 2–2 (1–0) | Andrzej Cehelik, Alfred Kobylański |
1953 |
12. | 02.05 | Praga | Czechosłowacja B | – | Polska B | 1–0 (1–0) | |
13. | 07.05 | Lipsk | NRD B | – | Polska B | 3–0 (1–0) | |
1954 |
14. | 08.08 | Sofia | Bułgaria B | – | Polska B | 2–1 (2–0) | Wacław Sąsiadek |
15. | 26.09 | Kraków | Polska B | – | NRD B | 1–2 (0–0) | Krzysztof Baszkiewicz |
1955 |
16. | 29.05 | Łódź | Polska B | – | Rumunia B | 0–1 (0–0) | |
17. | 26.06 | Rzeszów | Polska B | – | Bułgaria B | 1–1 (1–1) | Władysław Soporek |
1956 |
18. | 05.07 | Poznań | Polska B | – | Węgry B | 3–6 (0–2) | Zbigniew Szarzyński 2, Henryk Pilarski |
19. | 22.07 | Lipsk | NRD B | – | Polska B | 0–0 (0–0) | |
20. | 26.08 | Sofia | Bułgaria B | – | Polska B | 1–0 (0–0) | |
21. | 07.10 | Warszawa | Polska B | – | Francja B | 1–1 (0–0) | Henryk Czech |
1957 |
22. | 19.05 | Bukareszt | Rumunia B | – | Polska B | 1–1 (1–1) | Engelbert Jarek |
23. | 23.06 | Chorzów | Polska B | – | ZSRR B | 0–1 (0–1) | |
24. | 29.09 | Poznań | Polska B | – | Bułgaria B | 3–3 (2–0) | Stanisław Hachorek 2, Engelbert Jarek |
25. | 20.10 | Moskwa | ZSRR B | – | Polska B | 5–2 (2–1) | Engelbert Jarek, Aleksandr Pietrow (samobójcza) |
1958 |
26. | 29.06 | Poznań | Polska B | – | NRD | 0–2 (0–1) | |
27. | 14.09 | Budapeszt | Węgry B | – | Polska B | 0–2 (0–2) | Stanisław Hachorek, Krzysztof Baszkiewicz |
1959 |
28. | 30.08 | Bukareszt | Rumunia B | – | Polska B | 5–1 (2–0) | Jan Kowalski |
1960 |
29. | 30.06 | Warszawa | Polska B | – | Czechosłowacja B | 1–1 (1–1) | Jerzy Woźniak |
30. | 26.06 | Ruse | Bułgaria B | – | Polska B | 1–1 (0–1) | Alojzy Gasz |
31. | 13.11 | Bydgoszcz | Polska B | – | Węgry B | 2–5 (0–5) | Kazimierz Polok, Marian Norkowski |
1961 |
32. | 27.09 | Bańska Bystrzyca | Czechosłowacja B | – | Polska B | 2–2 (0–2) | Roman Kasprzyk 2 |
1962 |
33. | 02.09 | Salgótarján | Węgry B | – | Polska B | 3–3 (3–1) | Jan Liberda 2, Manfred Urbas |
1964 |
39. | 14.06 | Rzeszów | Polska B | – | NRD B | 1–1 (0–1) | Roman Lentner |
40. | 13.09 | Brno | Czechosłowacja B | – | Polska B | 3–1 (1–1) | Janusz Żmijewski |
1965 |
41. | 30.10 | Żytawa | NRD B | – | Polska B | 2–0 (1–0) | |
1966 |
43. | 11.09 | Gdańsk | Polska B | – | NRD B | 0–1 (0–0) | |
1967 |
44. | 21.05 | Pilzno | Czechosłowacja B | – | Polska B | 0–0 (0–0) | |
45. | 24.06 | Sofia | Bułgaria B | – | Polska B | 3–2 (2–1) | Włodzimierz Lubański, Zygmunt Schmidt |
46. | 29.10 | Krajowa | Rumunia B | – | Polska B | 2–2 (0–1) | Joachim Marx, Jerzy Musiałek |
1968 |
47. | 19.10 | Stralsund | NRD B | – | Polska B | 1–0 (0–0) | |
1970 |
1971 |
48. | 05.05 | Szczecin | Polska (młodzieżowa) | - | Szwajcaria B | 0-0 (0-0) | |
1972 |
49. | 10.05 | Biel/Bienne | Szwajcaria B | - | Polska (młodzieżowa) | 1-1 (1-1) | Zygmunt Garłowski |
1977 |
51. | 17.08 | Kalisz | Polska B | - | NRD B | 2-1 (0-1) | Marek Kusto, Kazimierz Kmiecik |
1978 |
52. | 25.04 | Kerkrade | Holandia B | - | Polska B | 0-1 (0-0) | Włodzimierz Mazur |
53. |
11.10 | Łódź | Polska B | - | Rumunia B | 2-1 (2-1) | Edward Socha, Henryk Miłoszewicz |
1980 |
| 26.03 | Radom | Polska B | - | Węgry B | 2-1 (1-0) | Zbigniew Mikołajów 2, |
| 14.05 | Kassel | RFN B | - | Polska B | 2-1 (1-0) | Marek Kusto |
1981 |
| 25.03 | Szczecin | Polska B | - | Rumunia B | 2-1 (2-0) | Edward Lorens, Adam Walczak |
1997 |
53. | 21.05 | Eskilstuna | Szwecja B | - | Polska B | 1-0 (1-0) | |
2004 |
54.[1] | 07.09 | Bielsko-Biała | Polska B | – | Turcja B | 0–2 (0–1) | |
55.[1] | 11.10 | Ahlen | Niemcy B | – | Polska B | 1–2 (0–0) | Wahan Geworgian, Marek Saganowski |
2005 |
56.[1] | 17.07 | Wrocław | Polska B | – | Austria B | 2–0 (1–0) | Paweł Brożek, Marcin Klatt |
57.[1] | 06.12 | Kilmarnock | Szkocja B | – | Polska B | 2–0 (1–0) | |
Zamknij