Lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk - E

Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een E.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
EaglescliffeEAGStockton-on-TeesStockton-on-TeesNorthern Rail0,0550,060,0660,0760,084
Ealing BroadwayEALGroot-LondenEalingFirst Great Western6,3075,9973,483,6973,209
EarlestownERLMerseysideSt HelensNorthern Rail0,220,2190,2180,2260,395
EarleyEARWokinghamSouth West Trains0,3630,380,4110,4510,473
EarlsfieldEADGroot-LondenWandsworthSouth West Trains2,8562,7565,5175,634,945
Earlswood (Surrey)ELDSurreyReigate and BansteadSouthern0,2260,2550,2980,3520,362
Earlswood (West Midlands)EWDWest MidlandsSolihullLondon Midland0,0330,0360,0380,0320,032
East CroydonECRGroot-LondenCroydonSouthern14,7415,39819,51721,24120,581
East DidsburyEDYGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,1250,1590,1590,2140,266
East DulwichEDWGroot-LondenSouthwarkSouthern0,7190,7251,4171,361,516
East FarleighEFLKentMaidstoneSoutheastern0,0180,0180,0220,0190,017
East GarforthEGFWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,1570,1630,1740,1770,235
East GrinsteadEGRWest SussexMid SussexSouthern1,0741,0991,2131,3181,345
East KilbrideEKLSouth LanarkshireScotRail0,6970,730,7630,7941,066
East MallingEMLKentTonbridge and MallingSoutheastern0,0820,0980,0990,1120,113
East Midlands ParkwayEMDNottinghamshireRushcliffeEast Midlands Trains0,034
East TilburyETLThurrockc2c0,2990,30,3160,3370,313
East WorthingEWRWest SussexWorthingSouthern0,3030,3110,3410,3540,33
EastbourneEBNEast SussexEastbourneSouthern3,0653,0813,2733,5453,514
EastbrookEBKVale of GlamorganTransport for Wales0,1540,1550,1510,1640,182
EasterhouseESTGlasgow CityScotRail0,2560,2830,30,3020,399
Eastham RakeERAMerseysideWirralMerseyrail0,1320,1440,150,1710,481
EastleighESLHampshireEastleighSouth West Trains1,1641,1691,2481,3641,445
EastringtonEGNEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,0010,0020,0010,0010,001
Ebbw Vale ParkwayEBVBlaenau GwentTransport for Wales0,0520,252
EcclesECCGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,0650,0720,0690,0740,101
Eccles RoadECSNorfolkBrecklandNational Express East Anglia0,0020,0040,0020,0020,002
Eccleston ParkECLMerseysideSt HelensNorthern Rail0,0350,0420,0440,0480,155
EdaleEDLDerbyshireHigh PeakNorthern Rail0,0440,0460,050,0590,058
Eden ParkEDNGroot-LondenBromleySoutheastern0,3560,3740,4930,5010,486
EdenbridgeEBRKentSevenoaksSoutheastern0,2320,2580,130,1160,116
Edenbridge TownEBTKentSevenoaksSouthern0,1030,140,310,3750,375
Edge HillEDGMerseysideLiverpoolNorthern Rail0,0230,0340,0350,0340,096
Edinburgh WaverleyEDBEdinburghNetwork Rail14,2214,64515,28616,16917,571
Edinburgh ParkEDPEdinburghScotRail0,2950,3530,3680,3830,434
Edmonton GreenEDRGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia1,1530,9261,8882,2931,987
Effingham JunctionEFFSurreyGuildfordSouth West Trains0,2640,2510,2650,3020,306
EggesfordEGGDevonMid DevonFirst Great Western0,0140,0160,0180,0190,021
EghamEGHSurreyRunnymedeSouth West Trains1,4761,5071,6122,0232,134
EgtonEGTNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,0120,0140,0110,0110,012
Elephant & CastleEPHGroot-LondenSouthwarkFirst Capital Connect2,0062,0572,5543,6673,32
ElginELGMorayScotRail0,2260,2460,240,2470,261
Ellesmere PortELPCheshireCheshire West and ChesterMerseyrail0,2180,2150,1580,1910,222
Elmers EndELEGroot-LondenBromleySoutheastern0,6160,6430,8940,9570,971
Elmstead WoodsESDGroot-LondenBromleySoutheastern0,8910,891,1181,21,182
ElmswellESWSuffolkMid SuffolkNational Express East Anglia0,0290,0350,0370,0560,062
ElsecarELRSouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,1270,1030,0910,0940,123
ElsenhamESMEssexUttlesfordNational Express East Anglia0,1920,1860,1680,1810,186
Elstree & BorehamwoodELSHertfordshireHertsmereFirst Capital Connect1,7441,8153,4113,6843,275
ElthamELWGroot-LondenGreenwichSoutheastern1,7731,7312,1462,2992,174
Elton and OrstonELONottinghamshireRushcliffeEast Midlands Trains0,0010,001000
ElyELYCambridgeshireEast CambridgeshireNational Express East Anglia1,2551,2791,4211,5061,583
Emerson ParkEMPGroot-LondenHaveringNational Express East Anglia0,0320,0320,0460,0670,059
EmsworthEMSHampshireHavantSouthern0,2510,2670,2860,3190,325
Enfield ChaseENCGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,6880,6891,141,3121,162
Enfield LockENLGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia0,5960,570,8060,950,84
Enfield TownENFGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia1,2631,1921,3911,6871,507
EntwistleENTBlackburn with DarwenNorthern Rail0,0090,010,0090,0090,009
EpsomEPSSurreyEpsom and EwellSouthern3,2693,2813,4293,7213,728
Epsom DownsEPDSurreyReigate and BansteadSouthern0,0440,050,0540,070,071
ErdingtonERDWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,2670,2990,2990,3360,552
EridgeERIEast SussexWealdenSouthern0,0350,0610,0730,0950,113
ErithERHGroot-LondenBexleySoutheastern0,4320,4470,6480,7180,707
EsherESHSurreyElmbridgeSouth West Trains0,8090,8180,871,091,076
Essex RoadEXRGroot-LondenIslingtonFirst Capital Connect0,1180,1160,2750,3850,336
EtchinghamETCEast SussexRotherSoutheastern0,2180,2230,230,2380,235
Euxton Balshaw LaneEBALancashireChorleyNorthern Rail0,0380,0430,0410,0440,053
EveshamEVEWorcestershireWychavonFirst Great Western0,2690,2390,2370,2140,208
Ewell EastEWESurreyEpsom and EwellSouthern0,3740,3490,3570,4250,436
Ewell WestEWWSurreyEpsom and EwellSouth West Trains0,7050,7270,7751,0031,058
Exeter CentralEXCDevonExeterFirst Great Western1,0461,0811,2921,3851,514
Exeter St DavidsEXDDevonExeterFirst Great Western1,6321,6971,8011,9822,129
Exeter St ThomasEXTDevonExeterFirst Great Western0,0640,0770,080,0830,098
Exhibition CentreEXGGlasgow CityScotRail0,4990,6330,7630,8661,153
ExmouthEXMDevonEast DevonFirst Great Western0,6240,6110,6770,6970,732
ExtonEXNDevonEast DevonFirst Great Western0,0110,010,0120,0120,015
EynsfordEYNKentSevenoaksSoutheastern0,1310,1350,140,1530,154
Close

Oops something went wrong: