Lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk - T

Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een T.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
TackleyTACOxfordshireWest OxfordshireFirst Great Western0,020,0190,0180,0190,02
TadworthTADSurreyReigate and BansteadSouthern0,1730,1950,2220,2440,232
Taffs WellTAFRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,240,2430,2660,290,281
TainTAIHighlandFirst ScotRail0,0110,0140,0190,0210,024
TalsarnauTALGwyneddArriva Trains Wales0,0040,0050,0070,0090,01
TalybontTLBGwyneddArriva Trains Wales0,0170,0160,0170,0180,017
Tal-y-CafnTLCConwyArriva Trains Wales0,0010,0010,0010,0010,001
Tame Bridge ParkwayTABWest MidlandsSandwellLondon Midland0,1430,1510,1780,190,364
TamworthTAMStaffordshireTamworthLondon Midland0,6560,7110,7670,7820,799
TaplowTAPBuckinghamshireSouth BucksFirst Great Western0,1490,1560,1740,1870,195
Tattenham CornerTATSurreyReigate and BansteadSouthern0,1730,1910,2120,230,248
TauntonTAUSomersetTaunton DeaneFirst Great Western0,8370,9040,9521,0771,185
TaynuiltTAYArgyll and ButeFirst ScotRail0,0110,010,010,010,01
TeddingtonTEDGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains1,4841,4692,3072,5312,249
Teesside AirportTEADarlingtonNorthern Rail00000
TeignmouthTGMDevonTeignbridgeFirst Great Western0,3190,3310,3650,4180,438
Telford CentralTFCTelford and WrekinLondon Midland0,7770,7940,7810,7990,941
TemplecombeTMCSomersetSouth SomersetSouth West Trains0,0750,0810,0850,0990,108
TenbyTENPembrokeshireArriva Trains Wales0,0770,0760,0850,0940,093
TeynhamTEYKentSwaleSoutheastern0,1540,1550,1610,1670,172
Thames DittonTHDSurreyElmbridgeSouth West Trains0,4710,4650,8820,9470,847
ThatchamTHAWest BerkshireFirst Great Western0,4370,4560,4890,5230,529
Thatto HeathTHHMerseysideSt HelensNorthern Rail0,0890,10,0930,10,141
The HawthornsTHWWest MidlandsSandwellLondon Midland0,0980,1270,1460,1570,314
The LakesTLKWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,010,010,0090,0070,011
ThealeTHEWest BerkshireFirst Great Western0,4270,4430,4940,4850,471
Theobalds GroveTEOHertfordshireBroxbourneNational Express East Anglia0,3030,2690,2330,2220,214
ThetfordTTFNorfolkBrecklandNational Express East Anglia0,1920,1990,2060,2130,219
ThirskTHINorth YorkshireHambletonFirst TransPennine Express0,1420,1470,1480,1610,174
ThornabyTBYStockton-on-TeesStockton-on-TeesFirst TransPennine Express0,3230,3590,4060,4510,479
Thorne NorthTNNSouth YorkshireDoncasterNorthern Rail0,2830,280,250,1220,143
Thorne SouthTNSSouth YorkshireDoncasterNorthern Rail0000,1010,123
ThornfordTHODorsetWest DorsetFirst Great Western0,0010,0020,0030,0050,002
ThornliebankTHBEast RenfrewshireFirst ScotRail0,0740,0950,110,1190,167
Thornton AbbeyTNANorth LincolnshireNorthern Rail0,0010,0010,0010,0010,001
Thornton HeathTTHGroot-LondenCroydonSouthern1,7861,8162,3652,5932,377
ThorntonhallTHTSouth LanarkshireFirst ScotRail0,0140,0150,0180,0180,022
Thorpe BayTPBSouthend-on-Seac2c0,7020,6980,730,7520,742
Thorpe CulvertTPCLincolnshireEast LindseyEast Midlands Trains0,0010,0010,0010,0010,001
Thorpe-le-SokenTLSEssexTendringNational Express East Anglia0,1350,1330,1290,1290,124
Three BridgesTBDWest SussexCrawleySouthern2,0122,072,2472,4082,475
Three OaksTOKEast SussexRotherSouthern0,0090,0060,0010,0010,001
ThurgartonTHUNottinghamshireNewark and SherwoodEast Midlands Trains0,0010,0030,0020,0020,003
ThurnscoeTHCSouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,0580,0620,0550,0510,059
ThursoTHSHighlandFirst ScotRail0,0370,0350,0330,0370,043
ThurstonTRSSuffolkMid SuffolkNational Express East Anglia0,0140,0190,0260,0380,04
Tilbury TownTILThurrockc2c0,6640,7120,7610,8340,822
Tile HillTHLWest MidlandsCoventryLondon Midland0,1020,1130,1310,1420,304
TilehurstTLHReadingFirst Great Western0,4050,3930,4010,4010,437
TiptonTIPWest MidlandsSandwellLondon Midland0,1080,1160,1250,1270,218
Tir-PhilTIRCaerphillyArriva Trains Wales0,0340,0270,0250,0250,027
TisburyTISWiltshireSalisburySouth West Trains0,190,2140,2090,2110,217
Tiverton ParkwayTVPDevonMid DevonFirst Great Western0,2030,2320,270,3040,344
TodmordenTODWest YorkshireCalderdaleNorthern Rail0,2970,3120,3380,340,416
TolworthTOLGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,2420,2520,4750,5130,473
Ton PentreTPNRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0450,0380,0470,0920,101
TonbridgeTONKentTonbridge and MallingSoutheastern3,813,9314,1154,3154,212
TonduTDUBridgendArriva Trains Wales0,0280,0290,0310,0280,03
TonfanauTNFGwyneddArriva Trains Wales0,0020,0010,0010,0010,001
TonypandyTNPRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0840,0720,0850,0780,083
TootingTOOGroot-LondenMertonFirst Capital Connect0,630,6451,0521,3551,112
TopshamTOPDevonExeterFirst Great Western0,1280,1390,1560,1730,183
TorquayTQYTorbayFirst Great Western0,2980,2930,3080,3420,371
TorreTRRTorbayFirst Great Western0,1530,1510,140,1340,145
TotnesTOTDevonSouth HamsFirst Great Western0,3540,3840,4330,4840,541
Tottenham HaleTOMGroot-LondenHaringey National Express East Anglia3,3163,7543,961
TottonTTNHampshireNew ForestSouth West Trains0,2380,2610,2830,3140,301
Town GreenTWNLancashireWest LancashireMerseyrail0,1830,2030,2020,2060,26
Trafford ParkTRAGreater ManchesterTraffordNorthern Rail0,0280,0290,0350,0350,044
TrefforestTRFRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,5890,5970,6340,6710,697
Trefforest EstateTRERhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,1210,1120,1250,1390,125
TrehafodTRHRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0280,0250,0290,0270,029
TreherbertTRBRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,4560,4630,4910,5010,503
TreorchyTRYRhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,0810,0660,090,1590,19
TrimleyTRMSuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0220,0260,030,0420,041
TringTRIHertfordshireDacorumLondon Midland0,4520,5020,5530,5870,576
Troed-Y-RhiwTRDMerthyr TydfilArriva Trains Wales0,030,0250,0250,0230,024
TroonTRNSouth AyrshireFirst ScotRail0,5090,5390,5620,5690,688
TrowbridgeTROWiltshireWest WiltshireFirst Great Western0,5150,5440,5850,5710,613
TruroTRUCornwallCarrickFirst Great Western0,7150,7730,8560,9170,997
TullochTULHighlandFirst ScotRail0,0020,0020,0020,0020,002
Tulse HillTUHGroot-LondenLambethSouthern0,9510,8871,4641,9641,801
Tunbridge WellsTBWKentTunbridge WellsSoutheastern3,1493,2653,453,8093,795
Turkey StreetTURGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia0,3160,2860,4430,5590,459
Tutbury and HattonTUTDerbyshireSouth DerbyshireEast Midlands Trains0,0380,0350,0370,0390,041
TwickenhamTWIGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains3,1073,1394,9025,0335,109
TwyfordTWYWokinghamFirst Great Western1,0831,1271,2091,2221,243
Tw CroesTYCAngleseyArriva Trains Wales0,0040,0040,0040,0040,004
Ty GlasTGSCardiffArriva Trains Wales0,0520,0450,0530,0610,079
TygwynTYGGwyneddArriva Trains Wales0,0020,0010,0010,0010,001
Tyndrum LowerTYLStirlingFirst ScotRail0,0080,00700,0050,005
TyseleyTYSWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,0570,0540,0630,0660,168
TywynTYWGwyneddArriva Trains Wales0,1050,1030,10,1320,101
Close