Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een S.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
Salford CentralSFDGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,1020,1170,1190,1250,222
Salford CrescentSLDGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,5830,6710,7010,7321,106
SalfordsSAFSurreyReigate and BansteadSouthern0,0880,0970,1040,1170,127
SalhouseSAHNorfolkBroadlandNational Express East Anglia0,0040,0040,0060,0060,006
SalisburySALWiltshireSalisburySouth West Trains1,561,6031,6211,6811,757
SaltaireSAEWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,3960,4190,4290,450,586
SaltashSTSCornwallCaradonFirst Great Western0,0350,0320,0340,0320,047
SaltburnSLBRedcar and ClevelandNorthern Rail0,2180,2250,2360,2370,239
SaltcoatsSLTNorth AyrshireFirst ScotRail0,3120,3340,350,3420,448
SaltmarsheSAMEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,0050,0040,0040,0050,004
SalwickSLWLancashireFyldeNorthern Rail0,0020,0020,0020,0040,003
Sandal and AgbriggSNAWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,0970,1070,1190,1230,162
SandbachSDBCheshireCongletonNorthern Rail0,1060,0980,0860,1360,144
SandersteadSNRGroot-LondenCroydonSouthern0,6240,6530,9921,151,044
SandhillsSDLMerseysideLiverpoolMerseyrail0,2720,3140,3060,2080,39
Sandhurst (Berks)SNDBracknell ForestFirst Great Western0,1210,1160,1180,1250,14
SandlingSDGKentShepwaySoutheastern0,1310,1330,1490,1630,151
SandownSANWightSouth West Trains (Island Line)0,2430,2540,2650,2650,264
SandplaceSDPCornwallCaradonFirst Great Western0,0010,0010,0010,0010,001
Sandwell and DudleySADWest MidlandsSandwellLondon Midland0,2260,2520,280,3150,556
SandwichSDWKentDoverSoutheastern0,2550,2840,3280,3480,344
SandySDYBedfordshireMid BedfordshireFirst Capital Connect0,3920,40,4240,450,446
SankeySNKWarringtonNorthern Rail0,0570,0630,060,0690,079
SanquharSQHDumfries and GallowayFirst ScotRail0,0240,0260,0250,0230,024
SarnSRRBridgendArriva Trains Wales0,0270,0280,0320,0340,039
SaundersfootSDFPembrokeshireArriva Trains Wales0,0050,0040,0050,0060,007
SaundertonSDRBuckinghamshireWycombeChiltern Railways0,0420,0430,0540,060,054
SawbridgeworthSAWHertfordshireEast HertfordshireNational Express East Anglia0,3920,3930,4040,4510,448
SaxilbySXYLincolnshireWest LindseyEast Midlands Trains0,0480,050,0550,0450,049
SaxmundhamSAXSuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0750,0850,0950,110,106
ScarboroughSCANorth YorkshireScarboroughFirst TransPennine Express0,7480,7520,7660,7730,803
ScotscalderSCTHighlandFirst ScotRail00000
ScotstounhillSCHGlasgow CityFirst ScotRail0,2290,280,30,3280,407
ScunthorpeSCUNorth LincolnshireFirst TransPennine Express0,2930,3110,3410,3710,377
Sea MillsSMLBristolFirst Great Western0,0340,0360,0410,0330,036
SeafordSEFEast SussexLewesSouthern0,5960,6310,6980,770,797
Seaforth & LitherlandSFLMerseysideSeftonMerseyrail0,30,3360,3370,3620,833
SeahamSEADurhamEasingtonNorthern Rail0,0920,0980,1070,1160,117
SeamerSEMNorth YorkshireScarboroughFirst TransPennine Express0,050,0610,070,0810,088
SeascaleSSCCumbriaCopelandNorthern Rail0,0210,0260,0240,0270,028
Seaton CarewSECHartlepoolNorthern Rail0,0150,0180,0220,0270,031
Seer Green and JordansSRGBuckinghamshireChilternChiltern Railways0,1210,1070,1280,1350,138
SelbySBYNorth YorkshireSelbyFirst TransPennine Express0,3950,4060,4430,4730,475
SelhurstSRSGroot-LondenCroydonSouthern0,740,7631,1231,241,179
SellafieldSELCumbriaCopelandNorthern Rail0,2080,2320,2590,3530,069
SellingSEGKentSwaleSoutheastern0,0610,0570,0640,0690,072
Selly OakSLYWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,80,8971,0241,1131,578
SettleSETNorth YorkshireCravenNorthern Rail0,1170,1070,1060,1150,118
Seven KingsSVKGroot-LondenRedbridgeNational Express East Anglia1,1741,0961,5671,7651,658
Seven SistersSVSGroot-LondenHaringeyNational Express East Anglia2,5862,412,216
SevenoaksSEVKentSevenoaksSoutheastern3,5013,5853,8054,0053,869
Severn BeachSVBSouth GloucestershireFirst Great Western0,0290,0370,0380,0540,075
Severn Tunnel JunctionSTJMonmouthshireArriva Trains Wales0,1180,120,1350,140,149
ShalfordSFRSurreyGuildfordFirst Great Western0,0630,0640,0740,10,098
ShanklinSHNWightSouth West Trains (Island Line)0,3420,3450,3830,3690,359
Shaw and CromptonSHAGreater ManchesterOldhamNorthern Rail0,290,2860,2980,3180,385
ShawfordSHWHampshireCity of WinchesterSouth West Trains0,0490,0550,0570,0740,105
ShawlandsSHLGlasgow CityFirst ScotRail0,1290,1630,1820,0990,137
Sheerness On SeaSSSKentSwaleSoutheastern0,5660,5890,5790,5870,573
Sheffield MidlandSHFSouth YorkshireSheffieldEast Midlands Trains5,0015,1675,595,8487,334
ShelfordSEDCambridgeshireSouth CambridgeshireNational Express East Anglia0,1080,1110,1120,1260,145
ShenfieldSNFEssexBrentwoodNational Express East Anglia2,8612,9082,9663,0253,008
ShenstoneSENStaffordshireLichfieldLondon Midland0,1140,1260,1330,1510,143
Shepherd's BushSPBGroot-LondenKensington en ChelseaLondon Overground0,0030,248
Shepherds WellSPHKentDoverSoutheastern0,0590,0630,0620,0560,054
ShepleySPYWest YorkshireKirkleesNorthern Rail0,0420,0430,0460,0530,066
SheppertonSHPSurreySpelthorneSouth West Trains0,3390,3410,3650,4430,439
SheprethSTHCambridgeshireSouth CambridgeshireFirst Capital Connect0,0490,0570,0760,0750,076
SherborneSHEDorsetWest DorsetSouth West Trains0,1550,1630,1670,1850,189
Sherburn-In-ElmetSIENorth YorkshireSelbyNorthern Rail0,020,0240,0220,0220,023
SheringhamSHMNorfolkNorth NorfolkNational Express East Anglia0,130,1280,1320,1770,186
ShettlestonSLSGlasgow CityFirst ScotRail0,5620,6450,5250,5680,71
ShieldmuirSDMNorth LanarkshireFirst ScotRail0,0070,0080,0110,0230,045
ShifnalSFNShropshireBridgnorthLondon Midland0,050,0590,0640,080,101
ShildonSHDDurhamSedgefieldNorthern Rail0,0350,040,0460,050,046
ShiplakeSHIOxfordshireSouth OxfordshireFirst Great Western0,0860,0790,0740,0760,078
ShipleySHYWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,8310,8630,9020,9461,275
Shippea HillSPPCambridgeshireEast CambridgeshireNational Express East Anglia000,0010,0010,001
ShiptonSIPOxfordshireWest OxfordshireFirst Great Western0,0060,0060,0050,0040,003
ShirebrookSHBDerbyshireBolsoverEast Midlands Trains0,0540,0580,0570,0540,056
ShirehamptonSHHBristolFirst Great Western0,030,0320,0380,0310,034
ShireoaksSRONottinghamshireBassetlawNorthern Rail0,0150,0170,020,0180,023
Shirley (West Midlands)SRLWest MidlandsSolihullLondon Midland0,1640,1630,1730,1640,369
ShoeburynessSRYSouthend-on-Seac2c0,5060,5310,5530,5990,588
SholingSHOSouthamptonSouth West Trains0,0360,0390,0440,0470,063
ShorehamSEHKentSevenoaksSoutheastern0,0250,0230,0260,0320,035
Shoreham-By-SeaSSEWest SussexAdurSouthern1,0191,0571,191,2741,292
ShortlandsSRTGroot-LondenBromleySoutheastern0,9470,9841,2991,3971,364
ShottonSHTFlintshireArriva Trains Wales0,1620,1640,1680,1840,191
ShottsSHSNorth LanarkshireFirst ScotRail0,1340,1440,1470,1440,17
ShrewsburySHRShropshireShrewsbury and AtchamArriva Trains Wales1,2951,3171,3431,4611,596
SidcupSIDGroot-LondenBexleySoutheastern2,3612,3952,9893,1573,055
SilebySILLeicestershireCharnwoodEast Midlands Trains0,0760,0750,0850,0980,098
SilecroftSICCumbriaCopelandNorthern Rail0,0060,0090,0080,0130,008
Silkstone CommonSLKSouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,0260,0260,0220,0240,03
Silver StreetSLVGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia0,2560,2130,4710,5760,518
SilverdaleSVRLancashireLancasterNorthern Rail0,0340,0340,0360,0420,045
SingerSINWest DunbartonshireFirst ScotRail0,5390,6320,6210,6830,856
SittingbourneSITKentSwaleSoutheastern1,911,9362,0292,1662,215
SkegnessSKGLincolnshireEast LindseyEast Midlands Trains0,4530,4150,3960,3820,361
SkewenSKENeath Port TalbotArriva Trains Wales0,0180,0170,0160,0170,022
SkiptonSKINorth YorkshireCravenNorthern Rail0,7610,7940,8170,850,865
Slade GreenSGRGroot-LondenBexleySoutheastern0,2550,2690,3920,4740,459
SlaithwaiteSWTWest YorkshireKirkleesNorthern Rail0,0990,1080,1120,1350,178
SlatefordSLAEdinburghFirst ScotRail0,0180,0180,020,0210,021
SleafordSLRLincolnshireNorth KestevenEast Midlands Trains0,3130,3220,340,3160,319
SleightsSLHNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,0030,0040,0030,0040,004
SloughSLOSloughFirst Great Western4,4494,3374,6124,8794,897
Small HeathSMAWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,0340,0340,0370,0380,079
Smallbrook JunctionSABWightSouth West Trains (Island Line)0,0030,0030,0030,0040,01
Smethwick Galton BridgeSGBWest MidlandsSandwellLondon Midland0,0890,1030,1160,1310,311
Smethwick Rolfe StreetSMRWest MidlandsSandwellLondon Midland0,0940,1110,1140,1070,182
Smithy BridgeSMBGreater ManchesterRochdaleNorthern Rail0,0920,0980,0940,1020,125
SnaithSNIEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,0020,0020,0030,0040,003
SnodlandSDAKentTonbridge and MallingSoutheastern0,1460,170,1620,1780,192
SnowdownSWOKentDoverSoutheastern0,0180,0190,0170,0180,018
Sole StreetSORKentGraveshamSoutheastern0,0810,0770,0870,1010,094
SolihullSOLWest MidlandsSolihullLondon Midland0,5940,5820,6520,6631,489
SomerleytonSYTSuffolkWaveneyNational Express East Anglia0,0050,0060,0080,0120,013
South ActonSATGroot-LondenEalingLondon Overground0,0750,0810,3680,3960,301
South BankSBKRedcar and ClevelandNorthern Rail0,0010,0020,0020,0020,002
South BermondseySBMGroot-LondenSouthwarkSouthern0,2790,2460,5480,5140,59
South CroydonSCYGroot-LondenCroydonSouthern0,8020,7721,1141,1961,15
South ElmsallSESWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,2530,2660,2820,3050,354
South GreenfordSGNGroot-LondenEalingFirst Great Western0,0060,0060,0140,0160,015
South GyleSGLEdinburghFirst ScotRail0,4050,4240,410,4640,497
South HampsteadSOHGroot-LondenCamdenLondon Overground0,0380,0460,1610,2390,278
South KentonSOKGroot-LondenBrentLondon Underground0,1660,1850,0760,0570,045
South MertonSMOGroot-LondenMertonFirst Capital Connect0,0450,050,1170,1770,141
South MilfordSOMNorth YorkshireSelbyNorthern Rail0,0820,0780,0840,0930,105
South RuislipSRUGroot-LondenHillingdonChiltern Railways0,0870,1020,091
South TottenhamSTOGroot-LondenHaringeyLondon Overground0,0460,0420,2440,2940,233
South WigstonSWSLeicestershireOadby and WigstonEast Midlands Trains0,0420,0360,0380,0460,043
SouthallSTLGroot-LondenEalingFirst Great Western0,8660,8591,5591,6351,462
Southampton Airport ParkwaySOAHampshireEastleighSouth West Trains1,191,4211,3221,4041,461
Southampton CentralSOUSouthamptonSouth West Trains4,6564,8455,0845,4875,836
SouthbourneSOBWest SussexChichesterSouthern0,1980,2010,2020,2080,218
SouthburySBUGroot-LondenEnfieldNational Express East Anglia0,2910,2630,3170,390,346
SoutheaseSEEEast SussexLewesSouthern0,0070,0070,0090,0090,008
Southend CentralSOCSouthend-on-Seac2c2,7913,0181,6951,9171,821
Southend EastSOESouthend-on-Seac2c0,7690,7971,3181,4591,617
Southend VictoriaSOVSouthend-on-SeaNational Express East Anglia1,3691,7194,1393,9663,95
SouthminsterSMNEssexMaldonNational Express East Anglia0,1360,1350,1340,1260,128
SouthportSOPMerseysideSeftonMerseyrail1,551,5821,6691,6813,095
SouthwickSWKWest SussexAdurSouthern0,2440,2520,2940,3080,325
Sowerby BridgeSOWWest YorkshireCalderdaleNorthern Rail0,160,1690,1780,2020,255
SpaldingSPALincolnshireSouth HollandEast Midlands Trains0,1810,1740,1770,1740,186
Spean BridgeSBRHighlandFirst ScotRail0,0060,0060,0060,0060,007
SpitalSPIMerseysideWirralMerseyrail0,2030,2090,2040,2040,331
SpondonSPODerbyEast Midlands Trains0,0060,0070,010,0110,012
Spooner RowSPNNorfolkSouth NorfolkNational Express East Anglia00000,001
Spring RoadSRIWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,0770,0790,0830,0770,167
SpringburnSPRGlasgow CityFirst ScotRail0,2030,2310,2350,2350,322
SpringfieldSPFFifeFirst ScotRail0,0010,0010,0010,0010,001
Squires GateSQULancashireFyldeNorthern Rail0,0140,0150,0170,0180,019
St Albans AbbeySAAHertfordshireSt. AlbansLondon Midland0,1750,1870,2080,2220,218
St Albans CitySACHertfordshireSt. AlbansFirst Capital Connect5,3415,6356,0416,3386,274
St Andrews RoadSARBristolFirst Great Western0,0050,0080,0060,0030,004
St Annes-on-the-SeaSASLancashireFyldeNorthern Rail0,1180,1260,1240,1280,122
St AustellSAUCornwallRestormelFirst Great Western0,2750,2820,3150,360,389
St BeesSBSCumbriaCopelandNorthern Rail0,0280,0310,0340,0390,035
St Budeaux Ferry RoadSBFPlymouthFirst Great Western0,0010,0010,0010,0010,001
St Budeaux Victoria RoadSBVPlymouthFirst Great Western0,0060,0060,0050,0050,006
St Columb RoadSCRCornwallRestormelFirst Great Western0,0010,0010,0010,0010,001
St DenysSDNSouthamptonSouth West Trains0,1910,1950,2020,2070,219
St ErthSERCornwallPenwithFirst Great Western0,0910,0880,0670,0680,075
St GermansSGMCornwallCaradonFirst Great Western0,0250,0280,030,0290,038
St Helens CentralSNHMerseysideSt HelensNorthern Rail0,4240,4450,4130,4110,672
St Helens JunctionSHJMerseysideSt HelensNorthern Rail0,1540,190,1980,1880,237
St. HelierSIHGroot-LondenMertonFirst Capital Connect0,0490,0530,1110,1710,14
St IvesSIVCornwallPenwithFirst Great Western0,220,1710,1170,1390,147
St James ParkSJPDevonExeterFirst Great Western0,0270,0270,0320,0360,043
St James StreetSJSGroot-LondenWaltham ForestNational Express East Anglia0,380,3330,610,6820,55
St JohnsSAJGroot-LondenLewishamSoutheastern0,2550,2610,4790,6010,585
St Keyne Wishing Well HaltSKNCornwallCaradonFirst Great Western0,0010,0010,0010,0010,001
St Leonards Warrior SquareSLQEast SussexHastingsSoutheastern0,5290,5480,5690,6590,662
St Margarets (Londen)SMGGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains0,7810,7631,5281,6241,546
St Margarets (Hertfordshire)SMTHertfordshireEast HertfordshireNational Express East Anglia0,3030,3010,3060,3140,315
St Mary CraySMYGroot-LondenBromleySoutheastern1,0591,051,441,5781,502
St MichaelsSTMMerseysideLiverpoolMerseyrail0,2890,3660,3610,3790,563
St. NeotsSNOCambridgeshireHuntingdonshireFirst Capital Connect0,7690,8220,8890,9791,029
StaffordSTAStaffordshireStaffordVirgin Trains1,0161,0731,1551,251,494
StainesSNSSurreySpelthorneSouth West Trains2,0242,0972,252,632,757
StallingboroughSLLNorth East LincolnshireNorthern Rail0,0080,0090,0090,0090,009
StalybridgeSYBGreater ManchesterTamesideFirst TransPennine Express0,6520,6880,70,7660,894
Stamford (Lincs)SMDLincolnshireSouth KestevenEast Midlands Trains0,2260,2240,260,2830,297
Stamford HillSMHGroot-LondenHaringeyNational Express East Anglia0,1150,1010,2650,3130,276
Stanford-Le-HopeSFOThurrockc2c0,8160,8030,8570,9390,967
Stanlow and ThorntonSNTCheshireCheshire West and ChesterNorthern Rail00000
Stansted AirportSSDEssexUttlesfordNational Express East Anglia3,8223,7995,375,5225,241
Stansted MountfitchetSSTEssexUttlesfordNational Express East Anglia0,3520,3580,3540,3840,401
StaplehurstSPUKentMaidstoneSoutheastern0,8150,840,8870,9340,923
Stapleton RoadSRDBristolFirst Great Western0,0730,0870,0980,0720,104
StarbeckSBENorth YorkshireHarrogateNorthern Rail0,1330,1330,1290,1260,132
StarcrossSCSDevonTeignbridgeFirst Great Western0,0690,0770,0850,0840,085
StaveleySVLCumbriaSouth LakelandFirst TransPennine Express0,0160,0220,0250,0330,04
StechfordSCFWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,1150,1150,1090,120,199
Steeton and SilsdenSONWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,4630,4790,5050,520,648
SteppsSPSNorth LanarkshireFirst ScotRail0,2030,2280,2630,2770,343
StevenageSVGHertfordshireStevenageFirst Capital Connect3,4963,5393,9684,2064,258
StevenstonSTVNorth AyrshireFirst ScotRail0,0880,0950,0930,0970,12
StewartbySWRBedfordshireBedfordLondon Midland0,0170,0190,0190,0170,019
StewartonSTTEast AyrshireFirst ScotRail0,1990,1980,1960,1960,247
Stirling (Schotland)STGStirlingFirst ScotRail1,7111,9061,922,0282,132
StockportSPTGreater ManchesterStockportVirgin Trains1,6082,0122,2382,442,824
StocksfieldSKSNorthumberlandTynedaleNorthern Rail0,0630,0650,0620,060,061
StocksmoorSSMWest YorkshireKirkleesNorthern Rail0,0190,0220,0210,0210,025
StocktonSTKStockton-on-TeesStockton-on-TeesNorthern Rail0,0560,0580,0630,0630,063
Stoke MandevilleSKMBuckinghamshireAylesbury ValeChiltern Railways0,3180,3170,3130,3090,313
Stoke NewingtonSKWGroot-LondenHackneyNational Express East Anglia0,2240,2040,3150,3820,415
Stoke-on-TrentSOTStoke-on-TrentVirgin Trains1,1561,4031,5771,7011,727
StoneSNEStaffordshireStaffordLondon Midland
Stone CrossingSCGKentDartfordSoutheastern0,1320,1480,1450,1370,123
Stonebridge ParkSBPGroot-LondenBrentLondon Underground0,4290,4740,370,4350,391
StonegateSOGEast SussexRotherSoutheastern0,1570,160,1650,160,162
StonehavenSTNAberdeenshireFirst ScotRail0,3640,3970,4160,4530,467
StonehouseSHUGloucestershireStroudFirst Great Western0,070,0790,0890,0930,109
StoneleighSNLSurreyEpsom and EwellSouth West Trains0,7410,7581,2231,2771,149
Stourbridge JunctionSBJWest MidlandsDudleyLondon Midland0,3710,3940,4440,51,138
Stourbridge TownSBTWest MidlandsDudleyLondon Midland0,20,2330,2590,2790,541
StowmarketSMKSuffolkMid SuffolkNational Express East Anglia0,4180,4530,5460,7060,752
Stranraer HarbourSTRDumfries and GallowayFirst ScotRail0,0530,0550,0540,0520,05
StratfordSRAGroot-LondenNewhamNational Express East Anglia7,9147,69913,0913,36912,303
Stratford-Upon-AvonSAVWarwickshireStratford-upon-AvonLondon Midland0,5270,4930,5340,4930,636
StrathcarronSTCHighlandFirst ScotRail0,0090,0090,0080,0090,008
Strawberry HillSTWGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains0,5770,5440,9781,0230,955
StreathamSTEGroot-LondenLambethSouthern1,1791,1441,7242,5012,193
Streatham CommonSRCGroot-LondenLambethSouthern1,8751,8972,9953,2832,943
Streatham HillSRHGroot-LondenLambethSouthern1,2741,2752,0042,3562,137
StreethouseSHCWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,0230,0270,0280,030,032
StrinesSRNGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,0050,0060,0060,0070,008
StromeferrySTFHighlandFirst ScotRail0,0010,0010,0010,0010,001
StroodSOOMedwaySoutheastern0,5240,6940,7640,8930,927
StroudSTDGloucestershireStroudFirst Great Western0,2680,2810,3160,3550,4
SturrySTUKentCanterburySoutheastern0,0660,0780,080,0840,081
StyalSYACheshireMacclesfieldNorthern Rail0,0040,0020,0040,0010,001
SudburySUYSuffolkBaberghNational Express East Anglia0,2370,2440,2610,2860,285
Sudbury & Harrow RoadSUDGroot-LondenBrentChiltern Railways0,0030,0030,0140,0110,011
Sudbury Hill HarrowSDHGroot-LondenHarrowChiltern Railways0,0090,010,0280,0490,035
Sugar LoafSUGPowysArriva Trains Wales00000
SummerstonSUMGlasgow CityFirst ScotRail0,0590,0680,0840,0910,118
SunburySUUSurreySpelthorneSouth West Trains0,3560,3560,3610,4580,431
SunderlandSUNTyne and WearSunderlandNorthern Rail0,4590,4320,3510,3540,372
Sundridge ParkSUPGroot-LondenBromleySoutheastern0,2390,2420,3410,3620,343
SunningdaleSNGWindsor and MaidenheadSouth West Trains0,5460,5690,6210,6980,734
SunnymeadsSNYWindsor and MaidenheadSouth West Trains0,0150,0190,0210,0230,028
SurbitonSURGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains5,8465,7738,9879,4468,386
Sutton (Londen)SUOGroot-LondenSuttonSouthern4,7164,756,0426,4116,059
Sutton ColdfieldSUTWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,5120,5420,5780,6341,183
Sutton CommonSUCGroot-LondenSuttonFirst Capital Connect0,0860,0970,2390,320,27
Sutton ParkwaySPKNottinghamshireAshfieldEast Midlands Trains0,1260,1260,1190,1180,112
SwaleSWLKentSwaleSoutheastern0,0040,0050,0040,0030,002
SwanleySAYKentSevenoaksSoutheastern1,2911,2781,3291,351,314
SwanscombeSWMKentDartfordSoutheastern0,1730,1730,1650,1610,157
SwanseaSWASwanseaArriva Trains Wales1,3861,4221,5721,8252,014
SwanwickSNWHampshireFarehamSouth West Trains0,3770,4050,4270,4630,518
SwaySWYHampshireNew ForestSouth West Trains0,0870,0870,0880,0970,098
SwaythlingSWGSouthamptonSouth West Trains0,0740,0780,0850,0890,09
SwinderbySWDLincolnshireNorth KestevenEast Midlands Trains0,0040,0070,0050,0040,005
SwindonSWISwindonFirst Great Western2,2582,3412,5152,7592,905
SwinesheadSWELincolnshireBostonEast Midlands Trains0,0010,0010,0010,0010,001
Swinton (Manchester)SNNGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,0680,0720,0760,0710,095
Swinton (South Yorkshire)SWNSouth YorkshireRotherhamNorthern Rail0,2870,2890,2580,2520,375
Sydenham (Londen)SYDGroot-LondenLewishamSouthern1,5861,5452,142,3172,221
Sydenham HillSYHGroot-LondenSouthwarkSoutheastern0,310,3060,50,5760,56
Syon LaneSYLGroot-LondenHounslowSouth West Trains0,2350,2630,5930,7160,676
SystonSYSLeicestershireCharnwoodEast Midlands Trains0,1210,1280,1440,160,178
Close

Oops something went wrong: